Praca i Wakacje :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moje wakacyjne przygody

Notka

Moje wakacyjne przygody Konkurs z nagrodami! Chcemy abyście troszkę powspominały i opisały swoje najlepsze w życiu wakacje, albo najciekawszą, najśmieszniejszą przygodę wakacyjną. Mile widziana oprawa zdjęciowa lub graficzna ;)

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 22:26   #1
angelax93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Exclamation

Praca i Wakacje :)


Co roku zwiększa się ilość nastolatków czy po prostu ucziów, którzy chcieliby w wakacje zarobić trochę pieniędzy i dzięki temu mieć miłe wakacje. Niestety ze znalezieniem pracy nie dla każdego jest tak łatwo. Chciałabym podać wam kilka pomysłow i uzyskać propozycji od was
  • praca w domu - jeżeli wasi rodzice i moze rodzeństwo pracują - posprzątajcie ale pożądnie, rodzice na pewno to docenią. Gdy mieszkacie w domu mozecie popytac co mozecie porobic wokól niego, jeżeli jest taka możliwosc. Taka praca nie zawsze jest łatwa, więc jeżeli będą efekty to na 100% zostaniecie nagrodzeni
  • sady - opłacalna praca sezonowa dla tych co umią trochę robić ;D truskawki, wiśnie, aronie itp. trochę męczące ale dobrze się na tym wychodzi. Dla trochę leniwych są do zbierania równiez jabłka, śliwki i inne. Popytajcie w okolicach, nieraz zapisy są wczesniej ale w czasie rozpoczęcia sezonu również.
  • żniwa - praca bardziej dla płci męskiej ale dziewczyny mogą tez sie przydać. Gospodarze chcą zawsze szybko miec to z głowy, mogłybyscie sprzątac podworka, robić napoje itp. Warto się popytac.
  • rozdawanie ulotek - raczej przyjemna praca. Nie zmęczycie się a zarobicie Bardzo duzo jest teraz banków i zawsze potrzebują osób do roznoszenia ulotek, takze możecie się rozejrzec w miescie gdzie mieszkacie.
  • supermarkety - większe mogą potrzebowac ludzi do pracy na sezon. Układanie towaru, sprzatanie.
  • kluby - możecie zatrudnić się jako kelnerki/kelnerzy.
Narazie tyle co przychodzi mi do głowy, mam nadzieję, że chociaż niektórym pomogę Czekam na wasze odpowiedzi.
angelax93 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moje wakacyjne przygody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.