seks analny w ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 17:04   #1
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76

seks analny w ciąży?


witajcie, jestem w 22 tyg ciąży, mam skróconą szyjkę macicy i zakaz sexu . Czasami zdarza się że mam niewielkie skurcze, które mijają po paru sekundach. Zastanawiam się, czy można spróbować seksu analnego, czy podniecenie, itp. nie wywołają dodatkowych skurczy?? czy to jest bezpieczne ?może głupie pytanie, ale całkiem nie orientuje się w tym temacie...
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:45   #2
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
witajcie, jestem w 22 tyg ciąży, mam skróconą szyjkę macicy i zakaz sexu . Czasami zdarza się że mam niewielkie skurcze, które mijają po paru sekundach. Zastanawiam się, czy można spróbować seksu analnego, czy podniecenie, itp. nie wywołają dodatkowych skurczy?? czy to jest bezpieczne ?może głupie pytanie, ale całkiem nie orientuje się w tym temacie...
Orgazm wywołuje skurcze macicy,wiec sama sobie odpowiedz.

Tez mam skrócona szyjke i zakaz seksu...W ogole moge w zasadzie tylko lezec,siedziec czasem.
Dasz radę,z reszta pod koniec moze gin pozwoli ci poszalec
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:47   #3
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: seks analny w ciąży?

Najlepiej zapytac lekarza.
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:39   #4
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: seks analny w ciąży?

Orgazm to orgazm, skurcze mięśni. A taki stosunek analny, szczególnie z partnerem "dużych rozmiarów" może być bardzo nieprzyjemny i fatalny w skutkach. Odbyt może pęknąć przez co później człowiek nie czuje że robi pod siebie Są chyba łatwiejsze sposoby zaspokojenia partnera
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:24   #5
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Orgazm to orgazm, skurcze mięśni. A taki stosunek analny, szczególnie z partnerem "dużych rozmiarów" może być bardzo nieprzyjemny i fatalny w skutkach. Odbyt może pęknąć przez co później człowiek nie czuje że robi pod siebie Są chyba łatwiejsze sposoby zaspokojenia partnera
Nie wiem skad masz takie informacje ale chciala bym sie z nimi zapoznac
Bardzo czesto przed ciaza kochalam sie tak z moim partnerem/czasem okolo 5h sam anal i jakos problemow nie mam ;-) /trzeba by bylo "pracowac tyleczkiem" 7dni w tygodniu po pare godzin zeby cos sie takiego stalo
Ja jestem bardzo wrazliwa wystarczy mi 30-40sekund seksu analnego i dochodze ;-) ale do tematu- orgazm to orgazm i moze byc problem/orgazm wydziela oksytocyne czyli to co powoduje normalne skurcze przy porodzie/
Skoro masz zakaz seksu zostaje jedynie milosc francuska i to tylko z twojej strony coz takie zycie
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 14:25   #6
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: seks analny w ciąży?

Krusiak, wytrzymala jestes, 5h podziwiam!

ale dziewczyny maja racje, orgazm to orgazm. tez mialam zakaz seksu co odbijalo sie na moich snach, wiec i bez przytulanek skurcze mnie nie ominely
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 14:34   #7
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
Krusiak, wytrzymala jestes, 5h podziwiam!

ale dziewczyny maja racje, orgazm to orgazm. tez mialam zakaz seksu co odbijalo sie na moich snach, wiec i bez przytulanek skurcze mnie nie ominely
He he ale te 5h to sumujac cala noc i oczywiscie robilismy male przerwy ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 17:19   #8
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Nie wiem skad masz takie informacje ale chciala bym sie z nimi zapoznac
Bardzo czesto przed ciaza kochalam sie tak z moim partnerem/czasem okolo 5h sam anal i jakos problemow nie mam ;-) /trzeba by bylo "pracowac tyleczkiem" 7dni w tygodniu po pare godzin zeby cos sie takiego stalo
Ja jestem bardzo wrazliwa wystarczy mi 30-40sekund seksu analnego i dochodze ;-) ale do tematu- orgazm to orgazm i moze byc problem/orgazm wydziela oksytocyne czyli to co powoduje normalne skurcze przy porodzie/
Skoro masz zakaz seksu zostaje jedynie milosc francuska i to tylko z twojej strony coz takie zycie
Opowiadała mi mama koleżanki, która pracuje na ostrym dyżurze Wiem że to brzmi śmiesznie i na pewno nie dotyczy wszystkich ale moze sięprzytrafić
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:32   #9
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Opowiadała mi mama koleżanki, która pracuje na ostrym dyżurze Wiem że to brzmi śmiesznie i na pewno nie dotyczy wszystkich ale moze sięprzytrafić
Wiesz, ja jednak bede sie opierac na medycznych aspektach

zacytuje

Pytanie 162 28.09.2005 Jak się ma kwestia uprawiania seksu analnego do problemów z utrzymaniem kału. Słyszałam takie opinie i bardzo mnie one niepokoją. Jak należy postępować, żeby stosunki analne nie stały się przyczyną kłopotów ze zwieraczem w kolejnych latach?


Po kilku minutach od zakończenia stosunku, zwieracz zaciska się całkowicie. Wszystkie oznaki stosunku znikają najpóźniej na drugi dzień, a w czasie stosunku nie powstają żadne trwałe zmiany. Odbyt jest fizjologicznie przystosowany do codziennego rozciągania (w czasie wypróżniania). Stosunki analne, nawet częste, nie spowodują utraty kontroli nad zwieraczem. Zwiększone zainteresowanie tą strefą może nawet zwiększyć siłę tego mięśnia i poprawić kontrolę nad nim. Przy zachowaniu podstawowej ostrożności, czyli dużej ilości nawilżacza i odpowiednim rozluźnieniu, stosunek analny jest bezpieczny.
z http://www.seksanalny.com.pl/porady/
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 10:01   #10
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: seks analny w ciąży?

Czy nasz popęd aż tak determinuje życie?

Też mam zakaz i żyje jakoś z zakazem 4 m-ce, a przede mną drugie tyle i połóg, ale to tego trzeba,żeby obydowje partnerów było wyrozumiałych. Brak sexu nie oznacza od razu,że drugi partner pójdzie zaraz na .....panienki lub w tango.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:33   #11
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jednak bede sie opierac na medycznych aspektach

zacytuje

Pytanie 162 28.09.2005 Jak się ma kwestia uprawiania seksu analnego do problemów z utrzymaniem kału. Słyszałam takie opinie i bardzo mnie one niepokoją. Jak należy postępować, żeby stosunki analne nie stały się przyczyną kłopotów ze zwieraczem w kolejnych latach?


Po kilku minutach od zakończenia stosunku, zwieracz zaciska się całkowicie. Wszystkie oznaki stosunku znikają najpóźniej na drugi dzień, a w czasie stosunku nie powstają żadne trwałe zmiany. Odbyt jest fizjologicznie przystosowany do codziennego rozciągania (w czasie wypróżniania). Stosunki analne, nawet częste, nie spowodują utraty kontroli nad zwieraczem. Zwiększone zainteresowanie tą strefą może nawet zwiększyć siłę tego mięśnia i poprawić kontrolę nad nim. Przy zachowaniu podstawowej ostrożności, czyli dużej ilości nawilżacza i odpowiednim rozluźnieniu, stosunek analny jest bezpieczny.
z http://www.seksanalny.com.pl/porady/
A ja jednak wierzę poradom osoby znającej się na medycynie a nie poradom internetowym A opisywany przykład był na faktach autentycznych. Nie chodzi tu o sytuacje po zwykłym stosunku analnym tylko w momencie, kiedy pęknie odbyt a to jest różnica.

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Czy nasz popęd aż tak determinuje życie?

Też mam zakaz i żyje jakoś z zakazem 4 m-ce, a przede mną drugie tyle i połóg, ale to tego trzeba,żeby obydowje partnerów było wyrozumiałych. Brak sexu nie oznacza od razu,że drugi partner pójdzie zaraz na .....panienki lub w tango.
Dokładnie. Ja jestem w 3 m., nie mam zakazu ale i chęci. Mój tż trochę pomarudzi ale rozumie i nie a problemu. Gdyby stroił jakieś fochy lub stwarzał jakieś dziwne akcje to bym się zastanowiła nad takim związkiem. Zresztą są inne sposoby zaspokojenia partnera jak już wcześniej pisałam
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 13:54   #12
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
witajcie, jestem w 22 tyg ciąży, mam skróconą szyjkę macicy i zakaz sexu . Czasami zdarza się że mam niewielkie skurcze, które mijają po paru sekundach. Zastanawiam się, czy można spróbować seksu analnego, czy podniecenie, itp. nie wywołają dodatkowych skurczy?? czy to jest bezpieczne ?może głupie pytanie, ale całkiem nie orientuje się w tym temacie...
po pierwsze, skoro masz zakaz no to znaczy ze nie wolno.
Orgazm osiagany przez stosunki rozne ma takie same skutki.
Zastanów się co jest dla Ciebie wazniejsze - seks czy dobro dziecka, i czy chcesz donosic tę ciąże. Pozatym moim zdanie seks analny w ciazy to przegięcie. Poczytaj troche na ten temat.


Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Orgazm to orgazm, skurcze mięśni. A taki stosunek analny, szczególnie z partnerem "dużych rozmiarów" może być bardzo nieprzyjemny i fatalny w skutkach. Odbyt może pęknąć przez co później człowiek nie czuje że robi pod siebie Są chyba łatwiejsze sposoby zaspokojenia partnera
jak moze odbyt pęknąc podczas seksu?? to tak samo moze pęknąc podczas wyprozniania się. przeciez mięsnie są elastyczne w odbycie i przystosowane do takich rzeczy. fakt ze moze bolec ale mi sie wydaje ze bardziej ze strachu ten bol (i to robienie pod siebie)
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:50   #13
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: seks analny w ciąży?

Ja tak trochę offtop, ale zaintrygował mnie zakaz orgazmu w problemach ciążowych.

Na mnie hormony ciążowe działają tak, że miewam "samoistne orgazmy" w nocy. Z rozmów z koleżankami wiem, że nie jestem jedynym takim przypadkiem i są kobiety, które mają takie ciążowe "dolegliwości".
Nierozładowane napięcie seksualne chyba może nawet wyzwalac tego typu reakcje?
Co miałaby zrobic taka delikwentka, gdyby jej szyjka zaczęła się skracac?

Edytowane przez Foka29
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:52
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 16:21   #14
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
Ja tak trochę offtop, ale zaintrygował mnie zakaz orgazmu w problemach ciążowych.

Na mnie hormony ciążowe działają tak, że miewam "samoistne orgazmy" w nocy. Z rozmów z koleżankami wiem, że nie jestem jedynym takim przypadkiem i są kobiety, które mają takie ciążowe "dolegliwości".
Nierozładowane napięcie seksualne chyba może nawet wyzwalac tego typu reakcje?
Co miałaby zrobic taka delikwentka, gdyby jej szyjka zaczęła się skracac?

Orgazm=oksytocna=wczesnie jszy porod

Co zrobic?? Jak beda skorcze jechac do szpitala i tam dzialac-szew na szyjke czy jakies leki na pewno juz w szpitalu beda wiedziec co robic
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 16:55   #15
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: seks analny w ciąży?

Jak lekarz powiedzial zero sexu to zero,choc szczerze powiem,ze zwlaszcza takiego rodzaju bym nie przetestowala wogole,nie poswiecalabym sie az tak, skoro facet nie moze sie poswiecic i poczekac dla dobra WASZEGO DZIDZIULKA a nadrobic mozna juz po porodzie.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 09:40   #16
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Jak lekarz powiedzial zero sexu to zero,choc szczerze powiem,ze zwlaszcza takiego rodzaju bym nie przetestowala wogole,nie poswiecalabym sie az tak, skoro facet nie moze sie poswiecic i poczekac dla dobra WASZEGO DZIDZIULKA a nadrobic mozna juz po porodzie.
hej a ja tam dopytam a czemu to FACET w twoim mniemaniu nalega na taki sex i TYLKO facet sexu pragnie?
sorry, ale ja w ciąży miałam takie libido że aż mnie roznosiło i często to ja namawiałam TŻa do sexu (nie ważne gdzie, nie wazne jak- ważne żeby już,bo mi się chceeee...i wiem ze to było spowodowane hormonami ciążowymi, bo po ciąży się uspokoiło trochę) czemu więc od razu zakładasz że to facet nalega i zachęca kobietę do sexu (nie ważne jakiego) i że to on musi się poświęcić i poczekać.
Może to ONA potrzebuje sexu?
Powiem tak - sex analny według mnie w przypadku autorki watku odpada z wiadomej przyczyny- anal bardzo mocno stymuluje i orgazmy są bardzo mocne.
Ja bym proponowała raczej taki zestaw- bierzesz dwie no-spy (rozkurczowe, pomogą przy nadmiernych skurczach) i proponujesz TŻowi delikatny sex, taki zmysłowy- niech ci zrobi dobrze ustami na pewno mniejsze niebezpieczeństwo niż podczas penetracji

Uważam, ze ciąża to stan "błogosławiony" więc specjalny.
Ponieważ kobieta ma zadanie w tym czasie donosić i urodzić ZDROWE dziecko,sama też musi być w czasie ciąży zdrowa i ZADOWOLONA Z ŻYCIA!
Dziecko odbiera wszystkie emocje mamy- dla przykładu- lubię wodę i mój synek będąc jeszcze w moim brzuchu uspokajał się jak brałam prysznic.
To samo z sexem- kobieta przeżywa orgazm, czy ogólnie- przyjemność= dziecko też przeżywa przyjemność (wiadomo nie w takim stopniu jak mama podczas orgazmu, ale dziecko dostaje dawkę tych samych hormonów co mamusia)
Poza tym każdy ci powie, że kobieta w ciaży ma być zadowolona, więc jesli do tego zadowolenia brakuje jej lodów- niech wcina lody, jeśli brakuje jej paczków z ogórkiem kiszonym- niech je takie mieszanki, a jeśli brakuje jej sexu- niech się kocha.
Tak jak mówię- z zachowaniem pewnej ostrożności ale jednak...organizm sam się upomina o to co mu jest potrzebne do szczęścia w danej chwili
A skróconą szyjką aż tak bym się nie martwiła- teraz 2/3 kobiet ma skrocone szyjki, rozwarcie na 2 palce od 8 miesiąca itp...a jakoś rodza zdrowe i silne dzieciaczki...nie dajmy się zwariować.
Z resztą- zapytaj lekarza co myśli o sexie w twoim przypadku czy np. delikatny masaż i sex oralny wchodzi w grę
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 10:02   #17
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: seks analny w ciąży?

Ja sie z Toba klocic nie chce i nie bede z wiadomych przyczyn BAN,to sa tylko moje podejrzenia kto ma wieksza ochote na sex,ja przy 2 dziecku tez mialam zakaz i automatycznie mi sie odechcialo,moja przyjaciolka tez miala zakaz nie dostosowala sie i ma wczesniaka 6 miesiecznego z kupa strachu o przezycie Damianka,pozatym jak dla mnie akurat ta odmiana sexu nie wydaje sie ani mila ani przyjemna i mimo ,ze jestesmy z mezem otwarci na wszelkie nowinki i techniki i lubimy pokombinowac,jestesmy bardzo otwarci w tych sprawach to jednoglosnie stwierdzilismy,ze akurat to odpada,moja psiapsiola probowala akurat tej pozycji kilka razy i stwierdzila ,ze oprocz bolu,krwi i biegunki to zadnej przyjemnosci z tego nie miala ale to kazdego indywidualna sprawa jak ktos lubi az taki hard sex to spoko,nie trzeba naskakiwac,pozdrawiam.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 11:40   #18
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja sie z Toba klocic nie chce i nie bede z wiadomych przyczyn BAN....
....nie trzeba naskakiwac,pozdrawiam.
ale ja też kłócić się nie chcę i nie będę
po prostu nie wiem czemu od razu założyłaś że to facet ma większą ochotę na sex niż babka ...ludzie rożne mają libido i różnie to bywa, moze ona biedna śni o analu a facet sie tego brzydzi ? kto wie...chodziło mi tylko o to, że rózni ludzie=różne upodobania, a poza tym hormony ciążowe robią swoje i mieszają kobitkom nieźle
co do samej formy takiego sexu- nie oceniam, jak to mówią- nie mój cyrk, nie moje małpy, a skoro dziewczyna pyta czy można, to proponuję alternatywę według mnie bezpieczniejszą dla dziecka...no i napewno przyjemniejszą dla mamusi
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:58   #19
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
ale ja też kłócić się nie chcę i nie będę
po prostu nie wiem czemu od razu założyłaś że to facet ma większą ochotę na sex niż babka ...ludzie rożne mają libido i różnie to bywa, moze ona biedna śni o analu a facet sie tego brzydzi ? kto wie...chodziło mi tylko o to, że rózni ludzie=różne upodobania, a poza tym hormony ciążowe robią swoje i mieszają kobitkom nieźle
co do samej formy takiego sexu- nie oceniam, jak to mówią- nie mój cyrk, nie moje małpy, a skoro dziewczyna pyta czy można, to proponuję alternatywę według mnie bezpieczniejszą dla dziecka...no i napewno przyjemniejszą dla mamusi
Zalozylam,ze pewnie moze bedziesz sie chciala klocic bo tutaj na wizazu niestety wiekszosci wizazankom o to chodzi ale milo wiedziec,ze w Twoim przypadku jest inaczej
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 20:16   #20
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Zalozylam,ze pewnie moze bedziesz sie chciala klocic bo tutaj na wizazu niestety wiekszosci wizazankom o to chodzi ale milo wiedziec,ze w Twoim przypadku jest inaczej

eeee???

A tak na marginesie odnosnie wczesniejszej Twojej wypowiedzi-seks ma sprawiac przyjemnosc 2partnerow to straszne,ze sugerujesz upawianie go tylko aby zrobic przyjemniosc partnerowi. Jesli moge cos zasugerowac i taka wypowiedz jest poparta wlasnymi doswiadczeniami powinnas skierowac sie do dobrego seksuaologa nie mowie tego zgryzliwie
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:30   #21
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
eeee???

A tak na marginesie odnosnie wczesniejszej Twojej wypowiedzi-seks ma sprawiac przyjemnosc 2partnerow to straszne,ze sugerujesz upawianie go tylko aby zrobic przyjemniosc partnerowi. Jesli moge cos zasugerowac i taka wypowiedz jest poparta wlasnymi doswiadczeniami powinnas skierowac sie do dobrego seksuaologa nie mowie tego zgryzliwie
Do seksuologa albo dobrego psychiatry to raczej Ty powinnas isc za czepianie sie np ludzi i nieczytanie ze zrozumieniem,ja nigdzie nie wspomnialam o seksie dla przykemnosci TYLKO I WYLACZNIE PARTNERA,my z mezem znamy sie od 12 lat i od samego poczatku wiemy co lubimy i kiedy na co mamy ochote,my sie nigdy nie wstydzilismy i od zawsze rozmawiamy co bysmy chcieli jeszcze np przetestowac i nigdy sie do niczego nie zmuszalismy ani nie POSWIECALISMY jedno dla drugiego W SEXIE od zawsze robimy tylko to na co mamy ochote,jednoglosnie stwierdzilismy dla kogo jest anal i dlatego RAZEM go niechcemy,jesli to Twoje klocki to milej zabawy

nalezysz do wizazanek ktore wiecznie staraja sie kogos sprowokowac do klotni,przykre to troche i niesmaczne a tym bardziej zle sie to czyta i zasmieca watki
milego dnia.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:11   #22
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Do seksuologa albo dobrego psychiatry to raczej Ty powinnas isc za czepianie sie np ludzi i nieczytanie ze zrozumieniem,ja nigdzie nie wspomnialam o seksie dla przykemnosci TYLKO I WYLACZNIE PARTNERA,my z mezem znamy sie od 12 lat i od samego poczatku wiemy co lubimy i kiedy na co mamy ochote,my sie nigdy nie wstydzilismy i od zawsze rozmawiamy co bysmy chcieli jeszcze np przetestowac i nigdy sie do niczego nie zmuszalismy ani nie POSWIECALISMY jedno dla drugiego W SEXIE od zawsze robimy tylko to na co mamy ochote,jednoglosnie stwierdzilismy dla kogo jest anal i dlatego RAZEM go niechcemy,jesli to Twoje klocki to milej zabawy

nalezysz do wizazanek ktore wiecznie staraja sie kogos sprowokowac do klotni,przykre to troche i niesmaczne a tym bardziej zle sie to czyta i zasmieca watki
milego dnia.

Oj wiesz, ja cos na spokojnie napisalam a Ty mnie atakujesz to chyba Ty jestes przewodniczaca tej grupy o ktorej non stop piszesz.

Wyciagnelam wnioski z tego co napisalas i tyle a jako nauczyciel wychowania do zycia w rodzinie napisalam,ze takie podejscie nie jest normalne i tyle
Zasugerowalaś,ze dziewczyna uprawia seks tylko aby zaspokoic partnera i po twoim tonie i stylu wypowiedzi wnioskuje/nie tylko ja/ ze opierasz swa opinie na wlasnych doswiadczeniach

A co do konfliktow-uwazam ze jestes bardzo konfliktowa co widac w Twoich postach no sorry
Zauwaz ze napisalam ze moja opinia na temat twojej wypowiedzi nie jest zgryzliwa i zebys tak jej nie odbierala
Śmiac sie tylko chce jak ktos siebie nie widzi a na innych gada glupoty no ale coz...

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Jak lekarz powiedzial zero sexu to zero,choc szczerze powiem,ze zwlaszcza takiego rodzaju bym nie przetestowala wogole,nie poswiecalabym sie az tak, skoro facet nie moze sie poswiecic i poczekac dla dobra WASZEGO DZIDZIULKA a nadrobic mozna juz po porodzie.

To nie Twoje slowa?? Sama sobie zaprzeczasz... Dokladnie jest napisane o poswieceniu kobiety dla mezczyzny podczas uprawiania seksu analnego

Ty widze na wiekszosc postow odpisujesz-NIE CHCE SIE Z TOBA KLOCIC
dyskusja a klotnia to 2 rozne rzeczy a nawet jesli poglady 2 osob nie zgadzaja sie nie oznacza to klotni.

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:13
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 22:54   #23
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Oj wiesz, ja cos na spokojnie napisalam a Ty mnie atakujesz to chyba Ty jestes przewodniczaca tej grupy o ktorej non stop piszesz.

Wyciagnelam wnioski z tego co napisalas i tyle a jako nauczyciel wychowania do zycia w rodzinie napisalam,ze takie podejscie nie jest normalne i tyle
Zasugerowalaś,ze dziewczyna uprawia seks tylko aby zaspokoic partnera i po twoim tonie i stylu wypowiedzi wnioskuje/nie tylko ja/ ze opierasz swa opinie na wlasnych doswiadczeniach

A co do konfliktow-uwazam ze jestes bardzo konfliktowa co widac w Twoich postach no sorry
Zauwaz ze napisalam ze moja opinia na temat twojej wypowiedzi nie jest zgryzliwa i zebys tak jej nie odbierala
Śmiac sie tylko chce jak ktos siebie nie widzi a na innych gada glupoty no ale coz...

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------




To nie Twoje slowa?? Sama sobie zaprzeczasz... Dokladnie jest napisane o poswieceniu kobiety dla mezczyzny podczas uprawiania seksu analnego

Ty widze na wiekszosc postow odpisujesz-NIE CHCE SIE Z TOBA KLOCIC
dyskusja a klotnia to 2 rozne rzeczy a nawet jesli poglady 2 osob nie zgadzaja sie nie oznacza to klotni.
Pisz i mysl co chcesz mi szkoda czasu,ja wiem swoje i wiem tylko tyle,ze jak mi lekarz powiedzial zero to automatycznie mi sie nie chcialo,ale to moze tylko ja jestem taka dziwna ,ze dziecko jest dla mnie wazniejsze niz moje potrzeby ktorych nie mialam zreszta.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 22:58   #24
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Pisz i mysl co chcesz mi szkoda czasu,ja wiem swoje i wiem tylko tyle,ze jak mi lekarz powiedzial zero to automatycznie mi sie nie chcialo,ale to moze tylko ja jestem taka dziwna ,ze dziecko jest dla mnie wazniejsze niz moje potrzeby ktorych nie mialam zreszta.
Dla mnie moje dziecko jest najwazniejsze,ale mam tez swoje potrzeby.Respektuję zakaz lekarza,ale to nie dziala tak,ze moje libido padło po słowach lekarza
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 00:34   #25
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Dla mnie moje dziecko jest najwazniejsze,ale mam tez swoje potrzeby.Respektuję zakaz lekarza,ale to nie dziala tak,ze moje libido padło po słowach lekarza
Moje tez nie spadlo bo w sumie w ciazy az tak bardzo mi sie nie chcialo a jak lekarz powiedzial,ze nie wolno bo moze cos sie narobic to jakos mi i nie tylko mi bo w sumie i mezowi jakos checi odeszly,zostaly przytulaski,caluski i mile slowa i tez bylo fajnie zdazylismy nadrobic stracony czas ,wiec kazda ktora ma zakaz tez moze jakos inaczej i milo i blisko pobyc z partnerem
sex jest wazny ale przeciez nie najwaznejszy prawda
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:32   #26
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Pisz i mysl co chcesz mi szkoda czasu,ja wiem swoje i wiem tylko tyle,ze jak mi lekarz powiedzial zero to automatycznie mi sie nie chcialo,ale to moze tylko ja jestem taka dziwna ,ze dziecko jest dla mnie wazniejsze niz moje potrzeby ktorych nie mialam zreszta.
Ale ja nie neguje decyzji lekarza bo jesli sama bym miala taki zakaz w tej ciazy tez bym nie uprawiala seksu. Powiem wiecej od 35tyg ciazy go nie uprawiam
Pisalam wczesniej o tym jaka reakcja zachodzi po orgazmie
I od samego poczatku twierdze ze nie to nie
Chodzilo/nie tylko mnie/ o to,ze napisalas ze seks analny to seks aby zaspokoic faceta jak by kobieta nie miala przyjemnosci podczas tego rodzaju stymulacji
A z tym sie nie zgadzam co wiecej takie podejscie jak napisalam jest chore bo uwlacza kobiecie
Wiec proszę Cię trzymaj sie faktów i nie odwracaj kota ogonem bo nie z tego wynikla dyskusja a z Twojej postawy w sprawie podrzednej uleglosci kobiety nad nadrzedna checia zaspokojenia faceta

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2011-04-14 o 10:34
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 15:46   #27
larysa_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: seks analny w ciąży?

Witam.

W prawdzie nie jestem w ciazy ale lubie masturbacje analna mam pytanie odnosnie srodkow nawilzajacych takich jak zel do higieny intymnej czy zel do golenia (meski)? czy mozna stosowac takie zele ? bardzo mnie to podnieca jak nawilzem sie takimi zelami i sie masturbuje? czy mozna tym podraznic jelito albo dostac zakazenia?
larysa_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.