Clare Blanc - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 16:54   #121
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Bingo! Brzoskwinia wychodzi u mnie różowa Teraz mi się przypomniało, jak testowałam Amilie Honey i było to samo. Dzięki za podpowiedź!
PS W perfumach też nie przepadam za brzoskwinią, unikam jak ognia. Nawet jako owoc uważam ją za gorszą siostrę nektarynki
u mnie na szczęście brzoskwiniowy nie jest różowym - w innym przypadku musiałabym zmienić podkład często się rumienię i czasami mama problem naczynek na nosie i polikach.
na szczęście wyglądam w warm 520 zdrowo ;]
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 19:02   #122
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Clare Blanc

Margitea, masz może pomysł, jaką markę powinnam teraz przetestować?

Jak do tej pory najlepiej mi pasował Annabelle, Amilie Sezam chyba też (ze względu na to, że źle zachowuje się na mojej skórze zmieszałam go z AM, więc już nie mam jak ocenić koloru), Ecolore Warmy wychodziły zbyt różowe (czyli pewnie też chodziło o brzoskwiniowe tony), a Neauty są nieco(jak to ujmujesz) kurczakowe (choć może szukam dziury w całym i niepotrzebnie się czepiam? ).
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 20:34   #123
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Margitea, masz może pomysł, jaką markę powinnam teraz przetestować?

Jak do tej pory najlepiej mi pasował Annabelle, Amilie Sezam chyba też (ze względu na to, że źle zachowuje się na mojej skórze zmieszałam go z AM, więc już nie mam jak ocenić koloru), Ecolore Warmy wychodziły zbyt różowe (czyli pewnie też chodziło o brzoskwiniowe tony), a Neauty są nieco(jak to ujmujesz) kurczakowe (choć może szukam dziury w całym i niepotrzebnie się czepiam? ).
hm. przyznam - ecolore i neauty jeszcze nie testowałam. nawet nie wiem w jakie podkłady celować (z clare blanc mam warm520, z clair minerals warm 02, z amilie - cashmere a z lucy minerals - light)

aż się dziwię, że nie mam żadnego podkładu z chrimaluxe - bo ich cienie uwielbiam no i jeden róż, który posiadam

clair dla mnie jest prawie że odpowiednikiem clare blanc i bardzo go lubię. ma świetne kosmetyki - po prostu je polubiłam

lucy minerals - nauczyłam się je obsługiwać! bardzo mało trzeba ich brać. baaaaardzo. i podkładów i cieni etc. no i w ciągu 2 tydz będą nowości i czaję się na kilka cieni i eyelinerów bo mam też z lucy cienie i linery i jestem bardzo zadowolona z kolorów i ogólnie tego jakie są ;] no i róż petal cudny.

z amilie posiadam podkłady, korektory - są w porządku, ale trochę mi się pylą. co mnie wkurza a no i róże mam!


chciałabym sobie przetestować kiedyś kosmetyki ANITA GRANT - ale są w wlk.brytanii no i jakoś zamawiać stamtąd... nie lubię tak z całego świata zamawiać, bo mam jakieś przeczucie, że może nie dotrzeć (choć z chin docierały różne rzeczy bez problemu zawsze :P)
kusi mnie też właśnie ECOLORE (opakowania ładne) i paleta kolorów cieni z NEAUTY. Chodzi za mną też NSMINERALS, w sumie sama nie wiem czemu...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 21:15   #124
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clare Blanc

Ja mam próbki clair minerals beige 02 i 03 i neutral 02 i 03. Jutro pewnie będę testować, ale na pierwszy rzut oka one nie wydają się różowe czy brzoskwiniowe. Chociaż w Warm 02 czy CB Warm 520 też nie widzę brzoskwiniowych tonów tylko takie blade żółte właśnie
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 21:50   #125
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Ja mam próbki clair minerals beige 02 i 03 i neutral 02 i 03. Jutro pewnie będę testować, ale na pierwszy rzut oka one nie wydają się różowe czy brzoskwiniowe. Chociaż w Warm 02 czy CB Warm 520 też nie widzę brzoskwiniowych tonów tylko takie blade żółte właśnie
warmy z clare blanc (a raczej odcień konkretny 520) nazwałam chłodno-żółtym z domieszką neutralu i odrobiną brzoskwini, bo zwracano mi uwagę, że na niektórych karnacjach albo "bieli" albo właśnie wychodzą mu jakieś cieplejsze tony.
u mnie jest chłodnym żółtym
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 21:55   #126
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Clare Blanc

A może ten brzoskwiniowy odcień jest dodawany do ciemniejszych kolorów jako taki "zciemniacz"? (ale neologizm mi wyszedł ). Ja mam 550.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 22:24   #127
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Pomalowałam się dziś CB warm 540. Kolor chyba jest ok ale ja takich niuansów odcieniowych nie ogarniam ;-) i muszę po prostu pochodzić w danym podkładzie kilka razy żeby stwierdzić czy mi odpowiada. Wykończenie świetne, lubię taki zdrowy blask bez widocznych drobinek. Krycie - hmm tak sobie, dopiero po trzech- czterech cienkich warstwach (hakuro h54) było przyzwoicie..
Za to korektor eye flash jest boski napewno kupię biga

Zamówiłam sobie kabuki AM i przy okazji próbke matującego Sunny Light. Kliknęłabym jeszcze jakiś pędzel ale nie wiem jaki

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 22:57   #128
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Pomalowałam się dziś CB warm 540. Kolor chyba jest ok ale ja takich niuansów odcieniowych nie ogarniam ;-) i muszę po prostu pochodzić w danym podkładzie kilka razy żeby stwierdzić czy mi odpowiada. Wykończenie świetne, lubię taki zdrowy blask bez widocznych drobinek. Krycie - hmm tak sobie, dopiero po trzech- czterech cienkich warstwach (hakuro h54) było przyzwoicie..
Za to korektor eye flash jest boski napewno kupię biga

Zamówiłam sobie kabuki AM i przy okazji próbke matującego Sunny Light. Kliknęłabym jeszcze jakiś pędzel ale nie wiem jaki

Wysłane z mojego SM-G530FZ

ja mniej więcej ogarniam niuanse kolorystyczne - wykształcenie artystyczne zobowiązuje ;D

a ten hakuro h54 nie zżera ci podkładu przypadkiem? 3-4 warstwy to dość sporo (albo tak mi się wydaje bo u mnie jest 1 na całą twarz plus druga na strefę T, bardzo rzadko dwie warstwy pełne.) - w necie znalazłam parę opinii, ze ten pędzel zjada podkład o.o

cholibka, no i muszę tego eye flasha przetestować. może ktoś jakieś swatche da i efekt jaki daje na skórze, nie wiem po oczami? BŁAGAM


pisałam w wątku o AM, że mój flat top właśnie z tej firmy przestaje mnie cieszyć i zaczyna wkurzać wypadaniem włosia. aż boję się go ruszać i nim malować, bo mi żal pędzelka -.- wczoraj miał jakiś fatalny dzień, wypadło z niego dość sporo jak na jeden raz - zupełnie nie wiem czemu. pielęgnację mam ciągle tę samą, tak samo piorę, suszę, dezynfekuje - pedantycznie wręcz i z mega uwagą, żeby nie ciągnąć włosia, nie szorować nim czy nie zalać miejsca między skuwką a trzonkiem.
ale z kabuki AM mojej mamy wypadły na razie może 3 włoski.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A może ten brzoskwiniowy odcień jest dodawany do ciemniejszych kolorów jako taki "zciemniacz"? (ale neologizm mi wyszedł ). Ja mam 550.
być może tak jest. ja np na swatchach tych na facebooku clare blanc widzę wyraźnie, że warm520 jest z delikatnie chłodno-żółtym odcieniem, ale już numer 540 ma w sobie delikatną brzoskwinię, a 570 to już w ogóle jakiś mega brzoskwiniowy, żółci w nim nie widzę w ogóle o.o
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 08:28   #129
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Clare Blanc

A czy któraś z was może porównac odcienie EDM z odcieniami Clare Blanc?
Z EDM idealny kolor uzyskałam mieszając Light Olive 1W, Golden Fair 0W i dodając do tego nieco Color Blend Green z kolorówki (gotowiec moim zdaniem obok oliwki nie leżał, ale ja mam skórę dość mocno żółto-oliwkową). Ze starej gamy kolorystycznej najbardziej pasował mi Olive Fair (wtedy 1W). Szkoda, że zlikwidowali...
Z CB mam narazie Buff 420, również zmieszany z zielenią i nie jest to do końca "to". Ciężko mi znaleźć przyczynę, moge jedynie domyślać się, że chodzi o za małą ilość żółtego pigmentu (o ile jest tam w ogóle żółć żelazowa w składzie, ale pewnie tak). No i jest odrobinę za jasny, ale pewnie 430 byłby za ciemny na policzkach i nadawałby się jedynie na moje nieco ciemniejsze czoło.

Gdybym miała świeże, niezmieszane EDM i CB na stanie - byłoby prościej.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2015-07-30 o 08:30
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 08:55   #130
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja mniej więcej ogarniam niuanse kolorystyczne - wykształcenie artystyczne zobowiązuje ;D

a ten hakuro h54 nie zżera ci podkładu przypadkiem? 3-4 warstwy to dość sporo (albo tak mi się wydaje bo u mnie jest 1 na całą twarz plus druga na strefę T, bardzo rzadko dwie warstwy pełne.) - w necie znalazłam parę opinii, ze ten pędzel zjada podkład o.o

cholibka, no i muszę tego eye flasha przetestować. może ktoś jakieś swatche da i efekt jaki daje na skórze, nie wiem po oczami? BŁAGAM


pisałam w wątku o AM, że mój flat top właśnie z tej firmy przestaje mnie cieszyć i zaczyna wkurzać wypadaniem włosia. aż boję się go ruszać i nim malować, bo mi żal pędzelka -.- wczoraj miał jakiś fatalny dzień, wypadło z niego dość sporo jak na jeden raz - zupełnie nie wiem czemu. pielęgnację mam ciągle tę samą, tak samo piorę, suszę, dezynfekuje - pedantycznie wręcz i z mega uwagą, żeby nie ciągnąć włosia, nie szorować nim czy nie zalać miejsca między skuwką a trzonkiem.
ale z kabuki AM mojej mamy wypadły na razie może 3 włoski.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------



być może tak jest. ja np na swatchach tych na facebooku clare blanc widzę wyraźnie, że warm520 jest z delikatnie chłodno-żółtym odcieniem, ale już numer 540 ma w sobie delikatną brzoskwinię, a 570 to już w ogóle jakiś mega brzoskwiniowy, żółci w nim nie widzę w ogóle o.o
No właśnie hakuro pożera podkład i między innymi dlatego chcę dokupić pędzle. Jeszcze spróbuję flat topem, może będzie lepsze krycie, chociaż wolę kabuki ;-) Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektu CB, nawet przy takim kryciu

Zaraz zrobię foto eye flash na ręce i wstawię tu

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 09:12   #131
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Mam tak ustawiony monitor pod oknem, że w słoneczne przedpołudnie nic nie widzę na zdjęciach.. ta biała plama to eye flash roztarty lekko palcem, bliżej nadgarstka roztarty pędzlem. Widać cokolwiek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150730_100047.jpg (118,6 KB, 75 załadowań)
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 10:38   #132
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

cholibka, no i muszę tego eye flasha przetestować. może ktoś jakieś swatche da i efekt jaki daje na skórze, nie wiem po oczami? BŁAGAM
na szybko sprzed chwili, maźnięty EYEFLASH na ręce
zdjęcie zrobione telefonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3280.jpg (87,1 KB, 68 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 15:31   #133
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

a nakładacie go pod oczami w tzw. trójkąt (jak się korektor kładzie)?
czy mieszacie np z podkładem?

jeżeli któraś z was mogłaby mi pokazać jak wygląda eyeflash rozblendowany właśnie pod okiem, byłabym wdzięczna.

wystarczy mi kawałek twarzy, jak nie macie ochoty się pokazać całe -
chodzi o to, że w opisie tego korektora jest, że podobno dobrze wychodzi na zdjęciach - i właśnie nie wiem czy go nie kupić do sesji foto dla siebie / modelek / panien młodych. Tylko, że się boję, że może "świecić" jak się użyje flesza...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 01:22   #134
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

oo, tez bym chętnie zobaczyła, bo nie wiem czy też barć tego próbkę
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 07:26   #135
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a nakładacie go pod oczami w tzw. trójkąt (jak się korektor kładzie)?
czy mieszacie np z podkładem?

jeżeli któraś z was mogłaby mi pokazać jak wygląda eyeflash rozblendowany właśnie pod okiem, byłabym wdzięczna.

wystarczy mi kawałek twarzy, jak nie macie ochoty się pokazać całe -
chodzi o to, że w opisie tego korektora jest, że podobno dobrze wychodzi na zdjęciach - i właśnie nie wiem czy go nie kupić do sesji foto dla siebie / modelek / panien młodych. Tylko, że się boję, że może "świecić" jak się użyje flesza...

Nie mam lampy błyskowej w swoim kalkulatorze.... Ale - eye flasz jest podobny do tego ich pudru rozswietlajacego, z ta roznica ze eye flasz jest nieco bardziej kryjacy i mocniej napigmentowany.

Odbija pieknie swiatlo, ale jakos nie widze tego, zeby użyć go stricte jako korektora, szczegolnie jesli nie ma sie alabastrowej skory. Przy nakładaniu na skore srednia, lekko opalona tak, ale jako wykonczenie - od łuku brwiowego po trojkat pod okiem - lekka reka plus kuleczka np w konciku oka lub dla zaznaczenia łuku.

Na zdjeciach przy takim manewrowaniu bedzie wygladal dobrze nawet przy śniadych cerach. Jak dla mnie warto szczegolnie ze trzyma sie idealnie. A nienawidze jak mi cos migruje na twarzy.
Mam na razie próbkę ale zakupie biga.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 10:17   #136
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

ech to teraz nie wiem, ja raczej bladzioch jestem :P
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 13:50   #137
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a nakładacie go pod oczami w tzw. trójkąt (jak się korektor kładzie)?
czy mieszacie np z podkładem?

jeżeli któraś z was mogłaby mi pokazać jak wygląda eyeflash rozblendowany właśnie pod okiem, byłabym wdzięczna.

wystarczy mi kawałek twarzy, jak nie macie ochoty się pokazać całe -
chodzi o to, że w opisie tego korektora jest, że podobno dobrze wychodzi na zdjęciach - i właśnie nie wiem czy go nie kupić do sesji foto dla siebie / modelek / panien młodych. Tylko, że się boję, że może "świecić" jak się użyje flesza...
ja to dopiero raz użyłam eye flash pod łukiem brwiowym i na szczyty kości policzkowych jak rozświetlacz, nie próbowałam mieszać z podkładem
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 13:57   #138
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
ja to dopiero raz użyłam eye flash pod łukiem brwiowym i na szczyty kości policzkowych jak rozświetlacz, nie próbowałam mieszać z podkładem
z podkladem mineralnym moze byc fajny efekt delikatnego podkladu rozswietlajacego. jak bede miec kase za jakis czas to chyba sie skusze na eyeflasha. a raczej na pewno
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 16:26   #139
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

dumałam dumałam, ąz w końcu zamówiłam łącznie z EYE FLASHEM ;d trochę żałuje teraz, ze nie dołożyłam różu Japanese Cherry śliczny jest :3 Nie wiem co to było w podsumowaniu "opakowanie +10pln" na prezent, czy cu.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 22:10   #140
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
dumałam dumałam, ąz w końcu zamówiłam łącznie z EYE FLASHEM ;d trochę żałuje teraz, ze nie dołożyłam różu Japanese Cherry śliczny jest :3 Nie wiem co to było w podsumowaniu "opakowanie +10pln" na prezent, czy cu.
żałuj, bo ten róż jest fanstastyczny, mam próbkę, piękny odcień i świetna trwalość
też nie wiem o co chodzi z tym opakowaniem?

wiecie co dziwna jestem, ale wkurza mnie że te opakowanka cb są identyczne, mam już ich dużo i nie wiem co jest co, denerwujące to
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 02:55   #141
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

w sumie weekend, moze daloby sie domówić jeszcze
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 14:54   #142
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
żałuj, bo ten róż jest fanstastyczny, mam próbkę, piękny odcień i świetna trwalość
też nie wiem o co chodzi z tym opakowaniem?

wiecie co dziwna jestem, ale wkurza mnie że te opakowanka cb są identyczne, mam już ich dużo i nie wiem co jest co, denerwujące to
Dlatego tez wpadłam na pomysł aby układac je wieczkiem do dołu i jest dużo wygodniej
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 19:29   #143
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Clare Blanc

Wkleję tu
Mam do wymiany/zamiany probki Clare blanc w kolorach
430 buff 445 buff 540 warm 340 beige 245 neutral
560 warm, 570 warm i dwa beige z poziomu 6 i 7 ( chyba numer 360beige i 370 beige)
Probki użyte raz oprocz 560 ktora uzylam ze 4 razy.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 12:36   #144
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Próbowała któraś z Was może bronzerów i róży z Clare Blanc?
Ja nie stosowałam ale ciekawie brzmi Na samo hasło róża od razu mi się spodobało A jak to wygląda???/
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 20:13   #145
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Ma ktoś rozświetlacz Cashmere? Czy on da kolor na jasnej karnacji?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 20:37   #146
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;52425451]Ma ktoś rozświetlacz Cashmere? Czy on da kolor na jasnej karnacji?[/QUOTE]

ja mam próbkę
on jest taki jakby łososiowy, mnie niezbyt odpowiada kolorystycznie; jest jasny
ja go używam jako cienia
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 21:15   #147
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
ja mam próbkę
on jest taki jakby łososiowy, mnie niezbyt odpowiada kolorystycznie; jest jasny
ja go używam jako cienia
Szkoda, na zdjęciu na str. (i swatchu na facebooku) wygląda na beżowy...


Zadna firma nie ma chyba beżowego rozświetlacza Takiego, by nie dawał koloru, ale beżowy blask, a nie srebrny, złoty itd...

Lumiere miało kiedyś beżowy, ale on na mnie dawał kolor, jakoś się przyciemniał na twarzy po prostu i była plama...

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2015-08-15 o 21:18
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 21:54   #148
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

Z wibo jest taki, hm szampański? ale to nie minerałek
A teraz mam pytanie do posiadaczy korektorów, najlepiej jeszcze z AM, bo będą mieć porównanie. Korektory z CB mają super kolory, ale mam jedno ale czy mi się wydaje czy mają dużo słabsze krycie niż z AM. Konsystencja wydaje się dość sucha, a nie taka kremowa jak w AM. Może to kwestia przyzwyczajenia, albo za mało daje. Ktoś coś? ;D
A, za to Flash Eye jest super, bardzo go polubiłam i nie żałuje, ze jednak go wrzuciłam do koszyka i Japaniese Cherry też <3

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-08-15 o 21:57
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 19:09   #149
elizabeth_bennet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Clare Blanc

Przypadkiem trafiłam na blog Margitea - i przepadłam !
stwierdziłam, że muszę koniecznie spróbować clare blanc a ta dyskusja mnie tylko w tym utwierdziła - aż założyłam konto

Mam tylko prośbę o podpowiedź z kolorem - myślę, że będzie to warm (naczynka ładnie się przy żółtym chowają) 520 albo 540 ale się waham, a po zabawie z 10 próbkami meow chciałabym od razu zamówić biga.

Do tej pory używałam - meow 2 ocicat, clarins nr 105, clinique almost powder 02 (ciut za ciemny), bobbi brown 2,5 i am sunny fair (jasność ok, ciut za żółty) - podpowie któraś w który warm powinnam celować ?
elizabeth_bennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 19:51   #150
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez elizabeth_bennet Pokaż wiadomość
Przypadkiem trafiłam na blog Margitea - i przepadłam !
stwierdziłam, że muszę koniecznie spróbować clare blanc a ta dyskusja mnie tylko w tym utwierdziła - aż założyłam konto
cieszę się, że odwiedziłaś mó blog! ostatnio go zaniedbałam (były takie upały, że ledwo żyłam, a umieranie w upał też jest ciężkie :P).
Btw będą nowe posty, chyba najpierw o niemineralnych ulubieńcach korektorowych (bo jak wiemy - minerały można łączyć z płynnymi korektorami :P)

Cytat:
Napisane przez elizabeth_bennet Pokaż wiadomość
Mam tylko prośbę o podpowiedź z kolorem - myślę, że będzie to warm (naczynka ładnie się przy żółtym chowają) 520 albo 540 ale się waham, a po zabawie z 10 próbkami meow chciałabym od razu zamówić biga.
Do tej pory używałam - meow 2 ocicat, clarins nr 105, clinique almost powder 02 (ciut za ciemny), bobbi brown 2,5 i am sunny fair (jasność ok, ciut za żółty) - podpowie któraś w który warm powinnam celować ?
Nie polecam od razu zamawiać biga. Oczywiście, że sama tak robiłam, ale miałam farta, że trafiłam, albo moja cera jest mniej wymagająca :P I spędzałam około 2 miesiące na przeglądanie swatchy z internetu trafiając na strony rosyjskie, fińskie, niemieckie, gdzie ni w ząb nie wiedziałam co mówią albo piszą ale jakoś mi się udało
Jeżeli chodzi o dobór koloru... mniej więcej kojarzę płynne podkłady których używałaś, oraz ten z AM sunny fair. Sunny fair wg opinii ludzi na necie i zdjęć jest mniej żółtym i mniej intensywnym odcieniem niż golden fairest, który miałam i był dla mnie zbyt żółto-pistacjowy.

Wnioskuję, że jesteś dosyć blada Chyba nie bledsza ode mnie i znowu się powtórzę, ale pewnie będzie pasował warm520, bo jest bardo jasny, delikatnie chłodno żółty. Nie ma w sobie dużo ciepłych tonów żółtego. Taki delikatek. Ew dołożyć do koszyka o stopień jaśniejszy i o stopień ciemniejszy kolor. Niestety nie mam sunny fair żeby porównać. Mam z CB jedynie warm520 i 540, których swatche są na blogu i tu w wątku.

PS. Wychodzi na to, że mój blog zmusił cię do założenia konta na wizażu, a więc witam cię duszyczko po mineralnej stronie mocy jako pierwsza!



---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Z wibo jest taki, hm szampański? ale to nie minerałek
A teraz mam pytanie do posiadaczy korektorów, najlepiej jeszcze z AM, bo będą mieć porównanie. Korektory z CB mają super kolory, ale mam jedno ale czy mi się wydaje czy mają dużo słabsze krycie niż z AM. Konsystencja wydaje się dość sucha, a nie taka kremowa jak w AM. Może to kwestia przyzwyczajenia, albo za mało daje. Ktoś coś? ;D
ja mam korektor medium z AM i korektor Light73 oraz Lemon Cover Up z Clare Blanc. Jak dla mnie AM jest bardziej suchy od CB. Jakoś nie widzę żeby była różnica w kryciu. Właśnie dla mnie CB jest cholernie kremowy, ideał wśród minerałów. I nie sypie mi się tak jak AM chyba dziwna jestem A no i nakładam zwykle 2 warstwy Lemon Cover Up na cienie pod oczami, a jedną Light73 na wypryski.


Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
A, za to Flash Eye jest super, bardzo go polubiłam i nie żałuje, ze jednak go wrzuciłam do koszyka i Japaniese Cherry też <3
ostatnio też przepadłam. Zamówiłam m.in biga Eye Flash Przyszło, wymalowałam się nim pod oczami i poczułam takie zawiedzenie. No bo kurka, nic nie widzę różnicy. Wyszłam z domu.
Jadę samochodem, patrzę w lusterko wsteczne i hmm, jakoś tak wyglądam lepiej, ale nie wiem czemu.
No i odkryłam. Eye Flash - coś co jest ale czego nie ma. albo na odwrót. Tak subtelnie go widać, ale jednak robi robotę jak cholera!
Mam nadzieję, że uda mi się zrobić mu fajne foty, bo zamierzam poświęcić na niego całą jedną notkę na blogu Tylko nie mam go z czym porównać, bo nie znalazłam chyba na rynku nic co działałoby podobnie.

Ps. Gdyby ktoś potrzebował swatchy róży POWDER PINK (uwielbiam), HUG ME (kolejna miłość), FUCHSIA (taki różowy róż, a taki piękny!), CHARMING (pasuje chyba każdemu), JAPANESE CHERRY (mam i ja i rozumiem skąd te zachwyty ) albo pudru CASHMERE, ew bronzera ROCKA LOCKA (choć był już na blogu) oraz FRASER BEACH (najciemniejszy bronzer z CB, ale do karnacji jak moja, WARM520, idealny do konturowania i ciężko nim plamę sobie zrobić, a przynajmniej jeszcze mi się nie udało :P) - to wiecie do kogo pisać Uzbierało mi się trochę próbeczek, w każdej jestem zakochana, najchętniej przygarnęłabym bigi tych róży i bronzerów. W każdym z kolorów czuję się świetnie, aż dziwne
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-08-19 o 20:05
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.