Baby face - jak to zmienić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-08, 12:31   #31
Mary685
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 37
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Wyglądasz na swój wiek, ja bym na twoim miejscu nic nie zmieniała. Najwyżej jak wychodzisz na spotkania ze znajomymi to po prostu nakładaj trochę mocniejszy makijaż, on na pewno doda powagi twojemu wyglądowi
Mary685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:43   #32
abrax
Przyczajenie
 
Avatar abrax
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Zawsze tak jest, ze majac kilkanascie lat chcialoby sie wygladac doroslej. Poglebia sie to, jesli rzeczywiscie juz nawet na ten wiek nie wygladamy. Po paru latach wszystko sie zmienia, dziewczyny w wieku 20+ wygladaja na 30+ i takie osoby jak Ty zaczynaja zauwazac plusy mlodego i naturalnego wygladu. Mysle, ze mozesz podobac sie wielu facetom, a za pare lat bedziesz najbardziej atrakcyjna wsrod swoich kolezanek
abrax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 21:01   #33
hebanowalala
Raczkowanie
 
Avatar hebanowalala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 44
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Wyglądasz bardzo fajnie i wcale nie dziecinnie. Masz piękne oczy, podkreśl je dobrym tuszem, a od razu Twoje spojrzenie zyska dużo kobiecości.
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
hebanowalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 18:58   #34
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Na pewno nie masz baby face. Masz ładny rumieniec na buzi i myślę, że to stąd. Jak chcesz możesz popracować lekko nad spojrzeniem. Wytuszuj mocniej rzęsy na wieczorne wyjście, oko podkreśl kreską, ale nie zabijaj swojej naturalności!

Na pocieszenie mogę powiedzieć, że mam prawie 30 lat, a w sklepie ciągle chcą ode mnie dowód jak kupuję alkohol
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 00:05   #35
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 822
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Ja - podobnie jak autorka wątku - mam 19 lat. I ten sam "problem" Z tym tylko, że ja nigdy nie traktowałam tego jako wadę. Jasne, może czasem trochę dziwnie jest być traktowanym jak dziecko, ale... Z drugiej strony to bywa dosyć zabawne. Mnie kiedyś pani w sklepie oceniła na 14 lat, podczas kiedy faktycznie miałam 18 Tylko u mnie poza typem urody jako takim zostaje jeszcze kwestia wzrostu - jestem bardzo, bardzo niziutką osobą. Za to wiele razy spotkałam się z opinią, że jestem bardzo urocza i niejednokrotnie ktoś wypowiadał się o mnie w miły sposób z tego powodu. Zdaje się, że taki wygląd potrafi wzbudzić w ludziach sympatię. A na dodatek jak sobie pomyślę, że za te kilka czy kilkanaście lat będę wyglądać na młodszą, niż faktycznie będę... Przecież to sama radość

Poza tym tak, jak to pisały poprzedniczki, makijaż potrafi zdziałać cuda. I nie trzeba go nie wiadomo jak wiele. Kwestia konturowania czy jakichś kresek. Ubiór i jego kolorystyka też robią swoje. Nawet odpowiednie fryzury potrafią np. optycznie wyszczuplić twarz, co nieraz robi znaczną różnicę - ja na przykład wyglądam poważniej w wyprostowanych włosach (naturalnie lekko mi się falują). Poeksperymentuj trochę na sobie i zobacz sama, co daje zadowalające dla Ciebie efekty.

A tak swoją drogą, to duża część dziewczyn(ek) obecnie bardzo skupia uwagę na swoim wyglądzie, malują się aż do przesady... Jak pokazałam niedawno swojemu chłopakowi zdjęcie pewnej piętnastolatki, żeby ocenił jej wiek, to bez namysłu dał jej z 24 lata... Nic więc chyba dziwnego, że jak ktoś widzi naturalnie wyglądającą dziewczynę, to z marszu odejmuje jej parę lat.
Sayven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 00:26   #36
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Ja mam 35 lat i mam taki sam problem. No może nie taki jak dziewczyna na zdjęciu, ale też nie wyglądam na swój wiek Z jednej strony super, ale z drugiej dwójka dzieciaków na karku a ja jak ich siostra. Mi pomogły brwi, zrobiłam sobie permanentne. Polecam.
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 12:29   #37
SylwiaMalwa
Przyczajenie
 
Avatar SylwiaMalwa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 24
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Kochana, Twój face jest śliczny! Może i trochę baby, ale to bardzo dobrze Za 10 lat będziesz to błogosławić Ale oczywiście są sposoby na dojrzalszy wygląd, zresztą często sama to obserwuję, jak przeglądam jakieś profile urodowe i blogi. Przed makijażem i po makijażu - na zdjęciach dziewczyny wyglądają z młodziutkich na takie już po 30. lekko, trochę mnie zastanawia, dlaczego tak chcą wyglądać, ale to inna bajka. Wracając do tematu - proponuję mocne podkreślenie kości policzkowych, czerwoną, matową pomadkę i mocne oczy. Najlepiej z takim tuszem w efekcie sztucznych rzęs, coby się nie bawić w doklejanie. Bardzo byś się zdziwiła, ile to Ci może latek dodać
SylwiaMalwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 21:58   #38
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Tylko nie doklejane rzęsy! Zostawmy to na specjalne wyjścia! A na co dzień rzeczywiście efekt sztucznych rzęs wystarczy
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 16:00   #39
ewiczka1990
Przyczajenie
 
Avatar ewiczka1990
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 17
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Najprostszym sposobem jest faktycznie makijaż oczu. To zadziwiające jak bardzo może nas zmienić maskara, której używamy. Osobiście bym polecała coś co pogrubi Twoje rzęsy.
ewiczka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 19:05   #40
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Tylko, że ja zupełnie jestem noga w makijażu.... wolałabym by zrobiła to profesjonalistka a ja miałabym efekt na długo. Nie wiecie czy taki permananty boli ?
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 20:48   #41
SylwiaMalwa
Przyczajenie
 
Avatar SylwiaMalwa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 24
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Wiesz, tak bardzo to się znać nie musisz. Widziałam różne filmiki i widać, że dziewczyny dopiero się wczuwają w temat, a już nagrywają. Wystarczy kilka dobrych kosmetyków. Jeśli chodzi o permanentny makijaż - upewnij się, że na pewno go chcesz, nie wszystkie dziewczyny są z niego zadowolone. Lepiej do brwi henna od czasu do czasu, a do rzęs mocno pogrubiający tusz.
__________________
Kocham was kwiaty mej ojczyzny, nad Narwią, Odrą i Pilicą, kaliny, malwy białostockie...
SylwiaMalwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 00:46   #42
hebanowalala
Raczkowanie
 
Avatar hebanowalala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 44
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Tylko, że ja zupełnie jestem noga w makijażu.... wolałabym by zrobiła to profesjonalistka a ja miałabym efekt na długo. Nie wiecie czy taki permananty boli ?
A czy taki permanentny makijaż nie szkodzi skórze?
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
hebanowalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 12:34   #43
Nieanna90
Raczkowanie
 
Avatar Nieanna90
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 41
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Tylko, że ja zupełnie jestem noga w makijażu.... wolałabym by zrobiła to profesjonalistka a ja miałabym efekt na długo. Nie wiecie czy taki permananty boli ?
Przecież wyżej pisałaś, że masz permanentny brwi i nie wiesz czy to boli?
Nieanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 19:37   #44
SylwiaMalwa
Przyczajenie
 
Avatar SylwiaMalwa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 24
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez hebanowalala Pokaż wiadomość
A czy taki permanentny makijaż nie szkodzi skórze?
Z tego co wiem, to szkodzić chyba nie szkodzi, ale po jakimś czasie niezbyt ładnie to wygląda, kolor się dziwnie wypłukuje, a jakiś ślad na skórze zostaje. Osobiście sama o tym myślałam, bo wiem, że Martyna Wojciechowska ma takie brwi, ale stawiam teraz na mniej radykalne rozwiązania.
__________________
Kocham was kwiaty mej ojczyzny, nad Narwią, Odrą i Pilicą, kaliny, malwy białostockie...
SylwiaMalwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 18:31   #45
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czy masz czy nie masz "baby face".

Ale moim zdaniem wyglądasz przepięknie, uroczo i naturalnie.
Z makijażem uważaj, wielokrotnie na różnych oficjalnych uroczystościach widziałem młode kobiety umalowane w ten sposób że wyglądały dużo gorzej niż na co dzień.
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 01:11   #46
hebanowalala
Raczkowanie
 
Avatar hebanowalala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 44
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez SylwiaMalwa Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to szkodzić chyba nie szkodzi, ale po jakimś czasie niezbyt ładnie to wygląda, kolor się dziwnie wypłukuje, a jakiś ślad na skórze zostaje. Osobiście sama o tym myślałam, bo wiem, że Martyna Wojciechowska ma takie brwi, ale stawiam teraz na mniej radykalne rozwiązania.
No i trzeba poprawiać, bo taki wypłukany pigment wygląda okropnie. Ale Martynę Wojciechowską rozumiem.. ,,na krańcu świata" nie ma czasu na makijaż Ja uwielbiam siedzieć przed lusterkiem i malować rzęsy.
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
hebanowalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 10:42   #47
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Talking Dot.: Baby face - jak to zmienić?

W sumie to jeśli z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu ta niewątpliwa zaleta twojej urody ci przeszkadza; to polecam dietę złożoną z fast foodów, taniego alkoholu i papierosów do tego codzienny makijaż przy użyciu najtańszych kosmetyków którego oczywiście nie zmywasz na noc. Dołóż jeszcze codzienne wizyty na solarium.
Gwarantuję że po kilku miesiącach najpóźniej po roku zaczniesz wyglądać sporo starzej niż w rzeczywistości.
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 11:55   #48
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
W sumie to jeśli z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu ta niewątpliwa zaleta twojej urody ci przeszkadza; to polecam dietę złożoną z fast foodów, taniego alkoholu i papierosów do tego codzienny makijaż przy użyciu najtańszych kosmetyków którego oczywiście nie zmywasz na noc. Dołóż jeszcze codzienne wizyty na solarium.
Gwarantuję że po kilku miesiącach najpóźniej po roku zaczniesz wyglądać sporo starzej niż w rzeczywistości.
To nie zawsze działa.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 13:34   #49
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Jakie babyface??
O co chodzi w założonym przez Ciebie wątku można wywnioskować z tytułu, więc początkowo - zanim przeczytałam tekst - spojrzałam na zdjęcie. Myślałam, że masz co najmniej trzydzieści lat - bo dopiero w porównaniu z tym wiekiem twarz ze zdjęcia to rzeczywiście babyface.

Dopiero potem przeczytałam, ile masz lat.
Według mnie wszystko jest w porządku, jak najbardziej wyglądasz na swój wiek (a gdybym miała zgadywać - dałabym Ci nawet ze dwa-trzy lata więcej).

Moim zdaniem niestosownie młode, w porównaniu do Twojego wieku, jest tylko to, że to jest Twoim problemem. Rozumiem, byłoby to kłopotliwe, gdyby opisane w pierwszym poście sytuacje zdarzały się bardzo często, ale jedna jedyna, a Ty już siejesz panikę?

Próbujesz trollować czy podbudować się dobrymi komentarzami?
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 17:36   #50
svetta
Raczkowanie
 
Avatar svetta
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 110
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

młodszy wygląd to ogromna zaleta za kilka lat będziesz się z tego cieszyć
svetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 01:26   #51
hebanowalala
Raczkowanie
 
Avatar hebanowalala
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 44
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
Moim zdaniem niestosownie młode, w porównaniu do Twojego wieku, jest tylko to, że to jest Twoim problemem. Rozumiem, byłoby to kłopotliwe, gdyby opisane w pierwszym poście sytuacje zdarzały się bardzo często, ale jedna jedyna, a Ty już siejesz panikę?

Próbujesz trollować czy podbudować się dobrymi komentarzami?
Nie ma człowieka, który nie posiada/tworzy sobie jakichś problemów w życiu. Mogą wydawać się one błahe ale dla tej osoby takie nie są. Nie ma co tego bagatelizować. Nawet jeśli chciałaby się podbudować pozytywną opinią to co z tego? Ja mogę powtórzyć, że jest piękną dziewczyną i nie boli mnie to

Do autorki posta - chciałabym zobaczyć jakbyś wyglądała w takich mocniej wytuszowanych rzęsach
__________________
Człowiek jest liną rozpiętą między zwierzęciem a nadczłowiekiem. Liną nad przepaścią.
hebanowalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:39   #52
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez hebanowalala Pokaż wiadomość
Nie ma człowieka, który nie posiada/tworzy sobie jakichś problemów w życiu. Mogą wydawać się one błahe ale dla tej osoby takie nie są. Nie ma co tego bagatelizować. Nawet jeśli chciałaby się podbudować pozytywną opinią to co z tego? Ja mogę powtórzyć, że jest piękną dziewczyną i nie boli mnie to

Do autorki posta - chciałabym zobaczyć jakbyś wyglądała w takich mocniej wytuszowanych rzęsach
Dopsz.
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:33   #53
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Autorki wątku to tu chyba dawno nie widziałam...
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:37   #54
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Wg mnie wcale nie masz baby face, a w ogóle ciężko mówić o zbyt młodym wyglądzie, gdy ma się 19 lat.
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 09:32   #55
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Wg mnie wcale nie masz baby face, a w ogóle ciężko mówić o zbyt młodym wyglądzie, gdy ma się 19 lat.
...ale za to - kiedy wrzuca się zdjęcie z takim komentarzem, będąc świadomym niebrzydkiej buzi - można liczyć na przyjemne głaskanie po główce tudzież* smyranie po innych częściach ciała




__________________
* tudzież albo/bądź/lub
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 15:31   #56
Margaretkrasix
Raczkowanie
 
Avatar Margaretkrasix
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 54
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

no co Ty, powinnaś się cieszyć że młodo wyglądasz.. może jakiś mocniejszy makijaz?
__________________
Walczy się do końca! o wszystko
Margaretkrasix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 15:43   #57
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez zebrowadora Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Po wczorajszym wypadzie na miasto stwierdziłam że muszę coś zmienić w sobie bo to co się dzieje jest nie do zniesienia. Wczoraj właściciel lokalu w którym byłam ze znajomymi chciał mnie wyprościć - "nieletni tu nie mają wstępu ". Uparł się że mam 16 lat a jak zobaczył na dowodzie że zaraz będzie moje ostatnie naście to kopara opadła. Tak jest co raz częściej. Przez to jest również problem z facetami, bo który chce "dziecko z gimbazy". Mam prawie 19 a ludzie mi dają 15/16. Dlatego chciałabym was prosić o pomoc, byście mi doradziły co zmienić w swoim wyglądzie żeby wyglądać na swój wiek mam nadzieję że mi pomożecie Załącznik 6360691

Załącznik 6360696
Ja nie wiem o co Ci chodzi. Ciesz sie, ze mlodo wygladasz, to powinien byc Twoj powod do dumy. Lepiej na mniej niz na wiecej To nie tragedia, bo jesli tak to co ja mam powiedziec skoro mam 26 lat i nie chcieli mnie do lokalu wpuscic (bo niby nie mam 18 lat) ? Naucz sie z tego smiac.
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 15:09   #58
caeruleus
Raczkowanie
 
Avatar caeruleus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 305
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez Dobrawka1234 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, czemu robicie z tego taką aferę - przecież to fajne jak się młodo wygląda, to zaleta.
Dokładnie. Zresztą czas zrobi swoje -Uwierz
caeruleus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 13:51   #59
lidka_el
Raczkowanie
 
Avatar lidka_el
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 30
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

ja chciałabym tak młodo wyglądać, ale ja Ty nie to może coś z brwiami zrób? Inny kształt, kolor bardziej podkreślony?
__________________
obywatelka świata
lidka_el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 21:15   #60
agniecha_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 30
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez zebrowadora Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Po wczorajszym wypadzie na miasto stwierdziłam że muszę coś zmienić w sobie bo to co się dzieje jest nie do zniesienia. Wczoraj właściciel lokalu w którym byłam ze znajomymi chciał mnie wyprościć - "nieletni tu nie mają wstępu ". Uparł się że mam 16 lat a jak zobaczył na dowodzie że zaraz będzie moje ostatnie naście to kopara opadła. Tak jest co raz częściej. Przez to jest również problem z facetami, bo który chce "dziecko z gimbazy". Mam prawie 19 a ludzie mi dają 15/16. Dlatego chciałabym was prosić o pomoc, byście mi doradziły co zmienić w swoim wyglądzie żeby wyglądać na swój wiek mam nadzieję że mi pomożecie Załącznik 6360691

Załącznik 6360696
Nie wyglądasz wcale za młodo, a już na pewno nie masz baby face. Pokazałabym Ci moje zdjęcie, ale boję się że ktoś znajomy wejdzie na wizaż. Mam 24 lata i wielkie, brązowe oczy, okrągłą twarz, pełne usta, ciemne brwi i skórę na twarzy jak u małej dziewczynki. Jedyne co mnie "ratuje" to bardzo ciemna oprawa oczu i dość ciemna karnacja, ale i tak bez makijażu wyglądam jak dziecko. Uznaję to w pewnym sensie za zaletę. Ty masz 19 lat i wyglądasz w sam raz na swój wiek. Jeżeli tak bardzo chcesz się "postarzyć", to zacznij się malować. Trochę lat dodaje czarna kredka na dolnej śliskiej powiece i ciemne kolory ust.
agniecha_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 11:09:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.