watek dle starajacych sie o dziecko - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 19:55   #61
karolciarw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 102
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

dzisiaj odebrałam drugą hcg i wynik to 13747 bardzo się cieszę że tak ładnie rośnie. Byłam na wizycie u lekarza zobaczyłam naszą kruszynkę kochaną i jej wyraźnie bijące serduszko jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam staraczki i wszystkie przyszłe mamusie i życzę sukcesów
__________________
Mój Aniołek *13.08.2010*


Nasza kochana perełka jest już z nami


LILIANNA

Edytowane przez karolciarw
Czas edycji: 2010-11-13 o 07:05
karolciarw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 06:54   #62
Madziarka375
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
GG do Madziarka375
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Gratulacje!!!Ja to juz stracilam nadzieje.Wrzucilam na luz.
Madziarka375 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:59   #63
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Witam Was wszystkie serdecznie
Ja też staram się z mężem o dziecko od prawie roku I już powoli tracę nadzieję że kiedykolwiek się uda... Jak widzę dziewczyny w ciąży lub z małymi dziećmi to chce mi się płakać, bo myślę czy my kiedykolwiek będziemy mieli takie szczęście - dzieciątko dziewczyny powiedzcie czemu tak jest, że jak ktoś nie chce dziecka to zalicza tzw"wpadkę" a osoby starające się o maleństwo nie mogą go mieć
Gdy spóźnia mi się okres lecę do apteki kupuję test i z nadzieją czekam że pokażą się wymarzone II kreseczki, ale za każdym razem jest tak samo, tylko jedna kreska i mój płacz Czuje że niedługo całkiem się załamie i przestanie mi na czymkolwiek zależeć
Nie wiem co moglibyśmy jeszcze zrobić żeby wreszcie mieć dziecko
Dziewczyny jak macie jakieś propozycję proszę napiszcie.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:59   #64
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie serdecznie
Ja też staram się z mężem o dziecko od prawie roku I już powoli tracę nadzieję że kiedykolwiek się uda... Jak widzę dziewczyny w ciąży lub z małymi dziećmi to chce mi się płakać, bo myślę czy my kiedykolwiek będziemy mieli takie szczęście - dzieciątko dziewczyny powiedzcie czemu tak jest, że jak ktoś nie chce dziecka to zalicza tzw"wpadkę" a osoby starające się o maleństwo nie mogą go mieć
Gdy spóźnia mi się okres lecę do apteki kupuję test i z nadzieją czekam że pokażą się wymarzone II kreseczki, ale za każdym razem jest tak samo, tylko jedna kreska i mój płacz Czuje że niedługo całkiem się załamie i przestanie mi na czymkolwiek zależeć
Nie wiem co moglibyśmy jeszcze zrobić żeby wreszcie mieć dziecko
Dziewczyny jak macie jakieś propozycję proszę napiszcie.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
My staraliśmy się 15 cykli. W kocu stymulacja i iui i udało się. A życie jest niesprawiedliwe niestety.
Mieliście jakieś badania, byłaś u lekarza?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:28   #65
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Byłam u lekarza, dostałam witaminy i leki na przywrócenie okresu do normy, tzn czasem mam tak że nie mam okresu nawet 2 miesiące, nie zdarza się to często ale jednak. Żadnych badań nie mieliśmy.
Czy myślicie że powinnam zmienić lekarza??
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:52   #66
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza, dostałam witaminy i leki na przywrócenie okresu do normy, tzn czasem mam tak że nie mam okresu nawet 2 miesiące, nie zdarza się to często ale jednak. Żadnych badań nie mieliśmy.
Czy myślicie że powinnam zmienić lekarza??
Ja poszłam do lekarza po 6 nieudanym cyklu, dostałam skierowanie na badania hormonów (LH, FSH, progesteron, prolaktyna, estradiol, testosteron, androstendion, TSH) + cholesterol i krzywa cukrowa. Z tym, ze u mnie na obrazie usg widać było policyctyczne jajniki.
Niezbedne jest badanie nasienia. Więc moim zdaniem należałoby zrobić badanie nasienia (nie potrzebujesz żadnego skierowania jest nie refundowane), a nastepnie znalezc lekarza, ktory zrobi Ci monitoring cyklu i sprawdzi, czy w ogóle masz owulacje.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 12:36   #67
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

W takim razie zapisuję się na wizytę do mojego lekarza zobaczymy co mi powie. Jak nie skieruje mnie na badania to znajdę jakiegoś innego lekarza.
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 07:37   #68
Madziarka375
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
GG do Madziarka375
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

ja mam wizyte na usg z powodu nieregularnych miesiaczek we wtorek.po pol roku chodzenia do swojego lekarza takie skierowanie dostalam dopiero. ciekawe czy nie przyjdzie @ do wtorku . mam nadzieje ze moze cos w tym cyklu sie uda ale nadzieja matka glupich.
Madziarka375 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:22   #69
Camille_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cześć dziewczyny, chciałabym się przyłączyć do Waszego grona staraczek mam nadzieje, że mnie przyjmiecie
Z mężem staramy się drugi cykl, od jakiś 3 miesięcy zażywam Feminatal Metafolin 800 i teraz czekam do 4 grudnia ;] zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam Was serdecznie

Dziewczynom którym ukazały się 2 kreseczki GRATULUJE
Camille_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:02   #70
kaja_so
Raczkowanie
 
Avatar kaja_so
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: P-ków Tryb.
Wiadomości: 213
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez Camille_86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałabym się przyłączyć do Waszego grona staraczek mam nadzieje, że mnie przyjmiecie
Z mężem staramy się drugi cykl, od jakiś 3 miesięcy zażywam Feminatal Metafolin 800 i teraz czekam do 4 grudnia ;] zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam Was serdecznie

Dziewczynom którym ukazały się 2 kreseczki GRATULUJE
Witaj. widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji, ja tez drugi cykl, a na @ czekam do 5 grudnia. mam nadzieję, ze już nie przylezie, pozdrawiam. A i łykam Tardyferon Fol, ze względu na anamię w poprzednich ciążach.
kaja_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 15:32   #71
NiUnIa140588
Raczkowanie
 
Avatar NiUnIa140588
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Witam dziewczyny Chciała bym się również przyłaczyć.
Staramy się z mężem pierwszy cykl. @ powinnam mieć 2 grudnia, a 2 dni temu postałam plamienia, które teraz już przerodziły sie w skąpe krwawienie. Nie wiem co o tym myśleć ;/ bo nie mam typowych objawów @ a krwawienie jest małe.

Co o tym myślicie? cykl stracony??
__________________
"Sometimes it's hard to be a woman,giving all your love to just one man"


ślub cywilny 30.07.2009

14.08.2010


...Jestem mamusią ...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nm8gg8hs93.png
NiUnIa140588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 15:39   #72
kaja_so
Raczkowanie
 
Avatar kaja_so
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: P-ków Tryb.
Wiadomości: 213
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

A zdarzało ci się już takie plamienie pomiędzy @. Jesli nie to być moze jest to krwawienie implantacyjne, choć to jakoś tak wcześnie. wyczytałam gdzieś, że takie plamienie powinno miec jasnoczerwony kolor, ale jakoś specjalnie sie na tym nie znam.
No i witaj oczywiście wśród nas
kaja_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 15:52   #73
NiUnIa140588
Raczkowanie
 
Avatar NiUnIa140588
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

No właśnie nie zdarzało mi się, a cykle mam zazwyczaj b.długie bo ok 36 dniowe. A krwawienie implantacyjne jest chyba bardziej skąpe... już sama nie wiem... z 2 str gdyby to była @ zwijała bym się z bólu, a tu nic.

No cóż chyba muszę jeszcze poczekać żeby coś stwierdzic

W każdym razie 3 mam mocno kciuki za wszystkie staraczki i mam nadzieję, że już niedługo będziemy się wszystkie cieszyć z II kreseczek.
__________________
"Sometimes it's hard to be a woman,giving all your love to just one man"


ślub cywilny 30.07.2009

14.08.2010


...Jestem mamusią ...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nm8gg8hs93.png
NiUnIa140588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 00:59   #74
kaja_so
Raczkowanie
 
Avatar kaja_so
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: P-ków Tryb.
Wiadomości: 213
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

O tak, tak, tak. I jak najszybciej dołączyć do mamusiek oczekujących. Trzymam
kaja_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:54   #75
Camille_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez kaja_so Pokaż wiadomość
Witaj. widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji, ja tez drugi cykl, a na @ czekam do 5 grudnia. mam nadzieję, ze już nie przylezie, pozdrawiam. A i łykam Tardyferon Fol, ze względu na anamię w poprzednich ciążach.
Też mam nadzieje że tym razem nie przyjdzie 3mam kciuki daj znac

Witaj NiUnIa140588

Edytowane przez Camille_86
Czas edycji: 2010-11-21 o 20:56
Camille_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:45   #76
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez NiUnIa140588 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Chciała bym się również przyłaczyć.
Staramy się z mężem pierwszy cykl. @ powinnam mieć 2 grudnia, a 2 dni temu postałam plamienia, które teraz już przerodziły sie w skąpe krwawienie. Nie wiem co o tym myśleć ;/ bo nie mam typowych objawów @ a krwawienie jest małe.

Co o tym myślicie? cykl stracony??
Ja mam dostać @ 7 grudnia a 19ego dostałam plamień u mnie to normalne, przed braniem tabletek takie coś było standardem... jestem w trakcie monitoringu (jutro idę ostatni raz) wygląda na cykl bezowulacyjny grrr
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:25   #77
shantei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cześć Dziewczyny! Postanowiłam się dołączyć, bo samej jest już ciężko o dzidzie staram się już 2 długie lata z czego rok to bardzo intensywne starania. Mam pcos, brak owulacji, a okres średnio raz na 2, 3 miesiące przeważnie wywołane luteiną. w tym cyklu biorę clo czy któraś z Was je brała i poskutkowało??
shantei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:13   #78
Camille_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez shantei Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Postanowiłam się dołączyć, bo samej jest już ciężko o dzidzie staram się już 2 długie lata z czego rok to bardzo intensywne starania. Mam pcos, brak owulacji, a okres średnio raz na 2, 3 miesiące przeważnie wywołane luteiną. w tym cyklu biorę clo czy któraś z Was je brała i poskutkowało??
Witaj shantei niestety na temat clo nic nie wiem ale pewnie inne dziewczyny Ci pomogą


Ale tutaj cisza

Edytowane przez Camille_86
Czas edycji: 2010-11-24 o 10:59
Camille_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:37   #79
NiUnIa140588
Raczkowanie
 
Avatar NiUnIa140588
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

No właśnie dziewczyny, co tu taka cisza?? Opowiadajcie co u Was, może jakieś świeże wieści??

U mnie totalna nuda, siedzę w domu, ciągle szukam sobie jakiegoś zajęcia ale niekoniecznie mi to wychodzi... a co za tym idzie myślę o rzeczach niepotrzebnych. To chyba ta pogoda

A tak poza tym to staranka, staranka i jeszcze raz staranka Co oczywiście zalicza się do tych przyjemniejszych rzeczy
Wczoraj byłam z mężem na zakupkach w ikei i widziałam wiele fajnych rozwiązań jak w sypialni można urządzić kącik dla bobaska i oczywiście mam już swoją wizje ale... tego bobaska brak
__________________
"Sometimes it's hard to be a woman,giving all your love to just one man"


ślub cywilny 30.07.2009

14.08.2010


...Jestem mamusią ...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nm8gg8hs93.png
NiUnIa140588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 11:01   #80
Camille_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez NiUnIa140588 Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny, co tu taka cisza?? Opowiadajcie co u Was, może jakieś świeże wieści??

U mnie totalna nuda, siedzę w domu, ciągle szukam sobie jakiegoś zajęcia ale niekoniecznie mi to wychodzi... a co za tym idzie myślę o rzeczach niepotrzebnych. To chyba ta pogoda ż

A tak poza tym to staranka, staranka i jeszcze raz staranka Co oczywiście zalicza się do tych przyjemniejszych rzeczy
Wczoraj byłam z mężem na zakupkach w ikei i widziałam wiele fajnych rozwiązań jak w sypialni można urządzić kącik dla bobaska i oczywiście mam już swoją wizje ale... tego bobaska brak
eh ... a ja za bardzo na nudę to nie mogę narzekać praca plus wykańczanie naszego mieszkanka - jest co robić i oczywiście tak jak u ciebie w między czasie staranka ;] i myśli uda się czy nie chociaż staram się nie myśleć ale nie idzie no i czekam z niecierpliwością do 4 grudnia - oby @ nie przyszła.... Pozdrawiam
Camille_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:03   #81
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Witam !!
Chcialabym sie do Was przylaczyc. Niedawno postanowilismy z mezem starac sie o dzidziusia. Odstawilam tabletki i wlasnie teraz mam 7 dc (pierwszego cyklu) takze wszystko jeszcze przed nami. Dodam tez ze lykam witaminki. Taki kompleks dla kobiet starajacych sie o dziecko. Nazwa to PREGNANCARE. Mam nadzieje ze wkrotce nam sie uda i pojawia sie upragnione dwie kreseczki. Wszystkim staraczkom zycze powodzenia a tym juz wystaranym gratuluje. Bede tu czesto zagladac. Pozdrawiam cieplutko. Marta
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:33   #82
Camille_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Witam !!
Chcialabym sie do Was przylaczyc. Niedawno postanowilismy z mezem starac sie o dzidziusia. Odstawilam tabletki i wlasnie teraz mam 7 dc (pierwszego cyklu) takze wszystko jeszcze przed nami. Dodam tez ze lykam witaminki. Taki kompleks dla kobiet starajacych sie o dziecko. Nazwa to PREGNANCARE. Mam nadzieje ze wkrotce nam sie uda i pojawia sie upragnione dwie kreseczki. Wszystkim staraczkom zycze powodzenia a tym juz wystaranym gratuluje. Bede tu czesto zagladac. Pozdrawiam cieplutko. Marta
Witaj w naszym gronie również Tobie życzę powodzenia w staraniu i trzymam kciuki
Camille_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:25   #83
NiUnIa140588
Raczkowanie
 
Avatar NiUnIa140588
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez Stronczek27
Witam !!
Chcialabym sie do Was przylaczyc. Niedawno postanowilismy z mezem starac sie o dzidziusia. Odstawilam tabletki i wlasnie teraz mam 7 dc (pierwszego cyklu) takze wszystko jeszcze przed nami. Dodam tez ze lykam witaminki. Taki kompleks dla kobiet starajacych sie o dziecko. Nazwa to PREGNANCARE. Mam nadzieje ze wkrotce nam sie uda i pojawia sie upragnione dwie kreseczki. Wszystkim staraczkom zycze powodzenia a tym juz wystaranym gratuluje. Bede tu czesto zagladac. Pozdrawiam cieplutko. Marta
Witaj
Ja na razie łykam tylko kwas foliowy. Ja też staram się pierwszy cykl (chyba ze to skape krwawienie co mialam to byla @). W każdym razie mam takie wahania nastroju, że nie moge sobie poradzić. Gdyby jednak był to objaw mojej ewentualnej ciąży to z przyjemnością to zniose.
__________________
"Sometimes it's hard to be a woman,giving all your love to just one man"


ślub cywilny 30.07.2009

14.08.2010


...Jestem mamusią ...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nm8gg8hs93.png
NiUnIa140588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:25   #84
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez shantei Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Postanowiłam się dołączyć, bo samej jest już ciężko o dzidzie staram się już 2 długie lata z czego rok to bardzo intensywne starania. Mam pcos, brak owulacji, a okres średnio raz na 2, 3 miesiące przeważnie wywołane luteiną. w tym cyklu biorę clo czy któraś z Was je brała i poskutkowało??
Tez mam pco, tez brałam clo i się udało (tylko ze ja dostałam jeszcze zastrzyk z purogenu na wzmocnienie pechrzyków) rozumiem, ze bedzisz miec monitoring cyklu?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:53   #85
magbron1984
Przyczajenie
 
Avatar magbron1984
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: malbork
Wiadomości: 28
Dot.: watek dle starajacych sie o dziecko

Cytat:
Napisane przez bea_tka Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam usg dopochwowe, nie mam żadnych zmian, jajniki ok, torbeli brak, okazało się też że nie mam jednak tyłozgięcia macicy, jak powiedział mi kiedyś gin a skąd te plamienia nie wiem
hej ja juz od wrzesnia na clo i luteinie (dopochwowa) a od poprzedniego cyklu czyli od 31 grudnia bylo tak ;

od 3 do 5 clo 2 tabletki dziennie ,10tego dnia cyklu monitoring pecherzyk 21mm nastepnego dnia zastrzyk z pregnylu na pekniecie pecherzyka przytulanki calowani i....................... NIC. 27stycznia znow miesiaczka.Dzis 4 dzien z clo a w pon monitoring i co dalej to nie wiem, a co najlepsze po luteinie i ja i maz mamy uczulenie straszne swedzenie. Mam nadzieje ze ten cykl zakonczy sie dzidzia.
magbron1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.