Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-21, 00:11   #1
Miii19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3

Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?


Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakich kosmetyków używać do mojego typu włosów były farbowane dużo razy aktualny kolor to czerwień mam już odrosty koloru http://pantene.pl/GlobalImages/Looks...99_lgthumb.jpg takiego a tu moje włosy http://oi40.tinypic.com/zsv4gg.jpg http://oi44.tinypic.com/2ezpbax.jpg
powiem tylko z doświadczenia że bardzo źle reagują na alkohol i mam uczulenie na konserwanty i barwniki chemiczne
Miii19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 09:02   #2
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?

Cytat:
Napisane przez Miii19 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakich kosmetyków używać do mojego typu włosów były farbowane dużo razy aktualny kolor to czerwień mam już odrosty koloru http://pantene.pl/GlobalImages/Looks...99_lgthumb.jpg takiego a tu moje włosy http://oi40.tinypic.com/zsv4gg.jpg http://oi44.tinypic.com/2ezpbax.jpg
powiem tylko z doświadczenia że bardzo źle reagują na alkohol i mam uczulenie na konserwanty i barwniki chemiczne
W zasadzie nic nie napisałaś o swoich włosach, po zdjęciu ciężko jest ocenić np. porowatość.

Ten wątek pewnie zostanie zamknięty, zapraszam na Offtopową walkę o zdrowe i piękne włosy oraz do wątku dotyczącego określania porowatości, niedługo nadrobię odpowiedzi
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 17:16   #3
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?

a czego oczekujesz? jakie masz problemy? co stosujesz teraz? nic nie wiadomo z Twojej wypowiedzi.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:36   #4
kikierra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?

Witajcie Jestem tu nowa. Bardzo długą drogę przeszłam, żeby w końcu móc napisać :p Mam nadzieję, że mnie poratujecie... :/

Dziewczyny, jakie olejki polecały byście dla mnie :/ Jestem w totalnej depresji!! Mam cienkie włosy, od zawsze farbowane na jasny blond (mimo iż z natury jestem blondynką) Mimo farbowania, zawsze moje włosy nie były jakoś mocno zniszczone, bo farbowanie nie było nigdy katowaniem ( łatwo, szybko nabierały kolory, przez co farba nigdy nie była długo na włosach, tylko u fryzjera) Ostatni raz farbowałam w styczniu. Jestem w ciąży, na początku włosy były ok, ale od jakiś dwóch miesięcy jest totalna masakra!! Wypadają jak cholera, przesuszone, szorstkie, łamliwe siano, tak teraz wyglądają Tylko u nasady, gdzie są odrosty, są jeszcze w miarę. Nigdy nie miałam takich włosów Zdecydowałam, że obetnę włosy, mimo iż zapuszczałam długo :/ Ale wiem, że z tymi końcami to już się chyba nic nie da zrobić... Czytałam już o olejkach, i mam zamiar zakupić kokosowy i recynowy.

Proszę polećcie mi jakie kosmetyki powinnam zastosować i w jaki sposób.
Kupię wszystko, byle by było ok.
kikierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 19:24   #5
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?

Cytat:
Napisane przez kikierra Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem tu nowa. Bardzo długą drogę przeszłam, żeby w końcu móc napisać :p Mam nadzieję, że mnie poratujecie... :/

Dziewczyny, jakie olejki polecały byście dla mnie :/ Jestem w totalnej depresji!! Mam cienkie włosy, od zawsze farbowane na jasny blond (mimo iż z natury jestem blondynką) Mimo farbowania, zawsze moje włosy nie były jakoś mocno zniszczone, bo farbowanie nie było nigdy katowaniem ( łatwo, szybko nabierały kolory, przez co farba nigdy nie była długo na włosach, tylko u fryzjera) Ostatni raz farbowałam w styczniu. Jestem w ciąży, na początku włosy były ok, ale od jakiś dwóch miesięcy jest totalna masakra!! Wypadają jak cholera, przesuszone, szorstkie, łamliwe siano, tak teraz wyglądają Tylko u nasady, gdzie są odrosty, są jeszcze w miarę. Nigdy nie miałam takich włosów Zdecydowałam, że obetnę włosy, mimo iż zapuszczałam długo :/ Ale wiem, że z tymi końcami to już się chyba nic nie da zrobić... Czytałam już o olejkach, i mam zamiar zakupić kokosowy i recynowy.

Proszę polećcie mi jakie kosmetyki powinnam zastosować i w jaki sposób.
Kupię wszystko, byle by było ok.
Zanim cokolwiek kupisz, zacznij od oleju, który masz w kuchni (Kujawski, oliwa z oliwek, słonecznikowy czy co tam masz ).
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 14:12   #6
kikierra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?

Olej słonecznikowy?! Kurczę nie wiedziałam. Ale to mogę sobie wysmarować włosy na noc?! Czy dodać coś jeszcze, jajko, sok z cytryny?
kikierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:16   #7
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?

Cytat:
Napisane przez kikierra Pokaż wiadomość
Olej słonecznikowy?! Kurczę nie wiedziałam. Ale to mogę sobie wysmarować włosy na noc?! Czy dodać coś jeszcze, jajko, sok z cytryny?
Możesz na noc. Sok z cytryny wysusza, nie dawałabym go do takiej mieszanki. Jajko, a raczej żółtko to raczej do maski z dodatkiem oleju i też nie na długo, włosy mogą nie lubić protein jajecznych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 17:30   #8
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Możesz na noc. Sok z cytryny wysusza, nie dawałabym go do takiej mieszanki. Jajko, a raczej żółtko to raczej do maski z dodatkiem oleju i też nie na długo, włosy mogą nie lubić protein jajecznych.
True
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 19:33   #9
kikierra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?

Dzięki dziewczyny...

A powiedzcie, jakie kosmetyki, typu szampon i odżywka, byście mi poleciły?! Kupiłam sobie dziś Pantene aqua lihgt, który nie obciąża włosów, do tego stosuję maskę arganową, ale nie trzymam jej długo na włosach.
kikierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 21:14   #10
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jakich kosmetyków używać do tego rodzaju włosów?

Cytat:
Napisane przez kikierra Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny...

A powiedzcie, jakie kosmetyki, typu szampon i odżywka, byście mi poleciły?! Kupiłam sobie dziś Pantene aqua lihgt, który nie obciąża włosów, do tego stosuję maskę arganową, ale nie trzymam jej długo na włosach.
Może szampon jest za mocny. Poprzednie miały Sodium Lauryl Sulfate i Sodium Laureth Sulfate, rzadko który szampon ma SLS i SLES. Może warto by przetestować metodę OMO, poszukaj wątku na ten temat.
Maska arganowa nic mówi, takich masek jest dużo odkąd olej arganowy zrobił się modny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.