Golenie brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-20, 10:18   #1
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Question

Golenie brwi


Witam wszystkie wizażanki

moja sprawa dotyczy golenia brwi ;/ zawsze bolało mnie wyrywanie penseta ;/ i postanowilam golic brwi sobie i od tego czasu caly czas a efekt jst straszny.. inie wiem da se jakos przywrocic? lepszy efekt
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 10:22   #2
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Golenie brwi

Golenie brwi to chyba najgorsze co można zrobić...
Włoski będą odrastały szybko, będą mocne i bardzo widoczne

Depilowanie tylko na początku boli,bo z czasem skóra się przyzwyczaja, włoski są słabsze i nie powinno boleć.
Zawsze można też woskować brwi i zerwać za jednym zamachem,tak kiedyś robiłam, bolało przez chwilke tylko ale wyrwało się za jednym pociągnieciem wszystkie niechciane włoski

Co teraz zrobić? Zaniechaj golenia brwi bo się tylko pogorszy,idz do kosmetyczki ona ci poradzi, może spróbuj tego woskowania?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 10:23   #3
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Golenie brwi

ja tez tak czasem robie gdy nie mam sily wyrywac sobie wloskow. Musisz albo poczekac az odrosna dosc dlugie (wiem fatalnie wygladaja odrastajace po maszynce brwi) albo chwytac te malutkie no i wyrwac bo nic innego chyba nie pozostalo Moze sa jakies kremy do depilacji brwi? w sumie ja to bym nawet zwyklym do nog sprobowala - ale ja taki maly hardcore jestem
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 22:54   #4
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Golenie brwi

Jak będziesz golić brwi maszynką, zaczną rosnąć grubsze. Później będzie problem. Nie lepiej iść na jakiś wosk albo jednak się przemęczyć raz na 2 tygodnie? to przecież nie jest aż tak czasochłonne zajęcie..
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 13:21   #5
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Golenie brwi

Nie chodzi o to ze nie mam czasu tylko po prostu mnie to boli próbowalam sama raz drugi trzeci, raz moja siostra to kwiczałam z bólu i mowilam ze nie.. i wymyslilam ze będe golic i teraz mam efekty osttanio probowalam sobie penseta ale znow ból.. i sie nie przelamie chyba, a zapomnialam calkowicie o wosku.! wiec chyba sproboje..
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:37   #6
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Golenie brwi

Cytat:
Napisane przez Anonimowa90o Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to ze nie mam czasu tylko po prostu mnie to boli próbowalam sama raz drugi trzeci, raz moja siostra to kwiczałam z bólu i mowilam ze nie.. i wymyslilam ze będe golic i teraz mam efekty osttanio probowalam sobie penseta ale znow ból.. i sie nie przelamie chyba, a zapomnialam calkowicie o wosku.! wiec chyba sproboje..
Naciągaj sobie skórę w trakcie wyrywania - bardzo pomaga.
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:48   #7
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Golenie brwi

ja mam strasznie twarde wlosy i duze cebulki. wystarczy sie raz czy dwa przemeczyc i nastepnym razem juz bedzie latwiej
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 20:20   #8
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Golenie brwi

no głupio robiłam fakt.! heh teraz będe musiala poczekac az będe miala ładne :P
ale sama sobie to zrobiłam dziekuje za rady ale najgorzej bedzie z tymi wloskami malutkimi co odrastaja po czasie od zgolenia
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 23:22   #9
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Golenie brwi

radziłabym Tobie wyrywać włoski pensetą tuż po kąpieli, wtedy mniej boli (lub zrób sobie parówkę) no i naciągaj skórę, złap porządnie włoska i szybkim ruchem wyrwij. da się to przeżyć. z czasem włoski robią się słabsze i póżniej bólu czuć już nie będziesz.
a z tym goleniem, to naprawdę krzywde sobie zrobiłaś poza tym ja Ty z tą maszynką przy oku manipulowałaś? - podziwiam
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 08:07   #10
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Golenie brwi

Cytat:
Napisane przez Anonimowa90o Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki

moja sprawa dotyczy golenia brwi ;/ zawsze bolało mnie wyrywanie penseta ;/ i postanowilam golic brwi sobie i od tego czasu caly czas a efekt jst straszny.. inie wiem da se jakos przywrocic? lepszy efekt
Jak byłam młoda i głupia, i miałam tak ze 12 lat też to robiłam. Przywrócić je do uprzedniego stanu można łatwo, ale cierpliwie, przestać golić i ZAPUSZCZAĆ brwi. Po jakimś czasie będa ok i bedziesz mogła je normalnie depilować
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 08:14   #11
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Golenie brwi

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
radziłabym Tobie wyrywać włoski pensetą tuż po kąpieli, wtedy mniej boli (lub zrób sobie parówkę) no i naciągaj skórę, złap porządnie włoska i szybkim ruchem wyrwij. da się to przeżyć. z czasem włoski robią się słabsze i póżniej bólu czuć już nie będziesz.
a z tym goleniem, to naprawdę krzywde sobie zrobiłaś poza tym ja Ty z tą maszynką przy oku manipulowałaś? - podziwiam

Ok sproboje sobue dzis wieczorem te małe wloski co juz odrosły powyrywac mam nadzieje ze jakos to przezyje !
aa no jakos musialam dac rade,zeby moje brwi jakos wyglądały :P
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 08:16   #12
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Golenie brwi

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Jak byłam młoda i głupia, i miałam tak ze 12 lat też to robiłam. Przywrócić je do uprzedniego stanu można łatwo, ale cierpliwie, przestać golić i ZAPUSZCZAĆ brwi. Po jakimś czasie będa ok i bedziesz mogła je normalnie depilować

Ok ;* dzieki bede probować myslalam ze tylko ja mialam takie pomsyly a okazuje sie ze sama nie jestem :P
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 08:20   #13
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Golenie brwi

a ja gole brwi - jest do tego specjalny trymer, ktorym ladnie mozna zrobic ksztalt

raz, ze szybciej, co z tego, ze odrastaja szybko skoro ogolic mozna je w minute

dwa, ze wyrywajac brwi rosna one coraz slabsze, a co jesli na stare lata bede wygladac brzydko z cienkimi brwiami i bede chciala grubsze a nie beda juz rosly po latach wyrywania?

uwazam, ze nie powinno sie wyrywac brwi a tym samym oslabiac ich cebulek i ponownego wzrostu

nie wiadomo co bedzie za kilkanascie/kilkadziesiat lat - nie chce plakac z powodu kompletnego braku brwi

no ale kazdy robi jak chce, to tylko moje zdanie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:47   #14
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Golenie brwi

też kiedyś zgoliłam troche brwi, ach te pomysły 12latek
odrastały dziwnie, więcej tego nie powtórzyłam
lepiej wytrzymać wyrywanie pęsetą, efekt jest na dłużej i odrastające brwi nie wyglądają tak źle - zgolone rosły tak jak włoski na nogach po goleniu, przez parę dni wyglądałam idiotycznie

a co do tego, że na starość mgą sie znudzić cienkie brwi - trzeba przemyśleć dobrze kształt, dopasować go do twarzy i będzie nam ładnie przez całe życie
grunt to nie wyrywać za dużo, nie robić cienkich kresek, lepiej powoli dojść do odpowiedniego kztałtu wyrywając za każdym razem troszkę więcej
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:55   #15
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Golenie brwi

tak tylko raz, ze gust zmienia sie z wiekiem a dwa, ze nasza twarz tez sie zmienia i kiedys moze nam nie pasowac to co pasuje nam teraz

ja tam wole golic, moge to robic nawet codziennie bo zajmuje mi to kilka sekund - tymbardziej, ze mam permanentny wiec nawet jak mi reka "za daleko" pojdzie to nie widac bo zarys brwi mam caly czas taki sam
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:45   #16
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Golenie brwi

Ja pierwszy raz ogoliłam brwi, nagle weszła mama do łazienki a ja cała w strachu, więc maszynka się obsuneła i straciłam połowę brwi wyglądałam ... no conajmniej śmiesznie. Od tego czasu wyrywam pensetką bolało na początku teraz skóra się przyzwyczaiła, czytałam gdzieś o przykładaniu kostki lodu do skóry przed wyrywaniem, ale nie sprawdzałam nigdy.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 10:39   #17
helou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Golenie brwi

Hej, mam mały problem odnośnie brwi... mianowicie - zgoliłam je całe.
Musiałam (i po części chcialam zobaczyć jak będzię to wyglądać bo zawsze mnie fascynowały twarze bez brwi) ze względu na pracę jaką miałam zleconą.

W każdym razie - teraz się obawiam, że będą rosły pół roku albo dłużej, a jednak mimo wszystko lubiłam swoją twarz z brwiami (bez brwi też mi się podoba no ALE ) i chciałabym, żeby mimo wszystko moja twarz wróciła do normalnych standardów...
(dodam, że ogólnie bardzo szybko mi włosy rośna, na nogach, głowie..., ale brwi nigdy wcześniej nie goliłam i nie mam pojęcia czy jest jakaś różnica)

Chciałam zapytać po pierwsze: jak długo odrastają zazwyczaj? Szybko? (np. tydzień i są spowrotem takie jak były - chodzi o długość włosków) czy niestety bardzo wolno... czyli własnie ok. pół roku, kilka miesięcy??

Trochę zaczynam panikować
Wcześniej depilowałam brwi pęsetą i zawsze miałam w miarę cienkie, stosunkowo rzadkie i prawie niewidoczne bo jasne, a zawsze marzyłam o gęstych i ciemnych.
Czy jest możliwość, że właśnie takie odrosną? (bo właśnie tą myślą się kierowałam kiedy dostałam taką propozycję pracy w której trzeba było zgolić brwi).

Błagam o odpowiedź bo panikuję i to ciężko

Pozdrawiam. Wesołych Świąt.

Edytowane przez helou
Czas edycji: 2009-12-24 o 10:40
helou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 11:23   #18
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Golenie brwi

Hmmm, nie chcę Cię w Święta martwić, ale znam kilka przypadków całkowicie zgolonych brwi, które nigdy nie odrosły. Przykładem jest gwiazda lat 40. i 50., Lana Turner, która na potrzeby filmu zgoliła sobie całe brwi i takowe do końca życia jej nie odrosły (domalowywała je sobie cały czas ).
Ale nie martw się na zapas, odrastanie brwi to indywidualna sprawa.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 12:50   #19
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Golenie brwi

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Hmmm, nie chcę Cię w Święta martwić, ale znam kilka przypadków całkowicie zgolonych brwi, które nigdy nie odrosły. Przykładem jest gwiazda lat 40. i 50., Lana Turner, która na potrzeby filmu zgoliła sobie całe brwi i takowe do końca życia jej nie odrosły (domalowywała je sobie cały czas ).
Ale nie martw się na zapas, odrastanie brwi to indywidualna sprawa.
:conf used:
jak to mozliwe skoro tak jak po goleniu nog czy innej czesci ciala, po zgoleniu brwi zostaja cebulki, z ktorych brwi ciagle rosna

przeciez wlos uciety nie przestaje rosnac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 22:26   #20
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Golenie brwi

moja koleżanka kiedyś zgoliła i jej odrosły
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 11:52   #21
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Golenie brwi

A ja mam dla Ciebie taką rade: smaruj brwi olejkiem rycynowym, po tygodniu-dwóch idz do kosmetyczki, ona wyrywa włoski bardzo szybko raz za razem, umiejętnie, jak juz pojdziesz to nagle nie uciekniesz, zeszta dla niej to kilka sekund, a bol mniejszy, moja kosmetyczka kiedys wyrywała brwi na paski z woskiem np. Wtedy robi kształt pasków nakleja, za jednym zamachem masz usuniete prawie wszystkie włoski, a to co zostanie usuwa penseta, za trzecim razem bol bedzie o wiele mniejszy naprawde Moja kosmetyczka za pensete bierze 5 zł a penseta + paski z woskiem 10 zł
__________________
...i znów zmierzch...
kolejny dzień dobiega końca...
choćby nie wiem jaki był piękny,
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 14:33   #22
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Golenie brwi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
:conf used:
jak to mozliwe skoro tak jak po goleniu nog czy innej czesci ciala, po zgoleniu brwi zostaja cebulki, z ktorych brwi ciagle rosna

przeciez wlos uciety nie przestaje rosnac
Nie mam zielonego pojęcia, ale już wielokrotnie słyszałam o przypadkach nieodwracalnie zgolonych brwi, więc chyba coś w tym jest...
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:56   #23
helou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Golenie brwi

Dziekuje za odpowiedzi
btw. powoli widac ze odrastaja, ale czas pokaze jak to bedzie wygladac
__________________
__________________
"(...) ludzie jak worki. każdy zbiorem nawyków."
helou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:45   #24
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Golenie brwi

A mogłabyś zdać relację kiedy brwi Ci już całkiem odrosną - ile to trwa i czy są takie, jak wcześniej?
Od dawna chciałam zgolić brwi ale jednak boję się, że mogłyby odrosnąć inne, albo odrastać przez pół roku.... W to, że nie odrastają w ogole wątpię, może po wyrwaniu, ale po zgoleniu nie powinny..
A, i jak je zgoliłaś? I wybacz pytanie, ale naprawdę jestem ciekawa - jak bez nich wyglądałaś, było ok?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 22:09   #25
helou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Golenie brwi

Hej, pewnie, z przyjemnoscia sie podziele swoimi przezyciami jak juz odrosna

Szczerze mowiac to juz sa male odrosty na 3 mm. (na oko)
tylko ze sa to pojedyncze wloski dosc ciemne i grube (niz byly wczesniej)

Co do twarzy bez brwi... wyglada ona... dosc drastycznie, ale ze ja zawsze mialam slabosc do "chorych" klimatow wiec juz mi to tak nie przeszkadza. Przewaznie robiac zdjecia sama je sobie kasowalam w fotoszopie, ale nigdy nie mialam odwagi zrobic to 'w realu'. A ze byla "okazja" no to bóm
Dalej ciut panikuje ale nie az tak jak na poczatku

Na pierwszy rzut oka wyglada bardzo dziwnie, wrecz ohydnie... ale to kwestia przyzwyczajenia, ja to nawet polubilam

Zalaczam zdjecie w brwiach i bez (skasowanymi w fotoszopie zeby bylo roznice widac, bo narazie aparat mi nie dziala, jednak wyglada to tak samo jak na zywo )

PS
zostaly zgolone maszynka, na sucho (bo juz mialam make-up pod zdjecia, a ze sie brwi zatuszowac nie dalo to zgolilismy ) kierunek: Z WŁOSEM
__________________
__________________
"(...) ludzie jak worki. każdy zbiorem nawyków."

Edytowane przez helou
Czas edycji: 2009-12-29 o 22:12
helou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:25   #26
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Golenie brwi

Ciekawie wyglądasz bez brwi, zupełnie inaczej niż z nimi, wg mnie taka odmiana jest fajna Dzięki za podzielenie sie wrażeniami i zdjęciem, podziwiam odwagę
Czekam razem z tobą aż Ci odrosną, może będą mocniejsze niż przedtem?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:18   #27
helou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Golenie brwi

I odrosły
- ciut rzadkie (ale wczesniej tez byly rzadkie, wiec w sumie bez roznicy, licze ze jeszcze z czasem cos tam dorosnie
- ciut grubsze - z czego sie akurat ciesze.

trzeba jeszcze poczekać i je "wyksztaltowac" u kosmetyczki profesjonalnie
(narazie zrobilam to sama z gróbsza, zeby nie były takie wielkie "sowy")

generalnie - fajnie bylo zyc ten czas bez brwi - ale dobrze ze odrosly mimo wszystko, uf

wiec zajelo to mniej wiecej - ok dwa miesiace? idzie przebolec
__________________
__________________
"(...) ludzie jak worki. każdy zbiorem nawyków."
helou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 15:36   #28
jasnime88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Golenie brwi

Witam!

W moim przypadku golenie brwi stało się koniecznością. Mam 22 lata i niestety duży problem z trądzikiem. Zaczęłam kuracje lekiem Aknenormin, kuracja trwa 6-12 miesięcy!!! I w tym czasie nie można wogóle stosować depilacji ponieważ mogą pojawić sie przebarwienia. Co prawda jestem blondynką ale mam ciemne i grube brwi. Nie wyobrażam sobie przez rok ich nie regulować. Svinecka pisałaś o jakich szablonach, gdzie mogę coś takiego kupić? A może ktoś zna inny sposób żeby ładnie ogolić brwi?
jasnime88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 22:54   #29
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: Golenie brwi

ja znalazłam sposób, by nie wyrywać i cieszyć się efektem wydepilowanych brwi na allegro kupuję Sally Hansen Hair Bleach Kit - preparat do rozjaśniania włosków na twarzy. boję się wyrywania, więc to, co chciałabym wyrwać, rozjaśniam stapia się ze skórą, nie widać nic!! dopiero, jak się mocno człowiek przyjrzy. nie jest drogi, w granicach 19 - 30zl (w zależności od sprzedawcy)

zaznaczam, że mam jasnobrązowe i cienkie brwi (ale na moje nieszczęście rosną dość "szeroko", więc wyrywanie wiązałoby się z przeokrutnym bólem...) - kolor jak na wyżej załączonym przez helou zdjęciu. nie wiem więc, jak to rozjaśnianie wyjdzie przy bardzo ciemnych i grubszych. mnie rozjaśnianie zajmuje 10 min. zmieszanie składników to sekundowe sprawy.

nie mniej jednak dla mnie odnalezienie tego preparatu było prawdziwym ratunkiem załączam zdjęcie produktu. jest również wersja "strong" - mam zamiar ją zakupić i wypróbować jak najszybciej.
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013


Edytowane przez Trish_Galway
Czas edycji: 2010-05-07 o 22:56
Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 23:01   #30
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Golenie brwi

Ja bym brwii nie zgoliła
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.