Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 20:16   #2311
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez marlena1607 Pokaż wiadomość
Witam, ja jestem na tym forum pierwszy raz. Jestem tuż przed zabiegiem Cosmelan i mam duże wątpliwości. Nie wiem czy dobrze robię. Chociaz moje piegi bardzo mnie irytują to nie wiem czy powinnam to zrobić. Prosze pomóżcie mi!!! Mój lekarz mi mówi że one w 100% znikną. Czy to prawda? Znikną i więcej się nie pojawią? Jak wygląda twarz po tej masce? Czy długo się łuszczy? Bedę mogła chodzić do pracy czy lepiej nie wychodziń do ludzi? Jak długo trzeba stosować ten krem cosm2 aby piegi się nie pojawiły? Co ze słońcem i solorium? W ogóle nie można się opalać chcąc utrzymać trzarz bez piegów? Proszę o odp. na moje pytanka, jak możecie.
Marlenko ja byłam w tej samej sytuacji co Ty ,moja twarz byla pokryta cala piegami na wiosne robily sie wrecz czarne wygladalam okopnie bardzo mi to przeszkadzało jestem 5 miesiecy po masce efekt jest zachwycajacy nigdy nie wygladalam lepiej buzie chronie filtrami i jeszcze uzywam cos 2 ,co 2 dzien chociaz, Pani ktora robila zabieg mowila ze raz w tygodniu ja wole co 2 dzien spowrotem ,twarz po masce jest czerwona ja mialam lekkie pieczenie i skora sie luszczyla w moim przypadku 1,5 miesiaca tak okolo o solarium raczej nie ma mowy .Absolutnie Cie nie namawiam ale mialam podobny problem wiec jezeli chodzi o mnie naprawde jestem zachwycona wydaje mi sie , ze jezeli mialy by piegi sie pojawic spowrotem to juz by sie tak stalo przeciez slonka nam nie brakuje a naprawde jest dobrze .
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:56   #2312
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dla NUSI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1komunia2.jpg (57,0 KB, 36 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:40   #2313
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dla NUSI
dzięki Miszelko
ufff przeżyłam komunie
ale emocje, łzy miałam w oczach cały czas, ojojoj
pięknie było, nawet słońce mi nie przeszkadzało
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:05   #2314
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć dziewczyny, ja odstawiłam neostrate. Miałam jeszcze troche posmarować, ale boje się, żeby nie zaszkodzić więc na dzień filtr a noc jakis nawilżający albo odżywczy. Mam pytanie odnośnie tych preparatów z wit. c-można je bezpiecznie latem stosować?
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:19   #2315
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, ja odstawiłam neostrate. Miałam jeszcze troche posmarować, ale boje się, żeby nie zaszkodzić więc na dzień filtr a noc jakis nawilżający albo odżywczy. Mam pytanie odnośnie tych preparatów z wit. c-można je bezpiecznie latem stosować?
Hej Pati..Myślę ze mozna,chodz w moim załozeniu po zamówieniu flavo c mam zamiar kłaśc na noc ów kosmetykRozgryzam retinol nie zgadza mi sie porada np..chron sie przed słoncem i krem proponowany to Vichy liftactiv retinol HA..z SPF 18moze trzeba po prostu kłaśc filtr na krem i wtedy ni retinol czy inny składnik nie spowoduje plam...Odczyny fototoksyczne moze wywolac np zwykla piertuszka,seler czy herbatka z dziurawca antybiotyki,srodki uspokoajajace,przeciwbólo we,moczopędne,antykoncepc yjne..Olejki do ciała-zwłaszcza bergamotowy!!!Na wszystko trzeba uwazac
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:21   #2316
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Wszystkim,
Właśnie myślę o zakupieniu tego serum FLAVO C 15% bo na nic innego, lepszego sie nie natknęłam czytając recenzje dlatego mam pytanie do was takie jak Patika: czy te preparaty z witamina C mozna stosowac latem, czy nie zciemnieją po nich plamy ?
Jeśli któras z was używała tego latem to proszę o radę.
Moze ty Michellko albo Buczuś cosik doradzicie ?

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 10:27   #2317
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie Cosmelanki i te przed i te po ...ale mnie daaaaaaaaaawnooo nie było

...nawet nie wiem jak cokolwiek nadrobić

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i melduję, że w moim przypadku cosmelan poprawił/ ujędrnił moją skórę, jednak mimo stosowania filtrów, noszenia czapek i wszelkich cholernych nakryć głowy ... mam znowu moje piegi , jedne takie małe piegowate, a te inne trochę większe, bardziej pasujące do miana ... plamek lub plam i zaczynam żyć w przekonaniu, ze mam to w nosie ... zacznę martwić się może jesienią
Obecnie używam cosm2 co 4 dzień, na noc - jednak wkurza mnie złażąca mi skóra ...
Przetestowałam wszelkie możliwe farmaceutyki/kosmetyki, pomagające w tym trudnym cosmelańskim czasie, mam swój nareszcie dostosowany do potrzeb mojej skóry - zestaw i potrafię z dystansem "gwizdać" na plamiska ... no chyba, że te cholery znowu wyjdą poza zakres słonecznych piegów ...
tinerfenko : Flavo C ma na celu przede wszystkim wspomaganie powstawania nowych włókien kolagenu i naprawę fotouszkodzeń skóry. Nie pogłębia zabarwienia plam i piegów, raczej powinno je delikatnie rozjaśniać , zależy jakie stężenie i jaki rodzaj skóry
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2009-05-04 o 10:48 Powód: uzupełnienie
dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 11:05   #2318
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witaj Dome,

Dzięki za odpowiedź. Własnie szukam czegos na lato co by nie pogorszyło plam a troszkę je rozjasniło więc chyba to Flavo będzie ok ?
Chyba, ze znasz cos lepszego ale bez zawartosci kwasów bo tego podczas lata nie chce ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:14   #2319
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Witaj Dome,

Dzięki za odpowiedź. Własnie szukam czegos na lato co by nie pogorszyło plam a troszkę je rozjasniło więc chyba to Flavo będzie ok ?
Chyba, ze znasz cos lepszego ale bez zawartosci kwasów bo tego podczas lata nie chce ?
... rozjaśnianie plam, plamek i piegów, podczas okresu letniego jest ryzykowne. Używanie flavo C - nie wiem czy spełni Twoje oczekiwania, rozjaśnianie jest raczej "kosmetyczne" Jedynie właśnie preparaty z kwasami powodują zdecydowanie zmianę zabarwienia skóry oraz usuwają przebarwienia ( pod warunkiem, że nie są one pochodzenia hormonalnego - wówczas nastąpi jedynie ich zblednięcie ).
To co faktycznie uchroni Ciebie przed "pogorszeniem" stanu plam ...to filtry, których trzeba restrykcyjnie używać ... patrz na mnie - ja nie daję sobie z tym rady - za dużo aplikacji, rezygnacja z kolorówek, a gdy zastosuje wszystko tak jak trzeba ... mam tapetę mega grubości

No chyba, że nareszcie znajdę filtr tonujący o dobrym ...kolorze, co na dzień dzisiejszy graniczy z cudem. Na okres zimowy super był SVR +50 o porcelanowym zabarwieniu...jednak wiosną i latem ... wyglądam jak panienka z castingu do Rodziny Addamsów

Buziaki lekkie plamki
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2009-05-04 o 11:24 Powód: :) zobaczyłam lekkie plamki :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:33   #2320
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Uzywam filtrów przez okragły rok, obecnie Roc bezbarwny, poniewaz nie mogłąm nigdzie dostac tego barwionego i na niego nakładam podkład + puder sypki, ubieram takze czpki i kapelusze, czego nie znosze

Chciałam tylko na okres lata stosowac cos lekkiego aby plamy nie zciemniały
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:44   #2321
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Uzywam filtrów przez okragły rok, obecnie Roc bezbarwny, poniewaz nie mogłąm nigdzie dostac tego barwionego i na niego nakładam podkład + puder sypki, ubieram takze czpki i kapelusze, czego nie znosze

Chciałam tylko na okres lata stosowac cos lekkiego aby plamy nie zciemniały
Mogę pozazdrościć Ci systematyczności ... mnie jej brak
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 12:13   #2322
arenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej, no i po labie dobra wiadomość, to to że jakoś przetrwałam i nie zaszkodziłam sobie słońcem, choć kilka godzin spędziłam nad wodą.
Jeżeli chodzi o filtr Iwostinu, to faktycznie jest mega tlusty ale nie mam odczucia, że bardzo bieli. Nawet makijaż na nim daje radę. Tak jest na dzień dzisiejszy, ale to na razie faza testowa. Byle do jesieni

Michell pietruszka faktycznie może powodować plamy? A chciałam zrobić sobie tonik do przemywania z korzenia pietruszki wg Tombaka. Gdzieś wyczytałam taki przepis
arenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 12:58   #2323
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez arenka Pokaż wiadomość
Hej, no i po labie dobra wiadomość, to to że jakoś przetrwałam i nie zaszkodziłam sobie słońcem, choć kilka godzin spędziłam nad wodą.
Jeżeli chodzi o filtr Iwostinu, to faktycznie jest mega tlusty ale nie mam odczucia, że bardzo bieli. Nawet makijaż na nim daje radę. Tak jest na dzień dzisiejszy, ale to na razie faza testowa. Byle do jesieni

Michell pietruszka faktycznie może powodować plamy? A chciałam zrobić sobie tonik do przemywania z korzenia pietruszki wg Tombaka. Gdzieś wyczytałam taki przepis
cześć DOME


witam kobietki

JA UZYWAM ROC JEST W PORZADKU
kupiłyśmy z magda m cosm2 i bedziemy smarowac na noc

Domik jak synus sie miewa?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:14   #2324
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Witaj Dome,

Dzięki za odpowiedź. Własnie szukam czegos na lato co by nie pogorszyło plam a troszkę je rozjasniło więc chyba to Flavo będzie ok ?
Chyba, ze znasz cos lepszego ale bez zawartosci kwasów bo tego podczas lata nie chce ?
Tini flavo c stosuj na noc i na krem nawilzajacy(poczytaj na kwc)...Za dnia proponowałabym cos dobrze nawilzajacego i co ma duze filtry..Dome:cmok :...Wiecie co jeszcze wyczytałampietr uszka to raz..dwa ubieramy sie latem na czarno bo kolory ciemne chronia przed UV dwa razy skuteczniej..Rózica np wskaznika ochrony sztruksów z bawełny a obcisłego stroju z nylonu lub pliestru jest jak 2000 do 1!!! Kosmetyki likwidujace przebarwienia odstawiamy mc przed upalnym latem(co u nas w klimacie zmieniajacym znaczy juz wiosną!)Kremy wszelkie ktore hamuja wydzielanie barwnika(wybielajace)stos ujemy na noc!!! i melazma niestety tylko cosmelan a zamiast podkladu ponoc dobry jest City block Sheer TintSPF 15-koloryzujący krem ochronny z Cliniqua-to dla pocosmelanowych na gladkie lico+filtr !!!

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
cześć DOME


witam kobietki

JA UZYWAM ROC JEST W PORZADKU
kupiłyśmy z magda m cosm2 i bedziemy smarowac na noc

Domik jak synus sie miewa?
jak to kupiłyście z Magda cosmelan?a ja?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:02   #2325
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam was widze humorki dopisuja , rozumiem ,ze milo spedzilyscie weekendowy czas

ja padam po tym weekndzie

....za to chyba w koncu przestane narzekac , twarz wygojona , koniec luszczenia i czerwienienia ...moge sie malowac mam nadzieje ,ze tak zostanie ....

pozdrowionka

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ...............

TU WIDZE "PODNIECACIE SIE " SERUM FLAVO C ....MIALAM TE 15 % VIT .C Z AURIGI

PASKUDZTWO JAK DLA MNIE - OKROPNY SMIERDZACY ZAPACH I ZERO JAKICHKOLWIEK EFEKTOW , OPROCZ WYSYPU PRYSZCZAKOW ...BRRRR ... WYDALAM PO KILKU UZYCIACH TESCIOWEJ

KREM Z TEJ SERII TEZ PODOBNO ZAPYCHA I NIE JEST REWELWCYJNY ...ALE TO JUZ OPINIE , KTORE TYLKO CZYTALAM NA NECIE .....

WIADOMO JEDNEMU PASUJE ....INNYM NIE ....

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .

AAAA I ROCA MAM ....A NAWET DWA - FLUID I TEN NA PLAMKI .....
CO SIE NALATALAM ZA TYM KREMEM W PARYZU , NIE W KAZDEJ APTECE MOZNA GO KUPIC ....
NO MIALYSCIE RACJE - JAK POROWNAC DO IWOSTINU TO LEPSZY ....ALE TEZ MI TROCHE ZAPACH NIE ODPOWIADA , NO I OCZY SZCZYPIA ....ALE W KONCU PODKLAD WYGLADA NORMALNIE NA TYM KREMIE TAKZE JEDNAK WIECEJ PLUSOW

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-04 o 15:12
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 16:31   #2326
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam was widze humorki dopisuja , rozumiem ,ze milo spedzilyscie weekendowy czas

ja padam po tym weekndzie

....za to chyba w koncu przestane narzekac , twarz wygojona , koniec luszczenia i czerwienienia ...moge sie malowac mam nadzieje ,ze tak zostanie ....

pozdrowionka

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ...............

TU WIDZE "PODNIECACIE SIE " SERUM FLAVO C ....MIALAM TE 15 % VIT .C Z AURIGI

PASKUDZTWO JAK DLA MNIE - OKROPNY SMIERDZACY ZAPACH I ZERO JAKICHKOLWIEK EFEKTOW , OPROCZ WYSYPU PRYSZCZAKOW ...BRRRR ... WYDALAM PO KILKU UZYCIACH TESCIOWEJ

KREM Z TEJ SERII TEZ PODOBNO ZAPYCHA I NIE JEST REWELWCYJNY ...ALE TO JUZ OPINIE , KTORE TYLKO CZYTALAM NA NECIE .....

WIADOMO JEDNEMU PASUJE ....INNYM NIE ....

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .

AAAA I ROCA MAM ....A NAWET DWA - FLUID I TEN NA PLAMKI .....
CO SIE NALATALAM ZA TYM KREMEM W PARYZU , NIE W KAZDEJ APTECE MOZNA GO KUPIC ....
NO MIALYSCIE RACJE - JAK POROWNAC DO IWOSTINU TO LEPSZY ....ALE TEZ MI TROCHE ZAPACH NIE ODPOWIADA , NO I OCZY SZCZYPIA ....ALE W KONCU PODKLAD WYGLADA NORMALNIE NA TYM KREMIE TAKZE JEDNAK WIECEJ PLUSOW
Hej Lapi dalam flavo c jeszcze jedna szanse tylko zmienilam proporcje na 8 z 15(bo 15 mnie tez nie odpowiadała)no i wziełam szybki lifting 2 kapsułki po 80zl flavo c i ten krem..bo ponoc razem maja lepsze dzialanie..to na noc zaserwujezobaczymy jak zareaguje moja buzia i napewno napisze!! Dostałaś Lancoma?bo Molcia pisała ze nie osiagalny
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 16:53   #2327
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dostałaś Lancoma?bo Molcia pisała ze nie osiagalny

HEJ MICHELLCIU

NIESTETY NIE UDALO MI SIE KUPIC Z FILTERKIEM ANI LANCOMA ANI CHANELA
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:02   #2328
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel jak ten Roc barwiony?fajny jest?chodzi mi o kolor-w bez czy w róż? mam białego roca ale bieli mnie makabrycznie. Może bym pomieszała z kolorem i byłoby ok. Robie tak z BiodermĄ. Ale musiałby być beżowy. Napisz proszę.
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:53   #2329
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel jak ten Roc barwiony?fajny jest?chodzi mi o kolor-w bez czy w róż? mam białego roca ale bieli mnie makabrycznie. Może bym pomieszała z kolorem i byłoby ok. Robie tak z BiodermĄ. Ale musiałby być beżowy. Napisz proszę.

hej patus mam dwa rozne ale oba bez kolorku ,niestety tylko w jednej aptece te kremy "wyczailam" i tych barwiacych nie bylo ........mnie z kolei Roc szczypie w oczy i musze uwazac zeby za blisko nie smarowac , bieli troszke tez ale w porownaniu do Iwostinu to nic ,w koncu sie pomalowac moge i makijaz normalnie wyglada
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 20:56   #2330
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Plamki jak po weekendzie? ja co prawda zostałam w domu (poza 1-dniową wycieczką za miasto), ale było bardzo miło - sezon grillowy rozpoczęliśmy z wielkim hukiem do tego jeszcze wczoraj dałam się wmanewrować TZ-owi w wycieczkę rowerową - takie skróty wymyślał, że wyszło 30 km i teraz baaaaardzo boli a teraz praca, praca i jeszcze raz praca
Dziewczynki - powiedzcie - czy pomimo całorocznej walki z plamami w wakacje opalacie się - oczywiście poza twarzą? czy jak założę czapkę i okulary i do tego nałożę tonę filtra to mogę jechać do jakiegoś ciepłego kraju i smażyć się w słońcu bez obaw, że plamy będą znowu ciemniejsze? któaś dziewczyna kiedyś napisała, że poniekąd można opalać a plamy i tak mogą wyjść na twarzy - wiecie coś na ten temat?macie jakieś doświadczenia???????
A - i jeszcze jedno pytanie - pomóżcie - czy thiospot-u można używać w lato????? zimą stosowałam rano i wieczorem, ale boję się żebym sobie nie zaszkodziła
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:28   #2331
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej Plamki jak po weekendzie? ja co prawda zostałam w domu (poza 1-dniową wycieczką za miasto), ale było bardzo miło - sezon grillowy rozpoczęliśmy z wielkim hukiem do tego jeszcze wczoraj dałam się wmanewrować TZ-owi w wycieczkę rowerową - takie skróty wymyślał, że wyszło 30 km i teraz baaaaardzo boli a teraz praca, praca i jeszcze raz praca
Dziewczynki - powiedzcie - czy pomimo całorocznej walki z plamami w wakacje opalacie się - oczywiście poza twarzą? czy jak założę czapkę i okulary i do tego nałożę tonę filtra to mogę jechać do jakiegoś ciepłego kraju i smażyć się w słońcu bez obaw, że plamy będą znowu ciemniejsze? któaś dziewczyna kiedyś napisała, że poniekąd można opalać a plamy i tak mogą wyjść na twarzy - wiecie coś na ten temat?macie jakieś doświadczenia???????
A - i jeszcze jedno pytanie - pomóżcie - czy thiospot-u można używać w lato????? zimą stosowałam rano i wieczorem, ale boję się żebym sobie nie zaszkodziła
Malus generalnie nie mozemy ze słońcem do konca zycia zyc na bakierDziewczyny wyjezdzaja do cieplych ba goracych krajów i jakos radza sobie czyli tona filtrów na paszcze..zeby nie zaproponowac folii aluminiowej siem az po łapach bije no jak pojde na solarke a isc musze bo plecy mam do opalenia..(sukienka)folie napewno wezmewyłącze lampy na twarz i bede mamrotac zdrowaśki..Thiospotuj sie na noc,ale jak temperatury wzrosna zaniechaj az do jesieni..Jedynym bezpiecznym odplamiaczem w okresie letnim jest tylko cosmelanlepiej dmuchac na zimne!!! Unikamy słońca w godzinach(to do tego smażenia) najwiekszego nasłonecznienia czyli miedzy 10 a 14najgorsze to uva cholernea to az 90 % światla słonecznegoto ono paskud jeden przyczynia sie do nieodwracalnych zniszczen

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Dostałaś Lancoma?bo Molcia pisała ze nie osiagalny

HEJ MICHELLCIU

NIESTETY NIE UDALO MI SIE KUPIC Z FILTERKIEM ANI LANCOMA ANI CHANELA
a moze lepiej wiesz ten Roc jest przynajmniej stabilny i jakos dasz radę..moze jesienia pomyśl o chanelMolka zjeżdziła pół świata i lancoma nie zdobyła hm do recenzentki ów specyfiku by napisac trzeba gdzie i jakim sposobem cudo nabyła mam znajomego w niemczech,przedstawiciel lancoma ale dodzwonic sie nie idziejakby co spytam czy maja i w jakiej cenie!!! ale facet jest tak zakrecony ze na mój podklad wieki czekałamno ale zamiast 180 wybulilam 120 to jakas róznica jest!!!Co tam jeszcze kupiłas w Paryżu?ach te butiki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 05:00   #2332
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Lapiel. Mnie Roc też szczypie i śmierdzi paskudnie!!
Narazie zostaje przy avene i biodermie.
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 06:47   #2333
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Miszelko - w takim razie jak się zacznie gorąc to na dzień thiospot odstawię,a opalanie to w takim razie tylko po 14?masakra
No a kto tu taki ranny ptaszek???? szósta rano Pati??????szacuneczek
A teraz na kawkę zapraszam
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 08:55   #2334
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Wszystkim z ranka,

Maallaa i Michell, takim jak my nie wolno sie opalac !!!!
Pisałam o tym kiedyś a inne dziewczyny potwierdziły ! tak usłyszałam od mojego lekarza, kiedy wystawisz na słońce nogi lub plecy to plamy i tak wyjda na twarzy nie ma znaczenia, ze twarz masz nasmarowaną filtrem i jej nie opalasz

Lapiel, tak jak pisałam wam wczesniej tego Roca barwionego juz nie ma na rynku i nigdzie go nie kupisz no chyba, ze z jakis starych pozostałości na allegro
Napisz mi Lapielko czy podczas wyjazdu do Paryza smarowałas sie cos 2 ? i czy nie zauwazyłas , ze plamy ciemnieją (tam napewno było słonecznie ) ? i cosik o tesciowej bo pisałas, ze ona piegowata a tez robiła z toba maskę , jak wyglada teraz i jak przeszła maskę ?
Ja takze mam duzo piegów dlatego to mnie interesuje

Coś Agam nie pisze nic

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 10:07   #2335
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Napisz mi Lapielko czy podczas wyjazdu do Paryza smarowałas sie cos 2 ? i czy nie zauwazyłas , ze plamy ciemnieją (tam napewno było słonecznie ) ? i cosik o tesciowej bo pisałas, ze ona piegowata a tez robiła z toba maskę , jak wyglada teraz i jak przeszła maskę ?
Ja takze mam duzo piegów dlatego to mnie interesuje

......................... ......................... ......................... ...................

WITAM

TINERFENIU NIE MAROWALAM SIE COS 2 PRZEZ TE 4 DNI , TYLKO FILTEREK I EWENT, PODKLAD ....CALY DZIEN BYLISMY "W TRASIE "I NIE DOSC ZE MUSIALAM "TACHAC "FILTR I DOSMAROWAC TO JESZCZE BALAM SIE ,ZE PO COS 2 ZNOW MI SKORA BEDZIE SCHODZILA DLATEGO DALAM SOBIE SPOKOJ ZE SMAROWANIEM COSMELANEM , I TAK ZNAJOMI JAK NA WARIATKE NA MNIE PATRZYLI ,ZE ZMYWAM W CIAGU DNIA MAKE-UP I SMARUJE FILTREM I POTEM ZNOW MALUJE ...KTO NIE MA PROBLEMOW Z PLAMAMI TO NIE ROZUMIE ,ZE TRZEBA DOSMAROWYWAC I NIE WYTLUMACZYSZ ...NAWET MOJ MAZ DZIWNIE NA MNIE PATRZYL , JAK BY MU BYLO WSTYD ,ZE TAK PILNUJE , CHOCIAZ ON WIE O CO CHODZI I ILE NERWOW MNIE TO KOSZTUJE ....CZULAM SIE JAK JAKAS LALA CO SIE CO CHWILA "PICOWAC " MUSI ....DLA NICH TAK TO PEWNIE WYGLADALO ....

JAKOS NIE MOGE W OGOLE DOJSC DO SIEBIE PO TYM WEEKENDZIE ...ZMARNOWANA JESTEM NA MAXA

A CO DO TESCIOWEJ - ONA ROBILA MASKE WLASNIE ZE WZGLEDU NA PIEGI ALE NIC Z TEGO NIE WYSZLO BO NIE ODTLUSCILA SOBIE TWARZY TYM PLYNEM ....ZMYLA MAKE-UP MLECZKIEM I NA TO MASKE POLOZYLA ...ONA TO JEST "KWIAT " POPROSTU NA DRUGI DZIEN NAWET SIE NIE ZAROZOWILA , SKORA JEJ NIE SCHODZILA PRAWIE NIC , TAKZE MYSLE ,ZE W OGOLE TA MASKA NIE ZADZIALALA , PEWNIE MLECZKO DLATEGO ,ZE TLUSTE I BARIERA BYLA ....
ALE POWIEM CI ,ZE ONA WCZESNIEJ SAMA DWOJKA SIE SMAROWALA PRZEZ JAKIS CZAS I TROCHE JEJ SIE PIEGI WYBIELILY A NAWET NA POLICZKACH NIE MA ICH JUZ WCALE ,TAKZE MOZE SAMYM COS 2 POPROBUJ JAK SIE MASKI BOISZ ....

POZDRAWIAM SERDECZNIE

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Co tam jeszcze kupiłas w Paryżu?ach te butiki
......................... ......................... ......................... .........................
NIC NIE KUPILAM MICHELKO ..... NIE BYLO SZANS NA JAKIEKOLWIEK ZAKUPY CZY NAWET CHODZENIE PO SKLEPACH , LEDWO DO APTEKI MI SIE UDALO WEJSC

BYLISMY Z TAKIMI ZNAJOMYMI CO OD RANA DO WIECZORA ZWIEDZALI I TO W TEMPIE 100KM/H , MASAKRA POPROSTU ....NIDY WIECEJ

MY TAK LUBIMY NA SPOKOJNIE Z MEZEM , PO KNAJPKACH POSIEDZIEC , KAWUSIA I W OGOLE LUZ A CI NAS TAK PRZEPEDZILI PO TYM PARYZU , TAK WYMECZYLI ,ZE NA NIC IL NIE MIELISMY ...MIATO MILOSCI I SUPER KAWIARENEK A MY NIE MIELISMY NA NIC CZASU I SIL ....

TYLE TYLKO ,ZE ZWIEDZILAM PARYZ WZDLUZ I W SZERZ ....A NOGI DO WYMIANY

POWIEM TAK - PARYZ PIEKNE MIASTO I WARTO ZOBACZYC ALE Z NORMALNYMI LUDZMI JECHAC BO JA JAKOS NAWET NIE UMIALAM SIE CIESZYC UROKAMI TEGO MIASTA I OGOLNIE ZDEGUSTOWANA JESTEM TYM WYJAZDEM ...JETEM PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE UMECZONA TYM WYJAZDEM ....BYLIBYSMY SAMI TO BYLOBY CUDNIE , ZAWSZE FAJNIE SPEDZAMY WAKACJE A CI ZNAJOMI NAM CALY WYJAZD POPSULI

MAM NADZIEJE ,ZE WYBIERZEMY SIE RAZ JESZCZE ALE JUZ SAMI KIEDYS I WTEDY SPEDZE TEZ CZAS TAK JAK CHCE ....

ALE MICHELLKO - CO ZA SKLEPY W PEDZIE WIDZIALAM ....JEJUS BOSKIE
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:11   #2336
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Napisz mi Lapielko czy podczas wyjazdu do Paryza smarowałas sie cos 2 ? i czy nie zauwazyłas , ze plamy ciemnieją (tam napewno było słonecznie ) ? i cosik o tesciowej bo pisałas, ze ona piegowata a tez robiła z toba maskę , jak wyglada teraz i jak przeszła maskę ?
Ja takze mam duzo piegów dlatego to mnie interesuje

......................... ......................... ......................... ...................

WITAM

TINERFENIU NIE MAROWALAM SIE COS 2 PRZEZ TE 4 DNI , TYLKO FILTEREK I EWENT, PODKLAD ....CALY DZIEN BYLISMY "W TRASIE "I NIE DOSC ZE MUSIALAM "TACHAC "FILTR I DOSMAROWAC TO JESZCZE BALAM SIE ,ZE PO COS 2 ZNOW MI SKORA BEDZIE SCHODZILA DLATEGO DALAM SOBIE SPOKOJ ZE SMAROWANIEM COSMELANEM , I TAK ZNAJOMI JAK NA WARIATKE NA MNIE PATRZYLI ,ZE ZMYWAM W CIAGU DNIA MAKE-UP I SMARUJE FILTREM I POTEM ZNOW MALUJE ...KTO NIE MA PROBLEMOW Z PLAMAMI TO NIE ROZUMIE ,ZE TRZEBA DOSMAROWYWAC I NIE WYTLUMACZYSZ ...NAWET MOJ MAZ DZIWNIE NA MNIE PATRZYL , JAK BY MU BYLO WSTYD ,ZE TAK PILNUJE , CHOCIAZ ON WIE O CO CHODZI I ILE NERWOW MNIE TO KOSZTUJE ....CZULAM SIE JAK JAKAS LALA CO SIE CO CHWILA "PICOWAC " MUSI ....DLA NICH TAK TO PEWNIE WYGLADALO ....

JAKOS NIE MOGE W OGOLE DOJSC DO SIEBIE PO TYM WEEKENDZIE ...ZMARNOWANA JESTEM NA MAXA

A CO DO TESCIOWEJ - ONA ROBILA MASKE WLASNIE ZE WZGLEDU NA PIEGI ALE NIC Z TEGO NIE WYSZLO BO NIE ODTLUSCILA SOBIE TWARZY TYM PLYNEM ....ZMYLA MAKE-UP MLECZKIEM I NA TO MASKE POLOZYLA ...ONA TO JEST "KWIAT " POPROSTU NA DRUGI DZIEN NAWET SIE NIE ZAROZOWILA , SKORA JEJ NIE SCHODZILA PRAWIE NIC , TAKZE MYSLE ,ZE W OGOLE TA MASKA NIE ZADZIALALA , PEWNIE MLECZKO DLATEGO ,ZE TLUSTE I BARIERA BYLA ....
ALE POWIEM CI ,ZE ONA WCZESNIEJ SAMA DWOJKA SIE SMAROWALA PRZEZ JAKIS CZAS I TROCHE JEJ SIE PIEGI WYBIELILY A NAWET NA POLICZKACH NIE MA ICH JUZ WCALE ,TAKZE MOZE SAMYM COS 2 POPROBUJ JAK SIE MASKI BOISZ ....

POZDRAWIAM SERDECZNIE

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Co tam jeszcze kupiłas w Paryżu?ach te butiki
......................... ......................... ......................... .........................
NIC NIE KUPILAM MICHELKO ..... NIE BYLO SZANS NA JAKIEKOLWIEK ZAKUPY CZY NAWET CHODZENIE PO SKLEPACH , LEDWO DO APTEKI MI SIE UDALO WEJSC

BYLISMY Z TAKIMI ZNAJOMYMI CO OD RANA DO WIECZORA ZWIEDZALI I TO W TEMPIE 100KM/H , MASAKRA POPROSTU ....NIDY WIECEJ

MY TAK LUBIMY NA SPOKOJNIE Z MEZEM , PO KNAJPKACH POSIEDZIEC , KAWUSIA I W OGOLE LUZ A CI NAS TAK PRZEPEDZILI PO TYM PARYZU , TAK WYMECZYLI ,ZE NA NIC IL NIE MIELISMY ...MIATO MILOSCI I SUPER KAWIARENEK A MY NIE MIELISMY NA NIC CZASU I SIL ....

TYLE TYLKO ,ZE ZWIEDZILAM PARYZ WZDLUZ I W SZERZ ....A NOGI DO WYMIANY

POWIEM TAK - PARYZ PIEKNE MIASTO I WARTO ZOBACZYC ALE Z NORMALNYMI LUDZMI JECHAC BO JA JAKOS NAWET NIE UMIALAM SIE CIESZYC UROKAMI TEGO MIASTA I OGOLNIE ZDEGUSTOWANA JESTEM TYM WYJAZDEM ...JETEM PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE UMECZONA TYM WYJAZDEM ....BYLIBYSMY SAMI TO BYLOBY CUDNIE , ZAWSZE FAJNIE SPEDZAMY WAKACJE A CI ZNAJOMI NAM CALY WYJAZD POPSULI

MAM NADZIEJE ,ZE WYBIERZEMY SIE RAZ JESZCZE ALE JUZ SAMI KIEDYS I WTEDY SPEDZE TEZ CZAS TAK JAK CHCE ....

ALE MICHELLKO - CO ZA SKLEPY W PEDZIE WIDZIALAM ....JEJUS BOSKIE
Lapielko - zazdroszczę Ci tego Paryża, ale powiem Ci szczerze, że ja z TŻ-em jeżdżę tylko we dwójkę na urlop, bo jak z kimś się wybierasz to zawsze ktoś się musi dopasować, a wtedy - męka a nie wypoczynek. Chyba, że jadę z siostrą i jej facetem - wtedy śmiało mówię co mi się chce robić i kiedy chcę pobyć sam na sam z mężem, bo wiem, że nikt nie strzeli focha. No, ale teraz Paryż masz już w kieszeni, następny wyjazd to będzie sama rozkosz - kawiarnie, sklepiki itp.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:04   #2337
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny, czy ten ochronny Lancome, o którym od czasu do czasu czytam, to to?!?

LANCOME - UV Expert Neroshield High Potency Active Protection SPF30 PA++ - krem-ekran ochronny z filtrem przeciwsłonecznym (30ml)

czy to
LANCOME - UV Expert DNA Shield Triple Protection Active 12H UV SPF 50 PA+++ - krem-ekran ochronny na dzień (30ml)
a może to

LANCOME UV EXPERT EXTRA LARGE DOUBLE PROTECTION UVA -PA+++, UVB- SPF 50
KREM DO OCHRONY TWARZY PRZED PROMIENIOWANIEM SŁONECZNYM

Pozdrowienia
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:05   #2338
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Identycznie wspominam moja wyprawe do Paryża
Mielismy tak grafik nastawiony na zwiedzanie że nie było prawie czasu sie najeść. Rano szybkie sniadanie i powrót mega późnym wieczorem do hotelu.
kto chciał coś zjeśc w ciągu dnia jak np ja to musiał z czegoś zrezygnować.
Tak nas przepedzili po tym Paryżu ze tez mielismy nogi do wymiany
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:48   #2339
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Identycznie wspominam moja wyprawe do Paryża
Mielismy tak grafik nastawiony na zwiedzanie że nie było prawie czasu sie najeść. Rano szybkie sniadanie i powrót mega późnym wieczorem do hotelu.
kto chciał coś zjeśc w ciągu dnia jak np ja to musiał z czegoś zrezygnować.
Tak nas przepedzili po tym Paryżu ze tez mielismy nogi do wymiany

hej Cartino rozumiem ,ze Ty bylas na wycieczce zorganizowanej ?

My natomiast sami zalatwialismy sobie przelot i hotel i w ogole myslalam ,ze od nas zalezy jak ten czas pedzimy a okazalo sie na miejscu ,ze znajoma ma przewodnik w paluszku i wszystko zaplanowala , zbiorka codziennie o 9 rano , sniadanie i chodzenie do wieczora po muzeach itd, jak wracalismy to bylam tak padnieta ,ze nawet na kolecje mi sie isc nie chcialo ale szlismy i znowu kilka km oczywiscie az znalezli taka knajpe jak im pasowalo , o wypiciu kawy w ciagu dnia nie bylo mowy , chyba ,ze znajoma miala chec ...wszystko bylo pod jej dyktando , takze sobie wyobraz co to za "szurnieci" ludzie .....ta znajoma zachowywala sie na wakacjach jak w swojej firmie - pani prezesowa i tak tez nas traktowala chociaz u niej nie pracujemy a moj maz z nimi interesy robi , takze nawet jak bym chciala jej cos powiedziec a korcilo mnie uwierz to nie moglam ze wzgledu na meza .....cale bite 4 dni padalam z nog a o zmeczeniu psychicznym to juz nawet pisac nie bede

no ponarzekalam ....i te co zazdroszcza to uwierzcie mi , lepiej nie zobaczyc Paryza niz byc ale z takimi "oszolomami" ....
gdybym wiedziala ,ze taki weekend sobie serwujemy to bym wolala w domu te 4 dni lezec na kanapie

ja sporo jezdze tu i tam ale tak zmeczona i zdegustowana jeszcze z nigdy nie wrocilam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:17   #2340
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Lapi i buziak dla Wszystkich!!! och znam ból ,miałam takie przezycie raz w wyprawie do zoo..miało byc dla dzieci,spokojnie,rodzinni e a znajomy latał w tempie geparda jakby mu małp miało ubyc porazka..Czasami lepiej we dwoje,bez towarzystwano i jak romantycznie mogło by byc..teraz myśle o Paryżuciągnąc z TZ ślimaka o np... o fuj....Tini ja wiem ze sie nie wolno opalac..oj wiem...Megi tez chodziła z folia do solarki to i ja pójdę ..pare razy jak kebeb bede wygladac ..ale mam głupawke dziśczujecie jakby mnie tam ktos zobaczył..pomyslalby ze wariatka folia na twarzy i przerazenie w oczach Pati jak dieta?

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Arenko zadnej pietruszki!!!!! fachowa lekturka sie obstawilam wiec warto im zaufac

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cati jak samopoczucie?dzidzia aktywna
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.