Co z dziecmi na weselu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 14:08   #1
pola1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Exclamation

Co z dziecmi na weselu?


Dziewczyny słuchajcie mam mały kłopot ( a raczej chyba duzy). Na moim weselu będzie troche dzieciaczków i chciałabym aby nie wyenudziły sie przy stole. Słyszałam o takim szczecinskim zespole który profesjonalnie zajmuje się dziećmi. Mam do nich maila i wiem ze przez kilka godzin zapewniaja różne atrakcje dzieciakom jednak mam pytanie: Czy któras z Was o niech słyszała albo wynajmuje je na wesele? Dodam ze to chyba nowośc bo jak pytałam starszych kolezanek to mówiły ze czegos takiego u nich jeszcze nie było. Zalezy mi na nich bo pamietam jak sama siedziałam jako dziecko czesto na weselach i oprócz nabijania się z starszych ciotek ganiałam dookoła stołu a w końcu z nudów zasypiałam. Chciałabym aby to sie u mni9e nie zdarzyło. Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam
pola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:19   #2
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Co z dziecmi na weselu?

Niestety nie znam tego zespołu, ale myślę, że jego wynajęcie to zbędny wydatek. Jeśli masz dość sporo dzieci to same się sobą zajmą. Owszem może i pobiegają na sali, ale to nieuniknione, nawet jak wynajmiesz specjalne osoby, które mają się nimi zająć. Najlepiej jak dzieci są w zbliżonym wieku, wtedy szybko znajdą wspólny język i będą się razem bawić.
Jeśli Twoja sala ma ogród to część czasu spędzą właśnie na powietrzu. Dobrym pomysłem jest przygotowanie dla nich stolika z kolorowankami, grami itp. gdzieś na boku- w razie nudy na pewno tam zajrzą.
Poza tym to rodzice powinni martwic się o zajęcie i zachowanie dzieci a nie ty
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:42   #3
pola1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Co z dziecmi na weselu?

Dzięki baju za szybka odpowiedź No właśnie boje się że z tymi rodzicami to róznie będzie moja kolezanka mi je poleciła bo mówiła że na jej slubie to raczej było niezbędne bo miała 15 dzeci i byłyby nie do ogarniecia ale chciałabym własnie jeszcze zasiegnac opinii z zewnątrz. Niestety nie bede miała ogrodu a boje sie ze dzieciaki zwyczajnie zanudza się:/ musze sie jeszcze dowiedziec jak cenowo wygladają. Wiem ze organizuja urodziny i imprezy dla dzieci i ze są profesjonalne ale wiecie jak to jest lepiej jeszcze sie dowiedzieć i popytac na forach
pola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:06   #4
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Co z dziecmi na weselu?

wątek o dzieciach na weselu i ślubie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=190717
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=346597
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.