domowe sposoby na pryszcze - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 18:54   #151
Anna80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Zbyt częste mycie też nie jest dobre, ponieważ wysusza skórę i pozbawia ją ochronnego płaszcza skóry. Skóra nie ma ochrony - pojawiają się problemy... Wszystko z umiarem. Tylko czasem trzeba udać się do dermatologa. Bo domowe sposoby nie skutkują
Anna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 00:25   #152
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Czy można stosować zieloną herbatę + maseczkę z cebuli ? Nie zaszkodzi to stosowane razem ?
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 23:45   #153
majomagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

szamnam, na zaskórniki najlepsze peelingi, ale absolutnie nie ziarniste - są mało skuteczne, a mogą podrażniać, szczególnie jeśli masz też krostki, to grożą roznoszeniem zakażenia. ale złuszczać trzeba, więc pozostają peelingi enzymatyczne lub kwasy owocowe. niektóre z nich można zrobić tylko w gabinecie, ale są też takie do stosowania w domu, najłatwiejsze np. w postaci żelu do mycia twarzy - do kupienia w aptece albo u lekarza. mój ulubiony to active cleanser firmy DCL, zobacz na www.dclpielęgnacja.pl
tylko jedna uwaga, nie zawsze zaskórników da się pozbyć wyłącznie domowymi sposobami, w niektórych przypadkach przynajmniej raz na trzy miesiące warto oczyścić skórę u kosmetyczki (takiej, która "wyciska" - przez chwilę jest nieprzyjemnie, ale jeśli zrobi to dobrze, to nie ma lepszego sposobu)
majomagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:54   #154
eddu16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Ja słyszałam, żeby na twarz nakładać papkę mydlana nasmarować grubo mydla i zostawić az zaschnie. Później spłukać letnią wodą i posmarować kremem nawilżającym do twarzy ;]
Mydełko wysuszy pryszcze ;]
Ja tam wystawiam też twarz na słoneczko
ono wypali to co trzeba ;]
eddu16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:56   #155
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Raczej podpali i pozostawi ślad
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:12   #156
eddu16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Myśle ze to raczej zalezy od skóry ;]
Bo mi po dniu na basenie w słoneczny dzień wszystko zniknelo.
I zadnych sladów nie mam ;]
eddu16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:30   #157
Mika-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 78
GG do Mika-m
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Słońce nie jest dobrym pomysłem. Powoduje przebarwienia,które mogą się ujawnić po wielu latach; zmarszczki i nadmierne wysuszenie skóry. W moim przypadku poprawa skóry po opalaniu jest krótkotrwała - po jakimś czasie wywala mnie ze zdwojoną siłą.
Ogólnie - nie polecam .
Mika-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 20:24   #158
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

To, że przebarwień na razie nie ma, nie oznacza, że w przyszłości się nie pojawią.
Już od dawna nie poleca się opalać przy leczeniu trądziku, wręcz powinno się używać fotostabilnych filtrów.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 09:13   #159
Anna80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Rany, ani słońce ani mydło! Co do słońca, to nasza skóra ma wiele zadań- m.in. istotnym zadaniem jest ochrona przed promieniowanie słonecznym. Różne systemy ochronne łagodzą szkodliwe (!) działanie promieni UV (UVA i UVB). Przyczyn powstawania trądziku jest kilka, najczęstszą z nich jest nadmierna produkcja łoju skórnego (zaburzenia hormonalne, zła dieta, stres, zaburzenia w układzie pokarmowym), namnażanie się bakterii powodujących powstanie trądziku (wtedy stosuje się środki przeciwbakteryjne- dermatolog zazwyczaj przepisuje antybiotyk) nadmierne rogowacenie mieszków włosowych. W tym ostatnim pomaga więc rozpuszczanie nadmiernej warstwy rogowej, które częściowo może przeprowadzić kosmetyczka. Zewnętrznie stosuje się w tym celu np. kwas witaminy A. Bardzo popularne jest stosowanie kwasów owocowych (AHA- alfahydroksykwasy). Pomagają one w złuszczaniu powierzchownej warstwy komórek skóry. w większych stężeniach powodują silne złuszczanie naskórka a w niższych zmiękczają go i uelastyczniają. Wyższe stężenia może wykorzystywać tylko lekarz dermatolog.
Udałam się do dermatologa - dostałam kremik i maść i zobaczymy za czas jakiś jakie będą tego efekty. A ostatnio bardzo mnie zsypało i źle mi z tym. oj, bardzo źle. Najgorsze że najbliższa osoba patrzy na mnie inaczej.
__________________
Anna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:37   #160
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez Anna80 Pokaż wiadomość
Udałam się do dermatologa - dostałam kremik i maść i zobaczymy za czas jakiś jakie będą tego efekty. A ostatnio bardzo mnie zsypało i źle mi z tym. oj, bardzo źle. Najgorsze że najbliższa osoba patrzy na mnie inaczej.
A co przepisał ci lekarz? Kosmetyki przepisywane przez dermatologów mają dość silne działanie, wiec pewnie szybko pozbędziesz się problemu. Niepokoi mnie ostatnie zdanie twojego posta. Czyżby to z powodu zaskórników?
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:24   #161
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Prześledziłam cały wątek i muszę powiedziec, że w życiu bym nie pomyślała, że można zrobić takie cuda z skkładników z kuchni
Tak mi narobiliście ochoty, że od dzisiaj zaczynam kurację naturalnymi kosmetykami:
-maseczka z cynamowu
-cytryna na przebarwienia
-drożdze+mleko

Myślicie, ze zaszkodzi mi jak będę robić je dzień po dniu?Można takie zabiegi robić wtekich odstępach, czy stosować np. cynamon a dpiero o skączeniu drozdze?
__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 14:52   #162
Anna80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
A co przepisał ci lekarz? Kosmetyki przepisywane przez dermatologów mają dość silne działanie, wiec pewnie szybko pozbędziesz się problemu. Niepokoi mnie ostatnie zdanie twojego posta. Czyżby to z powodu zaskórników?
No więc tak - lekarz kiedyś kiedyś (jak mi się od czasu do czasu pojawiały pojedyncze ogniska zapalne) stwierdził, że to nie trądzik...Dał mi coś do smarowania i przeszło
A tym razem poszłam, bo jest tego więcej i powiedział, że jednak trądzik. Mam zaatakowane ramiona i policzki (najbardziej). Dekolt i plecy mało lub wcale. Tak w granicach normy - jeśli jest normą występowanie jakichkolwiek zmian skórnych...? Ale tak na prawdę, to ja też uważam, że trądzik. Niestety Lekarz przepisał mi jakiś Duac w żelu (z antybiotykiem, muszę smarować, bo nie mogę łykać antybiotyków) i jakąś maść (polcorton? - jakiś steroidowy lek) na te ramionka. Chociaż jeszcze nie stosowałam tego na ramiona, to widzę, że to ma związek ze słońcem i tym co jem! Ponieważ na ramionach już mi zanikają (drobne krosteczki, które powstały z grudek). A tylko kilka dni (ponad tydz.) mam dietę inną niż zwykle i nie pokazuję też tych zakroszczonych miejsc (tzn. noszę rękawek) no i robię sobie maseczkę co wieczór z drożdży. SUPER! może to jej wyłączna zasługa. Dziękuję tej osobie, która tu pisała o tych drożdżach.
A co do policzków to jestem sobie sama winna, bo mi ciągle ręce lecą, żeby tam coś wydłubać... Nie wyciskam ostatnio (już). Drapię, bo mi przeszkadza i przez to wdało się wtórne zakażenie. Sama sobie rozniosłam. Mądry Polak po szkodzie...
__________________
Anna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:39   #163
Kasiulka000
Przyczajenie
 
Avatar Kasiulka000
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

super strona xD trafiłam na nią przez przypadek i jestem pod wrażeniem
nie wiedziałam że można zrobić tyle maseczek z takich prostych rzeczy.. ;P
spróbuję wypróbować wszystkie ;D
ale mnie najbardziej przeszkadzają zaskórniki nie mogę się ich pozbyć.. ;(((
Kasiulka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:14   #164
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Chcę sobie zrobić tonik z rumianku i cytryny.
(Zaparzyć rumianek i dodać soku z cytryny) i nie wiecie jak długo mogę to trzymać w lodówce? ;>

Taki tonik ziołowy, czyli np. z zaparzonego rumianku, pokrzywy czy zielonej herbaty można podobno 5 dni trzymać, ale taki z cytryny tydzień albo dłużej...

Więc ten rumianek i cytryna ...to jak długo?
Jak myślicie...? pasowałby mi go tak co 7 dni robić nowy, ale nie wiem czy nie za długi odstęp czasu, że będzie potem nieświeży i nie będzie działał jak należy
Z samej cytryny się boję, że za bardzo przesuszy mi cere...;/
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:34   #165
majomagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

trudno mi powiedziec na pewno o tym toniku, bo nie jestem specjalistka od ziol, ale odejrzewam, ze jak go szczelnie zakrecisz to tydzien w lodowce przerzyje. chcialam cie tylko ostrzec, ze to wybiela brwi. kiedys dermatolog mi poradzil ,zeby dodawac kilka kropli azulanu do wody do mycia twarzy. po kilku dniach i brwi i rzesy mialam kompletnie przezroczyste, a co dopiero, kiedy bedziesz stosowac skoncentrowany rumianek i to w dodatku z cytryna.
majomagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:58   #166
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Mogę polecić tą maseczkę z drozdzy na mnie również działa!
A cynamon jest wprost rewelacyjny, piecze niemiłosiernie, ale warto
__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:02   #167
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

majomagn jakby mi to brwi rozjaśniło to byłabym w 7 niebie! Mam takie czarne, grube, gęste i nie mam już siły ich depilować co 2 dni Próbowałam je rozjaśniać wodą utlenioną ale mam dostęp tylko do 3%. Kupiłam brązową henne, ale na moje grubaśne włoski to chyba nic nie zdziała.

Btw wymyśliłam nawet, że zrobię mniej więcej 10-12% roztwór z tych tabletek co dodają do henny do brwi i tym rozjaśnie ale to taki mój wymysł :P

A co do toniku, to postaram się go wymieniać co 5 dni, zobacze jak się będzie trzymał i czy coś zdziała... Skóre by mi mógł też rozjaśnic, chcę być porcelanowa

A ten "azulan" to co to jest?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:37   #168
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

a ja musze wyprobować ta zielo na herbate ... pasty rowniez nie polecam
__________________
" Bo marzenia są po to aby je spełniać ... "

stosuje naj - patenty!

58 > 57 > 56 > 55

się rozwijam i uczę
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:46   #169
Lady Aga15
Przyczajenie
 
Avatar Lady Aga15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Wink Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Ostatnio odkryłam świetny sposób na pryszcze !! Może on nie jest do końca domowy ,ale warto spróbować;-) Więc...używam mydła siarkowego,herbatę zieloną,mydło(zwykłe) i krem bambino ;-) Mydło siarkowe używam jako maseczkę (przytrzymuję ja na twarzy ok.3-4min) następnie zmywam po czym nakładam na twarz herbatę zieloną (jest to taki naturalny tonik) . Gdzieś po 10min zmywam buzie zwykłym mydłem i smaruje ją kremem bambino .... Bardzo polecam , już po pierwszym takim zabiegu widać efekty ...
Lady Aga15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 19:08   #170
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

wypróbuję
__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:01   #171
majomagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
majomagn jakby mi to brwi rozjaśniło to byłabym w 7 niebie! Mam takie czarne, grube, gęste i nie mam już siły ich depilować co 2 dni Próbowałam je rozjaśniać wodą utlenioną ale mam dostęp tylko do 3%. Kupiłam brązową henne, ale na moje grubaśne włoski to chyba nic nie zdziała.

Btw wymyśliłam nawet, że zrobię mniej więcej 10-12% roztwór z tych tabletek co dodają do henny do brwi i tym rozjaśnie ale to taki mój wymysł :P

A co do toniku, to postaram się go wymieniać co 5 dni, zobacze jak się będzie trzymał i czy coś zdziała... Skóre by mi mógł też rozjaśnic, chcę być porcelanowa

A ten "azulan" to co to jest?
uważaj z taką mocną wodą utlenioną, bo możesz sobie poparzyć skórę i uszkodzić oczy (bardzo poważnie). poza tym, jeśli w ogóle rozjaśni cibrwi, to nie masz żadnej gwarancji, że zrobi ci się jakiś sensowny kolor, tylko raczej takie zrudziałe nie wiadomo co. poza tym włoski mogą się kruszyć - i znowu, to wcale nie jest dobra rzecz, bo nie znaczy, że będziesz mieć lżejsze węższe brwi, tylko sterczące kępki. jeśli masz dostęp do profesjonalnych kosmetyków, to mogłabyś spróbować rozjaśniacza firmy refectocil, potem można pofarbować brwi na jeden z wielu kolorów, które ta firma ma teraz w swojej ofercie. jeśli nie masz dostępu, to porozmawiaj ze swoją kosmetyczką, na pewno będzie mogła ci zrobić taki zabieg.

a azulan to spirytusowy roztwór azulenu, który z kolei jest ekstraktem najcenniejszych substancji aktywnych z rumianku, kupisz to w aptece za parę złotych, działa lekko odkażająco i łagodząco na różne podrażnienia i stany zapalne
majomagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 16:06   #172
0alutka940
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Domowe sposoby na wągry

Ja niestety też mam problem z wągrami;/ polecam plastry oczyszczające na nos sa naprawde dobre, no i nie aż takie drogie:P jeden kosztuje ok 2 zł. Stosuje też krem, czysta skóra active oczywiscie od tego kremu nie schodza wągry od razu, sama narazie stosuje go tylko tydzien:P ale już widze małe efekty to jest droższe:p ok 26 zł ale myślę że się opłaca
0alutka940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:41   #173
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Domowe sposoby na wągry

Domowa maseczka na wągry : mąka, woda, miód
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:41   #174
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

majomagn czyli znowu nici z moich jaśniejszych brwi nie mam dostępu do takich rzeczy, kosmetyczki swojej też nie, poza tym jestem niepełnoletnia, a moja mama to uważa, że mam ładne gęste brwi
Ale dziękuje za wyczerpującą odpowiedź
A ten azulan można też bezpośrednio na twarz nakładać? Jeśli na stany zapalne to może i na pryszcze coś działa?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:29   #175
majomagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

nie polecam azulanu bezpośrednio na twarz - to jednak spirytusowy roztwór, może się okazać za ostry. ale dodany do wody jest bardzo pomocny.
a z brwiami - hm, sluchaj mamy czasem te dziwne istoty potrafia miec racje. jesli masz dopiero nascie lat zbyt znaczne zmiany moga sie okazac negatywne, jak zaburzysz zasadniczy luk brwi, moze nie odrosnąć albo odrosnąć w dziwny sposób. a za jakis czas spróbuj jednak znaleźć zaufany gabinet, gdzie kosmetyczk afachowo poprawi ci kształt i kolor. najlepiej popytać znajomych i pójść w polecone miejsce. pozdrawiam
majomagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:35   #176
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

majomagn dziękuje za poradę
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 23:40   #177
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Domowe sposoby na wągry

Cytat:
Napisane przez Hanah74 Pokaż wiadomość
Hej ja wypróbowałam naprawdę różne sposoby, żeby się pozbyć zaskórników w strefie T i u mnie poskutkował tylko peeling kawitacyjny ( 5 zabiegów z maską algową) Zapłaciłam 360 zł za wszystko. Naprawdę warto. Robiłam w salonie Laime w Krakowie i tak mi się spodobało że wzięłam jeszcze pakiet mikrodermabrazji za 550 bo była duża promocja. Teraz mam świetną cere!! Blizny i zaskórniki zniknęły. Przekonałam się na własnej skórze, że nie ma nic skuteczniejszego niż profesjolana pielęgnacja w salonie! Pozdrawiam
tylko że nie każdy może sobie na to pozwolić
ja chyba zakupię sobie Benzacne , mam też w planach plasterki
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 09:22   #178
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Z domowych sposobów na pryszcze także polecam maseczkę z drożdży. Można dodatkowo do leczenia brać, uzupełniając braki mikroelementów w organizmie suplement diety typu Cerabit i przemywać twarz żelem. Jednak przy silnym trądziku polecałabym wizytę u dermatologa.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:55   #179
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 219
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

a ja niedawno odkryłam rewelacyjny i zarazem bardzo tani sposób na pozbycie się pryszczy dodam, że walczę z nimi od ok. 6 lat do tej pory przetestowałam już chyba większość antybakteryjnych kosmetyków drogeryjnych, miałam maści, kremy, żele od dermatologów, różne maseczki domowe, mydła siarkowe, apteczne maści, parówki na twarz, oczyszczanie u kosmetyczki itd, naprawdę było tego dużo, a niewiele pomagało
w końcu pomysł podsunęła mi babcia, aby kilka razy dziennie przemywać twarz gazą nasączoną rumiankiem, no i wypróbowałam musi to być koszyczek rumanku, sypki, nie w torebkach, kosztuje u mnie w aptece 2,15zł efekty były zdumiewające - już po pierwszym przemyciu skóra stała się ściągnięta, widocznie oczyszczona..miałam dużo grudkowych krost, po 3 dniach nie pozostało po nich śladu teraz, po 2 tyg. pzemywania mam prawie gładką cerę, zostało tylko trochę małych wągrów naprawdę polecam, sama nie wierzyłam w skuteczność tej metody po tylu wypróbowanych kosmetykach, czasem najprostszy i najtańszy sposób może okazać się zbawienny
jamboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:14   #180
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez jamboa Pokaż wiadomość
a ja niedawno odkryłam rewelacyjny i zarazem bardzo tani sposób na pozbycie się pryszczy dodam, że walczę z nimi od ok. 6 lat do tej pory przetestowałam już chyba większość antybakteryjnych kosmetyków drogeryjnych, miałam maści, kremy, żele od dermatologów, różne maseczki domowe, mydła siarkowe, apteczne maści, parówki na twarz, oczyszczanie u kosmetyczki itd, naprawdę było tego dużo, a niewiele pomagało
w końcu pomysł podsunęła mi babcia, aby kilka razy dziennie przemywać twarz gazą nasączoną rumiankiem, no i wypróbowałam musi to być koszyczek rumanku, sypki, nie w torebkach, kosztuje u mnie w aptece 2,15zł efekty były zdumiewające - już po pierwszym przemyciu skóra stała się ściągnięta, widocznie oczyszczona..miałam dużo grudkowych krost, po 3 dniach nie pozostało po nich śladu teraz, po 2 tyg. pzemywania mam prawie gładką cerę, zostało tylko trochę małych wągrów naprawdę polecam, sama nie wierzyłam w skuteczność tej metody po tylu wypróbowanych kosmetykach, czasem najprostszy i najtańszy sposób może okazać się zbawienny
Zazdroszczę, że pomogło
Ja szukam czegoś naturalnego na wągry, co absolutnie nie wysusza.
Zrobiłam sobie tonik rumiankowy, może coś wskóra.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-26 17:03:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.