Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 07:55   #271
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, dzieki za info, to juz ide poczytac co tam nabazgralas
No może nie za dużo naskrobałam ale zdjęcia są
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4342
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4314
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 08:31   #272
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ale ten UC pazerny
Zatrzymał mi pomadke z promocji za smieszne 25 zł
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 08:55   #273
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

no ja wlasnie sie boje, ze mi tez zatrzyma, ostatnio mnie nie lubia cos

norbit, dziekuje
chyba sie skusze na tego klinika [], bo calkiem ciekawie to wyglada i za grosze w sumie.
tylko, ze ostatnio kupilam roz, tez klinika, wiec zdrowy rozsadek nakazwalby umiar. ale przecie nalogowcem jestem
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:24   #274
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja chyba klikne to http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...692/?CatgId=61 , z czystej ciekawosci [kto klika ze mna? ] w sumie to duzo nie jest... [aaaaaaaaa wiem, ze mam nalog kosmetyczny :P] ale bardziej niz dla mnie mysle o tym [zgodnie z nazwa ] dla mojej mamy. zawsze sie jakas okazja trafi, zeby jej sprezentowac
chociaz powiem szczerze, ze kusi mnie tez http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...822/?CatgId=61 oraz http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...115/?CatgId=61 slodkie tez maja te paletki firmy Pupa.. i w ogole kusza :P
ja ostatnio nie mam czasu na tru a na wizażu tylko czytam co piszecie
zajęcia się zaczęły, pracę mgr muszę zacząć już tworzyć
ale te paletki fajne pupowe też mnie kuszą, kiedyś lubiłam tę firmę
Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
ale ten UC pazerny
Zatrzymał mi pomadke z promocji za smieszne 25 zł
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no ja wlasnie sie boje, ze mi tez zatrzyma, ostatnio mnie nie lubia cos

norbit, dziekuje
chyba sie skusze na tego klinika [], bo calkiem ciekawie to wyglada i za grosze w sumie.
tylko, ze ostatnio kupilam roz, tez klinika, wiec zdrowy rozsadek nakazwalby umiar. ale przecie nalogowcem jestem
ojojjj muszę się zgodzić, że coś UC dostał klejących łap
zamawiałam korektor helenki dla siostry i Poznań złapał
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:59   #275
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

mejkapownia

a ja mam do Ciebie pytanko. bo widzialam, ze uzywalas sypanca clinique i benefitow i cos Cie uczulilo? ja ostatnio zachorowalam na sypanca, bo [tylko nie smiac mi sie :P] nie uzywalam jeszcze w swym zyciu takowego i czytam i czytam, szukam i szukam... i nie wiem
ten clinique mnie kusi. guerlain mnie kusi. ogolnie wszystko mnie kusi ostatnio i od czasu odkrycia truskawy wydalam na kosmetyki kolorowe tyle kasy co nigdy
ale wszystko oczywiscie wspaniale i absolutnie niezbedne do zycia

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2009-10-07 o 12:01 Powód: literowka :)
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:13   #276
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mejkapownia

a ja mam do Ciebie pytanko. bo widzialam, ze uzywalas sypanca clinique i benefitow i cos Cie uczulilo? ja ostatnio zachorowalam na sypanca, bo [tylko nie smiac mi sie :P] nie uzywalam jeszcze w swym zyciu takowego i czytam i czytam, szukam i szukam... i nie wiem
ten clinique mnie kusi. guerlain mnie kusi. ogolnie wszystko mnie kusi ostatnio i od czasu odkrycia truskawy wydalam na kosmetyki kolorowe tyle kasy co nigdy
ale wszystko oczywiscie wspaniale i absolutnie niezbedne do zycia
wszystko się zgadza;
po oględzinach, dłuższych obserwacjach i eksperymentach wyszło że winny był benefit - wyleczyłam pryszczole i ponad tydzień już używam clinika i buźka jak u niemowlaka więc z czystym sumieniem dołączam do tych co go mogą polecić
naprawde ładnie sie wtapia, nie kisi, nie widać porów - w czołówce pudrów które miałam;

co do nałogu - ja jestem truskawkoholiczką od 2 miesięcy - kasy wydane dużo, a co gorsza kupuję dla kupowania - często coś co nie jest mi niezbędnie potrzebne

a dziś....
dzieć mi sie rozchorował, od rana przychodnia , skierowanie do 2 specjalistów, antybiotyk - w domu maruda na maxa - no to musiałam jakoś odreagować i...

....
....
....

... i zestawik scota już do mnie leci
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:21   #277
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ooo, to musze isc do sephory obczaic kolory [] i zamawiam [bo nie wiem czy jakis bezyk brac czy tez Invisible Blend, ktory bylby dobry na kazda pore roku, od maskowania mam DW, a od dodawania kolorkow i rozswietlenia meteorki (ktore kiedys moze do mnie dotra ) i musze przemyslec ta sprawe... no ale chyba clinique wezme, bo nie wiem czy mi sie sypaniec spodoba, a o polowe tanszy
swoja droga to niedlugo w sephorze i douglasie powiesza moje zdjecie z napisem "zakaz wstepu", bo ciagle tam wlaze, macam probki, a potem zamawiam na truskawie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a zestawik ktory w koncu wybralas? bo sie wahalas miedzy tymi 2 wersjami caly czas
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 12:38   #278
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wam też poczta w Hong Kongu tak długo przetrzymuje przesyłki u siebie ??? !!!
Szlag mnie trafia, bo ostatnie zamówienie trzymali ponad TYDZIEN od dnia, w którym strawberry przekazał im ją do wysyłki, a teraz sytuacja chyba się powtórzy.
Patrzcie - zamówienie nr 990763970
Jak się wpisze numer na stronie startowej sklepu (pod tą dużą truskawą), to przenosi do statusu zamówienia, a tam jak wół stoi, że wysłano 1 października. Ale jak się wejdzie w linka przenoszącego na stronę poczty w HK, to piszą, że przesyłka jest przygotowywana do wysłania na 4 października ! A dzisiaj jest 6, pragnę zauważyć.
Ostatnio miałam tak samo. Pisali, że planują wysłać 16 września i informacja była jeszcze widoczna w kolejnych dniach. A dopiero 24 (sic!) faktycznie ją wysłali (i wtedy też zmienili 16 na 24 września na stronie). Dodam, że sklep przekazał poczcie tę przesyłkę 14 września. Czyli wychodzi, że 1o dni ją u siebie trzymali przygotowując do wysyłki !

Czy Wam też się tak zdarza ? Bo mi już drugi raz pod rząd ! O co chodzi
Mi się ostatnio tak zdarzyło że przetrzymali paczkę 5 dni. Jedno zamówienie złożyłam we wtorek i w czwartek już wyleciało z HK a drugie zamówienie złożone w środę wyleciało dopiero w poniedziałek albo wtorek
A parę razy było tak że na stronie poczty widniała notatka ze paczka jest u nich, w końcu po ok 7 dniach niby od nich wyleciała a tego samego dnia już ją miałam w domu. To się nazywa super ekspresowa dostawa

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
hm, ja to juz nie wiem, co z ta poczta w HK.
moje zamowienie na tru 901703228.
na ich stronie oczywiscie, ze wszystko wylecialo 2 pazdziernika, ale jak zajrzy sie na szczegoly tej wysylki to pojawiaja sie 2 informacje:
pierwsza
The item (RB073966372HK) will leave Hong Kong for its destination on 7-Oct-2009 - no niefajnie, czyli, ze niby przyjdzie mi poczekac, ale zaraz potem jest...
Anticipated date of arrival in destinations 7-Oct-2009 yyyy czyli co? ona wyleci tego 7 i zaraz sie teleportuje do mnie

ale tam maja bajzel
Różnica czasowa, u nich jest 6 godz do przodu

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja chyba klikne to http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...692/?CatgId=61 , z czystej ciekawosci [kto klika ze mna? ] w sumie to duzo nie jest... [aaaaaaaaa wiem, ze mam nalog kosmetyczny :P] ale bardziej niz dla mnie mysle o tym [zgodnie z nazwa ] dla mojej mamy. zawsze sie jakas okazja trafi, zeby jej sprezentowac
chociaz powiem szczerze, ze kusi mnie tez http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...822/?CatgId=61 oraz http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...115/?CatgId=61 slodkie tez maja te paletki firmy Pupa.. i w ogole kusza :P
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Stile kliknęłam a co do dwóch pozostałych paletek to mam obydwie, opisałam je i wkleiłam zdjęcia w poprzedniej części tego wątku. Clinique jest świetna, benefita nie polecam - dobra tylko do wypróbowania high beama i moon beama.
Ja również nie polecam tej paletki Valley
Jedyne co w niej jest fajnego to ten błyszczyk. Cienie są perłowe, w zasadzie nadają sie tylko do rozświetlenia powieki. A co do High Beam i Moon Beam to naprawdę nie rozumiem skąd tyle zachwytów nad nimi? Jeden jest różowy i daję różową poświatę, drugi mimo iż w opakowaniu złoty to też opalizuje na różowo Jest wiele innych fajnych kosmetyków dajacych o niebo lepszy efekt, chociażby Meteorytki


Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
ale ten UC pazerny
Zatrzymał mi pomadke z promocji za smieszne 25 zł
Pewnie puści paczkę bez opłat jak im dostarczysz dokumenty
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:41   #279
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, to musze isc do sephory obczaic kolory [] i zamawiam [bo nie wiem czy jakis bezyk brac czy tez Invisible Blend, ktory bylby dobry na kazda pore roku, od maskowania mam DW, a od dodawania kolorkow i rozswietlenia meteorki (ktore kiedys moze do mnie dotra ) i musze przemyslec ta sprawe... no ale chyba clinique wezme, bo nie wiem czy mi sie sypaniec spodoba, a o polowe tanszy
swoja droga to niedlugo w sephorze i douglasie powiesza moje zdjecie z napisem "zakaz wstepu", bo ciagle tam wlaze, macam probki, a potem zamawiam na truskawie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a zestawik ktory w koncu wybralas? bo sie wahalas miedzy tymi 2 wersjami caly czas
wzięłam ten jaśniejszy
http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...150/?CatgId=61
super tak czekać na tyle dobroci w jednej paczuszce


ja też miałam fazę na chodzenie do sephory jak podkładu i pudru szukałam - i już mi Panie ładnie dzień dobry mówiły jak mnie widziały teraz mam nadzieje troche o mnie zapomniały
do kolejnej akcji
z sypańca będziesz naprawdę zadowolona - ja używam w sumie od roku sypańców i już sobie nie wyobrażam powrotu do prasowanego
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:19   #280
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dziewczyny chce kupić sobie na truskawie podkład Clinique Superfit, czy mam wybrać ten sam odcień, którego w Polsce miałam próbkę czy jakoś inaczej to się patrzy.. ?
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:02   #281
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

się zestresowałam
za każdym razem jak zamawiałam na tru od razu na mailu lądowało potwierdzenie zamówienia z numerem - więc sobie tego numer nie spisywałam;
a dziś 3 godziny od zakupu a potwierdzenia nie ma
i numeru też nie mam
a kase puściłam
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 14:28   #282
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Mnie ostatnio przy przynajmniej 5 zamówieniach nie przysyłali potwierdzenia tylko od razu shipment status, od 2 zamówień znowu zaczęli mi przysyłać order confirmation. Nie martw się
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:12   #283
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio przy przynajmniej 5 zamówieniach nie przysyłali potwierdzenia tylko od razu shipment status, od 2 zamówień znowu zaczęli mi przysyłać order confirmation. Nie martw się
faktycznie - właśnie przyszło SS
uffffff
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:33   #284
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce kupić sobie na truskawie podkład Clinique Superfit, czy mam wybrać ten sam odcień, którego w Polsce miałam próbkę czy jakoś inaczej to się patrzy.. ?
chyba normalnie chociaz niby troche inne sa odcienie w tych samych nazwach bo to zalezy od kraju na ktory jest wypuszczony, ale to wiem, ze tyczy sie revlona lepiej wziac ten sam odcien
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 19:57   #285
Opalia
Raczkowanie
 
Avatar Opalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 132
GG do Opalia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

A ja właśnie sobie kliknęłam szminkę Chanel :http://pl.strawberrynet.com/makeup/chanel/rouge-allure-laque-----75-dragon/93971/#DETAIL
i róż Clinique http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../92296/#DETAIL
Macie może jakieś opinie o tych produktach? Z tego co wyszukałam w necie raczej pozytywne są
Poza tym kusi mnie jeszcze : http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../93030/#DETAIL
tylko chciałabym wiedzieć czy warto
Opalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:03   #286
Bombolinka
Raczkowanie
 
Avatar Bombolinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Serock
Wiadomości: 64
GG do Bombolinka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Mam pytanie, ile czasu "idą" perfumy? Czytałam pierwszego posta, ale tam znalazłam tylko informację na temat przesyłek z Hongkongu.
Bombolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:16   #287
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Bombolinka Pokaż wiadomość
Mam pytanie, ile czasu "idą" perfumy? Czytałam pierwszego posta, ale tam znalazłam tylko informację na temat przesyłek z Hongkongu.
heh roznie nie ma jakiejs reguly, ze do tylu a tylu dni dochodza perfumy, mi jedne doszly w 5 dni a inne w 10, takze roznie bywa. Ogolnie na przesylke trzeba czekac 21 dni roboczych zanim mozna zglosic sprawe na tru
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:24   #288
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce kupić sobie na truskawie podkład Clinique Superfit, czy mam wybrać ten sam odcień, którego w Polsce miałam próbkę czy jakoś inaczej to się patrzy.. ?
Z tego co się orientuje nazwy Clinique są te same, jedynie nie wszystkie odcienie są dostępne w Polsce Aczkolwiek chyba rok albo dwa temu Superfit był udoskonalany i wtedy wersja stara od nowej w tym samym kolorze minimalnie się różniła
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:24   #289
Bombolinka
Raczkowanie
 
Avatar Bombolinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Serock
Wiadomości: 64
GG do Bombolinka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Wielkie dzięki za odpowiedź
Bombolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 20:29   #290
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

dziewczyny, czy terminy dostawy są liczone od momentu zakupu czy od daty wysłania?

liczy się tylko dni robocze?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:49   #291
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy terminy dostawy są liczone od momentu zakupu czy od daty wysłania?

liczy się tylko dni robocze?
od daty wyslania, 21 dni roboczych jest na dostawe
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:15   #292
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Aaaa moje mini meteorki ciagle w drodze.. Caly dzien sis byla w domu, a paskudny listonosz awizo zostawil a najgorsze jest to, ze on nigdy nie zaznacza czy to list czy paczka, tylko bazgrze byle co wiec nadal nie wiem czy to paczka czy laurka z UC ... Eh..
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:20   #293
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio przy przynajmniej 5 zamówieniach nie przysyłali potwierdzenia tylko od razu shipment status, od 2 zamówień znowu zaczęli mi przysyłać order confirmation. Nie martw się
To tak jak mi, przestali przysyłać OC, a teraz od 2 zamówień znów ładnie przychodzą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 07:20   #294
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

no i zamowilam My mother, my hero i ta paletke Clinique.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 07:43   #295
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a widziałyście promocję walutową? 5% dla POLSKI!!! O ja....dodatkowe 5 %? no to zaKUPY!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:08   #296
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

gdzie gdzieeeeeeeeeee??? ja nic nie widzialam!

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

ej, zamawialam dzisiaj i nie doliczylo mi tego rabatu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:16   #297
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
gdzie gdzieeeeeeeeeee??? ja nic nie widzialam!

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

ej, zamawialam dzisiaj i nie doliczylo mi tego rabatu
no jest info na stronie głównej. Sprawdź może Ci doliczyło..a może akurat zamówiłaś chwilkę wcześniej . Niby 5 % niewiele, ale zmotywowało mnie akurat na tyle, żeby kliknąć tonik lancome. Przy takim rabacie wyszedł mi taniej niż vichy...no i pękłam
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:18   #298
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

moze mialam pecha i zamowilam chwile wczesniej i juz zaplacilam.. no ale w sumie 5% za 3 produkty wyszlo mi jakies 6 zl, wiec straty wielkiej tez nie ma dzisiaj ide obejrzec puder sypany do sephory i bede go brala jakos na dniach, wiec co sie odwlecze to nie uciecze i ze znizki skorzystam i tak a Tobie go tak automatycznie naliczylo?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:20   #299
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
moze mialam pecha i zamowilam chwile wczesniej i juz zaplacilam.. no ale w sumie 5% za 3 produkty wyszlo mi jakies 6 zl, wiec straty wielkiej tez nie ma dzisiaj ide obejrzec puder sypany do sephory i bede go brala jakos na dniach, wiec co sie odwlecze to nie uciecze i ze znizki skorzystam i tak a Tobie go tak automatycznie naliczylo?
ano pewnie. Za moje zamówienie wyszło 4 PLN więc też rabat nie dobijający ale wiecie jak to jest..i się człowiek głupi cieszy
naliczyło automatycznie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 08:40   #300
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

heheh, wiem jak to jest, jak oszczednosc dodatkowych 4 zl potrafi uzasadnic wydanie 80
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.