Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 13:09   #2011
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Piękne ) Twoje zbiory i piekne zdjęcia oglądam z przyjemnością. mam pytanie z innej dziedziny planuje zakup dobrego aparatu foto w rozsądnych pieniądzach możesz cos polecić pamietam że też kupowałaś ostatnio.
to zalezy jak chcesz aparat... kompakt czy lustrzanke... ja wymienilam starsza lustrzanke na nowy model... mam Canona EOS 500D... ten aparat moge polecic tym bardziej, ze ma w podstawowym obiektywie stabilizator obrazu, z tym, ze nie wiem czy ma rozsadna cene tym bardziej w pl gdzie ogolnie tego typu rzeczy sa drozsze... co do kompatkow to juz dawno stracilam rozeznanie... ale popatrz na PowerShot SX1 IS... PowerShot to byl moj ostatni kompakt i bylam bardzo z niego zadowolona...

moze ta stronka Ci pomoze, sa tam recenzje roznych aparatow wielu marek - klik -

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Sliczności
dziekuje
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 13:36   #2012
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przyszla moja paczuszka ...
Ale cudeńka
A do mnie dotarły dziś cienie balowe Prawdziwe cudeńka Niestety takich ładnych fotek Wam nie zrobie bo już paluszki moje pomacały wszystko
Nawet 'na szybko' wymazałam oczy
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:25   #2013
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A te zielenie murano sa ciekawe bardzo ... tylko troche sie ich boje ... a konkretnie tego, ze bede w nich wygladac jak nieporozumienie
No pomysle jeszcze ... poki co nie znalazlam zadnej dobrej oferty na ebayu, wiec nie ma paniki (i ani mi sie wazyc wklejac linki, jak ktoras cos jednak znajdzie )


Twoja piekna kolekcja rosnie w zastraszajacym tempie!!!! Cudowne nabytki, koniecznie zdaj relacje z tej bazy pod cienie (szczegolnie, jesli masz porownanie do ArtDeco)
Jak sie na Tobie trzyma Aqua?
Ja coraz bardziej zaprzyjazniam sie z alkoholowym Pearly White. Jeszcze troche i sie uzaleznie . Ale Aqua bylby na pewno lepszy dla mojej cery pod wzgledem pielegnacyjnym ...
No po prostu kocham ten watek
Te Murano naprawdę są ciekawe, ciemna zieleń w nich nie jest taka jednoznaczna. Sama na nie poluję, ale na wersję amerykańską

A co do bazy Guerlain, to ja nadal uparcie ją polecam Jest o niebo lepsza od ArtDeco! No i nie trzeba grzebać w tym słoiczku, tylko wygodnie nakładasz bazę pędzelkiem. A opakowanie to oczywiście same śliczności

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ale cudeńka
A do mnie dotarły dziś cienie balowe Prawdziwe cudeńka Niestety takich ładnych fotek Wam nie zrobie bo już paluszki moje pomacały wszystko
Nawet 'na szybko' wymazałam oczy
Gratuluję w takim razie zakupu

Mi nie udało się dostać już tych cieni, pozostaje polowanie w necie. Tak jak na imperiale...Znowu mam nauczkę, żeby brać a dopiero później się zastanawiać

Desti piękne te Twoje nabytki
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:36   #2014
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nie kupuj ! są paskudne
Haha, dzieki za rade Wlasnie mnie oswiecilo, ze Ty przeciez te cienie mialas i b. szybko chcialas sie ich pozbyc Udalo Ci sie? Bo ja je dzisiaj macalam w Douglasie, i cos czuje, ze chyba jednak zaryzykuje ... te fiolety przy moich rudych wlosach moga wygladac naprawde super ciekawie A jak nie, to najwyzej rozpoczne wlasny watek wymiankowy

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przyszla moja paczuszka ...
Oh, desti Te Twoje zdjecia dzialaja na mnie motywujaco ... do zakupow !!! Guerlain powinien Ci za nie placic, jesli nie kase to moze jakies gratisiki tu i owdzie Zarowno Twoj zbior, jak i Kroliczka jest powalajacy!!! Gratuluje powiekszenia rodzinki

Ja dzis wrocilam po swietach do DE i tez czekala na mnie paczka - prasowane motyle z ebaya. I niby wszystko super cacy, ale musze przyznac, ze jestem rozczarowana. Jeszcze zanim rozpakowalam, od samego macania wydawaly mi sie strasznie male. Po rozpakowaniu stwierdzilam, ze opakowanie jest jakies takie ... zdecydowanie niewarte normalnej ceny! Az zaczelam sie zastanawiac, czy mi dziewcze jakiejs podrobki nie przyslalo I w sumie zastanawiam sie do tej pory, bo brak nalepki na spodzie. Poza tym jednym szczegolem (po porownaniu ich ze zdjeciami w sieci) wydaja sie w 100%ok, ale ta nalepka mnie troche martwi.

Pytanie do posiadaczek: Na waszych prasowanych motylach byla ta czarna nalepka na spodzie??? A jesli tak, to co z tym fantem zrobic? Kupilam je jako produkt raz uzywany (na pudrze zupelnie nie widac sladow uzywania) za €39. Jeszcze sie nimi nie mazalam. Jakies pomysly?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ale cudeńka
A do mnie dotarły dziś cienie balowe Prawdziwe cudeńka Niestety takich ładnych fotek Wam nie zrobie bo już paluszki moje pomacały wszystko
Nawet 'na szybko' wymazałam oczy
Bale sa boskie To na dzien dzisiejszy moje ulubione cienie. Ciesze sie, ze udalo Ci sie je dostac przed Sylwkiem

Moje Perle D'Argent nie doszly Napisalam do sprzedawcy, ze jak nie bedzie ich dzisiaj w mojej skrzynce, to zarzadam zwrotu kasy. I taki mam zamiar. Nie chce mi sie czekac w nieskonczonosc, tym bardziej, ze wszystko z calego swiata dochodzi, tylko nie cienie z Wielkiej Brytanii

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Te Murano naprawdę są ciekawe, ciemna zieleń w nich nie jest taka jednoznaczna. Sama na nie poluję, ale na wersję amerykańską

A co do bazy Guerlain, to ja nadal uparcie ją polecam Jest o niebo lepsza od ArtDeco! No i nie trzeba grzebać w tym słoiczku, tylko wygodnie nakładasz bazę pędzelkiem. A opakowanie to oczywiście same śliczności
Co do Murano - dzis mialam do nich kolejne podejscie ... No chce jak nie wiem co, ale sie boje! Juz prawie je kupowalam i jednak spasowalam ... Boje sie, ze te zielenie sa dla mnie jednak troche za zimne ...

Czemu polujesz na wersje amikowa? Tak bardzo sa lepsze?

Baza - ja z ArtDeco jestem super zadowolona. I tak sie zastanawiam, czy warto wydawac tyle kasy na baze Guerlain Nie lepiej odlozyc na jakies inne szczytne cele ?

ps. Po tych waszych opowiesciach o tym jak Nacre zapychaja, boje sie dotknac !!! Leza od dwoch tygodni nietkniete ... jakie to do mnie niepodobne
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:38   #2015
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Bale sa boskie To na dzien dzisiejszy moje ulubione cienie. Ciesze sie, ze udalo Ci sie je dostac przed Sylwkiem
co prawda miały już dojść na Święta ale był taki poślizg że oczekiwałam ich po Nowym Roku a tu proszę jaka niespodzianka
Są piękne w samym puzdereczku

Jeszcze tylko moich motyli kulkowych brakuje do pełni szczęścia...
i może jakiegoś nowego bronzera :marzy:
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:51   #2016
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Co do Murano - dzis mialam do nich kolejne podejscie ... No chce jak nie wiem co, ale sie boje! Juz prawie je kupowalam i jednak spasowalam ... Boje sie, ze te zielenie sa dla mnie jednak troche za zimne ...

Czemu polujesz na wersje amikowa? Tak bardzo sa lepsze?

Baza - ja z ArtDeco jestem super zadowolona. I tak sie zastanawiam, czy warto wydawac tyle kasy na baze Guerlain Nie lepiej odlozyc na jakies inne szczytne cele ?

ps. Po tych waszych opowiesciach o tym jak Nacre zapychaja, boje sie dotknac !!! Leza od dwoch tygodni nietkniete ... jakie to do mnie niepodobne
Podobno ta wersja jest bardziej aksamitna i lepiej się rozprowadza. Te wypiekane kulki jakoś takie tępe mi się wydają, a dziewczyny naprawdę sobie chwalą amerykańce

Z tego samego powodu ciągle opieram się różom Chanel, a Guerlain uwielbiam także za aksamitność właśnie

A baza Guerlain to też szczytny cel - poczytaj i sama zdecyduj

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1027

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
co prawda miały już dojść na Święta ale był taki poślizg że oczekiwałam ich po Nowym Roku a tu proszę jaka niespodzianka
Są piękne w samym puzdereczku

Jeszcze tylko moich motyli kulkowych brakuje do pełni szczęścia...
i może jakiegoś nowego bronzera :marzy:
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:56   #2017
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Podobno ta wersja jest bardziej aksamitna i lepiej się rozprowadza. Te wypiekane kulki jakoś takie tępe mi się wydają, a dziewczyny naprawdę sobie chwalą amerykańce

Z tego samego powodu ciągle opieram się różom Chanel, a Guerlain uwielbiam także za aksamitność właśnie

A baza Guerlain to też szczytny cel - poczytaj i sama zdecyduj

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1027



ja mam Murano w wersji amerykańskiej i też wydaje mi się, ze są fajne (rozwiązanie dla osób, którym kolory Chanel sie podobają, a nie lubią się z okrągłymi cieniami)
ja na szczęście lubię okrągłą wersję także
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 19:04   #2018
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Podobno ta wersja jest bardziej aksamitna i lepiej się rozprowadza. Te wypiekane kulki jakoś takie tępe mi się wydają, a dziewczyny naprawdę sobie chwalą amerykańce

Z tego samego powodu ciągle opieram się różom Chanel, a Guerlain uwielbiam także za aksamitność właśnie

A baza Guerlain to też szczytny cel - poczytaj i sama zdecyduj

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1027
Tak jak juz spostrzeglam pare dni temu: na Was to zawsze czlowiek moze liczyc Ja tu sobie wmawiam, ze nie trzeba, ze po co przeplacac, a tu prosze

Ja do rozow Chanel tez jakos sie nie moge namowic - takie malo napigmentowane mi sie wydaja i wlasnie twarde. Ale to dobrze. Nie probujcie mnie przykonywac, ze jest inaczej, blagam


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam Murano w wersji amerykańskiej i też wydaje mi się, ze są fajne (rozwiązanie dla osób, którym kolory Chanel sie podobają, a nie lubią się z okrągłymi cieniami)
ja na szczęście lubię okrągłą wersję także
No to nie ma bata - dzwonie do TZ, moze upoluje je jeszcze dzis na amikowym lotnisku (leci do mnie ) Oby sie tylko nie wsciekl, bo co telefon, to jakies nowe kosmetyczne pomysly

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Dziewczyny, nie chce za mocno jeczec, ale co z ta naklejka na motylach?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 19:35   #2019
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Oh, desti Te Twoje zdjecia dzialaja na mnie motywujaco ... do zakupow !!! Guerlain powinien Ci za nie placic, jesli nie kase to moze jakies gratisiki tu i owdzie Zarowno Twoj zbior, jak i Kroliczka jest powalajacy!!! Gratuluje powiekszenia rodzinki
dziekuje ... chyba napisze do Guerlaina ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja dzis wrocilam po swietach do DE i tez czekala na mnie paczka - prasowane motyle z ebaya. I niby wszystko super cacy, ale musze przyznac, ze jestem rozczarowana. Jeszcze zanim rozpakowalam, od samego macania wydawaly mi sie strasznie male. Po rozpakowaniu stwierdzilam, ze opakowanie jest jakies takie ... zdecydowanie niewarte normalnej ceny! Az zaczelam sie zastanawiac, czy mi dziewcze jakiejs podrobki nie przyslalo I w sumie zastanawiam sie do tej pory, bo brak nalepki na spodzie. Poza tym jednym szczegolem (po porownaniu ich ze zdjeciami w sieci) wydaja sie w 100%ok, ale ta nalepka mnie troche martwi.

Pytanie do posiadaczek: Na waszych prasowanych motylach byla ta czarna nalepka na spodzie??? A jesli tak, to co z tym fantem zrobic? Kupilam je jako produkt raz uzywany (na pudrze zupelnie nie widac sladow uzywania) za €39. Jeszcze sie nimi nie mazalam. Jakies pomysly?
ja nie mam zadnej czarnej nalepki ... moja jest srebrna... jak na zdjeciu... jak wygladaja w srodku jest tu gdzies na watku ...

i nie masz co byc zawiedziona... limitowane prasowance maja taka wage... tak samo jest z prasowancem imperiali... no moze ma 0,4 grama wiecej... pudru... o o ciezarze puderniczki nie ma co mowic ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Moje Perle D'Argent nie doszly Napisalam do sprzedawcy, ze jak nie bedzie ich dzisiaj w mojej skrzynce, to zarzadam zwrotu kasy. I taki mam zamiar. Nie chce mi sie czekac w nieskonczonosc, tym bardziej, ze wszystko z calego swiata dochodzi, tylko nie cienie z Wielkiej Brytanii
szkoda, ze tak wyszlo ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Baza - ja z ArtDeco jestem super zadowolona. I tak sie zastanawiam, czy warto wydawac tyle kasy na baze Guerlain Nie lepiej odlozyc na jakies inne szczytne cele ?
ja kupilam ta baze... hmmm... na razie sie z nia oswajam ... bo twarda dosc na poczatku... jeszcze nie mam zdania na temat trwalosci bo to byla tylko proba... ale mam nadzieje, ze bedzie lepsza jak Art deco, ktora dla mnie jest katastrofa ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:31   #2020
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja do rozow Chanel tez jakos sie nie moge namowic - takie malo napigmentowane mi sie wydaja i wlasnie twarde.
Róże Chanel są cudowne. Wprawdzie róż mam jeden (Narcisse), ale kocham go miłością czystą, to jest najczęściej uzywany przeze mnie kosmetyk tego typu. Poza tym ma dwa rozświetlacze, biały i złoty, i też są piękne. Są twardawe, ale dobry pędzel radzi sobie z nimi spokojnie. A do napigmentowania nie mam zastrzeżeń, nie ustępują Diorom pod tym względem.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:47   #2021
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje ... chyba napisze do Guerlaina ...



ja nie mam zadnej czarnej nalepki ... moja jest srebrna... jak na zdjeciu... jak wygladaja w srodku jest tu gdzies na watku ...

i nie masz co byc zawiedziona... limitowane prasowance maja taka wage... tak samo jest z prasowancem imperiali... no moze ma 0,4 grama wiecej... pudru... o o ciezarze puderniczki nie ma co mowic ...
Desti, dziekuje za zdjecia i odpowiedz! Problem polega na tym, ze spod mojej puderniczki od motyli jest zupelnie czysty !!! Tzn. zadnych napisow, zadnej nalepki, zadnego kodu, nic! Moge sie w nim przegladac jak w lusterku! I strasznie mnie to zastanawia ... Zdjecie spodu, ktore zamiescilas jest niezbyt wyrazne wiec zapytam dla pewnosci - te napisy da sie "odkleic" ? Kod wyglada na wytloczony w metalu, tak jest, czy tylko mam jakies zwidy? Poza tym moje motyle (tzn puderniczka lacznie z zawartoscia) sa leciutkie! Czyzbym kupila jakis szajs? Zaraz postaram sie obfocic, zamieszcze zdjecia i mam nadzieje, ze ktos z okiem znawcy wystawi opinie

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Wlasnie zauwazylam, ze na "gorze" puderniczki (na spodzie) widac u mnie zawias, ktory na Twoim zdjeciu zupelnie nie jest widoczny. Coraz mniej mi sie to podoba !!!

Edytowane przez UrbanWarrior
Czas edycji: 2009-12-28 o 21:00
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 20:57   #2022
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Oto zdjecia. Jakosc dupna, bo robione komorka na szybko, ale problem obrazuja doskonale ...

Co sadzicie?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:05   #2023
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Desti, dziekuje za zdjecia i odpowiedz! Problem polega na tym, ze spod mojej puderniczki od motyli jest zupelnie czysty !!! Tzn. zadnych napisow, zadnej nalepki, zadnego kodu, nic! Moge sie w nim przegladac jak w lusterku! I strasznie mnie to zastanawia ... Zdjecie spodu, ktore zamiescilas jest niezbyt wyrazne wiec zapytam dla pewnosci - te napisy da sie "odkleic" ? Kod wyglada na wytloczony w metalu, tak jest, czy tylko mam jakies zwidy? Poza tym moje motyle sa leciutkie! Czyzbym kupila jakis szajs? Zaraz postaram sie obfocic, zamieszcze zdjecia i mam nadzieje, ze ktos z okiem znawcy wystawi opinie

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Wlasnie zauwazylam, ze na "gorze" puderniczki (na spodzie) widac u mnie zawias, ktory na Twoim zdjeciu zupelnie nie jest widoczny. Coraz mniej mi sie to podoba !!!
to jest naklejka ... i mozna ja oderwac... kod jest wytloczony na naklejce... one ogolnie sprawiaja wrazenie lekkich ale maja 7,5 grama... dorzucam jeszcze pare zdjec w innym swietle, moze lepiej widac...


EDIT: Urban mi te Twoje wygladaja ok... tyko bez naklejki...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-12-28 o 21:09
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:12   #2024
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Desti, jestes debest !!! Dziekuje!

Wyglada na to, ze chyba wszystko ok, tylko komus naklejka przeszkadzala Po obejrzeniu Twoich zdjec z pierwszego posta wpadlam w panike, bo nie wiedzialam, ze to foto z naklejka to zoom, myslalam, ze obrazuje ono caly spod a nie kawalek spodu Chyba moge spac spokojnie, co?

Jeszcze raz danke, dobra kobieto Niech Ci sie w nowych nabytkach wynagrodzi
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:14   #2025
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Tak jak juz spostrzeglam pare dni temu: na Was to zawsze czlowiek moze liczyc Ja tu sobie wmawiam, ze nie trzeba, ze po co przeplacac, a tu prosze

Ja do rozow Chanel tez jakos sie nie moge namowic - takie malo napigmentowane mi sie wydaja i wlasnie twarde. Ale to dobrze. Nie probujcie mnie przykonywac, ze jest inaczej, blagam




No to nie ma bata - dzwonie do TZ, moze upoluje je jeszcze dzis na amikowym lotnisku (leci do mnie ) Oby sie tylko nie wsciekl, bo co telefon, to jakies nowe kosmetyczne pomysly

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Dziewczyny, nie chce za mocno jeczec, ale co z ta naklejka na motylach?
moje wyglądaja tak jak na zdjęciach desti

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

też mi się wydaje, ze Twoje są ok, nawet mają tą kropkę-wgłębienie na spodzie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:21   #2026
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Desti, jestes debest !!! Dziekuje!

Wyglada na to, ze chyba wszystko ok, tylko komus naklejka przeszkadzala Po obejrzeniu Twoich zdjec z pierwszego posta wpadlam w panike, bo nie wiedzialam, ze to foto z naklejka to zoom, myslalam, ze obrazuje ono caly spod a nie kawalek spodu Chyba moge spac spokojnie, co?

Jeszcze raz danke, dobra kobieto Niech Ci sie w nowych nabytkach wynagrodzi
nie ma za co ... przynajmniej bedziesz mogla spokojnie spac ... i cieszyc sie motylkami ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:59   #2027
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

A ja chciałam Wam pokazać co wymazałam 'na szybko' balami, ale.... aparat pozjadał kolory i te bale w sumie to takie delikateski ale oczywiście b. ładne
A wiecie, że ostatnio z b. jasnego blondu wróciłam do brązu ciemnego i chyba wlaśnie takie cienie mi pasują (nie zebym sie chwaliła czy cos) tak tylko sie staram podbudować;] Od razu mówie, że jakims tam specem od makijażu nie jestem
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:01   #2028
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

A wiecie co ja mam? Mam tak, że jak sie budze rano to nie chce mi sie wstać, ale jak przypomne sobie ile mam ładnych rzeczy do makijażu i że za chwile ich uzyje to od razu mi sie razniej wstaje
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:06   #2029
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A wiecie co ja mam? Mam tak, że jak sie budze rano to nie chce mi sie wstać, ale jak przypomne sobie ile mam ładnych rzeczy do makijażu i że za chwile ich uzyje to od razu mi sie razniej wstaje
Ja to samo plus to, ze jak pomysle ze jak po nich potem bede ladnie wygladac to od razu chce mi sie wstawac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 00:48   #2030
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A ja chciałam Wam pokazać co wymazałam 'na szybko' balami, ale.... aparat pozjadał kolory i te bale w sumie to takie delikateski ale oczywiście b. ładne
A wiecie, że ostatnio z b. jasnego blondu wróciłam do brązu ciemnego i chyba wlaśnie takie cienie mi pasują (nie zebym sie chwaliła czy cos) tak tylko sie staram podbudować;] Od razu mówie, że jakims tam specem od makijażu nie jestem
Musiałaś?
Teraz chce nie tylko Bale, ale też Twoje rzęsy

Nawet mnie nie rusza, że piszesz, że to delikateski. Ja tam widzę, dwa dość ciemne cienie i w to będę wierzyć

Jak mi jest przykro, że nie udało mi się ich kupić... Miałam wczoraj czas zajrzeć tylko do jednej Sephory
I na dodatek nadal nie ma mojej paletki z truskawy... Dzwoniłam do W-wy na reklamacyjny i mojej paczki w Polsce nikt nie widział
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 01:53   #2031
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
moje wyglądaja tak jak na zdjęciach desti

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

też mi się wydaje, ze Twoje są ok, nawet mają tą kropkę-wgłębienie na spodzie
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie ma za co ... przynajmniej bedziesz mogla spokojnie spac ... i cieszyc sie motylkami ...
Dziekuje dziewczyny, uspokoilyscie mnie

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A ja chciałam Wam pokazać co wymazałam 'na szybko' balami, ale.... aparat pozjadał kolory i te bale w sumie to takie delikateski ale oczywiście b. ładne
A wiecie, że ostatnio z b. jasnego blondu wróciłam do brązu ciemnego i chyba wlaśnie takie cienie mi pasują (nie zebym sie chwaliła czy cos) tak tylko sie staram podbudować;] Od razu mówie, że jakims tam specem od makijażu nie jestem
Alez Ty masz piekne oczeta!!! Bale Ci sluza

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A wiecie co ja mam? Mam tak, że jak sie budze rano to nie chce mi sie wstać, ale jak przypomne sobie ile mam ładnych rzeczy do makijażu i że za chwile ich uzyje to od razu mi sie razniej wstaje
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja to samo plus to, ze jak pomysle ze jak po nich potem bede ladnie wygladac to od razu chce mi sie wstawac
Hehe mnie tez to zawsze rano motywuje. Uwielbiam robic poranny makijaz
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 06:51   #2032
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

ooo Desti, widze, ze masz cienie motylkowe
ja na poczatku bylam jakos tak sceptycznie nastawiona, ze malo napigmentowane dosyc, ale teraz je kocham juz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:52   #2033
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A wiecie co ja mam? Mam tak, że jak sie budze rano to nie chce mi sie wstać, ale jak przypomne sobie ile mam ładnych rzeczy do makijażu i że za chwile ich uzyje to od razu mi sie razniej wstaje
też tak mam
możesz powiedziec jakiego tuszu używasz?
oczywiście będę sobie wmawiać, ze uroda to tusz a nie Twoje rzęsy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:10   #2034
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dziewczyny Bardzo mi miło, że oczęta sie spodobały
Przyznam ze się nie starałam z makijażem a co do cieniowania to dla mnie troszke czarna magia Dzisiaj robiłam też na szybko makijaż (oczywiście też z balami) i wyszło nawet ok, co prawda ten lewy dolny cień u mnie dziś dominuje

A tusz to Wam muszę polecić bo moim zdaniem jest wspaniały MAX Factor Masterpiece - cena 46zł. moim zdaniem lepszy od panterki HR i wielu innych...
(na fotce dałam bodejże 2 warswty)
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:19   #2035
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo Desti, widze, ze masz cienie motylkowe
ja na poczatku bylam jakos tak sceptycznie nastawiona, ze malo napigmentowane dosyc, ale teraz je kocham juz
... sliczne sa...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:25   #2036
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... sliczne sa...
ale mowisz tak po obserwacji zawartosci czy juz sie odwazylas je zbeszczescic aplikatorkiem?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:26   #2037
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

pomyzialam pedzelkiem ... wczoraj sobie nimi na szybko oczy maznelam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:52   #2038
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ładne te cacuszki wasze Wszystkiego zazdroszczę!!! Chyba kupię cienie 4-ki z limitowanki wiosenenj w cenie regularnej, bo nie wiem, czy będą trochę taniej na all.

Ilios- Ty chyba kupowałaś cienie motylowe na all u katriny czy jakoś tak, ceny ma konkurencyjne, ale chyba wysyła z zagranicy, można u niej kupować bez obaw? Na razie nic nie wystawia, ale może za jakiś czas będzie miała aukcje...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:01   #2039
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Ładne te cacuszki wasze Wszystkiego zazdroszczę!!! Chyba kupię cienie 4-ki z limitowanki wiosenenj w cenie regularnej, bo nie wiem, czy będą trochę taniej na all.

Ilios- Ty chyba kupowałaś cienie motylowe na all u katriny czy jakoś tak, ceny ma konkurencyjne, ale chyba wysyła z zagranicy, można u niej kupować bez obaw? Na razie nic nie wystawia, ale może za jakiś czas będzie miała aukcje...
ja od niej kupowalam 2x - prasowane motyle i motylowe cienie. musze przyznac, ze dosc ciezki jest z nia kontakt - wolno na maile odpisuje.
no i ona wysyla z Anglii, wiec na przesylke czekalam ok 2 tygodni.
ale w ramach zadoscuczynienia dostalam raz blyszczyk, a raz szminke guerlain
ogolnie polecam, sprzedajaca jest solidna, ale wymaga cierpliwosci
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:09   #2040
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

RedShine a czemu nie kupisz sobie tych cieni na ebayu? Ja mimo, że trochę czekałam to jestem zadowolona. Teraz już po świętach powinno szybciej iść z Singapuru
A i w ramach kuszenia powiem, że w moim przypadku przy ak pomalowanych oczkach cera nabiera takiego fajnego śniadego odcienia a oczka zdaja sie być takie 'wytrzeszczone' w dobrym tego słowa znaczeniu jak u Vodianowej
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.