Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 21:12   #991
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj tam oj tam raz sie zyje ja sie wybieram po algi sa w fajnej promocji 4 w cenie 3 mam nadzieje tylko, ze maja dluga date waznosci
gdzie?!
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 21:16   #992
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no właśnie - życie tylko jedno a zapasy kosmetyczne dla 3 pokoleń
dziękuję za propozycję następnym razem jak bedziesz szła to sie polecam - nie kupię sobie dopóki nie zużyję scrubu absolute organic szczególnie, że ostatnio peeling pod prysznic lavery sobie nabyłam
4 maski? No sie wymaskujesz za wszystkie czasy!!!!
"co prawda to racja" jak to mawiaja o zapasach to mi nic nie musisz mowic u mnie moze nie 3 pokolenia ale spokojnie 2 mialby co uzywac to jak juz zuzyjesz wszystko co masz zuzyc to daj znac, ja mam rzut beretem wiec moge podejsc w kazdej chwili zastanawiam sie czy az tyle jest mi ich potrzebnych, ale jak beda mialy dluga date waznosci to w ramach inwestycji dlugoterminowej poszaleje a co
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 21:21   #993
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
"co prawda to racja" jak to mawiaja o zapasach to mi nic nie musisz mowic u mnie moze nie 3 pokolenia ale spokojnie 2 mialby co uzywac to jak juz zuzyjesz wszystko co masz zuzyc to daj znac, ja mam rzut beretem wiec moge podejsc w kazdej chwili zastanawiam sie czy az tyle jest mi ich potrzebnych, ale jak beda mialy dluga date waznosci to w ramach inwestycji dlugoterminowej poszaleje a co

jak długa data wazności to inwestycja napewno długoterminowa
dziękuję Ci bardzo - napewno dam znać!
A zobacz ile kosztują te peelingu - tak z ciekawości porównam ceny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 21:39   #994
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Zrobiłam sobie maseczkę z czerwonej glinki, ale fajna buzia Taka w sam raz, nie przesuszona. Używałyście czerwonej glinki na dłuższą metę? Jak efekty?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 21:48   #995
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie maseczkę z czerwonej glinki, ale fajna buzia Taka w sam raz, nie przesuszona. Używałyście czerwonej glinki na dłuższą metę? Jak efekty?
Ja się od dłuższego czasu na nią szykuje. Podoba mi się bardzo skład tej maseczki: http://rawfoods.pl/index.php/sklep/r...zka-do-twarzy/

Nie kupię jej, ale kiedyś na pewno sobie ją zrobię
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 21:55   #996
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja się od dłuższego czasu na nią szykuje. Podoba mi się bardzo skład tej maseczki: http://rawfoods.pl/index.php/sklep/r...zka-do-twarzy/

Nie kupię jej, ale kiedyś na pewno sobie ją zrobię
o super mieszanka, ale skąd wziąć amlę? Chyba Anula czy Margo dodają do henny, tak? Zamówiłam trzy glinki na leyla.pl będę testować
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 21:55   #997
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
"co prawda to racja" jak to mawiaja o zapasach to mi nic nie musisz mowic u mnie moze nie 3 pokolenia ale spokojnie 2 mialby co uzywac to jak juz zuzyjesz wszystko co masz zuzyc to daj znac, ja mam rzut beretem wiec moge podejsc w kazdej chwili zastanawiam sie czy az tyle jest mi ich potrzebnych, ale jak beda mialy dluga date waznosci to w ramach inwestycji dlugoterminowej poszaleje a co
ja planuję uzupełnienie zapasu maski algowej, więc jakbyś nie widziała co zrobić z taką ilością to chętnie przyłączyłabym się do wspólnych zakupów opcja dwóch masek, albo jeszcze lepiej 4x0,5 byłaby jak znalazł
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 21:59   #998
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
W superpharm jest AA eco,a od nich warto kupić micel(leci już moja 3 butla,a 4 leży w zapasie)krem ze śliwką bardzo zachwala moja mama.

W sephorze są kremy 30+ pat&rub.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
W Superpharm jest teraz promocja na serię AA Eco - do każdego zakupu gratis krem do rąk. Nie miałam ich żadnego kosmetyku, ale możesz przeszukać wątek. Niektóre dziewczyny mają np. micel.
Dzieki za pomoc Prezent juz kupiony...balsam put&rub oraz serum do twarzy nie powiem jakiej firmy...Moj brat kupowal dla swojej lubej i prosil zebym mu pomogla, bo ja taka obeznana

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Korah widzialam Twoje lupy Jak sie spisuje kremik, dobrze nawilza,zapycha ?
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 22:01   #999
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

masełka alterry wciąż brak w poznańskich rossach

byłam dziś stacjonarnie w marokosklep obwąchać olej z opuncji figowej, psiknełam sobie na dłoń i muszę przyznać, że mały śmierdzioszek z niego...zapach nie zachęca do zakupu, ale działanie jak najbardziej - byłam tam ok 14, w międzyczasie skatowałam swoje dłonie strasznie wysuszającym płynem do naczyń a one wciąż takie milutko gładkie...aż się wierzyć nie chce
wyobrażam już sobie jego działanie na twarzy...
dobrze, że nie miałam tej stówy przy sobie
btw - stacjonarnie kosztuje 108 zł/30 ml a online 114
przyjrzałam się też innym produktom i przyznaje, że zbyt pochopnie nazwałam ten sklep naturalnym
mają tylko 4 oleje naturalne, gotowe i sypkie glinki, savon noir i to by było chyba na tyle, reszta nie dla ludzi

znalazłam jeszcze jakieś serum rozjaśniające - może kogoś zainteresuje
http://www.biopiekno.pl/p393,serum-r...ace-ilcsi.html
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 22:09   #1000
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja się od dłuższego czasu na nią szykuje. Podoba mi się bardzo skład tej maseczki: http://rawfoods.pl/index.php/sklep/r...zka-do-twarzy/

Nie kupię jej, ale kiedyś na pewno sobie ją zrobię
Ja też. Ostatnio raw bardzo mi pasuje Chciałam ją już kupić, zastanawiałam się tez w jakich proporcjach wymieszać składniki. Może kiedyś kupię, a później spróbuję skopiować.

Co do amli, o ile dobrze pamiętam Khadi ma puszeczkę tego proszku w ofercie, można ją też kupić na Mazidła. Ja używam do hennowania gotowej mieszanki.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 22:49   #1001
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Też mam problem z dozowaniem, dlatego przesypuję troszkę podkładu lub różu lub innego kosmetyku sypkiego z pudełeczka na talerzyk Po kilku próbach wiesz ile wysypać, a pędzel łatwiej śmiga na płaskiej powierzchni.
Ja też tak robię. I czasem zostawiam taką miseczkę na następny dzień, jak za dużo mi się sypnie. Taka oszczędna jestem.

Na kosmetyki-mineralne nowości Lily Lolo powinny wejść w przyszłym tygodniu.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-16 o 22:55
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 01:56   #1002
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Cloche jaki filtr poleciłabyś mojemu Tomciowi?
margoltko ja zamówiłam na dozie wode termalną uriage a zamiast wody przyszło Uriage mleczko dla dzieci SPF50, 100 ml
z małą wodą termalną w gratisie. zastanawiałam sie czy to przyjąć ale w końcu wziełam. tyle że ja nie mam dzieci i nie jest mi potrzebny tak wysoki filtr. nawet tego nie otwierałam. także jakbyś miała ochote moge sie z tobą wymienić na coś za ten filtr

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcinam do wątku tak po raz pierwszy, ale podczytuje was od jakiegoś czasu i myślę, że mogłybyście mi pomóc Interesuję się naturalną pielęgnacją i kosmetykami od dawna, z różnych powodów staram się wybierać to co lepsze dla mnie, zwierząt i środowiska I właśnie poszukuję od jakiegoś czasu kremu z wyższym filtrem, najlepiej mineralnym. Chciałabym go używać pod minerały. Macie może jakieś swoje typy w tej kategorii? Często chwalicie filtr JMO 30, ale dla mnie niestety jest trochę na drogi i myślałam o czymś wyższy. Zastanawiałam się też czy SPF filtrów mineralnych równa się tym chemicznym? Bo rzadko kiedy widzę filtry mineralne wyższe niż 30... Myślałam nad filtrami eco cosmetics 30 normalną i 45 dla dzieci. Czy miałyście jakikolwiek kontakt z tymi kremami?
ten jest bardzo zachwalany. wprawdzie ja go jeszcze nie miałam ale lece go kupić bo wszyscy sie zachwycają. nie jest do końca naturalny ale ma przyzwoity skład

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
i krem brazujacy zakochalam sie w nim i zostanie ze mna na dluzej pieknie pachnie, super wtapia sie w skore a nie lubie tego typu kosmetykow, latwo zrobic sobie maske, plamy itp...on jest super po nalozeniu cera nawilzona i pieknie wyrownany koloryt
http://3.bp.blogspot.com/-qoHaIxFePl...a-rossmann.jpg
też go lubie

Edytowane przez kijanka89
Czas edycji: 2012-04-17 o 01:58
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 07:53   #1003
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
margoltko ja zamówiłam na dozie wode termalną uriage a zamiast wody przyszło Uriage mleczko dla dzieci SPF50, 100 ml
z małą wodą termalną w gratisie. zastanawiałam sie czy to przyjąć ale w końcu wziełam. tyle że ja nie mam dzieci i nie jest mi potrzebny tak wysoki filtr. nawet tego nie otwierałam. także jakbyś miała ochote moge sie z tobą wymienić na coś za ten filtr


ten jest bardzo zachwalany. wprawdzie ja go jeszcze nie miałam ale lece go kupić bo wszyscy sie zachwycają. nie jest do końca naturalny ale ma przyzwoity skład



też go lubie
miałam w tamtym roku ten filtr Biodermy i był całkiem niezły- wchłaniał się do matu, nie bielił przesadnie, nic mnie po nim nie wysypało. ale teraz zdecyduję się chyba na JMO

kolejny poranek zachwytów nad Kuomaye Rodacy! kupujcie Kuomaye!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 08:07   #1004
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

jak długa data wazności to inwestycja napewno długoterminowa
dziękuję Ci bardzo - napewno dam znać!
A zobacz ile kosztują te peelingu - tak z ciekawości porównam ceny
peeling 32 zl a maslo 28 zl
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 08:17   #1005
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja też tak robię. I czasem zostawiam taką miseczkę na następny dzień, jak za dużo mi się sypnie. Taka oszczędna jestem.

Na kosmetyki-mineralne nowości Lily Lolo powinny wejść w przyszłym tygodniu.
Też czasami zostawiam

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
margoltko ja zamówiłam na dozie wode termalną uriage a zamiast wody przyszło Uriage mleczko dla dzieci SPF50, 100 ml
z małą wodą termalną w gratisie. zastanawiałam sie czy to przyjąć ale w końcu wziełam. tyle że ja nie mam dzieci i nie jest mi potrzebny tak wysoki filtr. nawet tego nie otwierałam. także jakbyś miała ochote moge sie z tobą wymienić na coś za ten filtr
Dziękuję Kochana za propozycję. Podziękuję jednak. Skoro mogę smarować synka JMO, będziemy używali go wspólnie.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 08:21   #1006
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
o super mieszanka, ale skąd wziąć amlę? Chyba Anula czy Margo dodają do henny, tak? Zamówiłam trzy glinki na leyla.pl będę testować
Myślę że w sklepie z półproduktami lub jaimś ajurwedyjskim, a jak nie, to na allegro powinnam utrafić

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Korah widzialam Twoje lupy Jak sie spisuje kremik, dobrze nawilza,zapycha ?
AO darzyłam wielkim uczuciem, ale teraz jest to miłosć bezgraniczna Kremik jest boski. Obudziłam się rano z cudownie gładką buzią. To jest to czego moja skóra potrzebowała. Krem jest jak masło, bardzo tłusty, na pewno nie nadaje się u mnie do codziennego stosowania, ale ja i tak nie używam kremów codziennie. W działaniu przypomina 100% masła shea, ale jednak mam to wrażenie, że nawilżył mnie głęboko i dokładnie za sprawą gliceryny i aloesu. Polecam odwodnionym i suchym cerom i dojrzałym i lubiącym oleje. Cudny. Jeszcze wykonałam po jego aplikacji masaż twarzy i wszystkie zmarszczki i oznaki zmęczenia mi poznikały w 2 minuty. A wystarczyło nałożyć wielkość groszku. Będzie mega wydajny, tak jak jego wersja do tłustej cery.
Zaraz idę testować szampon i odżywkę, ale nawet jak mi nie spasują, to niczego nie zmieni, kocham tą markę

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja też. Ostatnio raw bardzo mi pasuje Chciałam ją już kupić, zastanawiałam się tez w jakich proporcjach wymieszać składniki. Może kiedyś kupię, a później spróbuję skopiować.

Co do amli, o ile dobrze pamiętam Khadi ma puszeczkę tego proszku w ofercie, można ją też kupić na Mazidła. Ja używam do hennowania gotowej mieszanki.
Ja bym go kupiła, ale samodzielne sporządzenie byłoby znacznie tańsze. Jeśli się zdecydujesz to chętnie odkupię od Ciebie 1/4 zawartości lub wymienie na coś

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
kolejny poranek zachwytów nad Kuomaye Rodacy! kupujcie Kuomaye!
Podzielam Twój zachwyt.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 09:12   #1007
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

W ktorym ze sklepow internetowych procz minejo dostane jeszcze podklad living nature ?? na feelunique nie ma cos ostatnio przestal sluzyc mi bio detox i sypkie mineraly i musze szukac jakiejs alternatywy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 09:30   #1008
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Jakie jeszcze produkty Logony oprócz białej glinki możecie polecić?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 09:50   #1009
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

A ja się poskarżę Dotarły do mnie żele Born to Bio. Nie powiem wyglądają ślicznie, tak samo ślicznie pachną. Jednak po pierwszym użyciu nie jestem przekonana co do nich. Chyba wolę mydełka LF.

Wczoraj ukręciłam dwa toniki migdałowe 5% oraz 10%. Przeraża mnie trochę to odmierzanie na oko - nie mam tak czułej wagi i używam tylko łyżeczek miarowych Zaszalałam i nałożyłam na całą twarz 10% i rano buzia była wrażliwa Zobaczymy jak będą działały. Tak jak pisałam 5% na całą twarz, 10% w miejsca problematyczne. Zależy mi przede wszystkim na rozjaśnieniu przebarwień po ciąży pod oczami. To już prawie dwa lata, a one nadal są Może zdecyduję się na peeling, ale boję się że zrobię sobie krzywdę.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 09:56   #1010
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja się poskarżę Dotarły do mnie żele Born to Bio. Nie powiem wyglądają ślicznie, tak samo ślicznie pachną. Jednak po pierwszym użyciu nie jestem przekonana co do nich. Chyba wolę mydełka LF.

Wczoraj ukręciłam dwa toniki migdałowe 5% oraz 10%. Przeraża mnie trochę to odmierzanie na oko - nie mam tak czułej wagi i używam tylko łyżeczek miarowych Zaszalałam i nałożyłam na całą twarz 10% i rano buzia była wrażliwa Zobaczymy jak będą działały. Tak jak pisałam 5% na całą twarz, 10% w miejsca problematyczne. Zależy mi przede wszystkim na rozjaśnieniu przebarwień po ciąży pod oczami. To już prawie dwa lata, a one nadal są Może zdecyduję się na peeling, ale boję się że zrobię sobie krzywdę.
A co konkretnie Ci nie pasuje w żelu Born to bio?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale jesli chodzi o skórę wokół oczu, powieki, to raczej peeling nie jest wskazany, to bardzo delikatna okolica, ale tonik jest ok, jeśli nie czujesz podrażnienia.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 10:02   #1011
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wczoraj ukręciłam dwa toniki migdałowe 5% oraz 10%. Przeraża mnie trochę to odmierzanie na oko - nie mam tak czułej wagi i używam tylko łyżeczek miarowych Zaszalałam i nałożyłam na całą twarz 10% i rano buzia była wrażliwa Zobaczymy jak będą działały. Tak jak pisałam 5% na całą twarz, 10% w miejsca problematyczne. Zależy mi przede wszystkim na rozjaśnieniu przebarwień po ciąży pod oczami. To już prawie dwa lata, a one nadal są Może zdecyduję się na peeling, ale boję się że zrobię sobie krzywdę.
Po raz kolejny: o kwasach rozmawiamy w innych wątkach.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 10:06   #1012
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co konkretnie Ci nie pasuje w żelu Born to bio?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale jesli chodzi o skórę wokół oczu, powieki, to raczej peeling nie jest wskazany, to bardzo delikatna okolica, ale tonik jest ok, jeśli nie czujesz podrażnienia.
Trudno powiedzieć co konkretnie mi w nich nie pasuje. Muszę jeszcze ich poużywać. Ogólnie żele są poprawne, bez rewelacji. Może zbyt wiele oczekiwałam od zwykłego żelu do mycia. Może za bardzo przywiązałam się do mydełek. Mogłyby się trochę lepiej pienić i oczyszczać skórę. Skóra po myciu też jest przyjemniejsza po mydełkach. Dziwne trochę

Co do moich przebarwień, znajdują się pod oczami, ale już na policzkach na zewnętrznych bokach. Nie są jakieś tragiczne, ale są. Skórę mam bardzo wrażliwą dlatego bardzo uważnie nakładam tonik. Stad pomysł z 5% i 10%. Na peeling zdecyduję się tylko jeśli buzia będzie dobrze reagowała. Bardzo chciałabym się tych przebarwień pozbyć A moze jest coś naturalnego i bezpiecznego na przebarwienia?

edit: Lorri wybacz. Już nie będę pisała o kwasach w tym wątku. Następnym razem przeniosę się na plotkowy. Po prostu razem zaczęłyśmy się kwasić i razem to przeżywamy
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-17 o 10:09
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 10:53   #1013
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć co konkretnie mi w nich nie pasuje. Muszę jeszcze ich poużywać. Ogólnie żele są poprawne, bez rewelacji. Może zbyt wiele oczekiwałam od zwykłego żelu do mycia. Może za bardzo przywiązałam się do mydełek. Mogłyby się trochę lepiej pienić i oczyszczać skórę. Skóra po myciu też jest przyjemniejsza po mydełkach. Dziwne trochę

Co do moich przebarwień, znajdują się pod oczami, ale już na policzkach na zewnętrznych bokach. Nie są jakieś tragiczne, ale są. Skórę mam bardzo wrażliwą dlatego bardzo uważnie nakładam tonik. Stad pomysł z 5% i 10%. Na peeling zdecyduję się tylko jeśli buzia będzie dobrze reagowała. Bardzo chciałabym się tych przebarwień pozbyć A moze jest coś naturalnego i bezpiecznego na przebarwienia?

edit: Lorri wybacz. Już nie będę pisała o kwasach w tym wątku. Następnym razem przeniosę się na plotkowy. Po prostu razem zaczęłyśmy się kwasić i razem to przeżywamy
Witaminka C jest dobra na przebarwienia, ale też może podrażniać.

Co do Born to Bio, to też nie widzę żadnego spektakularnego działania, ale mnie urzekły i podejrzewam, ze wszystkich co tu je zachwalają także przede wszystkim te zapachy, opakowania, w moim przypadku takze to, że są bardzo delikatne dla skóry, w ogóle nie wysuszają, nawet mój syn ich używa. Zgadzam się, że jest to kwestia nastawienia Ogólnie po żelach nie ma się czego spodziewac za bardzo. Od pielęgnacji są balsamy i kremy, a żele od mycia i pod tym względem nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Mam nadzieję, że się jednak do nich przekonasz i że nie podrażnią Cię.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:00   #1014
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie maseczkę z czerwonej glinki, ale fajna buzia Taka w sam raz, nie przesuszona. Używałyście czerwonej glinki na dłuższą metę? Jak efekty?
Ja bardzo lubi czerwoną glinkę - najlepiej działa u mnie zmieszana z olejem
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
o super mieszanka, ale skąd wziąć amlę? Chyba Anula czy Margo dodają do henny, tak? Zamówiłam trzy glinki na leyla.pl będę testować
Ja mam z mazideł, ale z helfy tez chyba kiedys brałam.
Daj znac jak testy pójdą
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
peeling 32 zl a maslo 28 zl
Dziękuję bardzo - ależ mam silna motywacje do szybkiego zuzycia peelingu solnego!!!



A teraz - tadam!!!!!
Kremik oczyszczająco-kojący z gaia
Właśnie przyszedł oczywiscie od razu wysmarowałam ryjka pachnie ślicznie, jeszcze szukam w odmetach zaspanej świadomości co to za zapach
Konsystencja lekkie pianki, taki delikatniusi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (159,1 KB, 53 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:04   #1015
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz - tadam!!!!!
Kremik oczyszczająco-kojący z gaia
Właśnie przyszedł oczywiscie od razu wysmarowałam ryjka pachnie ślicznie, jeszcze szukam w odmetach zaspanej świadomości co to za zapach
Konsystencja lekkie pianki, taki delikatniusi

Ale słodziak, no no
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:06   #1016
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
AO darzyłam wielkim uczuciem, ale teraz jest to miłosć bezgraniczna Kremik jest boski. Obudziłam się rano z cudownie gładką buzią. To jest to czego moja skóra potrzebowała. Krem jest jak masło, bardzo tłusty, na pewno nie nadaje się u mnie do codziennego stosowania, ale ja i tak nie używam kremów codziennie. W działaniu przypomina 100% masła shea, ale jednak mam to wrażenie, że nawilżył mnie głęboko i dokładnie za sprawą gliceryny i aloesu. Polecam odwodnionym i suchym cerom i dojrzałym i lubiącym oleje. Cudny. Jeszcze wykonałam po jego aplikacji masaż twarzy i wszystkie zmarszczki i oznaki zmęczenia mi poznikały w 2 minuty. A wystarczyło nałożyć wielkość groszku. Będzie mega wydajny, tak jak jego wersja do tłustej cery.
Zaraz idę testować szampon i odżywkę, ale nawet jak mi nie spasują, to niczego nie zmieni, kocham tą markę .
Musze miec ten krem dla suchej i tlustej tez Mam akurat jakis wysusz skory na twarzy, moze to po kremie z kwasem...musze zrobic peeling. Niedlugo bede miala moje paczuszki z kosmetykami, na nieszczescie bede musiala dlugo czekac na moj peeling enzymatyczny, paczka jest w trakcie kompletowania Ale juz chyba dzis otrzymam kosmetyki do wlosow z helfy
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:08   #1017
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale słodziak, no no
Fajny, fajny
Zobaczymy jak będzie działał
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:10   #1018
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubi czerwoną glinkę - najlepiej działa u mnie zmieszana z olejem

Ja mam z mazideł, ale z helfy tez chyba kiedys brałam.
Daj znac jak testy pójdą

Dziękuję bardzo - ależ mam silna motywacje do szybkiego zuzycia peelingu solnego!!!



A teraz - tadam!!!!!
Kremik oczyszczająco-kojący z gaia
Właśnie przyszedł oczywiscie od razu wysmarowałam ryjka pachnie ślicznie, jeszcze szukam w odmetach zaspanej świadomości co to za zapach
Konsystencja lekkie pianki, taki delikatniusi
aaa, ale uroczy i to 'Ani&Werki'-niby drobiazg, ale jaki miły
smaruję się 2razy dziennie oliwką Madary (tylko uda+pośladki) i mam bardzo delikatną skórę po niej
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:14   #1019
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Musze miec ten krem dla suchej i tlustej tez Mam akurat jakis wysusz skory na twarzy, moze to po kremie z kwasem...musze zrobic peeling. Niedlugo bede miala moje paczuszki z kosmetykami, na nieszczescie bede musiala dlugo czekac na moj peeling enzymatyczny, paczka jest w trakcie kompletowania Ale juz chyba dzis otrzymam kosmetyki do wlosow z helfy
Ten do tłustej bierz bez szemrania, ale niestety niedostępny narazie, tylko na iherb. Po prostu polecam go, bo nic go nie zastąpi, jedyny w swoim rodzaju, unikatowy Nie ma drugiego takiego.
Natomiast ten do suchej cudowny, czuć jego głębokie działanie, ale jednak nie taki unikatowy, bo dużo jest maści tego typu, a nawet samemu można sklecić coś podobnego.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:14   #1020
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaminka C jest dobra na przebarwienia, ale też może podrażniać.

Co do Born to Bio, to też nie widzę żadnego spektakularnego działania, ale mnie urzekły i podejrzewam, ze wszystkich co tu je zachwalają także przede wszystkim te zapachy, opakowania, w moim przypadku takze to, że są bardzo delikatne dla skóry, w ogóle nie wysuszają, nawet mój syn ich używa. Zgadzam się, że jest to kwestia nastawienia Ogólnie po żelach nie ma się czego spodziewac za bardzo. Od pielęgnacji są balsamy i kremy, a żele od mycia i pod tym względem nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Mam nadzieję, że się jednak do nich przekonasz i że nie podrażnią Cię.
Nie wiem, czy mogę tu pisać o witaminie C Za miesiąc, kiedy odstawię kwasy, chciałabym ukręcić sobie prosty olejek. Witamina c i olej z nasion truskawki lub róży (przepis z mazideł) I używać z kremikiem Gaia i filtrem JMO. Może muszę pogodzić się z przebarwieniami. Taką mam skórę, więc trzeba to zaakceptować.

Co do Born to Bio, poużywamy zobaczymy. Najważniejsze żeby nie podrażnił.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz - tadam!!!!!
Kremik oczyszczająco-kojący z gaia
Właśnie przyszedł oczywiscie od razu wysmarowałam ryjka pachnie ślicznie, jeszcze szukam w odmetach zaspanej świadomości co to za zapach
Konsystencja lekkie pianki, taki delikatniusi
Anula cieszę się, że pierwsze wrażenia pozytywne. Ja już wpadłam w Gaię po uszy. Wszystkie produkty jakie mam uwielbiam
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-17 o 11:16
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.