W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-05, 22:43   #3151
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
to co ja mam na³o¿yæ w koñcu, taka droga do blondu, matko..... chyba se pierd...ne z powrotem br±z i bêdzie po sprawie
tylko ¿al by mi by³o tego rozja¶niania....

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Asiabb nie mogê wejsc w Twoj album...
musisz próbowaæ, bo co w³os to inna opinia mnie najlepiej rozja¶nia³a C12 której juz nie ma niestety. ale londa 12/9 z 12% oks te¿ by ci mog³a ³adnie och³odziæ u mnie nawet na 9% oks ³±dnie wychodzi³a ale szybko rudzia³a mog³aby¶ te¿ spróbowaæ mojej s³ynnej mieszanki londy nr.12/9 i 18 pó³ na pó³ ale daj 12% oks ja robi³am 9% na blogu Bunny pewnie widzia³a¶ efekty mnie siê wydaje, ¿e teraz na te rudziki Twoje to 9 % jest za s³abe
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:53   #3152
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Asiabb masz efekt farbowania syossem?? to chodzi o tem mro¼ny per³owy blond?? nie wychodzi ciemno???ani jak ¶ciera???

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Ex, a we¼ mi raz a porz±dnie wyt³umacz do czego s± te rozja¶niaj±ce???? skoro farbowalam a10 z 219 i nic mi nie da³y ( a to by³y rozja¶niaj±ce) to jak mam przejsc do wy¿szego poziomu??

skoro syoss nie jest rozjasniaj±cy to znaczy ze mi przyciemni w³osy??

ja tego nei kumam i chce zeby mi ktos to wyt³umaczyl raz a porz±dnie

czyli przy tak jasnym poziomie jaki ja juz osiagnelam mam waln±c na klaki normalna farbe, tego syosa, tak????

poniszczyc ich nie chce , bo jak wyschna to nie wygladaja na przemêczone, jak wezme suszark± i szczotk± to w ogóle ok. bojê sie przyciemnienia, ale opakowanie jest jasne

http://www.henkel.pl/plp/content_ima..._425H_425W.jpg

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

ogólnie Syossy polecacie???

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

CHolera jak czytam opinie, to czêsto po niej s± sianowate w³osy i wypadaj±...

Ja juz nie wiem co na³o¿yc , rozk³adam rêce.... ta rozjasniaj±ca to tej nie , ta wychodzi jak ¶ciera, ta moze wyjsc zielono, po tej wypadaj± k³aki....

CO ja mam wzi±æ ....
To po rozja¶niaj±cej mog± Ci wypa¶æ jeszcze bardziej Ja bym na Twoim miejscu k³ad³a tego syossa a potem da³a w³osom odpocz±æ... a potem tak jak asia mówi próbowaæ z t± lond± 12/9. Bardzo jasnych w³osów bez zniszczeñ w³osa raczej nie masz szans uzyskaæ w tak krótkim czasie, wiêc musisz siê zastanowiæ czy tego chcesz, czy nie lepiej po prostu narazie "osi±¶æ" na jakim¶ jednym kolorze i przez jaki¶ czas przy nim zostaæ pielêgnuj±c w³osy a potem dalej dzia³aæ za jaki¶ czas
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:53   #3153
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a¿ 12??? i mam na³o¿yæ od razu na ca³e czy jak???
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:58   #3154
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
a¿ 12??? i mam na³o¿yæ od razu na ca³e czy jak???
lepiej stosowaæ farbê z 12% oxy ni¿ rozja¶niacz te farby rozja¶niaj±ce maj± ko³o 9-12% te¿ przewa¿nie A jak dasz syossa to pewnie pocz±tkowo Ci trochê przyciemni a potem ³adnie siê wyp³ucze do ja¶niejszego
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:00   #3155
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a wiecie jaka jestem z³a??/ Wiecie???? mysla³am ¿e ok - moze 3 farbowania- wówczas czytalam forum i sie zastanawialam czy przejsc na blond i co chwila bylo na forum ze farb±, ze farb±. porem wyszlo ze musze rozjasnic, ale ja z moimi wlosami nie zamierzam siê rozstawac, dlatego chodzilam czterokrotnie na pasemka. myslalam ze dac na to farbe i sajo nara! bêdzie platyna. teraz jak juz mam naprawde jasne te k³aciska, to jeszcze daleka droga... ja pierdziele... juz chyba wiecej na ciemne nie pofarbuje bo potem ¶ci±gaj to cholerstwo!!!!!

no, musialam wylaæ swoje ¿ale bo juz od dawna ros³am w sobie ¿e nie mogê mieæ platyny od razu.....

zdecydowanie nie chce stracic wlosów. dlatego teraz walnê jak±s per³owo popielat± i na razie je zostawie, potem bêdê mysleæ jak przejsc na wyzszy poziom, chociaz wiem jedno- rozjasniac juz nie bêdê.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Ex, na opakowaniu jest mega jasny ten kolor i generalnie taki bym chciala docelowo uzyskac, to po nalozeniu na ten co mam podklad to tez moze nawet ten odcien przyciemnic???
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:00   #3156
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ padam po ca³ym dniu pracy, a jutro znowuuuu to samo
ale dosta³am pita i czekam na zwrot podatku




Po pierwsze to co jest z tym zêbem? Masz go bardzo zniszczonego? Do koronki nie trzeba pi³owaæ s±siednich zêbów, tylko do mostu No i nie wiem co z tym zêbem to Ci nie poradzê,ale po zwyk³ym kana³owym mo¿na normalnie odbudowaæ zêba, chyba,¿e naprawde jest bardzo zniszczony i os³abiony. U mnie w gabinecie za leczenie kana³owe pi±tki bez odbudowy to koszt 450 z³, ale ceny wahaj± siê ju¿ tak od 300 z³ do 1000 nawet (pi±tka ma 3 kana³y przewa¿nie) plus korona ok. 600 z³. Jak Ciê staæ to wiadomo lepiej implant, ale te¿ mo¿e Ci siê nie przyj±æ i kasa w b³oto
Princeskodziêkujê za opiniê tego mi by³o trzeba z±b jest do odbudowania najpierw muszê wyczy¶ciæ kana³y po poprzednim kana³owym tzn te stare wype³nienia i póki co mam za³o¿ony jaki¶ lek zmiêkczaj±cy to wiêc koszt kana³ów u mojej dentystki 130z³ za kana³. My¶la³am ¿e 5 ma 4 kana³y i potem na tego zrobionego zêba korony 560z³ plus 100z³ cos tam (obudowa,wype³nienie??:co nfused
Mysla³am tez ¿e do takiego pojedynczego zêba tez trzeba pi³owac...dobrze, ¿e jednak nie
czyli teraz pozostaje mi czekaæ czy uda siê kana³y wyczy¶ciæ(mam strasznie w±skie i ciê¿kie do robienia kana³y) bo mam stan zapalny pod spodem, zaleczyæ to i wtedy mogê nadbudowaæ zêba
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:05   #3157
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny a tak w ogóle to te kajdanki które kupi³am dla mnie i t¿ na walentynki zd±¿yli¶my przed walentynkami ju¿ rozwaliæ
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 23:05   #3158
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Shizaxa, dzisiaj to byæ dentyst± to cud zawód... za kanal finalnie policz± z okolo 500 zl. jak nie wiecej.


Ex mam zastosowac farbê z 12 %???? mam po³o¿yæ j± na ca³o¶æ od razu????
Ex te kajdankimaj± do siebie to ze s³abe s±. my asze tez przy pierwszej zabawie rozwalilismy. ale nie mialam z pepco.

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-05 o 23:07
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:09   #3159
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
a wiecie jaka jestem z³a??/ Wiecie???? mysla³am ¿e ok - moze 3 farbowania- wówczas czytalam forum i sie zastanawialam czy przejsc na blond i co chwila bylo na forum ze farb±, ze farb±. porem wyszlo ze musze rozjasnic, ale ja z moimi wlosami nie zamierzam siê rozstawac, dlatego chodzilam czterokrotnie na pasemka. myslalam ze dac na to farbe i sajo nara! bêdzie platyna. teraz jak juz mam naprawde jasne te k³aciska, to jeszcze daleka droga... ja pierdziele... juz chyba wiecej na ciemne nie pofarbuje bo potem ¶ci±gaj to cholerstwo!!!!!

no, musialam wylaæ swoje ¿ale bo juz od dawna ros³am w sobie ¿e nie mogê mieæ platyny od razu.....

zdecydowanie nie chce stracic wlosów. dlatego teraz walnê jak±s per³owo popielat± i na razie je zostawie, potem bêdê mysleæ jak przejsc na wyzszy poziom, chociaz wiem jedno- rozjasniac juz nie bêdê.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Ex, na opakowaniu jest mega jasny ten kolor i generalnie taki bym chciala docelowo uzyskac, to po nalozeniu na ten co mam podklad to tez moze nawet ten odcien przyciemnic???
Ta farba podobno wychodzi i tak ciemniej ni¿ na pude³ku To raczje pewne ¿e wyjdzie Ci pocz±tkowo ciemniej, a potem siê wyp³ucze, bo przy rozja¶nianych w³osach przewa¿nie tak siê dzieje.
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:10   #3160
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Asiabb wialsnie ogl±dam efekty u Bunny po londzie. ³adnie wysz³o, a mialas utleniacz9 . patrzê ¿e zóltawe mia³a¶ przed aplikacj± tych farb.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

aha, rozumiem, czyli Exclusiwku , jak±kolwiek farbê nie na³o¿e, nawet najjasniejszy blond zawsze wyjdzie mi ciemniej tak??
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:14   #3161
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Anka ³adny bob tylko ja wolê d³u¿szy przód

Emilia no niestety z blondem tak jest ¿eby osi±gn±æ najja¶niejszy zimny to trzeba du¿o farbowañ...dlatego ja chyba tego rudego nie zrobiê bo mi ¿al mojego opalizuj±cego blonduewentualnie szamponetkê

a denty¶ci wiem ¿e siê ceni±...ale nie spodziewa³am siê a¿ nadbudowy zêba, tylko np nadlewke ale za du¿o mi wypad³o tego zêba mam nadziejê ¿e uda go siê uratowaæ bo jak nie to wyrwanie...a jak z dziur± bedê chodzicnie chodzi³abym tylko bym musia³a wstawiaæ tam co¶ a to koszt ju¿ ponad 1500z³
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 23:15   #3162
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Asiabb masz efekt farbowania syossem?? to chodzi o tem mro¼ny per³owy blond?? nie wychodzi ciemno???ani jak ¶ciera???

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Ex, a we¼ mi raz a porz±dnie wyt³umacz do czego s± te rozja¶niaj±ce???? skoro farbowalam a10 z 219 i nic mi nie da³y ( a to by³y rozja¶niaj±ce) to jak mam przejsc do wy¿szego poziomu??

skoro syoss nie jest rozjasniaj±cy to znaczy ze mi przyciemni w³osy??

ja tego nei kumam i chce zeby mi ktos to wyt³umaczyl raz a porz±dnie

czyli przy tak jasnym poziomie jaki ja juz osiagnelam mam waln±c na klaki normalna farbe, tego syosa, tak????

poniszczyc ich nie chce , bo jak wyschna to nie wygladaja na przemêczone, jak wezme suszark± i szczotk± to w ogóle ok. bojê sie przyciemnienia, ale opakowanie jest jasne

http://www.henkel.pl/plp/content_ima..._425H_425W.jpg

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

ogólnie Syossy polecacie???

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

CHolera jak czytam opinie, to czêsto po niej s± sianowate w³osy i wypadaj±...

Ja juz nie wiem co na³o¿yc , rozk³adam rêce.... ta rozjasniaj±ca to tej nie , ta wychodzi jak ¶ciera, ta moze wyjsc zielono, po tej wypadaj± k³aki....

CO ja mam wzi±æ ....
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
to co ja mam na³o¿yæ w koñcu, taka droga do blondu, matko..... chyba se pierd...ne z powrotem br±z i bêdzie po sprawie
tylko ¿al by mi by³o tego rozja¶niania....

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Asiabb nie mogê wejsc w Twoj album...
'

Mi a10 z 219 wyszlo ciemniej i o wiele cieplej niz kazda z tych farb osobno. 219 mi wychodzi bezowo i sie do rudawego ociepla. a10 jasniutko i ociepla sie do bezu.
Ale, je¶li chodzi o wychlodzenie na calosci to ja bym kladla c10
Na odrost z 12 %, na dlugosc z 6 %.

Bo wychodzi ch³odniej - ale w opakowaniu ma utleniacz 9 % - i tylko dlatego z niej zrezygnowalam bo nie chcialo mi sie utleniacza podmieniac. Teraz jakbym nie miala ochoty na cos perlowego to bym do niej wrocila na pewno. Ale wiem ze jak mi sie cos schrzani to a10 i c10 moge brac w ciemno bo to mega farby
W sumie jak patrze na zdjecia to za cholere nie wiem co mi w c10 nie pasowalo bo wychodzilo pieknie jasno, czysty chlodny blondzik
Jak mi londa nie wyjdzie a moje wlosy dojda do siebie to chyba do niej wroce

I wyluzuj, ja schodzilam z czarnych tez i zobacz, jakos zyje

Ja jak mialam takie jak ty to nalozylam gdzies tak od ucha (bo od tego miejsca mialam ciemniejsze), garniera e0. Pasemkami gêstymi bardziej. Potem 2 dni pozniej dalam c10 na odrost na bodajze 40-50 minut i na calosc pod koniec na 15 minut, I voila. Potem juz tylko same odrosty robilam w wiekszosci.

Ale twoje wlosy wiecej byly rozjasniane niz moje chyba. Chociaz nie wiem, bo mi w sumie raz wyszla dekolorka + potem 2 k±piele, + potem juz farby i ten manewr z garnierem e0 On ma proszek rozjasniajacy wiec dlugosci ci na pewno bardziej ruszy niz normalna farba.

Twoj wybor - musisz wziazc pod uwage ze wlosy moga ucierpiec dosc znacznie i bedzie trzeba pare cm obciac. U mnie bylo tak ze jakos super kondycja nie poleciala i tylko z cieniowania systematycznie co jakis czas podcinalam 2 cm i tyle.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-02-05 o 23:18
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:18   #3163
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

zazdroszczê Wam tego szybkiego wzrostu w³osów u mnie to tak ¶rednio idzie mimo, ¿e siê suplementuje i zdrowo jem pomijaj±c miêso za którym nie przepadam i rzadko jem...
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:18   #3164
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ex mam zastosowac farbê z 12 %???? mam po³o¿yæ j± na ca³o¶æ od razu????
Ex te kajdankimaj± do siebie to ze s³abe s±. my asze tez przy pierwszej zabawie rozwalilismy. ale nie mialam z pepco.
A z tym pytaniem to ju¿ najlepiej do bunny

No my je rozwalili¶my niechc±cy bo t¿ zapi±³ sobie na jednej rêce po czym stwierdzi³ ¿e jednak jest mu za ciasno i w nerwach próbowali¶my to odpi±æ bo go coraz mocniej cisnê³o i w rezultacie nie wytrzyma³ i wyrwa³ si³± to zapiêcie
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:22   #3165
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ciekawe jaki oxy jest w tym garnierze mro¼ne blondy 102...
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:23   #3166
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Asiabb wialsnie ogl±dam efekty u Bunny po londzie. ³adnie wysz³o, a mialas utleniacz9 . patrzê ¿e zóltawe mia³a¶ przed aplikacj± tych farb.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

aha, rozumiem, czyli Exclusiwku , jak±kolwiek farbê nie na³o¿e, nawet najjasniejszy blond zawsze wyjdzie mi ciemniej tak??
Te najja¶niejsze blondy wyjd± jasno Syoss to akurat poziom 8 wiêc do¶æ ciemno, i nie liczy³abym na efekt na pude³ku
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:27   #3167
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 003
GG do Black_Rose
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
a wiecie jaka jestem z³a??/ Wiecie???? mysla³am ¿e ok - moze 3 farbowania- wówczas czytalam forum i sie zastanawialam czy przejsc na blond i co chwila bylo na forum ze farb±, ze farb±. porem wyszlo ze musze rozjasnic, ale ja z moimi wlosami nie zamierzam siê rozstawac, dlatego chodzilam czterokrotnie na pasemka. myslalam ze dac na to farbe i sajo nara! bêdzie platyna. teraz jak juz mam naprawde jasne te k³aciska, to jeszcze daleka droga... ja pierdziele... juz chyba wiecej na ciemne nie pofarbuje bo potem ¶ci±gaj to cholerstwo!!!!!

no, musialam wylaæ swoje ¿ale bo juz od dawna ros³am w sobie ¿e nie mogê mieæ platyny od razu.....

zdecydowanie nie chce stracic wlosów. dlatego teraz walnê jak±s per³owo popielat± i na razie je zostawie, potem bêdê mysleæ jak przejsc na wyzszy poziom, chociaz wiem jedno- rozjasniac juz nie bêdê.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Ex, na opakowaniu jest mega jasny ten kolor i generalnie taki bym chciala docelowo uzyskac, to po nalozeniu na ten co mam podklad to tez moze nawet ten odcien przyciemnic???
tak, jak pisalam, wracalam do blondu 3-6m-cy, a i tak trzeba bylo obciac ciemniejsze koncowki (3-4cm). Rozjasniacz plus platynowa farba, ew fryzjerskie czary-mary czyli pasemka co trzy tygodnie...
Bedac platynowa blondynka z wlosami do pasa odbilo mi i zmienilam kolor na oberzyne.
Do blondu wrocilam pasemkami, ale fryzjerka obciela (z czego sama ukruszyla sie polowa) jakies 30cm (!) wlosow. Z bardzo dlugich, stalam sie posiadaczka fryki ala Jennifer Aniston`95. Potem nalozylam rozjasniacz, platyne i tak co m-c, do dzis A teraz mam wlosy ultrablond do polowy plecow conajmniej i fryzjera unikam od 4 lat
Black_Rose jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:29   #3168
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kurde mam 2 opcje i nie wiem

Albo Londa 12/89 na odrost i na dlugosc 10/8
Albo na odrost palette c10 i na dlugosc ten perlowy n9? Ale nie wiem jakby to wyszlo... Bunny?
Albo Delia per³owy blond? Bo chce na dlugosci zgasic te takie pasma bardziej zoltawego blondu, i nadac im per³owego odcienia.

Teraz w sumie nie powiem, kupujac farby z drogerii mam 20 zl w kieszeni a teraz mam finansowo kiepsko

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-02-05 o 23:34
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:31   #3169
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
'

Mi a10 z 219 wyszlo ciemniej i o wiele cieplej niz kazda z tych farb osobno. 219 mi wychodzi bezowo i sie do rudawego ociepla. a10 jasniutko i ociepla sie do bezu.
Ale, je¶li chodzi o wychlodzenie na calosci to ja bym kladla c10
Na odrost z 12 %, na dlugosc z 6 %.

Bo wychodzi ch³odniej - ale w opakowaniu ma utleniacz 9 % - i tylko dlatego z niej zrezygnowalam bo nie chcialo mi sie utleniacza podmieniac. Teraz jakbym nie miala ochoty na cos perlowego to bym do niej wrocila na pewno. Ale wiem ze jak mi sie cos schrzani to a10 i c10 moge brac w ciemno bo to mega farby
W sumie jak patrze na zdjecia to za cholere nie wiem co mi w c10 nie pasowalo bo wychodzilo pieknie jasno, czysty chlodny blondzik
Jak mi londa nie wyjdzie a moje wlosy dojda do siebie to chyba do niej wroce

I wyluzuj, ja schodzilam z czarnych tez i zobacz, jakos zyje

Ja jak mialam takie jak ty to nalozylam gdzies tak od ucha (bo od tego miejsca mialam ciemniejsze), garniera e0. Pasemkami gêstymi bardziej. Potem 2 dni pozniej dalam c10 na odrost na bodajze 40-50 minut i na calosc pod koniec na 15 minut, I voila. Potem juz tylko same odrosty robilam w wiekszosci.


Ale twoje wlosy wiecej byly rozjasniane niz moje chyba. Chociaz nie wiem, bo mi w sumie raz wyszla dekolorka + potem 2 k±piele, + potem juz farby i ten manewr z garnierem e0 On ma proszek rozjasniajacy wiec dlugosci ci na pewno bardziej ruszy niz normalna farba.

Twoj wybor - musisz wziazc pod uwage ze wlosy moga ucierpiec dosc znacznie i bedzie trzeba pare cm obciac. U mnie bylo tak ze jakos super kondycja nie poleciala i tylko z cieniowania systematycznie co jakis czas podcinalam 2 cm i tyle.

Dzieki za wyczerpuj±c± odpowiedz.

W³osy rozjasnialam pasemkami, dzisiaj zrobilam to osatni raz, nie chcialam k±piel±, ani niczego k³a¶æ na raz na w³osy. chcialam zrobic raz- od¿ywiæ, drugi - i tak a¿ dosz³am do dzisiaj. kolor mam jednolity na ca³ej d³ugo¶ci, nie mam tak ze u góry jasno , na dole kupa. sa jednolite, wiec chociaz jeden pplus w tym wszystkim.

o kupujê c10, muszê sk±d¶ kupiæ 12 % wodê na odrost. ta palette dodatkowo mi zgasi te z³ote tony???
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 23:34   #3170
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Black_Rose Poka¿ wiadomo¶æ
tak, jak pisalam, wracalam do blondu 3-6m-cy, a i tak trzeba bylo obciac ciemniejsze koncowki (3-4cm). Rozjasniacz plus platynowa farba, ew fryzjerskie czary-mary czyli pasemka co trzy tygodnie...
Bedac platynowa blondynka z wlosami do pasa odbilo mi i zmienilam kolor na oberzyne.
Do blondu wrocilam pasemkami, ale fryzjerka obciela (z czego sama ukruszyla sie polowa) jakies 30cm (!) wlosow. Z bardzo dlugich, stalam sie posiadaczka fryki ala Jennifer Aniston`95. Potem nalozylam rozjasniacz, platyne i tak co m-c, do dzis A teraz mam wlosy ultrablond do polowy plecow conajmniej i fryzjera unikam od 4 lat
Co miesi±c nak³adasz rozja¶niacz a na to platynow± farbê?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:36   #3171
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Black_Rose Poka¿ wiadomo¶æ
tak, jak pisalam, wracalam do blondu 3-6m-cy, a i tak trzeba bylo obciac ciemniejsze koncowki (3-4cm). Rozjasniacz plus platynowa farba, ew fryzjerskie czary-mary czyli pasemka co trzy tygodnie...
Bedac platynowa blondynka z wlosami do pasa odbilo mi i zmienilam kolor na oberzyne.
Do blondu wrocilam pasemkami, ale fryzjerka obciela (z czego sama ukruszyla sie polowa) jakies 30cm (!) wlosow. Z bardzo dlugich, stalam sie posiadaczka fryki ala Jennifer Aniston`95. Potem nalozylam rozjasniacz, platyne i tak co m-c, do dzis A teraz mam wlosy ultrablond do polowy plecow conajmniej i fryzjera unikam od 4 lat
te¿ chcê unikaæ ³a¿enia do fryzjera ale Ty straci³a¶ z d³ugo¶ci strasznie duzo....a¿ szkoda, no ale jak baba chce to nie ma... wiem co¶ o tym

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Te najja¶niejsze blondy wyjd± jasno Syoss to akurat poziom 8 wiêc do¶æ ciemno, i nie liczy³abym na efekt na pude³ku

no wiem ze jak na pudelku to nie wyjdzie

Dziewczyny nadrobiê Was jutro bo idê spaæ.

dobracki
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:36   #3172
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za wyczerpuj±c± odpowiedz.

W³osy rozjasnialam pasemkami, dzisiaj zrobilam to osatni raz, nie chcialam k±piel±, ani niczego k³a¶æ na raz na w³osy. chcialam zrobic raz- od¿ywiæ, drugi - i tak a¿ dosz³am do dzisiaj. kolor mam jednolity na ca³ej d³ugo¶ci, nie mam tak ze u góry jasno , na dole kupa. sa jednolite, wiec chociaz jeden pplus w tym wszystkim.

o kupujê c10, muszê sk±d¶ kupiæ 12 % wodê na odrost. ta palette dodatkowo mi zgasi te z³ote tony???
Nie wiem, moje czepliwe oko (a wtedy bylo mega czepliwe, bardziej niz teraz ) widzialo ze nie wszystko sie zgasilo Ale na pewno bylo dobrze. Jakies tam zoltawe pasma zostaly, ale napewno lepsze to niz ruda marchewa z ktora chodzilam Napewno ochladza fajnie. Przynajmniej u mnie.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:40   #3173
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem, moje czepliwe oko (a wtedy bylo mega czepliwe, bardziej niz teraz ) widzialo ze nie wszystko sie zgasilo Ale na pewno bylo dobrze. Jakies tam zoltawe pasma zostaly, ale napewno lepsze to niz ruda marchewa z ktora chodzilam Napewno ochladza fajnie. Przynajmniej u mnie.

Dobrze wiedzieæ mo¿e te¿ siê w przysz³o¶ci skuszê
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:53   #3174
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Takie cos mialam po c10, gdzieniegdzie jeszcze widac jakies tam zoltawe pasma ale bylo dobrze
I potem teraz w sierpniu koncowki same nim robilam


Ochladza przynajmniej u mnie ladnie. Kurcze chyba nia zrobie teraz Tylko nie wiem czy na dlugosc ja tez, czy cos perlowego
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg c10.jpg (59,9 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 23sierpnia.jpg (83,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 23sierpnia3.jpg (89,7 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 23sierpnia2.jpg (77,9 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 23sierpnia5.jpg (61,9 KB, 15 za³adowañ)
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 00:04   #3175
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

To jest tak-im jasniejsze wlosy tym droga bardziej kreta do jasnego ladnego koloru. Masz ciemne-chcesz tylko mieæ jasniejsze, nic wiecej.
Masz jasne-tu ju¿ odcieñ zaczyna siê liczyæ. I drazysz drazysz, zazwyczaj przy tym niszczysz wlosy, nie da sie inaczej.
Kiedy osiagasz upragmiony odcien-zazwyczaj ogarniasz siê ¿e masz zniszczone wlosy.
Cudujesz wiec z od¿ywkami olejami-czesto od tego wlosy ¿ó³kn±.
Potem jednak wolisz bardziej naturalne-masz glona.
A potem rozk³adasz rêce-taka droga za Tob±, a tu OOO glon
I znowu do blondu. A wlosy obcinamy albo same sie krusza.
I co by nie bylo-po³owa z nas z tego watku ptrzez to przechodzi³a. Mniej czy bardziej tak jak napisa³am, ale co¶ w ten deseñ.

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Syossa nie polecam.
Ale infatuated ma po nim piekne wlosy.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 01:09   #3176
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
To jest tak-im jasniejsze wlosy tym droga bardziej kreta do jasnego ladnego koloru. Masz ciemne-chcesz tylko mieæ jasniejsze, nic wiecej.
Masz jasne-tu ju¿ odcieñ zaczyna siê liczyæ. I drazysz drazysz, zazwyczaj przy tym niszczysz wlosy, nie da sie inaczej.
Kiedy osiagasz upragmiony odcien-zazwyczaj ogarniasz siê ¿e masz zniszczone wlosy.
Cudujesz wiec z od¿ywkami olejami-czesto od tego wlosy ¿ó³kn±.
Potem jednak wolisz bardziej naturalne-masz glona.
A potem rozk³adasz rêce-taka droga za Tob±, a tu OOO glon
I znowu do blondu. A wlosy obcinamy albo same sie krusza.
I co by nie bylo-po³owa z nas z tego watku ptrzez to przechodzi³a. Mniej czy bardziej tak jak napisa³am, ale co¶ w ten deseñ.

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Syossa nie polecam.
Ale infatuated ma po nim piekne wlosy.
Nobla tej Pani!
Uniwersalna w³osowa historia
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 05:25   #3177
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hejka

Emila poka¿ foto po tych pasemkach
Aniu witam w klubie Moje w³osy w bobie te¿ siê tak uk³adaj± Jeste¶ zadowolona z obciêcia?
Czekoladowoo w sumie nie wiem czy te Allwaves s± takie rewelacyjne Po alfie mam lepsze w³osy- nie mówiê o kolorze, a o kondycji w³osów
Agata fajne te blondy Mnie niestety w takim ca³kiem bia³ym jest brzydko I to ¿ó³kniêcie
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 06:20   #3178
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
mam mam ju¿ wys³a³am co trzeba

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Princeska rób tym czym ja bêdê robiæ po garnierze, tzn lond± 12/9
tylko ja ju¿ nie chcê ja¶niutkiego blondu teraz zastanawiam siê nad mieszank± wellatonów 8,1 i 9,1
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Asiabb masz efekt farbowania syossem?? to chodzi o tem mro¼ny per³owy blond?? nie wychodzi ciemno???ani jak ¶ciera???

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Ex, a we¼ mi raz a porz±dnie wyt³umacz do czego s± te rozja¶niaj±ce???? skoro farbowalam a10 z 219 i nic mi nie da³y ( a to by³y rozja¶niaj±ce) to jak mam przejsc do wy¿szego poziomu??

skoro syoss nie jest rozjasniaj±cy to znaczy ze mi przyciemni w³osy??

ja tego nei kumam i chce zeby mi ktos to wyt³umaczyl raz a porz±dnie

czyli przy tak jasnym poziomie jaki ja juz osiagnelam mam waln±c na klaki normalna farbe, tego syosa, tak????

poniszczyc ich nie chce , bo jak wyschna to nie wygladaja na przemêczone, jak wezme suszark± i szczotk± to w ogóle ok. bojê sie przyciemnienia, ale opakowanie jest jasne

http://www.henkel.pl/plp/content_ima..._425H_425W.jpg

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

ogólnie Syossy polecacie???

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

CHolera jak czytam opinie, to czêsto po niej s± sianowate w³osy i wypadaj±...

Ja juz nie wiem co na³o¿yc , rozk³adam rêce.... ta rozjasniaj±ca to tej nie , ta wychodzi jak ¶ciera, ta moze wyjsc zielono, po tej wypadaj± k³aki....

CO ja mam wzi±æ ....
Emilka to nie jest tak,¿e na³o¿ysz farbê blond i bêdziesz mia³a blond. Te wszystkie próbniki itp. tycz± siê w³osów naturalnych, nie farbowanych !!!
I co nie na³o¿ysz, mo¿e bedzie odrobinê ja¶niej,ale nie uzyskasz platyny do tego musia³aby¶ na³o¿yæ rozja¶niacz na ca³e w³osy i Bunny ju¿ Ci to pisa³a. Ale od tego zniszczysz w³osy i pamiêtaj,¿e zniszczenia nie wychodz± odrazu tylko mog± Ci siê po czasie wykruszaæ w³osy. Rób jak uwa¿asz, albo przystopuj farbuj sukcesywnie co 3 tygodnie jak±¶ farb± ca³e w³osy i z czasem bêd± ja¶niejsze,ale nie ma nic od razu
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Princeskodziêkujê za opiniê tego mi by³o trzeba z±b jest do odbudowania najpierw muszê wyczy¶ciæ kana³y po poprzednim kana³owym tzn te stare wype³nienia i póki co mam za³o¿ony jaki¶ lek zmiêkczaj±cy to wiêc koszt kana³ów u mojej dentystki 130z³ za kana³. My¶la³am ¿e 5 ma 4 kana³y i potem na tego zrobionego zêba korony 560z³ plus 100z³ cos tam (obudowa,wype³nienie??:co nfused
Mysla³am tez ¿e do takiego pojedynczego zêba tez trzeba pi³owac...dobrze, ¿e jednak nie
czyli teraz pozostaje mi czekaæ czy uda siê kana³y wyczy¶ciæ(mam strasznie w±skie i ciê¿kie do robienia kana³y) bo mam stan zapalny pod spodem, zaleczyæ to i wtedy mogê nadbudowaæ zêba
Co do kana³ow je¶li masz zdjêcie RTG (musisz mieæ) to na nim widaæ ile jest kana³ów , mo¿e przejd¼ siê jeszcze po innych gabinetach i zapytaj tam o ceny. Ja pracujê w gabinecie na nfz i tam masz lepiej z tego wzglêdu,¿e wszystkie opatrunki itp. s± darmowe no i czêsto takie gabinety maj± ni¿sze ceny, a jako¶æ jest taka sama, bo ci lekarze pracuj± równie¿ w gabinetach prywatnych . Do korony musisz spi³owaæ tylko ten z±b, ¿eby na³o¿yæ t± koronê, no chyba,¿e Twój dentysta mówi³ o mo¶cie i tutaj musisz dopytaæ, bo je¿eli tak to most kosztuje 600 z³ za punkt czyli jakby nak³ada³ Ci go na zêby obok to koszt 1800 z³ . Ale ja bym jeszcze popyta³a u innych lekarzy
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a tak w ogóle to te kajdanki które kupi³am dla mnie i t¿ na walentynki zd±¿yli¶my przed walentynkami ju¿ rozwaliæ



Mi³ego dnia, lecê do pracy ;*
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 06:37   #3179
Justi___
Raczkowanie
 
Avatar Justi___
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: ¦l±Sk
Wiadomo¶ci: 194
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
O a co to za nowa seria Nie slyszalam nic nawet

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Znalaz³am na blogu jakiejs dziewczyny efekty

http://sensuallangel.blogspot.com/20...urals-102.html

¶liczne te efekty farby ...

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Poka¿ wiadomo¶æ
Garnier Color Sensation 111, polecam

bardzo ³adny kolor, a jaki mia³a¶ przed farbowaniem ?? masz mo¿e zdjêcia ???

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
To jest tak-im jasniejsze wlosy tym droga bardziej kreta do jasnego ladnego koloru. Masz ciemne-chcesz tylko mieæ jasniejsze, nic wiecej.
Masz jasne-tu ju¿ odcieñ zaczyna siê liczyæ. I drazysz drazysz, zazwyczaj przy tym niszczysz wlosy, nie da sie inaczej.
Kiedy osiagasz upragmiony odcien-zazwyczaj ogarniasz siê ¿e masz zniszczone wlosy.
Cudujesz wiec z od¿ywkami olejami-czesto od tego wlosy ¿ó³kn±.
Potem jednak wolisz bardziej naturalne-masz glona.
A potem rozk³adasz rêce-taka droga za Tob±, a tu OOO glon
I znowu do blondu. A wlosy obcinamy albo same sie krusza.
I co by nie bylo-po³owa z nas z tego watku ptrzez to przechodzi³a. Mniej czy bardziej tak jak napisa³am, ale co¶ w ten deseñ.



niestety i Ja muszê siê pod tymi s³owami podpisaæ
¶wiete s³owa...
có¿ zrobiæ kobieta zmienn± jest ...

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Syossa nie polecam.
Ale infatuated ma po nim piekne wlosy.
..

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Takie cos mialam po c10, gdzieniegdzie jeszcze widac jakies tam zoltawe pasma ale bylo dobrze
I potem teraz w sierpniu koncowki same nim robilam


Ochladza przynajmniej u mnie ladnie. Kurcze chyba nia zrobie teraz Tylko nie wiem czy na dlugosc ja tez, czy cos perlowego

eh piêkny efekt po tej farbie


Bunny wys³a³am ci maila z histori± w³osów proszê o radê ... niechcia³am tu dziewczyn± w±tku za¶miecaæ ilo¶ci± zdjêæ
__________________
odchudzam siê od zawsze
75...74....73....72....71...70...69......... ... 65

Mój Tygrysek 31.07.2010

Edytowane przez Justi___
Czas edycji: 2013-02-06 o 06:38
Justi___ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-06, 06:41   #3180
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Nobla tej Pani!
Uniwersalna w³osowa historia
Kochana, sama przyznasz, co¶ z tym jest, i to calkiem sporo

Nobra przyjmuje Blondasowego
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.