Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 10:43   #3871
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Beth bardzo ciemny ten Twoj revlon
ogolnie ja tam jestem zwolenniczką nalozenia czegos jaśniejszego i wykonturować to bronzerem/rózem/rozswietlaczem niz klasc cos ciemnego

Spojrz sobie na lioele snail 2, wedlug mnie jest bardzo ciemny.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:45   #3872
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
napisano o 11:33 ----------


powaznie był za ciemny? ło..... no to faktycznie musze miec cos ciemniejszego bo dla mnie jest za jasny - no to mam pierwszy typ - dziekuję Ci za wskazówke zapisuje sobie nazwę i gdzie mogę kupic próbkę. A ma któras z Was wskazany Ginvera Green Tea Nude? on jest rózowy czy żółty? Bo nadal nie wiem jakiego odcienia mam szukac dla siebie...
Obczaj sobie tak wyglada na mojej skorze http://greentealovex.blogspot.com/20...-cover-bb.html
On wlasnie nie ma zadnych rozowych ani zoltych pod-tonow.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:47   #3873
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
jesli nie jestes bladziochem i ten triple ci pasuje to mi w sumie tez pownien? a ten beyond miałas w porównaniu to triple jak wypadł u ciebie?

powaznie był za ciemny? ło..... no to faktycznie musze miec cos ciemniejszego bo dla mnie jest za jasny - no to mam pierwszy typ - dziekuję Ci za wskazówke zapisuje sobie nazwę i gdzie mogę kupic próbkę. A ma któras z Was wskazany Ginvera Green Tea Nude? on jest rózowy czy żółty? Bo nadal nie wiem jakiego odcienia mam szukac dla siebie...
Beth, bb nie maja za zadanie nadawac cerze tego co wymagasz (opalenia). Nie znajdziesz takiego bo takiego nie ma.

Triple nie jest ciemny, jest zoltawy i mi pasuje.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Obczaj sobie tak wyglada na mojej skorze http://greentealovex.blogspot.com/20...-cover-bb.html
On wlasnie nie ma zadnych rozowych ani zoltych pod-tonow.
Ja bym go np dla siebie nie kupila
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:53   #3874
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
fluid mam revlon color stay 330 natural tan taki
http://allegro.pl/revlon-podklad-col...139825787.html

czyli ten lioele jest rózowy a ja powinnam raczej szukać złoty? (nie wiem co w nim różowego jak go nałozyłam na twarz to miałam kolot ziemi taki bladotrupi potem troche sie wyrównało ale jak pisałam mam cimne oczy brwi czarne włosy ciemny brąz i generalnie raczej sniada karnacje i jak dla mnie ejst za jasny - chyba. Różu to ja tu nie widze ni chu chu chu ale to pewnie nie o taki wizualny aspekt chodzi jak sie domyślam.
Czyli co myślicie - ten lioele raczej dla bardziej jasnych karnacji a ja powinnam szukac czegos złotego (żółtego?) albo czegos co ma odcienie pewnie? tylko jakie.... jak mam dobrac odcień na podstawie zdjęć.... matko żeby wybór BB był taki trudny - to nie myslałam

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------


ja własnie tez czytałam o tym skin 79 ale o tym

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...functions.html
jeśli lioele był dla Ciebie zbyt ziemisty to odradzam hot pink bo on jest duuużo bardziej ziemisty. Poszukaj w google grafika porównania tych dwóch odcieni.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Strasznie Ci współczuję. Ja używam w tej chwili skin79 snail nutrition i bardzo sobie chwalę dziewczyny są też zadowolone ze skin79 orange bo on jest bardziej żółty ale ja go nie miałam Jestem jasna i pasował mi także innisfree eco natural cover #1 oraz innisfree eco science white ale oba wycofane niestety
Powiem Ci że ja też mam problemy z zapychaniem ale właśnie chyba skin79 ze ślimaczkiem ładnie podleczył mi skórę i jestem w stanie dzięki temu zaakceptować różowy podton jaki daje na skórze
No właśnie też myślałam o tym ślimakowym bb, bo w ogóle bardzo polubiłam skin79, na mojej skórze zachowują się najlepiej. Ale co ja zrobię z tymi wszystkimi nietrafionymi bb które głupia pokupiłam od razu w pełnowymiarowych opakowaniach?
Ale skin79 snail jest na mojej liście do kolejnego zamówienia
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:54   #3875
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Beth bardzo ciemny ten Twoj revlon
ogolnie ja tam jestem zwolenniczką nalozenia czegos jaśniejszego i wykonturować to bronzerem/rózem/rozswietlaczem niz klasc cos ciemnego

Spojrz sobie na lioele snail 2, wedlug mnie jest bardzo ciemny.
niby mi dobierali w douglasie. Ciemny jest i nie wiem czy nie za ciemny bo jednak szyja była jasniejsza i mnie to wkurzało. mam 36 lat i przez całe zycie szukam podkładu dobranego idealnego dla mnie pod katem i odcienia i krycia bo mam przebarwienia niestety. I nie trafłam jeszcze. teraz jeszcze ten BB - nie wiem czy on jest dla mnie za jasny czy po prostu przyzwyczaiłam sie do tego ciemniejszego pudru na twarzy i teraz wizualnie jest mi za jasno a w rzeczywistości wcale tak być nie musi - ale kto mi to powie? jusiałby mnie ktoś widzieć w podkładzie i w tym BB i ocenić i to ktoś kto sie na tym zna!

zaraz lukne na ten snail 2

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Obczaj sobie tak wyglada na mojej skorze http://greentealovex.blogspot.com/20...-cover-bb.html
On wlasnie nie ma zadnych rozowych ani zoltych pod-tonow.
fktycznie ciemny ale jak przyłozyłam do fotki moją dłoń do twojej to zupełne niebo a ziemia nazbieram tych próbek i będe testować
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:54   #3876
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

beth na pewno nie bierz skin79 hot pink
ten to dopiero jest ziemisty
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:56   #3877
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Beth, bb nie maja za zadanie nadawac cerze tego co wymagasz (opalenia). Nie znajdziesz takiego bo takiego nie ma.

Triple nie jest ciemny, jest zoltawy i mi pasuje.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------



Ja bym go np dla siebie nie kupila
a miałas go czy wizualnie ci nie pasuje?

triple powiadasz - ok mamy recenzje nr 2 a jaki jest twój typ urody jaka masz skórę?

no i jakich mam szukac żóltych czy różowych????????
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 10:57   #3878
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Beth a mozesz zamiescic fotke Twojej szyi/kawalka twarzy lub chocby dloni? Mialybysmy pojecie, jaki odcien Ci dobrac...
Generalnie dobrze dobrany BB to taki, ktory na twarzy ani troche nie odcina sie kolorystycznie od szyi w swietle dziennym
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:06   #3879
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
jeśli lioele był dla Ciebie zbyt ziemisty to odradzam hot pink bo on jest duuużo bardziej ziemisty. Poszukaj w google grafika porównania tych dwóch odcieni.


No właśnie też myślałam o tym ślimakowym bb, bo w ogóle bardzo polubiłam skin79, na mojej skórze zachowują się najlepiej. Ale co ja zrobię z tymi wszystkimi nietrafionymi bb które głupia pokupiłam od razu w pełnowymiarowych opakowaniach?
Ale skin79 snail jest na mojej liście do kolejnego zamówienia
no widzicie jak dobrze że do was trafiłam - czyli wybijam sobie z głowy ten tak chwalony na wizazu.

hahahah widze że tez masz nakupowane bb w całych opakowaniach - ehhhh że też nie mozna sie powstrzymać....
a ten skin79 snail to jest jaki odcień? ciemny jakiś?

czyli moje typy - lioelle triple (może by sie ktoś wymienił - jest jakies forum z wymiankami?), lioelle snail oraz ten giventcośtam

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Beth a mozesz zamiescic fotke Twojej szyi/kawalka twarzy lub chocby dloni? Mialybysmy pojecie, jaki odcien Ci dobrac...
Generalnie dobrze dobrany BB to taki, ktory na twarzy ani troche nie odcina sie kolorystycznie od szyi w swietle dziennym
pewnie mogłabym wieczorkiem jakos wstawic fotę bez niczego i z tym BB bo tak po cichutku liczę że może ten co mam jest jednak ok i tylko ja przyzwyczajona jestem do innego odcienia.... ten w sumie sie od szyi nie odcina - wygląda tak jakbym nic nie miła i ponoc o to chodzi ale wyglądam przez to jakos msutno i zmarchy mi widac i każde załamanie. jednak jak jest podkład to on bardziej tuszuje niedoskonałości zmarchy i inne takie nadaje kolorku a tak wyglądam jakoś szaro i staro. Może po prostu BB nie dla mnie? (w sensie że dla młodszych dziewczyn jest BB może ja za stara jestem na BB)
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:07   #3880
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
jeśli lioele był dla Ciebie zbyt ziemisty to odradzam hot pink bo on jest duuużo bardziej ziemisty. Poszukaj w google grafika porównania tych dwóch odcieni.


No właśnie też myślałam o tym ślimakowym bb, bo w ogóle bardzo polubiłam skin79, na mojej skórze zachowują się najlepiej. Ale co ja zrobię z tymi wszystkimi nietrafionymi bb które głupia pokupiłam od razu w pełnowymiarowych opakowaniach?
Ale skin79 snail jest na mojej liście do kolejnego zamówienia
Ja jestem bardzo zadowolona z snail skin79 jest wręcz idealny a skóra po nim jest taka mila i nawilzona.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:24   #3881
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Zgłosiłam skin79 snail nutrition bb cream do rozbiórki bo mi narobiłyście na niego smaka.
Może się Estellka zgodzi
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 11:29   #3882
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

ten lioele snail to ten?
http://asianstore.pl/kremy-bb/190-li...pf50-50ml.html
tu tez jest próbka to bym w jednym miejscu od razu zamówiła wszystkie - ale 9 zł próbka? myslałam że z pięć zeta ... to na 3 próbki i przesyłke wydam pewnie ze 40 zł. Tanie to to nie jest... ale lepiej 40 niz 130 nietrafione.

a czy ta stronka sklepu asianstore ma konkurencyjne ceny bo nie chce mi sie szukac gdzie taniej ?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:30   #3883
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość


No właśnie też myślałam o tym ślimakowym bb, bo w ogóle bardzo polubiłam skin79, na mojej skórze zachowują się najlepiej. Ale co ja zrobię z tymi wszystkimi nietrafionymi bb które głupia pokupiłam od razu w pełnowymiarowych opakowaniach?
Ale skin79 snail jest na mojej liście do kolejnego zamówienia
Może najpierw próbkę byś spróbowała bo jak znowu okaże się że niewypał
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:30   #3884
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Zgłosiłam skin79 snail nutrition bb cream do rozbiórki bo mi narobiłyście na niego smaka.
Może się Estellka zgodzi
a co to jest rozbiórka? pełnowartościowy produkt sie "rozbiera" na próbki?

byłam u kolezanki własnie i powiedziała mi e w tym kolrze lepiej wyglądam niz w podkładzie więc jest 1 do 0 dla lioele beyond będe zbierac dane
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:31   #3885
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

od kliku dni testuje próbke kremy the face shop the smim posiada on w sobie ekstrakty z malin.... i jest rewelacyjny super nawilza cere i pieknie pachnie.

niestety nigdzie nie moge znaleźć na jego temat informacji w jedym sklepie internetowym znalazłam informacje, że jest to krem roświetlający i strasznie drogi cos ponad 250 zł.

Czy ktos może używał tego kremu lub produktów tej marki? Chetnie bym jeszcze cos wypróbowala lub usłyszała opinie innych osób.

ale krem jest super...
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:31   #3886
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Zgłosiłam skin79 snail nutrition bb cream do rozbiórki bo mi narobiłyście na niego smaka.
Może się Estellka zgodzi
Dobry pomysł
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:31   #3887
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Wielkie testowanie dotarło do mnie:
Elishacoy BB All-In-One
Skin79 Super Plus BB VIP Gold
TOMATOX- Magic White Massage Pack
Holika Holika - Magic Fresh Mask scheet
Tony Moly - Sleeping Pack
Lidele Triple The Solution BB
Etude House BB
Tony Moly - Honey cream
Missha - Time Revolution, White Cure - Lotion
Lioele Multi Seaweed Gel

A jeszcze zaczęłam szaleć na rozbiórkowym
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:32   #3888
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
no widzicie jak dobrze że do was trafiłam - czyli wybijam sobie z głowy ten tak chwalony na wizazu.

hahahah widze że tez masz nakupowane bb w całych opakowaniach - ehhhh że też nie mozna sie powstrzymać....
a ten skin79 snail to jest jaki odcień? ciemny jakiś?

czyli moje typy - lioelle triple (może by sie ktoś wymienił - jest jakies forum z wymiankami?), lioelle snail oraz ten giventcośtam

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------


pewnie mogłabym wieczorkiem jakos wstawic fotę bez niczego i z tym BB bo tak po cichutku liczę że może ten co mam jest jednak ok i tylko ja przyzwyczajona jestem do innego odcienia.... ten w sumie sie od szyi nie odcina - wygląda tak jakbym nic nie miła i ponoc o to chodzi ale wyglądam przez to jakos msutno i zmarchy mi widac i każde załamanie. jednak jak jest podkład to on bardziej tuszuje niedoskonałości zmarchy i inne takie nadaje kolorku a tak wyglądam jakoś szaro i staro. Może po prostu BB nie dla mnie? (w sensie że dla młodszych dziewczyn jest BB może ja za stara jestem na BB)
wiesz co, ten beyond the solution generalnie jest typem podobnym do podkladow i ma mocne krycie - a moze wolalabys bardziej naturalny efekt? jest duzo bb z naturalnym efektem i przeznaczonych do wypelniania zmarszczek
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:33   #3889
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
a co to jest rozbiórka? pełnowartościowy produkt sie "rozbiera" na próbki?

byłam u kolezanki własnie i powiedziała mi e w tym kolrze lepiej wyglądam niz w podkładzie więc jest 1 do 0 dla lioele beyond będe zbierac dane
Dokładnie jest tak jak mówisz z rozbiórkami
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40121449 to ostatnia strona wątku na którym rozbierane są azjatyckie cuda
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 11:34   #3890
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
od kliku dni testuje próbke kremy the face shop the smim posiada on w sobie ekstrakty z malin.... i jest rewelacyjny super nawilza cere i pieknie pachnie.

niestety nigdzie nie moge znaleźć na jego temat informacji w jedym sklepie internetowym znalazłam informacje, że jest to krem roświetlający i strasznie drogi cos ponad 250 zł.

Czy ktos może używał tego kremu lub produktów tej marki? Chetnie bym jeszcze cos wypróbowala lub usłyszała opinie innych osób.

ale krem jest super...
ja mam krem pod oczy z tej serii z sfermentowanym ryzem czyli sake i bardzo sobie chwale Bosh, gdzies Ty te 250zl wypatrzyla na koreadepart kosztuje niewiele ponizej 100
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:34   #3891
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
a co to jest rozbiórka? pełnowartościowy produkt sie "rozbiera" na próbki?
Tak
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:38   #3892
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

asmena o ja durn - teraz sobie patrze na te co dziewczyny wymieniły BB i ten co ja mam to jest lioele Triple a nie beyond bo tak napisałam chyba! także mam triple!!!

Edytowane przez Beth77
Czas edycji: 2013-04-04 o 11:48
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:45   #3893
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
ja mam krem pod oczy z tej serii z sfermentowanym ryzem czyli sake i bardzo sobie chwale Bosh, gdzies Ty te 250zl wypatrzyla na koreadepart kosztuje niewiele ponizej 100
to był jakiś polski sklep... pomelo czy cos takiego jej jak ponizej 100 zł to jeszcze nie tak zle moze uda mi sie zaproponować go do rozbiorki i przy okazji poczytam troche o tym pod oczy bo ten co teraz probowałam jest naprawde fajny
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:47   #3894
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dokładnie jest tak jak mówisz z rozbiórkami
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40121449 to ostatnia strona wątku na którym rozbierane są azjatyckie cuda
ja nie mogę... zaraz mnie z pracy wywala bo dzisiaj nic tylko na wizazu siedzę nad kremikami
a ska mam wiedziec na tym wątku ile kosztuje taka próbka? napisze posta że chciałabym te dwa po 5-10 ml czyli lioele snail i ginvera - ską mam wiedziec czy jest (no ok estelka mi odpisze czy ma) a ile kosztuje?
pewnie mnie zabijecie za takie podstawowe pytania

ale przyrzekam juz nie meczyć tylo skoro okazło sie że ja mam lioele triple jednak - i wg mnie jest troszke dla mnie za jasny - to w porównaniu do tego ciemniejszy i fajniejszy dobrze kryjący będzie ten ginvera green tea czy lioele snail nr 2?

Nie wiedziałam że BB tez zmarchy kryją. za duzo tego, za dużo na moja biedną głowę.....

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
wiesz co, ten beyond the solution generalnie jest typem podobnym do podkladow i ma mocne krycie - a moze wolalabys bardziej naturalny efekt? jest duzo bb z naturalnym efektem i przeznaczonych do wypelniania zmarszczek
mam triple jednak. jakby cos zmarchy wypełniało to czemu nie - ale musi byc cieniejszy niz triple. I tak jak piszesz jest dużo tego (za dużo!) - ja bym chciała wybrac ze 2-3 typy i zmaówic próbki....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:58   #3895
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Re: Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
to był jakiś polski sklep... pomelo czy cos takiego jej jak ponizej 100 zł to jeszcze nie tak zle moze uda mi sie zaproponować go do rozbiorki i przy okazji poczytam troche o tym pod oczy bo ten co teraz probowałam jest naprawde fajny
Nie kupuj tam, ta baba oszukuje i wyłudza od ludzi kasę, był cały wątek tutaj na wizażu na ten temat. Dużej ilości dziewczyn do dzisiaj kasy nie oddała, kosmetyków też nie wysłała.

Beth, triple też jest jak zwykły podkład. Poszukaj najciemniejszych bb i kup próbki, choćby u nas na rozbiórkowym. Jak wrócę z pracy to Ci jeszcze napiszę, co mogłabyś spróbować

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 12:06   #3896
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Re: Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Nie kupuj tam, ta baba oszukuje i wyłudza od ludzi kasę, był cały wątek tutaj na wizażu na ten temat. Dużej ilości dziewczyn do dzisiaj kasy nie oddała, kosmetyków też nie wysłała.

Beth, triple też jest jak zwykły podkład. Poszukaj najciemniejszych bb i kup próbki, choćby u nas na rozbiórkowym. Jak wrócę z pracy to Ci jeszcze napiszę, co mogłabyś spróbować

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
ok tak zrobię, będe wdzięczna za wskazówki, ja postaram sie fotki wstawić wieczorem dłoni i kawałka twarzy.

fajne recenzje ma ten skin 79 ale widze że bardzo duzo odmian jest tego.....
teraz czytam o SKIN79 The Oriental Gold BB Cream
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 12:15   #3897
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
ja nie mogę... zaraz mnie z pracy wywala bo dzisiaj nic tylko na wizazu siedzę nad kremikami
a ska mam wiedziec na tym wątku ile kosztuje taka próbka? napisze posta że chciałabym te dwa po 5-10 ml czyli lioele snail i ginvera - ską mam wiedziec czy jest (no ok estelka mi odpisze czy ma) a ile kosztuje?
pewnie mnie zabijecie za takie podstawowe pytania
Rozbierają produkty Estelka z ebaya i Evek z gmarket wpisują na wątku co rozbierają i podają ceny od razu za 5 ml lub za gramy lub jeszcze za próbkę
Na tej stronie Estelka podała produkty rozbierane + ich cenyhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667184&page=75
Na tych dwóch stronach jest to co na razie evek rozbiera ale trzeba pytać o dostępność bo dziewczyny szybko rozbierają pakiety
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667184&page=69
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667184&page=74
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2013-04-04 o 12:24
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 12:16   #3898
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Beth77 a może na ebayu kup? tan na pewno taniej będzie jeszcze z darmową wysyłką. Poszukaj i koniecznie wstaw zdjęcie kawałka swojej skóry z tym kremem, to ocenimy
magnesita no właśnie zawsze sobie mówie ze będę już tylko próbki kupować żeby znowu się nie naciąć ale te opakowanka są takie piękne i dużo lepiej się używa z ładnej kolorowej tubki taki fetysz heh
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 12:25   #3899
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Beth77 a może na ebayu kup? tan na pewno taniej będzie jeszcze z darmową wysyłką. Poszukaj i koniecznie wstaw zdjęcie kawałka swojej skóry z tym kremem, to ocenimy
magnesita no właśnie zawsze sobie mówie ze będę już tylko próbki kupować żeby znowu się nie naciąć ale te opakowanka są takie piękne i dużo lepiej się używa z ładnej kolorowej tubki taki fetysz heh
Ojjj ja kocham ich opakowania tylko kupując wszystko dla opakowań można pójść z torbami
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 12:32   #3900
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
A kupowałyście u cosmeticmarket2012 ? Jak wrażenia?
czekam na drugą paczkę od tego sprzedawcy jest naprawdę ok
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czy ktoś z Was zamawiał kiedyś od http://www.ebay.pl/itm/170949349703?...84.m1423.l2649

napalilam sie na tego bebika i nie moge odzalowac...
ja go mam ale to jaśniutki beż bez różowych tonów.. zakładam że coś około nc 15, bo ja mam odcień skóry nc 20 i mógłby być ciut ciemniejszy.. ale jest naprawdę fajny
Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Muszę naprawić cerę po wpadce z beyond the solution
a może po prostu masz skorę niedoczyszczoną z bebikowych sylikonów? często tak sie dzieje,,

Edytowane przez amirose
Czas edycji: 2013-04-04 o 12:33
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.