Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 18:35   #571
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Podlinkujesz te tabletki?
http://www.aptekarzwarszawski.pl/skr...l-100-szt.html
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 12:13   #572
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Od dzisiaj piję bratek. Jedno podejście już miałam i wysyp taki, że nie mogłam patrzec na siebie w lustrze Liczę, że będziemy się tutaj wspierać.
Pozdrawiam
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:45   #573
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Ja nie miałam wysypu jakieś dużego pijąc bratka, w sumie u mnie na oczyszczanie lepiej działa pokrzywa i picie octu jabłkowego z miodem.
Jednak bratka piję w przerwie od picia pokrzywy
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 18:46   #574
Dailah
Raczkowanie
 
Avatar Dailah
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 105
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Zakupiłam dzisiaj tabletki z bratkiem.. szkoda że wcześniej nie zajrzałam na forum.. :/ trochę się cykam przed tym :/ jak długo trzeba je brać żeby mineły wulkaniczne dni ? bo ja jako tako fest trądziku nie mam ale jakieś pojedyńcze syfki mam cały czas... zawsze na brodzie i koło nosa.. i nigdy nie moge ich zakryć jeśli mam gdzieś wyjść :/ jestem już zdesperowana....
Dailah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 08:35   #575
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

hej
Czy ktoś się orientuje czy pijąc bratka można się opalać ? Czy nie działa on fotouczulająco ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 14:21   #576
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
hej
Czy ktoś się orientuje czy pijąc bratka można się opalać ? Czy nie działa on fotouczulająco ?
ja nic na ten temat nie słyszałam zeby sie nie można było opalac przy bratku
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 15:14   #577
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Od 2 tygodni piję herbatę z wierzbownicy i póki co zaobserwowałam:
- wyraźne zmniejszenie łojotoku na plecach - wcześniej żeby zmyć warstwę tego paskudztwa musiałam używać gąbki, pilingu lub silnego detergnetu a teraz żadnej obślizgłej warstwy nie ma. Dla tego zjawiska nie mam żadnego innego wytłumaczenia niż wierzbownica.

- niewielkie jednak zauważalne zmniejszenie łojotoku na twarzy - przy czym tutaj czynników może być więcej - m.in. od 2 miesięcy używam kremu clareny z kwasem azaleinowym i pirogronowym, ale wcześniej nie działał na łojotok...

- mam wyraźnie mniej krostek na dekolcie i plecach ale może na to także mieć wpływ dieta, postanowiłam się trochę poodchudzać i jem teraz mniej i same zdrowe rzeczy a już kiedyś zauważyłam, że taka dieta wyraźnie służy mojej skórze.

Jeśli chodzi o trądzik na twarzy, to już od dłuższego czasu nie miałam problemu z trądzikiem na twarzy, wiadomo że czasem coś mi wyskoczyło ale wystarczył lekki makijaż i spokojnie mogłam wyjść do ludzi.

Nie zaobserwowałam wysypu - chyba, że 2 paskudne ropne pryszcze które zagoiły się w mniej niż tydzień mogły być wysypem.

Jeśli chodzi o przetłuszczanie się włosów - na razie 0 efektów. Jak zależy mi na świeżych włosach przez cały dzień, to muszę myć rano. Może doczekam chwili, kiedy wystarczy, że umyję wieczorem?

No i biorę jeszcze witaminę B complex, jak akurat pamiętam. Kupiłam też sobie niezmydlalną frakcję oleju sojowego, bo kiedyś używałam i pamiętam, że była dobra. Póki co smaruję się dopiero 2 dzień.
Dam znać za jakiś czas czy są jakieś dalsze postępy.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 23:48   #578
krolowa_kosmosu
Raczkowanie
 
Avatar krolowa_kosmosu
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 50
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
hej
Czy ktoś się orientuje czy pijąc bratka można się opalać ? Czy nie działa on fotouczulająco ?
Danych naukowych nie posiadam, ale piję bratek od kilku miesięcy, a ostatnio będąc nad wodą opaliłam się i żadnych problemów nie było.

Herbatka mi bardzo pomogła. Pod koniec ubiegłego roku z moją twarzą stało się coś złego. Nie był to zwykły wysyp w postaci mnogości krostek, ale przez kilka miesięcy pojawiały mi się na twarzy ogromne, bolesne i głęboko ukryte pod skóra krosty. Goiło się to tygodniami, ukryć nie da rady, a najgorszym było, że puchła mi twarz! Wyglądałam strasznie, jakby mnie ktoś pobił... Takich kłopotów z cerą nigdy, nawet w czasie dorastania nie miałam. Zupełnie nie mam pojęcia skąd te krosty. Planowałam nawet wizytę u dermatologa, ale wcześniej chciałam spróbować naturalnie. Pomogło! Piłam bratek mniej więcej od marca, a w kwietniu zaleczyłam ostatnią krostę. Teraz pojawiają się małe i to sporadycznie.

Polecam herbatkę z bratka... jedynym minusem są częste wizyty w toalecie
krolowa_kosmosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 17:31   #579
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Witam się ponownie.

Piłam bratka już jakiś czas temu - około miesiąc może, z tym że jednocześnie też pokrzywę i skrzyp i w tym okresie nie miałam większych problemów z cerą , nie pojawiły sie nowe zmainy ropne ani bolesne guzy podskórne ktroe potem wychodza na wierzch.Nie wiem czy to zasługa ziół czy przypadek ale jednak mam nadzieję że jednak to pierwsze

Teraz od kliku dni znów zaczęłam i mam nadzieję , ze to coś pomoże
Będę pisać w wątku jakby coś

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez krolowa_kosmosu Pokaż wiadomość
Danych naukowych nie posiadam, ale piję bratek od kilku miesięcy, a ostatnio będąc nad wodą opaliłam się i żadnych problemów nie było.

Herbatka mi bardzo pomogła. Pod koniec ubiegłego roku z moją twarzą stało się coś złego. Nie był to zwykły wysyp w postaci mnogości krostek, ale przez kilka miesięcy pojawiały mi się na twarzy ogromne, bolesne i głęboko ukryte pod skóra krosty. Goiło się to tygodniami, ukryć nie da rady, a najgorszym było, że puchła mi twarz! Wyglądałam strasznie, jakby mnie ktoś pobił... Takich kłopotów z cerą nigdy, nawet w czasie dorastania nie miałam. Zupełnie nie mam pojęcia skąd te krosty. Planowałam nawet wizytę u dermatologa, ale wcześniej chciałam spróbować naturalnie. Pomogło! Piłam bratek mniej więcej od marca, a w kwietniu zaleczyłam ostatnią krostę. Teraz pojawiają się małe i to sporadycznie.

Polecam herbatkę z bratka... jedynym minusem są częste wizyty w toalecie
super !
dałaś mi nadzieję

Dziewczyny znalazłam jeszcze coś takiego
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=1288
mniszek też oczyszcza organizm , więc myślę że warto spróbować też
ciekawe czy dostane u siebie w aptece tę mieszankę bez problem
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2013-08-06 o 17:32
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:23   #580
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

kończę już opakowanie bratka
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 16:48   #581
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
kończę już opakowanie bratka
i nadal działa tak samo?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 09:55   #582
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
i nadal działa tak samo?
wczoraj mi wywaliło na brodzie twarde podskórne bolące guzy i ropniaki
podejrzewam że to przez moją dietę, w sobotę napiłam się wina , jadłam gyrosa i w ogóle ostatnio za dużo słodyczy
albo to hormony albo dieta
jutro idę do dermatologa murzyna wykształconego w Wiedniu - podobno dobry ,zobaczymy co on p[owie

mam dość
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 10:52   #583
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
wczoraj mi wywaliło na brodzie twarde podskórne bolące guzy i ropniaki
podejrzewam że to przez moją dietę, w sobotę napiłam się wina , jadłam gyrosa i w ogóle ostatnio za dużo słodyczy
albo to hormony albo dieta
jutro idę do dermatologa murzyna wykształconego w Wiedniu - podobno dobry ,zobaczymy co on p[owie

mam dość


eh ja ostatnio tez troche piwa piłam kilka dni pod rząd i jedzenie nie konicznie bło super zdrowe, musze się ograniczać.

moze der twój cos poradzi, ja dzisiaj ide zobaczymy co mi powie...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 12:25   #584
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

ja także dzisiaj zakupiłam herbatę z bratka i zaczynam kurację.
Właśnie sączę 1 kubek
Mam nadzieję, że nie wysypie mnie za bardzo, bo za 1,5tyg. zajęcia mam
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 10:47   #585
gkatze
Przyczajenie
 
Avatar gkatze
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Bratkowej kuracji jeszcze nie zakończyłam, ale po ponad dwóch miesiącach batalii mogę już co nieco powiedzieć o jej skuteczności.
Podejścia generalnie miałam trzy, jednak dopiero to ostatnie zamierzam doprowadzić do końca. Wcześniej skutecznie zniechęcał mnie wysyp, tym razem jednak postanowiłam być twarda i dzielna. Zaprawdę zapewniam Was, że mam być z czego dumna...
Moja przygoda z trądzikiem rozpoczęła się bardzo późno, stopniowo stan mojej cery pogarszał się z każdym kolejnym rokiem studiów. Problemem na pewno nie był zły dobór kosmetyków, bo zainteresowałam się swego czasu tematem i składem produktów, winowajcą też nie była dieta. W końcu, kiedy zaczerwienienie twarzy było tak duże, że zaczęłam przypominać apacza na wojennej ścieżce, zdecydowałam się spróbować osławionego bratka. Z czasem do arsenału dorzuciłam pokrzywę i skrzyp, co też być może przesądziło o ostrym przebiegu wysypu, który za sekundę opiszę.
Pierwsze 1.5 tygodnia wydawało się być ukojeniem. Zaczerwienienie w magiczny sposób znikło. Atrakcje jednak zaczęły się w kolejnym etapie, bo wysyp miałam niemożliwie ciężki. Masa ogromnych zmian ropnych zaczęła mi wychodzić na wierzch w ekspresowym tempie. Te pryszcze niestety bywały mocarne, przez co musiałam i muszę nadal czekać, aż znikną mi pojedyncze znamiona po ich bytowaniu. Co tu dużo kryć - swego czasu wyglądałam naprawdę tragicznie. Postanowiłam jednak nie tuszować tego wszystkiego, bo w końcu zależało mi na tym, aby cera się wygoiła i miała czym oddychać. Dodatkowo tłumaczyłam sobie, że przecież organizm się oczyszcza i pozbywam się właśnie prawdziwego śmietnika - od razu robiło mi się lepiej
Ale wiecie co? Widzę diametralną poprawę. Tempo wyskakiwania nowych gości ostro zwolniło. Zaczerwienienie twarzy, które było moją zmorą, zaczęło się wycofywać! Twarz robi się coraz bardziej gładka.
Na tę chwilę jestem pewna, że na trzech miesiącach sączenia zielska nie skończę. Widzę efekty, z których jestem naprawdę zadowolona, ba, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że tylko oczyszczanie od środka przyniosło mi wyczekiwane rezultaty.
Pamiętajcie też, że nie jesteście mną i wysyp wcale nie musi przebiegać tak jak w moim przypadku (no cóż, mnie tu się nie poszczęściło). Może i w ogóle ominie Was ta wątpliwa przyjemność.

Edytowane przez gkatze
Czas edycji: 2013-11-11 o 10:50
gkatze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 18:40   #586
lady927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

witam
mam spore wątpliwości do rozpoczęcia kuracji z bratkiem, który czeka w szafie już kilka miesięcy. Waham się, bo przeraża mnie fakt duzego wysypu, o którym niektóre z Was piszą. Kilka razy zaczynałam pić bratek po 2-3 dni, ale rezygnowałam właśnie przez obawę wysypu.
W te wakacje strasznie mi się pogorszyła cera. Nigdy nie miałam idealnej, ale tak źle jeszcze nie było - zawsze miałam kilka ropnych bomb i do tego kaszkę na czole. Niedawno udałam się do dermatologa i zapisał mi antybiotyk duac (lek faktycznie pomaga, zmiany goją się szybciej) podkreślił też, że tradziku nie można wyleczyć tylko podleczać, bo zawsze cera moze sie przyzwyczaic do leku. Mój dylemat polega na tym, ze pomyslalam, ze skoro mam teraz lek, ktory mi pomaga to mogę zacząć pic bratka i ewentualne wzmożone zmiany trądzikowe leczyć antybiotykiem (lek i tak będę musiała za jakiś czas odstawic a zalezy mi na tym, zeby calkowicie pozbyc sie tradziku) co o tym sadzicie?
lady927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 21:35   #587
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez lady927 Pokaż wiadomość
witam
mam spore wątpliwości do rozpoczęcia kuracji z bratkiem, który czeka w szafie już kilka miesięcy. Waham się, bo przeraża mnie fakt duzego wysypu, o którym niektóre z Was piszą. Kilka razy zaczynałam pić bratek po 2-3 dni, ale rezygnowałam właśnie przez obawę wysypu.
W te wakacje strasznie mi się pogorszyła cera. Nigdy nie miałam idealnej, ale tak źle jeszcze nie było - zawsze miałam kilka ropnych bomb i do tego kaszkę na czole. Niedawno udałam się do dermatologa i zapisał mi antybiotyk duac (lek faktycznie pomaga, zmiany goją się szybciej) podkreślił też, że tradziku nie można wyleczyć tylko podleczać, bo zawsze cera moze sie przyzwyczaic do leku. Mój dylemat polega na tym, ze pomyslalam, ze skoro mam teraz lek, ktory mi pomaga to mogę zacząć pic bratka i ewentualne wzmożone zmiany trądzikowe leczyć antybiotykiem (lek i tak będę musiała za jakiś czas odstawic a zalezy mi na tym, zeby calkowicie pozbyc sie tradziku) co o tym sadzicie?
jasne , że możesz pić też bratka
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 13:48   #588
gkatze
Przyczajenie
 
Avatar gkatze
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

lady927, jeżeli masz w arsenale skuteczny lek, to tym bardziej zachęcam do bratkowania. Cierpliwość i samozaparcie opłaciły się w moim przypadku, codziennie z rana spoglądam na siebie z coraz to szerszym wyszczerzem Pamiętaj, wcale nie musisz borykać się ze sporym długotrwałym wysypem, każdy jest inny.
gkatze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 19:04   #589
lady927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Dzięki za słowa otuchy właśnie najbardziej obawiam się wysypu.
Piję bratka już ponad tydzień i nie widzę pogorszenia stanu cery (może nieznaczne) dlatego jetem dobrej myśli. Trochę się boję co będzie później, bo przez 1,5 miesiąca nie jadłam chleba (żeby poprawić kondycję cery - jednak nie dał zbyt dużych rezultatów) i odstawiłam go gdy zaczęłam pić bratka (dlatego za jakiś czas może być pogorszenie po chlebie).
Za jakiś czas się odezwę czy są efekty
lady927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 17:08   #590
lady927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Jak długo parzycie bratka? ja staram sie wg zaleceń na opakowaniu -10 min, jednak czasem zdarza mi się zapomnieć o nim i parzy się nawet 2o min, pól h Myślicie, ze dluższe parzenienie wpłwa negatywnie na jego skutecznosc?
lady927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 22:46   #591
krolowa_kosmosu
Raczkowanie
 
Avatar krolowa_kosmosu
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 50
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Myślę, że nie powinno to nic zmieniać, ja też często zostawiałam kubeczek i zapominałam o nim.

Od dawna nie piłam bratka, ale mam w domu zapasowe opakowanie. Generalnie stan mojej cery się poprawił! Chyba jeszcze nigdy nie miałam takiej dobre (sporadyczne krostki, może z pięć na miesiąc, walczę z zaróżowieniem oraz porami, ale ich powstanie to wina zanieczyszczonego powietrza). Przeszłam na totalnie zdrową pielęgnację i odstawiłam to, co najbardziej mnie zapychało - parafinę w kosmetykach i rozpoczęłam naturalne oczyszczeni cery - zieloną glinką. Jednak do bratka zawsze będę mieć sentyment, ponieważ był w moim przypadku kuracją przełomowa.

Prawdę mówiąc zastanawiałam się ostatnio nad ponownym podjęciem się tej kuracji, ponieważ herbata bardzo mi smakowała, no i zawsze jest nadzieje, że skóra mi się pooczyszcza.
krolowa_kosmosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 15:07   #592
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez krolowa_kosmosu Pokaż wiadomość
Myślę, że nie powinno to nic zmieniać, ja też często zostawiałam kubeczek i zapominałam o nim.

Od dawna nie piłam bratka, ale mam w domu zapasowe opakowanie. Generalnie stan mojej cery się poprawił! Chyba jeszcze nigdy nie miałam takiej dobre (sporadyczne krostki, może z pięć na miesiąc, walczę z zaróżowieniem oraz porami, ale ich powstanie to wina zanieczyszczonego powietrza). Przeszłam na totalnie zdrową pielęgnację i odstawiłam to, co najbardziej mnie zapychało - parafinę w kosmetykach i rozpoczęłam naturalne oczyszczeni cery - zieloną glinką. Jednak do bratka zawsze będę mieć sentyment, ponieważ był w moim przypadku kuracją przełomowa.

Prawdę mówiąc zastanawiałam się ostatnio nad ponownym podjęciem się tej kuracji, ponieważ herbata bardzo mi smakowała, no i zawsze jest nadzieje, że skóra mi się pooczyszcza.
wow jestes chya jedna z nielicznych której bratek smakuje

a jesli ci pomagał to czemu nie wrócic do kuracji?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 15:47   #593
lady927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Mi bratek też bardzo smakuje, dlatego dziwi mnie, że dziewczyny narzekają na jego smak :P
lady927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 21:30   #594
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez lady927 Pokaż wiadomość
Mi bratek też bardzo smakuje, dlatego dziwi mnie, że dziewczyny narzekają na jego smak :P
mnie mdliło dlatego musialam brac tabletki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 17:22   #595
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Dziewczyny przez jaki czas można pić bratka? Chodzi mi o ilość dni? Dwa razy dziennie pijecie czy raz?
Teraz piję pokrzywę, ale potem chcę bratka zacząć pić.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:30   #596
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przez jaki czas można pić bratka? Chodzi mi o ilość dni? Dwa razy dziennie pijecie czy raz?
Teraz piję pokrzywę, ale potem chcę bratka zacząć pić.
3 miesiace, mozesz pic 2 razy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2013-12-11 o 21:34
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:42   #597
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
3 miesiace, mozesz pic 2 razy
Trzy miesiące to takie minimum aby cera się oczyściła?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:48   #598
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Trzy miesiące to takie minimum aby cera się oczyściła?
raczej nie powinno sie uzywać zioł dłużej niz 3 mies. po tym czasie powinnas zrobić przerwę, to jak szybko ci sie oczysci zalezy od tego jak bardo jest zanieczyszczony
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:51   #599
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Oawiam się że, ze teraz mam bardziej zanieczyszczoną cerę. Pobyt w szpitalu, operacja i rekonwalenscencja sprawiły, że nie miałam głowy do maniakalnego dania o cerę. Ograniczałam się do mycia i kremowania. Już widzę więcej zaskórników i mikro-krostek. Do tego odstawiłam tabletki anty i boję się trochę wysypu. Jeśli przyjdzie to cóż trzeba mu będzie stawić czoła!
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 22:00   #600
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Oawiam się że, ze teraz mam bardziej zanieczyszczoną cerę. Pobyt w szpitalu, operacja i rekonwalenscencja sprawiły, że nie miałam głowy do maniakalnego dania o cerę. Ograniczałam się do mycia i kremowania. Już widzę więcej zaskórników i mikro-krostek. Do tego odstawiłam tabletki anty i boję się trochę wysypu. Jeśli przyjdzie to cóż trzeba mu będzie stawić czoła!
jak bym cie mogła prosic to dawaj znac jak cera po odstawieniu tabsów sie zachowuje
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-05 09:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.