Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 09:22   #4651
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

super - zapasik mydła konkretny
liczę, że do wakacji mi styknie
zwłaszcza, że mydło jest duże i bardzo wydajne
a na wakacjach zaopatrzę się na Jarmarku Dominikańskim.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 09:30   #4652
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Uwielbiam wanilię, więc wzięłam i jestem zadowolona
Bardzo prosty, ciepły, optymistyczny zapach
Kokos po pierwszym psiknięciu jakoś mi nie podszedł, więc nie kupiłam, ale zrobię drugie podejście licząc, że wyczuję tego kokosa bardziej
Jestem niemal pewna, że i tym razem Ci nie podpasuje

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a mnie trochę wkurza, że na niektórych kosmetykach YR w ogóle nie ma składu ani na opakowaniu, ani na stronie nie podają

też miałam taki problem i mi doraźnie pomagało zawsze trzymanie żelu (nie kremu, bo kremy są zwykle cięższe, a przy opuchnięciach poleca się lekkie formuły) w lodówce i delikatny masaż. Dieta, wiadomo
Mój problem znacznie się zmniejszył, kiedy przestałam używać do mycia produktów podrażniających (żeli z sls)

Prezentuję moje nabytki poniżej.

1) pamiętacie, jak narzekałam, że mojego najulubionego mydła nigdzie nie ma? Tzn jest w jednym sklepie po 23 zł :/ zamóiłam kilka sztuk u dystrybutora. 17zł/szt plus olejek

2) w poszukiwaniu idealnego kremu (bez wody, bez zbędnych wypełniaczy, bez phenoxyethanolu) zainwestowałam w... luksusowy balsam do rąk i ciała Lulu&Boo (już wcześniej zakochałam się w ich olejkach i serach, niestety kremy twarzowe mają niechciane przeze mnie składniki
ciekawam, jak się sprawdzi do gęby. Skorzystałam z promocji, zapłaciłam stówkę za 100 ml także w przeliczeniu cena wmiarowa
a i próbeczka i szampon Provida Org (pokrzywowy - nowość w mojej rodzinie
Mam bazę do paznokci YR, nie ma na niej składu, a zwykle skład jest pod nalepką przy tak małych opakowaniach. Niby prawo jest takie, że powinny być składy w sklepie w książecce, jeśli nie na opakowaniu, ale ja do najbliższego YR mam prawie 50 kilosów, więc w poszukiwaniu składu to by była wyprawa i w dodatku niewiadomo, czy bym nie odeszła z kwitkiem.

To to mydełko z białą glinką Niezły zapas Zakupy super
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:15   #4653
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dzięki Korah
Pytałam z ciekawości, bo ostatnio kupiłam u nich wodę waniliową i tak sobie popatrzyłam na to i owo i zaciekawiły mnie dezodoranty.
Aż miałam chęć kupić...
Ale nie kupiłam i póki co, zostaję przy Crystalach i CD
A ktory masz Crystal? Ja uwielbiam ten z zielona herbata tylko z atomizerem ma problem. Szkoda ze tylko z iherba moge go zamawiac bo u nas w Bootsie jest jedynie ten bezzapachowy. To chyba jedyny naturalny deo ktory lubie sposrod wyprobowanych naturalek

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
też miałam taki problem i mi doraźnie pomagało zawsze trzymanie żelu (nie kremu, bo kremy są zwykle cięższe, a przy opuchnięciach poleca się lekkie formuły) w lodówce i delikatny masaż. Dieta, wiadomo
Mój problem znacznie się zmniejszył, kiedy przestałam używać do mycia produktów podrażniających (żeli z sls)
Chyba tak zrobie poki co.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Już na początku grudnia były tam takie braki, jakoś pod koniec roku znowu zajrzałam i sytuacja była bez zmian.
No to kicha a juz sie napalilam na ten podklad. Znaczy sie i tak wykanczam zapasy ale niefajnie wiedziec, ze strona 'zamarla'. A z ich USA strony zamawialas cos (lub ktos inny)?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:51   #4654
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
1) pamiętacie, jak narzekałam, że mojego najulubionego mydła nigdzie nie ma? Tzn jest w jednym sklepie po 23 zł :/ zamóiłam kilka sztuk u dystrybutora. 17zł/szt plus olejek
Co to za mydełka?
Zapasy niczym moje
Cieszę się, że nie jestem sama w hurtowych zakupach

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jestem niemal pewna, że i tym razem Ci nie podpasuje
Mówisz?
W KWC opiewają naturalny zapach kokosa, w którym ja naturalności nie wyczułam. Myślałam, że będzie bardziej słodki i... kokosowy

Cytat:
Mam bazę do paznokci YR, nie ma na niej składu, a zwykle skład jest pod nalepką przy tak małych opakowaniach. Niby prawo jest takie, że powinny być składy w sklepie w książecce, jeśli nie na opakowaniu, ale ja do najbliższego YR mam prawie 50 kilosów, więc w poszukiwaniu składu to by była wyprawa i w dodatku niewiadomo, czy bym nie odeszła z kwitkiem.
Cóż czyni ta baza?

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
A ktory masz Crystal? Ja uwielbiam ten z zielona herbata tylko z atomizerem ma problem. Szkoda ze tylko z iherba moge go zamawiac bo u nas w Bootsie jest jedynie ten bezzapachowy. To chyba jedyny naturalny deo ktory lubie sposrod wyprobowanych naturalek
Obecnie mam fioletowy z lawendą i białą herbatą, miałam też z granatem i rumiankowy.
Ostatnimi czasy nigdzie nie widziałam rumiankowego, co sprawia, że cierpię - ale jak znajdę, biorę 3
Nie miałam jednak atomizerów, lubię roll-on, jest mega wydajny
No i te zapachy... bardzo mi odpowiadają, nie są słodko-drogeryjne, ja czuję w nich jakieś ziółko i to mi się podoba

A nie kupujesz w Rossmannie? Bo tam są
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:58   #4655
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Cóż czyni ta baza?
W zasadzie to nie wiele, miałam lepsze. Chroni płytkę przed odbarwieniami od kolorowych lakierów, błyskawicznie schnie, to w sumie tyle z zalet. Nie wzmacnia paznokci, nie utwardza, nie wygładza nierówności, a jest droga, na szczęście kupiłam w promocji. Lepsza jest baza wygładzająca Paese i o połowę tańsza i ma skład na opakowaniu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:06   #4656
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Obecnie mam fioletowy z lawendą i białą herbatą, miałam też z granatem i rumiankowy.
Ostatnimi czasy nigdzie nie widziałam rumiankowego, co sprawia, że cierpię - ale jak znajdę, biorę 3
Nie miałam jednak atomizerów, lubię roll-on, jest mega wydajny
No i te zapachy... bardzo mi odpowiadają, nie są słodko-drogeryjne, ja czuję w nich jakieś ziółko i to mi się podoba

A nie kupujesz w Rossmannie? Bo tam są
Mieszkam w UK a tutaj bida z nimi. Wogole ciezko dostac lokalnie naturalne kosmetyki w przyzwoitych cenach, wogole dostac...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:15   #4657
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W zasadzie to nie wiele, miałam lepsze. Chroni płytkę przed odbarwieniami od kolorowych lakierów, błyskawicznie schnie, to w sumie tyle z zalet. Nie wzmacnia paznokci, nie utwardza, nie wygładza nierówności, a jest droga, na szczęście kupiłam w promocji. Lepsza jest baza wygładzająca Paese i o połowę tańsza i ma skład na opakowaniu.

Ach, myślałam, że to coś do wsmarowywania
Ja teraz radośnie maziam się balsamem do skórek z LF i nie maluję paznokci.
A niech się regenerują

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Mieszkam w UK a tutaj bida z nimi. Wogole ciezko dostac lokalnie naturalne kosmetyki w przyzwoitych cenach, wogole dostac...
No to może przebiegle zatrudnij rodzinę do złożenia wizyty w Rossie i poproś o zapasy
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 12:31   #4658
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

A o którym myślałaś? Ja mam ten: http://www.100percentpure.eu/Healthy...foundation.htm.[/QUOTE]

Tak, właśnie o tym myślałam. I jak się sprawuje?
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:42   #4659
karnawal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dzień Dobry

Poszukuję naturalnego kremu do cery mieszanej. Zastanawiam się nad kremem z Organix Cosmetix regulującym sebum oraz kremem z oczarem z Logony lub lekkim kremem nagietkowym Sylveco. Czy możecie powiedzieć który jest dobry i faktycznie matuje cerę? Może sa jeszcze inne godne polecnia?
Pozdrawiam ciepluko
karnawal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:50   #4660
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

No to kicha a juz sie napalilam na ten podklad. Znaczy sie i tak wykanczam zapasy ale niefajnie wiedziec, ze strona 'zamarla'. A z ich USA strony zamawialas cos (lub ktos inny)?
Ktoś zamawiał, ale musisz mieć kogoś kto odbierze przesyłkę w USA i wyślę ją na Twój adres. Dziewczyny jeszcze zamawiały na http://www.ariva.com/index.html (bezpośrednio).

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
Tak, właśnie o tym myślałam. I jak się sprawuje?
Bardzo dobrze kryje, oczywiście trzeba też zmatowić twarz po jakimś czasie, jedynie na ich serum z wit. C nie można go dobrze nałożyć, ale to nic, bo na każdym innym kremie wygląda ładnie i dla mnie to jest najlepszy podkład
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 14:12   #4661
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ktoś zamawiał, ale musisz mieć kogoś kto odbierze przesyłkę w USA i wyślę ją na Twój adres. Dziewczyny jeszcze zamawiały na http://www.ariva.com/index.html (bezpośrednio).



Bardzo dobrze kryje, oczywiście trzeba też zmatowić twarz po jakimś czasie, jedynie na ich serum z wit. C nie można go dobrze nałożyć, ale to nic, bo na każdym innym kremie wygląda ładnie i dla mnie to jest najlepszy podkład
Dobrze wiedziec. Dzieki! Moze kiedys poprosze kolezanke o wyslanie
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 14:41   #4662
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez karnawal Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Poszukuję naturalnego kremu do cery mieszanej. Zastanawiam się nad kremem z Organix Cosmetix regulującym sebum oraz kremem z oczarem z Logony lub lekkim kremem nagietkowym Sylveco. Czy możecie powiedzieć który jest dobry i faktycznie matuje cerę? Może sa jeszcze inne godne polecnia?
Pozdrawiam ciepluko
Ostatnio chwalony jest tutaj Make me Bio Orange Energy do mieszanej- ponoć wymiata tzn. fajnie matowi, nawilża przy tym i wydłuża trwałość makijażu - to nowa, polska firma i jak do tej pory wszyscy są zachwyceni http://www.makemebio.com/sklep/kremy...gy-detail.html
Pierwszych dwóch nie miałam, ale nagietkowy jest trochę cięższy od lekkiego brzozowego Sylveco, a ja po nim właśnie się świeciłam- ale może dlatego, że nie nawilżał wystarczająco mojej cery; nagietkowy miałam tylko w próbkach, ale wydawał się bardziej treściwy od brzozowego
Spróbuj może od razu Orange Energy, bo on jednak większości mieszanych cer bardziej pasuje

Dziewczyny używające tego kremu- jestem trochę zdziwiona, bo spodziewałam się dzisiaj pierwszych efektów złuszczania i tak czekam i czekam (użyłam w środę wieczorem), a tu żadnej suchej skórki- z tej okazji zaplanowałam sobie nawet wolny weekend aby ocenić zyski i straty, a tu zero spodziewanych efektów, no, może lekkie rozświetlenie cery , a raczej nie jestem gruboskórna i mam naczyniowe policzki; nie jest to jednak mój pierwszy kontakt z preparatami złuszczającymi, bo wcześniej używałam serum z retinolem z BU, a tonik PHA jest u mnie na porządku dziennym, więc może dlatego

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-18 o 15:18
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:41   #4663
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44673642]
Dziewczyny używające tego kremu- jestem trochę zdziwiona, bo spodziewałam się dzisiaj pierwszych efektów złuszczania i tak czekam i czekam (użyłam w środę wieczorem), a tu żadnej suchej skórki- z tej okazji zaplanowałam sobie nawet wolny weekend aby ocenić zyski i straty, a tu zero spodziewanych efektów, no, może lekkie rozświetlenie cery , a raczej nie jestem gruboskórna i mam naczyniowe policzki; nie jest to jednak mój pierwszy kontakt z preparatami złuszczającymi, bo wcześniej używałam serum z retinolem z BU, a tonik PHA jest u mnie na porządku dziennym, więc może dlatego [/QUOTE]
ile razy sie smarowalas? jesli raz to troche malo ale uwazaj bo ten krem to podstepny zawodnik dziala znienacka wiem bo nie raz mnie zalatwil, a juz drugie opakowanie uzywam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:44   #4664
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ile razy sie smarowalas? jesli raz to troche malo ale uwazaj bo ten krem to podstepny zawodnik dziala znienacka wiem bo nie raz mnie zalatwil, a juz drugie opakowanie uzywam
- no właśnie raz; wcześniej próbowałam na dłoniach i też zero złuszczenia
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:52   #4665
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Prezentuję moje nabytki poniżej.

1) pamiętacie, jak narzekałam, że mojego najulubionego mydła nigdzie nie ma? Tzn jest w jednym sklepie po 23 zł :/ zamóiłam kilka sztuk u dystrybutora. 17zł/szt plus olejek

2) w poszukiwaniu idealnego kremu (bez wody, bez zbędnych wypełniaczy, bez phenoxyethanolu) zainwestowałam w... luksusowy balsam do rąk i ciała Lulu&Boo (już wcześniej zakochałam się w ich olejkach i serach, niestety kremy twarzowe mają niechciane przeze mnie składniki
ciekawam, jak się sprawdzi do gęby. Skorzystałam z promocji, zapłaciłam stówkę za 100 ml także w przeliczeniu cena wmiarowa
a i próbeczka i szampon Provida Org (pokrzywowy - nowość w mojej rodzinie
Ciekawe nabytki

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44673642]

Dziewczyny używające tego kremu- jestem trochę zdziwiona, bo spodziewałam się dzisiaj pierwszych efektów złuszczania i tak czekam i czekam (użyłam w środę wieczorem), a tu żadnej suchej skórki- z tej okazji zaplanowałam sobie nawet wolny weekend aby ocenić zyski i straty, a tu zero spodziewanych efektów, no, może lekkie rozświetlenie cery , a raczej nie jestem gruboskórna i mam naczyniowe policzki; nie jest to jednak mój pierwszy kontakt z preparatami złuszczającymi, bo wcześniej używałam serum z retinolem z BU, a tonik PHA jest u mnie na porządku dziennym, więc może dlatego [/QUOTE]
Daj mu czas
U mnie po kilku razach nic sie nie dzialo i sie zastanawialam ze moze zepsuty.Dopiero jakos po 2 tygodniach zauwazylam efektyTen krem jest b mocny


Donosze ze gliceryna w serum samorobnym mnie chyba zapycha i nastepna porcja bedzie bez

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ile razy sie smarowalas? jesli raz to troche malo ale uwazaj bo ten krem to podstepny zawodnik dziala znienacka wiem bo nie raz mnie zalatwil, a juz drugie opakowanie uzywam
Zgadzam sie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:53   #4666
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Na BU jest hydrolat truskawkowy
Chciałabym, chciała.... ale teraz nie mogę, nie nie nie...
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 16:19   #4667
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ciekawe nabytki


Daj mu czas

U mnie po kilku razach nic sie nie dzialo i sie zastanawialam ze moze zepsuty.Dopiero jakos po 2 tygodniach zauwazylam efektyTen krem jest b mocny

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------


Zgadzam sie
I co wtedy robicie z tymi suchymi skórkami, jeśli trzeba wyjść do ludzi??
Według Was zyski przewyższają straty - chodzi mi głównie o opóźnienie efektów starzenia, bo innych problemów raczej nie mam, chyba, że moje naczynka mogą być tutaj problemem w stosowaniu go przez dłuższy czas Ja planuję go używać 1 raz w tygodniu na razie i nie wiem właśnie, czy tylko okresowo, czy przez cały rok (zapas filtrów już mam SPF 20-30)

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zapach kremu nie jest mi już taki straszny, ten pierwszy niuch był nieciekawy, ale teraz jest lepiej. Będę dosmarowywać się The Organic Pharmacy (bo działa super, tylko ma jedną wielką wadę - cenę).

Gratuluję cierpliwości i pomysłowości w stylizacji włosów.
No nie mam za bardzo wyjścia, bo pomimo, że mam krótkie, cieniowane i degażowane włosy, to jeśli nie użyję nic do stylizacji, to przyklap mam murowany, a nie wygląda to u mnie zbyt fajnie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 16:36   #4668
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
postaram się w sobotę odwiedzić phenome...czy jak przypadkiem będzie -40% to Ci kupić?
Jakby było 40% to poproszę!!!!!

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Prezentuję moje nabytki poniżej.

1) pamiętacie, jak narzekałam, że mojego najulubionego mydła nigdzie nie ma? Tzn jest w jednym sklepie po 23 zł :/ zamóiłam kilka sztuk u dystrybutora. 17zł/szt plus olejek

2) w poszukiwaniu idealnego kremu (bez wody, bez zbędnych wypełniaczy, bez phenoxyethanolu) zainwestowałam w... luksusowy balsam do rąk i ciała Lulu&Boo (już wcześniej zakochałam się w ich olejkach i serach, niestety kremy twarzowe mają niechciane przeze mnie składniki
ciekawam, jak się sprawdzi do gęby. Skorzystałam z promocji, zapłaciłam stówkę za 100 ml także w przeliczeniu cena wmiarowa
a i próbeczka i szampon Provida Org (pokrzywowy - nowość w mojej rodzinie
Grunt to mieć sprecyzowany cel poszukiwań!! Ładne nabytki!!!

A pod spodem prezentuję mój iherb Już conieco przetestowałam, bo się oprzeć nie mogłam
1. Peeling Bee Naturals - mega zdzierak!!! Na opakowaniu jest napisane, żeby mieszać go z jogurtem lub jakimś mleczkiem do demakijażu..ja oczywiście użyłam solo, tylko na zwilżoną twarz...niby jakos bardzo nie tarłam, a efekt był powalający!!! No i burak rzecz jasna. No ale buzia czysta, gładka. Podoba mi się
2. Zaraz po peelingu pokusiłam sie na tonik Alba Botanica. Ma w składzie kwas salicylowy i alkohol, ale ja mam tłustą skórę i lubię takie specyfiki. Źle zrobiłam, że przetarłam buzię zaraz po tym peeelingu, bo myślałam, że mi żywcem skórę wypali...Jednak przy następnym podejściu (bez peelingu) było już ok. Zapach wiadomo: mocny, alkoholowy, ale z jakim zielskiem
3. Balsam pod oczy Bee Naturals. Klasycznhy tłuścioszek. Mega wydajny. Już chyba na kolejne 2 lata mi wystarczy.
4. Szampon Dessert Essence - zapach malinowy, kolor przezroczysty, dobrze oczyszcza, ładnie się pieni, włosy układały się bez problemów, były błyszczące i ładne
5. Balsam do ciała Alba Botanica - pachnie mocno owocowo, ciapnęłam na wieczór nogi..dobrze nawilża, szybko się wchłania, ale nie zostawia tłustej warstwy. Jednak efekt nawilżenia nie jest aż tak trwały jak po masłach niemniej jednak zadowalający
6. Krem do twarzy Alba Botanica. Pachnie intensywnie..trudno powiedzieć czy to zapach jaśminu..mam wrażenie, że jego konsystencja jest jakby lekko tłustawa? Bałam się, że zostawi tłustą warstwę i zapcha, jednak nic takiego się nie stało. Wchłonął się ładnie do matu, dobrze nawilżył. W sumie przyzwoity, ale mogłam go sobie darować, bo nie wiem kiedy ja to wszystko pozużywam.
7. Giovanni peeling detox - jako jedynego jeszcze nie wypróbowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0225.jpg (137,9 KB, 31 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 16:53   #4669
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

Bardzo dobrze kryje, oczywiście trzeba też zmatowić twarz po jakimś czasie, jedynie na ich serum z wit. C nie można go dobrze nałożyć, ale to nic, bo na każdym innym kremie wygląda ładnie i dla mnie to jest najlepszy podkład
No to super. A jaki masz kolor , bo nie wiem czy najjaśniejszy nie będzie za jasny dla mnie - mam co prawda jasną karnację, ale Królewną Śnieżką raczej nie jestem.

Z kremów do cery mieszanej polecam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rfections.html - zaznaczam, że używam go tylko na dzień i się sprawdza (zwłaszcza jeśli chodzi o matowienie, z nawilżaniem jest trochę gorzej)- w Superpharm kupiłam go w promocji - 30% bo regularna cena nie zachęca. Na noc zaś używam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...warzy-20-.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-twarzy.html Na początku skórze bylo malo, bo ją przyzwyczaiłam do treściwszych produktów, a teraz zdecydowanie jest zadowolona
A hydrolat truskawkowy jest przemiły w stosowaniu - pod każdym względem. Używam go oszczędnie, bo to prawdziwy skarb w mojej kolekcji

Edytowane przez domisia1402
Czas edycji: 2014-01-18 o 16:56
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 17:36   #4670
karnawal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dzieki za polecenie ale jakos mnie nie przekonuje.

Sent from my GT-I9300 using Wizaz Forum mobile app
karnawal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 17:36   #4671
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44674508]- no właśnie raz; wcześniej próbowałam na dłoniach i też zero złuszczenia [/QUOTE]

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44674826]I co wtedy robicie z tymi suchymi skórkami, jeśli trzeba wyjść do ludzi??
Według Was zyski przewyższają straty - chodzi mi głównie o opóźnienie efektów starzenia, bo innych problemów raczej nie mam, chyba, że moje naczynka mogą być tutaj problemem w stosowaniu go przez dłuższy czas Ja planuję go używać 1 raz w tygodniu na razie i nie wiem właśnie, czy tylko okresowo, czy przez cały rok (zapas filtrów już mam SPF 20-30)
[/QUOTE]
ja mam cere tlusta teraz juz moze troche w strone mieszanej przed 30 krem stosuje min 2 razy w tyg jesli chce sie mocniej zluszczyc to aplikuje go 3 dni z rzedu i mocne luszczenie gwarantowane. Staram sie raz w miesiacu zrobic porzadniejsze zluszczanie retinolem 2% albo atredermem Efekty sa i to bardzo fajne. Zmarszczka mimiczna na czole prawie juz wyprasowana pory oczyszczone i moze minimalnie zmniejszone Skorki roluje przewaznie pod prysznicem savon noir albo peelingiem kawitacyjnym. Z suchymi skorkami takze dobrze sobie radzi maseczka z organic shop

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Jakby było 40% to poproszę!!!!!


Grunt to mieć sprecyzowany cel poszukiwań!! Ładne nabytki!!!

A pod spodem prezentuję mój iherb Już conieco przetestowałam, bo się oprzeć nie mogłam
1. Peeling Bee Naturals - mega zdzierak!!! Na opakowaniu jest napisane, żeby mieszać go z jogurtem lub jakimś mleczkiem do demakijażu..ja oczywiście użyłam solo, tylko na zwilżoną twarz...niby jakos bardzo nie tarłam, a efekt był powalający!!! No i burak rzecz jasna. No ale buzia czysta, gładka. Podoba mi się
2. Zaraz po peelingu pokusiłam sie na tonik Alba Botanica. Ma w składzie kwas salicylowy i alkohol, ale ja mam tłustą skórę i lubię takie specyfiki. Źle zrobiłam, że przetarłam buzię zaraz po tym peeelingu, bo myślałam, że mi żywcem skórę wypali...Jednak przy następnym podejściu (bez peelingu) było już ok. Zapach wiadomo: mocny, alkoholowy, ale z jakim zielskiem
3. Balsam pod oczy Bee Naturals. Klasycznhy tłuścioszek. Mega wydajny. Już chyba na kolejne 2 lata mi wystarczy.
4. Szampon Dessert Essence - zapach malinowy, kolor przezroczysty, dobrze oczyszcza, ładnie się pieni, włosy układały się bez problemów, były błyszczące i ładne
5. Balsam do ciała Alba Botanica - pachnie mocno owocowo, ciapnęłam na wieczór nogi..dobrze nawilża, szybko się wchłania, ale nie zostawia tłustej warstwy. Jednak efekt nawilżenia nie jest aż tak trwały jak po masłach niemniej jednak zadowalający
6. Krem do twarzy Alba Botanica. Pachnie intensywnie..trudno powiedzieć czy to zapach jaśminu..mam wrażenie, że jego konsystencja jest jakby lekko tłustawa? Bałam się, że zostawi tłustą warstwę i zapcha, jednak nic takiego się nie stało. Wchłonął się ładnie do matu, dobrze nawilżył. W sumie przyzwoity, ale mogłam go sobie darować, bo nie wiem kiedy ja to wszystko pozużywam.
7. Giovanni peeling detox - jako jedynego jeszcze nie wypróbowałam
bardzo ladne zakupy. Kusil mnie tez ten peeling ale zamowilam co innego krem pod oczy fajny, tez go bardzo lubilam nawet chyba lepszy od Gaia byl. Ale Bono mi go zjadl
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 17:47   #4672
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja mam cere tlusta teraz juz moze troche w strone mieszanej przed 30 krem stosuje min 2 razy w tyg jesli chce sie mocniej zluszczyc to aplikuje go 3 dni z rzedu i mocne luszczenie gwarantowane. Staram sie raz w miesiacu zrobic porzadniejsze zluszczanie retinolem 2% albo atredermem Efekty sa i to bardzo fajne. Zmarszczka mimiczna na czole prawie juz wyprasowana pory oczyszczone i moze minimalnie zmniejszone Skorki roluje przewaznie pod prysznicem savon noir albo peelingiem kawitacyjnym. Z suchymi skorkami takze dobrze sobie radzi maseczka z organic shop


bardzo ladne zakupy. Kusil mnie tez ten peeling ale zamowilam co innego krem pod oczy fajny, tez go bardzo lubilam nawet chyba lepszy od Gaia byl. Ale Bono mi go zjadl
Ja właśnie siedzę z maseczką wymieszaną z peelingu 100%Pure z Masque Gommant La Claree; drobinek trochę się boję ze względu na naczynka, a czarne mydło użyję pod prysznicem do zmycia tego wszystkiego, tylko że ja na razie nie mam skórek
Dla niego pewnie lepszy w smaku -widocznie miodzikiem mu zapachniało...
A ten krem zostawia warstwę, która utrzymuje się cały czas, czy wchłania się z czasem?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-18 o 17:52
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 17:57   #4673
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44674826]I co wtedy robicie z tymi suchymi skórkami, jeśli trzeba wyjść do ludzi??
Według Was zyski przewyższają straty - chodzi mi głównie o opóźnienie efektów starzenia, bo innych problemów raczej nie mam, chyba, że moje naczynka mogą być tutaj problemem w stosowaniu go przez dłuższy czas Ja planuję go używać 1 raz w tygodniu na razie i nie wiem właśnie, czy tylko okresowo, czy przez cały rok (zapas filtrów już mam SPF 20-30) [COLOR="Silver"][/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja mam cere tlusta teraz juz moze troche w strone mieszanej przed 30 krem stosuje min 2 razy w tyg jesli chce sie mocniej zluszczyc to aplikuje go 3 dni z rzedu i mocne luszczenie gwarantowane. Staram sie raz w miesiacu zrobic porzadniejsze zluszczanie retinolem 2% albo atredermem Efekty sa i to bardzo fajne. Zmarszczka mimiczna na czole prawie juz wyprasowana pory oczyszczone i moze minimalnie zmniejszone Skorki roluje przewaznie pod prysznicem savon noir albo peelingiem kawitacyjnym. Z suchymi skorkami takze dobrze sobie radzi maseczka z organic shop

Jeszcze nie doszlam do momentu mocnego zluszczania,gdyz kremu uzywalam 2 razy w tygodniu.Mam skore mieszana ze sklonnoscia do wysuszania i za kazdym razem gdy czulam ze skora jest juz nieco przesuszona to przerywalam aplikacje i nakladalam olejki i odzywialam mocno skore.Ten krem to mocny kaliber ale efekty widze.Skora jest wygladzona,wygladzaja sie drobme zmarchy i zmarcha miedzy brwiami mi sie czesciowo wyprasowala.Mam zamiar go pouzywac do lutego/marca a potem przerwa.

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Jakby było 40% to poproszę!!!!!


Grunt to mieć sprecyzowany cel poszukiwań!! Ładne nabytki!!!

A pod spodem prezentuję mój iherb Już conieco przetestowałam, bo się oprzeć nie mogłam
1. Peeling Bee Naturals - mega zdzierak!!! Na opakowaniu jest napisane, żeby mieszać go z jogurtem lub jakimś mleczkiem do demakijażu..ja oczywiście użyłam solo, tylko na zwilżoną twarz...niby jakos bardzo nie tarłam, a efekt był powalający!!! No i burak rzecz jasna. No ale buzia czysta, gładka. Podoba mi się
2. Zaraz po peelingu pokusiłam sie na tonik Alba Botanica. Ma w składzie kwas salicylowy i alkohol, ale ja mam tłustą skórę i lubię takie specyfiki. Źle zrobiłam, że przetarłam buzię zaraz po tym peeelingu, bo myślałam, że mi żywcem skórę wypali...Jednak przy następnym podejściu (bez peelingu) było już ok. Zapach wiadomo: mocny, alkoholowy, ale z jakim zielskiem
3. Balsam pod oczy Bee Naturals. Klasycznhy tłuścioszek. Mega wydajny. Już chyba na kolejne 2 lata mi wystarczy.
4. Szampon Dessert Essence - zapach malinowy, kolor przezroczysty, dobrze oczyszcza, ładnie się pieni, włosy układały się bez problemów, były błyszczące i ładne
5. Balsam do ciała Alba Botanica - pachnie mocno owocowo, ciapnęłam na wieczór nogi..dobrze nawilża, szybko się wchłania, ale nie zostawia tłustej warstwy. Jednak efekt nawilżenia nie jest aż tak trwały jak po masłach niemniej jednak zadowalający
6. Krem do twarzy Alba Botanica. Pachnie intensywnie..trudno powiedzieć czy to zapach jaśminu..mam wrażenie, że jego konsystencja jest jakby lekko tłustawa? Bałam się, że zostawi tłustą warstwę i zapcha, jednak nic takiego się nie stało. Wchłonął się ładnie do matu, dobrze nawilżył. W sumie przyzwoity, ale mogłam go sobie darować, bo nie wiem kiedy ja to wszystko pozużywam.
7. Giovanni peeling detox - jako jedynego jeszcze nie wypróbowałam
Super zakupy

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-01-18 o 17:58
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:00   #4674
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44676318]Ja właśnie siedzę z maseczką wymieszaną z peelingu 100%Pure z Masque Gommant La Claree; drobinek trochę się boję ze względu na naczynka, a czarne mydło użyję pod prysznicem do zmycia tego wszystkiego, tylko że ja na razie nie mam skórek
Dla niego pewnie lepszy w smaku -widocznie miodzikiem mu zapachniało...
A ten krem zostawia warstwę, która utrzymuje się cały czas, czy wchłania się z czasem?[/QUOTE]
Bono jest wszystkozerny nie lubi winogron i pomidorow
A o ktory krem Ci chodzi ten z iherba czy Gaia? oba sa podobne bo olejowe wiec delikatna tlusta warstwe zostawiaja Ja i tak klade pod oczy mineraly wiec akurat dzieki temu skora pod oczami nie jest przesuszona
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:36   #4675
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Bono jest wszystkozerny nie lubi winogron i pomidorow
A o ktory krem Ci chodzi ten z iherba czy Gaia? oba sa podobne bo olejowe wiec delikatna tlusta warstwe zostawiaja Ja i tak klade pod oczy mineraly wiec akurat dzieki temu skora pod oczami nie jest przesuszona
Dobry pomysł z tym tłustym kremem pod minerały, bo właśnie mam wrażenie, że pod oczami trochę przesuszają
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:46   #4676
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44673642]Ostatnio chwalony jest tutaj Make me Bio Orange Energy do mieszanej- ponoć wymiata tzn. fajnie matowi, nawilża przy tym i wydłuża trwałość makijażu - to nowa, polska firma i jak do tej pory wszyscy są zachwyceni http://www.makemebio.com/sklep/kremy...gy-detail.html
Pierwszych dwóch nie miałam, ale nagietkowy jest trochę cięższy od lekkiego brzozowego Sylveco, a ja po nim właśnie się świeciłam- ale może dlatego, że nie nawilżał wystarczająco mojej cery; nagietkowy miałam tylko w próbkach, ale wydawał się bardziej treściwy od brzozowego
Spróbuj może od razu Orange Energy, bo on jednak większości mieszanych cer bardziej pasuje

Dziewczyny używające tego kremu- jestem trochę zdziwiona, bo spodziewałam się dzisiaj pierwszych efektów złuszczania i tak czekam i czekam (użyłam w środę wieczorem), a tu żadnej suchej skórki- z tej okazji zaplanowałam sobie nawet wolny weekend aby ocenić zyski i straty, a tu zero spodziewanych efektów, no, może lekkie rozświetlenie cery , a raczej nie jestem gruboskórna i mam naczyniowe policzki; nie jest to jednak mój pierwszy kontakt z preparatami złuszczającymi, bo wcześniej używałam serum z retinolem z BU, a tonik PHA jest u mnie na porządku dziennym, więc może dlatego [/QUOTE]

Planowalam kupic ten krem z iherbu. Jak mowisz ze nie dziala to sie walne w leb. Overnight peel z Derma e tez srednio u mnie dziala...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 18:48   #4677
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
No to super. A jaki masz kolor , bo nie wiem czy najjaśniejszy nie będzie za jasny dla mnie - mam co prawda jasną karnację, ale Królewną Śnieżką raczej nie jestem.

Z kremów do cery mieszanej polecam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rfections.html - zaznaczam, że używam go tylko na dzień i się sprawdza (zwłaszcza jeśli chodzi o matowienie, z nawilżaniem jest trochę gorzej)- w Superpharm kupiłam go w promocji - 30% bo regularna cena nie zachęca. Na noc zaś używam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...warzy-20-.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-twarzy.html Na początku skórze bylo malo, bo ją przyzwyczaiłam do treściwszych produktów, a teraz zdecydowanie jest zadowolona
A hydrolat truskawkowy jest przemiły w stosowaniu - pod każdym względem. Używam go oszczędnie, bo to prawdziwy skarb w mojej kolekcji
Mam white peach, na początku wydawał mi się trochę za jasny, ale później ok. Pewnie się przyzwyczaiłam i zawsze można twarz przyciemnić pudrem.
Jeśli chcesz mogę zrobić porównanie z Alvą 01, Laverą 02, Logoną 03, 04 (z tych ostatnich mam próbki), a z nienaturalnych Vichy Dermablend 35 Sand i Max Factor Miracle Touch Natural 70 (dla mnie zdecydowanie za ciemny).
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:04   #4678
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Jeszcze nie doszlam do momentu mocnego zluszczania,gdyz kremu uzywalam 2 razy w tygodniu.Mam skore mieszana ze sklonnoscia do wysuszania i za kazdym razem gdy czulam ze skora jest juz nieco przesuszona to przerywalam aplikacje i nakladalam olejki i odzywialam mocno skore.Ten krem to mocny kaliber ale efekty widze.Skora jest wygladzona,wygladzaja sie drobme zmarchy i zmarcha miedzy brwiami mi sie czesciowo wyprasowala.Mam zamiar go pouzywac do lutego/marca a potem przerwa.
Ja też chyba będę ostrożna na zasadzie dostosowywania częstości aplikacji do bieżącego stanu skóry, ponieważ trochę boję się podrażnienia i wysuszenia właśnie

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Planowalam kupic ten krem z iherbu. Jak mowisz ze nie dziala to sie walne w leb. Overnight peel z Derma e tez srednio u mnie dziala...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Chyba jednak coś działa, bo po tym ostatnim peelingu czuję jakby mrowienie/pieczenie, ale takie bardzo delikatne, a nawet przyjemne
Nigdy wcześniej mnie tak nie szczypało po żadnym peelingu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:45   #4679
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość


bardzo ladne zakupy. Kusil mnie tez ten peeling ale zamowilam co innego krem pod oczy fajny, tez go bardzo lubilam nawet chyba lepszy od Gaia byl. Ale Bono mi go zjadl
Hehe..wiedział co dobre W sumie to zadowolona jestem z zakupów, ale chyba ten krem alba botanica mogłam sobie darować..wydaje mi się, że nasze polskie kremy, chociażby Make Me Bio czy nawet drogi Phenome są fajniejsze. Chciaż drogi jakoś strasznie nie był. No nic. jak to się mówi: od przybytku głowa nie boli


[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44676318]Ja właśnie siedzę z maseczką wymieszaną z peelingu 100%Pure z Masque Gommant La Claree; drobinek trochę się boję ze względu na naczynka, a czarne mydło użyję pod prysznicem do zmycia tego wszystkiego, tylko że ja na razie nie mam skórek
Dla niego pewnie lepszy w smaku -widocznie miodzikiem mu zapachniało...
A ten krem zostawia warstwę, która utrzymuje się cały czas, czy wchłania się z czasem?[/QUOTE]
Chodzi o ten Bee Naturals?? No to zostawia warstwę zdecydowanie. Typowy tłuścioszek o twardej konsystencji, ale o fajnym, naturalnmym składzie. Ja kremów pod oczy używam tylko na noc, albo jak jestem w domu bez makijażu, coby tłusto pod oczami nie było....
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 22:01   #4680
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Hehe..wiedział co dobre W sumie to zadowolona jestem z zakupów, ale chyba ten krem alba botanica mogłam sobie darować..wydaje mi się, że nasze polskie kremy, chociażby Make Me Bio czy nawet drogi Phenome są fajniejsze. Chciaż drogi jakoś strasznie nie był. No nic. jak to się mówi: od przybytku głowa nie boli



Chodzi o ten Bee Naturals?? No to zostawia warstwę zdecydowanie. Typowy tłuścioszek o twardej konsystencji, ale o fajnym, naturalnmym składzie. Ja kremów pod oczy używam tylko na noc, albo jak jestem w domu bez makijażu, coby tłusto pod oczami nie było....

to mi pasuje
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.