Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-16, 09:17   #301
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość


To sa pasty ( wiekszosc bez fluoru), ktore uzywalam/uzywam. mam do nich w miare latwy dostep, sa w moim Rossmannie, ale jak zadrzy byc mi sie gdzie indziej to sa w dm, nawet wiekszy wybor, bo ja nie mam wszystkich rzeczy od Weleda, a dm w miescie gdzie sie poruszam ma wszystko do pielegnacji jamy ust z tej marki. Niektore jak Logodent moge kupic w Reformhaus, niedaleko mnie, ale jakos tak mi sie nie chce extra jechac i kupuje Bio-repair z parabenami. Poza tym wierze w to sztuczne szkliwo, wiec przymykam oko na te konserwanty. pasta nie ma fluoru, nie moze go miec, bo on wchodzi w reakcje juz w tubce z jakims tam skladnikiem i powstaje trujaca substancja ( kiedys przypadkiem natknelam sie na stronke z opisem tej pasty i wszelkimi badaniami , ktorych nie ma na ich oficjalnej stronie). Jest to dla mnie taki kompormis miedzy pastami naturalnymi i brakiem fluoru. Jak by wywalic te konserwanty to sklad nie jest zly. Wystarczy ze uzywam jej raz dziennie( ale i byly okresy ze tylko jej uzywalam)i zeby przestaja byc wrazliwe, szkliwo jest remineralizowane , ubytki w naturalnym szkliwie sa uzupelnione.
Daj znac na co sie zdecydujesz i jak dziala
Dzięki wielkie
mam nadzieję, że coś uda mi się dorwać, bo nadchodząca zima napawa mnie przerażeniem (chociaż latem też nie jest łatwo, ze wagl. na restrykcje jedeniowe - owoce, soki, lody odpadają

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Miałam mleczko oczyszczające, mile wspominam, bezzapachowe, łagodne, nietłuste, ale bez efektów specjalnych niestety. Ponoć odżywka jest dobra.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 11:33   #302
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

A generalnie to czym myjecie twarz? Ja kupiłam sobie w wakacje gąbeczkę konjac, jest świetna, ale mijają już 4miesiące i po prostu prawie się rozwala Szmatka muślinowa mi jakoś nie pasuje, a nie stać mnie na te wszystkie super szczotki soniczne
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 14:36   #303
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
mam nadzieję, że coś uda mi się dorwać, bo nadchodząca zima napawa mnie przerażeniem (chociaż latem też nie jest łatwo, ze wagl. na restrykcje jedeniowe - owoce, soki, lody odpadają

Ja tam latem i teraz wcinam wszystko. Lody, owoce itd to dla mnie nie problem jesli uzywam Biorepair Pare lat temu mi sie tak uwrazliwily zeby i niedlugo potem byly reklamy w TV z ta pasta. Pozniej odkrylam ta naturalna Logodent, ale ona wlasnie nie ma sztucznego szkliwa tylko jakas tam substancje ktora zakleja te kanaliki zebowe, jak np robi to zielony Elmex itp pasty, wiec ledwo ja skonczylam, to dosc szybko wrazliwosc wrocila. Przy biorepair widze ze ten okres jest o wiele dluzszy, ale najlepiej jest jak uzywam jej raz dziennie, a zeby sumienie mnie nie gryzlo przez te parabeny, to drugi raz uzywam naturalnej pasty. Tak sobie wymyslilam, ze jak uzyje Biorepair na dzien to mam warstwe ochronna w postaci tego sztucznego szkliwa, ubytki w moim naturalnym sa uzupelnione i jak bede jadla owoce czy inne kwasne rzeczy to zeby sa lepiej chronione przed tymi kwasami, a na noc uzywam wlasnie Ajona czy inna paste ( w tej chwili chetnie testuje Weleda), ktore maja nie tylko dobre dzialanie na zeby ale przede wszystkim na dziasla, bo tutaj tez z wiekiem powstal maly problem.
Na tym duecie bardzo dobrze jade, wiec skoro teraz po tych dobrych 2 m-cach nie uzywania biorepair wrazliwosc zebow wrocila, to nie bede juz kombinowac i bede ja uzywac na zmiane z czyms naturalnym. W obu przypadkach nie uzywam fluoru, mam go w plukance do ust po myciu zebow , wiec wystarczy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 16:03   #304
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dzięki Moniko
Zaświeciłaś mi światełko w tym tunelu

Dziewczyny kojarzycie może czy Plants for Beauty brało/weźmie udział w ddd ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 19:37   #305
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Taki duet jest ok, ale pod warunkiem, że działasz też z innej strony, czyli jakieś maseczki i zabiegi np kwasami, moze coś z wit C, a ile masz lat, bo to też istotne?

Aloes prosto z liścia super sprawa, pod warunkiem, że to barbadensis, tylko pamiętaj, żeby smarować samym miąższem bez dodatku skórki
jestem w trakcie kuracji artredermem, a tak to uzywam rosyjskic maseczek z glinka

mam 20 lat

a aloes nie wiem jaki mam? jak moge to sprawdzic?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:08   #306
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Hej
Poszukuję podkładu w formie płynnej do cery suchej (dotąd używałam tylko minerałów). Czy jesteście w stanie mi coś polecić? Zainteresował mnie 100% Pure, opis sugeruje, że nadawałby się idealnie do przesuszonej skóry. Czy istnieje jakaś możliwość zdobycia próbek? W ciemno na pewno nie będę zamawiać.
A pisałaś do plants for beauty? Może Emilia coś poradzi w kwestii próbki tego nawilżajacego, albo porówna z tonującym (tego można kupić próbkę).



Skusiłam się na wyprzedaż Comvity http://www.comvita.co.uk/store/brows...log9000%29?Ns= i oprócz wiesiołka wzięłam serum i krem pod oczy oraz lotion rozjaśniający i radiance (seria rozjaśniająca ważna do połowy stycznia).

Susabee witaj, daj znać jak ten krem pod oczy działa.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 22:04   #307
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jestem w trakcie kuracji artredermem, a tak to uzywam rosyjskic maseczek z glinka

mam 20 lat

a aloes nie wiem jaki mam? jak moge to sprawdzic?
Młodaś

Najlepiej porównaj może z jakimś wykazem w internecie i fotkami, ja się nie znam na tych podtypach. Generalnie barbadensis jest najkorzystniejszy dla skóry, inne mogą być np drażniące, albo nic nie robiące, można spróbować, lecz na własne ryzyko.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Skusiłam się na wyprzedaż Comvity http://www.comvita.co.uk/store/brows...log9000%29?Ns= i oprócz wiesiołka wzięłam serum i krem pod oczy oraz lotion rozjaśniający i radiance (seria rozjaśniająca ważna do połowy stycznia).
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 22:22   #308
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Młodaś

Najlepiej porównaj może z jakimś wykazem w internecie i fotkami, ja się nie znam na tych podtypach. Generalnie barbadensis jest najkorzystniejszy dla skóry, inne mogą być np drażniące, albo nic nie robiące, można spróbować, lecz na własne ryzyko.



ano

dziekuje poszukam


i moze zakupie przy okazji extrakty na mazidłach bo i tak czekaja mnie zakupy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 11:15   #309
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Moja zamowienie z prezentem pod choinke juz przyszlo. jako ze zamawialam na rachunek, to otworzylam paczke zeby rachunek wyciagnac. bede musiala go wczesniej zaplacic. Pomacalam sobie to i owo, ale nie otworzylam niczego Teraz niech chlop szybko z pracy przyjdzie, to mu nakarze schowac ta paczke, bo niedaj jeszcze podkorci ...
Z drugiej strony zamin swieta przyjda to ja wykoncze miniaturke kremu migdalowego, wiec moglabym w tym czasie do swiat pouzywac miniaturke wersji dzieciecej z malwa. Moze bedzie fajny, to po wykonczeniu orginalnego migdalowego kremu, kupilabym odrazu ta malwe. Reszte minaturek/probek nie chce ruszac. mam kilka olejow do twarzy, wiec szkoda by bylo Welede otwierac. Mam jeszcze wlasnej roboty serum, to tez szkoda by bylo napoczynac serum od Weleda.

I oczywiscie nie moge doczekac sie cielesnych migdalowych kosmetykow Weleda. Kto wymyslil, to zeby wprowadzic je na wiosne? Uwazam, ze zima byla by idealnym momentem

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-11-17 o 11:16
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 17:09   #310
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

W tk maxx nowa naturalna marka sibu beauty z usa.
Fajne kremy z rokitnikiem.
Krem na dzień miał dla mnie lepszy skład, bo mniej alkoholu niż w tym na noc, to kupiłam i super zakup, dość gęsty, więc jak dla mnie będzie na noc niż na dzień.
Polecam. Tym bardziej, że teraz na iherb jest w promocji za 9$
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-11-17 o 17:16
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 22:06   #311
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny, tak się cichaczem wśliznę na chwilkę. Podczytuję Was regularnie (no staram się), aż w końcu się zawstydziłam i postanowiłam napisać

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W tk maxx nowa naturalna marka sibu beauty z usa.
Fajne kremy z rokitnikiem.
Krem na dzień miał dla mnie lepszy skład, bo mniej alkoholu niż w tym na noc, to kupiłam i super zakup, dość gęsty, więc jak dla mnie będzie na noc niż na dzień.
Polecam. Tym bardziej, że teraz na iherb jest w promocji za 9$
no popatrz, a ostatio właśnie się tej marce przyglądałam na iherb... chyba coś mam nawet na wish-liście

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Anula, ten tusz jest świetny! Nawet taki laik jak ja umie się nim posługiwać. Wszyscy zauważają różnicę, mam długaaaśne rzęsy
ten, czyli któren?, bo szukałam stronę wstecz i nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
fajne zakupy
Gratuluję pięknej cery, mocno kusisz tą maseczką...
no kusisz... lecę oglądać...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja miałam deo aloesowe - byłam średnio zadowolona.
Z odżywek to chyba najlepsza byłaby arganowa... kokos super nawilża, ale może obciążać, podobnie jak manuka, która fajnie usztywnia włosy, lepiej niż arganik.
Tobie takie leciutkie usztywnienie się przyda, bo dodaje objętości więc albo argan albo odrobinkę cięższa, ale fajniej działająca na objętość manuka. Jak będzie uważać z ilością to myślę, że i manukę okiełznasz ja dałam radę!

Z tym wsiąkaniem to chyba zależy od włosów. Na pewno ładniej też wsiąkają te bardziej wodniste...
W moim przypadku włosy ładnie spijają odżywki dr. organic, ale czy aż tak jakbyś chciała to nie wiem.
mi niestety dr. Organic tylko w 50% podszedł, to znaczy włosy są bardzo ładne i błyszczące (o objętości nie marzę, bo nic mi jej nie daje ), ale ja mam problem z kołtunieniem, a tutaj one mi wogóle nie pomagają... znacie coś, poza JMO, co odkołtunia? Planuję dać jeszcze szansę tej żółtej, jelly cośtam, bo chcę wierzyć w cudowne właściwości tego jelly .

Poza tym z takich nie do końca udanych to jeszcze szampon z glinką Argital - nie dawał rady olejom, ale takim jednodniowym włosom też nie bardzo. 'Uffnęłam' jak skończyłam.
No i Divine Light Herbfarmacy krem do twarzy mnie nie zachwyca, coś w nim dziwnego - tak niby zostawia film na twarzy, ale nie nawilża jak bym chciała... ale wydajmy cholernik jest na maksa. Do tej pory smarowałam się pomidorowym Avy i na serio całkiem niezły (jak na tę cenę).
Na noc za to stosuję Sylveco brzozowy (tłuścioch straszniasty), ale moja mieszana, coraz dojrzalsza skóra go kocha i rzeczywiście (jak wyczytałam na KWC) nie zapycha a wręcz goi.

Ponieważ uciekł mi ten Wasz magiczny krem z retinolem z iherba, to czekam na jakieś serum DerVity z kwasem glikolowym - dam znać, jak się sprawuje. Wrzuciłam też do koszyka jakieś dwa mydła i suplement na włosy Solgar.

Mam nadzieję, że uda mi się wpadać do Was częściej

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-11-17 o 22:09
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 23:09   #312
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

mi niestety dr. Organic tylko w 50% podszedł, to znaczy włosy są bardzo ładne i błyszczące (o objętości nie marzę, bo nic mi jej nie daje ), ale ja mam problem z kołtunieniem, a tutaj one mi wogóle nie pomagają... znacie coś, poza JMO, co odkołtunia? Planuję dać jeszcze szansę tej żółtej, jelly cośtam, bo chcę wierzyć w cudowne właściwości tego jelly .

Z moim kołtunem dobrze sobie radzi ta odżywka, jest też dostępna w mniejszym opakowaniu: http://www.iherb.com/Earth-Science-D...1&sr=null&ic=1 (ma silikon).


Dzisiaj dostałam paczuchę z Comvity (super szybka przesyłka), otworzyłam już serię rozjaśniającą, ważna do połowy stycznia, ale jeśli wszystko będzie ok z kosmetykami to oczywiście będę używać dłużej. Serum pod oczy wydaje się leciutkie, ale konkretne, nie trzeba po nim użyć kremu. Lotion do twarzy po rozsmarowaniu nabiera konsystencji kremu, ale nie oblepia skóry, nawilża pierwszorzędnie, zobaczymy jak będzie dalej.
Oprócz cen promocyjnych do pierwszego zamówienia jest rabat 10%.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01997.jpg (93,2 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-11-17 o 23:17
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 05:31   #313
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ten, czyli któren?, bo szukałam stronę wstecz i nie znalazłam
Chodzi o SO'BIO (wydłużająco podkręcający)
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 11:34   #314
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Chodzi o SO'BIO (wydłużająco podkręcający)
a jak z trwalocia? Masz z nia problemy przy tuszach czy nie? Pytam bo mi wiekszosc tuszy niestety mniej lub wiecej robi szarosc pod oczami, a jak nie robi, to czesto tusz nic z rzesami tez nie robi. Kolo tuszy tej marki i jeszcze PHB krece sie od jakiegos czasu, ale mam obawy, ze wydam tyle kasy i znow gora po miesiacu tusz zacznie mi robic szarosc, albo jeszcze gorzej, odrazu

chodzi dokladnie o ta wersje ?
http://www.ecco-verde.de/sobio-etic/...wimpern-effekt

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-11-18 o 11:36
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 15:29   #315
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Mam, a raczej miałam ten sam problem z tuszami naturalnymi, ale od kilku tygodni używam tego http://www.iherb.com/Physician-s-For...oz-7-5-g/41436
i nic podobnego nie ma miejsca, a przetestowałam ich naprawdę wiele i wróciłam do nienaturalnego, lecz o przyjaznym składzie zielonego Gosha; ten go jednak przebił, jeśli chodzi o podkręcenie rzęs i taki ogólny look- wyglądają mega naturalnie, a jednocześnie są dłuższe, gęstsze i podkręcone; nic a nic mnie nie podrażnia ani się nie osypuje- znalazłam naturalny ideał w momencie, kiedy już byłam totalnie zrezygnowana
Mają też inne tusze z tej firmy, ale wybrałam ten, ponieważ ma najmniej skomplikowaną szczoteczkę- jak dla mnie, no i okazało się, że robi cuda z moimi rzęsami

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-11-18 o 20:24
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:18   #316
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

W tk maxx kolejny wysyp nowości.
Ciekawie wyglądają 2 produkty.
Firma ole henriksen raczej nienaturalna i ceny ok. 150-200 zl za byle tonik itp. Ale wyszukałam w 100% naturaly olej do twarzy - pure truth youth w fajnej cenie.

Jest też marka reinol i też nienauralna, ale mają naturalny przeciwzmarszczowy olejek do twarzy z witaminami. Cena też fajna.

Znów pojawiła się marka hiszpańska z eco cert noabay i sukin, ale sukin jest droższa o 5 zł na produktach niż ostatnio.
Też jest znów novexpert i niektóre kremy są droższe o 10 zł niż poprzednio.
Niestety też nowa dostawa mydeł z tajlandii już nie ma takich supr cen jak za pierwszym razem.
Tk maxx postnowił bardziej zarobić na fankach naturalnych kosmetyków
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 21:18   #317
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

czy jak kupuje extrakt (jak jedna z wizazanek mi zasugerowała)


to czy moge dosypac go troszke do porcji oleju i kwasu hialuronowego?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 21:19   #318
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48982710]Mam, a raczej miałam ten sam problem z tuszami naturalnymi, ale od kilku tygodni używam tego http://www.iherb.com/Physician-s-For...oz-7-5-g/41436
i nic podobnego nie ma miejsca, a przetestowałam ich naprawdę wiele i wróciłam do nienaturalnego, lecz o przyjaznym składzie zielonego Gosha; ten go jednak przebił, jeśli chodzi o podkręcenie rzęs i taki ogólny look- wyglądają mega naturalnie, a jednocześnie są dłuższe, gęstsze i podkręcone; nic a nic mnie nie podrażnia ani się nie osypuje- znalazłam naturalny ideał w momencie, kiedy już byłam totalnie zrezygnowana
Mają też inne tusze z tej firmy, ale wybrałam ten, ponieważ ma najmniej skomplikowaną szczoteczkę- jak dla mnie, no i okazało się, że robi cuda z moimi rzęsami [/QUOTE]
pogrubienie konkretne? dorównuje drogeryjnym?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 21:27   #319
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Chodzi o SO'BIO (wydłużająco podkręcający)
Czyli ta Audacieux? Używam jej, mam teraz drugie opakowanie.
Jej ogromnym plusem jest to, że rzęsy rzeczywiście są grube i długaśne. Trwałość absolutnie na plus, u mnie brak osypywania.
Do minusów zaliczę szczoteczkę, dla mnie zbyt wielka i maluje mi sporo ciała wokół rzęs niestety...
Coś, na co należy uważać, to konsystencja - dopóki nie zeschnie trochę po otwarciu (około tygodnia, może więcej) ja nie potrafię się nią malować ni upaprawszy się i wszystkiego dokoła

A testowałyście może Fitomedu peeling maskę z korundem? Nabyłam drogą kupna, dwa razy już stosowałam i całkiem jestem na tak...
Po Balm Balm z hibiskusem, który raz mi wyżarł pół twarzy, a w kolejne razy zaczerwieniał mocno, nie sprzyjając przy tym sensownej aplikacji (jak z tego robić pastę????), jestem nawet bardzo na tak

Z ostatnich miłości jeszcze muszę Wam przedstawić myjadło do twarzy LUSH, Buche de Noel. Koffam, no drugi już wykańczam (niestety to limitowane przedświąteczne edycje, więc raz do roku sobie serwuję tę przyjemność). Mój pewniak... mmm
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 01:21   #320
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W tk maxx kolejny wysyp nowości.
Ciekawie wyglądają 2 produkty.
Firma ole henriksen raczej nienaturalna i ceny ok. 150-200 zl za byle tonik itp. Ale wyszukałam w 100% naturaly olej do twarzy - pure truth youth w fajnej cenie.

Jest też marka reinol i też nienauralna, ale mają naturalny przeciwzmarszczowy olejek do twarzy z witaminami. Cena też fajna.

Znów pojawiła się marka hiszpańska z eco cert noabay i sukin, ale sukin jest droższa o 5 zł na produktach niż ostatnio.
Też jest znów novexpert i niektóre kremy są droższe o 10 zł niż poprzednio.
Niestety też nowa dostawa mydeł z tajlandii już nie ma takich supr cen jak za pierwszym razem.
Tk maxx postnowił bardziej zarobić na fankach naturalnych kosmetyków
A to o krakowskim mowisz, tak? U mnie w UK natomiast w tkmaxx wysyp Hugo Naturals ktory pewnie kojarzycie z iherb. Caly wachlarz szamponow, odzywek w roznych wielkoscia h, mydla w kostce, mydla w zelu, peelingi do ciala i maslo do ciala.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 06:44   #321
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
A to o krakowskim mowisz, tak? U mnie w UK natomiast w tkmaxx wysyp Hugo Naturals ktory pewnie kojarzycie z iherb. Caly wachlarz szamponow, odzywek w roznych wielkoscia h, mydla w kostce, mydla w zelu, peelingi do ciala i maslo do ciala.
Tak, o krakowskim

Poradzcie mi proszę, bo napaliłam się na krem z kwasem glikolowym 10% i mlecznym 10%, ale nigdy nie miałam takiego kremu. Czy on nie będzie czasem za silny dla suchej wrażliwej skóry
Może lepiej nie ekserymentować z kwasami?

I wstawajcie już

Kończy mi się serum od australijskiej marki eco.
Super jest. Strasznie się cieszę, że zaryzykowałam i kupiłam.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:21   #322
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

na iwos.pl darmowa wysyłka na zamówienia złożone 22 listopada na co najmniej 25zł (pocztex i paczkomaty).

lawendowaszafa24 - rabat 20% na kosmetyki rosyjskie kod: hohoho do 7 grudnia przy zamówieniu min. 75zł
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-11-19 o 12:23
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 14:36   #323
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Zapomniałam dodać, że w tk maxx widziałam też naturalne olejki esencjonalne amerykańskiej marki the botanical societies 10 mlmza 24,99 zł.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Jest też dużo kosmetyków z usa marki hugo & debra naturals.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:40   #324
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że w tk maxx widziałam też naturalne olejki esencjonalne amerykańskiej marki the botanical societies 10 mlmza 24,99 zł.
Niestety z olejami w tkmaxx trzeba uważać. Zdarzały się zjełczałe, po prostu były wcześniej gdzieś źle przechowywane...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 21:58   #325
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak się cichaczem wśliznę na chwilkę. Podczytuję Was regularnie (no staram się), aż w końcu się zawstydziłam i postanowiłam napisać


mi niestety dr. Organic tylko w 50% podszedł, to znaczy włosy są bardzo ładne i błyszczące (o objętości nie marzę, bo nic mi jej nie daje ), ale ja mam problem z kołtunieniem, a tutaj one mi wogóle nie pomagają... znacie coś, poza JMO, co odkołtunia? Planuję dać jeszcze szansę tej żółtej, jelly cośtam, bo chcę wierzyć w cudowne właściwości tego jelly .

Poza tym z takich nie do końca udanych to jeszcze szampon z glinką Argital - nie dawał rady olejom, ale takim jednodniowym włosom też nie bardzo. 'Uffnęłam' jak skończyłam.
No i Divine Light Herbfarmacy krem do twarzy mnie nie zachwyca, coś w nim dziwnego - tak niby zostawia film na twarzy, ale nie nawilża jak bym chciała... ale wydajmy cholernik jest na maksa. Do tej pory smarowałam się pomidorowym Avy i na serio całkiem niezły (jak na tę cenę).
Na noc za to stosuję Sylveco brzozowy (tłuścioch straszniasty), ale moja mieszana, coraz dojrzalsza skóra go kocha i rzeczywiście (jak wyczytałam na KWC) nie zapycha a wręcz goi.

Ponieważ uciekł mi ten Wasz magiczny krem z retinolem z iherba, to czekam na jakieś serum DerVity z kwasem glikolowym - dam znać, jak się sprawuje. Wrzuciłam też do koszyka jakieś dwa mydła i suplement na włosy Solgar.

Mam nadzieję, że uda mi się wpadać do Was częściej
Wieki Cię nie było

Mi odżywki Dr Organic jednak nie zawróciły w głowie, tzn są dobre, ale nie rewelacyjne, o tej porze roku (a jest wilgotno na zewnątrz i sucho w środku) zbytnio się nie popisały, niestety nie ujarzmiają puszenia i nie nawilżają dogłębnie mam wrażenie, że wręcz wzmagają puszenie, zwłaszcza kokosowa, zostawiłam je sobie na wiosnę. Za to bardzo spodobała mi się odżywka Australian Organic, jest bardzo leciutka, rzadka, a włosy świetnie po niej się układają, są wygładzone i łatwo się rozczesują, mogłaby ciut lepiej nawilżać, ale i tak nie budzi zastrzeżeń.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczuchę z Comvity (super szybka przesyłka), otworzyłam już serię rozjaśniającą, ważna do połowy stycznia, ale jeśli wszystko będzie ok z kosmetykami to oczywiście będę używać dłużej. Serum pod oczy wydaje się leciutkie, ale konkretne, nie trzeba po nim użyć kremu. Lotion do twarzy po rozsmarowaniu nabiera konsystencji kremu, ale nie oblepia skóry, nawilża pierwszorzędnie, zobaczymy jak będzie dalej.
Oprócz cen promocyjnych do pierwszego zamówienia jest rabat 10%.
Kusisz tym serum Testuj i pisz Co do szczoteczki 100% pure, to jednak pierwsze zetknięcie nie było zbyt miarodajne, dopiero jak na mokro wyszorowałam nią twarz, to pokazała swoje prawdziwe oblicze, konkretna jest, nie wiem, czy nie za bardzo jak dla mnie, ale od czasu do czasu na pewno się przyda.

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
A testowałyście może Fitomedu peeling maskę z korundem? Nabyłam drogą kupna, dwa razy już stosowałam i całkiem jestem na tak...
Po Balm Balm z hibiskusem, który raz mi wyżarł pół twarzy, a w kolejne razy zaczerwieniał mocno, nie sprzyjając przy tym sensownej aplikacji (jak z tego robić pastę????), jestem nawet bardzo na tak

Z ostatnich miłości jeszcze muszę Wam przedstawić myjadło do twarzy LUSH, Buche de Noel. Koffam, no drugi już wykańczam (niestety to limitowane przedświąteczne edycje, więc raz do roku sobie serwuję tę przyjemność). Mój pewniak... mmm
Robiłam tę maskę k+k sama ze składnikow, które miałam, skusiłam się na to po opinii La Songerie o oryginale, a że akurat miałam większość składników kluczowych w domu, to mi wyszła i bardzo się z nią polubiłam. Nawilża wygładza, napina, oczyszcza

A gdzie zamawiasz lusha?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Poradzcie mi proszę, bo napaliłam się na krem z kwasem glikolowym 10% i mlecznym 10%, ale nigdy nie miałam takiego kremu. Czy on nie będzie czasem za silny dla suchej wrażliwej skóry
Może lepiej nie ekserymentować z kwasami?

I wstawajcie już
Obawiam się, że to może być za dużo jak na początek, to w sumie 20% kwasów, nawet dla grubej i tłustej cery może być ryzykowny. Zależy jak wygląda skład całościowo ( może ma jakieś łagodzące substancje) i jakie jest Ph

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
czy jak kupuje extrakt (jak jedna z wizazanek mi zasugerowała)


to czy moge dosypac go troszke do porcji oleju i kwasu hialuronowego?
To zależy od ekstraktu, czy jest w płynie, w proszku i w czym rozpuszczalny
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-11-19 o 21:17
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 22:14   #326
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a jak z trwalocia? Masz z nia problemy przy tuszach czy nie? Pytam bo mi wiekszosc tuszy niestety mniej lub wiecej robi szarosc pod oczami, a jak nie robi, to czesto tusz nic z rzesami tez nie robi. Kolo tuszy tej marki i jeszcze PHB krece sie od jakiegos czasu, ale mam obawy, ze wydam tyle kasy i znow gora po miesiacu tusz zacznie mi robic szarosc, albo jeszcze gorzej, odrazu

chodzi dokladnie o ta wersje ?
http://www.ecco-verde.de/sobio-etic/...wimpern-effekt
Nie mam niestety porównania z innymi tuszami, może Anula pomoże Dla mnie jest bardzo dobry, łatwo się go używa (a ja niesamowita ciapa jestem jeśli chodzi o makijaż), długo się trzyma, a rzęsy wyglądają super Dłuuugaśne są

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48982710]Mam, a raczej miałam ten sam problem z tuszami naturalnymi, ale od kilku tygodni używam tego http://www.iherb.com/Physician-s-For...oz-7-5-g/41436
i nic podobnego nie ma miejsca, a przetestowałam ich naprawdę wiele i wróciłam do nienaturalnego, lecz o przyjaznym składzie zielonego Gosha; ten go jednak przebił, jeśli chodzi o podkręcenie rzęs i taki ogólny look- wyglądają mega naturalnie, a jednocześnie są dłuższe, gęstsze i podkręcone; nic a nic mnie nie podrażnia ani się nie osypuje- znalazłam naturalny ideał w momencie, kiedy już byłam totalnie zrezygnowana
Mają też inne tusze z tej firmy, ale wybrałam ten, ponieważ ma najmniej skomplikowaną szczoteczkę- jak dla mnie, no i okazało się, że robi cuda z moimi rzęsami [/QUOTE]

Myślałam o nim kiedyś, na pewno wypróbuję
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 22:50   #327
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pogrubienie konkretne? dorównuje drogeryjnym?
Nie mam za bardzo porównania, bo, tak szczerze mówiąc, to przed "erą naturalną" nie celowałam raczej w tusze pogrubiające, a przeważnie w wydłużające i podkręcające- on to akurat robi i ten rezultat jest łatwo osiągalny; co do gęstości natomiast to też zauważyłam pewną poprawę, ale nie jest to jakiś "dramatic look" Poza tym ja robię cienką, ciemną kreskę nad rzęsami za pomocą cienia i pędzelka, którą potem lekko cieniuję i już samo to jakby dodaje optycznie gęstości rzęsom, ale tylko u ich nasady; ogólnie więc jestem bardzo zachwycona efektem jaki przy pomocy niego osiągam, podobnie jak i jego trwałością- tutaj spokojnie mogę ją porównać do tej właściwej maskarom drogeryjnym, nawet tym wysokopółkowym
Co prawda nie przeszedł jeszcze "testu popołudniowej drzemki", bo jakoś nie było okazji ku temu , ale gdyby mu się nie powiodło, to i tak mu wybaczę, bo przez cały dzień zachowuje się naprawdę nienagannie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-11-19 o 23:07
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 08:07   #328
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Korah, to rezygnuję.
Cen mnie kusila, bo zamiast 180 zl jest za 59 zl, to myślalam, ze warto się skusić.
Skład ma niby naturalny, ale tylko ekstrakt z papai jest ciekawy.
Wolę nie ekserymentować z kwasami, bo buzię mam idealną, to lepiej nie kusić losu.

Z oferty w tk maxx z marki hugo & debra naturals wybrałam masło do ciała mango i pachnie cudnie.
Wszystkie produkty mają taką samą cenę 29,99zl.
Jeszcze fajnie wyglądały peelingi np kokosowy.

Sicilia, kupowałam już olejki w tk maxx i na szczęście było ok.
Zresztą gdyby było coś nietak, to bym poszła na skargę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 09:26   #329
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Nie mam niestety porównania z innymi tuszami, może Anula pomoże Dla mnie jest bardzo dobry, łatwo się go używa (a ja niesamowita ciapa jestem jeśli chodzi o makijaż), długo się trzyma, a rzęsy wyglądają super Dłuuugaśne są



Myślałam o nim kiedyś, na pewno wypróbuję
Co do tuszy naturalnych to ja moge polecic oproc so`bio hauschke ewentualnie i na pewno 100% pure. Zaden z nich mibsie nie osypywal, ale za inne oczy nie recze
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49004566]Nie mam za bardzo porównania, bo, tak szczerze mówiąc, to przed "erą naturalną" nie celowałam raczej w tusze pogrubiające, a przeważnie w wydłużające i podkręcające- on to akurat robi i ten rezultat jest łatwo osiągalny; co do gęstości natomiast to też zauważyłam pewną poprawę, ale nie jest to jakiś "dramatic look" Poza tym ja robię cienką, ciemną kreskę nad rzęsami za pomocą cienia i pędzelka, którą potem lekko cieniuję i już samo to jakby dodaje optycznie gęstości rzęsom, ale tylko u ich nasady; ogólnie więc jestem bardzo zachwycona efektem jaki przy pomocy niego osiągam, podobnie jak i jego trwałością- tutaj spokojnie mogę ją porównać do tej właściwej maskarom drogeryjnym, nawet tym wysokopółkowym
Co prawda nie przeszedł jeszcze "testu popołudniowej drzemki", bo jakoś nie było okazji ku temu , ale gdyby mu się nie powiodło, to i tak mu wybaczę, bo przez cały dzień zachowuje się naprawdę nienagannie [/QUOTE]
Dziekuje kochana
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-11-20 o 09:28
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 17:43   #330
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Co do tuszy naturalnych to ja moge polecic oproc so`bio hauschke ewentualnie i na pewno 100% pure. Zaden z nich mibsie nie osypywal, ale za inne oczy nie recze
Z tych wymienionych mialam Hauschke i u mnie bardzo szybko sie rozmazal( zwlaszcza ten nowy z wieksza szczoteczka). Nawet nie bylo wilgoci na dworze i nie bylo slonca, przez ktore oko moglo by lzawic.
Mnie i szarosc potrafia robic zwykle tusze, dlatego pytam innych czy i oni taki problem maja. Bo jesli tak, a dany tusz u nich szarosci pod okiem nie robi, to jest szansa ze i u mnie dany tusz moze bedzie sie dobrze trzymal i pandy nie robil.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.