Odżywka do rzęs XLASH - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-22, 13:59   #481
mlumixy
Raczkowanie
 
Avatar mlumixy
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cześć dziewczyny chciałabym się wypowiedzieć na temat xlasnu. Mam pewien problem i nie wiem czy nie jest on wywołany przez xlash. Luty 2014 zakupiłam xlash jeszcze z czarną nakrętka powiem szczerze efekt mialan po ponad tygodniu potem po jakimś czasie wypadało mi troche rzęs podczas makijażu ale nie miałam ubytków a rzeki nadal prezentowały się super a dowodem tego była mnóstwo komplementów od ludzi którzy nie wiedzieli że używym odżywki. Trzy tygodnie temu kupiłam żnów xlash tym razem w nowym opakowaniu używam jak przedtem codmiennie i coś jest nie tak rzęsy wypadają mi po tygodniu aplikacji powstał ubytek mało tego nie mogę ogarnąć rzęs żadym tuszem. Myślałam że to może wina tuszu w ciągu 3 tyg kupiłam trzy nowe tusze żaden nie potrafi ogarnąć moich rzęs a wcześniej podczas kuracji każdy tusz dawał sobie z nimi rade a teraz się sklejaja i prezentuje źle. Zaczynam zastanawiać się czy skład odżywki się zmienił lub czy może poprostu trafiłam na czas wymiany rzęs?

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Przepraszam za literowki ale pisałam to na szybko na telefonie
__________________
nowy cel POLE DANCE
mlumixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 18:24   #482
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Chyba trafiłaś na wymianę rzęs. Ja miałam starą odżywkę (zużyłam kilka opakowań), teraz mam nową (stosuję ją od kilku miesięcy) i wg mnie żadnej różnicy w działaniu nie ma. W sumie tylko raz miałam podobnie, tzn. zrobił mi się dość duży ubytek rzęs w jednym oku, ale to było jakoś tak na początku używania. Owszem, są momenty, że rzęsy trochę wypadają, ale na pewno nie więcej niż wtedy, gdy odżywki nie używałam. Może jest to po prostu bardziej zauważalne, bo jak rzęsy się podhodowały na odżywce i fajnie wyglądają, to każde pogorszenie tego stanu bardziej boli .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:18   #483
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Super, dzięki za inf
Ja kurację rozpoczęłam w listopadzie 2013, skończyłam w lutym 2014 i do teraz mam rzęsy do nieba, maluję je okazjonalnie, bo jak pomaluję jedną warstwą to efekt jak ze sztucznymi - niemalże aż za sztucznie Regularnie ktoś zadaje pytanie czy mam doczepiane rzęsy czy to moje, bo są mega długie (z reguły ludzie pytają jak co dziwne .. nie mam tuszu ). Także odżywkę polecam z całego serca. Zastanawiam się czy jest sens kupić raz jeszcze i używać, póki co tak jak pisałam - efekt jest wciąż, rzęsy sięregularnie wymieniają, co logiczne, a mimo to wciąż rosną bardzo długie
a mialas moze inne odzywki? zeby porownac? ja uzywalam teraz Long4Lashes i bylam bardzo zadowolona, rzesy urosly sporo i cena jest dobra, ale zastanawiam sie jakie efekty mialabym po Xlashu czy Revitalashu....a nie chce bez sensu zaplacic 4 razy wiecej za taki sam efekt
Ktoras z was ma porownanie ?
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:42   #484
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Jeśli chodzi o długość to najdłuższy urosły po Revitalash, ale efekt szybko minął.. poza tym były długie, ale cienkie i dosyć rzadkie. Szybko zrobiły się za ciężkie i wypadały pojedynczo, zrobiło się nierówno. Podsumowując: bardzo droga odżywka, krótkotrwały efekt, po kilku miesiącach bardzo mi zaczęła szkodzić na oczy - mam wrażliwe (jakby mi poraziło rogówkę, nie wiem)
Po Xlash efekty nie były tak spektakularne, ale również urosły. Pierwszy Xlash mnie nie uczulał nawet po paru miesiącach (sukces!), rzęsy się trochę zagęściły, urosły nieco krótsze niż po Revi.. ale też efekt utrzymywał się dłużej.
Podsumowując: długie (ale nie spektakularnie), lekko zagęszczone, nie wypadały
Później Long4lashes - pozytywna jakość ceny do jakości. Urosły troszkę krótsze niż po Xlash, zagęściły się, nie podrażniał, nie wypadały mi rzęsy (w ogóle!)
Teraz mam znowu Xlash, bo chciałam popracować na długością i czasami szczypie w oczy (ponoć zmiana składu), na razie może widzę lekki przyrost długości, zobaczymy jak dalej..

Dodam, że w czasie wszystkich odżywek stosowałam też olej arganowy do zmywania makijażu i sądzę, że to on jest najbardziej odpowiedzialny za to, że nie wypadają i się zagęsciły.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:52   #485
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o długość to najdłuższy urosły po Revitalash, ale efekt szybko minął.. poza tym były długie, ale cienkie i dosyć rzadkie. Szybko zrobiły się za ciężkie i wypadały pojedynczo, zrobiło się nierówno. Podsumowując: bardzo droga odżywka, krótkotrwały efekt, po kilku miesiącach bardzo mi zaczęła szkodzić na oczy - mam wrażliwe (jakby mi poraziło rogówkę, nie wiem)
Po Xlash efekty nie były tak spektakularne, ale również urosły. Pierwszy Xlash mnie nie uczulał nawet po paru miesiącach (sukces!), rzęsy się trochę zagęściły, urosły nieco krótsze niż po Revi.. ale też efekt utrzymywał się dłużej.
Podsumowując: długie (ale nie spektakularnie), lekko zagęszczone, nie wypadały
Później Long4lashes - pozytywna jakość ceny do jakości. Urosły troszkę krótsze niż po Xlash, zagęściły się, nie podrażniał, nie wypadały mi rzęsy (w ogóle!)
Teraz mam znowu Xlash, bo chciałam popracować na długością i czasami szczypie w oczy (ponoć zmiana składu), na razie może widzę lekki przyrost długości, zobaczymy jak dalej..

Dodam, że w czasie wszystkich odżywek stosowałam też olej arganowy do zmywania makijażu i sądzę, że to on jest najbardziej odpowiedzialny za to, że nie wypadają i się zagęsciły.
Dziekuje za odp hmm mowisz, ze po Revi najdluzsze, w sumie mi by taki efekt odpowiadal dlugich i cienkich, bo mam geste, jednak jak ma szkodzic na oczy to dziekuje...tak wiec ogolnie polecasz Xlash? Ale teraz nie wiem czy nie zostane przy Long4Lashes, bo dziewczyna stosujaca L4L twierdzi, ze ta odzywka nie ustepuje Revitalashowi, a cena groszowa w porownaniu do powyzszych
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:11   #486
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Dziekuje za odp hmm mowisz, ze po Revi najdluzsze, w sumie mi by taki efekt odpowiadal dlugich i cienkich, bo mam geste, jednak jak ma szkodzic na oczy to dziekuje...tak wiec ogolnie polecasz Xlash? Ale teraz nie wiem czy nie zostane przy Long4Lashes, bo dziewczyna stosujaca L4L twierdzi, ze ta odzywka nie ustepuje Revitalashowi, a cena groszowa w porownaniu do powyzszych
Wydaje mi się, że jednak Revi daje widocznie "dłuższy" efekt natomiast podrażnianie jest kwestią indywidualną.. ale czy to efekt warty takiej kasy? Nie sądze ja stawiam na gęste, zdrowe rzęsy i odżywki za jakieś rozsądne pieniądze
Powodzenia w podejmowaniu decyzji
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:48   #487
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jednak Revi daje widocznie "dłuższy" efekt natomiast podrażnianie jest kwestią indywidualną.. ale czy to efekt warty takiej kasy? Nie sądze ja stawiam na gęste, zdrowe rzęsy i odżywki za jakieś rozsądne pieniądze
Powodzenia w podejmowaniu decyzji
A znalazlas cos tanszego? bo w sumie Xlash niewiele jest tanszy od Revitalasha
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 15:27   #488
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja używam Xlash od bardzo dawna. W sumie innych odżywek nie testowałam, ale z tego, co wyczytałam w czasie, kiedy decydowałam się na zakup którejś z odżywek, wynika, że najbardziej spektakularne efekty daje Revitalash, z tym że efekty na dłuższą metę są takie, jak pisze Earthpace.
Z Xlash jestem zadowolona. Mnie nie szczypie i nie uczula, ale moja siostra czasami miała z tym problem. Rzesy mam wyraźnie wzmocnione. Może nie są jakoś spektakularnie dłuższe, ale na pewno dłuższe i gęstsze niż bez stosowania odżywki.

Edit - nie wiem, czy promocja jeszcze obowiązuje, ale jakiś czas temu dostałam maila, że z okazji Walentynek XlashPRO (większa pojemność) kosztuje 220 zł, zamiast 290 zł.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-02-24 o 15:29
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:40   #489
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
A znalazlas cos tanszego? bo w sumie Xlash niewiele jest tanszy od Revitalasha
Nie, nie znalazłam, nawet nie szukałam

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja używam Xlash od bardzo dawna. W sumie innych odżywek nie testowałam, ale z tego, co wyczytałam w czasie, kiedy decydowałam się na zakup którejś z odżywek, wynika, że najbardziej spektakularne efekty daje Revitalash, z tym że efekty na dłuższą metę są takie, jak pisze Earthpace.
Z Xlash jestem zadowolona. Mnie nie szczypie i nie uczula, ale moja siostra czasami miała z tym problem. Rzesy mam wyraźnie wzmocnione. Może nie są jakoś spektakularnie dłuższe, ale na pewno dłuższe i gęstsze niż bez stosowania odżywki.

Edit - nie wiem, czy promocja jeszcze obowiązuje, ale jakiś czas temu dostałam maila, że z okazji Walentynek XlashPRO (większa pojemność) kosztuje 220 zł, zamiast 290 zł.
Jaki czas używasz odżywki?
Ja używałam w zeszłym roku, od listopada 2013 do lutego 2014 (zużyłam jedno mniejsze opakowanie). Rzęsy były piękne, jak firanki, tak ja pisałam. Niestety ... po kilku miesiącach wszystko wróciło do stanu przed odżywką ... Mam wrażenie, że efekt się utrzyma, jak ciągle będziemy jej używać, tylko z mniejszą częstotliwością. Mam rację? Zastanawiam się czy nie 'wejść' w to jeszcze raz
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 20:33   #490
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Withi_as u mnie jest dokładnie tak jak napisałaś. Jest efekt podczas stosowania, kilka tygodni po i do następnego stosowania.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 20:35   #491
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Jaki czas używasz odżywki?
Ja używałam w zeszłym roku, od listopada 2013 do lutego 2014 (zużyłam jedno mniejsze opakowanie). Rzęsy były piękne, jak firanki, tak ja pisałam. Niestety ... po kilku miesiącach wszystko wróciło do stanu przed odżywką ... Mam wrażenie, że efekt się utrzyma, jak ciągle będziemy jej używać, tylko z mniejszą częstotliwością. Mam rację? Zastanawiam się czy nie 'wejść' w to jeszcze raz
Dokładnie nie pamiętam, ale zdaje mi się, że zaczęłam stosować jesienią 2013r. (w sumie muszę przejrzeć ten wątek, to ustalę dokładny początek stosowania ). Tak naprawdę od tego czasu używam codziennie. Myślę, że żeby efekt się utrzymał, trzeba by stosować co najmniej co 2-3 dni.

Zajrzałam kilka stron wstecz - używam od marca 2013r. - nawet nie wiedziałam, że to już tak dużo czasu minęło

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-01 o 20:43
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 08:22   #492
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Może jest jakaś promocja?
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 20:05   #493
tesa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

niewiesz czy są jakies tansze odpowiedniki tego..podobny skład ,a sa efekty ? bo troche sie boje w sumie zaryzykowac.. :P czekam na odp dzieki
tesa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 12:32   #494
iiris
Raczkowanie
 
Avatar iiris
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 75
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Gdzie najtaniej kupić tę odżywkę do rzęs? Na olx znalazłam za 135zł, fabrycznie zamknięta i zastanawiam się czy ją kupić, bo chyba dobra okazja. ogólnie polecacie tę odżywkę czy coś naturalnego co daje takie efekty znajdę taniej.
iiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 15:00   #495
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez tesa123 Pokaż wiadomość
niewiesz czy są jakies tansze odpowiedniki tego..podobny skład ,a sa efekty ? bo troche sie boje w sumie zaryzykowac.. :P czekam na odp dzieki
Co prawda nie odzywka, a baza pod tusz, ale zdecydowanie wzmacnia rzesy, ktore sa oslabione i ładnie je wydluza i pogrubia juz przed umalowaniem-Lash primer z GR, no i kosztuje kolo 15 zł
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 15:00:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.