Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-25, 22:27   #1891
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Hej, Mogę też prosić o wiadomość na temat boxa S.?

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2015-11-25 o 22:30
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 22:32   #1892
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Które?

O, ale się pochwalę zakupami ubraniowymi. Chociaż te mi się udały. Jak pojechaliśmy z mężem kupić walizki do outletu to weszłam oczywiście też pooglądać szmatki, padło na Mohito. I było 40% zniżki od ceny outletowej kupiłam płaszcz za 60zł, spodnie materiałowe za 30zł, koszulę też chyba za tyle, porządny kapelusz wełniany za 35zł i mega elegancką i piękną marynarkę z kolekcji Gold Label z Anją Rubik za jakieś 90zł -> nadal sporo, ale w materiale chociaż wełna przeważa a nie policrapshit, ten jest tylko jako domieszka.

Nie kupiłabym tych produktów za pełną kwotę pierwotną, za outletową nooo może, ale jak jeszcze było -40% to brałam bez zastanowienia

A i dziękuję, dostałam już pw z informacją
Studio Fix, Pro Longwear Nourishing i teraz Matchmaster. Za to nowy Waterweight mi nie pasuje zupełnie

Ale Ci się zakupy udały Potrzebuję paru rzeczy, ale twardo czekam do %%%

Czy ja też mogę prosić o PW z same-wiecie-jaką-informacją o same-wiecie-czym?
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nr 3 z G moim zdaniem wpada w róż, nr 1 jest bardziej żółty.
Zgadzam się Testowałam je dziś na ręce w S. i rzeczywiście 1 jest żółtawy, a 3 leci w róż. Oba za ciemne dla mnie

Jutro potestuję Touche Eclat, ciekawe czy się sprawdzi
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 23:00   #1893
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Takie dobre marki, a najtańszy detergent stosują Ja SLSów nie mogę mieć nawet w żelu pod prysznic.

za zakupy. A walizka? Udało się kupić?
Ja tak samo unikam SLSów, strasznie mnie wysuszają. Mam jeszcze kilka żeli w zapasie z SLSami i nie mogę się doczekać kiedy je wykończę... Masz jakieś myjadła do ciała do polecenia?

A walizki kupiliśmy jak szliśmy do samochodu z nimi to już się czułam jak na wakacjach pomijając temperaturę

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Marynarkę mam i bardzo ją lubię, też kupiona na wyprzedaży, zapłaciłam jakieś 130 zł, także to był dobry zakup
A to się cieszę, że dobrze trafiłam

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Kilka stron temu pisałam że jako próbkę niespodziankę dostałam od D. 5ml w mini flakoniku(!) J'adore Dior i próbkę D&G słonecznikowego, także mi nie poskąpili

Dziewczyny co Wam daje Wasz antyperspirant? Czy macie suche pachy??? Serio pytam!

Kupiłam Nivea Natural&Pure (bez aluminium) i tak jak po użyciu KAŻDEGO innego antyperspiranta, mam mokre bluzki ( nie mówię o momentach, gdy ćwiczę lub uprawiam inny sport przy "normalnym" funkcjonowaniu). Już nie wiem co kupić...
Na mnie antyperspiranty zapobiegają tylko przykremu zapachowi, pocę się dalej.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Studio Fix, Pro Longwear Nourishing i teraz Matchmaster. Za to nowy Waterweight mi nie pasuje zupełnie

Ale Ci się zakupy udały Potrzebuję paru rzeczy, ale twardo czekam do %%%

Czy ja też mogę prosić o PW z same-wiecie-jaką-informacją o same-wiecie-czym?

Zgadzam się Testowałam je dziś na ręce w S. i rzeczywiście 1 jest żółtawy, a 3 leci w róż. Oba za ciemne dla mnie

Jutro potestuję Touche Eclat, ciekawe czy się sprawdzi
Matchmaster kiedyś próbowałam, dobrze na mnie leżał. Co jakiś czas kusi mnie kupno, ale ostatnio ja prawie nie używam podkładów... Choć teraz zimą chyba zacznę, bo strasznie zaczyna mi już zimno na policzkach doskwierać... Studio fix znam, a Pro Longwear Nourishing? On jest jakiś nawilżający?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 23:09   #1894
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dostała któraś tę srebrną torbę z S. za zakupy od 300zł ?

BTW nie wiem co wziąć na BOXa
będzie w tym miesiącu czy w grudniu?
bo nie wiem ile mam czasu na pomyślenie
Ja mam torbę , w stacjonarce kosztowały 9 zł. Nie warto
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 23:58   #1895
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Matchmaster kiedyś próbowałam, dobrze na mnie leżał. Co jakiś czas kusi mnie kupno, ale ostatnio ja prawie nie używam podkładów... Choć teraz zimą chyba zacznę, bo strasznie zaczyna mi już zimno na policzkach doskwierać... Studio fix znam, a Pro Longwear Nourishing? On jest jakiś nawilżający?
Ja dopiero ostatnio odkryłam Matchmastera i zamierzam kupić
Nourishing jest podobny do klasycznego Pro Longweara, ale jest lżejszy, trwalszy i ma lepszą kolorystykę - tzn. NC15 wypada jaśniej niż w innych. Najlepiej sama przetestuj

Dziękuję za PW
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 03:33   #1896
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Może minerał? Ja zanim się poddam to spróbuję go. Też testuję teraz Nivea. Nie mam mokrych pach, ale ogólnie nie mam komfortu. Jestem przekonana, że wrócę do aluminium. A jak używałaś kulkę z aluminium to miałaś spokój? A może porozmawiaj kiedyś z dermatologiem. Słyszałam, że zabiegi z botoksem są skuteczne.

I gratuluję niespodzianki!

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------



Jak chcesz to mogę Ci zrobić i wysłać próbkę jedynki.

Zmykam już spać. Dobranoc
Bardzo dziękuję, ale myślę że póki co będzie za jasna Dobrej nocy
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 05:01   #1897
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

witam i spadam na kawkę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 05:36   #1898
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
witam i spadam na kawkę
dzień dobry
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 05:51   #1899
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Ale szaleństwo próbkowe w S
Muszę coś kupić w D - bo brakuje mi 1pkt do bonu i czekam na fajowe próbki

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

co sądzicie o zapachu męskim Azzaro Chrome? używa któryś z Waszych tż? czy lepszy TH Man Sport?
Szukam prezentu do 100zł na mikołaja
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 05:53   #1900
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Kilka stron temu pisałam że jako próbkę niespodziankę dostałam od D. 5ml w mini flakoniku(!) J'adore Dior i próbkę D&G słonecznikowego, także mi nie poskąpili

Dziewczyny co Wam daje Wasz antyperspirant? Czy macie suche pachy??? Serio pytam!

Kupiłam Nivea Natural&Pure (bez aluminium) i tak jak po użyciu KAŻDEGO innego antyperspiranta, mam mokre bluzki ( nie mówię o momentach, gdy ćwiczę lub uprawiam inny sport ale przy "normalnym" funkcjonowaniu). Już nie wiem co kupić...
Ja kupiłam tę Niveę i pierwsze 2 tygodnie były tragiczne, miałam uczucie jakbym się coraz bardziej pociła (niestety muszę przyznać, że zaczęłam go używać przy temp. 37st., to w sumie mogło pogorszyć proces adaptacji), potem jest już normalnie; na wyjazdy weekendowe zabieram ze sobą sztyft chyba Dove - i wtedy jest zmiana niesamowita, sucho, ślicznie
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:02   #1901
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, jak też jakoś dawno nic tam nie kupiłam S. ostatnio bije ich na głowę. Ja już wybrałam sobie rzeczy, które do boxa wezmę
'
Mąż sprzedaje na allegro jakąś rzecz do samochodu i dostał takiego maila: "Za800 pujdxie wysyłka jutro?pobranie"
ależ profesjonalny język
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 06:19   #1902
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cześć Nie mogę spać... Całą noc się budziłam, ja i moje dziecko... Teraz mnie bolo głowa
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:23   #1903
dama_z_szynszylem
Raczkowanie
 
Avatar dama_z_szynszylem
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Alwernia/ Tarnów
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Kilka stron temu pisałam że jako próbkę niespodziankę dostałam od D. 5ml w mini flakoniku(!) J'adore Dior i próbkę D&G słonecznikowego, także mi nie poskąpili

Dziewczyny co Wam daje Wasz antyperspirant? Czy macie suche pachy??? Serio pytam!

Kupiłam Nivea Natural&Pure (bez aluminium) i tak jak po użyciu KAŻDEGO innego antyperspiranta, mam mokre bluzki ( nie mówię o momentach, gdy ćwiczę lub uprawiam inny sport ale przy "normalnym" funkcjonowaniu). Już nie wiem co kupić...
Witam się rano
Ja przy zwykłym antyperspirancie tak na prawdę nie czuję żadnego efektu Rów ie dobrze mogę się nie smarować robię to bardziej z przyzwyczajenia
Żeby wyeliminować pocenie, muszę użyć blokera, z Ziai dobrze u mnie działa, choć jest trochę nieprzyjemny i ciężki w użyciu (trzeba czekać aż się wchłonie, a to trochę schodzi)
dama_z_szynszylem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:24   #1904
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Cześć Nie mogę spać... Całą noc się budziłam, ja i moje dziecko... Teraz mnie bolo głowa
ojej dziecko też się wkręciło w ... oczekiwanie

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
Witam się rano
Ja przy zwykłym antyperspirancie tak na prawdę nie czuję żadnego efektu Rów ie dobrze mogę się nie smarować robię to bardziej z przyzwyczajenia
Żeby wyeliminować pocenie, muszę użyć blokera, z Ziai dobrze u mnie działa, choć jest trochę nieprzyjemny i ciężki w użyciu (trzeba czekać aż się wchłonie, a to trochę schodzi)
i piecze jak się go da za dużo coś o tym wiem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:24   #1905
dama_z_szynszylem
Raczkowanie
 
Avatar dama_z_szynszylem
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Alwernia/ Tarnów
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Cześć Nie mogę spać... Całą noc się budziłam, ja i moje dziecko... Teraz mnie bolo głowa
Współczuję
Też tak czasem mam, najczęściej przed jakimś ważnym spotkaniem, egzaminem itd, kiedy powinnam być w jak najlepszej formie
dama_z_szynszylem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:25   #1906
dama_z_szynszylem
Raczkowanie
 
Avatar dama_z_szynszylem
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Alwernia/ Tarnów
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ojej dziecko też się wkręciło w ... oczekiwanie

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------


i piecze jak się go da za dużo coś o tym wiem
No piecze ale u mnie eliminuje mokre pachy, więc cierpię
dama_z_szynszylem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:25   #1907
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

witam się z rana ja po antyperspirantach też się pocę tylko nie śmierdzę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:29   #1908
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana ja po antyperspirantach też się pocę tylko nie śmierdzę
u mnie to samo niestety chyba nic nie wyeliminuje u mnie wody pod pachami

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo mnie wyleczyło z Clarinsów


---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i ja też ! i ja! aczkolwiek Double Serum bardzo lubię ale na razie mam nim przesyt

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------


mnie tyż
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:29   #1909
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Never znasz te zapachy? one chyba u nas sa generalnie niedostepne to jakies butikowe flaszki tak? opakowania są interesujące
bo generalnie to pierwsze widze te guerlainy, szkoda ze takie ceny
http://www.parfumdreams.de/Guerlain/...dex_14290.aspx
http://www.parfumdreams.de/Guerlain/...dex_14421.aspx
http://www.parfumdreams.de/Guerlain/...dex_14288.aspx
http://www.parfumdreams.de/Guerlain/...dex_14319.aspx
Wycofane z popularnych perfumerii. A te złote opakowania w linkach na dole służą jako wymienne etui. Dokupuje się potem wkłady.

Moja mama kocha te staruszki od Guerlaina. To są dopiero perfumy... Siekiery jak nic

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Bierz Basics ja mam tylko 2 ale są genialne, przez pewien czas po kupieniu czekolady TF byłam pewna, że pójdą w odstawkę ale jednak nie, zdecydowanie moja ulubiona paleta ever.
Jeszcze osobiście zastanowiłabym się nad:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...owiek/P2160010
Wczoraj oglądałam filmik Maxineczki i strasznie psioczyła, że najciemniejsze 2 odcienie diablo się osypują. Faktycznie było to widać.

Mam wyczajoną fajną ofertę. Jak mi wyślą i przekonam się czy wszystko ok, to Wam zalinkuję
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 06:31   #1910
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Poszło zamówienie EL, 502 zł...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:36   #1911
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wycofane z popularnych perfumerii. A te złote opakowania w linkach na dole służą jako wymienne etui. Dokupuje się potem wkłady.

Moja mama kocha te staruszki od Guerlaina. To są dopiero perfumy... Siekiery jak nic

Wczoraj oglądałam filmik Maxineczki i strasznie psioczyła, że najciemniejsze 2 odcienie diablo się osypują. Faktycznie było to widać.

Mam wyczajoną fajną ofertę. Jak mi wyślą i przekonam się czy wszystko ok, to Wam zalinkuję
ale tajemnicza
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:36   #1912
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Ja mam torbę , w stacjonarce kosztowały 9 zł. Nie warto
Też ją mam szału nie robi, ale za 9zł można wziąć 39zł na pewno nie jest warta
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:37   #1913
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
u mnie to samo niestety chyba nic nie wyeliminuje u mnie wody pod pachami
wodę pod pachami eliminują chyba tylko te takie tabletki które blokują pocenie. Ale moim zdaniem niezbyt to zdrowe bo skoro się produkuje woda to po coś a jak ją zablokować w środku to nie może się dobrze skończyć
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:42   #1914
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Sklep schodzi "na psy" , ja tam go od wakacji bojkotuję i nic od lipca tam nie kupiłam
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------



ja już półtora miesiąca nic tam nie kupiłam
też ich bojkotuję

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, jak też jakoś dawno nic tam nie kupiłam S. ostatnio bije ich na głowę. Ja już wybrałam sobie rzeczy, które do boxa wezmę
'
Mąż sprzedaje na allegro jakąś rzecz do samochodu i dostał takiego maila: "Za800 pujdxie wysyłka jutro?pobranie"
uwielbiam all

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wodę pod pachami eliminują chyba tylko te takie tabletki które blokują pocenie. Ale moim zdaniem niezbyt to zdrowe bo skoro się produkuje woda to po coś a jak ją zablokować w środku to nie może się dobrze skończyć
Też tak uważam najważniejsze, że nie śmierdzi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:45   #1915
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Cześć Nie mogę spać... Całą noc się budziłam, ja i moje dziecko... Teraz mnie bolo głowa
to z nerwów w oczekiwaniu na Sama-Wiesz-Co a tak serio to współczuję

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
też ich bojkotuję

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Też tak uważam najważniejsze, że nie śmierdzi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:49   #1916
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dzień dobry

W ramach koszmaru śniło mi się dzisiaj oddawanie purchawki do stacjo.
Aż się zastanawiam czy nie odpuścić ....
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:50   #1917
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry

W ramach koszmaru śniło mi się dzisiaj oddawanie purchawki do stacjo.
Aż się zastanawiam czy nie odpuścić ....
nie odpuszczaj w końcu to nie jest coś za 5 zł tylko za ponad 100. I do tego twierdzą że są "renomowaną siecią" więc niech to teraz udowodnią. Może dostaniesz jakiś fajny gratis przeprosinowy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:51   #1918
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

W D. jest nowa marka: Cailyn ma ciekawe opakowania

Dziś zmiana prezentu w D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:52   #1919
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Witajcie

Co do antyperspirantów, to u mnie też raczej niwelują zapach jedynie ostatnio pomaga mi Rexona Maximum Protection - po niej pachy mam suche i ładnie pachnące minusem jest tylko, że może zostawiać ślady.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:53   #1920
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry

W ramach koszmaru śniło mi się dzisiaj oddawanie purchawki do stacjo.
Aż się zastanawiam czy nie odpuścić ....
No co Ty! Nie odpuszczaj ten krem może Cię uczulić to oni powinni się wstydzić sprzedawania klientom takiego badziewia
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.