facet, żona, kochanka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-15, 13:30   #1
tazla11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7

facet, żona, kochanka.


Witam! chcialabym opowiedzic moja historie, znalismy sie z chlopakiem ponad 7 lat tylko ze...bedac ze mna w zwiazku mial od poczatku jeszcze inna. Ja niczego sie nie domyslalam, ona tez a lata lecialy. Z tamta zdazyl sie ozenic, miec dziecko (jak sie dowiedzialam o wszystkim zona byla z drugim w 9 miesiacy ciazy, bylo to dwa tygodnie temu). Co mu wogole nie przeszkadzalo dalej dzwonic, pisac, spotykac sie ze mna i jednoczesnie zdardzac zone a mnie z nia. Niedawno jego zona do mnie napisala bo zaczela cos podejrzewac, sprawdzila bilingii polaczen itp. Na poczatku nie bardzo wiedzialam co mam myslec. Jak mozna kogos oszukiwac kogos tyle czasu. Co myslicie o takich facetach? po co sie zenia skoro nawet slub nie jest w stanie sprawic ze zrezygnuja z tej drugiej. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.
tazla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 17:33   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: facet, żona, kochanka.

Eeee? Byliście w związku 7 lat i nigdy niczego nie podejrzewałam? Nie mieliście planów, żeby razem zamieszkać albo coś?
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 19:55   #3
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: facet, żona, kochanka.

Jeśli to prawda, to facet koszmarny, ale jakoś słabo wierzę w całą tę historię.

7 lat to szmat czasu, sporo długich weekendów, urlopów itp. I ani Ty, ani żona nie zauważyłyście, że przynajmniej podczas części takich okazji facet był "gdzieś"? Ciężko mi sobie wyobrazić, jak miałoby to w praktyce funkcjonować.
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 21:44   #4
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: facet, żona, kochanka.

Bigamista to osobna rasa faceta, w domu nie wiele potrafi zrobić ale wspaniale kombinuje jak być z tą drugą....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 06:28   #5
tazla11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: facet, żona, kochanka.

Plany były, także dotyczące ślubu tylko ciągle odkładane, takie ciągle zwodzenie kogoś. A żona i ja naprawdę niczego nie podejrzewalyśmy.

---------- Dopisano o 06:24 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------

Tak że w tygodniu był mój A weekendy to sporadycznie więc pewnie wtedy był żony.

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Wiem że dziwna historia dać się oszukiwać tyle czasu. Ale myślę że w dużo gorszej sytuacji jest teraz jego żona która za chwilę będzie rodzić. Mam też nadzieję że go wywaliła z domu. Gdy ona do mnie napisała, ja zadzwoniłam do niego zapytać czy to prawda na co usłyszałam Nie. Jednak potem już się nie odezwał.
tazla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 10:46   #6
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: facet, żona, kochanka.

Cytat:
Napisane przez tazla11 Pokaż wiadomość
Plany były, także dotyczące ślubu tylko ciągle odkładane, takie ciągle zwodzenie kogoś. A żona i ja naprawdę niczego nie podejrzewalyśmy.

---------- Dopisano o 06:24 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------

Tak że w tygodniu był mój A weekendy to sporadycznie więc pewnie wtedy był żony.

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Wiem że dziwna historia dać się oszukiwać tyle czasu. Ale myślę że w dużo gorszej sytuacji jest teraz jego żona która za chwilę będzie rodzić. Mam też nadzieję że go wywaliła z domu. Gdy ona do mnie napisała, ja zadzwoniłam do niego zapytać czy to prawda na co usłyszałam Nie. Jednak potem już się nie odezwał.
Sorry, ze tak niedelikatnie, ale serio bardzo mnie dziwi ta sytuacja. Nie zastanowiło cię, ze nigdy nie ma weekendów dla ciebie? Jak sie tłumaczył?
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 16:25   #7
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: facet, żona, kochanka.

Grubymi nićmi szyta ta historia. Nieczęsto to piszę, ale autorka mi nie brzmi wiarygodnie już po pierwszym poście.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-16, 16:43   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: facet, żona, kochanka.

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Grubymi nićmi szyta ta historia. Nieczęsto to piszę, ale autorka mi nie brzmi wiarygodnie już po pierwszym poście.
No. Facet ładuje ją w bambus 7 lat, a ona pyta, co o tym myślimy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 18:26   #9
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: facet, żona, kochanka.

Ja tam gratuluję facetowi zaradności, logistyki, organizacji. Bo ogarnąć dwie (chociaż z drugiej strony nieogarnięte) kobiety przez taki szmat czasu to trza mieć łeb na karku
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 19:05   #10
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: facet, żona, kochanka.

Mój znajomy prowadził takie " podwójne życie " . Był kierownikiem w poważnym urzędzie i zawsze miał odpowiednio dobraną sekretarkę, która wiedziała że jak dzwoni Anna Kowalska to ma łączyć z kierownikiem kowalskim a jak dzwoniła Maja Nowak to łączyć z kierownikiem piotrowskim, posiadał ze 3 telefony komórkowe i tak sobie radził.....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 21:52   #11
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: facet, żona, kochanka.

Czego to facet nie wymyśli żeby bzykać naraz kilka dziewczyn..
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 08:03   #12
tazla11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: facet, żona, kochanka.

Na początku weekendy były wspólne tak przez rok, później coraz rzadziej. Tłumaczył się tym że pracuje długo w soboty też i niedziela jest jedynym dniem kiedy może odpocząć. Z czasem ja też zaczęłam myśleć żeby znaleźć sobie innego bo mnie to wszystko męczyło i czułam się samotna. W sumie to jestem wdzięczna tej jego żonie że wszystko się wydało.

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Żyłam złudzeniami, iluzja że znowu będzie jak na początku może dlatego tyle czasu przy nim trwałam. Widziałam że nieraz kłamie, oszukuje ale nigdy do głowy by mi nie przyszło że za tym wszystkim stoi żona i dzieci.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Pytam o to co myślicie o takich facetach? Bo skoro zdradzają żony to nie sądzę żeby je kochali i to samo tyczy się kochanek. Skoro zdradza to tego chce.
tazla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 09:00   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: facet, żona, kochanka.

Lepiej by bylo zapytac co sadze o kobitach.
Bo o nim nie mozna dobrego slowa powiedziec

Za to kobity niemozebnie naiwne i hmm niemadre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 09:56   #14
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: facet, żona, kochanka.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Lepiej by bylo zapytac co sadze o kobitach.
Bo o nim nie mozna dobrego slowa powiedziec

Za to kobity niemozebnie naiwne i hmm niemadre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic dodać, nic ująć.
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 13:33   #15
tazla11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: facet, żona, kochanka.

Trudno się z Tobą nie zgodzić
tazla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 14:00   #16
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: facet, żona, kochanka.

Przez 7 lat nie zastanowilas sie, dlaczego on Cie do siebie nie zaprasza? Serio? No to pogratulowac refleksu...
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 14:24   #17
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: facet, żona, kochanka.

Cytat:
Napisane przez tazla11 Pokaż wiadomość
Na początku weekendy były wspólne tak przez rok, później coraz rzadziej. Tłumaczył się tym że pracuje długo w soboty też i niedziela jest jedynym dniem kiedy może odpocząć. Z czasem ja też zaczęłam myśleć żeby znaleźć sobie innego bo mnie to wszystko męczyło i czułam się samotna. W sumie to jestem wdzięczna tej jego żonie że wszystko się wydało.

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Żyłam złudzeniami, iluzja że znowu będzie jak na początku może dlatego tyle czasu przy nim trwałam. Widziałam że nieraz kłamie, oszukuje ale nigdy do głowy by mi nie przyszło że za tym wszystkim stoi żona i dzieci.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Pytam o to co myślicie o takich facetach? Bo skoro zdradzają żony to nie sądzę żeby je kochali i to samo tyczy się kochanek. Skoro zdradza to tego chce.
Ale z drugiej strony gdyby mu nie zależało na was obu (Tobie i żonie), to po co męczyłby się z takim podwójnym życiem? Gdyby chciał tylko pieprzyć inną kobietę, to równie dobrze mógłby znaleźć sobie kochankę gdziekolwiek, bliżej domu na przykład. Więc być może coś czuje do was obu, jakkolwiek dziwnie to brzmi - można kochać dwie osoby.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 15:04   #18
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: facet, żona, kochanka.

Cytat:
Napisane przez tazla11 Pokaż wiadomość
Plany były, także dotyczące ślubu tylko ciągle odkładane, takie ciągle zwodzenie kogoś. A żona i ja naprawdę niczego nie podejrzewalyśmy.

---------- Dopisano o 06:24 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------

Tak że w tygodniu był mój A weekendy to sporadycznie więc pewnie wtedy był żony.

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Wiem że dziwna historia dać się oszukiwać tyle czasu. Ale myślę że w dużo gorszej sytuacji jest teraz jego żona która za chwilę będzie rodzić. Mam też nadzieję że go wywaliła z domu. Gdy ona do mnie napisała, ja zadzwoniłam do niego zapytać czy to prawda na co usłyszałam Nie. Jednak potem już się nie odezwał.
zatem przez 7 lat w tygodniu i czasami tez weekendy nie byl zony.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 16:43   #19
tazla11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: facet, żona, kochanka.

Jakkolwiek dziwnie to wszystko brzmi tak było. Niestety to był człowiek któremu słowa "kocham Cię" bez najmniejszego problemu przechodziły przez gardło nawet jak oznaczaly kłamstwo. Przecież jak poznał tamtą (żonę) mógł zerwać kontakt, powiedzieć że jest inna A a tego nie zrobił. Jak się dowiedziałam od żony w roku którym brali ślub(ja akurat wtedy mieszkałam w KRK) przychodził do mnie na mieszkanie jej gdyby nigdy nic, później urodziła mu się córka i dalej było to samo. Zero zmian w zachowaniu. Nawet jak żona zaszła drugi raz w ciążę też go to nie powstrzymało żeby dzwonić, pisać, spotkać się. Wogóle myślę że być może był w tamtej zakochany przez chwilę ale po ślubie czar prysl i już żona nie była taka super.
tazla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 16:58   #20
zosiakowal
Przyczajenie
 
Avatar zosiakowal
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Dot.: facet, żona, kochanka.

sprytu mu tylko pozazdorścić żartuje oczywiście, cóż można powiedzieć- szkoda tylu zmarnowanych lat na drania, uważam że karma istnieje i jeszcze ten jego "spryt" do niego wróci w odpowiednim momencie, facet jest dnem

i chociaż teraz pewnie trudno Ci w to uwierzyć ale są na świecie faceci warci uwagi, mądrzy i dobrzy, mam nadzieję że na takiego trafisz
zosiakowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 17:19   #21
tazla11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: facet, żona, kochanka.

Dziękuję ZosiaKowal jest mi teraz ciężko i szkoda mi tych wszystkich lat ale mam nadzieję że kiedyś będę szczęśliwa. Mam też nadzieję że tego h... Żona już odpowiednio potraktowala i nawet jak z czasem mu wybaczy to już napewno nie zaufa.
tazla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 08:40   #22
tazla11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: facet, żona, kochanka.

Wiele razy chciałam skończyć to wszystko bo miałam dość, widziałam że kłamie, kręci itp ale za każdym razem on wtedy mówił(tylko mówił) piękne słówka które znowu dawały głupia nadzieję. Byłam naiwna wierząc że wkońcu wszystko się ułoży. Ulżylo mi że teraz już wszystko wiem i nie muszę słuchać kolejnych obiecanek i kłamstw.
tazla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 14:41   #23
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: facet, żona, kochanka.

Nie kupuje tej historii. 7lat? Rozumiem jeszcze rok, czy tam dwa. Rozumiem, że żadnej z was rodzinie też przez te 7lat nie przedstawił? Żona miała go na weekendy i nie dziwiła się co robi w tygodniu, a Ty miałaś w tygodniu i nie dziwiłaś się co robi weekendy. Tak sobie 7 lat minęło.
No tak
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-20 15:41:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.