wózek HAUCK - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 17:28   #31
Aneczka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: wózek HAUCK

Ja mam wózek Hauck Merlin Traxx czterokołowiec w zestawie
-gondola(brązowo-czerwona)z folią przeciwdeszczową
-spacerówka czerwona z folią przeciwdeszczową.

Bardzo jestem zadowolona z wózka.
W bardzo dobrym stanie.
SPRZEDAM
Aneczka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:35   #32
mamagaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: wózek HAUCK

Witam Mamy! Czytając kilka komentarzy postanowiłam się zalogować i napisać parę słów. Po pierwsze nie wiem, skąd takie bzdury się rodzą, ale x- lander nie robi nic na licencji Mutsy. To polska firma produkująca wózki w Chinach i wiem to na 100%, bo mojej przyjaciółki znajomy w tej fabryce był a że ja właśnie byłam na etapie tematu "Jaki wózek wybrać" stąd temat wyszedł na jaw. Druga kwestia to taka, że jestem szczęśliwą posiadaczką wózka i'coo Peak Air (grupa Hauck). Razem z synkiem, starszą córką, mężem i Dziadkami jesteśmy bardzo zadowoleni. Waży sporo, ale na parter każdy sobie poradzi. Poza tym druga spacerówka to lekki Pluto tej samej marki. Moja koleżanka ma hauck Malibu i też bardzo sobie chwali. Jest lekki bardzo a ona na 4 piętro wynosi. Ja jestem w temacie nie tylko z racji bycia mamą, ale dzięki znajomemu z branży i wiem, że przedstawiciel haucka w polsce jest, niech poszukam....łatwo znaleźć w google. Na takich forach to trzeba prawdę pisać, żebyśmy my- mamy otrzymywał prawdziwe dane, bo przecież pośrednio od nich zależeć będzie szczęście naszych pociech. Dlatego zdecydowałam napisać parę słów i obiecuję tu zaglądać, żeby znowu nikt nie wciskał Wam kitów. Serdeczne pozdrowienia!
mamagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 22:58   #33
tist
Przyczajenie
 
Avatar tist
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: wózek HAUCK

Witam wszystkie Panie
Właśnie zastanawiam się kupnem drugiego wózka (spacerówki). Zastanawiałam się nad wózkiem hauck (http://www.malinowaaleja.pl/wozki-dz...parasolka.html) ale niestety nie mogę znaleźć na jego temat żadnych opinii... Niestety tu gdzie mieszkam jest ciężko pójść do sklepu i sprawdzić jak wózek "wygląda z bliska" gdyż sklepy wolą prowadzić katalogi a na miejscu mają tylko kilka sztuk wybranych modeli. Może któraś z was spotkała się już z tym modelem?
Z góry dziękuję.
tist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 08:17   #34
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: wózek HAUCK

co prawda temat już wiekowy ale może przyda się komuś świeża opinia.
Więc mam wózek Hauck Malibu 3w1. Póki co używam jeszcze gondoli i oczywiście fotelika z zestawu i muszę napisać że jestem bardzo zadowolona z wózka. Na początku martwiłam się jak to będzie bo nówkę w sklepie kupiłam za 699 zł ... bałam się że zaraz coś się popsuje/urwi/itp ale użytkuje go już 4 miesiąc i według mnie jest bardzo dobry. Wózek jest lekki co jest dla mnie ważne bo muszę tachać go na 2 piętro.. gondola jest duża i moja córa ciągle ma jeszcze zapas miejsca. stelaż się bardzo fajnie składa i zajmuje mało miejsca. Fotelik moim zdaniem jest dobry ma 4* w ADAC więc nie jest źle. Jedynie co to jak fotelik zamontuje się w stelaż to dziecko jest bardziej w pozycji siedzącej... niestety nie da się pochylić fotelika...no ale nie powinno się też w foteliku na spacery chodzić więc ... :P: Spacerówki jeszcze nie testowałam i nie wiem czy się rozkłada na płasko czy nie ale mam nadzieję że też będzie ok.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-03 09:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.