Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 06:27   #421
jaolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

A jakie witaminy?
Po prostu jakaś mieszanka czy specjalne te reklamowane dla poprawy kolorytu cery bla bla bla?
PS Jak ktoś zna odpowiedź na moje poprzednie pytanie, to... ja nadal na nią czekam, chi chi
jaolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 15:46   #422
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

zaplanowałam sobie już sakup serum z wit c, jakies tableteczki tez rozwazam (cos polecacie?), ale myslalam tez o jakims zabiegu. Chcę dziełac kompleksowo bo naprawdę potrzebuje doprowadzic cere do normalnego stanu, stad mysl, ze odpowiedni zabieg moze jej bardzo pomóc...może inny zabieg? a moze tym razem cera zareaguje lepiej? tylko szczerze mowiąc troche boje sie wydac znowu dwoch stowek na nic...dziewczyny ile płacicie za kawitacje?
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:19   #423
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc


Nie wiem czy to jest tanio, ale u mnie w gabinecie na Sepa Szarzyńskiego peeling kawitacyjny z sonoforeza i maska kosztuje 50zł. Jestem licencjonowaną kosmetyczką więc nie ma się czego bać.

Edytowane przez majkens
Czas edycji: 2009-04-02 o 19:20
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 22:39   #424
jaolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

W Warszawie?

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez majkens Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to jest tanio, ale u mnie w gabinecie na Sepa Szarzyńskiego peeling kawitacyjny z sonoforeza i maska kosztuje 50zł. Jestem licencjonowaną kosmetyczką więc nie ma się czego bać.
masz na myśli Warszawę? bo nieco się zgubiłam
jaolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:42   #425
goska2110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 32
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majkens Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to jest tanio, ale u mnie w gabinecie na Sepa Szarzyńskiego peeling kawitacyjny z sonoforeza i maska kosztuje 50zł. Jestem licencjonowaną kosmetyczką więc nie ma się czego bać.
To bardzo mało tam gdzie ja chodze to koszt rzędu 120 zł
goska2110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:50   #426
jaolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Albo i 150, w zależności od dodatkowych atrakcji
jaolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:58   #427
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Wrocław niestety, cena tak naprawdę zależy tylko od kosmetyczki dobrze to przeliczyłam i pomimo kosztu maski i ampułki nadal wychodzę na swoje a wychodzę z założenia że lepiej mieć więcej klientów za mniejszą kwotę niż paru za większą. Może kiedyś się na tym przejadę jak narazie nie narzekam
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 15:58   #428
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

hmm to niezły biznes...

w ubiegłym roku również szukałam polecanego gabinetu, a że nie znalazłam, to wybrałam taki, który otworzył się obok mojej ówczesnej pracy-kusili znizką 10% a sam gabinet wyglądał na czysty i godny zaufania... nie miałam pojęcia jakie są ceny

dlatego tera proszę krakowianki-gdzie chodzicie i za ile?
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 19:27   #429
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
od czasu do czasu (tak raz w tygodniu) używam toniku z kwasami AHA/BHA i się zastanawiam czy mogę iść na peeling kawitacyjny w przyszłym tygodniu czy zaczekać kilka dni od ostatniego użycia toniku (wczoraj użyłam).
Chodzi mi głównie o pozbycie się zaskórników otwartych ze strefy T i rozjaśnienie cery.
Hej, troszkę dawno pisałaś posta, ale spróbuje odpowiedzieć. Zarówno tonik czy peeling migdałowy i kawitacja złuszczają naskórek. Gdzieś na wątku o kwasie migdałowym czytałam że skóra regeneruje sie ok 24 dni. Tonik ma słabsze działanie ale jest częściej stosowany. Nie zaszkodzi odczekać tygodnia czy 10 dni. Ja sama planuje w święta zastosować peeling migdałowy a po 3 tyg. kawitację.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:59   #430
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

HEJ
mam do Was pytanie odnosnie PK-on usuwa takie drobniutkie dziurki po tradziku ..marze zeby sie ich pozbyc...plissssssssss poradzcie
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 06:54   #431
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Liatris Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.

Byłam na mikrodermabrazji i babka dodatkowo zrobiła mi peeling kawitacyjny, potem jakąś ampułkę. Nigdy nie miałam migrenowego bólu głowy, ale po powrocie do domu przebrzmiewały mi w głowie te dzwięki co podczas peelingu i bolała głowa i oczodoły. Wiem, ze to nie była kosmetyczka. Ma swój gabinet i wcześniej zajmowała się tylko paznokciami. Kupiła specjalistyczną maszynę na targach, przeszła szkolenie w jej obsłudze i tylko czy aby na pewno robi to poprawnie. Czy którąś z Was tez bolała w ten sposób głowa?

Pozdrawiam
Przebrzmiewały tzn? Słyszałaś je? One mają tak wysoką częstotliwość, że ludzkie ucho ich nie słyszy... więc nie wiem co "słyszałaś" po powrocie do domu, ale na pewno nie ultradźwięki. Mnie tam po zabiegu nic nie bolało.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 11:49   #432
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
HEJ
mam do Was pytanie odnosnie PK-on usuwa takie drobniutkie dziurki po tradziku ..marze zeby sie ich pozbyc...plissssssssss poradzcie
Niestety nie usuniesz tego kawitacją, musiałabyś złuszczyć naskórek, żeby wyrównać dziurki. W zależności od tego jak są głębokie albo mikrodermabrazją u kosmetyczki albo dermabrazją u dermatologa.
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 11:39   #433
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

majkens dzieki za odp..jestes kochana..mam depresje z powodu mojej skory i stanu wlosow najchetniej zakopalabym sie w domu i juz nie wychodzila...bylam przed chwila na tym PK fajna sprawa ale zobaczymy jaki bedzie efekt...mysle ze dermabrazja nie bedzie mi potrzebna ale mikro napewno..ale to dopiero jesienia
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 11:52   #434
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: peeling kawitacyjny

Cytat:
Napisane przez nnajnna Pokaż wiadomość
Moja kosmetyczka powiedziala ze powinnam robic peeling kawitacyjny raz w tygodniu przez co najmniej miesiac zeby byly efekty i pozniej raz na dwa tygodnie czy to znaczy ze nie ma pojecia o tym co robi?
a mi powiedziala ze raz na pol roku!!! a bylam przed chwila na PK
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 19:24   #435
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

bylam dzisiaj na PK, manualnym, sonoforezie i algach jestem cala w czerwone plamki ale ponoc zejdzie,...bolalo ze hej! no ale cera gladziutka...pozdrawiam
pS Zaplacilam 100 złotych.
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:01   #436
montana32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

W moim gabinecie w Krakowie zabieg PK+sonoforeza+ampułka+mas ka wyciszająca+serum nawilżające+algaplast+del ikatny masaż również kosztuje 100 zł myślę że nie jest to wygórowana cena napewno warta efektu.

Pozdrawiam
montana32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:32   #437
jaolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

To nie za dużo zapłaciłaś, a ile to trwało?
jaolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:46   #438
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

dwie godziny. na razie buzie mam cala w czerwone kropki ale ponoc minie....pozdrawiam!
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:43   #439
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez montana32 Pokaż wiadomość
W moim gabinecie w Krakowie zabieg PK+sonoforeza+ampułka+mas ka wyciszająca+serum nawilżające+algaplast+del ikatny masaż również kosztuje 100 zł myślę że nie jest to wygórowana cena napewno warta efektu.

Pozdrawiam
mogę prosic o adres na pv?
zainteresowałam się
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 10:56   #440
kalinka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam dziewczyny!!!
A co myślicie o mikrodermabrazji diamentowej? Bo szukam jakiegoś zabiegu polepszającego wygląd mojej skory twarzy no i natknełam sie na taki zabieg opisany w necie. Az wstyd się przyznac , ale mam 23 lata a ani razu jeszcze nie bylam na żadnym zabiegu u kosmetyczki. No i wydaje mi sie że już najwyższy czas aby to zmienić. No i potrzebuje jakiejś rzetenej opini zanim oddam sie w ręce kosmetyczki. Jak myślicie jak na początek warto wybrac się na ta mikrodermabrazję diamentową czy polecacie jakieś inne zabiegi?
kalinka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:19   #441
montana32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc



---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kalinka28 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!!!
A co myślicie o mikrodermabrazji diamentowej? Bo szukam jakiegoś zabiegu polepszającego wygląd mojej skory twarzy no i natknełam sie na taki zabieg opisany w necie. Az wstyd się przyznac , ale mam 23 lata a ani razu jeszcze nie bylam na żadnym zabiegu u kosmetyczki. No i wydaje mi sie że już najwyższy czas aby to zmienić. No i potrzebuje jakiejś rzetenej opini zanim oddam sie w ręce kosmetyczki. Jak myślicie jak na początek warto wybrac się na ta mikrodermabrazję diamentową czy polecacie jakieś inne zabiegi?

najpierw wybierz się kalinko do kosmetyczki aby określiła stan skóry i dopiero wtedy zdecyduj w jaki sposób chcesz poprawić jej kondycję - ja uważam że mikrodermabrazja na twarz to dla 23 latki za wcześnie ale decyzja należy do ciebie .

pozdrawiam montana32

Edytowane przez montana32
Czas edycji: 2009-04-25 o 18:28
montana32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:00   #442
kalinka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Montana32
Tak myślałam żeby skontaktować sie osobiście z kosmetyczka najpierw w sprawie porady tyle że chciałam poznac najpierw opinię od forumowiczek które wiedzą coś więcej na ten temat ode mnie......

A słyszalam że sa dwie mikrodermabrazje zwykłe i diametowe i ze ta druga jest delikatniejsza. Dopytuje się tak o dermabrazje bo czytałam jakie efekty można po niej oczekiwać i sa bardzo zachęcajace. Pisali że oczyszcza skórę, odświeża, usuwa drobne przebarwienia, to myslałam że to coś dla mnie. A z jakich powodów za wcześnie? Na co dobra jest ta mikrodermabrazja?


Pozdrawiam.
kalinka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 17:58   #443
montana32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kalinka28 Pokaż wiadomość
Montana32
Tak myślałam żeby skontaktować sie osobiście z kosmetyczka najpierw w sprawie porady tyle że chciałam poznac najpierw opinię od forumowiczek które wiedzą coś więcej na ten temat ode mnie......

A słyszalam że sa dwie mikrodermabrazje zwykłe i diametowe i ze ta druga jest delikatniejsza. Dopytuje się tak o dermabrazje bo czytałam jakie efekty można po niej oczekiwać i sa bardzo zachęcajace. Pisali że oczyszcza skórę, odświeża, usuwa drobne przebarwienia, to myslałam że to coś dla mnie. A z jakich powodów za wcześnie? Na co dobra jest ta mikrodermabrazja?


Pozdrawiam.


ja polecam mikro - diamentową klientkom które mają twardą tłustą cerę oraz po 35 roku życia . Oczywiście diamentowa jest bezpieczniejsza ale jak ktoś ma problemy z pękającymi naczyniami, trądzikiem różowatym, rumieniem itp. jest nie wskazana oraz dla skóry cienkiej wrażliwej ponieważ kosmetyczka może uszkodzić strukturę lipidową skóry, polecam na początek peeling kawitacyjny nie jest inwazyjny a odświeża cerę wypłukuje płytkie pory lekko wysusza cerę dlatego też podczas całego zabiegu oczyszczania powinna zostać skóra dodatkowo nawilżona przez kosmetyczkę np. odpowiednią ampułką na pewno po tym zabiegu skóra lepiej chłonie kosmetyki pielęgnacyjne takie jak kremy oraz odczuwalne jest wrażenie oddychania skóry.

pozdrawiam

Edytowane przez montana32
Czas edycji: 2009-04-24 o 19:50
montana32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 08:20   #444
kalinka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez montana32 Pokaż wiadomość
ja polecam mikro - diamentową klientkom które mają twardą tłustą cerę oraz po 35 roku życia . Oczywiście diamentowa jest bezpieczniejsza ale jak ktoś ma problemy z pękającymi naczyniami, trądzikiem różowatym, rumieniem itp. jest nie wskazana oraz dla skóry cienkiej wrażliwej ponieważ kosmetyczka może uszkodzić strukturę lipidową skóry, polecam na początek peeling kawitacyjny nie jest inwazyjny a odświeża cerę wypłukuje płytkie pory lekko wysusza cerę dlatego też podczas całego zabiegu oczyszczania powinna zostać skóra dodatkowo nawilżona przez kosmetyczkę np. odpowiednią ampułką na pewno po tym zabiegu skóra lepiej chłonie kosmetyki pielęgnacyjne takie jak kremy oraz odczuwalne jest wrażenie oddychania skóry.

pozdrawiam
A jeżeli moja cera reaguje na ciepło bądź zimno czerwienieniem to jest cerą naczynkową?....... Kiedys byłam na badaniu cery takim aparatem to mi wyszło że mam strasznie przesuszona cerę ale znowu na czole, nosie i brodzie często sie świece

A jaki zabieg na zmarszczki mimiczne? Zaczęły mi sie pojawiać szczególnie na czole bardzo widoczne i kolo oczu. Słyszałam o zabiegach na żelazku przeciwzmarszczkowym, na czym polega ten zabieg?
kalinka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 08:38   #445
montana32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kalinka28 Pokaż wiadomość
A jeżeli moja cera reaguje na ciepło bądź zimno czerwienieniem to jest cerą naczynkową?....... Kiedys byłam na badaniu cery takim aparatem to mi wyszło że mam strasznie przesuszona cerę ale znowu na czole, nosie i brodzie często sie świece

A jaki zabieg na zmarszczki mimiczne? Zaczęły mi sie pojawiać szczególnie na czole bardzo widoczne i kolo oczu. Słyszałam o zabiegach na żelazku przeciwzmarszczkowym, na czym polega ten zabieg?

najpierw należy cerę bezpiecznie oczyścić następnie nawilżyć to właśnie z powodu złego nawilżenia lub jego braku zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia kiedy skóra zostanie odpowiednio nawodniona zmarszczki delikatne ponieważ myślę że w twoim wieku są delikatne powinny zostać zniwelowane a jeżeli chodzi o twoje odczucia to masz cerę wrażliwą dlatego tak reaguje, cera naczyniowa charakteryzuje się widocznymi "pajączkami" czyli wiązaniami krwionośnymi które w skutek pęknięcia tworzą taką "pajęczą" strukturę.

pozdrawiam

Edytowane przez montana32
Czas edycji: 2009-04-25 o 08:41
montana32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:02   #446
kalinka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez montana32 Pokaż wiadomość
najpierw należy cerę bezpiecznie oczyścić następnie nawilżyć to właśnie z powodu złego nawilżenia lub jego braku zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia kiedy skóra zostanie odpowiednio nawodniona zmarszczki delikatne ponieważ myślę że w twoim wieku są delikatne powinny zostać zniwelowane a jeżeli chodzi o twoje odczucia to masz cerę wrażliwą dlatego tak reaguje, cera naczyniowa charakteryzuje się widocznymi "pajączkami" czyli wiązaniami krwionośnymi które w skutek pęknięcia tworzą taką "pajęczą" strukturę.

pozdrawiam

Acha no "pajaczków" nie mama...... Mimo iż skóra akurat w miejscu gdzie sie pojawiły(czyli czoło i wokół oczu) jest tłusta to tam tez jest wysuszona?Kiedys używałam własnie specjalnie kosmetyków dla skóry przetłuszczajacej sie żeby ja osuszyć i zniwelować te świecenia. To pewnie przez to pogorszyłam jej stan. To jakie profesjonalne zabiegi pomoga w ustabilizowaniu mojej skóry? Dodam że chętnie pozbyłabym sie tez zaskórników powstałych na nosie i takich małowidocznych ale jednak krostek na czole.
kalinka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 11:49   #447
montana32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kalinka28 Pokaż wiadomość
Acha no "pajaczków" nie mama...... Mimo iż skóra akurat w miejscu gdzie sie pojawiły(czyli czoło i wokół oczu) jest tłusta to tam tez jest wysuszona?Kiedys używałam własnie specjalnie kosmetyków dla skóry przetłuszczajacej sie żeby ja osuszyć i zniwelować te świecenia. To pewnie przez to pogorszyłam jej stan. To jakie profesjonalne zabiegi pomoga w ustabilizowaniu mojej skóry? Dodam że chętnie pozbyłabym sie tez zaskórników powstałych na nosie i takich małowidocznych ale jednak krostek na czole.

tak jak już pisałam najpierw oczyścić peelingiem kawitacyjnym i nawilżyć wprowadzając ampułkę nawilżającą sonoforezą oraz nałożyć algi a potem dobrać odpowiedni krem na pewno kosmetyczka doradzi jaki wtedy dopiero określi określisz czy kondycja skóry idzie w dobrym kierunku.

pozdrawiam.

Edytowane przez montana32
Czas edycji: 2009-04-25 o 18:20
montana32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:25   #448
kalinka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez laylla18 Pokaż wiadomość
bylam dzisiaj na PK, manualnym, sonoforezie i algach jestem cala w czerwone plamki ale ponoc zejdzie,...bolalo ze hej! no ale cera gladziutka...pozdrawiam
pS Zaplacilam 100 złotych.
Ja chciałam sie jeszcze zapytać czy ten zabieg kawitacji jest bolesny?



A chciałam dowiedziec sie jeszcze jednej sprawy dotyczy to mojej córci jest jeszcze malutka(2 lata) niedawno doktórka wykryła u niej włókniaczka pod oczkiem z racji tego że córcia jest mała zaleciła narazie nic z tym nie robić. Znalazłam w internecie urządzeni wykorzystywane własnie do usuwania włókników i naczynek przez kosmetyczkę nazywało się Lamprobe posługujące się falami radiowymi. Czy wie ktoś cos na temat skuteczności takiego urządzenia?
kalinka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:34   #449
montana32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kalinka28 Pokaż wiadomość
Ja chciałam sie jeszcze zapytać czy ten zabieg kawitacji jest bolesny?



A chciałam dowiedziec sie jeszcze jednej sprawy dotyczy to mojej córci jest jeszcze malutka(2 lata) niedawno doktórka wykryła u niej włókniaczka pod oczkiem z racji tego że córcia jest mała zaleciła narazie nic z tym nie robić. Znalazłam w internecie urządzeni wykorzystywane własnie do usuwania włókników i naczynek przez kosmetyczkę nazywało się Lamprobe posługujące się falami radiowymi. Czy wie ktoś cos na temat skuteczności takiego urządzenia?

ten zabieg piszę o kawitacji jest bezbolesny !!!!!!!!!!!!!!! do zabiegu używa się toniku lub wody mineralnej(uboższa wersja) jak się nie użyje płynu to można skórę poparzyć!!!!! zwróć na to uwagę !!!! jak będziesz w gabinecie wypytaj kosmetyczkę jak wykonuje ten zabieg to bardzo ważne jak będzie profesjonalistką to wszystko ci wytłumaczy miłego zabiegu jeśli chodzi o włókniaka u małej to postępuj zgodnie z zaleceniem lekarza nic nie rób na własną rękę !!!!! jak przyjdzie czas lekarz zadecyduje o usunięciu

pozdrawiam montana32
montana32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:15   #450
liquido
Przyczajenie
 
Avatar liquido
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Ponawiam pytanie luisy, wiecie coś na temat bezprzewodowej kawitacji? Zastanawiam się nad kupnem tego sprzętu do uzytku domowego, jednak nie jestem do konca przekonana czy taki sprzęt za 500zl działa tak jak ten za 2000...
liquido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.