Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 10:11   #91
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Debora86

Masz racje-to troche nieekonomiczne... Dopiero co filtr kupiłam i a tu juz trzeba kolejny kupować a z kasą kiepsko... A co do tych snów to myślałam ze powoli warjuje...
Ależ, Debora, przecież w oczach społeczeństwa stosowanie takich filtrów to wariactwo
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 10:34   #92
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
MArgaretko, a nie uważasz że większość ludzi "wie lepiej". Polacy przecież znani są z tego, że wiedzą lepiej niż lekarze Mało kto doceni to, że podzielisz się swoją z trudem zdobytą wiedzą, bo pomyślą, że się wymądrzasz i wytykasz im blędy w ich postępowaniu. Reakcja często jest w dodatku agresywna....?
Mnie doświadczenie nauczyło, żeby robić swoje i nie dykutować. W mojej grupie na studiach jedtem jedyną osoba która nie smaży się na soalrium, więc ciągle wysłuchuję tekstów w stylu: "poszłabyś na solarium". I już wiem że nie ma sensu dyskutować z kilkunastoma fankami solarium.
Zgadza się: wiekszość ludzi "i tak wie lepiej", czasami reagują agresywnie. Jak już ktoś ma określone poglądy na jakikolwiek temat to bardzo trudno je zmienia, nawet jak chodzi o własne zdrowie. Zwłaszcza, że nadal pokutuje mit "blade to chore": o jaka ty marniutka, bledziutka jesteś, wyjdź na słonko, opal się trochę itd.
Ale ja lubię tę swoją małą "pracę u podstaw" - bez tego wielu z moich znajomych w ogóle by nie wiedziało nic o właściwej ochronie przeciwsłonecznej. Ja im daję informację, a wybór nalezy do nich
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 10:52   #93
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

L_V, jestem, żyję , obiecuję częściej pisać na Biochemii

Kate, gdzieś (nie wiem na którym wątku) pisałaś o pomadce Bebe sun, a ja na nią narzekałam. Dałam jej szansę i kupiłam jeszcze jedną sztukę i ta nie ma tych okropnych drobinek

Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 11:11   #94
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hehe ! mi tez sie dzisiaj snily filtry Ze poszlam do jakiegos sklepu a tam Garnier Ambre Solaire za ... 3Euro! i mowie sobie jak to mozliwe??! ( a wszystko dlatego, ze wczoraj w sklepie nie moglam uwierzyc, ze Garnier moze kosztowac az 13euro z hakiem i plulam sobie w brode, ze nie zakupilam w polsce, za polowe taniej )
Czyli znaczy to, ze nowe informacje o filtrach i ich cenach ukladaja mi sie w glowie

Jezeli chodzi o NAWRACANIE, to ja dalej nawracam Mam dusze bojownika i idealisty i walcze,wlacze. Powysylalam wszystkim w rodzinie juz linki do artykulow Basi mailem i kazalam przeczytac Sa inteligentnymi ludzmi, Basia napisala swoje artykuly na poziomie, jezykiem medyczno-prostym i mysle, ze w skosob konkretny, powazny i przekonujacy.

Dziewczyny, a co to jest to AwS?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 11:15   #95
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

AwS = Apteka w Sieci
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 11:17   #96
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez tusia25
AwS = Apteka w Sieci
Aaaa A w jakich aptekach kupujecie? Sa pewnie jakies linki do sklepow on line, ale chodzi mi konkretnie o filtry (ciekawe ile kosztuje przesylka do FR.. )
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 11:19   #97
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A tutaj jest o sklepach z kosmetykami aptecznymi i nie tylko

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24176
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 11:22   #98
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez jowisia
Aaaa A w jakich aptekach kupujecie? Sa pewnie jakies linki do sklepow on line, ale chodzi mi konkretnie o filtry (ciekawe ile kosztuje przesylka do FR.. )
Jowisiu, ja jak już kupuje online, to tylko w aptece w sieci. Sa o wiele tańsi od innych i zawsze dorzucają próbki do zamówień. A co do wysyłki od Francji - musisz wysłać im maila z pytankiem
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 11:44   #99
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

L_V, a dają Ci próbki ZAWSZE, czy tylko przy droższych zakupach? Jak zamawiałam Avene, to taką ładną prośbę im napisałam, ale mnie olali
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 11:47   #100
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
L_V, a dają Ci próbki ZAWSZE, czy tylko przy droższych zakupach? Jak zamawiałam Avene, to taką ładną prośbę im napisałam, ale mnie olali
In The Shadows, raczej przy większych. Ja jak się decyduję już na zamówienie z apteki internetowej to zazwyczaj mam większe zamówienie...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 11:52   #101
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Nie mam w zwyczaju przepędzać nikogo oraz nie mam nic przeciwko wątkowi, który założyłaś. Wręcz przeciwnie bardzo się cieszę, że powstał. Będzie na nim zgromadzona wiedza, która przyda się Wszystkim.
Alchemiczko, jeżeli poczułaś się urażona, to bardzo przepraszam. Nie było to moim zamiarem
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 11:57   #102
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez margaretka02
Oczywiście, że nie mam nic przeciwko, ciesze się, że Ci się podoba
Dziekuję
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 12:01   #103
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez moniga
Alchemiczko, jeżeli poczułaś się urażona, to bardzo przepraszam. Nie było to moim zamiarem
Bez obaw, nie poczułam się obrażona, napisałam tylko wyjaśnienie

Co do nawracania, to ja nawracam tych, u których widzę (choćby malutkie) zainteresowanie filtrami. Wtedy podsyłam artykuły Basi i linki do wątków na Naszej Biochemii. Jeśli zaś widzę fanki solarium to nawet nie wspominam o filtrach, ponieważ i tak by mnie nie słuchały, a poza tym uznałyby mnie za wariatkę. Jak są takie madre, ze "opalenizna jest zdrowa", to proszę bardzo niech się dorabiają tego zdrowia. Na siłę nikogo nie nawracam.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 12:11   #104
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez margaretka02
Zgadza się: wiekszość ludzi "i tak wie lepiej", czasami reagują agresywnie. Jak już ktoś ma określone poglądy na jakikolwiek temat to bardzo trudno je zmienia, nawet jak chodzi o własne zdrowie. Zwłaszcza, że nadal pokutuje mit "blade to chore": o jaka ty marniutka, bledziutka jesteś, wyjdź na słonko, opal się trochę itd.
Ale ja lubię tę swoją małą "pracę u podstaw" - bez tego wielu z moich znajomych w ogóle by nie wiedziało nic o właściwej ochronie przeciwsłonecznej. Ja im daję informację, a wybór nalezy do nich
Sama zinteresowałam się tematem ochrony przeciwsłonecznej kilka tygodni temu. Poczytałam polecane przez Was artykuły, zgłębiłam nieco temat. Sprawa wciągnęła mnie na dobre, zakupiłam Avenę i czuję się nieco bardziej świadoma. Tym bardziej, że miałam już kiedyś problem ze znamieniem (które w konsekwencji usunięto), stałam się ostrożniejsza.

Mało tego. TŻ to wysłuchał już chyba kilkanaście mini-wykładów w moim wydaniu nt. promieniowania uv. Słuchał, słuchał, jakoś tak z niedowierzaniem . Do czasu gdy i na nim nie wypróbowałam mleczka z filtrem. Sam zobaczył, że twarz nie czerwienieje na słońcu, nie wychodzą mu żadne plamy jak dotychczas i zdaje się, że uwierzył. Rodzince też wciąż nawiązuję do tematu, ale zdaje się do nich to średnio dociera. Może przyjdzie dzień, że sami zapytają

A na gg dałam link do przydatnych artykułów . Może ktoś ze znajomych sobie poczyta
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 12:19   #105
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny, no weszlam na ta apteke w sieci, fiu fiu.. Chyba filtromaniaczki na nia napadly, bo juz na stronie glownej zestawy z avenki w promocji!! "Poszukujesz produktu? ZNajdziemy go dla ciebie!" No, no.. pierwsza klasa. ALe widze, ze ceny takie same jak we FR, jak nie drozsze.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 16:38   #106
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Przypuszczam, że tak. Kupowałam wczoraj tonującą biodermę i jest tam alkohol jak byk.
Poprostu zadzwoń do apteki i poproś o podanie ci tej konkretnej informacji, napewno nie odmówią.
Dzięki Kate za odpowiedź Napisałam wczoraj maila do AwS z prośbą o podanie składu nowego mleczka. Mam nadzieję, że odpiszą
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 16:50   #107
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
L_V, a dają Ci próbki ZAWSZE, czy tylko przy droższych zakupach? Jak zamawiałam Avene, to taką ładną prośbę im napisałam, ale mnie olali
Shadi, ja zamawiałam w AwS tylko mleczko Avenki 50+ i przysłali mi trochę próbek. Ale nie były to filterki tylko kremy Ocerin i coś jeszcze, nie pamiętam już
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:06   #108
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hehe, jesli chodzi o sny ,mi sie snilo (tak napocztku mojej przygody z filtrami) ,ze chodzilam po plazy grzalo sloneczka ,a sie martwilam,ze sie niczym nie wysmarowalam .I ciagle no to sie spale , jak moglam tak wyjsc.Nadodatek na plazy litrowe avenki sprzedawali.

Ostatnio zamowilam mleczko Avene z AwS ,zamawialam na adres mamy (teraz jest w drodze do mnie) i mama mi mowila ze dostalam kilka probek avenki i biodermy fluide + probki kremow.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:37   #109
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Przeczytalam cały ten wątek i mam pytanie: ktory z filtrow nie daje zadnego koloru na twarzy? Ani bialego ani lososiowego (gdzies jeszcze czytala o rozowych)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 17:40   #110
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Filtruje sie od niedawna i wczoraj malujac sie na impreze, zastanawialam sie co uzyc pod makijaz. Mialam do wyboru: filtr, Redermic albo Effaclar K. Poniewaz chcialam zapewnic sobie mocniejsze krycie, uzylam Dermabledu Vichy (na dzien nie uzywam podkladu). Na filtr sprawdzil sie fatalnie, powlazil mi w pory i porobil smugi. Zreszta, stwierdzilam ze wfiltr na noc chyba nie bedzie mi potrzebny, a mam go jakby nie bylo w samym Dermabledzie. Musialam zmyc. Podraznila mi sie buzka, wiec siegnelam po probke Effaclaru A.I - znowu posmarowalam sie Dermabledem - i znowu to samo! Juz myslalam, ze sie wsciekne. W koncu nalozylam sam Redermic i spelnil obietnice porducenta - byl doskonala baza pod makijaz. A co wy stosujecie pod makijaz wieczorowo/imprezowy?

I chcialabym sie podzielic jeszcze innym odkryciem - sposobem na flitrowa bladosc. Od wczoraj mam na glowie bardzo jasny, wrecz nordycki blond (z natury jestem blondynka, ale o zlotym odcieniu) i w koncu moja naturalna mleczna karnacja wyglada zdrowo. Jedynie policzki muskam Ziemia Sloneczna

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2006-05-07 o 20:27
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:47   #111
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Przeczytalam cały ten wątek i mam pytanie: ktory z filtrow nie daje zadnego koloru na twarzy? Ani bialego ani lososiowego (gdzies jeszcze czytala o rozowych)
Wszystkie produkty nie tonujące, jest ich więcej niż tonujących Przejżyj na KWC, bo jest ich troszkę dużo żeby wszystkie wypisywać
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:55   #112
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
A co wy stosujecie pod makijaz wieczorowo/imprezowy?
Ivvonka dobre pytanie

Z podkładem dobrze współgra emulsja Avene SPF 50+ nałożona w nieprzepisowej ilości, czyli minimalnie tak aby tylko nawilżyć, wtedy bardzo ładnie matuje. Aż się wierzyć nie chce, sama byłam zdziwiona jak to odkryłam.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 18:01   #113
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ostatnio szłam na imprezkę w piątek, a że było już ciemno to filterków oczywiście nie było już sensu używać więc nałożyłam tylko mój kremik na naczynka z Iwostinu. Bez problemu się na nim trzyma makijaż
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 18:06   #114
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Wszystkie produkty nie tonujące, jest ich więcej niż tonujących Przejżyj na KWC, bo jest ich troszkę dużo żeby wszystkie wypisywać

Juz chyba znalazlam Vichy Capital Soleil Fluide, to bedzie moj pierwszy jak dobrze, ze mam w aptece znizke 5%
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 18:15   #115
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Juz chyba znalazlam Vichy Capital Soleil Fluide, to bedzie moj pierwszy jak dobrze, ze mam w aptece znizke 5%
No to super Witamy w naszym filtrowym świecie
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 19:33   #116
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Sama zinteresowałam się tematem ochrony przeciwsłonecznej kilka tygodni temu. Poczytałam polecane przez Was artykuły, zgłębiłam nieco temat. Sprawa wciągnęła mnie na dobre, zakupiłam Avenę i czuję się nieco bardziej świadoma. Tym bardziej, że miałam już kiedyś problem ze znamieniem (które w konsekwencji usunięto), stałam się ostrożniejsza.

Mało tego. TŻ to wysłuchał już chyba kilkanaście mini-wykładów w moim wydaniu nt. promieniowania uv. Słuchał, słuchał, jakoś tak z niedowierzaniem . Do czasu gdy i na nim nie wypróbowałam mleczka z filtrem. Sam zobaczył, że twarz nie czerwienieje na słońcu, nie wychodzą mu żadne plamy jak dotychczas i zdaje się, że uwierzył. Rodzince też wciąż nawiązuję do tematu, ale zdaje się do nich to średnio dociera. Może przyjdzie dzień, że sami zapytają

A na gg dałam link do przydatnych artykułów . Może ktoś ze znajomych sobie poczyta
Witaj u Nas Kasiu
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:07   #117
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Witaj u Nas Kasiu
Witam, witam i z pewnością jeszcze nie raz u Was zawitam .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:34   #118
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Witam, witam i z pewnością jeszcze nie raz u Was zawitam .
Witamy, witamy i jak najczęściej zapraszamy
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:47   #119
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Czarna.noc, Kasiu witajcie u nas
Jej, dziewczynki, jak nam rośnie ten wątek, nie mialam czasu pisać, ale teraz skrobnę, w nawiązaniu do "nawracania na filtry" - u mnie jest zerowe.
Poważnie: i na wizażu, i w rzeczywiśtości nie nawracam amatrorek solarki czy smarowania się na plaży olejkiem Bambino czy spf 2, jak się jest nad morzem <szaleństwo>
Moje przyjaciółki jak się kwaszą to sie filtrują, a w życiu codziennym? różnie bywa. Większośc woli kosmetyki typu Shiseido, czyli kompakt sfp 40, którego to, z wiadomoych względów, nie wrzucą na paszczę 2ml Albo nakładają sephorowskie smarowidła z niestabilnymi filtrami lub bliżej niesprecyzowanymi,jeśli chodzi o uva, typu. Clinique. Apteczne - tylko na wakacje czy na ciało w tropikach. Ale wszystkie mamy obesje, żeby nie wystawiać nieapetycznie wyglądającego ciała w kolorze rozgotowanej ryby, fuj! Więc namiętnie sie opalamy, znaczy: samoopalamy
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:56   #120
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witam nowe Filtromaniaczki

Hehe, widze, że wiele z Was ma filtrowe sny Ja ostatnio miałam taki, że jechałam na wycieczke w góry do Zakopnaego. W pokoju przy rozpakowywaniu zobczyłam, że nie mam filtra. No to biegiem do mojego domciu, który jest prawie na drugim końcu Polski Tam jak otworzyłam swoją szafkę w łazience, były prawie wszystkie filtry niestety, jak wzięłam jakiś, to nic w nim nie było, puściutko...A włąsnie dzisiaj rano skonczył mi sie Antek, dziwne...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.