Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 11:32   #1321
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

To taki specyfik, który leczy wszystko, czyli nic:

http://www.geocities.com/onufry_1999/l3.html
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:46   #1322
marzenakarolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do marzenakarolik
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Możecie wierzyć ,lub nie ? Ja rozstępy nosiłam na moim ciele od 16 lat.Próbowałam chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło.Rozstępy były ogromne na udach ,na brzuchu ,na biodrach,na łydkach ,były ogromnych rozmiarów przykładowo uda 25cm na 35 cm ,przy tym sine i wyglądały jak żylaki.Zaczęłam stosować nalewkę z ziół szwedzkich i już po miesiącu okładów i smarowania tymi ziołami zauważyłam ,że moje rozstępy zbladły ,zaczęły się kurczyć ,aż całkowicie znikły.I nie ma po nich śladu, skóra wygląda tak samo jak przed porodem.
marzenakarolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 13:48   #1323
marzenakarolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do marzenakarolik
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aralia83 Pokaż wiadomość
To taki specyfik, który leczy wszystko, czyli nic:

http://www.geocities.com/onufry_1999/l3.html
Aralia 83 dlaczego wyśmiewasz sie z tych ziół ?nie znasz ich ?to napisz ,że nie znasz?
Bo ja jestem żywym przykładem!!
I nie wierzcie w to ,że pomągą wam jakieś kremy.Ja stosowałam wiele z nich między innymi Cepan i veraderm efektu nie było ,tylko wydałam kupe kasy!!
A chcę zaznaczyć ,że moje rozstępy były bardzo głębokie .Nawet chirurg plastyczny nie chciał się podjąć operacji moich rozstepów?
marzenakarolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:13   #1324
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

marzenko a kto Ci polecil te ziola?? czy jest na nich jakis "przepis" jak je stosowac na rozstepy?? jaka jest ich cena?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:23   #1325
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Wow. coś nowego ja wypróbuje te ziółka tylko powiedz dokładnie jak co i gdzie i jak długo czeka się na efekty. kremy rzeczywiście mają charakter naprawczy doraźny i efekty mijają jak krem przestajemy stosować. no a na chirurga to jeszcze długo nie uzbieram
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:56   #1326
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Mam nawet te zioła w domu hehe.... Tak po prostu smarować wacikiem "te" miejsca?

edit: Nalałam w zagłębienie dłoni tych ziółek i bach na uda.... trzeba szybko rozprowadzić, bo momentalnie wsiąka, a i poślizgu nie ma. Po chwili nasmarowałam uda nawilżającym balsamem... no i zobaczymy....

nulka - ziółka są dość tanie, za buteleczkę 50 ml płaciłam kilka zł.

Edytowane przez Agamtb
Czas edycji: 2008-04-18 o 17:20
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:12   #1327
marzenakarolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do marzenakarolik
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
marzenko a kto Ci polecil te ziola?? czy jest na nich jakis "przepis" jak je stosowac na rozstepy?? jaka jest ich cena?
Na te zioła wpadłam ,przez przypadek .Po wielu latach walki z rozstępami (beskutecznymi)Natknęłam się na książkę Marii Treben"APTEKA PANA BOGA'' W niej jest zamieszczony stary renkopis na zioła szwedzkie.Wyczytałam tam, że te zioła usówają blizny.Nie miałam nic do stracenia.Ostatnia deska ratunku ,czyli chirurg ,nie chciał zrobić mi tej operacji.
WIĘC ZACZĘCZAM SIĘ NAWILŻAĆ TYMI ZIOŁAMI i robiłam okłady.Używam ,do tego wacików kosmetycznycH(najwiekszeg o rozmiaru).nawilżam je tymi ziołami i smaruje te miejsca,króre tego wymagają.Na własną rękę nie zdobędziecie tych ziół ,bo nie ma wszystkich składników w sklepach zielarskich.
Ale możecie gotową mieszankę kupić na www.allegro.pl
tę mieszankę ziół szwedzkich należy zalać 1,5litra wódką żytniówką 38-40%.Odstawić na nasłonecznionym miejcsu lub ciepłym .może to być okno lub w pobliżu pieca.Muszą tak stać dwa tygodnie,codziennie trzeba je wstrząsnąć.Po dwóch tygodniach należy zlać te zioła i oddzielić je od fusów.Nasza nalewka jest gotowa.Może stać nieograniczoną ilość czasu im dłużej tym lepiej.Bo ma mocniejsze działanie.
marzenakarolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 18:29   #1328
marzenakarolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do marzenakarolik
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

NA WWW.ALLEGRO.PL ZIOŁA SZWEDZKIE ORGINALNE Marii Treben kosztują od 29,90 do 31 zł do tego doliczyć trzeba 1,5 litra wódki żytniówki.
I nawilżać się oraz smarować tymi ziołami codziennie ,nie używać po nich żadnych balsamów.same zioła mają leczyć.Podeszłam do tych ziół z niedowierzaniem ,smarowałam się nimi na początku niecały miesiąc.I odstawiłam je .JEDNAK PO TYM MIESIĄCU STWIERDZIŁAM ,ŻE NIEKTÓRE MOJE ROZSTĘPY WCHŁONĘŁY SIĘ POPROSTU ZGINĘŁY ,NIE ZOSTAŁO PO NICH ŻADNEGO ŚLADU.Od tego czasu zaczęłam ,znowu je stosować i ku mojemu zdziwieniu nadal pozostałe ginęły.Spróbujcie szkoda pieniędzy na drogie kremy i leki .
marzenakarolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:34   #1329
marzenakarolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do marzenakarolik
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Zapomniałam napisać ,że te nawilżanie zawsze robiłam na noc .Tak jest zalecane.
marzenakarolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:41   #1330
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Kurcze marzena to ja chyba spróbuję jednak zdobyć te zioła w aptece albo sprowadzić w jakiś inny sposób niż allegro. tam jest tylu oszustów że nie wiadomo co sypią do tych torebek ja tam jestem podejrzliwa, bo Polak potrafi
aaaa... no i drugie co mnie zastanowiło to wódka chyba wysusza a nie nawilża, bo to alkohol ... może źle myślę bo nie znam się na takich tinkturach ale niech ktoś inny powie co sądzi ja chyba mam taką książkę w domu a raczej chyba widziałam u mamy to zajrzę tam dla pewności co i jak
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:43   #1331
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ale rozstępy to zanik włókien białkowych (kolagenowych i elastanowych), więc jak mogły wchłonąć? Może te "cudowne" zioła wpływają na odnowę włókien, chociaż jak to możliwe jeżeli stosuje się je zewnętrznie?

Tak tylko pytam
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 19:07   #1332
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

to bardzo ciekawe o tych ziołach, sama chetnie bym wyprobowała, ciekawe czy w zwykłej aptece by były? marzena to nie jakiś wkręt? oo znalazłam w aptece internetowej https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/searc...%82a+szwedzkie czy to o takie chodzi , a ile wogole tych ziół ma być ?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 21:31   #1333
marzenakarolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do marzenakarolik
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

nie bójcie się ,tych ziół .Ja sama podchodziłam do nich z niedowierzaniem.ale jak zobaczyłam efekty ,to zmieniłam zdanie.nie wiem jak działaja wystarczy nawilżać skórę.I wcale jej nie wysusza.sama nie wiem czemu ,na zdrowy rozsądek powinna wysuszyć,ale jest inaczej.nikogo nie wkręcam ,to nie jest jakiś wstrętny żart.sama borykałam się z rozstępami 16 lat.wiem jak to jest jak się je posiada.niebójcie się tylko poprostu sprubójcie .jeszcze mi podziękujecie.
Ja swoje zioła szwedzkie kupiłam na allegro nigdzie indziej nie mogłam ich znaleść.z nich zrobiłam swoją nalewkę .wiec nie bójcie się ,że to podróbka.wybierzcie te z napisem orginalne zioła Marii Treben.
marzenakarolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 21:41   #1334
marzenakarolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do marzenakarolik
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

to są zioła bitnera ,gotowa nalewka .nie wiem czy to jest to samo.te o których ja piszę są ze starego rękopisu szwedzkiego lekarza rektora medycyny dr.Samsta.
A gotową mieszanke tych ziół można kupić tak jak pisałam na allegro lub w niemczech .Jest to już gotowa mieszanka według tej receptury i w odpowiednich dawkach wystarczy ja tylko zalać alkoholem
marzenakarolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 21:43   #1335
marzenakarolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do marzenakarolik
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

przepraszam to była odpowiedz dla Claris odnosnie znalezionych przez nią ziól
marzenakarolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 22:09   #1336
natalieex
Raczkowanie
 
Avatar natalieex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 31
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

mojemu przyjacielowi, po operacji..na udach pojawiło sie pełno rozstępów
lekarz poradził mu by codziennie smarował oliwką ( taką dla dzieci )
i do tego masował szorstką rękawicą... po jakimś czasie ...
Rozstępów NIE MA

sprawdzone, działa...polecam
natalieex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 07:33   #1337
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tak mozna. dziala identycznie, sprawdzalam. przesuszenia ani uczucia sciagania nie ma jak typowo po kwasach, oxeril natluszcza i nawilza.

jezeli chodzi o biust i dekolt-jezeli wczesniej nie bawilas sie jeszcze mocznikiem w tych okolicach, to warto wyprobowac czegos z 20% mocznikiem, a potem siegnac po mocniejszy. to dosc delikatne miejsce. albo przynajmniej posmaruj cienkutka warstewka i stosuj co pare dni

nie radze 50% mocznika pakowac gdzie indziej niz stopy, łokcie, kolana i miejscowo wrosniete wloski. on jest bardzo mocny, moze narobic wieksza masakra, mocznik 30% procz dzialania zluszczajacego ma rowniez dzialanie nawilzajace, 50% tylko silnie zluszczajace
Jesteś pewna ze mają taki sam skład? Na tym do ciała pisze 30%, a na tym do stop- 32 procent mocznika..
(Chyba ze jestem ślepa, bo widziałam tylko fotkę opakowania na Wizażu)

Marzenko:
a) proszę, skończ już, co prawda nie podałaś konkretnego linka do konkretnej aukcji albo sklepu, ale co złośliwszy moderator mógłby Ci już zawiesić konto za reklamę
b) Wchłonęły? Rozstępy mogą się wchłaniać? usunąć można te czerwone i fioletowe, białe blizny już, niestety, można co najwyżej zmniejszyć- to jest rozerwana skóra i naprawia się tylko operacyjnie.
c) proszę, szanuj inne wizażanki. Nie pisz postu pod postem (jest opcja EDYTUJ) i zajrzyj czasem do słownika ortograficznego.

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Kurcze marzena to ja chyba spróbuję jednak zdobyć te zioła w aptece albo sprowadzić w jakiś inny sposób niż allegro. tam jest tylu oszustów że nie wiadomo co sypią do tych torebek ja tam jestem podejrzliwa, bo Polak potrafi
aaaa... no i drugie co mnie zastanowiło to wódka chyba wysusza a nie nawilża, bo to alkohol ... może źle myślę bo nie znam się na takich tinkturach ale niech ktoś inny powie co sądzi ja chyba mam taką książkę w domu a raczej chyba widziałam u mamy to zajrzę tam dla pewności co i jak
Owszem, wysusza, ale jednocześnie zwiększa chłonność skóry.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 08:56   #1338
marzenakarolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
GG do marzenakarolik
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

agacior89 jestem nowa i pierwszy raz jestem na jakim kolwiek forum!!!!!
gdybym napisała wam ,że" mam skład na wspaniałą maść ,która leczy rozstepy i kosztuje 200zł" CZY UWIERZYŁYBYŚCIE!!!!! TO BY BYŁA NIE PRAWDA I KOMPLETNA BZDURA!!!!
A TAK DAJE WAM PRZEPIS NA COŚ CO DZIAŁA I LIKWIDUJĘ JE CAŁKOWICIE NAWET -TE BIAŁE BLIZNY!!!!!
JESLI WOLICIE WYDAWAĆ KUPE PIENIEDZY NA COŚ CO NIEDZIAŁA I NADAL SZUKAĆ WSPANIAŁYCH ZŁOTYCH ŚRODKÓW -TO PROSZE WASZA SPRAWA.
JA PRZEKAZAŁAM SWOJĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE ,A CO Z TYM ZROBICIE?????TO ZALERZY TYLKO OD WAS.CHCIAŁAM SIE TYLKO PODZIELIC Z WAMI MOJA RADOSCIA I PRZEKAZAĆ JĄ DALEJ
marzenakarolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 09:24   #1339
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna ze mają taki sam skład? Na tym do ciała pisze 30%, a na tym do stop- 32 procent mocznika..
(Chyba ze jestem ślepa, bo widziałam tylko fotkę opakowania na Wizażu)
mam opakowanie wlasnie w rece i jak byk napisane 30%

Cytat:
Marzenko:
a) proszę, skończ już, co prawda nie podałaś konkretnego linka do konkretnej aukcji albo sklepu, ale co złośliwszy moderator mógłby Ci już zawiesić konto za reklamę
b) Wchłonęły? Rozstępy mogą się wchłaniać? usunąć można te czerwone i fioletowe, białe blizny już, niestety, można co najwyżej zmniejszyć- to jest rozerwana skóra i naprawia się tylko operacyjnie.
c) proszę, szanuj inne wizażanki. Nie pisz postu pod postem (jest opcja EDYTUJ) i zajrzyj czasem do słownika ortograficznego.



Owszem, wysusza, ale jednocześnie zwiększa chłonność skóry.
mam podobne odczucia

a co do tych zioł.

dla mnie bujda na resorach, gdyby to byla prawda z calkowitym usuwaniem to nikt nie wydawalby ciezkich pieniedzy na zabiegi typu mezoterapia, zluszczanie, laser

dziewczyny, jak chcecie to kupujcie, ja wiem, ze rozstepow Wam to nie usunie, bo zaden kosmetyk tego nie zrobi, tym bardziej jakies ziola. moga porpawic wyglad skory, ale przeciez nie wypelnia sladow po peknieciu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 22:08   #1340
*Pazurek*_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
rozstępy na biuście

Jakie zabiegi u kosmetyczki pomogą pozbyć się rozstępów na biuście? Wiem że większe są szanse podczas I fazy (występuje wtedy stan zapalny) i lepiej jest zapobiegać niż leczyć.
*Pazurek*_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 12:51   #1341
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

hmm zioła szwedzkie można je dostac w zwykłej aptece?

acha wyczytałam na forum o masci z mocznikiem probowal ktos zmniejszaja rozstepy ?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 13:20   #1342
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
hmm zioła szwedzkie można je dostac w zwykłej aptece?

acha wyczytałam na forum o masci z mocznikiem probowal ktos zmniejszaja rozstepy ?
poczytaj wątek, o moczniku jest nawet na tej samej stronie dyskusja
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 13:36   #1343
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Wszystko wszystkim ale też nie chce mi się wierzyć w to, ze zioła likwidują rozstępy.
__________________
**********
Wierzę, że tylko trudne ścieżki prowadzą do ciekawych miejsc...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 13:40   #1344
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Wszystko wszystkim ale też nie chce mi się wierzyć w to, ze zioła likwidują rozstępy.
ja jestem pewna, ze nie likwiduja. ale jak ktos nie ma na co wydawac kasy to niech probuje

mozliwe, ze chwilowo poprawia wyglad skory, ale wszystko wroci dos tanu poprzedniego jak je odstawimy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:46   #1345
romsta2
Raczkowanie
 
Avatar romsta2
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

ja mam rozstępy takie białe.. dałam juz sobie z nimi spokoj.. w koncu nie ja jedyna je mam. No i nigdy ich nie zlikwiduje.
__________________
; *
romsta2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:06   #1346
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

ja wlasnie testuje kremik Galenic na rozstepy. na razie tylko 2 tyg wiec efekty male, dam znac po miesiacu stosowania czy warto zainwestowac mam nadzieje ze tak, bo troche on kosztowal hmm:/
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:07   #1347
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

nulka daj znać koniecznie!
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:47   #1348
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

dam znac, mam nadzieje ze bedzie to pozytywna opinia
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:25   #1349
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
acha wyczytałam na forum o masci z mocznikiem probowal ktos zmniejszaja rozstepy ?
Używam już chyba z miesiąc. Odczucia raczej pozytywne. Zdecydowanie zaobserwowałam wyrównanie (nie wiem: struktury skóry, czy raczej kolorytu)? W każdym razie jest lepiej wizualnie, ale do pozbycia się tego paskudztwa jeszcze daleka droga.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:26   #1350
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

także potwierdzam, ze maść z mocznikiem sprawuje się dobrze :yes:
obecnie de w stronę samodzielnych eksperymentów, jak dotąd traktowałam je delikatnie kwasem mlekowym, ale jak będę coś zamawiała z mazideł to trzeba się będzie zastanowić. Wyczytałam właśnie, ze pomocne mogą być:

a) ekstrakty z Centella asiatica -źródło fitoestrogenów pobudzających syntezę kolagenu,
b) wyciągi z soi – działanie antyutleniające, przeciwzapalne, pobudzają fibroblasty,
c) związki krzemu (silanole) – sprzyjają regeneracji włókien kolagenowych i elastycznych, zwalczają wolne rodniki,
d) pirogronian sodowy – stymuluje aktywność fibroblastów,
e) kwas mlekowy – zmniejsza rogowacenie naskórka,
f) witaminy A, C, E– właściwości antyoksydacyjne

(źródło: http://www.laser-medica.szczecin.pl/...C4%99p%C3%B3w/)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.