Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 13:52   #3301
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Którą serię bardziej polecacie - Sopot Spa, czy pomarańczową?
Sopotu nie miałam, ale peeling pomarańczowy jest świetny
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 14:05   #3302
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
A krem ogórkowy jest dobry?
Ja się nawet do niego nie zbliżam, zapchałby mnie na pewno.
Generalnie z kremów ziajowych używałam tylko tych przeciwtrądzikowych i Calmę nawilżającą, którą wielbię - używam jej rano, świetnie nawilża.

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2009-08-13 o 14:06
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 22:05   #3303
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

po kilku dniach używania mydła i peelingu Sopot Spa stwierdzam: Zapach serii Sopot spa to jeden z moich ulubionych zapachów kosmetycznych, w pierwszej piątce. Mydło dobrze myje, ale słabo się pieni. Jednak wielkość butki rekompensuje słaba wydajność

Peeling- drobinki są za słabe, a peeling zostawia na skórze uczucie szorstkości i takie coś jakby nie wiem.. jakbym się kąpała w morzu, taka powłoka na ciele. Nie odpowiada mi to, mimo iż jest takie.. morskie . Nie spłukuje się też zbyt dobrze. Ale tak pięknie pachnie.... zużyje do końca, mimo iż dla mnie peelingowe nieporozumienie.

ps. musiałam wyrzucic resztkę mydła masło kakaowe, ta karmelowa słodycz była dla mnie nie do wytrzymania.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 23:45   #3304
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
dokładnie peeling Sopot Spa działa jak enzymatyczny
muszę nad nim pomyśleć chociaż piszą, że jest słabszy niż Calma

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Którą serię bardziej polecacie - Sopot Spa, czy pomarańczową?
obie tak serio, to jeśli chodzi o peelingi i masła-różnią się tylko zapachem i kolorem; co do mydeł-nie miałam jeszcze ale recenzje są zachęcające zależy od nastroju chociaż oba orzeźwiające


Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
A krem ogórkowy jest dobry?

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Ja się nawet do niego nie zbliżam, zapchałby mnie na pewno.
Generalnie z kremów ziajowych używałam tylko tych przeciwtrądzikowych i Calmę nawilżającą, którą wielbię - używam jej rano, świetnie nawilża.
rzeczywiście, stara wersja ogórkowego ma przerażający skład dziwne, że polecali go do cery z pryszczami-po nim byłoby jeszcze większe pobojowisko a ma ktos nową wersję?


EDIT: znalazłam skład nowej wersji kremu ogórkowego:

Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Isopropyl Myristate, Stearic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

zapychacze
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 15 lat na Wizażu

Edytowane przez Ms.Torres
Czas edycji: 2009-08-13 o 23:49
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 23:59   #3305
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
EDIT: znalazłam skład nowej wersji kremu ogórkowego:

Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Isopropyl Myristate, Stearic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

zapychacze
Mnie parafina ani kwas stearynowy nie zapycha, więc mogłabym używać. Nowej wersji kremu jeszcze nie miałam, ale jakoś nie ciągnie mnie do ogórkowych zapachów.

Na liście zakupowej za to mam:
- mleczko do demakijażu Calma HLC
- 2x żel do mycia twarzy Calma (będzie fajna promocja w Naturze, a ja uwielbiam ten żel)
- mleczko i peeling enzymatyczny Calma
- krem biolipidowy
- krem tłusty z masłem kakaowym
- Blubelka żurawinowego do ust
- coś do stóp
- coś z SopotSPA
- koncentrat wyszczuplający Rebuild
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 00:12   #3306
marg0tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dorwałam dzisiaj kokosową Ziaję pod prysznic !!! Oczywiście czym prędzej kupiłam. Pachnie obłędnie.

Dla innych szukających: znalazła się w Makro w Zabrzu.
marg0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 00:36   #3307
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Miałam wrzucić skład koncentratu wyszczuplającego Rebuild - ja jestem zachwycona działaniem.

Skład: Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycerin, Carnitine, Caffeine, Ananas Sativus (Pineapple) Extract, Coenzyme A, Fucus Vesiculosus Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Parfum (Fragnance), Linalool, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide.

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 10:47   #3308
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Miałam wrzucić skład koncentratu wyszczuplającego Rebuild - ja jestem zachwycona działaniem.

Skład: Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycerin, Carnitine, Caffeine, Ananas Sativus (Pineapple) Extract, Coenzyme A, Fucus Vesiculosus Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Parfum (Fragnance), Linalool, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide.

Rewelacyjny skład!
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:53   #3309
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Rewelacyjny skład!
Sama byłam w szoku jak go zobaczyłam.
To będzie stały punkt w mojej pielęgnacji.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 12:26   #3310
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Sama byłam w szoku jak go zobaczyłam.
To będzie stały punkt w mojej pielęgnacji.
A możesz zdradzić gdzie kupiłaś, bo moja mama się zainteresowała tym produktem
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 12:36   #3311
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Miałam wrzucić skład koncentratu wyszczuplającego Rebuild - ja jestem zachwycona działaniem.

Skład: Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycerin, Carnitine, Caffeine, Ananas Sativus (Pineapple) Extract, Coenzyme A, Fucus Vesiculosus Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Parfum (Fragnance), Linalool, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide.

Rewelacyjny skład! Ja aktualnie używam masła Rebuild (nie powiem, też ma sporo wyciągów roślinnych plus L-karninę i kofeinę, ale znacznie więcej nawilżaczy), ale pewnie wkrótce się skuszę na ten koncentrat

Ach, no i pochwalę się, że dziś skompletowałam pełną serię pomarańczową (brakowało mi masła do kompletu)

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2009-08-14 o 12:38
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 12:38   #3312
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
A możesz zdradzić gdzie kupiłaś, bo moja mama się zainteresowała tym produktem
W lokalnej drogerii w zestawie z oliwką Rebuild.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 12:49   #3313
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
W lokalnej drogerii w zestawie z oliwką Rebuild.
Dzięki. Jak w zestawie z oliwką to chyba widziałam w aptece, która ma prawie wszystko z Ziaji
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:10   #3314
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ziaja, LipoCell Bloker, Żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit czy ten żel jest dobry?Jka niby czytałam to tak,przy ćwiczeniach pomoże trochę wyszczuplić ciało?Trzeba go zmywać,nigdy nie miałam czegoś takiego(ps.nie mam 14 lat jak w nicku :P )A można go użyć na drugi podbródek?Mam twarz taką pulchna,a ciało szczupłe.Chciałabym nie mieć tych ulchnych polików,ale na policzki to raczej tkaiego żelu używać nie mogę,bo mam trądzik.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:24   #3315
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Chyba im napiszę takie pismo, że choćbym nie wiem jak się dobijała, to żeby mnie nie wpuszczali do tego sklepu Ziai...
Kupiłam dzisiaj masło pomarańczowe i oliwkowe, mydełko oliwkowe i Sopot Spa (co za zapach ), dwie kozy, antyperspirant, oliwkę Rebuild i dwa kremy Jogurtowa dieta skóry.
Wklejam moje dotychczasowe zbiory
W pracy mam jeszcze dwa kremy do rąk - opuncję i kozę oraz blubelka do ust czerwonego. Poza tym w pojemniku przezroczystym po mydełku z Sephory mam fioletowego blubelka, którego używam zamiast mydła do rąk
Dostałam też garść próbek. Kubeczek stał się moim ulubionym i jedynym do picia a myjki jeszcze nie używałam
Jestem opętana i potrzebuję egzorcysty

P.S. Mój TeŻ zwykle się ze mnie śmieje a wczoraj mówi: Jak będziesz jechała do tej swojej Ziai to weź mi ten krem, ten co Ty masz. Bardzo fajny jest.

I mały edit: oliwka wchłania się super i pachnie bardzo przyjemnie! Widocznie trzeba jej mniej nakładać. Zobaczymy czy z masażami da jakiś efekt. Muszę tylko dokupić jakąś super rękawicę. Celulicie - lękaj się!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3788.jpg (73,8 KB, 129 załadowań)

Edytowane przez Aleetzya
Czas edycji: 2009-08-14 o 14:26
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:25   #3316
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja tez jestem zadowolona z ReBuild - rano wmasowuję koncentrat, a wieczorem oliwkę

W końcu do drogerii przyszły pozostałe nowości - kupiłam masło i żel Sopot Spa (ta serię do ciała mam więc kompletną), niestety dalej brakuje mi żelu pomarańczowego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:38   #3317
lenka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do lenka88
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

oj tak seria ReBulid jest super myśle nad sprayem do ramion, ale nie wiem czy jest on rzeczywiście niezbedny i czy takiego samego efektu nie uzyskam po np. maśle.
lenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:57   #3318
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Ziaja, LipoCell Bloker, Żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit czy ten żel jest dobry?Jka niby czytałam to tak,przy ćwiczeniach pomoże trochę wyszczuplić ciało?Trzeba go zmywać,nigdy nie miałam czegoś takiego(ps.nie mam 14 lat jak w nicku :P )A można go użyć na drugi podbródek?Mam twarz taką pulchna,a ciało szczupłe.Chciałabym nie mieć tych ulchnych polików,ale na policzki to raczej tkaiego żelu używać nie mogę,bo mam trądzik.
Jak Ty sobie wyobrażasz używanie żelu antycellulitowego na podbródek?!
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 15:01   #3319
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Chyba im napiszę takie pismo, że choćbym nie wiem jak się dobijała, to żeby mnie nie wpuszczali do tego sklepu Ziai...

Dostałam też garść próbek. Kubeczek stał się moim ulubionym i jedynym do picia a myjki jeszcze nie używałam
Jestem opętana i potrzebuję egzorcysty
Hehehe, kupilas to w tym sklepie, ktory byl podawany jako sklep w ktorym mozna kupic tez pelen asortyment ziai przez internet (jakos nie umiem inaczej tego w slowa ubrac, mam nadzieje, ze przekaz jest czytelny)?
Super rzeczy, no a kubeczek bardzo ladny, lubie wlasnie takie kubki w czystej formie. Czy mozesz mniej wiecej podliczyc ile wydalas w tym sklepie? Jestem ciekawa, czy do internetowych zamowien tez dokladaja takie gratisy.
Ja sie duzymi krokami zblizam ponownie do drogerii, z ktorej wyszlam (i weszlam!) bez Ziai i portfela, wiec po urlopie zaczne sie nacierac i szorowac. O ile sie nie wkurze i nie kupie wczesniej nowiuśkiego pomaranczowego Palmolive Thermal Spa, bo wedlug mnie podobnie pachnie do Masla pomaranczowego, a ma mniejsza butelke --> szybciej sie skonczy --> bede mogla szybciej kupic jakas inna nowosc
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 15:02   #3320
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

No właśnie sobie kiepsko wyobrażam,a gdzieś coś takiego przeczytałam.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 15:11   #3321
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Może aplikacja żelu pod język by coś pomogła?

mimbi, to chyba nie jest ten sklep o którym myślisz. Ja mieszkam w Gdańsku niedaleko Matarni, tam jest sklep "przyfabryczny" Ziai, gdzie jest wszystko. Było nawet czekoladowe masło do ust! Wydałam 76,78 zł.:
masło oliwkowe - 10,38 masło pomarańczowe - j.w. oliwkowe mydło-5,88 oliwka Rebuild - 12,82 Koza pod prysznic -5,88/szt. TinTin antyperspirant - 5,16 krem jogurtowy - 7,26/szt. mydło Sopot SPA - 5,88.

W gratisach dostałam tylko próbki. Kubeczek i myjkę dostałam od koleżanki, która współpracuje z Ziają. Dla firmy w której ja pracuję i dla Ziai zrobiła takie same kubeczki tylko z innym logotypem i w innych kolorach. Zrobiłyśmy więc "wymiankę"
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 19:05   #3322
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Jestem opętana i potrzebuję egzorcysty
hahaha

super zbiorek, pozazdrościć!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 20:21   #3323
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

jaaaaaa chceeee taaakii kuuubeeekkkk: crazy: chceeee ja chce sklep z ziają calą........grrrr

sorry zazdrosc mnie zżera
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 20:27   #3324
madeleine91
Zadomowienie
 
Avatar madeleine91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w Gdańsku niedaleko Matarni, tam jest sklep "przyfabryczny" Ziai, gdzie jest wszystko.
Czy mogłabyś mnie nakierować na ten sklep? jest gdzieś obok Matarni?
madeleine91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 20:27   #3325
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Aleetzya, fajny zbiorek.
Zadowolona jesteś z jogurtowego kremu? Możesz mi o nim coś napisać i wrzucić skład?
Jaką masz cerę?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:38   #3326
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dzięki dziewczyny

madeleine91 - jak jedziesz obwodnicą to na wysokości Matarni zjeżdżasz tak jak na lotnisko. Po lewej stronie stoi duuużo ciężarówek - skręcasz za nimi w lewo (jest specjalny pas dla skręcających, więc trzymaj się wcześniej lewego pasa najlepiej). Jedziesz prosto i po lewej stronie masz tablicę Ziaja i strzałkę. Skręcasz w lewo i tam niestety jest trochę kombinatoryki bo dalej nie ma oznaczenia. Jedź cały czas "główną", na zakręcie w prawo i tam masz już zakład Ziai po lewej stronie (wjedź w bramę). Mam nadzieję, że Cię nie zakręciłam ale dojazd od tego kierunkowskazu do zakładu jest dość zawiły Naprościej powiedzieć, że jest po drugiej stronie obwodnicy, na przeciwko CH Matarnia.

fuksjaa - jestem bardzo zadowolona, bo to najlżejszy ze wszystkich kremów, jakie testowałam do twarzy. Nie lubię tłustości a wszystkie zachwalane przez dziewczyny oliwki, calmy itp. mi nie podchodziły ze względu na konsystencję i wchłanianie. W sumie nie mam wymagającej cery, raczej normalną lub mieszaną, bez pryszczy, świecenia i takich tam (pofarciło mi się ). Zużyłam na razie tylko jeden, ale zaraz kupiłam dwa następne, z czego jeden dla mojego

Skład podam wieczorkiem bo teraz pisze magisterke i Teżet sie wkurza, że jak nie będę pisać tylko szperać na wizażu to mi neta odetnie Podam wieczorem, promys
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:41   #3327
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
fuksjaa - jestem bardzo zadowolona, bo to najlżejszy ze wszystkich kremów, jakie testowałam do twarzy. Nie lubię tłustości a wszystkie zachwalane przez dziewczyny oliwki, calmy itp. mi nie podchodziły ze względu na konsystencję i wchłanianie. W sumie nie mam wymagającej cery, raczej normalną lub mieszaną, bez pryszczy, świecenia i takich tam (pofarciło mi się ). Zużyłam na razie tylko jeden, ale zaraz kupiłam dwa następne, z czego jeden dla mojego

Skład podam wieczorkiem bo teraz pisze magisterke i Teżet sie wkurza, że jak nie będę pisać tylko szperać na wizażu to mi neta odetnie Podam wieczorem, promys
Ok, nie ma sprawy, poczekam.
A on pachnie jakoś?

EDIT: w KWC znalazłam skład, więc nie będę Cię już fatygowała.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2009-08-15 o 11:44
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:45   #3328
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w Gdańsku niedaleko Matarni, tam jest sklep "przyfabryczny" Ziai, gdzie jest wszystko. Było nawet czekoladowe masło do ust!
co?
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:50   #3329
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
co?
W internetowym sklepie Ziai też jest info o nim i chyba nawet jest dostępny w sprzedaży.
Będzie moje!

EDIT: http://www.ziaja-sklep-warszawa.pl/i...=P&id=874#form
tylko nie ma zdjęcia, dziwne.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2009-08-15 o 11:52
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:55   #3330
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
W internetowym sklepie Ziai też jest info o nim i chyba nawet jest dostępny w sprzedaży.
Będzie moje!

EDIT: http://www.ziaja-sklep-warszawa.pl/i...=P&id=874#form
tylko nie ma zdjęcia, dziwne.
właśnie kompletuję zamówienie w inermisie a tam go niestety nie ma
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.