Pomóżcie mi błagam:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 19:25   #1
Malwa5
Raczkowanie
 
Avatar Malwa5
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90

Pomóżcie mi błagam:(


Ostatnio wpadłam na bardzo głupi pomysł i przestałam jeść kolacje (zawsze były dość kaloryczne np.drożdżówki z piekarni, pizze z piekarni,makaron z serem,ziemniaki smażone na patelni z cebulką itd.)
W ogóle nie jadłam kolacji, ściadania zaczełam robić ubogie i obiady.Zaczęłam dużo ćwiczyć, zażywać clarinol i kremy anty celulitowe.Mało jadłam a jak miałam napady na słodycze i jedzenie to na anstępny dzień jadłam z 200kcal;/ a potem już po jakieś 450 razem z owocami.
Wiem głupio robiłam ale troche schudłam i teraz muszę wyliść z tego bagna będę zwiększała stopiniowo kalorie lepiej co 100? czy 150? tygodniowo?
I właśnie mam pytanie, czy jak bym zaczęła jeść kolację nie wiem takie do 200kcal to przytyję oczywiście jak już unormuję kalorie w jadłospisie i co jeść na kolację?
Mogę np troszke makaronu z serem? bułkę z szynką? troszke ziemniaków z cebulką i kefirkiem?
POMÓŻCIE MI( nie chcę pisać o wieku pomocy
Malwa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:43   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pomóżcie mi błagam:(

No dobrze, przejrzałam Twoje poprzednie wątki i myślę, że jednak będzie lepiej jeśli napiszesz kilka rzeczy takich jak: ile masz lat, jakie masz BMI, czy rodzice wiedzą jakie masz problemy z jedzeniem.

Wygląda na to, że nie masz bladego pojęcia o diecie, zdrowym odchudzaniu, o żywieniu... Więc najlepiej się nie zabieraj sama za wychodzenie z głodówki, bo jeszcze sobie bardziej zaszkodzisz, niż pomożesz.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-03-15 o 19:44
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 21:01   #3
PurpleMuffin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Pomóżcie mi błagam:(

Zgodze sie z lexie... Nie bardzo wiesz jak powinnas sie odzywiac zdrowo a zarazem zeby zrzucic kilka zbednych kilogramow . Co to za pomysl zeby jeden dzien jesc jak swinka co popadnie a na drugi dzien glodowac....to nie ma zadnego sensu...Jezeli chcialabys zeby ci pomoc powinnas podac wiek, wage i BMI.
Najlepiej jest jesc 5 razy dziennie w odstepach 3 godzinnych. Sniadanie to najwazniejszy posilek dnia wiec powinien byc syty(proponuje owsianke), drugie sniadanie to owoc lub warzywo , obiad mozesz jesc taki jak reszta rodziny tylko oczywiscie w mniejszych ilosciach, na kolacje jogurt i kromka chleba razowego. Pij duzo wody, zacznij cwiczyc...moze uprawiac jakis sport.
PurpleMuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:16   #4
mia_gf
Raczkowanie
 
Avatar mia_gf
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: Pomóżcie mi błagam:(

Zajrzyj może na nasz wątek o przybraniu na wadze https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=182565
mia_gf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.