Essence cz. IV - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 15:11   #2341
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
Dot.: Essence cz. IV

U mnie w mieście również widziałam dzisiaj nową limitowanką Być może skuszę się na lakiery, bo uwielbiam pastelowe odcienie
Muszę ją jeszcze na spokojnie przejrzeć
__________________
Czy nie lepiej byłoby, zamiast tępić zło, szerzyć dobro?


Exly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 15:14   #2342
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez cherryPie Pokaż wiadomość
TO NIE JEST PRIMA APRILIS naprawdę nie

na dziś i tak mam dość prima aprilisów po tym co mi chłopak zrobił (:
ja mam nadzieję, że będą ściągać limitowanki bez żadnych opóźnień myślę, że jest to do zrobienia
kurka, nawet o tym nie pomyślałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 15:38   #2343
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez iga333 Pokaż wiadomość
essence trend edition „surfer babe”
http://www.pinkmelon.de/magazin/makeup/essence-trend-edition-surfer-babe.html

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

essence trend edition „let’s go girls”
http://www.pinkmelon.de/magazin/makeup/essence-trend-edition-lets-go-girls.html

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

essence trend edition „into the wild”
http://www.pinkmelon.de/magazin/make...-the-wild.html
ta trzecia limitowanka jest świetna
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 15:48   #2344
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. IV

Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie u nas jakiś baaardzo starych limitowanek z przeterminowanymi już kosmetykami :P
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:10   #2345
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Essence cz. IV

cherry ale cudowna wiadomosc nie zgadza mi sie to tylko z tym, ze Natury wprowadzaja drugie szafy... mam nadzieje, ze Twoja 'przepowiednia' sie spelni
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:31   #2346
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez iga333 Pokaż wiadomość
Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie u nas jakiś baaardzo starych limitowanek z przeterminowanymi już kosmetykami :P
ja też mam taką nadzieję, że nie znaleźli sobie sposobu na pozbycie się zalegających i nie sprzedanych "staroci"
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:45   #2347
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Essence cz. IV

nie ważne które limitowanki wprowadzą najpierw, ważne, że będzie troszkę lepszy dostęp do essence
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 16:48   #2348
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez cherryPie Pokaż wiadomość
nie ważne które limitowanki wprowadzą najpierw, ważne, że będzie troszkę lepszy dostęp do essence
To też nie wiadomo, w jakich drogeriach będą mieć i czy wszystkie kosmetyki Ale nie przeczę, jakby u mnie w mieście były i to jeszcze z limitowankami to bym się bardzo ucieszyła
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:51   #2349
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Essence cz. IV

jak mówiłam wszystkiego się dokładnie dowiem i Was poinformuję (:
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:59   #2350
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez cherryPie Pokaż wiadomość
moja bratowa, co siedzi w branżach kosmetycznych, mówiła mi, że natura raczej już nie będzie rozprowadzać Essence - co do tego nie ma pewności, ale dobra wiadomość: ESSENCE przejęła jakaś firma co ma MaxFactora w Polsce i będzie on dostępny w większości mniejszych drogerii - tak mówiła bratowa
w każdym razie ja u jej koleżanki już sobie zamówiłam (bo ona ma się Essencem zajmować w Krakowie) Secrets of The Past i Ethno (one mają wejść w tych drogeriach jako pierwsze podobno)

nie biorę pełnej odpowiedzialności za tą informację, może być niedokładna (: to słowa mojej bratowej. ale najdalej za 2 tygodnie będę miała to co zamowiłam, także raczej jest w tym coś z prawdy
OMG! OMG! secrets of the past! ethno!


mam nadzieję, ze nie zostaniemy uraczone jedynie limitowanką dla niemieckich kibicek
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:03   #2351
Klaudiusia17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 979
Dot.: Essence cz. IV

Byłam w Naturze, Go Snow jeszcze nie było. No, postarali z tą limitką. Mamy fajny prezent na święta:P
Z "surfer babe" podoba mi się paletka cieni, błyszczyki i woda toaletowa(swoją drogą butelka jest identyczna z perfumami z serii Love Generation http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-Blue-EDP.htm;)
A "Into the wind" nie przypadło mi do gustu.
Klaudiusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 18:31   #2352
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. IV

Oglądnęłam całą limitowankę przed chwilką. Powiem Wam, że nic ciekawego. Kupiłam tylko wszystkie 3 lakiery.
Wahałam się nad różem, ale w końcu odłożyłam bo za różowy i za kremowy dla mnie.
Cienie słabiutko napigmentowane.
Błyszczyki fajne, ale mam z 15 innych.
Ogólnie kiepsciutko.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 18:35   #2353
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: Essence cz. IV

też jakoś po świętach się przejdę

Ej, czy tylko ja dopiero zobaczyłam, że Fisash jest tylko dla zmotoryzowanych mrówek ?
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 18:44   #2354
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Adus_ Pokaż wiadomość
Ej, czy tylko ja dopiero zobaczyłam, że Fisash jest tylko dla zmotoryzowanych mrówek ?
Też całkiem niedawno to zobaczyłam
__________________
Czy nie lepiej byłoby, zamiast tępić zło, szerzyć dobro?



Edytowane przez Exly
Czas edycji: 2010-04-01 o 18:46
Exly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 18:46   #2355
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Oglądnęłam całą limitowankę przed chwilką. Powiem Wam, że nic ciekawego. Kupiłam tylko wszystkie 3 lakiery.
Wahałam się nad różem, ale w końcu odłożyłam bo za różowy i za kremowy dla mnie.
Cienie słabiutko napigmentowane.
Błyszczyki fajne, ale mam z 15 innych.
Ogólnie kiepsciutko.
axa a róż faktycznie tak napigmentowany jak na zdjęciach w necie ? Mocny kolor daje, taki śwński różowy, czy można go jakoś wetrzeć i jest mniej widoczny i faktycznie to jest róż w kremie?
bo ja znowu uwielbiam róże w kremie, ale marzy mi się coś brzoskwiniowego
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 18:49   #2356
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
axa a róż faktycznie tak napigmentowany jak na zdjęciach w necie ? Mocny kolor daje, taki śwński różowy, czy można go jakoś wetrzeć i jest mniej widoczny i faktycznie to jest róż w kremie?
bo ja znowu uwielbiam róże w kremie, ale marzy mi się coś brzoskwiniowego
Do brzoskwini to mu daleko. W zasadzie nie ma nic wspólnego z brzoskwinia. To różowy róż. I w dodatku taki lepiąco-błyszczący. Będzie się ciężko go nakładać. Lepiej dołożyć trochę i kupić jakiś w Inglocie.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:00   #2357
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. IV

Rozdziewiczyłam limitowankę w GŁódzkiej radość, że jest cokolwiek, ale to Go Snow mocno kiepskie jest niestety. Róż mocno różowy, a jak się rozetrze troszkę to lepiący i kolor ginie, cienie tragedia, ogrzewacza nie brałam, aplikatorków też nie. Zakupiłam za to różowy błyszczyk i najjaśniejszy lakier (i polecany tutaj tusz MA )
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:29   #2358
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez cherryPie Pokaż wiadomość
moja bratowa, co siedzi w branżach kosmetycznych, mówiła mi, że natura raczej już nie będzie rozprowadzać Essence - co do tego nie ma pewności, ale dobra wiadomość: ESSENCE przejęła jakaś firma co ma MaxFactora w Polsce i będzie on dostępny w większości mniejszych drogerii - tak mówiła bratowa
w każdym razie ja u jej koleżanki już sobie zamówiłam (bo ona ma się Essencem zajmować w Krakowie) Secrets of The Past i Ethno (one mają wejść w tych drogeriach jako pierwsze podobno)

nie biorę pełnej odpowiedzialności za tą informację, może być niedokładna (: to słowa mojej bratowej. ale najdalej za 2 tygodnie będę miała to co zamowiłam, także raczej jest w tym coś z prawdy
Max Factora ma Procter & Gamble - firma, która ma bardzo dużą część popularnych marek (wszystkie z akcji Podaruj dzieciom słońce). A to bardzo dobrze wróży dla fanek Essence (jeśli to prawda, oczywiście).

Edytowane przez blebleble22
Czas edycji: 2010-04-01 o 19:30
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:30   #2359
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Do brzoskwini to mu daleko. W zasadzie nie ma nic wspólnego z brzoskwinia. To różowy róż. I w dodatku taki lepiąco-błyszczący. Będzie się ciężko go nakładać. Lepiej dołożyć trochę i kupić jakiś w Inglocie.
a to że do brzoskwinki mu daleko to wiem, ja po prostu sobie marze, że chciałabym kiedyś w jakieś limitce do tej pory było tylko w ethno a to i tak malutki kwadracik, essence najczęściej wypuszcza mocno różowe róże, może ten z SOL był nieco ciemniejszy, ale też różowy.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 19:30   #2360
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

jejku.. Essence w Rossmanie, wszystkie limitowanki. To zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:32   #2361
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
a to że do brzoskwinki mu daleko to wiem, ja po prostu sobie marze, że chciałabym kiedyś w jakieś limitce do tej pory było tylko w ethno a to i tak malutki kwadracik, essence najczęściej wypuszcza mocno różowe róże, może ten z SOL był nieco ciemniejszy, ale też różowy.
A ja ten z SOL uwielbiam
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:39   #2362
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IV

tez go bardzo lubię ale nie pogardzę jakimś łososiowym czy brzoskwinią :P a znowu nie przepadem za linerami z cieniami z sol, totalny niewypał jeżeli chodzi o nakładanie, kolor jeszcze ujdzie
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:39   #2363
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Essence cz. IV

mnie Go Snow jakoś nie pociąga. dla mnie zbyt jasna na wiosnę/lato.
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:40   #2364
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Essence cz. IV

dla mnie to jakas sciema.... nie chce mi sie wierzyc, aby P&G przejal tak mala firme... z reszta jezeli by przejal to przejal by cala marke i zajal sie dystrybucja w calej europie...
po 2 takie info sa umieszczane na stronach korporacyjnych i portalach marketingowych i biznesowych... przjzałam i nic nie znalazłam... ponadto.. jak mozna sobie tak poprostu zamowic? To nie avon... dystrybucja zajmuja sie w takich korporacjach ludzie na wysokich stolkach a nie kolezanka z krakowa... u ktorej kolezanki kolezanek beda sobie cos zamawiac stare limitowanki

Nie mniej licze na to ze system dystrybucji sie w koncu zmnieni... ale ze jest to PG to zbyt malo prawdopodobne Za cala dystrybucje odpowiada cosmova...na ich stronie tez nic nie pisze... sa tylko uaktualnione drogerie w jakich mozna kupic ich proukty w poszczegolnych krajach...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:43   #2365
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
tez go bardzo lubię ale nie pogardzę jakimś łososiowym czy brzoskwinią :P a znowu nie przepadem za linerami z cieniami z sol, totalny niewypał jeżeli chodzi o nakładanie, kolor jeszcze ujdzie
Ja nawet tego syfu do rąk nie wzięłam...
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:49   #2366
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Essence cz. IV

ja mam cień z SoL, złoty i jestem bardzo zadowolona (: jak nałożę go miękkim pędzelkiem na bazę Joko (:

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
dla mnie to jakas sciema.... nie chce mi sie wierzyc, aby P&G przejal tak mala firme... z reszta jezeli by przejal to przejal by cala marke i zajal sie dystrybucja w calej europie...
po 2 takie info sa umieszczane na stronach korporacyjnych i portalach marketingowych i biznesowych... przjzałam i nic nie znalazłam... ponadto.. jak mozna sobie tak poprostu zamowic? To nie avon... dystrybucja zajmuja sie w takich korporacjach ludzie na wysokich stolkach a nie kolezanka z krakowa... u ktorej kolezanki kolezanek beda sobie cos zamawiac stare limitowanki

Nie mniej licze na to ze system dystrybucji sie w koncu zmnieni... ale ze jest to PG to zbyt malo prawdopodobne Za cala dystrybucje odpowiada cosmova...na ich stronie tez nic nie pisze... sa tylko uaktualnione drogerie w jakich mozna kupic ich proukty w poszczegolnych krajach...
przepraszam Cię bardzo, moja bratowa zajmuje się dystrybucją Guerlaina i Givenchy. i u JEJ koleżanki zamówiłam Essence.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

i jak powiedziałam oczywiście dam Wam pełną i dokładną informację jak tylko porozmawiam z bratową.
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:53   #2367
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
dla mnie to jakas sciema.... nie chce mi sie wierzyc, aby P&G przejal tak mala firme... z reszta jezeli by przejal to przejal by cala marke i zajal sie dystrybucja w calej europie...
po 2 takie info sa umieszczane na stronach korporacyjnych i portalach marketingowych i biznesowych... przjzałam i nic nie znalazłam... ponadto.. jak mozna sobie tak poprostu zamowic? To nie avon... dystrybucja zajmuja sie w takich korporacjach ludzie na wysokich stolkach a nie kolezanka z krakowa... u ktorej kolezanki kolezanek beda sobie cos zamawiac stare limitowanki

Nie mniej licze na to ze system dystrybucji sie w koncu zmnieni... ale ze jest to PG to zbyt malo prawdopodobne Za cala dystrybucje odpowiada cosmova...na ich stronie tez nic nie pisze... sa tylko uaktualnione drogerie w jakich mozna kupic ich proukty w poszczegolnych krajach...
Ja wiem tylko, że pracownicy takich firm jak Procter mają nieco łatwiejszy dostęp do ich kosmetyków (co jest, w sumie, oczywiste), więc może to dlatego "zamówiła" no ale nie uwierzę póki nie zobaczę
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:55   #2368
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Essence cz. IV

omg, oczywiście, że nie zamówiłam tak jak w Avonie czy gdzieś tylko poprosiłam tą znajomą bratowej, żeby mi odłożyła z dostawy te kosmetyki i ja jej zapłacę :/ przecież nigdzie nie napisałam, że teraz będzie można "zamawiać essence u koleżanek" ;/
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:57   #2369
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
mnie interesował róż do buźki, ale jak zobaczyłam zdjęcia na necie to jest on świńsko różowy mocny, intensywny, nie wiem czy wcieranie coś pomoże, a w dodatku trochę różów już mam, balsam do ust też był fajny, ale typowo na deskę ,a tak to na nic mi sie na wiosnę nie przyda.
masz gdzieś pod reką te zdjecia??

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość

into the wild- fajny bronzer i lakiery
popieram
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 20:00   #2370
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Kupiłam tylko wszystkie 3 lakiery.
Wahałam się nad różem, ale w końcu odłożyłam bo za różowy i za kremowy dla mnie.
Wrzucisz je na paznokciach, prooooszę? Wiem, że w necie są zdjęcia, ale może tam jest jedna warstwa i dlatego są takie nijakie?

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
jejku.. Essence w Rossmanie, wszystkie limitowanki. To zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
A co, masz jakieś info o Essence w Rossmannie?

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
A ja ten z SOL uwielbiam
Ja też, mój ulubiony róż.

Na Starowiślnej panie przy mnie wyłożyły limitowankę. Wzięłam róż (), jasny błyszczyk i grzejącą poduszeczkę. A poza tym jeszcze eyeliner My Secret i zielony lakier z nowej limitki Sensique.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.