Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-30, 20:43   #4921
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Mam podkład Fairly Light Neutral ale niestety semi matte i ten składnik w nim jest nie wiem jak w formule IT bo nie miałam więc ja Cie nie pomogę. Swój kupiłam niedawno na polskiej stronie i jestem zadowolona nie używałam wcześniej więc nie wiem co za działanie ma ten składnik
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:41   #4922
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Minerals dziękuję za odzew Wiem, jak się sprawują formuły z dodanym LL, ponieważ do tej pory zalega mi korektor, jakiś podkład matte i mój ukochany FLN. Wszystkie spaprane - dopiero później okazało się, że skład zmieniony Według mnie LL powoduje, że podkład znacznie gorzej kryje, co przy mojej trądzikowej skórze jest nie do zaakceptowania. Wszystko przebija. Pewnie dodają to żeby zaoszczędzić - objętościowo proszku jest tyle samo, tylko już nie ma intensywności. Przez to podkład nie jest również wydajny. W ogóle niebo a ziemia porównując do tego jak fantastycznie kryły w pierwotnej wersji.
Mam opakowanie po starym FLN i widzę, że skład tej formuły IT nie różni się od dawnej Intensive. Tym razem wolę jednak zapytać Was czy aby na pewno są zbliżone.
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 11:02   #4923
assia_j
Przyczajenie
 
Avatar assia_j
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Lena4, te IT z pewnością nie są tym samym co dawne Intensywne, nie wiem jak ze składem i może nie powinnam się wypowiadać na Twoje pytanie, ale mają nieco inne krycie, ja mam poczucie, że lepsze (tamte były maksymalnie kryjące). Smuci mnie tylko, że nie dali IT do wszystkich odcieni, ale tylko do paru ehhh :/ przez co ja zaczęłam używać Matt (mój Intensywny wycofali i nie wprowadzili IT) i po nałożeniu drugiej warstwy osiągam lepszy efekt IT taki na wieczór, a po jednej mam krycie nazwijmy to "dzienne". Zawsze możesz spróbować z próbkami, te najmniejsze są już chyba od 4.20 zł, więc nie tracisz wiele
assia_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 21:34   #4924
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, chciałabym zacząć swoją przygodę z kosmetykami EDM< ale mam pewne obawy.

Przede wszystkim czy polska strona z tymi kosmetykami proponuje to samo co ta zagraniczna? Czy nie ma różnicy gdzie zakupię podkład/ cień/ róż?

Jak dobieracie odcień do swojej karnacji? Nie będę tu pisać jaki ja mam odcień skóry bo to nic nie da, ale może macie jakieś swoje sposoby dobory kosmetyków z EDM? Czy raczej dobieracie podkład/ puder metodą prób i błędów zamawiając próbki?
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 07:44   #4925
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Na stronie w której ja kupuje EDM moge zobaczyć kolory, że jest to Polska stronka to wystarczy zadzwonić i pomagają dobrać kolorek i zawsze można zapytać o wiele rzeczy. Z tego co wiem, to prawie cały asortyment jest dostępny ale zawsze możesz zapytać dzwoniąc Jak chcesz napisz do mnie na priv to podam Ci stronke
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 16:49   #4926
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym zacząć swoją przygodę z kosmetykami EDM< ale mam pewne obawy.

Przede wszystkim czy polska strona z tymi kosmetykami proponuje to samo co ta zagraniczna? Czy nie ma różnicy gdzie zakupię podkład/ cień/ róż?

Jak dobieracie odcień do swojej karnacji? Nie będę tu pisać jaki ja mam odcień skóry bo to nic nie da, ale może macie jakieś swoje sposoby dobory kosmetyków z EDM? Czy raczej dobieracie podkład/ puder metodą prób i błędów zamawiając próbki?
EDM ma duży wybór kolorów, do tego dochodzą jeszcze różne formuły. Dla mnie - za dużo tego. Testowałam 9 lub 10 kolorów i nie trafiłam na swój. Na mojej jasnej, chłodnej skórze niektóre podkłady opisywane jako do jasnej karnacji (Fair, Fair Neutral, Linen, Sandy Fair) robiły maskę gejszy, inne też do jasnej a nawet bardzo jasnej (Fairly Light, Fairly Light Neutral, Fair Medium) były za ciemne. Mieszanie niekoniecznie przybliżało do ideału.
Kilka formuł też wcale mi nie ułatwiało zadania, bo część kolorów, które sobie upatrzyłam było dostępnych tylko w formule Semi-Mat, która podkreślała pory i szybko zaczynała się świecić.
To były moje pierwsze minerały, nie miałam porównania, więc byłam zadowolona. Ale po spróbowaniu LL rzuciłam je w kąt. Ostatnio próbuję je zużyć, ale mieszanki też coś mi nie wychodzą, bo testery się skończyły a dwa bigi kompletnie nie nadają się do użycia solo, bo są za ciemne.
Więc jeśli chcesz dobrać kolor, to radzę tylko i wyłącznie zamawianie testerów, ewentualnie po konsultacji ze sklepem, bo inaczej możesz skończyć z kilkoma bigami, których nie da się użyć.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2012-10-03 o 16:50
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 17:31   #4927
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Po miesiącu zaprzyjaźniania się z jojobą w kolorze alabaster z ulgą odebrałam tradycyjne semi matte w odcieniu fair.

Choćby nie wiem co, jojoba nie chciała dopasować się kolorem do mojego koloru
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 21:12   #4928
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
EDM ma duży wybór kolorów, do tego dochodzą jeszcze różne formuły. Dla mnie - za dużo tego. Testowałam 9 lub 10 kolorów i nie trafiłam na swój. Na mojej jasnej, chłodnej skórze niektóre podkłady opisywane jako do jasnej karnacji (Fair, Fair Neutral, Linen, Sandy Fair) robiły maskę gejszy, inne też do jasnej a nawet bardzo jasnej (Fairly Light, Fairly Light Neutral, Fair Medium) były za ciemne. Mieszanie niekoniecznie przybliżało do ideału.
Kilka formuł też wcale mi nie ułatwiało zadania, bo część kolorów, które sobie upatrzyłam było dostępnych tylko w formule Semi-Mat, która podkreślała pory i szybko zaczynała się świecić.
To były moje pierwsze minerały, nie miałam porównania, więc byłam zadowolona. Ale po spróbowaniu LL rzuciłam je w kąt. Ostatnio próbuję je zużyć, ale mieszanki też coś mi nie wychodzą, bo testery się skończyły a dwa bigi kompletnie nie nadają się do użycia solo, bo są za ciemne.
Więc jeśli chcesz dobrać kolor, to radzę tylko i wyłącznie zamawianie testerów, ewentualnie po konsultacji ze sklepem, bo inaczej możesz skończyć z kilkoma bigami, których nie da się użyć.

Już zamówiłam w ciemno kolory które wydawały mi sie najbradziej odpowiednie i dzis testowałam pierwszy. Ciut za jasny, pewnie na zime bedzie lepszy. Niestety strasznie mi sie swieci skora po nim, a niby to matt. Kurcze, nie wiem... moze trzeba jakos inaczej je nakladac? Ja na oczyszczoną skóre nalozyłam puder matujący a potem mineraly najpierw pedzlem robilam stemple a potem rozcierałam. Początkowy efekt super, gładka skora, bez maski ale potem patrze po jakis 3 godz ze sie makabrycznie swiece...
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:21   #4929
assia_j
Przyczajenie
 
Avatar assia_j
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A to może dlatego, że alabaster jest zimnym kolore
Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Po miesiącu zaprzyjaźniania się z jojobą w kolorze alabaster z ulgą odebrałam tradycyjne semi matte w odcieniu fair.

Choćby nie wiem co, jojoba nie chciała dopasować się kolorem do mojego koloru

A to może dlatego, że Alabster jest zimnym kolorem mocno wpadającym w róż, a Fair neutralnym i już tego różu nie ma. W dodatku Alabaster jest ciut ciemniejszy niż Fair.. Myślę, że bardziej powinnaś była pójść w Shell Blank lub Cream
assia_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:39   #4930
assia_j
Przyczajenie
 
Avatar assia_j
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Już zamówiłam w ciemno kolory które wydawały mi sie najbradziej odpowiednie i dzis testowałam pierwszy. Ciut za jasny, pewnie na zime bedzie lepszy. Niestety strasznie mi sie swieci skora po nim, a niby to matt. Kurcze, nie wiem... moze trzeba jakos inaczej je nakladac? Ja na oczyszczoną skóre nalozyłam puder matujący a potem mineraly najpierw pedzlem robilam stemple a potem rozcierałam. Początkowy efekt super, gładka skora, bez maski ale potem patrze po jakis 3 godz ze sie makabrycznie swiece...

Zasada jest bardzo prosta i wymaga może 2 powtórzeń, żeby dojść do wprawy Otóż:
rozumiem, że zamówiłaś próbki, więc są w małych pojemniczkach. Docelowo produkt jest w dużych i ma duże wieczka. Powinnaś więc wziąć inną pokrywkę z większego pudru, czy inną przykrywkę na którą możesz wysypać podkład.
Po 2. podkłady mineralne zawsze nakładamy na krem. Może się mniej lub bardziej wchłonąć w skórę, ale nigdy nie na oczyszczoną skórę, a wyłącznie po aplikacji kremu. To w sumie podstawa. Poza tym puder powinnaś nakładać już na podkład, nie pod - puder matowi i wykańcza, nie wyrównuje kolorytu jak podkład.
Po 3. masz pędzelek kabuki rozumiem? Jeśli tak, to technika jest prosta i dodałam Ci do niej rysunek Musisz nasypać trochę podkładu na pokrywkę i kolistymi ruchami wprowadzić go w pędzel, tak, żeby na pokrywce nic nie zostało. Następnie otrzepać z pędzelka nadmiar uderzając nim lekko o pokrywkę, tak że pozostałości na nią opadają. A po tym już tak jak na rysunku - kolistymi ruchami wcierać w twarz. Nie stemple i rozcieranie, ale od razu kółeczka. I wtedy trzyma się super Powodzenia!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podstawowa_aplikacja.jpg (30,6 KB, 43 załadowań)
assia_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:23   #4931
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez assia_j Pokaż wiadomość
Zasada jest bardzo prosta i wymaga może 2 powtórzeń, żeby dojść do wprawy Otóż:
rozumiem, że zamówiłaś próbki, więc są w małych pojemniczkach. Docelowo produkt jest w dużych i ma duże wieczka. Powinnaś więc wziąć inną pokrywkę z większego pudru, czy inną przykrywkę na którą możesz wysypać podkład.
Po 2. podkłady mineralne zawsze nakładamy na krem. Może się mniej lub bardziej wchłonąć w skórę, ale nigdy nie na oczyszczoną skórę, a wyłącznie po aplikacji kremu. To w sumie podstawa. Poza tym puder powinnaś nakładać już na podkład, nie pod - puder matowi i wykańcza, nie wyrównuje kolorytu jak podkład.
Po 3. masz pędzelek kabuki rozumiem? Jeśli tak, to technika jest prosta i dodałam Ci do niej rysunek Musisz nasypać trochę podkładu na pokrywkę i kolistymi ruchami wprowadzić go w pędzel, tak, żeby na pokrywce nic nie zostało. Następnie otrzepać z pędzelka nadmiar uderzając nim lekko o pokrywkę, tak że pozostałości na nią opadają. A po tym już tak jak na rysunku - kolistymi ruchami wcierać w twarz. Nie stemple i rozcieranie, ale od razu kółeczka. I wtedy trzyma się super Powodzenia!
super, dzieki! Widzisz ja w sieci przeczytałam ze najpier trzeba nalozyc na oczyszczona skore puder a na niego podklad. Tez mie sie to dziwne wydalo ale tak zrobilam i wyszlo bardzo słabo. Jutro sprobuje wg Twoich zalecen
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 16:26   #4932
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez assia_j Pokaż wiadomość
A to może dlatego, że alabaster jest zimnym kolore


A to może dlatego, że Alabster jest zimnym kolorem mocno wpadającym w róż, a Fair neutralnym i już tego różu nie ma. W dodatku Alabaster jest ciut ciemniejszy niż Fair.. Myślę, że bardziej powinnaś była pójść w Shell Blank lub Cream
Zanim zamówiłam alabaster pytałam sprzedawcę, który z kolorów jojoby jest najbliższy fair - w końcu ma je pod ręką - moze porównać
Sprzedawca rekomendował alabster lub cream - ale ostatecznie skłonił się w kierunku alabaster.
I w sumie może i podkład by się sprawdził, ale na mojej twarzy... ciemnieje. A tego mu już wybaczyć nie mogę
A shell blank wydaje mi się, ze odpada, bo każdy ciepły odcień wygląda na mnie źle Fair z tego co pamiętam był przypisany do odcieni chłodnych, choć faktycznie - nie widać w nim aż tak dużo tego różu
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:41   #4933
assia_j
Przyczajenie
 
Avatar assia_j
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Generalnie to EDM wypuściło uważam dość ubogą kolorówkę tych podkładów z Jojoba w odniesieniu do kolorów, które mają klasyczne.. Może to kwestia tego, że produkują głównie pod Stany i dodają takie, które tam sprzedają się im najszybciej, a nie takie pod Europejki.. :/

KonikGarbusek - polecam się

Edytowane przez assia_j
Czas edycji: 2012-10-04 o 16:43
assia_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:30   #4934
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez assia_j Pokaż wiadomość
Generalnie to EDM wypuściło uważam dość ubogą kolorówkę tych podkładów z Jojoba w odniesieniu do kolorów, które mają klasyczne.. Może to kwestia tego, że produkują głównie pod Stany i dodają takie, które tam sprzedają się im najszybciej, a nie takie pod Europejki.. :/

KonikGarbusek - polecam się
Ale jak... Przecież tam jest od diabła ludzi i to z różnych nacji i ras. Przekrój mają dość duży.
Ja myślę, że to raczej brak wyobraźni
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 07:31   #4935
Love Fruits
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dobra ta rada z nakładaniem, choć ja właśnie tak robie. To naprawde kwestia wprawy, teraz nie widzę już innych kosmetyków niż mineralne A co do Jojoba to właśnie też ubolewam nad tą małą paletą kolorów.
Love Fruits jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:16   #4936
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, czy to mozliwe....

zakupilam sobie kilka testerów...zeby dobraz odpowiedni w miare kolor w wolny dzien posmarowalam sobie paski na twarzy no i.... az tak super to sie zaden nie wchlonal .... ale do czego zmierzam...
Czy to mozliwe zeby po rozsmarowaniu na cala twarz kilka z nich mimo iz sa rozne odcienie pasowaly (stapialy sie) do mojej karnacji?

Mam takie kolory:

Buttered Tan
Light Olive
Golden Medium
Light Neutral

I jeszcze jedno jezeli takie kolory mi pasują do karnacji to jak myslicie z ciemniejszych moglabym patrzec na ktore podklady?

Edytowane przez anias2
Czas edycji: 2012-10-05 o 11:17
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:34   #4937
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Odnośnie metod nakładania to tak naprawdę każdy powinien wypracować swój najlepszy sposób. U mnie na przykład nie każdy krem się sprawdza pod minerały, niektóre kremy powodują że minerały się ważą i robi się ciasto i gdybym zaczynała przygodę z minerałami zwaliłabym pewnie winę właśnie na nie. U mnie bardzo dobrze jako baza pod minerały sprawdza się filtr i najpierw stempluje (tak, żeby równomiernie nałożyć podkład na całą twarz) a dopiero później rozcieram kolistymi ruchami.
carusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:37   #4938
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Odnośnie metod nakładania to tak naprawdę każdy powinien wypracować swój najlepszy sposób. U mnie na przykład nie każdy krem się sprawdza pod minerały, niektóre kremy powodują że minerały się ważą i robi się ciasto i gdybym zaczynała przygodę z minerałami zwaliłabym pewnie winę właśnie na nie. U mnie bardzo dobrze jako baza pod minerały sprawdza się filtr i najpierw stempluje (tak, żeby równomiernie nałożyć podkład na całą twarz) a dopiero później rozcieram kolistymi ruchami.
A dla mnie pod minerałay dobrze sprawdza sie krem bambino dla dzieci
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 15:19   #4939
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
A dla mnie pod minerałay dobrze sprawdza sie krem bambino dla dzieci
No właśnie, dla każdego co innego. U mnie tylko lekki krem nawilżajacy lub matujący wchodzi w grę, po Bambino albo filtrach czy nawet kremie z filtrem 20 robi się ciasto.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 09:57   #4940
sylwka2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ja od okolo tygodnia uzywam podkladu Multi Tasking Neutral w wersji intesywnie kryjacej i musze przyznac ze to moje wybawienie. nie kruje tak dobrze jak sie spodziewalam ale to tez kwestia tego ze na dzien nakladam go malo tylko by przykryc przebarwienia a ewentualne niespodzianki traktuje korektorem. najwazniejsze jest to ze ladnie wyglada i trafilam z kolorem w ciemno xd to moj pierwszy kontakt z kosmetykami mineralnymi do makijazu i jestem bardzo zadowolona. poprzednio uzywalam podkladu affinitone mineral z maybelline ktory doslownie wazyl mi sie na twarzy (stosuje kwasy, rano nakladam krem nawilzajacy a potem filtr 50). podklad EDM nie podkresla u mnie suchych skorek, ktore czasem sie pojawiaja i co bardzo wazne nie zapycha. jak ja kiedys zylam bez mineralkow?
sylwka2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 20:59   #4941
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez sylwka2108 Pokaż wiadomość
ja od okolo tygodnia uzywam podkladu Multi Tasking Neutral w wersji intesywnie kryjacej i musze przyznac ze to moje wybawienie. nie kruje tak dobrze jak sie spodziewalam ale to tez kwestia tego ze na dzien nakladam go malo tylko by przykryc przebarwienia a ewentualne niespodzianki traktuje korektorem. najwazniejsze jest to ze ladnie wyglada i trafilam z kolorem w ciemno xd to moj pierwszy kontakt z kosmetykami mineralnymi do makijazu i jestem bardzo zadowolona. poprzednio uzywalam podkladu affinitone mineral z maybelline ktory doslownie wazyl mi sie na twarzy (stosuje kwasy, rano nakladam krem nawilzajacy a potem filtr 50). podklad EDM nie podkresla u mnie suchych skorek, ktore czasem sie pojawiaja i co bardzo wazne nie zapycha. jak ja kiedys zylam bez mineralkow?

Powiem Ci, że ja się też czasem zastanawiam jak mogłam używać innych kosmetyków. Co do kremu pod podkład też używam nawilżającego mocno i u mnie ten się sprawdza
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 21:16   #4942
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Odnośnie metod nakładania to tak naprawdę każdy powinien wypracować swój najlepszy sposób. U mnie na przykład nie każdy krem się sprawdza pod minerały, niektóre kremy powodują że minerały się ważą i robi się ciasto i gdybym zaczynała przygodę z minerałami zwaliłabym pewnie winę właśnie na nie. U mnie bardzo dobrze jako baza pod minerały sprawdza się filtr i najpierw stempluje (tak, żeby równomiernie nałożyć podkład na całą twarz) a dopiero później rozcieram kolistymi ruchami.
Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
A dla mnie pod minerałay dobrze sprawdza sie krem bambino dla dzieci
No tak, ale i Bambino i filtry są ciężkie i nie wchłaniają się tak dobrze. Ja mam mieszaną cerę i sądzę że takie kremy się u mnie nie sprawdzą, bo będą zapychaly twarz. Popróbuję z lekką emulsją Effaclar M. z LRP

A czy któras z was próbowala nakladac minerały na silikonową bazę wygładzająca na twarz?
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 22:03   #4943
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja kilka razy na jakąś imprezę.
Efekt zależny od tego jaka bazę się użyje. Na jednej ich nałożenie i trwałość to była czysta przyjemność. Druga... Trwałość taka jak i bez, nakładanie też bez szału.

Sama nakładam minerały na filtr 50, ale azjatyckiego Skin79. Tradycyjne filtry robiły mi ciasto - ten jest wręcz idealny. Pewnie dlatego, że wchłania się prawie do matu.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 13:16   #4944
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
No tak, ale i Bambino i filtry są ciężkie i nie wchłaniają się tak dobrze. Ja mam mieszaną cerę i sądzę że takie kremy się u mnie nie sprawdzą, bo będą zapychaly twarz. Popróbuję z lekką emulsją Effaclar M. z LRP

A czy któras z was próbowala nakladac minerały na silikonową bazę wygładzająca na twarz?
Zależy jaki filtr się stosuję, mnie Bambino tez niestety mocno zapycha dlatego używam filtr mam Lirene SPF 50 i bardzo dobrze się wchłania do matu, jednak trochę zapycha to fakt ale nie tak bardzo i szybko jak inne kremy mnie bardzo duzo kremów zapycha i filtr jest dla mnie najlepszą bazą pod minerały jaką znalazłam dotychczas, najważniejsze że nie ma parafiny w składzie tak jak większość kremów niestety.

Edytowane przez carusa
Czas edycji: 2012-10-07 o 13:17
carusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 19:38   #4945
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, orientujecie się może czy róż back to school został już wycofany? Bo nigdzie nie mogę znaleźć tego koloru
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 18:52   #4946
Minerals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Powiem Ci że też sobie nie przypominam, żebym go gdzieś widziała ostatnio, ale zawsze polecam mój ulubiony All smiles
Minerals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 20:55   #4947
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Minerals Pokaż wiadomość
Powiem Ci że też sobie nie przypominam, żebym go gdzieś widziała ostatnio, ale zawsze polecam mój ulubiony All smiles
też jest niezły, choć wolę waffle cone Jednakże tamtego różu nic nie przebije i bardzo ubolewam, że nie można go już dostać
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 09:32   #4948
Love Fruits
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

No takto już jest jak się przyzwyczai do czegoś, ja bardzo też lubie All Smiles i bolliwood
Love Fruits jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 11:32   #4949
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się może czy róż back to school został już wycofany? Bo nigdzie nie mogę znaleźć tego koloru
ja mam biga do oddania i tak go trzymam (+pare innych) bo nie wiem na co wymienic, wszystkiego i tak mam za duzo
hmmm... moze na cos z naturalnej pielegnacji, jakbys byla zainteresowana...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:12   #4950
Copper Hair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
ja mam biga do oddania i tak go trzymam (+pare innych) bo nie wiem na co wymienic, wszystkiego i tak mam za duzo
hmmm... moze na cos z naturalnej pielegnacji, jakbys byla zainteresowana...
Też mam Back To School i... tak sobie leży. Podobnie jak All Smiles.
Moje ulubione to delikatne, matowe Daydream i Weekend Getaway.
Copper Hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.