Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 10:05   #1321
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ogólnie chodzi o to, że nie można kłaść ciepłych odcieni na zimne i na odwrót bo może wyjść zielono dlatego ja zawsze robiłam odrosty farbą neutralną z zerem po przecinku, a potem kładłam takie odcień jak chciałam, czyli w moim przypadku popielaty
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:18   #1322
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a ta farba palett 100 skandynawski blond to ona nie jest neutralna?w sensie odcienia
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:38   #1323
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

platynowa - nie watpie oczywiscie, ale w moim miescie nigdzie tej farby nie ma. Zdradz z jakiego miasta jestes

Skandynawski 100 to chyba natura
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:53   #1324
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

podczytuje Wasz watek i nie raz czytalam,ze dziewczyny robia podkad tym skandynawskim palett 100 a potem jakas farbke i jest ok.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:15   #1325
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Astra ta 100 skandynawski palette jest odcieniem neutralnym- naturalnym. Jednak na odroście wychodzi lekko ciepło ale po 3-4 myciach się oziębia. Można potem kłaść popiele czy złota ale radzę poczekać kilka dni.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:24   #1326
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Astra ta 100 skandynawski palette jest odcieniem neutralnym- naturalnym. Jednak na odroście wychodzi lekko ciepło ale po 3-4 myciach się oziębia. Można potem kłaść popiele czy złota ale radzę poczekać kilka dni.
dziekuje za odpowiedz
ja pare tygodni temu robilam samym skandynawskim blondem tylko po odrostach i wyszlo ok,ale teraz chcialabym odswiezyc sobie kolor i polozyc pallet 100 i jakas farbe za pare dni,mysle nad wellatonem 12/0,lubie takie neutralne wloski ani w zimnej toancji ani w zbyt cieplej,ale w takiej troszkie slonecznej
moze ktos doradzi mi cos innego niz ten wellaton 12/0 ,kory sobie palnowalam

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2010-06-21 o 14:31
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:13   #1327
eeMxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Na blond

Witam,
Jestem szatynką z blond pasemkami czy orientuje się ktoś może jakiej farby bym musiała użyć żeby wyszedł blond?
eeMxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 13:46   #1328
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja kiedys kupilam rozjasniacz z joanny naturia i polozylam go na odrosty. bardzo ladnie rozjasnil, ale jak to wiadomo leciutko zoltawy odcien byl, a jeszcze to byly wakacje to opalona bylam i taka smieszna nienaturalna roznica byla. mialam jeszcze w zapasie farbe z joanny naturia o odcieniu srebrny pył i polozylam ja na cale wlosy, ale to dopiero po kilku dniach jak przetluscily mi sie wlosy, zeby od razu ich nie niszczyc dodatkowo. i odrosty wydawaly sie po prostu biale i reszta wlosow w ladnym zimnym odcieniu
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:04   #1329
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Na blond

dobrze by bylo uzyc farbe jakas dobrze rozjasniajaca. ale wiadomo ze tak czy inaczej to bedzie wygladac w ten sposob ze tamte niefarbowane wlosy beda takie zlotawe a te pasemka takie biale.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 15:16   #1330
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Na blond

pallette - skandynawski blond.
Mi pomógł ...
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 15:36   #1331
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ręce mi opadają Rano objechałam Rossmanny, Carrefoury, Leclerki, Natury itd w moim mieście. Nigdzie nie ma nowych blondów, panie nic o nich nie wiedzą, sa po prostu niedoinformowane Dzwonilam wiec na infolinie Loreala, pani bardzo uprzejma, miła poinformowała mnie że w moim mieście Real podpisal umowe na nowe kolorki oraz Rossmanny które wziely 30 tysięcy farb!!! I mają juz zafakturowane, a babki w Rossmanach nic o tym nie wiedza!!! Az sie pani z infolinii dziwiła jak tak można. Beznadzieja, rece mi opadaja. Jak wczoraj przeglądalam swoje zdjecia to mialam piekne wlosy jak chodzilam do fryzjera i robione ROZJASNIACZEM. Teraz piszę nie ze swojego komputera ale wieczorem wkleje fotki dla udowodnienia swoich słow. Także z opuszczoną glowa zapisalam sie na 1 lipca do fryzjera na pasemka. Odrost juz troszke mam, czesc moja, część zolta po Wellatonie. Mam nadzieje że kolor mi wyrowna "odżółci".
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 15:57   #1332
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Na blond

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
pallette - skandynawski blond.
Mi pomógł ...

ja bede próbowała tylko ze brilancee skandynawski blond, ale podobno jest rewelacyjna
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 15:58   #1333
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dawno się nie odzywałam, ale wciąż czytam ten wątek Widzę, że wiele z Was wzięło na przyciemnnianie włosków i mnie też. Teraz farbuje włosy prosalonem i mam naprawdę ładny jasny blond, ale moje kłaki już chyba chciałyby odpocząć więc na jakiś czas chciałam je pofarbować na kolor o 2 tony ciemniejszy. Mniej więcej taki jak na opakowaniu wellatonu 8/1 może być cieplejszy. Nie chcę żeby wyszły za ciemne. Przed chwilą testowałam Garnier Color Naturals 9/13 na pasemku, ale włoski przyciemniły się minimalnie, a odrost(średni blond) pozostał jaki był Na odcień popielaty również się nie zamierzam porywać bo pasemko wyszło mi fioletowo-siwo-zielone. Czy któraś z Was mogłaby poradzić mi jaką farbę wybrać aby w miarę równomiernie chwyciła odrost i dół włosków? Nie chcę za każdym razem robić podkładu przez rozjaśnianie odrostów.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:41   #1334
eeMxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Na blond

właśnie tylko pallette nie ma dobrej opini więc troche bym się bała
eeMxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:05   #1335
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Na blond

no niby tak zle o tej palette mowia ale ja nic do tych farb nie mam, przynajmniej sa trwale, jesli chodzi o ciemne odcienie. i nie maja amoniaku np w porownaniu do garniera(chodzi o te naturalne odcienie kryjace siwe wlosy, nie robiace efektu refleksow). a co do jasnej jesli chodzi o palette fajniutki kolorek wychodzi po rozswietlonym popielatym blondzie polecam
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:17   #1336
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Dawno się nie odzywałam, ale wciąż czytam ten wątek Widzę, że wiele z Was wzięło na przyciemnnianie włosków i mnie też. Teraz farbuje włosy prosalonem i mam naprawdę ładny jasny blond, ale moje kłaki już chyba chciałyby odpocząć więc na jakiś czas chciałam je pofarbować na kolor o 2 tony ciemniejszy. Mniej więcej taki jak na opakowaniu wellatonu 8/1 może być cieplejszy. Nie chcę żeby wyszły za ciemne. Przed chwilą testowałam Garnier Color Naturals 9/13 na pasemku, ale włoski przyciemniły się minimalnie, a odrost(średni blond) pozostał jaki był Na odcień popielaty również się nie zamierzam porywać bo pasemko wyszło mi fioletowo-siwo-zielone. Czy któraś z Was mogłaby poradzić mi jaką farbę wybrać aby w miarę równomiernie chwyciła odrost i dół włosków? Nie chcę za każdym razem robić podkładu przez rozjaśnianie odrostów.
a moze sprobowalabys garnierem color naturals 7 albo 8 ? bo z tego co widze one maja przyciemnienie na jasnych wlosach i na ciemnych podjasnia i wyrownuje kolor. wlasnie ten garnier color naturals nr 7 wydaje mi sie taki odpowiedni dla Twoich wlosow, wnioskujac z opisu
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:52   #1337
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

To moje włosy po rozjasnianiu, i to za kazdym razem przeciagane na całość. Wiadomo zniszczone ale bez przesady. Wracam do tego ze spuszczoną głową.

A TO OSTATNIE ZDJECIE - nie uwierzycie ale z bardzo ciemnych sama przechodzilam do takiego to była katorga, zajęlo mi to kilka dni i bez dekoloryzatora a rozjasniacz. Masakra, ale jak widac da się
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:58   #1338
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Na blond

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja bede próbowała tylko ze brilancee skandynawski blond, ale podobno jest rewelacyjna
Uzywalam na dosc jasny odrost i wyszedł zolty, wlosy dosc zniszczone takze nie polecam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:04   #1339
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau na 3 fotce masz fajny kolor
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 20:13   #1340
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a to robilas profesjonalnym rozjasniaczem? i sama ?
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:58   #1341
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

astra85 - wszedzie to ten sam kolorek, tyle że na tym 3 jest takie ciepłe swiatlo. W rzeczywistości były chłodne.

Sama nie robilam ale u fryzjera, bardzo geste pasemka ale zawsze przeciągał na 5 minut na całość

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-21 o 21:01
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:01   #1342
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Zdjecie robione tego samego dnia, jak widac kolor jest chłodny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:07   #1343
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zdjecie robione tego samego dnia, jak widac kolor jest chłodny
rzeczywiscie.swiatlo tak ociepliło kolor albo lampa w aparacie i nadalo wlosom blask bo ladnie sie blyszcza

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2010-06-21 o 21:08
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:12   #1344
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Teraz widzę że co fryzjer to fryzjer. Ale że mam nature eksperymentatorki ciesze sie ze mam pewne doświadczenia z włosami Pewnie jeszcze nie raz mnie skusi na samodzielne farbowanie (ach te nowe Castingi) ale póki co trzymam sie dzielnie od 3 tygodni Tylko że do tego fryzjera co robil mi takie ladne pasemka nie wrócę bo chodzilam do niego chyba 3 lata a teraz nie było mnie kolejne 3. Ogólnie jakoś wstyd by mi było, bo co ja bym mu powiedziala, że tyle chodzilam a potem przepadłam i znowu wracam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:16   #1345
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja do tej pory robilam wlosy zawsze u fryzjera(od 8lat),jasny balejaz 1 kolor tylko po odrostach,ale to koszt 120zl wiec czytajac Was i widzac fajne efekty nabralam ochoty na samodzielna koloryzacje,mam obawy ale i chec sprobowania,moze akurat osiagne fajny efekt z duzo mniejszymi kosztami
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:20   #1346
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Na blond

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja bede próbowała tylko ze brilancee skandynawski blond, ale podobno jest rewelacyjna
Jak mogłabyś później po farbowaniem tą farbą pokazała zdjęcia przed i po farbowaniu... byłam bym wdzieczna gdybys jeszcze dodała swoja opinie o tej farbce
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:23   #1347
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ja do tej pory robilam wlosy zawsze u fryzjera(od 8lat),jasny balejaz 1 kolor tylko po odrostach,ale to koszt 120zl wiec czytajac Was i widzac fajne efekty nabralam ochoty na samodzielna koloryzacje,mam obawy ale i chec sprobowania,moze akurat osiagne fajny efekt z duzo mniejszymi kosztami
No wiadomo cena, ale balejaż robilas chyba rzadziej niz farbe?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:27   #1348
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
a moze sprobowalabys garnierem color naturals 7 albo 8 ? bo z tego co widze one maja przyciemnienie na jasnych wlosach i na ciemnych podjasnia i wyrownuje kolor. wlasnie ten garnier color naturals nr 7 wydaje mi sie taki odpowiedni dla Twoich wlosow, wnioskujac z opisu
właśnie wahałam się nad 8 i chyba jej spróbuje, bo 7 to za ciemny wyjdzie, stanowczo Zastanawiam się jeszcze nad szamponetką z joanny multi effect 02 lub 03 takie ładne naturalne blondy.Jak ją znajdę w sklepie to podkoloryzuje tym, a jak wyjdzie ładnie to poszukam trwałej farby
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:38   #1349
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No wiadomo cena, ale balejaż robilas chyba rzadziej niz farbe?
z farba dopiero zaczyna eksperyment
balejaz robilam srednio co 6 tygodni,taka jest prawda ,ze z salonu fryzjerskiego wychodzilam z widocznymi malymi bo malymi ale odrostami,bo balejaz robi sie pare mm od skory glowy.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:48   #1350
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
właśnie wahałam się nad 8 i chyba jej spróbuje, bo 7 to za ciemny wyjdzie, stanowczo Zastanawiam się jeszcze nad szamponetką z joanny multi effect 02 lub 03 takie ładne naturalne blondy.Jak ją znajdę w sklepie to podkoloryzuje tym, a jak wyjdzie ładnie to poszukam trwałej farby
wlasnie keidys sobie zrobilam szamponetke z joanny o kolorze naturalny blond, wygladal na ciemny. jak trzymalam to na glowie ta piana nawet na ciemna wygladala i jak taka ruda hehe ale jak splykalam fajny kolorek byl, ciut ciemniejszy ale nic prawie nie bylo widac tylko inny odcien byl, taki bardzije bezowy niz ten co mialam poprzednio, czyli juz taki zolty, bo tych popieli juz dawno nie uzywalam to chcialam zobaczyc na mciemny odcien jak bym wygladala hehe obecnie chcialabym zobaczyc sobie jakas szamponetke o ciemnym blondzie to byla z delli i polozyc na spody

no w sumie racja, troche sie ciemny wydaje ta garnier naturals o odcieniu BLOND ale pewnie po kilku myciach by sie troche wyplukal, ale masz racje, sprobuj sobie na poczatek tym jasnym blondem
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.