Sposoby Japonek na idealny makijaż. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 20:29   #211
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez ashka81 Pokaż wiadomość
Tu jest kanał youtube profesjonalnej koreańskiej wizażystki
http://www.youtube.com/user/jungsaemmool

Zdjęcia "przed" i "po" są niesamowite
Oj chciałabym mieć chociaż ćwierć jej talentu...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 22:35   #212
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Chciałam zacytować, ale dużo mi się tego nazbierało, więc tak ogólnie napiszę odnośnie circle lenses, ja posiadam takowe od dwóch miesięcy i jestem mega zadowolona.

Kupowałam z tej strony http://lenscircle.com/ i przyszły po tygodniu razem ze słodkim różowym opakowaniem oraz woreczkiem/saszetką w panterkę przy zamówieniu 3 par 15% zniżki.

Mam wadę wzroku i bardzo długo noszę soczewki, te oceniam jako w miarę komfortowe, bardzo trwałe i efekt super. Noszę je codziennie i żadnych efektów ubocznych nie zaobserwowałam.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 23:27   #213
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Palina_malina czyli nosisz je jako soczewki korekcyjne? Ja mam już powoli dość okularów i zamierzam odwiedzić okulistę i dobrać soczewki. A te powiększające soczewki mnie wybitnie kuszą...zwłaszcza niebieskie i szare
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 23:48   #214
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Palina_malina czyli nosisz je jako soczewki korekcyjne? Ja mam już powoli dość okularów i zamierzam odwiedzić okulistę i dobrać soczewki. A te powiększające soczewki mnie wybitnie kuszą...zwłaszcza niebieskie i szare
Tak, mam wadę wzroku -2.0 i -2.25, Pan okulista pozwolił nosić dwie dwójki i takie też kupowałam zawsze. Powiększające soczewki również kupiłam z mocą -2.0 x 2. Jeżeli nosisz okularki to najpierw wybierz się do okulisty na dobór soczewek (zazwyczaj są one słabsze niż w okularach, ale to nie jest reguła). Później radzę potrenować zakładanie i zdejmowanie, a jak będziesz się czuła dobrze z "czymś na oku" to zamów sobie circle lenses. Możesz je nosić od święta albo na co dzień, tylko one zazwyczaj szybciej wysychają niż te zwykłe, bo są robione z innego, bardziej wytrzymałego tworzywa. Jak byś chciała jeszcze coś wiedzieć na temat circle lenses to pytaj śmiało.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 12:49   #215
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

jaki masz naturalnie kolor oczu? bo te soczewki wygladaja dobrze na Japonkach, jak one maja ciemne oczy i nawet gdy im sie zrencia zwezi to nie wyglada glupio, bo naturalnie oko jest ciemnobrazowe i ta "dziura" w srodku soczewki nie jest widoczna. Zastanawia mnie jak by to wygladalo u mnie, bo mam zielone oczy?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 12:53   #216
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Tak, mam wadę wzroku -2.0 i -2.25, Pan okulista pozwolił nosić dwie dwójki i takie też kupowałam zawsze. Powiększające soczewki również kupiłam z mocą -2.0 x 2. Jeżeli nosisz okularki to najpierw wybierz się do okulisty na dobór soczewek (zazwyczaj są one słabsze niż w okularach, ale to nie jest reguła). Później radzę potrenować zakładanie i zdejmowanie, a jak będziesz się czuła dobrze z "czymś na oku" to zamów sobie circle lenses. Możesz je nosić od święta albo na co dzień, tylko one zazwyczaj szybciej wysychają niż te zwykłe, bo są robione z innego, bardziej wytrzymałego tworzywa. Jak byś chciała jeszcze coś wiedzieć na temat circle lenses to pytaj śmiało.
A który rodzaj soczewek z tej strony kupiłaś? Może załączysz nam jakieś poglądowe foty przed i po? i z tego co doczytałam na stronie to one są roczne?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:19   #217
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Tak, mam wadę wzroku -2.0 i -2.25, Pan okulista pozwolił nosić dwie dwójki i takie też kupowałam zawsze. Powiększające soczewki również kupiłam z mocą -2.0 x 2. Jeżeli nosisz okularki to najpierw wybierz się do okulisty na dobór soczewek (zazwyczaj są one słabsze niż w okularach, ale to nie jest reguła). Później radzę potrenować zakładanie i zdejmowanie, a jak będziesz się czuła dobrze z "czymś na oku" to zamów sobie circle lenses. Możesz je nosić od święta albo na co dzień, tylko one zazwyczaj szybciej wysychają niż te zwykłe, bo są robione z innego, bardziej wytrzymałego tworzywa. Jak byś chciała jeszcze coś wiedzieć na temat circle lenses to pytaj śmiało.
Moim zdaniem Twoje wiedza o soczewkach i zdrowiu jest bardzo niewielka. Mysle, ze warto byloby chocby Wikipedie odpalic zanim sie zacznie udzielac rad innym.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 13:19   #218
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Agniesia666 mam brązowe oczy i brązowe soczewki, tylko trochę jaśniejsze od mojego naturalnego koloru i efekt jest taki, że jedni widzą od razu, a inni jak spytam co sądzą o moich soczewkach to reagują: masz soczewki? żaaaarrtujeeesz??

viki1988 chętnie dodałabym zdjęcia, tylko tak się cały czas zastanawiam czy to nie offtopic, ponieważ jest już wątek o tych soczewkach, ale dawno umarł ostatni post to chyba moje pytanie czy naprawdę można te soczewki nosić rok, już się dawno dowiedziałam, że można, tylko trzeba przestrzegac dziennych zaleceń co do ilości godzin.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 13:58   #219
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Z tego co ja wiem i słyszałam od użytkowników circle lens i innych soczewek kolorowych to one nie tyle szkodza bo sa większe a bardziej dlatego że ich powierzchnia jest mniej przepuszczalna przez większą zawartość pigmentu(no bo ile trzeba pigmentu wkleić w tą soczewkę żeby zakryć na niebiesko ciemne japońskie oczy). Słowem oko pod soczewką nie oddycha tak dobrze jak w normalnych(choć w normalnych też czasem mogłoby lepiej :P) i jest wieksze ryzyko zapaleń plus noszenie ich do 8 godzin dziennie jest już niebezpieczne(plus to że "przeżyją" rok czy pół roku to też nie bardzo bo się robią coraz mniej elastyczne...). Przypuszczam że to fajny gadżet na sesje zdjęciowe - zakładamy, pykamy fotki i po sprawie(zresztą podobno tak się zaczął szał na nie :P)

Wiem, że koleżanka przez jakiś czas bardzo chciała się przerzucić ze zwykłych soczewek na azjatyckie ale okulista jej powiedział że na codzien to się zupełnie nie nadaje i że jak chce sobie zmienić kolor to niech szuka kolorowych soczewek europejskiej produkcji bo mają mniej pigmentu i są bardziej znośne dla oka. Tak też zrobiła(przy czym ściąga je jak tylko wraca do domu) :P swoją drogą powiem wam że już sama zmiana na ciemniejszy kolor(bo miała takie szaro-zielone oczy a kupiła brązowe soczewki) trochę jej gały powiększyła :P

Zamówiłam sobie 2 milusie rzeczy z ebaya - jak przyjdą to wkleje wam foty albo zaraz poszukam aukcji

o to:
http://cgi.ebay.pl/MISTINE-CRIO-LIP-...item3cb3439550
i to:
http://cgi.ebay.pl/MISTINE-SEXY-CHEE...item3a60e7815e

oczywiście że nie dla opakowań :P nieeee :P

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-12-20 o 14:07
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:48   #220
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

No ja właśnie myślałam o tych azjatyckich soczewkach głównie ze względu na pigment, a nie wielkość, bo ponoć nasze zwykłe nie zmienią koloru ciemnych oczu na jasne
A ja maaaarzę o szarych oczkach


BTW: ten róż ma super kolor...no i te opakowanie Za 3 dolce, to może i ja się skuszę na gwiazdkę
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:29   #221
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

No wlaśnie grunt że różowy(choć już swoje różowe róże mam ) a za 3 dolce to mnie właściwie średnio obchodzi jaki ma kolor (bo ma ładne opakowanie :P) plus z tego co wiem to zaufany sprzedawca więc nic tylko sobie dogadzać świątecznie

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-12-20 o 15:33
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 16:25   #222
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
No wlaśnie grunt że różowy(choć już swoje różowe róże mam ) a za 3 dolce to mnie właściwie średnio obchodzi jaki ma kolor (bo ma ładne opakowanie :P) plus z tego co wiem to zaufany sprzedawca więc nic tylko sobie dogadzać świątecznie
oo kolejny produkt na wish listę
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 17:00   #223
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
No ja właśnie myślałam o tych azjatyckich soczewkach głównie ze względu na pigment, a nie wielkość, bo ponoć nasze zwykłe nie zmienią koloru ciemnych oczu na jasne
A ja maaaarzę o szarych oczkach


BTW: ten róż ma super kolor...no i te opakowanie Za 3 dolce, to może i ja się skuszę na gwiazdkę
Kira - a nawet te 'zmieniające' np Johnsona nie zmienią ci koloru na szary???

co do różu - kiedyś oriflame miał w swojej ofercie takie - z gąbeczką-aplikatorem. kolory też były niezłe, tylko taka aplikacja trochę ścierała filtr
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 17:07   #224
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Loss_Lauri ja jeszcze nie miałam okazji przymierzyć jakichkolwiek soczewek, dopiero zamierzam iść do okulisty

Natomiast spotkałam się z opiniami, że jasne soczewki nie są widoczne na ciemnych tęczówkach - stąd moje obawy.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 17:46   #225
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Ja tam i tak nie będę używać gąbeczki bo to niehigieniczne... brrr tą samą gąbeczką?A jak to umyć? - ale wygląda ładnie :P (a swoją drogą dziwne że niektóre azjatki używają tych gąbeczek - widzę takie zjawisko czasem na youtubie a ich nie wypryszcza)
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:31   #226
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Loss_Lauri ja jeszcze nie miałam okazji przymierzyć jakichkolwiek soczewek, dopiero zamierzam iść do okulisty

Natomiast spotkałam się z opiniami, że jasne soczewki nie są widoczne na ciemnych tęczówkach - stąd moje obawy.
wg mnie te zmieniające soczewki kolorowe tez mogą zmienić kolor ciemnych oczu, ale ja takich nigdy nie miałam. okulista powinien ci doradzić
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:50   #227
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

dziewczyny ale nie robcie tu watku o soczewkach prosze... taki juz chyba jest... i nawet jak mu sie zeszlo to go odswiezcie...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 23:21   #228
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

No to zmieniając temat chciałam powiedzieć że ja niestety oprócz bbcreamów mam tylko szminkę Missha Crystal Shine
Jest całkiem przyjemna i gdy się ją nakłada to czuć tak jakby wodę. Posiada drobinki brokatu jednak nie widać ich zbytnio na ustach. Początkowo na ustach jest ładny kolor i uczucie nawilżenia, jednak po jakimś czasie ten efekt 'mokrych' ust znika ale kolor pozostaje. Także moje uczucia sa raczej mieszane, mimo wszystko i tak ją lubię
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 10:18   #229
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Ja testuję od dziś korektor i puder salmon z SF Przeraziłam się jaki ciemny kolor, ale się okazało, że tylko z wierzchu tak wygląda, a po użyciu widać już duużo jaśniejszy. Dla mnie za ciemny, ale nałożony ładnie się stapia, kryje sińce na tyle na ile moje da się zakryć. Nie ukryje on meeega sińców... ale tego nie zrobi żaden korektor.
Puder też jest ok.
Bardzo ładnie pachną i mają ładne słoiczki.

Testuję też Peach Sake Puder z tej samej firmy, na razie ładnie matuje i jest drobniuśki i pachnie ślicznie brzoskwinią.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 13:39   #230
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

moje nowe malenstwo... pryzmy prasowane Missha -> - Missha M Prism Dot Pressed Powder -

...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 14:52   #231
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

desti - od kogo kupowalas ta pryzme?
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 15:05   #232
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
desti - od kogo kupowalas ta pryzme?
od facialshop ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:41   #233
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

- Lioele blyszczyk i kredka do oczu - ... w koncu przyszly ...

...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 18:57   #234
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
- Lioele blyszczyk i kredka do oczu - ... w koncu przyszly ...

...
już widziałam, błyszczyk cudowny założyłam nawet specjalnie konto na google, żeby dodać komentarz, ale mi się nie udałocoś chyba źle robię W każdym razie napiszę tutaj, twoje usta wyglądają genialnie w tym kolorzejuż błyszczole oglądałam na ebay i mnie się jeszcze podoba kolor 2-taki śliczny beżyk, pewnie się skuszę na niego na razie czekam na szminkę Misshy
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:48   #235
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
już widziałam, błyszczyk cudowny założyłam nawet specjalnie konto na google, żeby dodać komentarz, ale mi się nie udałocoś chyba źle robię W każdym razie napiszę tutaj, twoje usta wyglądają genialnie w tym kolorzejuż błyszczole oglądałam na ebay i mnie się jeszcze podoba kolor 2-taki śliczny beżyk, pewnie się skuszę na niego na razie czekam na szminkę Misshy
ja nieszminkowa wiec u mnie blyszczyki to podstawa ... mi sie jeszcze 2 i 4 podoba ...

ps. nie wiem jak wstawiasz komentarz na blogu ale musisz jak napiszesz wybrac konto - google (zalogowac sie) i w sumie nie powinno byc problemu
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 20:11   #236
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja nieszminkowa wiec u mnie blyszczyki to podstawa ... mi sie jeszcze 2 i 4 podoba ...

ps. nie wiem jak wstawiasz komentarz na blogu ale musisz jak napiszesz wybrac konto - google (zalogowac sie) i w sumie nie powinno byc problemu
Ja z kolei wolę szminki, ale ten efekt mi się bardzo spodobał, 4 też ładna, zresztą wszystkie są ładne Już mi się udało dodać komentarze, jakoś za pierwszym razem po założeniu konta mi nie wyszło, ale już to opanowałam
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 20:40   #237
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Ciekawy wątek dziewczyny! Dobrze, że tu trafiłam
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 15:51   #238
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Możecie polecić jakiś fajny puder prasowany bez talku,parabenów i tych innych ulepszaczy do 30 zł?
Wcześniej pokazywałyście ten ze skin79,wydawał się fajny,ale pewnie same krzaczki na składzie co?
Chcę zamówić sobie malą tubke lioele, (jeszcze nie wiem którego )
gdzieś z 5-10 ml na przetestowanie i może też jakieś małe opakowanie misshy i elemonga.
Tylko własnie potrzeba mi prasowańca bo nie lubię zosatwiać podkładu tak na 'mokro' i z nim mam dylemat bo boję się żeby mnie nie zapchał
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 16:00   #239
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

na skin79 owszem same krzaczki ale puder sam w sobie jest super ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:20   #240
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na idealny makijaż.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
na skin79 owszem same krzaczki ale puder sam w sobie jest super ...
Dzięki,chyba się na niego skuszę
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.