Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 12:57   #1651
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, na troszkę zniknęłamale już jestem i nadrobiłam wszystkie zaległości stronicowe

Strasznie się cieszę, że grono nam się tak ładnie powiększa
Witam: PiegiNaNosie, effa_j, iivii, milon, agat888, LeeLena, aaliyak, Balik

Widzę, że nie próżnowałyście i intensywnie nadrabiałyście postny marzec
Gratuluje przecudownych zakupów: 123sciri, cloche (Alverde! ), beeets, promolcia, zetuzetia ( łaaaaał jaki piękny zbiór!!! że też dopiero teraz się pochwaliłaś ), Klolcia, effa_j (uduszę własnymi rękami, że wcześniej się nie odzywałaś, Twój zbiór aż dech zapiera!! To ja poproszę o zaległe zdjęcia kolorówki i jeszcze raz witam serdecznie ), Anula, fiolka85, midusia86, magroltka (gratuluje ukręcenia własnego mazidełka do demakijażu, podziwiam! I powiem Ci, że Ty to kusisz Dziewczyno! Nie mam już sił opierać się olejkowi Khadi jak patrze na Twoje boskie włosy) Korah, vanilia1985, jp91, kijanka89, hola ola (ale rodzinkę przygarnęłaś ), iivii (masz piękne włoski, mi też bardzo podoba się ich kolor a tej ilości włosków baardzo Ci zazdroszcze ) Bralik, kasik71
Sami sobie szkodzą głupki Ale spokojna głowa, oni na tym najbardziej stracą

Zdjęcia Waszych włosów taaak motywują jak nic innego na świecie Wzięłam się za nie porządnie, wczoraj trzasnęłam sobie pierwszy raz olejek phenome wzmacniający cebulki i olejek Alverde do włosów z olejkiem arganowym, dzisiaj włoski mam bardzo błyszczące, gładkie, śliskie, lejące i odżywione, super.. tylko przyklapnięte Miała tak któraś z Was po olejku Phenome?

Po za tym spieszę powiedzieć, że mydełko Phenome my first bardzo mi się podoba, myję nim całe ciało i skóra jest bardzo dobrze nawilżona, zapach też jest delikatny, nie polubiłam się za to z tym drugim, miętowym.
Jeśli chodzi o Alverde to właśnie kończe szampon z avocado- to jest pierwszy szampon w życiu jaki naprawdę nadawał moim włosom objętość ale jednak po dłuższym stosowaniu troszeczkę przesuszał skórę głowy czego łatwo można było się pozbyć olejowaniem. Super też się pieni. Maseczka i odżywka z tej samej serii też są fajne ale zostawione na trochę dłużej

Tak kusicie, że już wiem, że moim następnym szamponowym nabytkiem będzie kuomaye do włosów suchych, szkoda tylko, że nie mają odżywek

Od początku postnego marca nic nie kupiłam więc nie mam się czym pochwalić.

I nie kupiłam Anulowej maseczki Wszystkie już wykupiłyście i będę brzydka!
Dałaś czadu Sama przyznam, że nie czytam zaległości w całości a raczej powierzchownie z braku czasu przeglądam, ale staram się ich nie mieć, natomiast Ty jesteś w pełni usprawiedliwiona




Testuję żel pod oczy chłodzący Phenome i muszę przyznać, że na razie jest całkiem niezły, usuwa worki i cienie pod oczami i nawilża, chociaż dość długo się wchłania i przy tym lepi, to po jakichś 20 minutach można spokojnie nałożyć make-up Fajnie usuwa zmęczenie, ten efekt chłodzący jest, ale nie jakiś silny.


Cameron, przypomniałaś mi, idę nałożyć olej od Anulki, na włosy, Sesę.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-24 o 13:10
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 13:02   #1652
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, na troszkę zniknęłam ale już jestem i nadrobiłam wszystkie zaległości stronicowe

Strasznie się cieszę, że grono nam się tak ładnie powiększa
Witam: PiegiNaNosie, effa_j, iivii, milon, agat888, LeeLena, aaliyak, Balik

Widzę, że nie próżnowałyście i intensywnie nadrabiałyście postny marzec
Gratuluje przecudownych zakupów: 123sciri, cloche (Alverde! ), beeets, promolcia, zetuzetia ( łaaaaał jaki piękny zbiór!!! że też dopiero teraz się pochwaliłaś ), Klolcia, effa_j (uduszę własnymi rękami, że wcześniej się nie odzywałaś, Twój zbiór aż dech zapiera!! To ja poproszę o zaległe zdjęcia kolorówki i jeszcze raz witam serdecznie ), Anula, fiolka85, midusia86, magroltka (gratuluje ukręcenia własnego mazidełka do demakijażu, podziwiam! I powiem Ci, że Ty to kusisz Dziewczyno! Nie mam już sił opierać się olejkowi Khadi jak patrze na Twoje boskie włosy) Korah, vanilia1985, jp91, kijanka89, hola ola (ale rodzinkę przygarnęłaś ), iivii (masz piękne włoski, mi też bardzo podoba się ich kolor a tej ilości włosków baardzo Ci zazdroszcze ) Bralik, kasik71



Sami sobie szkodzą głupki Ale spokojna głowa, oni na tym najbardziej stracą



I nie kupiłam Anulowej maseczki Wszystkie już wykupiłyście i będę brzydka!
witaj
pewnie, że pamiętamy
mam nadzieję, że przeczytałaś, że w Krakowie jest nowy sklep naturalny na Mikołajskiej 7

ja już tym firmom podziękowałam i nic już od nich nie kupię

też niestety się nie załapałam na Anulową maseczkę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 13:02   #1653
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Pamiętamy i witamy ponownie!


Przy okazji prezentowania swojej kolekcji pisałaś też o kolorówce, ale z litości nad moim słabym sercem nie wrzuciłaś zdjęć. Już doszłam do siebie, więc wrzucaj!
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


O Twoją, Twoją, miałaś dawkować przyjemności dla naszego zdrowia psychicznego, myślę, że już wszystkie ochłonęłyśmy po pierwszej prezentacji
ehhh widze, ze Wy dziewczyny dobra pamiec macie i nic
Wam nie umknie Ogarne troche kolorowke w weekend i wrzuce zdjecia
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 13:28   #1654
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
j
ja metalowy zlew i kuchenkę i okap czyszczę Froshem z sodą tylko dobrze potem przecieram na mokro aby białych smug nie było bo zostawia

a próbowałaś tę serię grenn coś tam z rossmanna? mają takie psiukacze jak cilit itp. tylko trza sprawdzić co pod nazwą green się kryje bo może tylko zielona zakrętka

ocet dobry do kamienia i do zlewu sie nada tylko trzeba przelać do butelki z psikaczem tylko ten zapaszek
dzięki za info z Rossmanna niczego nie próbowałam zacznę właśnie od Frosha - na iherb są superowe środki do czyszczenia i tanie ( w granicach 4$ za litr) ale tylko jeden się mieści wagowo w przesyłce za 6 $


Ja się dziś nie powstrzymałam i otworzyłam resztę nabytków z AO

włosy umyłam szamponem GPB i o mój boże takiego kołtuna to ja jeszcze nie miałam miałam po nim zastosować tylko odżywkę bez spłukiwania Calaguala z AO (która dodaje objętości), ale żeby poradzić sobie z kołtunem musiałam nałożyć maskę różaną.
Dopiero po zmyciu maski nałożyłam tą odżywkę bez spłukiwania z kapką mandarynkowego żelu.

Moje wrażenia są mieszane zwłaszcza co do szamponu -bo w sumie włosy są teraz na prawdę fajne czyste, puszyste i milusie ale taki kołtun ...no nie wiem

Fajne są moim zdaniem produkty do stylizacji z AO zwłaszcza żele ( dla tych którzy szukają objętości na włosach).Choć ten mandarynkowy to jest jak shine on taka miła nawilżająca odżywka lekko stylizująca więc czaję się na B-5 Design gel
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 13:41   #1655
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

cofam wsztsyko co pisałam o szamponie koumoye do przetłuszczających na nie.
nie wiem o co kamman ale wczoraj umyłam włosy wieczorem, nie układam bo sie lekka kręcą, podeschły poszłam spać a dzis mam piekne puszyste odbite od nasady włosy, miękkie miodzio
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 13:50   #1656
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
cofam wsztsyko co pisałam o szamponie koumoye do przetłuszczających na nie.
nie wiem o co kamman ale wczoraj umyłam włosy wieczorem, nie układam bo sie lekka kręcą, podeschły poszłam spać a dzis mam piekne puszyste odbite od nasady włosy, miękkie miodzio

Mnie też się podoba ten szampon, miałam takie same odczucia po próbce Anuli Bardzo fajnie wygładza włosy, a jednocześnie nie przyklapuje ich, tylko tak zagęścił.

Siedzę z Sesą na głowie, pierwsze wrażenie całkiem fajne, fajny zapach, lubię takie. A później się wybieram do fryzjerki i zobaczymy, co powie, czy zauważy jakiś fajny efekt
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:00   #1657
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
cofam wsztsyko co pisałam o szamponie koumoye do przetłuszczających na nie.
nie wiem o co kamman ale wczoraj umyłam włosy wieczorem, nie układam bo sie lekka kręcą, podeschły poszłam spać a dzis mam piekne puszyste odbite od nasady włosy, miękkie miodzio
ufff super,że szampon jednak Ci pasuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 14:20   #1658
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Witam gorąco i dziękuję za komplement


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dałaś czadu Sama przyznam, że nie czytam zaległości w całości a raczej powierzchownie z braku czasu przeglądam, ale staram się ich nie mieć, natomiast Ty jesteś w pełni usprawiedliwiona


Cameron, przypomniałaś mi, idę nałożyć olej od Anulki, na włosy, Sesę.
w końcu muszę być na bieżąco z nowościami

Miłego olejowania

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
witaj
pewnie, że pamiętamy
mam nadzieję, że przeczytałaś, że w Krakowie jest nowy sklep naturalny na Mikołajskiej 7

ja już tym firmom podziękowałam i nic już od nich nie kupię

też niestety się nie załapałam na Anulową maseczkę
Tak, tak przeczytałam Super bo nie wiedziałam o tym sklepie
Ja kiedyś byłam w sklepie na Szpitalnej 7 Golden oil, byłam tam raz i nie pójdę więcej Pani chciała mi sprzedać cały sklep na raz bez względu czy mi coś było potrzebne czy nie i bez zwracania uwagi na moje odmowy Ale i tak jeśli chodzi o sklepy stacjonarne to uwielbiam aptekę studencką na ul. Studenckiej, cudowne, ludzkie panie, fajny wybór i bardzo dobre ceny, jak w internecie Aa i zaglądnęłam też do sklepu na Sławkowskiej, o którym pisałyśmy w poprzedniej części wątku- duża butelka micela AP kosztowała tam podajże 97 zł W Galerii Kazimierz podobno otworzyli całe stoisko z kosmetykami Logony. A Ty masz swoje ulubione stacjonarne sklepy? Może zrobimy jakąś liste Przypomniałabyś mi na jakiej ulicy jest ta Twoja ulubiona apteka z super cenami?

Obie będziemy brzydkie Musimy napisać do helfów żeby wyciągnęli od producenta ta maseczkę choćby siłą

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ehhh widze, ze Wy dziewczyny dobra pamiec macie i nic
Wam nie umknie Ogarne troche kolorowke w weekend i wrzuce zdjecia
A jak Takich rzeczy się nie zapomina, czytałam wątek z nadzieją, że w końcu zobacze tą kolekcję

A ja jestem zła Właśnie teraz kiedy się zdecydowałam na kupno kremiku pod oczy 100% pure z kofeiną (który jest cudowny!) zniknął i sklepy rezygnują ze sprzedaży ich kosmetyków Zaproponowano mi w zamian krem pod oczy za 123 zł

Aaa i tutaj macie krótką recenzję produktów do włosów Lovea: http://brunettesheart.blogspot.com/2...-ulubiona.html
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-04-24 o 14:23
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:25   #1659
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ufff super,że szampon jednak Ci pasuję
bałam sie ze ja jakas inna jestem czy jak


Korah sesa jest super na zmaltertowane włosy - moje kiedys było totalnie zmasakrowane i sesa uratowała, po każdym uzyciu było widac różnice na +

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2012-04-24 o 14:35 Powód: literówka
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:45   #1660
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość




A ja jestem zła Właśnie teraz kiedy się zdecydowałam na kupno kremiku pod oczy 100% pure z kofeiną (który jest cudowny!) zniknął i sklepy rezygnują ze sprzedaży ich kosmetyków Zaproponowano mi w zamian krem pod oczy za 123 zł
tak?
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
bałam sie ze ja jakas inna jestem czy jak


+
Ja mimo,że włosy miałam myć jutro to dzisiaj olej nałożyłam i myję wieczorem.A wszystko z miłości do kuomaye
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:52   #1661
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tak kusicie, że już wiem, że moim następnym szamponowym nabytkiem będzie kuomaye do włosów suchych, szkoda tylko, że nie mają odżywek

Od początku postnego marca nic nie kupiłam więc nie mam się czym pochwalić.

I nie kupiłam Anulowej maseczki Wszystkie już wykupiłyście i będę brzydka!
Ciężka jest kara za rzadkie zaglądanie na wątek ale skoro już sie ukarałaś i grzecznie nadrobiłas to brawa sie należą
Ja też strasznie żałuję, że kuomaye nie ma odżywki i że ich mascara jest nie do zdobycia.....
Maseczkę widziałam tez w innych sklepach, ale sporo drożej.
Co do tego, że będziesz brzydka to mam do powiedzenia.....
Nie grozi Ci moja kochana!!
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cameron, przypomniałaś mi, idę nałożyć olej od Anulki, na włosy, Sesę.
Czekam na relację i wrażenia po zmyciu. Chociaż myslę, że jedno uzycie to za mało na efekty...Ale może się przekonasz do sesy
Masz tą wersję ładnie pachnącą
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Ja się dziś nie powstrzymałam i otworzyłam resztę nabytków z AO

włosy umyłam szamponem GPB i o mój boże takiego kołtuna to ja jeszcze nie miałam miałam po nim zastosować tylko odżywkę bez spłukiwania Calaguala z AO (która dodaje objętości), ale żeby poradzić sobie z kołtunem musiałam nałożyć maskę różaną.
Dopiero po zmyciu maski nałożyłam tą odżywkę bez spłukiwania z kapką mandarynkowego żelu.

Moje wrażenia są mieszane zwłaszcza co do szamponu -bo w sumie włosy są teraz na prawdę fajne czyste, puszyste i milusie ale taki kołtun ...no nie wiem

Fajne są moim zdaniem produkty do stylizacji z AO zwłaszcza żele ( dla tych którzy szukają objętości na włosach).Choć ten mandarynkowy to jest jak shine on taka miła nawilżająca odżywka lekko stylizująca więc czaję się na B-5 Design gel
Spróbuj odzywek AO z innymi szamponami. Ich szampony trudne w użyciu i mi tez nie pasowały.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
cofam wsztsyko co pisałam o szamponie koumoye do przetłuszczających na nie.
nie wiem o co kamman ale wczoraj umyłam włosy wieczorem, nie układam bo sie lekka kręcą, podeschły poszłam spać a dzis mam piekne puszyste odbite od nasady włosy, miękkie miodzio
Wiedziałam

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mimo,że włosy miałam myć jutro to dzisiaj olej nałożyłam i myję wieczorem.A wszystko z miłości do kuomaye
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 14:57   #1662
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Spróbuj odzywek AO z innymi szamponami. Ich szampony trudne w użyciu i mi tez nie pasowały.

na pewno spróbuję z innymi chociaż włoski są na prawdę fajne po tym wszystkim

ale kusicie tym szamponem koumoye do przetłuszczających on aż taki fajny jest
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:02   #1663
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość




Tak, tak przeczytałam Super bo nie wiedziałam o tym sklepie
Ja kiedyś byłam w sklepie na Szpitalnej 7 Golden oil, byłam tam raz i nie pójdę więcej Pani chciała mi sprzedać cały sklep na raz bez względu czy mi coś było potrzebne czy nie i bez zwracania uwagi na moje odmowy Ale i tak jeśli chodzi o sklepy stacjonarne to uwielbiam aptekę studencką na ul. Studenckiej, cudowne, ludzkie panie, fajny wybór i bardzo dobre ceny, jak w internecie Aa i zaglądnęłam też do sklepu na Sławkowskiej, o którym pisałyśmy w poprzedniej części wątku- duża butelka micela AP kosztowała tam podajże 97 zł W Galerii Kazimierz podobno otworzyli całe stoisko z kosmetykami Logony. A Ty masz swoje ulubione stacjonarne sklepy? Może zrobimy jakąś liste Przypomniałabyś mi na jakiej ulicy jest ta Twoja ulubiona apteka z super cenami?

Obie będziemy brzydkie Musimy napisać do helfów żeby wyciągnęli od producenta ta maseczkę choćby siłą



Aaa i tutaj macie krótką recenzję produktów do włosów Lovea: http://brunettesheart.blogspot.com/2...-ulubiona.html
Ja do Golden oil chodziłam jeszcze na ul. pijarska po różaną wodę toaletową z provance mialam tez krem migdałowy i serum migdałowe i ich mydła. tylko woda z róży była warta powtórnych zakupów. A obsługa, niestety szczególnie właściciel, nie zachęca do odwiedzin tego sklepu

W Galerii Kazimierz będę dopiero po 15 maja, więc obadam sprawę
jestem ciekawa, jakie mają ceny

Apteka na studenckiej jest też bardzo fajna, ale jednak jak dla mnie przebiła ją apteka pod globusem przy Koronie ul. Rejtana 2 (obok takich nieużywanych gabinetów stomatologicznych), widać tę aptekę z przystanku.
http://www.podglobusem.krakow.pl/kontakt.php

tu masz całą liste ich kosmetyków z Logona, weleda, Sanoflore, dr hauschka
http://www.podglobusem.krakow.pl/kosmetyki.php


Te ceny z tego blogu są w ogóle nieprawdziwe
Ja ponad miesiąc temu kupowałam Lovea w tym samym miejscu co ona i zaplaciłam 49,99 zł za olejek, a ona pisze że 39
a szampon kosztuje tam 39 zł, a nie ok. 20
Ja bardzo kocham ten olejek a dla niej to budel.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:05   #1664
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
na pewno spróbuję z innymi chociaż włoski są na prawdę fajne po tym wszystkim

ale kusicie tym szamponem koumoye do przetłuszczających on aż taki fajny jest
no co ja Ci mogę na to odpowiedzieć?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:30   #1665
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Miło mi bardzo, że mnie jeszcze pamiętasz.. bo tak na marginesie Twoje włoski dalej śnią mi się po nocach
Moje włosy aż się zarumieniły.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ehhh widze, ze Wy dziewczyny dobra pamiec macie i nic
Wam nie umknie Ogarne troche kolorowke w weekend i wrzuce zdjecia
Nie ma lekko! Będziemy czekać.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:38   #1666
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

mam mój róż Lily Lolo! na razie nie testowałam, ale w pudełeczku kolor mi się bardzo podoba (Oh la la).

Potwierdzam, że w Galerii Kazimierz jest stoisko z Logoną, ale nic więcej nie mogę powiedzieć, bo się spieszyłam i nie przyjrzałam co mają i za ile.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:52   #1667
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
tak?
Tak mi odpowiedział sklep więcej niż eko, gdzie teraz te kosmetyki są na wyprzedaży Ale kremu pod oczy już nie ma

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ciężka jest kara za rzadkie zaglądanie na wątek ale skoro już sie ukarałaś i grzecznie nadrobiłas to brawa sie należą
Ja też strasznie żałuję, że kuomaye nie ma odżywki i że ich mascara jest nie do zdobycia.....
Maseczkę widziałam tez w innych sklepach, ale sporo drożej.
Co do tego, że będziesz brzydka to mam do powiedzenia.....
Nie grozi Ci moja kochana!!
Taak, sama wymierzyłam sobie karę Była bolesna dla moich oczu (widok tylu wspaniałych zakupów na raz ) ale należało się
Może jak wszystkie wizażanki rzucą się na szampony kuomaye to firma zrobi też odżywki, łączmy się!
No pewno zbrzydnę, mówie Ci to, już czuje jak mój stan cery się pogarsza z każdą godziną i ze świadomością, że nie mam magicznej maseczki Anuli

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja do Golden oil chodziłam jeszcze na ul. pijarska po różaną wodę toaletową z provance mialam tez krem migdałowy i serum migdałowe i ich mydła. tylko woda z róży była warta powtórnych zakupów. A obsługa, niestety szczególnie właściciel, nie zachęca do odwiedzin tego sklepu

W Galerii Kazimierz będę dopiero po 15 maja, więc obadam sprawę
jestem ciekawa, jakie mają ceny

Apteka na studenckiej jest też bardzo fajna, ale jednak jak dla mnie przebiła ją apteka pod globusem przy Koronie ul. Rejtana 2 (obok takich nieużywanych gabinetów stomatologicznych), widać tę aptekę z przystanku.
http://www.podglobusem.krakow.pl/kontakt.php

tu masz całą liste ich kosmetyków z Logona, weleda, Sanoflore, dr hauschka
http://www.podglobusem.krakow.pl/kosmetyki.php


Te ceny z tego blogu są w ogóle nieprawdziwe
Ja ponad miesiąc temu kupowałam Lovea w tym samym miejscu co ona i zaplaciłam 49,99 zł za olejek, a ona pisze że 39
a szampon kosztuje tam 39 zł, a nie ok. 20
Ja bardzo kocham ten olejek a dla niej to budel.
Widzę, że jeśli chodzi o obsługę na szpitalnej to mamy takie same odczucia
Dzięki za namiary na aptekę pod globusem

Hm, to ciekawe z tymi cenami Jak chciałam namierzyć te kosmetyki to została już wtedy tylko odżywka w sprayu a że dziewczyna z bloga uznała ją za bubel to nie brałam (na cene nie spojrzałam) ale skoro Tobie tak odpowiada Muszę tam zaglądnąć, może będą mieli więcej rzeczy.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Moje włosy aż się zarumieniły.
co tu dużo mówić, rumienienie się- przywilej pięknych

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że w Galerii Kazimierz jest stoisko z Logoną, ale nic więcej nie mogę powiedzieć, bo się spieszyłam i nie przyjrzałam co mają i za ile.
Ja to bym się chętnie na ten różo-bronzer, który beeets polecała Anuli, rzuciła żeby go obmacać Ciekawe czy tam go mają.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:56   #1668
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

wydaje mi się, że widziałam jakąś kolorówkę, ale nie dam sobie niczego uciąć
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:15   #1669
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Gratuluje przecudownych zakupów: 123sciri, cloche (Alverde! ), beeets, promolcia, zetuzetia ( łaaaaał jaki piękny zbiór!!! że też dopiero teraz się pochwaliłaś ), Klolcia, effa_j (uduszę własnymi rękami, że wcześniej się nie odzywałaś, Twój zbiór aż dech zapiera!! To ja poproszę o zaległe zdjęcia kolorówki i jeszcze raz witam serdecznie ), Anula, fiolka85, midusia86, magroltka (gratuluje ukręcenia własnego mazidełka do demakijażu, podziwiam! I powiem Ci, że Ty to kusisz Dziewczyno! Nie mam już sił opierać się olejkowi Khadi jak patrze na Twoje boskie włosy) Korah, vanilia1985, jp91, kijanka89, hola ola (ale rodzinkę przygarnęłaś ), iivii (masz piękne włoski, mi też bardzo podoba się ich kolor a tej ilości włosków baardzo Ci zazdroszcze ) Bralik, kasik71
...
Zdjęcia Waszych włosów taaak motywują jak nic innego na świecie Wzięłam się za nie porządnie, wczoraj trzasnęłam sobie pierwszy raz olejek phenome wzmacniający cebulki i olejek Alverde do włosów z olejkiem arganowym, dzisiaj włoski mam bardzo błyszczące, gładkie, śliskie, lejące i odżywione, super.. tylko przyklapnięte Miała tak któraś z Was po olejku Phenome?


I nie kupiłam Anulowej maseczki Wszystkie już wykupiłyście i będę brzydka!

Dziękuję Kochana Co do oleju Khadi, nie daję rady z tym zapachem. Jest on bardzo ciężki ale włosy są po nim super, lejące, nawilżone i błyszczące. Trochę może przyklapnięte? Olejek Phenome mam wrażenie, bardziej działał na porost. Też ładnie nawilżał, ale chyba nie aż tak bardzo jak Khadi.

Ogólnie zauważyłam, że moje suche włosy zamieniają się w normalne.

Maseczki Anuli też nie mam, dołączam do grona brzydkich. Szamponu Koumoye też prędko mieć nie będę, bo mam inne na oku. Będę więc podwójnie brzydka


A teraz czas na kuszenie Dotarła przesyłka z LilyLolo. Jakie te róże są piękne. Chyba najładniejsze z wszystkich. Surfer Girl podoba mi się bardziej niż Ohh la la i Candy Girl, które do tej pory królowały. Początkowo żałowałam, że wydałam znów pieniądze na róże. Kiedy jednak zobaczyłam te cuda, przeszło mi i mam chęci na makijaż

ps do zdjęcia nabrało mi się trochę zbyt dużo Surfer Girl. Jest delikatniejszy niż na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06344.jpg (76,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06347.jpg (79,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06351.jpg (37,9 KB, 48 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-24 o 16:16
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 16:42   #1670
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Widzę, że jeśli chodzi o obsługę na szpitalnej to mamy takie same odczucia
Dzięki za namiary na aptekę pod globusem

Hm, to ciekawe z tymi cenami Jak chciałam namierzyć te kosmetyki to została już wtedy tylko odżywka w sprayu a że dziewczyna z bloga uznała ją za bubel to nie brałam (na cene nie spojrzałam) ale skoro Tobie tak odpowiada Muszę tam zaglądnąć, może będą mieli więcej rzeczy.


Ja to bym się chętnie na ten różo-bronzer, który beeets polecała Anuli, rzuciła żeby go obmacać Ciekawe czy tam go mają.
lovea pojawia się i znika, więc bez problemu dołożą
chyba do niej napiszę, że ma pomylone ceny?
ja na lovea mam cenę przybitą i wyraźnie 49,99

jest w aptece pod globusem i tester, można macać do woli

zetuzetia, margoltka ach och, co za cudności
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-04-24 o 16:43
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:44   #1671
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Maseczki Anuli też nie mam, dołączam do grona brzydkich. Szamponu Koumoye też prędko mieć nie będę, bo mam inne na oku. Będę więc podwójnie brzydka

A teraz czas na kuszenie Dotarła przesyłka z LilyLolo. Jakie te róże są piękne. Chyba najładniejsze z wszystkich. Surfer Girl podoba mi się bardziej niż Ohh la la i Candy Girl, które do tej pory królowały. Początkowo żałowałam, że wydałam znów pieniądze na róże. Kiedy jednak zobaczyłam te cuda, przeszło mi i mam chęci na makijaż

ps do zdjęcia nabrało mi się trochę zbyt dużo Surfer Girl. Jest delikatniejszy niż na zdjęciu.
Też się zapisuję do klubu podwójnie brzydkich.

Surfer Girl... Jakbyś miała czas i możliwość, to byłabym wdzięczna za swatche porównawcze z Ooh La La.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:45   #1672
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Margoltka ale cuda. Zazdroszczę piękne obydwa
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:48   #1673
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziękuję

Myślę, że w przyszłym tygodniu pojawi się wpis na blogu. Będą swatche wszystkich odcieni róży LilyLolo Muszę tylko znaleźć chwilkę, w tym tygodniu nie dam rady, bo muszę sama zająć się Tomciem. Mąż jest na delegacji

Lovea bardzo mnie ciekawi, szczególnie wersja Monoi Chyba znów popełnię zamówienie na feelunique
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 16:50   #1674
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana Co do oleju Khadi, nie daję rady z tym zapachem. Jest on bardzo ciężki ale włosy są po nim super, lejące, nawilżone i błyszczące. Trochę może przyklapnięte? Olejek Phenome mam wrażenie, bardziej działał na porost. Też ładnie nawilżał, ale chyba nie aż tak bardzo jak Khadi.

Ogólnie zauważyłam, że moje suche włosy zamieniają się w normalne.

Maseczki Anuli też nie mam, dołączam do grona brzydkich. Szamponu Koumoye też prędko mieć nie będę, bo mam inne na oku. Będę więc podwójnie brzydka


A teraz czas na kuszenie Dotarła przesyłka z LilyLolo. Jakie te róże są piękne. Chyba najładniejsze z wszystkich. Surfer Girl podoba mi się bardziej niż Ohh la la i Candy Girl, które do tej pory królowały. Początkowo żałowałam, że wydałam znów pieniądze na róże. Kiedy jednak zobaczyłam te cuda, przeszło mi i mam chęci na makijaż

ps do zdjęcia nabrało mi się trochę zbyt dużo Surfer Girl. Jest delikatniejszy niż na zdjęciu.

boskie ja chcem Surfer Girl
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:27   #1675
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję

Myślę, że w przyszłym tygodniu pojawi się wpis na blogu. Będą swatche wszystkich odcieni róży LilyLolo Muszę tylko znaleźć chwilkę, w tym tygodniu nie dam rady, bo muszę sama zająć się Tomciem. Mąż jest na delegacji

Lovea bardzo mnie ciekawi, szczególnie wersja Monoi Chyba znów popełnię zamówienie na feelunique
Margo, na facebook feelunique w każdy piątek jest przedstawiana promocja z danego działu np. promocja na produkty do włosów itp.
w każdy piątek jest coś innego
w ostatnio piątek było -10% na dział healthy living
Warto tam zaglądać w każdy piątek
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:50   #1676
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Margoltka - super te róże, szczególnie ten różowy


No to teraz kuszenia ciąg dalszy
Dzisiaj, po 5 dniach od nadania, dotarła przesyłak od Pani Ani z Gaia
Na zdjęciu wrzuciłam dwa nowe produkty razem z moim wczesniejszym kremikiem
- olejek do włosów - gdyby nie to, ze wczoraj miałam na łbie maskę to już bym z nim siedziała! Pachnie tak samo ślicznie jak mój kremik, prawie identycznie
- kremik dzieciowy leczniczo - kojący dla Mamy (Irenki), pachnie suszonymi ziołami i jest leciutko zielony
- kremik oczyszczająco - kojący mój i Młodej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 033.jpg (134,9 KB, 43 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 18:53   #1677
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Korah sesa jest super na zmaltertowane włosy - moje kiedys było totalnie zmasakrowane i sesa uratowała, po każdym uzyciu było widac różnice na +
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Czekam na relację i wrażenia po zmyciu. Chociaż myslę, że jedno uzycie to za mało na efekty...Ale może się przekonasz do sesy
Masz tą wersję ładnie pachnącą

Spróbuj odzywek AO z innymi szamponami. Ich szampony trudne w użyciu i mi tez nie pasowały.

Wiedziałam
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
na pewno spróbuję z innymi chociaż włoski są na prawdę fajne po tym wszystkim

Zmyłam olej, do fryzjerki jednak jestem zmuszona iść jutro, bo dziś to się tylko zdążyłam zapisać.
Spodobała mi się ta Sesa. Przede wszystkim mala ilość rozprowadziła się na całej długości i potem łatwo go zmyłam. Włoski są wyraźnie wzmocnione, zwłaszcza końcówki. A mam pytanko Anula, bo jest kilka różnych tych olejków Sesa, ktory polecasz najbardziej? Który ja mialam tak w ogóle

Natomiast musze pochwalić szampon AO ten do wrażliwej skóry głowy, bardzo dobrze zmył olej Plącze włosy niestety, ale będzie wydajniejszy od innych AO. Przez to, że splątał musiałam mimo wszystko po tym oleju nałożyć odżywkę, nałożyłam tą AO zwiększającą objętość i jestem zachwycona. Rewelacja, lepsza jak dla mnie od GPB, bardziej odżywcza i pięknie pachną włosy Do moich suchych kłaczków jak znalazł, ale niewykluczone, że po prostu tylko wzmocniła działanie Sesy. Będę sie jej uwazniej przyglądać.

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No pewno zbrzydnę, mówie Ci to, już czuje jak mój stan cery się pogarsza z każdą godziną i ze świadomością, że nie mam magicznej maseczki Anuli
Bardzo dobra jest też maseczka Khadi Vetiver, niestety w porównaniu z maseczką Anuli bardzo droga, ale w dzialaniu bardzo podobna.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ogólnie zauważyłam, że moje suche włosy zamieniają się w normalne.
A teraz czas na kuszenie Dotarła przesyłka z LilyLolo. Jakie te róże są piękne. Chyba najładniejsze z wszystkich. Surfer Girl podoba mi się bardziej niż Ohh la la i Candy Girl, które do tej pory królowały. Początkowo żałowałam, że wydałam znów pieniądze na róże. Kiedy jednak zobaczyłam te cuda, przeszło mi i mam chęci na makijaż

ps do zdjęcia nabrało mi się trochę zbyt dużo Surfer Girl. Jest delikatniejszy niż na zdjęciu.
Piękne kolory, zakochalam się
Skoro natura służy Twoim wlosom, to tylko sie cieszyć. A jesteś dowodem na to, jak wielka jest różnica w wyglądzie i zdrowiu w zależnosci od rodzaju pielegnacji

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Margoltka - super te róże, szczególnie ten różowy


No to teraz kuszenia ciąg dalszy
Dzisiaj, po 5 dniach od nadania, dotarła przesyłak od Pani Ani z Gaia
Na zdjęciu wrzuciłam dwa nowe produkty razem z moim wczesniejszym kremikiem
- olejek do włosów - gdyby nie to, ze wczoraj miałam na łbie maskę to już bym z nim siedziała! Pachnie tak samo ślicznie jak mój kremik, prawie identycznie
- kremik dzieciowy leczniczo - kojący dla Mamy (Irenki), pachnie suszonymi ziołami i jest leciutko zielony
- kremik oczyszczająco - kojący mój i Młodej
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:01   #1678
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

A teraz czas na kuszenie Dotarła przesyłka z LilyLolo. Jakie te róże są piękne. Chyba najładniejsze z wszystkich. Surfer Girl podoba mi się bardziej niż Ohh la la i Candy Girl, które do tej pory królowały. Początkowo żałowałam, że wydałam znów pieniądze na róże. Kiedy jednak zobaczyłam te cuda, przeszło mi i mam chęci na makijaż

ps do zdjęcia nabrało mi się trochę zbyt dużo Surfer Girl. Jest delikatniejszy niż na zdjęciu.
cudeńka ja czekam aż będzie zamówienie Meow na wizażu

kusi mnie Phenome i JMO i myślę czy nie zamówić próbek JMO
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:17   #1679
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zmyłam olej, do fryzjerki jednak jestem zmuszona iść jutro, bo dziś to się tylko zdążyłam zapisać.
Spodobała mi się ta Sesa. Przede wszystkim mala ilość rozprowadziła się na całej długości i potem łatwo go zmyłam. Włoski są wyraźnie wzmocnione, zwłaszcza końcówki. A mam pytanko Anula, bo jest kilka różnych tych olejków Sesa, ktory polecasz najbardziej? Który ja mialam tak w ogóle
Ty miałaś wersje przeciwłupieżową sesy ładnie pachnie i jest odrobinke lżejsza od tej zwykłej, ale w działaniu są moim zdaniem takie same. Ja miałam tylko te dwie - tą najzwyklejszą i przeciwłupieżową. Jeśli boisz sie ostrego zapachu wersji podstawowej to weź sobie tą, którą miałas. Są teraz jakies nowe sesy w przeróżnych wersjach zapachpowych, ale nie uzywałam ich
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:24   #1680
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziękuję dziewczyny Dzisiaj myję pędzle i miejmy nadzieję Tomo będzie jutro grzeczny i mama będzie miała chwilę na makijaż.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Margo, na facebook feelunique w każdy piątek jest przedstawiana promocja z danego działu np. promocja na produkty do włosów itp.
w każdy piątek jest coś innego
w ostatnio piątek było -10% na dział healthy living
Warto tam zaglądać w każdy piątek
Dzięki za info. Ja chyba jednak odpokutuję rozpustny marzec, pokutnym majem. Poczynię jeszcze w kwietniu zakupy w Pat&Rub dla mnie i Toma, a w maju tylko wyjątkowe zakupy.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Margoltka - super te róże, szczególnie ten różowy


No to teraz kuszenia ciąg dalszy
Dzisiaj, po 5 dniach od nadania, dotarła przesyłak od Pani Ani z Gaia
Na zdjęciu wrzuciłam dwa nowe produkty razem z moim wczesniejszym kremikiem
- olejek do włosów - gdyby nie to, ze wczoraj miałam na łbie maskę to już bym z nim siedziała! Pachnie tak samo ślicznie jak mój kremik, prawie identycznie
- kremik dzieciowy leczniczo - kojący dla Mamy (Irenki), pachnie suszonymi ziołami i jest leciutko zielony
- kremik oczyszczająco - kojący mój i Młodej
Anula "ACH ACH" Olej do włosów bardzo mnie kusi. Khadi choć dobrze robi włosom, zabija mnie swoim aromatem. Poza tym właśnie zauważyłam, że pojawiają się niespodzianki we włosach Czyżby olej Khadi jest zbyt ciężki?



Dziewczyny miałyście Tonik depigmentacyjny z ZSK klik ?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-24 o 19:28
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.