Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 19:07   #2491
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zamiast zapalac światło będziesz mogła ręke podnieśc do góry i drogę na schodach oświetlac dzięki lśniącym włosom pod pachami chciałam napisac cos o podwijaniu spódnicy, ale uznałam, że nie wypada.............
aj tam nie wypada w sumie pod pachami to nie ma co blyszczec, jak tylko sie cos pojawi, to depilatorem potraktowane wiec musialabym pasem startowym spod spodnicy swiecic
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ciekawe co na to zbyszek ....

jak byłam kiedy w moim ulubionym zielarskim, gdzie pracuje bardzo kompetentna pani, to się klientka pytała czy może sobie ze swoim psiakiem na spółę jeść spirulinkę i pani potwierdziła.

Ja się przyznam, że mam ją już z miesiąc i na razie leży-powąchałam i...odrobinkę odłożyłam w czasie pierwsze użycie (dla mnie pachnie gołębią kupą-pardon le mot)
a tam, jak golebia, to chyba wytrzymam na jednej takiej spirulinie pisalo nawet, ze pieski traktuja to jako "nagrode" no ale dobra, psy tez sobie jajka liza, wiec nie bede polegac na ich smaku... a co do mycia pyszczka, bo pytalas - ja lubie na przyklad z dr hauschka mleczko (reinigungsmilch) do uzycia z wacikiem lub do zmycia woda; i ich krem do mycia. a jeszcze JMO ten myjacz ginkgo-jojoba wspanialy jest, i tez nie wysusza
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:08   #2492
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na wosk z Yankee candle i obecnie używam truskawkowego. Pachnie bardzo fajnie, dosyć intensywnie a wystarcza niewielki kawałek tego wosku.
Mi zwykle szybko przechodzi zainteresowanie takimi gadżetami, ale jak dotąd wosku używam regularnie
Kolega ( którego namówiłam na wspólne zakupy) ma wosk o zapachu czystego prania i też jest z niego zadowolony
a ten wosk to na ten taki podgrzewacz-domek (czy tam coś innego) kładziesz?
i wtedy jak kawałek? odłamujesz/odcinasz po prostu? (wiem ,durne pytanie )

a ten kremik sylveco twarzowy to do stóp i rąk też by się nadawał i nie wiem czy nie lepszy niż dłoniowo stopowi odpowiednicy...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-05-06 o 19:10
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:09   #2493
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o kurcze - nie wiedziałam
napisałam w mailu, czym jestem zainteresowana......... w sumie nie musieli mi dawac wszystkiego, mogli wybrać 3 - tym bardziej jestem pod wrażeniem, że tyle dostałam
Ja pod koniec maja składam zamówienie na min.200zł to też se zawołam próbasków więcej,a co!

Gorzej jak nas tu już ktoś od p&r podczytuje
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:11   #2494
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja się ślinię na te śmietanki i maślanki . Teraz wzięłam plaster miodu, jogurtowe i oliwkowe shea-ciekawa jestem jakie będą w porównaniu do tuli.
Ty które wolisz?
Ja też Plaster Miodu i Jogurtowe używałam, Plaster drugi raz zamówiłam właśnie. Do rąk używałam i nic innego tak dobrze nie myje jednocześnie nie wysuszając za mocno, no nic, tylko te mydełka (do tego jeszcze Mydło Kleopatry) Wszystko inne robi mi masakrę na dłoniach.
Bardzo polecam mydła do włosów, ja jestem w nich zakochana, obecnie w Trzech Korzeniach
Teraz zamówiłam Sielskie Anielskie, Cytrynowy Zmierzch, Mydło z Pianką i Plaster Miodu Do tego super natłuszczacz (suche łydki idą precz) mix shea

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja go uwielbiam-jest super dla sucharów-taki maślany, ale nie lepki i dla mnie nie ciężki. Dla większości pewnie byłby dobry raczej na noc, bo jednak gęsty i choć bardzo miły w obsłudze zostawia skórę natłuszczoną ( a ja-jako suchar-lubię ten efekt). On składa się głównie z olei, więc nie dziwota.
Już widzę, że na jesień na pewno będzie cudo Jest na tyle gęsty i tłusty, żeby w zimę i mrozy chronić? Też lubię efekt natłuszczenia, czuję, że skóra ma dobrze

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dość treściwy, ale bardziej bardzo gęsta śmietana niż masło. Fajne stópki po nim są. Nie ma efektu wow, ale polubiłam go. Przeszkadza mi trochę zapach, bo mi khadi stymulujący przypomina (chyba ten rozmaryn)
Wypróbuję

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a jeszcze co polecacie, do mycia suchego pyszczka?
tego leave ona, co jeszcze fajnego macie?
Też mnie to ciekawi, co dla sucharków do mycia. Kiedyś myłam buzię mydłem, ale po 2 miesiącach zaczyna się mocniej wysuszać skóra i tylko w lecie mogę myć bez szkód. Zamówię piankę Gaia i będę testować, nigdy nie używałam tego typu produktu i szmatki, więc będę miała zabawę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:16   #2495
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aj tam nie wypada w sumie pod pachami to nie ma co blyszczec, jak tylko sie cos pojawi, to depilatorem potraktowane wiec musialabym pasem startowym spod spodnicy swiecic

a tam, jak golebia, to chyba wytrzymam na jednej takiej spirulinie pisalo nawet, ze pieski traktuja to jako "nagrode" no ale dobra, psy tez sobie jajka liza, wiec nie bede polegac na ich smaku... a co do mycia pyszczka, bo pytalas - ja lubie na przyklad z dr hauschka mleczko (reinigungsmilch) do uzycia z wacikiem lub do zmycia woda; i ich krem do mycia. a jeszcze JMO ten myjacz ginkgo-jojoba wspanialy jest, i tez nie wysusza
uduszę sie przez Ciebie
jak taka jestes eko to i włosy pod pachcami zapuścisz, zeby mniej prądu zużywac zawsze co 2 źródła światła to nie jedno (oczywiscie do źródeł światła doliczam pas startowy )

matko ile ja mam kosmetyków
nic nie kupię w maju - NIC!!!!!

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja pod koniec maja składam zamówienie na min.200zł to też se zawołam próbasków więcej,a co!

Gorzej jak nas tu już ktoś od p&r podczytuje
Dokładnie - a co!
Oj tam, do pierwszego zamówienia dołożyli mi saszetkę kremu do rąk i saszetkę żelu pod prysznic, to sobie teraz wyrównalam (wprawdzie nieswiadomie, ale zawsze )
Jak nas podczytuja to chyba póki co maja się z czego cieszyć , bo na razie bardzo chwalimy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:17   #2496
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Zamówiłam sobie na feelunique nową odżywkę do włosów nieznanej mi do tej pory marki melvita:
http://www.feelunique.com/p/Melvita-...ditioner-200ml
Odżywka lekko pachnie miodem, jutro ją wypróbuję
Anula - nowe wyzwanie włosowe dla Ciebie, poza tym nawet jak zamówisz tylko jedną rzecz (czytaj: szampon) to przesyłka do Polski gratis
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:26   #2497
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja też Plaster Miodu i Jogurtowe używałam, Plaster drugi raz zamówiłam właśnie. Do rąk używałam i nic innego tak dobrze nie myje jednocześnie nie wysuszając za mocno, no nic, tylko te mydełka (do tego jeszcze Mydło Kleopatry) Wszystko inne robi mi masakrę na dłoniach.
Bardzo polecam mydła do włosów, ja jestem w nich zakochana, obecnie w Trzech Korzeniach
Teraz zamówiłam Sielskie Anielskie, Cytrynowy Zmierzch, Mydło z Pianką i Plaster Miodu Do tego super natłuszczacz (suche łydki idą precz) mix shea

Już widzę, że na jesień na pewno będzie cudo Jest na tyle gęsty i tłusty, żeby w zimę i mrozy chronić? Też lubię efekt natłuszczenia, czuję, że skóra ma dobrze
kleopatrę tyż chciałam, ale akurat ni ma. A te nowości już pod koniec maja mają być.

Do włosów to nie bardzo jestem do mydeł przekonana, a w kwaśne spłukiwania to mi się nie chce bawić (za to inne zabiegi już tak).

Też się nad mixem zastanawiałam, ale póki co wzięłam masło shea zsk, więc mix będzie następny. Tego typu mixy w mydlarni ostatnio próbowała i bajka po prostu

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
uduszę sie przez Ciebie
jak taka jestes eko to i włosy pod pachcami zapuścisz, zeby mniej prądu zużywac zawsze co 2 źródła światła to nie jedno (oczywiscie do źródeł światła doliczam pas startowy )

matko ile ja mam kosmetyków
nic nie kupię w maju - NIC!!!!!

a świstak siedzi i zawija....

A wiecie co, zamówiłam ten wspaniały na kosmetykach natury, bo stary ma po drodze do pracy żeby odebrać i babka mi napisała że odbiór jedynie po 21 możliwy....ja nie mam co robić tylko po nocach na drugi koniec miasta się tarabanić...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 19:29   #2498
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie na feelunique nową odżywkę do włosów nieznanej mi do tej pory marki melvita:
http://www.feelunique.com/p/Melvita-...ditioner-200ml
Odżywka lekko pachnie miodem, jutro ją wypróbuję
Anula - nowe wyzwanie włosowe dla Ciebie, poza tym nawet jak zamówisz tylko jedną rzecz (czytaj: szampon) to przesyłka do Polski gratis
Ty mnie pod włos nie bierz kochana - ja w feelunique mam tyle zachciewajek, że musiałabym kredyt wziąć jak tylko pokończe swoje wszystkie czekające szampony i odzywki.........
Uzywaj odżyweczkę i pisz jaka cudna a szamponiku sobie do niej nie wzięłaś??? Taka sama będzie????

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

a świstak siedzi i zawija....

A wiecie co, zamówiłam ten wspaniały na kosmetykach natury, bo stary ma po drodze do pracy żeby odebrać i babka mi napisała że odbiór jedynie po 21 możliwy....ja nie mam co robić tylko po nocach na drugi koniec miasta się tarabanić...

faktycznie dziwne godziny odbioru......to romantyczny spacerek nocą sobie zróbcie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:31   #2499
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
uduszę sie przez Ciebie
jak taka jestes eko to i włosy pod pachcami zapuścisz, zeby mniej prądu zużywac zawsze co 2 źródła światła to nie jedno (oczywiscie do źródeł światła doliczam pas startowy )

matko ile ja mam kosmetyków
nic nie kupię w maju - NIC!!!!!
jak widac, az taka eko nie jestem ja tez juz nic nie kupuje... procz glikolowego kremidla i filtra, o!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:38   #2500
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


matko ile ja mam kosmetyków
nic nie kupię w maju - NIC!!!!!

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------


Dokładnie - a co!
Oj tam, do pierwszego zamówienia dołożyli mi saszetkę kremu do rąk i saszetkę żelu pod prysznic, to sobie teraz wyrównalam (wprawdzie nieswiadomie, ale zawsze )
Jak nas podczytuja to chyba póki co maja się z czego cieszyć , bo na razie bardzo chwalimy

Anula Ty lepsza jesteś niż najlepszy kabaret

Taaa to ja się tak dałam kiwać przez 4 zamówienia aż!
Przy 5 dopiero poprosiłam o próbki.Ja to się kiwać dałam dopiero
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
A wiecie co, zamówiłam ten wspaniały na kosmetykach natury, bo stary ma po drodze do pracy żeby odebrać i babka mi napisała że odbiór jedynie po 21 możliwy....ja nie mam co robić tylko po nocach na drugi koniec miasta się tarabanić...
Ta?co ona?nie może tż wejść normalnie do sklepu po pracyPróbowałaś negocjacji?napisz,że za daleko mieszkasz,żeby tak latać pózno
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-05-06 o 19:45
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:40   #2501
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
faktycznie dziwne godziny odbioru......to romantyczny spacerek nocą sobie zróbcie
a mowy nie ma-na drugi koniec miasta pedałować po nocy nie będę , o tej porze to ja już w piżamce pomykam-godziny snu mam podobne jaka ana-często o 22 juestem już w fazie głębokiej . już babce napisałam, że rezygnuję i poprosiłam o zwrot kasy na konto.
Jeszcze żeby wysyłka jakaś normalna była-a tam tylko kurier za 17zł....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 19:40   #2502
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jak widac, az taka eko nie jestem ja tez juz nic nie kupuje... procz glikolowego kremidla i filtra, o!

taaaaaa.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:44   #2503
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie na feelunique nową odżywkę do włosów nieznanej mi do tej pory marki melvita:
http://www.feelunique.com/p/Melvita-...ditioner-200ml
Odżywka lekko pachnie miodem, jutro ją wypróbuję
Anula - nowe wyzwanie włosowe dla Ciebie, poza tym nawet jak zamówisz tylko jedną rzecz (czytaj: szampon) to przesyłka do Polski gratis
Jaka szkoda, że ja nie potrzebuję odżywek

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
kleopatrę tyż chciałam, ale akurat ni ma. A te nowości już pod koniec maja mają być.

Do włosów to nie bardzo jestem do mydeł przekonana, a w kwaśne spłukiwania to mi się nie chce bawić (za to inne zabiegi już tak).

Też się nad mixem zastanawiałam, ale póki co wzięłam masło shea zsk, więc mix będzie następny. Tego typu mixy w mydlarni ostatnio próbowała i bajka po prostu

A wiecie co, zamówiłam ten wspaniały na kosmetykach natury, bo stary ma po drodze do pracy żeby odebrać i babka mi napisała że odbiór jedynie po 21 możliwy....ja nie mam co robić tylko po nocach na drugi koniec miasta się tarabanić...
Pod koniec maja, ja dopiero co zrobiłam zamówienie i tu p. Ewa już mi wyskakuje z nowościami

U mnie mydło najlepiej działa, a płukankę robię z nalewki octowej (łopian-pokrzywa), nie śmierdzi tak octem Dzięki mydłom i płukankom prawie pozbyłam się uporczywego swędzenia głowy, łuszczenia, sypania (nie do końca, ale zmniejszyło się znacznie) - łuszczycowe zmiany już zimą mnie nie nękają Ale ja mam króciutkie włosy, nie bawię się w odżywki, maski i tak dalej, nie mam po co - czasem żałuję, jak tak zachwycacie się nad różnymi kosmetykami

Z LF mogę Ci jeszcze balsam do ust polecić (pomarańcza ) i miękkie balsamy - na noc pod rękawiczki idealne albo jako ochronny krem na zimę, twardy balsam jako krem do rąk na dzień... W sumie to połowa czy 3/4 moich kosmetyków jest stamtąd Wielką sympatią darzę ten sklep

Spacerek, spacerek!
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-05-06 o 19:45
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:46   #2504
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Anula Ty lepsza niż najlepszy kabaret

Taaa to ja się tak dałam kiwać przez 4 zamówienia aż!
Przy 5 dopiero poprosiłam o próbki.Ja to się kiwać dałam dopiero

Ta?co ona?nie może tż wejść normalnie do sklepu po pracyPróbowałaś negocjacji?napisz,że za daleko mieszkasz,żeby tak latać pózno
oj tam, oj tam
Ty się tu nie podśmiewaj ze mnie, bo znasz to z autopsji

Anusia - koniec z kiwaniem
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a mowy nie ma-na drugi koniec miasta pedałować po nocy nie będę , o tej porze to ja już w piżamce pomykam-godziny snu mam podobne jaka ana-często o 22 juestem już w fazie głębokiej . już babce napisałam, że rezygnuję i poprosiłam o zwrot kasy na konto.
Jeszcze żeby wysyłka jakaś normalna była-a tam tylko kurier za 17zł....
ooooo..... to pomału sie zbieraj do łóżeczka kochana, bo 21 za pasem
ja jakoś nie przepadam za tym sklepem..... asortyment duzy, ale ile razy robiłam symulacje w kilku sklepach to tam zawsze najdrożej mi wychodziło.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:47   #2505
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ty mnie pod włos nie bierz kochana - ja w feelunique mam tyle zachciewajek, że musiałabym kredyt wziąć jak tylko pokończe swoje wszystkie czekające szampony i odzywki.........
Uzywaj odżyweczkę i pisz jaka cudna a szamponiku sobie do niej nie wzięłaś??? Taka sama będzie????
No sama będzie niestety, bo moja karta kredytowa też ma swoją wytrzymałość Ale dam znać, jak się sprawuje, to może szampon zamówię... w następnym miesiącu
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:47   #2506
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ta?co ona?nie może tż wejść normalnie do sklepu po pracyPróbowałaś negocjacji?napisz,że za daleko mieszkasz,żeby tak latać pózno
dokładnie tak jej napisałam-że mieszkam na drugim końcu miasta, że stary może w innych godz, ble ble...
Mój ma pracę jeżdżącą, to mógłby i w trakcie podskoczyć, a ona odpisała nie i koniec, tylko godziny wieczorne. Łachy bez. Co ciekawe na tą całą korespondencję w ciągu kilku minut odpowiadała, a teraz cisza....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:48   #2507
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jaka szkoda, że ja nie potrzebuję odżywek
a czemu nie potrzebujesz?
każdy potrzebuje odzywek
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:48   #2508
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a mowy nie ma-na drugi koniec miasta pedałować po nocy nie będę , o tej porze to ja już w piżamce pomykam-godziny snu mam podobne jaka ana-często o 22 juestem już w fazie głębokiej . już babce napisałam, że rezygnuję i poprosiłam o zwrot kasy na konto.
Jeszcze żeby wysyłka jakaś normalna była-a tam tylko kurier za 17zł....
Normalnie jakbym była z Wrocławia, to bym Ci zrobiła darmową kurierską dostawę, sama bym poszła po te kosmetyki i Ci przyniosła Chodzę spać po pierwszej zwykle I sama przy okazji swoje odebrała, ach... U mnie nie ma chyba żadnego sklepu eko, zazdroszczę Wam A niby duże miasto, studenckie... Z Kosmetyków Natury chcę mydło marsylskie i tylko je, przesyłka kosztuje tyle co mydło i nie opłaca mi się Wiecie może gdzie jeszcze mogę je zamówić? Nigdzie znaleźć nie mogę
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-05-06 o 19:52
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:48   #2509
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a mowy nie ma-na drugi koniec miasta pedałować po nocy nie będę , o tej porze to ja już w piżamce pomykam-godziny snu mam podobne jaka ana-często o 22 juestem już w fazie głębokiej . już babce napisałam, że rezygnuję i poprosiłam o zwrot kasy na konto.
Jeszcze żeby wysyłka jakaś normalna była-a tam tylko kurier za 17zł....
Taa
Mnie również bulwersuje spacerek o 21

Ciekawe co ona na to
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 19:50   #2510
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a czemu nie potrzebujesz?
każdy potrzebuje odzywek
Bo moje włosy mają 6 cm długości
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:52   #2511
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a ten wosk to na ten taki podgrzewacz-domek (czy tam coś innego) kładziesz?
i wtedy jak kawałek? odłamujesz/odcinasz po prostu? (wiem ,durne pytanie )

a ten kremik sylveco twarzowy to do stóp i rąk też by się nadawał i nie wiem czy nie lepszy niż dłoniowo stopowi odpowiednicy...
tak tzw kominek zapachowy
odcięłam nożem kawałek, taki jaki mi się zmieścił w tej miseczce na górze i już
woski wychodzą najtaniej, więc jak na początek i przetestowanie zapachów to chyba najlepsza opcja

no to sylveco na wish listę wskakuje

samoopalacz z bronzerem jest mój i tak skromnie na początek wzięłam jeszcze balsam wyszczuplający. A o próbek mam zamiar poprosić 6 najwyżej mi nie dadzą wszystkich i pójdę żebrać do sephory.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:53   #2512
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
oj tam, oj tam
Ty się tu nie podśmiewaj ze mnie, bo znasz to z autopsji

Anusia - koniec z kiwaniem

ooooo..... to pomału sie zbieraj do łóżeczka kochana, bo 21 za pasem
ja jakoś nie przepadam za tym sklepem..... asortyment duzy, ale ile razy robiłam symulacje w kilku sklepach to tam zawsze najdrożej mi wychodziło.....
Kiedy mnie strasznie śmieszy z naszych ust"nie kupuję..."Rok z hakiem mi na tym wątku minął,a nie było miesiąca bez zakupów


Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dokładnie tak jej napisałam-że mieszkam na drugim końcu miasta, że stary może w innych godz, ble ble...
Mój ma pracę jeżdżącą, to mógłby i w trakcie podskoczyć, a ona odpisała nie i koniec, tylko godziny wieczorne. Łachy bez. Co ciekawe na tą całą korespondencję w ciągu kilku minut odpowiadała, a teraz cisza....
Daj znaka co napiszę
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Normalnie jakbym była z Wrocławia, to bym Ci zrobiła darmową kurierską dostawę, sama bym poszła po te kosmetyki i Ci przyniosła Chodzę spać po pierwszej zwykle I sama przy okazji swoje odebrała, ach... U mnie nie ma chyba żadnego sklepu eko, zazdroszczę Wam Z Kosmetyków Natury chcę mydło marsylskie i tylko je, przesyłka kosztuje tyle co mydło i nie opłaca mi się Wiecie może gdzie jeszcze mogę je zamówić? Nigdzie znaleźć nie mogę
U mnie na pewno nie ma żadnego sklepu eko.Również zazdroszczę.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:56   #2513
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ooooo..... to pomału sie zbieraj do łóżeczka kochana, bo 21 za pasem
ja jakoś nie przepadam za tym sklepem..... asortyment duzy, ale ile razy robiłam symulacje w kilku sklepach to tam zawsze najdrożej mi wychodziło.....
toż to ja już dawno leżę z lapciem na brzuszku

ja chciałam być taka cwana i na wysyłce przyoszczędzić i mam

a znacie sklep http://damabio.pl/index.php ???

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Normalnie jakbym była z Wrocławia, to bym Ci zrobiła darmową kurierską dostawę, sama bym poszła po te kosmetyki i Ci przyniosła Chodzę spać po pierwszej zwykle I sama przy okazji swoje odebrała, ach... U mnie nie ma chyba żadnego sklepu eko, zazdroszczę Wam A niby duże miasto, studenckie... Z Kosmetyków Natury chcę mydło marsylskie i tylko je, przesyłka kosztuje tyle co mydło i nie opłaca mi się Wiecie może gdzie jeszcze mogę je zamówić? Nigdzie znaleźć nie mogę
widziałam w mydlarni stacjonarnie koło mnie-mogę przy okazji sprawdzić cenę i w razie co ci wysłać

Mi to nawet nie o spanie chodzi, ale to naprawdę kawał drogi jest i sam fakt takich idiotycznych godzin....

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Daj znaka co napiszę.
dam, dam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:57   #2514
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Bo moje włosy mają 6 cm długości
no i .......?
To, że są krótkie to nie znaczy, że nic im się dobrego nie należy jak teraz je troche porozpieszczasz, wzmocnisz to się za jakis czas odwdzięczą
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
samoopalacz z bronzerem jest mój i tak skromnie na początek wzięłam jeszcze balsam wyszczuplający. A o próbek mam zamiar poprosić 6 najwyżej mi nie dadzą wszystkich i pójdę żebrać do sephory.
fajnie, mam nadzieje, że Tobie tez sie balsamik spodoba.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:02   #2515
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
toż to ja już dawno leżę z lapciem na brzuszku
to pewnie wstajesz skoro świt?

Ja dzisiaj miałam pobudkę o 12.45.
Obudził mnie telefon tżta,ktoś dzwonił do niego z pracy.
Oburzona stwierdziłam, co oni serca nie mają żeby w niedziele rano budzić ludzi telefonem. A to prawie 13 była
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:03   #2516
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
U mnie na pewno nie ma żadnego sklepu eko.Również zazdroszczę.
A skąd jesteś? Mi się wydawało, że w Toruniu to coś będzie... A tutaj nic nie widzę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:05   #2517
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Margoltka, widziałam u Ciebie na blogu recenzję masełka put&rub. Masz może porównanie do masełek Alverde? jeśli tak to myślisz, że pat&rub może konkurować z Alverde pod względem nawilżenia?
Nie mam tyle odwagi żeby porównać te dwa masełka. Alverde miałam rok temu, kompletnie nie pamiętam jakie było. Raczej nie zrobiło wrażenia. Pat&Rub starczyło tylko na dwa razy. Jest lekkie, tak jak na blogu pisałam pomiedzy balsamem a masełkiem.


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Niby dają tylko 3 i o tyle poprosiłam.
Jednak skoro Tobie dali aż 5 to chyba można wołać.Może to też zależne od tego ile ma się w koszyku
Ja poprosiłam tylko o jedną saszetkę ekoampułki, a zostałam obsypana różnymi pięknościami.


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie na feelunique nową odżywkę do włosów nieznanej mi do tej pory marki melvita:
http://www.feelunique.com/p/Melvita-...ditioner-200ml
Odżywka lekko pachnie miodem, jutro ją wypróbuję
Anula - nowe wyzwanie włosowe dla Ciebie, poza tym nawet jak zamówisz tylko jedną rzecz (czytaj: szampon) to przesyłka do Polski gratis
Melvita bardzo kusi. Szczególnie tym samoopalaczem. Ja kupiłam wodę kwiatową. Cudo
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:11   #2518
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
widziałam w mydlarni stacjonarnie koło mnie-mogę przy okazji sprawdzić cenę i w razie co ci wysłać
Byłabym niezmiernie wdzięczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no i .......?
To, że są krótkie to nie znaczy, że nic im się dobrego nie należy jak teraz je troche porozpieszczasz, wzmocnisz to się za jakis czas odwdzięczą
No i moje włosy są w dobrej kondycji Nie wypadają, nie są za suche, są grube, gęste, jest ich multum. Mycie mydłem i płukanie nalewką im bardzo służy Może powinnam co najwyżej zadbać o kolor, bo farbuję na czarno. W tej kwestii możecie mi pomóc
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:18   #2519
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Co do spiruliny co zawiera wiemy, że śmierdziucha też, ale jak działa.
Intensywnie nawilża (efekty już po pierwszym zastosowaniu i to jest fakt), odżywia i ujędrnia, poprawia wygląd i koloryt skóry, likwiduje trądzik oraz zmiany skórne spowodowane trądzikiem no i zaczerwienienia, przebarwienia i niezapowiedzianych intruzów z buźki też usuwa, koi popękaną i łuszczącą sie skórę, wspomaga walkę z cellulitem. Działa jak dobre serum.
Bardzo lubię i stosuję raz w tygodniu na buzię, na włosy jeszcze nie próbowałam.
Co do smrodku mozna wytrzymać,mówię sobie że to algi i ja w nich sie kąpię no i od razu czuję się bardzo ekskluzywna kobietą
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:45   #2520
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no to sylveco na wish listę wskakuje

Sylveco ostatnio pozmieniało składy, m.in balsamu do ciała, miałam krem do twarzy 2 lata temu i pomadkę, obydwie rzeczy rewelacyjne, ale ten krem to tłuścioch jak dla mnie mega, więc do twarzy nie za często, ale do rąk i stóp szybko zużyłam, był ekstra Natomiast teraz juz mogą nie być takie fajne, bo składy widziałam pozmieniali dość konkretnie i to na gorsze. Wciaż są naturalne, ale kiedyś to były takie produkty w stylu Gaia, ale króciutkie składy, z samych olejów. Teraz władowali tansze wypełniacze i emulgatory niestety.

Balsam:

Stara wersja: Skład: Grapeseed Oil, Aqua, Beeswax, Betulin, Sodium Stearate, Citric Acid (31.03.2011.)

Nowa wersja: Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbitan Stearate and Sucrose Cocoate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-05-06 o 20:56
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.