podkłady z wysokim filtrem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-08, 11:01   #1
hallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 115
GG do hallina

podkład-toner z filtrem


Dziewczyny,czy macie jakies pomysły na podkład z filtrem?cos w stylu Compact teinete SPF 50 Avene,napiszcie cos o nim ewentualnie moze macie jakies inne pomysły?Nie znam tego typu kosmetyków,a mam skóre naczynkową,mieszaną i chciałabym zacząc ich uzywac.
Hala
hallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 10:53   #2
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Re: podkład-toner z filtrem

Podciagam, bo tez jestem ciekawa
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 11:10   #3
hallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 115
GG do hallina
Re: podkład-toner z filtrem

czesc,ja przeprowadzilam wstepne rozeznanie:
i tak godny uwagi(w zaleznosci od koloru karnacji)jest Bioderma Photoderm Max 100-dosc ciemna,Bioderma Flush 50-troszke jasniejsza,LRP leciutka i niezbyt ciemna.Dostałam próbki wszystkich i mam zamiar sprawdzic wszystkie,zeby wybrac najleprzyDzisiaj mam bioderme 100,wydaje mi sie ciut za ciemna jak dla mnie,zobaczymy po porównaniu z pozostałymi.SVR jest zbyt pomaranczowawy(jak dla mnie,ale dziewczyny twierdza zgodnie,ze zwłaszcza 100,swietnie chroni buzke
Hala
hallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 00:17   #4
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Re: podkład-toner z filtrem

Dzieki Hallina, ja sie chyba tez wybiore w poszukiwaniu jakis probek.... . Karnacje mam taka srednio-ciemna. Jak przetestujesz co masz to napisz prosze jakie rezultaty Nie masz niestety profilu, wiec nie wiem jaka masz cere. Ja mam mieszana, ze sklonnoscia do naczynek i zapychania porow (niestety). Pozdrawiam!!
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 16:58   #5
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: podkład-toner z filtrem

Też się przymierzam do testowania tego typu kosmetyków, a właściwie kremów koloryzujących z filtrem. Mam na oku: Clinique Super City Block SPF 25, SVR 50B, ostatnio któraś wizażanka (nie pomnę imienia) sprzedawała na targowisku krem tonujący L'Occitane SPF 15, ale nie wiem, czy jest dostępny w Polsce. Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:44   #6
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Question podkłady z wysokim filtrem

Dziewczyny widzę że tu same profesjonalistki, proszę o pomoc. Jakie są podkłady z wysokim filtrem ( minimum 15) mogą być średnio kryjące. Ostatnio używałam najpierw kremu ochronnego, a potem podkładu, ale to rozwiązanie mnie nie zadowala, bo twarz mi się świeci. Może da się to załatwić za jednym razem?
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:51   #7
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Ja mam probke 15ml (z allegro) Givenchy sublimine z filtrem 20 i loreal air wear z 12 filtrem.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-06, 21:10   #8
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Proponuje przeniesc wątek na wizażystkę tam pewnie lepiej doradzą.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 10:27   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Mearielku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 13:13   #10
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Filtry w podkładach to taki bajer Nie chronią skutecznie przed promieniowaniem UV, ponieważ nie zawierają filtrów stabilnych (przynajmniej w Polsce się z takimi nie spotkałam), a druga sprawa- nigdy nie uzyskałabyś faktora jaki podany jest na opakowaniu, bo nikt nie nakłada 2ml podkładu na twarz, bo miałby niezły gips
Jeżeli masz uczulenie na słońce, plamy po trądziku, trądzik, złuszczałaś się kwasami, lub po prostu uznałaś, że już najwyższy czas zacząć chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, to proponuję zaopatrzyć się w krem z wysokim filtrem-najlepiej SPF50+ Przejrzyj KW, poszukaj w wyszukiwarce pod hasłem "bloker", "krem z filtrem". Możesz wybierać wśród kremów Biodermy, SVR, Avene, Vichy, La Roche-Posay. Stosunkowo lekki jest Anthelios Fluide, Bioderma Photoderm Max Fluide (oznakowanie zmienione na SPF 50+, choć u nas dostępna jest jeszcze stara partia oznaczona faktorem 100), Bioderma Photoderm Max Spray SPF 60+, jest matujący krem Avene, nowy Vichy Capital Soleil dla cer mieszanych i tłustych
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 20:30   #11
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na pewno skorzystam, co prawda miałam nadzieję zaliczyć wszystko za jednym razem, ale no cóż tak się widocznie nie da. Rzeczywiście mam uczulenie na słonce, pomimo dość ciemnej karnacji, to moja skóra jest dość wrażliwa pojawiają wypryski i swędzenie, zresztą niestety nie tylko na twarzy ale również na całym ciele pomimo używania wysokich filtrów. Na szczęście przy mojej cerze niewiele widać .
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 09:27   #12
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Witaj
Jelonek ma racje- te filtry nie chronią skutecznie przed promieniowanie UVA i UVB - stworzone zostały chyba tylko po to żeby kobietki nie miały wyrzutów sumienia ze nie chronia się przed szkodliwym promieniowaniem;-)]
To taki 'pic na wode'
Piszesz że po filtrach buzia Ci się świeci- dlatego polecam Ci coś w leciutkiej konsystencji np. La Roche Posay w postaci fluidu;-) Po nałożeniu kremu na dzień odczekaj chwile, nastepnie nałóż filtr - odczekaj z 10-15 min aż się wchłonie i nałóż podkład;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:16   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Cytat:
Napisane przez Sam
Piszesz że po filtrach buzia Ci się świeci- dlatego polecam Ci coś w leciutkiej konsystencji np. La Roche Posay w postaci fluidu;-) Po nałożeniu kremu na dzień odczekaj chwile, nastepnie nałóż filtr - odczekaj z 10-15 min aż się wchłonie i nałóż podkład;-)

pzdr
sam
Nie musisz pod filtr nakładać żadnego kremu - filtry same w sobie są już kosmetykami pielęgnacyjnymi. Nałóż na oczyszczoną skórę tylko krem z filtrem - i faktycznie wybierze coś bardzo lekkiego, jak wspomniany Anthelios Fluide Extreme, lub Biodermę Photderm Max Spray czy Photoderm Max Fluide (nowość).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 07:24   #14
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Cześć !!!

Podbijam Myślę że od 2005 wyszło coś nowego w tym temacie.
Znacie jakieś podklady z konkretnym filtrem i PAA +++? (Pomijając Shiseido SP)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 00:16   #15
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

polecam się zapoznać z recenzjami Pauli:
http://www.paulaschoice.com/beautype...4-465d3a8acea2
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 05:07   #16
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
polecam się zapoznać z recenzjami Pauli:
http://www.paulaschoice.com/beautype...4-465d3a8acea2
Dziękuje za odpowiedź
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 15:38   #17
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Ja mam cerę naczynkową, z przebarwieniami alergiczną. Teraz używam fluidu z IWOSTIN z serii Correctin. Są trzy rodzaje tego fluidu...do cery naczynkowej, wrażliwej i trądzikowej. Gama odcieni nie jest za duża , bo tylko po trzy odcienie każdego rodzaju, ale ważne jest to, że zawierają SPF 30.
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 15:25   #18
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Wiem, że jest taki podkład z Shisheido 50+, czy któraś z was go używała? Mam mieszaną cerę i boję się, że będę się po nim świeciła...
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 22:34   #19
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Wiem, że jest taki podkład z Shisheido 50+, czy któraś z was go używała? Mam mieszaną cerę i boję się, że będę się po nim świeciła...
Ja wykończylam właśnie swoje 5 opakowanie.
Shiseido nie ma matowego wykończenia to pierwsze co powinnaś wiedzieć bo być może tego szukasz. U mnie przy mojej mieszanej cerze zaczyna się świecić na czole po ok 5 h w pracy i po ok 8 zwykłego noszenia.

Ja bardzo lubię ten podkład choć wolę jego wersję spf 30.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-03-05 o 22:36
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 22:52   #20
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja wykończylam właśnie swoje 5 opakowanie.
Shiseido nie ma matowego wykończenia to pierwsze co powinnaś wiedzieć bo być może tego szukasz. U mnie przy mojej mieszanej cerze zaczyna się świecić na czole po ok 5 h w pracy i po ok 8 zwykłego noszenia.

Ja bardzo lubię ten podkład choć wolę jego wersję spf 30.
Hmm, spróbuję wydębić małą odlewkę na raz, albo może próbki mają w Douglasie, spytam przy okazji zakupów

Za drogi jest, żebym mogła tak ryzykować, wcześniej używałam kompaktu z Avene ale nie przepadam za sposobem aplikacji (nakładanie gąbeczką), bo jest strasznie tępy i muszę trzeć twarz, no i przez to podkreśla skórki.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 05:11   #21
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Hmm, spróbuję wydębić małą odlewkę na raz, albo może próbki mają w Douglasie, spytam przy okazji zakupów

Za drogi jest, żebym mogła tak ryzykować, wcześniej używałam kompaktu z Avene ale nie przepadam za sposobem aplikacji (nakładanie gąbeczką), bo jest strasznie tępy i muszę trzeć twarz, no i przez to podkreśla skórki.
Shiseido jest wręcz wodnisty. B.dobrze kryje ale zdecydowanie może podkreślać skórki. Faktycznie lepiej spróbować przed zakupem
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 14:00   #22
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

A czy można np. nałożyć na Shiseido puder? I jaki sie czujesz z nim na twarzy? Czy nie jest to taki ulepek, że jak dotniesz buzi to się klei?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 14:59   #23
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
A czy można np. nałożyć na Shiseido puder? I jaki sie czujesz z nim na twarzy? Czy nie jest to taki ulepek, że jak dotniesz buzi to się klei?
Nie nie jest lepiący ale ciężki. Nie jest typowo matowy ALE w tym stanie w jakim zostawiasz go na twarzy pozostaje CAŁY dzień. Nie zaczyna się np bardziej świecić. Ja na mieszanej skórze mogłam go nosić cały dzień i mieć pewność że będzie ok. To jeden z takich produktów których jestem u siebie pewna. Mam duzo podkładow także sporo droższych ale to jest taki żelazny element mojej kosmetyczki.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 20:10   #24
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 256
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Może ktoś rzuci jakąś propozycją podkładu z wysokim filtrem oprócz tego Shiseido czy coś tam
Szukam w KWC w wyszukiwarce z zaznaczeniem SPF, a tam tylko kilkanaście produktów i to nie wszystkie posiadają filtry. Nie wiem, czy szukam źle czy nie potrafię tego obsłużyć czy co
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:39   #25
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Artdeco wypuścił ostatnio podkład w pudrze z filtrem. Nazywa się Sun Protection Powder Foundation i ma filtr SPF 50. Co do działania nie mogę się wypowiedzieć, bo nie miałam, ale jest to ciekawa nowinka.
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 13:05   #26
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Ja kupiłam sobie BB Skin79 orange z filtrem SPF50+PA+++, ale zastanawia mnie czy sam ten krem wystarczy by chronić twarz przed promieniowaniem... Musiałabym pewnie używać jeszcze jakiegoś zwykłego kremu z filtrem pod BB. To że opaliłabym się to mi nie przeszkadza, ale nie chciałabym za szybko ujrzeć zmarszczek na mojej twarzy
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:41   #27
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: podkłady z wysokim filtrem

Ja mam krem bb z filtrem SPF 25, BB Cream Beauty Balm No Light z GR i mysle, ze to wlasnie jego bede latem uzywac. jest lekki, nie obciaza cery i dodaje fajnego naturalnego blasku.
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 13:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.