Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 14:51   #1021
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Widziałam go na promocji w rossmanie za 42 zł bodajże,ale jak chcesz to sobie zobacz swatche na internecie,na blogach itp ja mam odcień D1/W1 golden ivory to jakbyś chciała spróbować mogę Ci podesłać odlewkę
Pisząc o L'orealu miałam na myśli odpowiedź na :

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Drogie Panie!
Szukam czegoś dla mojej cery. Wymagania:
- lekki, niekoniecznie bardzo kryjący, a raczej wyrównujący (może być krem tonujący zamiast fluidu)
- powiedzmy do 50 zł
- hipoalergiczny
- matujący, ale nie wysuszający
- bardzo jasny kolor
- nie może zapychać
Chyba wszystko Czy istnieje coś takiego? :P
Tak więc serdecznie dziękuje za odlewkę


* dla mnie osobiście wszystkie drogeryjne podkłady są za ciemne

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o poradę.
Kupiłam ostatnio podkład, który sam w sobie jest fantastycznym kosmetykiem, ale niestety nie trafiłam z kolorem. Mam buzię raczej neutralną w kierunku różu i dość chłodną urodę, ale szyja i dekolt bardziej wpadają w żółty odcień. Podkład, który kupiłam wpada w odcień różu (i na buzi wygląda całkiem przyzwoicie), ale odcina się od reszty ciała. Nie ma szans, żebym go nosiła i czuła się dobrze, a z drugiej strony żal mi go wyrzucać. Dodam, że producenci w gamie kolorystycznej odcienie ciepłe wyprodukowali tylko dla murzynek, więc jasnego podkładu tam nie mam, co szukać.

Czy istnieje szansa 'ocieplenia' fluidu? Czy któraś z was ma na to sposób? Próbowałam mieszać go z cieplejszym i jaśniejszym kolorem innego podkładu, ale nie zdało to niestety rezultatu...
jeżeli szyje i dekolt masz żółtego odcienia to potrzebujesz podkładu z żółtym pigmentem.
btw. odcienie ciepłe - różowe/ czerwone
zimne - żółte
tak więc w Twoim wypadku ja bym się rozglądała za żółtym pudrem utrwalającym, może to pomoże wyrównać różnice, i zbliżyć bardziej odcień na buzi do tego na szyi.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:33   #1022
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
btw. odcienie ciepłe - różowe/ czerwone
zimne - żółte
Jednak na odwrót Żółte są ciepłe, różowe chłodne.

Natomiast co do tematu, to popieram - puder w żółtawym odcieniu. Ja tak ratuję jeden niedobrany kolor.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:38   #1023
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

No niekoniecznie, można mieć żółty pigment i być chłodnym żółty żółtemu nierówny
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:47   #1024
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A jaki żółtawy puder polecacie ? Być może to jedyne wyjście dla mnie, bo Pierre Rene 20 byłby ideałem, gdyby mi się od szyi nie odcinał
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:34   #1025
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Natomiast co do tematu, to popieram - puder w żółtawym odcieniu. Ja tak ratuję jeden niedobrany kolor.
Słyszałam o dodawaniu do fluidu żółtego barwnika mineralnego, ale boję się praktykować takich metod. :P

Aktualnie używam Stay Matte, który wpada w żółtawy odcień. Niestety, jak nim delikatnie przyprószę twarz - nie ma żadnej różnicy, ja go nałożę od serca to tworzy się maska. :/
Może polecicie coś od siebie?

Mam jeszcze jedno pytanie. Kolor podkładu, który idealnie zgrywa się z moją skórą na szyi to 103 True Ivory Rimmel Lasting Finish bądź Revlon 150 dla cery suchej/normalnej (dla tłustej ma zdecydowanie inny odcień). Lasting Finish jest trochę zbyt ciężki, a za Revlonem nie przepadam. Wiecie może, jaka marka posiada brązowe/ziemiste (ale jasne) tony przy podkładach kryjących? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

Ann221 - jak prezentuje się ten odcień Pierre Rene na twarzy? Zakochałam się w ich podkładach, ale nie mogę dla siebie znaleźć odcienia Dostałam w sklepie małą próbkę 20, niestety na całą buzię mi nie wystarczyło i obawiam się, że będę w nim wyglądała jak córka piekarza. Porównałabyś go do jakiegoś innego drogeryjnego podkładu? Swatche w Internecie nie są zbyt pomocne... :/ W sklepach stacjonarnych go nie ma, a szkoda mi zamówić przez Internet i wyrzucić kolejne pieniądze w błoto, bo odcień jest nie taki, jak potrzeba.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 09:50   #1026
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
A jaki żółtawy puder polecacie ? Być może to jedyne wyjście dla mnie, bo Pierre Rene 20 byłby ideałem, gdyby mi się od szyi nie odcinał
...
BenNye Banana., T.Leclerc-zółty Clinique Redness Solution...ale najfajniejszy i najtaniej wychodzi BenNye.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 14:52   #1027
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Ann221 - jak prezentuje się ten odcień Pierre Rene na twarzy? Zakochałam się w ich podkładach, ale nie mogę dla siebie znaleźć odcienia Dostałam w sklepie małą próbkę 20, niestety na całą buzię mi nie wystarczyło i obawiam się, że będę w nim wyglądała jak córka piekarza. Porównałabyś go do jakiegoś innego drogeryjnego podkładu? Swatche w Internecie nie są zbyt pomocne... :/ W sklepach stacjonarnych go nie ma, a szkoda mi zamówić przez Internet i wyrzucić kolejne pieniądze w błoto, bo odcień jest nie taki, jak potrzeba.
Pierre Rene na mojej twarzy to jeden wielki psikus :P Jestem blada, kolor 20 powinien wpadać w żółć, ale gdy go nałożę to tej żółci nie ma, jest ciemniejszy odrobinę od mojej szyi, za to kolor na pewno nie jest żółty ! prędzej bym powiedziała, że lekko ceglasty. Od szyi mi się odcina i to dość widocznie. Czytałam masę opinii i tylko na mojej twarzy tak się zachowuje, także za bardzo się tym nie kieruj Póki co nie mam za bardzo go do czego porównać...popytaj kogoś jeszcze. A ja będę się starała uratować ten kolor pudrem wpadającym w żółć
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 20:15   #1028
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Słyszałam o dodawaniu do fluidu żółtego barwnika mineralnego, ale boję się praktykować takich metod. :P

Aktualnie używam Stay Matte, który wpada w żółtawy odcień. Niestety, jak nim delikatnie przyprószę twarz - nie ma żadnej różnicy, ja go nałożę od serca to tworzy się maska. :/
Może polecicie coś od siebie?

Mam jeszcze jedno pytanie. Kolor podkładu, który idealnie zgrywa się z moją skórą na szyi to 103 True Ivory Rimmel Lasting Finish bądź Revlon 150 dla cery suchej/normalnej (dla tłustej ma zdecydowanie inny odcień). Lasting Finish jest trochę zbyt ciężki, a za Revlonem nie przepadam. Wiecie może, jaka marka posiada brązowe/ziemiste (ale jasne) tony przy podkładach kryjących? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

Ann221 - jak prezentuje się ten odcień Pierre Rene na twarzy? Zakochałam się w ich podkładach, ale nie mogę dla siebie znaleźć odcienia Dostałam w sklepie małą próbkę 20, niestety na całą buzię mi nie wystarczyło i obawiam się, że będę w nim wyglądała jak córka piekarza. Porównałabyś go do jakiegoś innego drogeryjnego podkładu? Swatche w Internecie nie są zbyt pomocne... :/ W sklepach stacjonarnych go nie ma, a szkoda mi zamówić przez Internet i wyrzucić kolejne pieniądze w błoto, bo odcień jest nie taki, jak potrzeba.
Dla mnie ten z Pierre Rene jest żółty. Jeśli masz u SIebie drogerię Natura wybierz się tam są szafy Pierre Rene A co do swatchy zerknij sobie na bloga Gray Maluje Zresztą wrzucałam je gdzieś tutaj na forum.
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 01:04   #1029
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kobietki, mam głupią prośbę Jak będziecie miały w ręku swoje podkłady mogłybyście sprawdzić skład na obecność tych rzeczy:

* Cl 77492 (Iron Oxide Hydroxide)
*Cl 77491 (Iron Oxide albo Diesentroxid)
* Cl77499 (Iron Oxide; Trieisentetraoxid)

Czyli w sumie wiekszośc z iron i "oxid"

Jestem alergikiem niklowym i to w podkładach mnie uczula. Wiem, że jest w Revlonie, w PR, Affinitone, Stay Matte, Nature Matt. Więc prosiłabym o taką małą analizę jeżeli macie podkłady inne niż te, nie mam dostępu stałego do drogerii a chciałabym ustalić jakiś dobry fluid bez tego, przepraszam za wyrażenie, cholerstwa. Także mogłoby mnie to interesować w prasowanych pudrach matujących.

Edytowane przez Misseczka
Czas edycji: 2014-02-21 o 01:08
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 08:49   #1030
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Jestem alergikiem niklowym i to w podkładach mnie uczula.
Również jestem uczulona na nikiel, ale mimo że w moim podkładzie (Rimmel Lasting Finish 25h) wszystkie podane przez ciebie składniki występują to z moją cerą nic się nie dzieje, nie mam żadnego odczynu alergicznego, a tego fluidu używam ho ho i jeszcze trochę.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 10:13   #1031
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Kobietki, mam głupią prośbę Jak będziecie miały w ręku swoje podkłady mogłybyście sprawdzić skład na obecność tych rzeczy:

* Cl 77492 (Iron Oxide Hydroxide)
*Cl 77491 (Iron Oxide albo Diesentroxid)
* Cl77499 (Iron Oxide; Trieisentetraoxid)

Czyli w sumie wiekszośc z iron i "oxid"

Jestem alergikiem niklowym i to w podkładach mnie uczula. Wiem, że jest w Revlonie, w PR, Affinitone, Stay Matte, Nature Matt. Więc prosiłabym o taką małą analizę jeżeli macie podkłady inne niż te, nie mam dostępu stałego do drogerii a chciałabym ustalić jakiś dobry fluid bez tego, przepraszam za wyrażenie, cholerstwa. Także mogłoby mnie to interesować w prasowanych pudrach matujących.
Sprawdzę popołudniu w dwóch moich i dam znać
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 12:22   #1032
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Również jestem uczulona na nikiel, ale mimo że w moim podkładzie (Rimmel Lasting Finish 25h) wszystkie podane przez ciebie składniki występują to z moją cerą nic się nie dzieje, nie mam żadnego odczynu alergicznego, a tego fluidu używam ho ho i jeszcze trochę.
Z nieba mi spadłaś Muszę niestety używac podkładu do pracy, mam taki wymóg, a nie mam teraz pieniążków na nowy. Czy uważasz, że kupno silikonowej bazy mogłoby coś pomóc? Albo smarowanie maścią na uczulenie pod podkład? Wyskakuje mi tylko na polikach więc nie będę jej maziac na calej twarzy.
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 13:12   #1033
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Z nieba mi spadłaś Muszę niestety używac podkładu do pracy, mam taki wymóg, a nie mam teraz pieniążków na nowy. Czy uważasz, że kupno silikonowej bazy mogłoby coś pomóc? Albo smarowanie maścią na uczulenie pod podkład? Wyskakuje mi tylko na polikach więc nie będę jej maziac na calej twarzy.
Nie wiem, czy maść to dobry pomysł, może nie współpracować z podkładem - rozwarstwiać się, ważyć, spływać z tych miejsc.
Baza na pewno pomoże i wyrówna skórę, ale może zapychać i w efekcie mogą pojawić się wypryski. Osobiście używam (ale nie codziennie) bazy z Dax'a i nic na buzi mi się nie dzieje. Wszystko zależy od tego, jak twoja twarz reaguje na różnego rodzaju kosmetyki.
A może wystarczy krem pod podkład? Albo krem BB i korektor?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 13:56   #1034
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Sam krem niestety u mnie się nie sprawdza, może by to kwestia tego, że mam bardzo lekki, nawilżający a skórę suchą, więc szybko wnika i podkład dotyka od razu skóry. Co do zapychania, nie mam tendencji Zależy mi tylko na tym by ograniczyc styk podkładu ze skórą, żeby nie było takiej reakcji alergicznej.
Sprawdziłam na ręce z maścią. Rozsmarowuje się ciężko, skóra świeci, ale po jakiejś chwili ładnie wyglądało. Więc jak baza nie pomoże to wypróbuję tę opcję + puder.
Jednak mam nadzieję że sama baza da radę
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 19:32   #1035
asia55541
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Ulubiony podkład?

Hej wszystkim. Dzisiaj chciałam założyć wątek o waszych sprawdzonych i ulubionych podkładach. Mam cerę mieszaną, która najbardziej przetłuszcza się na policzkach i nosie a broda i czoło jest kompletnie suche. Wszystkie podkłady jakich dotąd używałam, święciły mi się w okolicach nosa i polików już po 2 godzinach, nawet gdy używałam do tego pudru. Pomocy! Czy macie jakieś dobrze kryjące podkłady, które są trwałe i nie robią efektu maski? Mam rozszerzone pory, zaczerwienienia i gdzieniegdzie pryszcze, więc chciałabym to wszystko zatuszować. Czy coś tak pięknego w ogóle istnieje? Jeśli macie także sprawdzona pudry, też prosiłabym was o ich polecenie.
asia55541 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 19:33   #1036
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Ulubiony podkład?

3 wątek też będzie ?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 19:38   #1037
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Ulubiony podkład?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=699993 polecam to oraz KWC
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 17:59   #1038
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Ulubiony podkład?

Hej! Poszukuję podkładu:
* kryjącego
* o dużej gamie kolorów (interesują mnie jasne kolory)
* który utrzyma się przez długi czas (z poprawkami)
Obecnie używam Revlon 150 Buff ale na początku wygląda jak maska :/ A 180 jest za ciemny...
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog

Edytowane przez Ilike_it
Czas edycji: 2014-02-23 o 18:04
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 18:55   #1039
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Ulubiony podkład?

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Hej! Poszukuję podkładu:
* kryjącego
* o dużej gamie kolorów (interesują mnie jasne kolory)
* który utrzyma się przez długi czas (z poprawkami)
Obecnie używam Revlon 150 Buff ale na początku wygląda jak maska :/ A 180 jest za ciemny...
Jeśli jasne i raczej neutralne to Clarins Everlasting i kolor 105... Spełnia chyba wszystkie warunki.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 19:01   #1040
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Ulubiony podkład?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jeśli jasne i raczej neutralne to Clarins Everlasting i kolor 105... Spełnia chyba wszystkie warunki.
Cena nie jest zachęcająca
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 20:22   #1041
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ekhm, wiem, że nie każdemu może to pasowac Ale ja używam Revlonu Buff, a świetnie sprawdza się u mnie połączenie Affinitone 09 (Opal Rose) z Lirene Nature Matte 12. Jak się dobrze wymiesza odcień zbliżony do Revlona, może kapeczkę tylko ciemniejszy, ale to dlatego że ja daję więcej Lirene, jak się dołoży więcej Affini jest identyczny. Dobrze kryje, polecam spróbowac jeśli lubisz eksperymenty. Tylko ostrzegam, przebieg mieszania jest fatalny. I radzę oprószyc pudrem bo nie jest tak trwałe jak Revlon. Ja kładę na to za grosze puder Affinitone 24 i jest ideał
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 20:24   #1042
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Też mieszam Revlon. Teraz z MF Lasting Performance. To chyba muszę dodawać go więcej...
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 20:33   #1043
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A z jakiego powodu go mieszasz?
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 21:00   #1044
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Ulubiony podkład?

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Cena nie jest zachęcająca
To nie znam niczego tańszego z jasnymi kolorami( mam b jasną cerę) niestety łatwiej u nas o marchewkowe pole lub tropikalne brązy niż o podkład dla b.jasnej cery.
Też szukam. Jeśli znajdę dam znać))
Revlon jest za ciężki?
Może jakiś azjatycki BB?Naczytalam się ostatnio na BB forum i chyba sobie zamówię coś na próbę.
Są w b.szerokim przedziale cenowym z tego co widziałam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-02-23 o 21:03
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 21:09   #1045
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Ulubiony podkład?

Burżuj Flower Perfection może będzie ok.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 22:53   #1046
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
A z jakiego powodu go mieszasz?
Bo w 150 wyglądam bardzo blado i sam robi mi maskę.
Przydałby się odcień pomiędzy 150, a 180.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 10:20   #1047
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Hej! Poszukuję podkładu:
* kryjącego
* o dużej gamie kolorów (interesują mnie jasne kolory)
* który utrzyma się przez długi czas (z poprawkami)
Obecnie używam Revlon 150 Buff ale na początku wygląda jak maska :/ A 180 jest za ciemny...
Będę powtarzać do znudzenia Bourjois Flower Perfection.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Burżuj Flower Perfection może będzie ok.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 12:06   #1048
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Będę powtarzać do znudzenia Bourjois Flower Perfection.



To samo miałam pisać. No i cena na all ok. 35 zł a w Rossmanie ok.60 zł.
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:58   #1049
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kupiłam Max Factor 3w1.
Można gdzieś dostać próbki tego Bourjois?
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog

Edytowane przez Ilike_it
Czas edycji: 2014-02-24 o 21:01
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:01   #1050
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Kupiłam Max Factor 3w1.
Można gdzieś dostać próbki tego Bourjois?
Chyba jedynie zakup małych,plastikowych pojemniczków i pójście do rossmana i po prostu odlanie sobie z testera trochę
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.