Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 22:40   #4981
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Grunt żeby działało i nie szkodziło
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 23:36   #4982
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Jestem twarda i nadrabiam dalej!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Ooooo faaaakkkkkkkkkkk Mgiełcia dla mnie ten maniutek to najpiękniejsze mani jakie u Ciebie widziałam Idealne kolorki i stempelki CZAD


Okropieństwo raz
Ooooo jał, aż tak? Ale mi się ciepło na serduchu zrobiło

Ehhhh nie widać na zdjęciach, że taki straszny ten żółtek.. Ale też nie wiem co cię podkusilo jak masz Orly. Lemonade to chyba najcudowniejszy pastelowy żółty z jakim miałam doczynienia

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Znacie jakieś sposoby na takie cośki po bokach paznokci? Takie igiełki które wyglądają jak skórki ale zrobione są z tego co paznokieć.
Miewam takie i albo delikatnie cążkami żeby nei zahaczało o nic, albo pilniczkiem trochę.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ładny ma kolor ten Catrice, chyba będzie ok

kredka trochę za mocno maluje, przyzwyczaiłam się do takich bardziej woskowych ale może się nauczę, bo kolor ładny też
Bardziej neutralny czy ma jakies żółtawe tony???

Złapałam trzy te kredki na promo Teraz używam co prawda tylko do dolnej linii brwi, resztą cieniami. Ale i tak bardzo ladne kolorki mają i fajnie mi się maluje. Za późno wpadłam bo pewnie i podkład z Catrice bym złapała na promo


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Liche wkupne. CC- East Austin + Essie- Mint Candy Apple
Eeeeeeeeeee wcale nie liche, super wyglądają!!! Uwielbiam twoje kropkowe mani!

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czy ja trafiłam na dobry wątek?
Wbiłabym się w temat, ale nie wiem co zacz Po staremu wrzucę więc mani. Księżniczkowe
Hahahaha spam gigant

Mani niesamowicie urocze!!!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aż zawyłam takie urocze
Moja reakcja była posądzam taka sama
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 23:56   #4983
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem stempla xl Kand. Ale nie mam pewności, czy dostanę ten super działający.
Stempel od Ani z B.loves plates wygląda podobnie ale nie znalazłam obszerniejszej recenzji (są skupione na płytkach). Dziewczyna się bardzo napracowała, to widać, i jej oferta jest bardzo kusząca
Macie może jakieś wskazówki dla mnie?
Ktory stempel lepiej wziąć? Ryzykować z ebay czy postawić na rodzimą firmę?
Wygląda na to, że ja to zakrawam na kolekcjonerkę stempli. Mam gumeczkę od B loves plates, ale nie próbowałam (posądzam, że to to samo co na Blueberry i aliexpress.. ale pewności nie mam). Z Blueberry też mam gumkę, stemple z MoYou dwa, CS, Konada, z BPS... jakies no name'y..
Cs wygrał Do testów zostały tylko gumki z Blueberry i od B, ale nie sądzę żeby wyparły CS'a żeby nie wiem jak fajne były.
Trafienie na oryginalnego, miękkiego i klejącego Kanda podobno graniczy z cudem.. albo raczej z wygrana w totka.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja też go mam, przez Mgiełkę
fajny stempel, ale trudno powiedzieć co zrobi z mundziakami, może dziewczyny w końcu zamówiły, bo ja się nie dopisywałam do tego zamówienia na lakiery do stempli
Nie PRZEZ, tylko DZIĘKI

Mi Mundziaki działają ze wszystkim

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Creatve Shop stamper był kuszący, ale trochę chyba trzeba się z nim obchodzić jak z jajkiem (po czytaniu recenzji takie mam wrażenie, może jest mylne ) i niektóre Mundo de Unas chyba go barwią.
Ja tam mam rózowego Cs'a i żyję Zabarwił mi któryś fioletowy Mundziak, ale przecież to go nie zabije. Za to acetonem, czy zmywaczem go nie tykam. Kłade obok siebie rolkę do ubrań i mam spokój, zbiera resztki wzorów, kłaki - wszystko

My Cs'y zamawiałyśmy na Hypnoticpolish i tam można było też gumki na sztuki kupić, o ile były akurat dostępne. Z Ukrainy nie dało się zamówić wtedy już w ogóle.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2015-06-26 o 23:59
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 00:25   #4984
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Widziały, że colorowo planuje wprowadzić lakiery do stempli? KLIK . Tylko znając ich to pewnie cena będzie zabójcza, chociaż patrząc na to zdjęcie zapowiadają się obiecująco
Hmmmm ciekawe czy B loves plates ma z tym coś wspólnego. Ona też zapowiada lakiery do stempli (ma juz biały i czarny) ma tez ulepszoną wersję holo topu i obiło mi sie chyba o uszy, ze to ona pracowała z colorowo przy tworzeniu ich wersji.. Co do lakierów z colorowo myslę, że przyszykować się trzeba na cenę rzędu 16zł za 8ml.. czyli trochę DUŻĄ. Ale to tylko mój strzał w ciemno...


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dlaczego niby mieliby dowalić ceną? wydaje mi się, że ich lakiery to jeszcze taka spoko półka cenowa. ja póki co z zakupem się wstrzymam, poczekam na jakieś recenzje na blogach
Bo ogólnie ich lakiery trochę powędrowały z ceną.. kiedyś były jakies tańsze. Wiem, że mają dość "nowatorskie" kolekcje, ale w momencie jak przyszło zapłacić 14zł za 8ml to ja jednak na dłuższą metę wole Chinkę za 16zł i dwa razy tyle pojemności.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

taaaa-daaaah
Ale ekstra to mani! Bardzo mi sie ten misz masz podoba!!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51887569]
Ja mam neona I się tłumaczę:
[/QUOTE]Ojjjj ale upierdliwiec.. nie lubię dawać bieli bo mi wiecznie gdzieś wylizie.. Stemple za to mi się podobaja w takiej odsłonie.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
a ja mam też dziś początek tygodniowego urlopu
oooooo fajnie ja będę miała długi weekend za tydzień

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No właśnie może nie tyle tematycznych, ale nie przepadam za takimi przedstawiającymi coś konkretnego. Mogę się zachwycać wykonaniem, kolorami itd, ale jakoś mnie nie porywają. Nawet dzieła Narmai są dla mnie takie - z jednej strony talent zapiera dech, a z drugiej większości bym nie nosiła
Zdecydowanie bardziej wolę takie abstrakcyjne
Oooo widzisz ja takie jak te piracko morskie mogę nosić, ale już bardziej udziwnionych 3d itp to nieeeeee...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 08:31   #4985
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oj tak... Argument koronny
Strachliwam
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Widziały, że colorowo planuje wprowadzić lakiery do stempli? KLIK . Tylko znając ich to pewnie cena będzie zabójcza, chociaż patrząc na to zdjęcie zapowiadają się obiecująco
Widziały, nawet pisały o tym ostatnio
Na tym, co pokazałaś zapowiadają się fajnie No i mam nadzieję, że będą w standardowych cenach - niedobrze by było jakby producent średniopółkowych (w sensie ceny) laksów dowalił cenę z kosmosu :x
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja nie mam nic przeciwko offtopom, ale ostatnio skłaniam się ku propozycji Neko, żeby zmienić tytuł na Offtopy i ploteczki + paznokcie bo paznokci ostatnio tutaj tyle co kot napłakał


ja trochę wiszących mam, część z nich dostałam, kilka par sobie kupiłam ale jakoś nie mam ochoty ich nosić, bo co je założę to mnie zaczynają uszy boleć, dziwnie mi i w ogóle chyba już do końca życia pozostanę przy wkrętach
Nope nope nope! Tytuł jest od zawsze, ma zostać

Moje podejście jest identyczne w tym momencie Wiszące miałam ostatnim razem na sylwestrze i właśnie z takimi większymi okazjami jest teraz wiążę, ale żebym miała założyć na wyjście na sklepu/ na uczelnię to w życiu
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
taaaa-daaaah

puaczę, jak patrzę na kolory lakierów na zdjęciu, które wyglądają tak kupowato i słabo
obiecuję poprawę przy kolejnych mani
Nie wiem jak wyglądały kolory w rzeczywistości, ale na zdjęciu połączenie wygląda MEGA! No po prostu fantastycznie!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51887569]Ja mam neona I się tłumaczę:
[/QUOTE]
Rewelacja! Nic się nie tłumacz, bo wyszło świetnie
Kolor neonu piękny, szkoda, że krycie dupiaste, no ale taki urok.
Stempelki wyglądają trochę jak akwarelowe malunki
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no tak, mogę się nią jeszcze nacieszyć chwilę potem będę ją traktować jak graal i zrobię jej ołtarzyk, bo będzie mi szkoda używać



pierwszy raz zgadłam no ale odgapiłam mani, wyszło ciut inaczej, ale jest w przyszłym tygodniu pokażę foty
Mam tak z Holiday Splendor Gapię się tylko na niego i wzdycham

Słiiiiit
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a na domiar złego już bardzo dlugo nigdzie ich nie ma... nawet brałam pod uwagę ten półlitrowy bo moze wycofują czy jak, ale nie mam tylu kulek żeby to poprzelewać


Dlaaaaaaaczego on jest niedostepny na EF!!!!????
Kurde no! Niech oni się tam ogarną
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 08:47   #4986
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dlatego czekam na jakieś pierwsze recenzje blogowe, najlepiej z dużą ilością zdjęć i opisami
Otóż to

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hmmmm ciekawe czy B loves plates ma z tym coś wspólnego. Ona też zapowiada lakiery do stempli (ma juz biały i czarny) ma tez ulepszoną wersję holo topu i obiło mi sie chyba o uszy, ze to ona pracowała z colorowo przy tworzeniu ich wersji.. Co do lakierów z colorowo myslę, że przyszykować się trzeba na cenę rzędu 16zł za 8ml.. czyli trochę DUŻĄ. Ale to tylko mój strzał w ciemno...
Czytałam gdzieś coś, że właśnie ma to coś wspólnego, gdyż na fb nawet użytkownicy próbwnywali jej lakiery do stempli a wprowadzoną przez CA idealną niby czerń i biel
Też mi się tak wydaję, że najtańsze nie będą i mogą być droższe niż ich dotychczasowe serie Pamiętam jak pierwszy i w sumie ostatni raz zamawiałam holosie to płaciłam jakoś 11,99. Ja wiem sława itp no ale bez przesady To tak jak z osławionymi hybrydami Semilac pierwsze na początku były po 18zł z groszami teraz 27zł z groszami i ta różnica w sumie urosła dość szybko gdyż od stycznia do jakoś marca?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Widziały, nawet pisały o tym ostatnio
Na tym, co pokazałaś zapowiadają się fajnie No i mam nadzieję, że będą w standardowych cenach - niedobrze by było jakby producent średniopółkowych (w sensie ceny) laksów dowalił cenę z kosmosu :x
Musiałam niedoczytać ale ja ostatnio zacofany człowiek przez przeboje z pracą i promotorką Tak jak byłam w na zakupach z TŻtem weszliśmy do SP a tam maczkowe i pastelowe małe lakiery Life gdzie większość je już zna a nawet i ma




Pomalowałam wczoraj me kikuty (dziś kolejna rozmowa!) za namową mamy. Oczywiście jasny róż serdeczny biały ze złotym stemplem. Ze względu na późną porę użyłam Poshe i tak mi dziad pościągał końcówki jak nigdy No ale ze względu na kolor lakieru trzeba się co prawda przyjrzeć żeby zobaczyć a i tak denerwuje
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 09:01   #4987
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mani niesamowicie urocze!!!!

Moja reakcja była posądzam taka sama
Raju, przemiło mi
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hmmmm ciekawe czy B loves plates ma z tym coś wspólnego. Ona też zapowiada lakiery do stempli (ma juz biały i czarny) ma tez ulepszoną wersję holo topu i obiło mi sie chyba o uszy, ze to ona pracowała z colorowo przy tworzeniu ich wersji.. Co do lakierów z colorowo myslę, że przyszykować się trzeba na cenę rzędu 16zł za 8ml.. czyli trochę DUŻĄ. Ale to tylko mój strzał w ciemno...



Bo ogólnie ich lakiery trochę powędrowały z ceną.. kiedyś były jakies tańsze. Wiem, że mają dość "nowatorskie" kolekcje, ale w momencie jak przyszło zapłacić 14zł za 8ml to ja jednak na dłuższą metę wole Chinkę za 16zł i dwa razy tyle pojemności.
A to też prawda, mi się ciągle gdzieś w głowie majaczy, że CA to cena rzędu 10zł/lakier... a tu już trzeba brać poprawkę, że bez promo to 15zł. Nie wiem czy to moje urojenia, ale na samiuśkim początku ich działania, koszt lakieru oscylował w granicach 8/9zł?

Ale z drugiej strony - o ile normalny lakier mogę sobie odpuścić w takiej cenie, to jednak fajnie byłoby mieć dobry lakier do stempli, dostępny w Polsce, nawet w cenie 15 za 8ml Szczególnie dla takiej przykładowej mnie, czyli osoby, która stempluje od święta - średnio mi się opłaca zamawiać na własną rękę 5 mini Mundziaków z odległego Meksyku
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Musiałam niedoczytać ale ja ostatnio zacofany człowiek przez przeboje z pracą i promotorką Tak jak byłam w na zakupach z TŻtem weszliśmy do SP a tam maczkowe i pastelowe małe lakiery Life gdzie większość je już zna a nawet i ma




Pomalowałam wczoraj me kikuty (dziś kolejna rozmowa!) za namową mamy. Oczywiście jasny róż serdeczny biały ze złotym stemplem. Ze względu na późną porę użyłam Poshe i tak mi dziad pościągał końcówki jak nigdy No ale ze względu na kolor lakieru trzeba się co prawda przyjrzeć żeby zobaczyć a i tak denerwuje
Nic się nie dzieje, jesteś usprawiedliwiona




Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem Mogę tylko powiedzieć, że Robinsonka nie wyszła i że na żywo kolor fioletowych ćwieków naprawdę odpowiadał kolorowi lakieru
W ogóle to biję się z pierś - top to resztka INM, sprawdza się, jak widać, rewelacyjnie... tyle narzekania i nerwów... i po co?



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150625_171038.jpg (110,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150625_171046.jpg (101,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150625_171105.jpg (72,0 KB, 1 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 10:00   #4988
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Na dzień dobry mam mani Bardzo modne jak się okazało, widziałam ostatnio mnóstwo tintowych na blogach Jakby co zdjęcie podlinkowane do posta.

__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:27   #4989
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Bardzo modne jak się okazało, widziałam ostatnio mnóstwo tintowych na blogach Jakby co zdjęcie podlinkowane do posta.
Omnomnom Pięknie wyszło!
Swoje tinty już spisałam na straty, leżą gdzieś na dnie szafki (a może i wywaliłam? nie pamiętam ), ale chyba należy się im druga szansa

Mgiełko chyba na nas spada dziś obowiązek założenia nowego wątku
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:10   #4990
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość


Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem Mogę tylko powiedzieć, że Robinsonka nie wyszła i że na żywo kolor fioletowych ćwieków naprawdę odpowiadał kolorowi lakieru
W ogóle to biję się z pierś - top to resztka INM, sprawdza się, jak widać, rewelacyjnie... tyle narzekania i nerwów... i po co?
super, bardzo pozytywne

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Bardzo modne jak się okazało, widziałam ostatnio mnóstwo tintowych na blogach Jakby co zdjęcie podlinkowane do posta.
extra

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:15   #4991
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś coś, że właśnie ma to coś wspólnego, gdyż na fb nawet użytkownicy próbwnywali jej lakiery do stempli a wprowadzoną przez CA idealną niby czerń i biel
Też mi się tak wydaję, że najtańsze nie będą i mogą być droższe niż ich dotychczasowe serie Pamiętam jak pierwszy i w sumie ostatni raz zamawiałam holosie to płaciłam jakoś 11,99. Ja wiem sława itp no ale bez przesady To tak jak z osławionymi hybrydami Semilac pierwsze na początku były po 18zł z groszami teraz 27zł z groszami i ta różnica w sumie urosła dość szybko gdyż od stycznia do jakoś marca?
Noooo wiedziałam, że cos mi dzwoni

Ehhh no co zrobić, ich prawo. Robia fajne kolekcje to zaczęli je wyceniać bardziej.. Też znając zycie zamówie te do stempli, ale już jak teraz u nich mam cos kupowac to 5 razy myslę.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony - o ile normalny lakier mogę sobie odpuścić w takiej cenie, to jednak fajnie byłoby mieć dobry lakier do stempli, dostępny w Polsce, nawet w cenie 15 za 8ml Szczególnie dla takiej przykładowej mnie, czyli osoby, która stempluje od święta - średnio mi się opłaca zamawiać na własną rękę 5 mini Mundziaków z odległego Meksyku


Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem Mogę tylko powiedzieć, że Robinsonka nie wyszła i że na żywo kolor fioletowych ćwieków naprawdę odpowiadał kolorowi lakieru
W ogóle to biję się z pierś - top to resztka INM, sprawdza się, jak widać, rewelacyjnie... tyle narzekania i nerwów... i po co?
Ja pewnie też je zamówię, nawet w takiej cenie.. co nie zmienia faktu, że już coraz mniej u nich kupuję właśnie przez stosunek cena=pojemność..

Ale super!!! Oooo widzisz, to teraz będzie płacz, bo INM na EF już niedostepne chyba z miesiąć małe, a duże może z pól roku... :/

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Omnomnom Pięknie wyszło!
Swoje tinty już spisałam na straty, leżą gdzieś na dnie szafki (a może i wywaliłam? nie pamiętam ), ale chyba należy się im druga szansa

Mgiełko chyba na nas spada dziś obowiązek założenia nowego wątku
Dzieki Kochana! No coś ty?! Jak mogłaś, odkopuj! Do kolorowania stempli jak znalazł

Oooooo faktycznie

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
extra
Cieszy mnie to bardzo Chociaż zastanawiałam się po pomalowaniu czy nie lepiej było na bieli to robic. Tak komiksowo by wyszło, a tu trochę jak zafarbowane w praniu gacie Ale to tylko ja chyba wpadłam na to
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 12:13   #4992
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
super, bardzo pozytywne
Przemiło mi, dzięki
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ja pewnie też je zamówię, nawet w takiej cenie.. co nie zmienia faktu, że już coraz mniej u nich kupuję właśnie przez stosunek cena=pojemność..

Ale super!!! Oooo widzisz, to teraz będzie płacz, bo INM na EF już niedostepne chyba z miesiąć małe, a duże może z pól roku... :/


Dzieki Kochana! No coś ty?! Jak mogłaś, odkopuj! Do kolorowania stempli jak znalazł

Oooooo faktycznie
No dokładnie - kupuję praktycznie tylko, kiedy są promocje

Dzięki
Kurvus madafakus! No przecież ja się zastrzelę Ale nic to, jadę w poniedziałek, może dorwę jakąś flaszkę stacjonarnie.

Ich zapach mnie przeraża trochę



---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Apropos topów zastanawiam się czym jest ten INM
Albo jak to to by się sprawdzało - tanie jak barszcz, ciekawe. Na próbę nie wezmę, bo 75ml to zdecydowanie za dużo, a mała flaszka po dwie dychy
Kupię za to ten EF na wypróbowanie właśnie

To znaczy... o ile cokolwiek będzie na miejscu z tej mojej listy zakupów
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 13:33   #4993
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry
Żyję, wolny weekend , sami w domu - fak yeaaaaaaaaaaaaaaaa
Wkupne wrzucam






Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
No co Wy to niczyja wina, że ja sroka i musiałam kupić, ale zapłaciłam niecałe 17 zł za podkład i ok 7 za kredke także luz
Ale, że jak 17 - kierva 26 zapłaciłam

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Śliczne cytrunki.
Ja dzis zrobilam sie na szaro, ale nie podoba mi się bo spiłowałam za mocno paznokcie
Mialam go . Bardzo fajny wlasciwie to Clarins Everlasting tylko cene ma fajniejsza. Niestety dla mnie za suchy. W moje lico nawet olej by wsiąkł kładę zsesztą dość często brązujący olej meteorytowy na gębę i nawet on mnie nie tłuści:
Także taka sytuacja
Dziękować
O masz
Boszzz zazdraszczam

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Jako namiętna czytelniczka blogów paznokciowych i kosmetycznych czyli osoba, która widzi tą sytuację niejako "z drugiej strony" mogę napisać, że nie powinnyście się tym martwić Chociaż oczywiście jest to bardzo miłe, że macie takie odczucia.

Już od dawna nie sugeruję się recenzjami na stronach, a broń Zeusie reklamami/plakatami i innymi takimi.
Blogi to teraz NAJBARDZIEJ WIARYGODNE źródło, z którego można pozyskać UCZCIWĄ opinię na temat produktu.

Normalny i myślący czytelnik dopuszcza przecież margines błędu (a pozostałymi nie ma się co przejmować, bo to już będzie podlegać pod niekonstruktywne krytykanctwo).
Przecież, bez względu na to, czy opinia o produkcie na blogu jest, czy też nie - to jak ktoś potrzebuje podkładu to i tak pójdzie i jakiś kupi. Kwestia tylko tego, czym się zasugeruje. W obu przypadkach można się przejechać.
A ten margines błędu redukuje się do minimum, obserwując jakich produktów używa blogerka, która ma tą samą cerę i "parametry urodowe". Większa SZANSA że u nas również się sprawdzi.

Odwalacie kawał ciężkiej i dobrej roboty! (Już nie mówiąc o tym ile czasu trzeba poświęcić na dobrej jakości blogowanie).
Popieram w 100%

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Biada mi i nie mam usprawiedliwienia xD Chociaż już po egzaminach, więc może uda mi się zorganizować więcej czasu.
Liche wkupne. CC- East Austin + Essie- Mint Candy Apple
Cuuudne - no nie mogę jak patrzę na Twoje paznokcie

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
[COLOR=Black]
Ach racja, czasem pośmieję się czytając takie recenzje

Najlepszy podkład to taki co rozświetla, matuje, wyleczy oraz zakryje trądzik, pomoże w przeziębieniu, wzmocni pamięć, ułatwi zasypianie no i zrobi kanapkę jak będę głodna. Z psem też by mógł wyjść.
Dlatego nie znalazłam ideału.
Śmieszne ale prawdziwe
Piatka

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaa jeszcze kupiłam to: KLIK! ciekawy twór, ale jeszcze nie wiem co myślę, bo też uczę się używać

Ja się szarpnęłam pierwszy raz na Double Wear i cholera odcień jest lepszy niż Revlon CS, ale ta cena jest ciężki, trochę włazi w pory (a raczej w blizny), ale skóra fajnie wygląda i wg mnie nie ma jakiejś strasznej machy - wiadomo, że go widać, ale bez przesady...
Wkurza mnie tylko, że przy mojej tłustej cerze wyłażą mi kropeczki po kilku godzinach.
Ja odstawiłam w kąt aqua ( może któraś chętna ), używam tylko pudru do brwi z GR no rewelacja DMka wielki , trwałość dupęurywająca- nawet drzemkę dzienną przetrwa bez uszkodzeń a do tego ta cena
DW fajny u mnie ale tylko zima i na krótko bo po kilkudniowym noszeniu się ciastoli

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Kwasy , retinol
Doookładnie + maseczka z kwasu migdałowego a zimą Atre

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czy ja trafiłam na dobry wątek?
Wbiłabym się w temat, ale nie wiem co zacz Po staremu wrzucę więc mani. Księżniczkowe
pięknie

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Właśnie mam za sobą kolejne prawie 2 godziny spędzone na zmuszaniu stempla z Moyou London do współpracy z mundziakami.
Niestety poległam Próbowałam wszelkich sposobów i kombinacji zmywaczy, lakierów, taśm, matowienia, płytek, nacisku itp itd. Stempel super działa z wszelkimi innymi lakierami, ale Mundo de Unas nie chce podnieść z płytki!

Używałam do tej pory dwóch stempli: Konada, ktory super odbija wszystko jednak jest za twardy na precyzyjne pozycjonowanie wzorków (zwłaszcza całopaznokciowych) no i Moyou starej wersji, w który można z łatwością zanurzyć paznokieć, ale nie działa ze wszystkimi lakierami.

Zastanawiam się nad kupnem stempla xl Kand. Ale nie mam pewności, czy dostanę ten super działający.
Stempel od Ani z B.loves plates wygląda podobnie ale nie znalazłam obszerniejszej recenzji (są skupione na płytkach). Dziewczyna się bardzo napracowała, to widać, i jej oferta jest bardzo kusząca
Macie może jakieś wskazówki dla mnie?
Ktory stempel lepiej wziąć? Ryzykować z ebay czy postawić na rodzimą firmę?
Polecam stempelek z Creativa- wg mnie nie ma lepszego, miękki, wciskasz w niego pazurek ( jak masz mocny tunel to nic tylko ten), idealny do bardzo drobnych wzorków, odkąd go mam stempelek z Moyou i Konada poszedł w odstawkę. Co do Mundziaków- przed użyciem musisz je baardzo mocno wymieszać - wytrząchac znaczy się - to raz, dwa nie wszystkie zmywacze do czyszczenia płytki ( po mundziakach) się sprawdzają- z doświadczenia- najlepsza czarna Issana z pompką bez acetonu , nie zielona, różowa czy inna ale czarna. Trzy - stempla z Creativa nie czyścisz zmywaczem tylko odkłaczaczem i moim zdaniem tutaj jest cały myk. A na koniec, niektóre mundziaki przed odciśnięciem na stempelek musza lekko odparować, mam wrażenie że maja w składzie jakiś olej czy inne gawno, po lekkim podsechnięciu wszystko odbija się idealnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja też go mam, przez Mgiełkę
fajny stempel, ale trudno powiedzieć co zrobi z mundziakami, może dziewczyny w końcu zamówiły, bo ja się nie dopisywałam do tego zamówienia na lakiery do stempli


kikutki, zdj robione kalkulatorem
Współpracuje ale tez się namęczyłam , żeby go rozpracować
Śliczne - u Ciebie zawsze podobały mi się najbardziej własnie takie króciutkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150625_020.jpg (93,1 KB, 10 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 13:51   #4994
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Bo ogólnie ich lakiery trochę powędrowały z ceną.. kiedyś były jakies tańsze. Wiem, że mają dość "nowatorskie" kolekcje, ale w momencie jak przyszło zapłacić 14zł za 8ml to ja jednak na dłuższą metę wole Chinkę za 16zł i dwa razy tyle pojemności.

Ale ekstra to mani! Bardzo mi sie ten misz masz podoba!!!

kurczę, a ja do tej pory ciągle uważałam, że kosztują 10,99 to ladnie powędrowali z ceną w takim razie też wolę Chinki, ale jeżeli patrzeć, że jest to lakier do stempli.. to chyba wolałabym, jak Viv, coś od nas niż ściągać lakiery prosto z Meksyku, jak u mnie stemple to od święta

dziękuję


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nope nope nope! Tytuł jest od zawsze, ma zostać

Nie wiem jak wyglądały kolory w rzeczywistości, ale na zdjęciu połączenie wygląda MEGA! No po prostu fantastycznie!

no dopsze

bardziej żywe były biel i czerń to wiadomo, ale na fakerze to Eveline MiniMax 931, a ten ciemny fiolet to - KLIK


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony - o ile normalny lakier mogę sobie odpuścić w takiej cenie, to jednak fajnie byłoby mieć dobry lakier do stempli, dostępny w Polsce, nawet w cenie 15 za 8ml Szczególnie dla takiej przykładowej mnie, czyli osoby, która stempluje od święta - średnio mi się opłaca zamawiać na własną rękę 5 mini Mundziaków z odległego Meksyku


Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem Mogę tylko powiedzieć, że Robinsonka nie wyszła i że na żywo kolor fioletowych ćwieków naprawdę odpowiadał kolorowi lakieru
W ogóle to biję się z pierś - top to resztka INM, sprawdza się, jak widać, rewelacyjnie... tyle narzekania i nerwów... i po co?

to samo pomyślałam dla mnie to nawet zadowalające, że polska firma bierze się za lakiery do stempli


ale cudowne! co to za limonka, Orlik?


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Bardzo modne jak się okazało, widziałam ostatnio mnóstwo tintowych na blogach Jakby co zdjęcie podlinkowane do posta.

super wyszło


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mgiełko chyba na nas spada dziś obowiązek założenia nowego wątku

zezwalam


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Żyję, wolny weekend , sami w domu - fak yeaaaaaaaaaaaaaaaa
Wkupne wrzucam

łooho, szaleństwo
widziałam już na insta, tak średnio przekonana jestem chyba nie tym razem

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

dopiero jak Viv napisała o kończącym się wątku, to ogarnęłam, że faktycznie zostało kilka postów tylko
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:06   #4995
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
a ja mam też dziś początek tygodniowego urlopu
Ale Ci faaajnie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No właśnie może nie tyle tematycznych, ale nie przepadam za takimi przedstawiającymi coś konkretnego. Mogę się zachwycać wykonaniem, kolorami itd, ale jakoś mnie nie porywają. Nawet dzieła Narmai są dla mnie takie - z jednej strony talent zapiera dech, a z drugiej większości bym nie nosiła
Zdecydowanie bardziej wolę takie abstrakcyjne
Piąteczka

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
po dwóch użyciach... liczyłam na lepszy mat trochę :x kolor trochę ciemnieje, ale w miarę ok wygląda trochę szybko schodzi z twarzy
ale jeszcze zobaczymy jak się dalej będzie zachowywał
na plus, że dość naturalnie wygląda
Też jestem po pierwszych próbach, fajjny jest ten podkład, buźka - przynajmniej na poczatku, wygląda jak wyfotoszopowana , u mnie nie ciemnieje ale nie matowi tak jak bym chciała Ale najważniejszenie nie włazi w pory i zmarszczki i nie ciastoli się. Będę go testować jeszcze z innymi pudrami i kremami pod bo teraz jestem przed @ i te testy raczej wiarygodne nie są

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Być może już ktoś dalej podpowiedział coś fajnego, ale ja ostatnio kupilam TO. Szczerze mówiąc sprawdza się sto razy lepiej niż klej Magic. Zasycha szybciej i zdjemuje się w jednym kawałku bez problemu. Mam wrażenie, że nie przesusza jak klej, jest tanie i wydajne. Tylko śmierdoli jak sto diabłów (musze innej firmy spróbowac nastepnym razem) No i nie wiem czy za jakiś czas mi nie zaschnie w butelce..
Ooo ciekawostka, może sie skuszę

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jestem twarda i nadrabiam dalej!


Ooooo jał, aż tak? Ale mi się ciepło na serduchu zrobiło

Ehhhh nie widać na zdjęciach, że taki straszny ten żółtek.. Ale też nie wiem co cię podkusilo jak masz Orly. Lemonade to chyba najcudowniejszy pastelowy żółty z jakim miałam doczynienia
Świetny pomysł, idealnie dobrane kolorki, wykonanie mistrzostwo świata CUDNIE
A widzisz - gupia ja
No mam a miałam go raz na pazurkach

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Ja tam mam rózowego Cs'a i żyję Zabarwił mi któryś fioletowy Mundziak, ale przecież to go nie zabije. Za to acetonem, czy zmywaczem go nie tykam. Kłade obok siebie rolkę do ubrań i mam spokój, zbiera resztki wzorów, kłaki - wszystko

My Cs'y zamawiałyśmy na Hypnoticpolish i tam można było też gumki na sztuki kupić, o ile były akurat dostępne. Z Ukrainy nie dało się zamówić wtedy już w ogóle.
Piąteczka u mnie zabarwił różowy - ale ja mam taki myk, że wzięłam 2 gumeczki, do różu używam tego zabarwionego do reszty czyściutkiego

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem Mogę tylko powiedzieć, że Robinsonka nie wyszła i że na żywo kolor fioletowych ćwieków naprawdę odpowiadał kolorowi lakieru
W ogóle to biję się z pierś - top to resztka INM, sprawdza się, jak widać, rewelacyjnie... tyle narzekania i nerwów... i po co?
PIĘKNIE
Ja tez, dzięki Śnieguskowi, jestem wierna INM

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Bardzo modne jak się okazało, widziałam ostatnio mnóstwo tintowych na blogach Jakby co zdjęcie podlinkowane do posta.
Mniamuśnie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

widziałam już na insta, tak średnio przekonana jestem chyba nie tym razem

dopiero jak Viv napisała o kończącym się wątku, to ogarnęłam, że faktycznie zostało kilka postów tylko
Na żywo fajnie wygląda mimo, że ten żółtek jest bleh, ta czerń go chyba lekko uspokaja

Jakoś długo tym razem zeszło
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:08   #4996
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Super wyszło, fajnie właśnie, że stempelki takie delikatne. komponują się ładnie, ale nie krzyczą. Tonują neonową resztę.
Na zdjęciu nie wydają się brudne.

Szkoda, że tak słabo kryje...
Dziękuje
Niestety
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ładny ten neon, tylko szkoda że krycie takie chusteczkowe.. wzorek fajnie wygląda, nie rzuca się w oczy, delikatny jest ja chyba raczej używałabym do stempli, niż na całe paznokcie, bo chyba bym się pochlastała gdybym musiała nałożyć tyle warstw i musiała uważać na prześwity
Chyba będzie właśnie używany do stempli dziękuje
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kolor super całe zdobienie też bardzo fajne, szkoda tylko, że lakier taki niedobry
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Genialny kolor

Ach te neony...

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mani mniamuśne szkoda, że lakier beznadziejny w obsłudze jakoś nie ufam tym lakierom Smart :/ kolor Ci pasuje
Dziękuje
Ten drugi co pokazywałam to już lepiej kryje
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
kiepsko z tym kryciem :/ całość ładnie wyszła chociaż fakt - biel wyłazi.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a
ale niedobry neon efekt super, szkoda tylko, że wzorek się nie odbił mocniej
Też nad tym ubolewam,dziękuje
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ojjjj ale upierdliwiec.. nie lubię dawać bieli bo mi wiecznie gdzieś wylizie.. Stemple za to mi się podobaja w takiej odsłonie.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Rewelacja! Nic się nie tłumacz, bo wyszło świetnie
Kolor neonu piękny, szkoda, że krycie dupiaste, no ale taki urok.
Stempelki wyglądają trochę jak akwarelowe malunki
Dziękuje bardzo
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:11   #4997
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem Mogę tylko powiedzieć, że Robinsonka nie wyszła i że na żywo kolor fioletowych ćwieków naprawdę odpowiadał kolorowi lakieru
W ogóle to biję się z pierś - top to resztka INM, sprawdza się, jak widać, rewelacyjnie... tyle narzekania i nerwów... i po co?
Fantastycznie im razem
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Bardzo modne jak się okazało, widziałam ostatnio mnóstwo tintowych na blogach Jakby co zdjęcie podlinkowane do posta.
Jakie słodkie świetne!
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Żyję, wolny weekend , sami w domu - fak yeaaaaaaaaaaaaaaaa
Wkupne wrzucam
Hej
Oł yeaaaaa fajnie masz

Rewelacyjne mani ! bardzo mi się podoba
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:42   #4998
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nic się nie dzieje, jesteś usprawiedliwiona

O kciuki poproszę jeszcze na poniedziałek (mam przyjść na 3h na próbę co prawda jak i kilka innych dziewczyn no ale nadzieja jeszcze jakaś jest )

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Noooo wiedziałam, że cos mi dzwoni
Ehhh no co zrobić, ich prawo. Robia fajne kolekcje to zaczęli je wyceniać bardziej.. Też znając zycie zamówie te do stempli, ale już jak teraz u nich mam cos kupowac to 5 razy myslę.

Ja zazwyczaj wtedy się rozmyślam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 15:01   #4999
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Ej dobra, widziałam, że Miał zezwoliła to zakładam następną część, zapraszam za moment
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 15:10   #5000
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Na żywo fajnie wygląda mimo, że ten żółtek jest bleh, ta czerń go chyba lekko uspokaja

Jakoś długo tym razem zeszło

rozumiem

no, trochę trwała ta część


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ej dobra, widziałam, że Miał zezwoliła to zakładam następną część, zapraszam za moment

czekamy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 15:10   #5001
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Kierujemy się ->>> tutaj


__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.