Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-26, 17:16   #1771
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
oczywiscie mialam na mysli nature ale ze jest wyprz w rossach to mi sie pomerdalo ;_)
Nie dziwię się, bo rzeczywiście można głowę stracić
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 17:48   #1772
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny jesli jestescie z okolic Bytomia to w Hebe jest pelna szafa Catrice maja nawet 3 szt kamuflaza nr 001
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 19:26   #1773
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
wątek o catrice, ale jak chcesz to chyba lepiej kupić top coat matowy -- wg moich prób takie jasne czerwienie (nie bordo), strażackie i takie "seksowne" (brakuje mi określenia) matowo wyglądają źle na paznokciach. a jak taki lakier już kupisz to trochę pozamiatane jak się nie spodoba
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 10:39   #1774
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Ta paletka jest naprawdę super. Trochę się bałam, że te perłowe cienie będą wyglądać tandetnie na oku, ale nic bardziej mylnego! Ładnie rozświetlają spojrzenie, oczy wyglądają na wypoczęte, a całość makijażu oczu prezentuje się świeżo i naturalnie.

Brakuje mi tylko w nim jednego jasnego cienia, zamiast dwóch niemal identycznych najciemniejszych. Zauważyłam, że we wszystkich nudziakowych paletkach występuje nadmiar ciemnych cieni kosztem jasnych, a szkoda.
Czuję się w obowiązku sprostować. Po dłuższym testowaniu doszłam do wniosku, że dwa najciemniejsze cienie diametralnie się od siebie różnią.

Jeden z nich jest ciemnym, chłodnym brązem, Natomiast ten drugi, mój Boże, niewiarygodnie ślicznym, ciepłym brązem. Chyba nawet lepszym niż darzony przeze mnie dozgonną miłością "my first copperware party". Ogólnie to polecam tą paletkę, makijaże wychodzą wspaniałe, delikatnie rozświetlające, upiększające. Idealnie się ze sobą łączą.

Zupełnie inaczej wyglądają na oku, niż w opakowaniu. Za tą cenę, to wręcz idealne. Z całą pewnością lepsze niż Sleek Au Naturel, myślę, że jakością nie ustępują pojedynczym cieniom z Catrice.

Jeśli ktoś nie jest ortodoksyjnym matomaniakiem, to polecam kupić w ciemno, poeksperymentować, popróbować i dać się zauroczyć
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:06   #1775
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Sziewczyny to co z tymi nowymi kolekcjami w naturze? U mnie nadal ta afrykowa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:33   #1776
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Czuję się w obowiązku sprostować. Po dłuższym testowaniu doszłam do wniosku, że dwa najciemniejsze cienie diametralnie się od siebie różnią.

Jeden z nich jest ciemnym, chłodnym brązem, Natomiast ten drugi, mój Boże, niewiarygodnie ślicznym, ciepłym brązem. Chyba nawet lepszym niż darzony przeze mnie dozgonną miłością "my first copperware party". Ogólnie to polecam tą paletkę, makijaże wychodzą wspaniałe, delikatnie rozświetlające, upiększające. Idealnie się ze sobą łączą.

Zupełnie inaczej wyglądają na oku, niż w opakowaniu. Za tą cenę, to wręcz idealne. Z całą pewnością lepsze niż Sleek Au Naturel, myślę, że jakością nie ustępują pojedynczym cieniom z Catrice.

Jeśli ktoś nie jest ortodoksyjnym matomaniakiem, to polecam kupić w ciemno, poeksperymentować, popróbować i dać się zauroczyć
Masz mnie! Jutro kupię i będę testować. Zwłaszcza, że ja wolę siebie w niematowych cieniach
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 12:18   #1777
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Gdyby któraś Wrocławianka szukała najjaśniejszego kamuflażu to w Kauflandzie na Bardzkiej były dziś cztery sztuki. Podobnie z innymi kolorami .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 19:11   #1778
al333
Raczkowanie
 
Avatar al333
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Gdyby któraś Wrocławianka szukała najjaśniejszego kamuflażu to w Kauflandzie na Bardzkiej były dziś cztery sztuki. Podobnie z innymi kolorami .
Chyba za rzadko bywam w Kauflandzie, bo nigdy nie widziałam tam szafy Catrice ;O

W listopadzie zakupiłam sobie 4 kosmetyki z Catrice - puder "All Matt", róż "Multi Colour", korektor rozświetlający pod oczy oraz krem BB.

Chyba najbardziej jestem zadowolona z różu - ma cudowny, różowy odcień, długo utrzymuje się na twarzy, a do tego chyba nie da się nim zrobić plam

Najgorsze odczucia mam do kremu BB. Nie wiem czy trafiła mi się jakaś kiepska wersja, ale sama aplikacja kosmetyku jest nieprzyjemna ;/ Mam wrażenie jakby było w nim mnóstwo drobno zmielonych drobinek, które pocierają skórę przy jego nakładaniu...
__________________
Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
Paulo Coelho - Alchemik
al333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 19:25   #1779
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez al333 Pokaż wiadomość
Najgorsze odczucia mam do kremu BB. Nie wiem czy trafiła mi się jakaś kiepska wersja, ale sama aplikacja kosmetyku jest nieprzyjemna ;/ Mam wrażenie jakby było w nim mnóstwo drobno zmielonych drobinek, które pocierają skórę przy jego nakładaniu...

To nie tylko Twoje odczucie, digitalgirl13 też mówiłam o tym w swoim filmiku, chyba pierwsze wrażenie- jak go testowała.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 22:26   #1780
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam nad cieniami od nich, nigdy nie malowalam sie cieniami ale teraz chcialabym sprobowac zaczac robic na sobie jakies ciekawe makijaze i szukam cieni ktore sa w miare trwale, ale tez tanie - bo do uczenia sie nei chce mega drogich i wlasnie chyba skupie sie na catrice waham sie jeszcze miedzy sensique
Ja co prawda z S. mam tylko 1 cień perłowy, a z Catrice 1 metaliczny i 1 "zwykły", ale lepiej napigmentowane i dłużej utrzymują się te z Catrice, na początek mimo, że są droższe powinny być lepsze, choć o matach z S. nie mogę się wypowiedzieć, może są lepsze niż te perłowe
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 10:34   #1781
Noir_noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wczoraj w Hebe pod centralnym była cała pełna szafa, nawet korektory 1 Ja kupiłam 2 kredki do brwi, ash i tą 03, ash jest boska W sumie moja 1sza kredka
Noir_noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 22:02   #1782
al333
Raczkowanie
 
Avatar al333
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
To nie tylko Twoje odczucie, digitalgirl13 też mówiłam o tym w swoim filmiku, chyba pierwsze wrażenie- jak go testowała.
Właśnie obejrzałam jej filmik - dobrze wiedzieć, że nie mam jakiegoś wadliwego produktu
__________________
Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
Paulo Coelho - Alchemik
al333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 17:44   #1783
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Kilka zdjec limitki
http://www.talasia.de/2013/11/27/cat...mited-edition/
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 15:17   #1784
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

W Hebe pojawiła sie Rocking Royals LE
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 16:22   #1785
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

ktoś wie czy RR jest w Hebe w Gdańsku?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 17:13   #1786
Hoodoo
Raczkowanie
 
Avatar Hoodoo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 462
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

U mnie w Naturze była LE Feathers & Pearls
Hoodoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 20:56   #1787
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Mam nadzieję że i u mnie będzie RR i F&P też bym nie pogardziła....
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 00:56   #1788
yolcia1
Rozeznanie
 
Avatar yolcia1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 716
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że i u mnie będzie RR i F&P też bym nie pogardziła....
Ja też
yolcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:49   #1789
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Gdyby któraś Wrocławianka szukała najjaśniejszego kamuflażu to w Kauflandzie na Bardzkiej były dziś cztery sztuki. Podobnie z innymi kolorami .
Jakiś czas temu skusiłam się na ten korektor i zauważyłam nagły wysyp nieprzyjaciół - sprawdziłam skład tego korektora i złapałam się za głowę. Nie dziwię się, że pogorszył stan cery.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 19:54   #1790
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu skusiłam się na ten korektor i zauważyłam nagły wysyp nieprzyjaciół - sprawdziłam skład tego korektora i złapałam się za głowę. Nie dziwię się, że pogorszył stan cery.
Mam ten korektor, ale nie sprawdzałam składu... Muszę to zrobić. Jesteś kolejną osobą niezadowoloną z jego działania na cerę. Boję się, że i mnie zrobi kuku, bo moja cera należy do tych, które zasyfiają się z byle czego.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:02   #1791
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu skusiłam się na ten korektor i zauważyłam nagły wysyp nieprzyjaciół - sprawdziłam skład tego korektora i złapałam się za głowę. Nie dziwię się, że pogorszył stan cery.
o lol, ie ma to jak maskować niedoskonałości powodując ich większe występowanie. przepraszam bardzo, czy tych producentów pogrzało? przecież to jakiś koszmar. dobrze, że go nie kupiłam i raczej się nie skuszę w przyszłości...
dzięki lemka za ostrzeżenie
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 09:57   #1792
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mam ten korektor, ale nie sprawdzałam składu... Muszę to zrobić. Jesteś kolejną osobą niezadowoloną z jego działania na cerę. Boję się, że i mnie zrobi kuku, bo moja cera należy do tych, które zasyfiają się z byle czego.
Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
o lol, ie ma to jak maskować niedoskonałości powodując ich większe występowanie. przepraszam bardzo, czy tych producentów pogrzało? przecież to jakiś koszmar. dobrze, że go nie kupiłam i raczej się nie skuszę w przyszłości...
dzięki lemka za ostrzeżenie
Dziewczyny, pełen skład znajdziecie na stronie producenta, ale m.in jest tam: "...CERA ALBA (BEESWAX), PETROLATUM, SILICA, TALC, PARAFFIN, PROPYLENE GLYCOL..." http://www.catrice.eu/pl/produkty/tw...cream-010.html.

Pewnie dla niektórych ten skład nie będzie miał znaczenia, u mnie niestety sprawił, że niespodzianki zaczęły się pogarszać i rozprzestrzeniać. Mam pewność, że to on, bo stało się to przy brodzie i na dolnej części policzków, a tylko tam go stosowałam . Szkoda ale to nauczka dla mnie, żeby sprawdzać składy zanim w szale rzucę się na jakiś produkt.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-12-09 o 10:01
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:42   #1793
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pełen skład znajdziecie na stronie producenta, ale m.in jest tam: "...CERA ALBA (BEESWAX), PETROLATUM, SILICA, TALC, PARAFFIN, PROPYLENE GLYCOL..." http://www.catrice.eu/pl/produkty/tw...cream-010.html.

Pewnie dla niektórych ten skład nie będzie miał znaczenia, u mnie niestety sprawił, że niespodzianki zaczęły się pogarszać i rozprzestrzeniać. Mam pewność, że to on, bo stało się to przy brodzie i na dolnej części policzków, a tylko tam go stosowałam . Szkoda ale to nauczka dla mnie, żeby sprawdzać składy zanim w szale rzucę się na jakiś produkt.

Kurde, a ja wreszcie po długich poszukiwania zdecydowałam się z okazji DDD zamówić go i dziś właśnie dotarł do mnie, a Wy mówicie, że takie rzeczy wyprawia z buzią No nic, na razie będę go testować bo miałam na niego wielka ochotę pomimo, że dermacol wystarcza mi w zupełności jako korektor. Mam nadzieję, że nic się złego nie stanie (trójglicerydów w składzie chyba nie ma, a u mnie to podstawa), tym bardziej, że wreszcie jako tako odratowałam buzię triacnealem, ale pozostało sporo przebarwień
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 07:28   #1794
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kurde, a ja wreszcie po długich poszukiwania zdecydowałam się z okazji DDD zamówić go i dziś właśnie dotarł do mnie, a Wy mówicie, że takie rzeczy wyprawia z buzią No nic, na razie będę go testować bo miałam na niego wielka ochotę pomimo, że dermacol wystarcza mi w zupełności jako korektor. Mam nadzieję, że nic się złego nie stanie (trójglicerydów w składzie chyba nie ma, a u mnie to podstawa), tym bardziej, że wreszcie jako tako odratowałam buzię triacnealem, ale pozostało sporo przebarwień
Mi nie robi krzywdy, więc może się nie załamuj?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 07:39   #1795
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mam ten korektor, ale nie sprawdzałam składu... Muszę to zrobić. Jesteś kolejną osobą niezadowoloną z jego działania na cerę. Boję się, że i mnie zrobi kuku, bo moja cera należy do tych, które zasyfiają się z byle czego.
Coś w tym jest, że kremowe tłuściochy powodują wysyp. Swego czasu użyłam też MAC Studio Finish (analogiczny do Catrice) wokół ust, by wyrównać kontur przy czerwonej szmince i co? następnego dnia kilka małych, ale jednak wyprysków przy ustach - nie ma opcji, że powstały z innego powodu. Wystrzegam się teraz ich obu. Szkoda, bo MAC bardziej uderzył po kieszeni, niż Catrice.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:18   #1796
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wczoraj bylam w naturze i z limitki F&P kupilam paletke cieni, dwa lakiery ten zloty zloty i zloty stare zloto (czy cos w ten desen) i jeszcze cekinki na lakier i eyeliner ale on to akurat na prezent, zastanawialam sis nad szminkami bo piekny intensywny kolor maja ale mam akurat bardzo duzo szminek kryjacych i standardowch kolorkow jak czerwien nie potrzebuje.. A szkoda
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 11:27   #1797
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Feathers & Pearls nie powala. Kupiłam dwa lakiery (czerwień i czerń) i paletkę (czekam na Naked3, czas oczekiwania umilę sobie brokatem od Catrice ). Z Rocking Royals wzięlam róż (piękny ), puder rozświetlający i trzy lakiery (te drobinkowe, pięknie wyglądają i w macie, i z nabłyszczaczem).

Kamuflaż kupiłam już jakiś czas temu (naczytałam się samych pozytywnych opinii), użyłam raz i tak skończyła się nasza znajomość - nie przepadam za taką formułą
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:42   #1798
Oliskova
Raczkowanie
 
Avatar Oliskova
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 243
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny, poszukuję jakiegoś dobrego zamiennika (niekoniecznie Catrice) pudru z zeszłorocznej edycji limitowanej - Welcome to Las Vegas. Matujący transparentny, fixujący. Byl idealny, mialam dwa opakowania, ale niestety juz sie kończy. ;/
__________________
Mój blog makijażowo rzęsowy ---> KLIK!

Najnowszy post:



Moje makijaże ---> Oliskova Make up
Oliskova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:54   #1799
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Oliskova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję jakiegoś dobrego zamiennika (niekoniecznie Catrice) pudru z zeszłorocznej edycji limitowanej - Welcome to Las Vegas. Matujący transparentny, fixujący. Byl idealny, mialam dwa opakowania, ale niestety juz sie kończy. ;/
Ben Nye?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 18:50   #1800
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Oliskova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję jakiegoś dobrego zamiennika (niekoniecznie Catrice) pudru z zeszłorocznej edycji limitowanej - Welcome to Las Vegas. Matujący transparentny, fixujący. Byl idealny, mialam dwa opakowania, ale niestety juz sie kończy. ;/
Flormar ma teraz w.limitowance transparentne pudry, widzialam jak kupowalam liner... No i jeszcze kobo ma chyba transparenty ..

Tylko nie mam porownania do vegas
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.