Jasny podkład - zbiorczy, cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 03:25   #151
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Dzień dobry paniom, wtrącę się

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Może tak tylko wyszły, Missha Essentials #13 to jeden z najjaśniejszych BB, chociaż zielonego Skin79 nie przebije. Moja niemal biała koleżanka sobie chwali Natomiast Mizon się ładnie stapia, ale dla mnie też jest za ciemny...
Missha Essentials #13 jest absolutnie piękny, ale miałam po nim rany na twarzy od przesuszenia (mam cerę eltramegasuchą ze skłonnością do łuszczenia i stanów zapalnych).
Teraz testuję Ingrid Mineral Sik&Lift #280. Jeszcze nie dążył zrobić mi krzywdy, wszystko przede mną.
W ogóle strasznie ciężko o bardzo jasny krem/podkład do suchej cery, szukam surogata kolorystycznego dla Misshy, który nie jest do tłustej ani mieszanej cery, podobno jaśminowy BRTC daje radę, miałyście styczność?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 06:38   #152
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
Dzień dobry paniom, wtrącę się



Missha Essentials #13 jest absolutnie piękny, ale miałam po nim rany na twarzy od przesuszenia (mam cerę eltramegasuchą ze skłonnością do łuszczenia i stanów zapalnych).
Teraz testuję Ingrid Mineral Sik&Lift #280. Jeszcze nie dążył zrobić mi krzywdy, wszystko przede mną.
W ogóle strasznie ciężko o bardzo jasny krem/podkład do suchej cery, szukam surogata kolorystycznego dla Misshy, który nie jest do tłustej ani mieszanej cery, podobno jaśminowy BRTC daje radę, miałyście styczność?
Dzień dobry Pani

Mam cerę mieszaną, koleżanka suchą i nic się nie dzieje. Może jakiś składnik Cię jakoś podrażnił?
Ja z kolei szukam czegoś jak Holika Holika Clearing, tylko jaśniejszego, bo trwałość i krycie rewelacja
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 14:39   #153
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
OrangeMonster, wybacz, że dopiero teraz, ale miałam poważny problem z dziennym światłem od lewej Missha #13, Missha Essentials #13 i Mizon Water (ku przestrodze - mnie usilnie wmawiano, że jest jaśniutki!

Co to za Missha Essentials? żadnego takiego bb ani podkładu nie mogę znaleźć na necie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 19:33   #154
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Co to za Missha Essentials? żadnego takiego bb ani podkładu nie mogę znaleźć na necie
Missha Signature, w brązowej tubce w delikatne kwiatki. Sprawdziłam archiwum i w aukcji była zła nazwa, przez co tak ja zapamiętałam. Dobrze, że czuwasz Przepraszam za wprowadzanie w błąd.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 22:31   #155
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dzień dobry Pani

Mam cerę mieszaną, koleżanka suchą i nic się nie dzieje. Może jakiś składnik Cię jakoś podrażnił?
Ja z kolei szukam czegoś jak Holika Holika Clearing, tylko jaśniejszego, bo trwałość i krycie rewelacja
Moja siostra ma mieszaną cerę i bardzo chwali sobie Misshę Perfect Cover, ma odcień #21, ale poświadczyć głową nie mogę.
Reakcja alergiczna? Możliwe, ja źle reaguję nawet na mocznik i kwas hialuronowy (ten drugi toleruję tylko zmieszany z ciężkim olejkiem).
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 06:55   #156
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
Moja siostra ma mieszaną cerę i bardzo chwali sobie Misshę Perfect Cover, ma odcień #21, ale poświadczyć głową nie mogę.
Reakcja alergiczna? Możliwe, ja źle reaguję nawet na mocznik i kwas hialuronowy (ten drugi toleruję tylko zmieszany z ciężkim olejkiem).
Missha Perfect Cover jest cięższa i w odcieniu 13 robi mi świnkę, a inne są za ciemne, ale wiem, że wielu osobom pasuje
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 15:15   #157
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Odszczekuję to, co mówiłam o Ingrid. Utlenia się w oranż :/

BRTC niebieski jest jasny i ma odcień, hm, beżowy. Bardzo zimny beżowy
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 15:22   #158
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Missha Signature, w brązowej tubce w delikatne kwiatki. Sprawdziłam archiwum i w aukcji była zła nazwa, przez co tak ja zapamiętałam. Dobrze, że czuwasz Przepraszam za wprowadzanie w błąd.
no to jasne już myślałam że coś przegapiłam, nawet jakiś cushion mi po głowie chodził

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
Odszczekuję to, co mówiłam o Ingrid. Utlenia się w oranż :/

BRTC niebieski jest jasny i ma odcień, hm, beżowy. Bardzo zimny beżowy
O Aqua Rush Water Drop piszesz?
Tu są słocze kilku BRTC:
http://www.everbluec.com/2012/12/int...bcream_30.html
miałam Gold Caviar i mega ciemny dla średnich opalonych karnacji, jeden z lepszych bb szkoda że taka ciemnica okrutna
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 15:31   #159
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
no to jasne już myślałam że coś przegapiłam, nawet jakiś cushion mi po głowie chodził

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------



O Aqua Rush Water Drop piszesz?
Tu są słocze kilku BRTC:
http://www.everbluec.com/2012/12/int...bcream_30.html
miałam Gold Caviar i mega ciemny dla średnich opalonych karnacji, jeden z lepszych bb szkoda że taka ciemnica okrutna
O tym:

Podleczył mi buzię (w sensie, nie zepsuł do kości i nie przeszkadzał kremom), ale jednak jest dla tłustszych cer na dłuższą metę. No i dla mnie o ton za ciemny.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 16:46   #160
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Missha Perfect Cover jest cięższa i w odcieniu 13 robi mi świnkę, a inne są za ciemne, ale wiem, że wielu osobom pasuje

Uzywam w kolorku 21 (zima) i 23 (lato). Uwielbiam Misshkę, super sprawuje sie ma mojej mieszanej cerze.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2016-04-15 o 16:47
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 16:49   #161
Breathe196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Hej,
to mój pierwszy post tutaj, choć obserwuję Wasze wątki od dłuższego czasu. Piszę, bo głowa już mnie boli od szukania swojego idealnego podkładu. A widzę, że wiele z Was ma już za sobą ogromną ilość fluidów, dlatego liczę, że mi doradzicie

Do tej pory używałam Revlon CS Ivory (cera tłusta lub mieszana), stara wersja była bardzo fajna, dobry kolor, fajne krycie. Ostatnio kupiłam tę nowszą wersję i zauważyłam, że gorzej kryje i jest minimalnie ciemniejszy (nie widać tego bardzo na skórze, ale ja mam manię jeśli chodzi o bycie bladym ). Może bym to jakoś przełknęła, ale pisałyście, że ma wejść znowu nowa wersja, która jest jeszcze mniej kryjąca, a tego już nie ścierpię, ponieważ mam lekki trądzik i trochę plam potrądzikowych, więc potrzebuję dobrego krycia.
Widziałam tu wiele zdjęć, ale mało z nich miało porównanie do mojego podkładu, innych nigdy nie używałam, a jak wiadomo na jednym zdjęciu podkład będzie się wydawać biały, a na innym brązowy.

Innymi słowy, czy znacie podkład w miarę dobrze kryjący, dla bardzo jasnej cery (najlepiej o jakiś odcień lub dwa jaśniejszy od obecnej wersji Revlon CS Ivory wersja dla cery tłustej i mieszanej) o tonacji neutralnej lub lekko różowej (...i najgorsze) w przystępnej cenie, bo niestety, ale nie stać mnie na podkład za 150 zł :/ Fluid nie musi matowić (mam od tego puder), mieć filtra (ostatnio zakupiłam krem do twarzy z SPF 50 i aż boję się (a jednocześnie cieszę), że będę jeszcze bardziej blada), jedynie żeby w miarę dobrze krył i kosztował mniej niż 80 zł.
Mam nadzieję, że nie wymagam za dużo i znacie takie podkłady

Edytowane przez Breathe196
Czas edycji: 2016-04-15 o 16:51
Breathe196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 18:50   #162
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Breathe196 Pokaż wiadomość
Hej,
to mój pierwszy post tutaj, choć obserwuję Wasze wątki od dłuższego czasu. Piszę, bo głowa już mnie boli od szukania swojego idealnego podkładu. A widzę, że wiele z Was ma już za sobą ogromną ilość fluidów, dlatego liczę, że mi doradzicie

Do tej pory używałam Revlon CS Ivory (cera tłusta lub mieszana), stara wersja była bardzo fajna, dobry kolor, fajne krycie. Ostatnio kupiłam tę nowszą wersję i zauważyłam, że gorzej kryje i jest minimalnie ciemniejszy (nie widać tego bardzo na skórze, ale ja mam manię jeśli chodzi o bycie bladym ). Może bym to jakoś przełknęła, ale pisałyście, że ma wejść znowu nowa wersja, która jest jeszcze mniej kryjąca, a tego już nie ścierpię, ponieważ mam lekki trądzik i trochę plam potrądzikowych, więc potrzebuję dobrego krycia.
Widziałam tu wiele zdjęć, ale mało z nich miało porównanie do mojego podkładu, innych nigdy nie używałam, a jak wiadomo na jednym zdjęciu podkład będzie się wydawać biały, a na innym brązowy.

Innymi słowy, czy znacie podkład w miarę dobrze kryjący, dla bardzo jasnej cery (najlepiej o jakiś odcień lub dwa jaśniejszy od obecnej wersji Revlon CS Ivory wersja dla cery tłustej i mieszanej) o tonacji neutralnej lub lekko różowej (...i najgorsze) w przystępnej cenie, bo niestety, ale nie stać mnie na podkład za 150 zł :/ Fluid nie musi matowić (mam od tego puder), mieć filtra (ostatnio zakupiłam krem do twarzy z SPF 50 i aż boję się (a jednocześnie cieszę), że będę jeszcze bardziej blada), jedynie żeby w miarę dobrze krył i kosztował mniej niż 80 zł.
Mam nadzieję, że nie wymagam za dużo i znacie takie podkłady
Lirene My ColorCode, odcień Zima.
Jest porównywalny jasnością do Twojego podkładu, ale ciut mniej różowy (chyba, bo to jednak zawsze dopiero na twarzy wychodzi). O ile go nie wycofują, bo w Rossmannie ostatnio widziałam cenę na do widzenia i został tylko odcień Wiosna... Kiepsko u niego z trwałością na mojej twarzy, ale ja ogólnie mam z tym duży problem i nie miałam nigdy podkładu, który by się trzymał ładnie dłużej niż 3-4 godziny Nawet po przypudrowaniu. Jeśli go gdzieś znajdziesz, to spróbować warto, bo kosztuje tylko ok. 25 zł w cenie regularnej.


Ja odszczekuję za to mój pierwszy zachwyt nad Eveline Ideal Cover 201, jest mocno żółty. Dla mnie i za żółty, i za ciemny. Jeśli komuś pasuje poziom jasności Revlona 150 Buff i typowo żółty odcień, to może próbować. Ciężko mi określić jego trwałość, bo aż wstyd mi w nim wyjść, tak nie pasuje do mojej cery.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 19:06   #163
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Breathe196 Pokaż wiadomość
Hej,
to mój pierwszy post tutaj, choć obserwuję Wasze wątki od dłuższego czasu. Piszę, bo głowa już mnie boli od szukania swojego idealnego podkładu. A widzę, że wiele z Was ma już za sobą ogromną ilość fluidów, dlatego liczę, że mi doradzicie

Do tej pory używałam Revlon CS Ivory (cera tłusta lub mieszana), stara wersja była bardzo fajna, dobry kolor, fajne krycie. Ostatnio kupiłam tę nowszą wersję i zauważyłam, że gorzej kryje i jest minimalnie ciemniejszy (nie widać tego bardzo na skórze, ale ja mam manię jeśli chodzi o bycie bladym ). Może bym to jakoś przełknęła, ale pisałyście, że ma wejść znowu nowa wersja, która jest jeszcze mniej kryjąca, a tego już nie ścierpię, ponieważ mam lekki trądzik i trochę plam potrądzikowych, więc potrzebuję dobrego krycia.
Widziałam tu wiele zdjęć, ale mało z nich miało porównanie do mojego podkładu, innych nigdy nie używałam, a jak wiadomo na jednym zdjęciu podkład będzie się wydawać biały, a na innym brązowy.

Innymi słowy, czy znacie podkład w miarę dobrze kryjący, dla bardzo jasnej cery (najlepiej o jakiś odcień lub dwa jaśniejszy od obecnej wersji Revlon CS Ivory wersja dla cery tłustej i mieszanej) o tonacji neutralnej lub lekko różowej (...i najgorsze) w przystępnej cenie, bo niestety, ale nie stać mnie na podkład za 150 zł :/ Fluid nie musi matowić (mam od tego puder), mieć filtra (ostatnio zakupiłam krem do twarzy z SPF 50 i aż boję się (a jednocześnie cieszę), że będę jeszcze bardziej blada), jedynie żeby w miarę dobrze krył i kosztował mniej niż 80 zł.
Mam nadzieję, że nie wymagam za dużo i znacie takie podkłady
Rimmel Lasting Finish Nude 010 Light Porcelain ma różowe podtony, całkiem nieźle kryje
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 19:27   #164
Breathe196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ok, bardzo dziękuję. Przy najbliższej okazji sprawdzę, jeśli komuś by coś przyszło jeszcze do głowy, to jestem otwarta na propozycje
Breathe196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 09:12   #165
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Breathe196 Pokaż wiadomość
Hej,
to mój pierwszy post tutaj, choć obserwuję Wasze wątki od dłuższego czasu. Piszę, bo głowa już mnie boli od szukania swojego idealnego podkładu. A widzę, że wiele z Was ma już za sobą ogromną ilość fluidów, dlatego liczę, że mi doradzicie

Do tej pory używałam Revlon CS Ivory (cera tłusta lub mieszana), stara wersja była bardzo fajna, dobry kolor, fajne krycie. Ostatnio kupiłam tę nowszą wersję i zauważyłam, że gorzej kryje i jest minimalnie ciemniejszy (nie widać tego bardzo na skórze, ale ja mam manię jeśli chodzi o bycie bladym ). Może bym to jakoś przełknęła, ale pisałyście, że ma wejść znowu nowa wersja, która jest jeszcze mniej kryjąca, a tego już nie ścierpię, ponieważ mam lekki trądzik i trochę plam potrądzikowych, więc potrzebuję dobrego krycia.
Widziałam tu wiele zdjęć, ale mało z nich miało porównanie do mojego podkładu, innych nigdy nie używałam, a jak wiadomo na jednym zdjęciu podkład będzie się wydawać biały, a na innym brązowy.

Innymi słowy, czy znacie podkład w miarę dobrze kryjący, dla bardzo jasnej cery (najlepiej o jakiś odcień lub dwa jaśniejszy od obecnej wersji Revlon CS Ivory wersja dla cery tłustej i mieszanej) o tonacji neutralnej lub lekko różowej (...i najgorsze) w przystępnej cenie, bo niestety, ale nie stać mnie na podkład za 150 zł :/ Fluid nie musi matowić (mam od tego puder), mieć filtra (ostatnio zakupiłam krem do twarzy z SPF 50 i aż boję się (a jednocześnie cieszę), że będę jeszcze bardziej blada), jedynie żeby w miarę dobrze krył i kosztował mniej niż 80 zł.
Mam nadzieję, że nie wymagam za dużo i znacie takie podkłady
Bardzo blisko koloru ivory Revlona jest Golden Rose(20zł) w najjaśniejszym odcieniu chyba 101(jest chyba nawet ciut jaśniejszy od R):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html

podkłady GR najlepiej wpracowywać gąbeczką
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 16:45   #166
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

I jeszcze Gosh X-ceptional Wearing 'porcelain'.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 16:51   #167
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I jeszcze Gosh X-ceptional Wearing 'porcelain'.
On jest żółty przecież, w dodatku chyba bardzo lekko kryjący i szybko znika.
Pani w drogerii mi go polecała, ale był dla mnie za żółty. No i szkoda że po 20 minutach nie miałam już z czym go porównywać, bo starł mi się z dłoni, mimo że miałam podwinięte rękawy i nic specjalnego nie robiłam, bo wszystkie inne podkłady były nienaruszone. W domu zresztą jeszcze o nim poczytałam i ostatecznie się zniechęciłam.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 18:20   #168
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
On jest żółty przecież, w dodatku chyba bardzo lekko kryjący i szybko znika.
Pani w drogerii mi go polecała, ale był dla mnie za żółty. No i szkoda że po 20 minutach nie miałam już z czym go porównywać, bo starł mi się z dłoni, mimo że miałam podwinięte rękawy i nic specjalnego nie robiłam, bo wszystkie inne podkłady były nienaruszone. W domu zresztą jeszcze o nim poczytałam i ostatecznie się zniechęciłam.
Według mnie on żółty nie jest. Co najwyżej neutralny. I trzymał się u mnie na twarzy cały dzień
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 18:29   #169
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Według mnie on żółty nie jest. Co najwyżej neutralny. I trzymał się u mnie na twarzy cały dzień
Porównywałam go z Revlonem Ivory i Lirene Zima, przy tych 2 podkładach Gosh był bardzo żółty. Tylko nie kryje chyba dobrze, więc nie widać tego tak mocno.
I jeszcze zależy, kiedy go kupowałaś. Bo czytałam, że ostatnio zmieniła się formuła i może być tak, że ja mówię o tej nowej, a Ty o jakiejś starszej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 19:48   #170
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Miała któraś z Was zielony Skin 79 Super+?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 09:38   #171
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was zielony Skin 79 Super+?
Ja. Ale mnie nie powalił na kolana. Po prostu poprawny. Taki przeciętniak.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 09:51   #172
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ja lubiłam pomarańczowy skin79
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 11:13   #173
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Dziewczyny. Pomóżcie. Mam komp z takim internetem/ ilością ramu, że wyszukiwanie coś nie ogarnia Make Up For Ever Ultra HD. Nowe odcienie. . Trzy jaśniejsze odcienie. Było tu o tym? Czy lecę jutro do Arkadii radośnie swatchować, doprowadzając ekspedientki do szału moim grunge'owym lookiem pośród ich drogocennych artykułów?
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 12:07   #174
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Pomóżcie. Mam komp z takim internetem/ ilością ramu, że wyszukiwanie coś nie ogarnia Make Up For Ever Ultra HD. Nowe odcienie. . Trzy jaśniejsze odcienie. Było tu o tym? Czy lecę jutro do Arkadii radośnie swatchować, doprowadzając ekspedientki do szału moim grunge'owym lookiem pośród ich drogocennych artykułów?
Które to są nowe? Ja mam Y215 i jest dla mnie kolorystycznie dosyć ok, choć na ręce lekka pomarańcza, ale sam podklad to katastrofa - podkreśla wszystkie suche skórki, których normalnie nie widać i pory, normalnie malutkie Kolorystycznie to jedyny jasny z S, ale formuła jest słaba Macałam też Y205 - wygląda niezdrowo, R210 nie widziałam ani w Arkadii, ani w ZT.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-04-18 o 12:09
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 13:07   #175
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Pomóżcie. Mam komp z takim internetem/ ilością ramu, że wyszukiwanie coś nie ogarnia Make Up For Ever Ultra HD. Nowe odcienie. . Trzy jaśniejsze odcienie. Było tu o tym? Czy lecę jutro do Arkadii radośnie swatchować, doprowadzając ekspedientki do szału moim grunge'owym lookiem pośród ich drogocennych artykułów?
Jeśli masz możliwość, to pojedź na Mokotowską 58 do firmowego MUFE. Jest taniej niż w Sephorze, a dziewczyny są bardzo miłe.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 13:55   #176
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Próbowała któraś z Was może Marca Jacobsa Genius Gel 10 Ivory Light?
Ciemnieje na twarzy? Utrzymuje się długo? Współpracuje z kosmetykami (baza, korektor, puder, bronzer) innych marek np. Inglot?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 14:34   #177
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;59117921]Próbowała któraś z Was może Marca Jacobsa Genius Gel 10 Ivory Light?
Ciemnieje na twarzy? Utrzymuje się długo? Współpracuje z kosmetykami (baza, korektor, puder, bronzer) innych marek np. Inglot?[/QUOTE]

Ja używałam Nie ciemnieje - to taka matująca galaretka, krycie bardzo słabe. Przy suchej skórze nie ma potrzeby używania pudru.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 16:04   #178
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja używałam Nie ciemnieje - to taka matująca galaretka, krycie bardzo słabe. Przy suchej skórze nie ma potrzeby używania pudru.
A jak ogólnie się go używa? 'Daje radę'?
Jeżeli mogę, to proszę Cię o odpowiedź na kilka pytań jeszcze:
1) współpracuje z kremem z filtrem spf 50?
2) współpracuje z bazą z innej marki (tańszą)?
3) do ilu godzin się utrzymuje w normalnych warunkach?
4) dobrze się go nakłada gąbeczką?
5) na ile wystarcza jedna buteleczka?
6) wysusza skórę (przy używaniu kremu nawilżającego)?
o, i jeszcze jedno
7) schodzi równomiernie czy robią się placki?
ostatnie dwa, przyrzekam
8) znasz jakiś tańszy lekki podkład o tej samej tonacji?
9) czysto subiektywnie - wart swojej ceny?

Będę ogromnie wdzięczna!

Wiem, że KWC jest, ale zupełnie się tam teraz nie odnajduję. :c

Edytowane przez 397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Czas edycji: 2016-04-18 o 16:17
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 16:20   #179
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;59124611]A jak ogólnie się go używa? 'Daje radę'?
Jeżeli mogę, to proszę Cię o odpowiedź na kilka pytań jeszcze:
1) współpracuje z kremem z filtrem spf 50?
2) współpracuje z bazą z innej marki (tańszą)?
3) do ilu godzin się utrzymuje w normalnych warunkach?
4) dobrze się go nakłada gąbeczką?
5) na ile wystarcza jedna buteleczka?
6) wysusza skórę (przy używaniu kremu nawilżającego)?
o, i jeszcze jedno
7) schodzi równomiernie czy robią się placki?

Będę ogromnie wdzięczna!

Wiem, że KWC jest, ale zupełnie się tam teraz nie odnajduję. :c[/QUOTE]

Używa się go bardzo przyjemnie - ja żałuję, że nie daje nieco większego krycia. Gdyby do tego miał średnie krycie, to byłby moim ideałem.

1) nie wiem, bo nie używam na co dzień takich filtrów - na pewno dużo zależy od samego filtru
2) używam go bez bazy, sprawdzę i dam znać Tańsza baza to np. marki Sephora? O jaki typ bazy chodzi? Nawilżającą, matującą, wygładzającą?
3) on jest dosyć niewidoczny na twarzy, więc nie widać za bardzo czy znika - ja zasnęłam raz z nim na twarzy i po przebudzeniu wyglądał dalej całkiem nieźle, nie było żadnych plam, błyszczenia czy podkreślenia porów, twarz nie była podrażniona
4) tak, choć ja najbardziej lubię palcami
5) trudno powiedzieć, ale wydajność jest ok
6) nie wysusza nawet bez kremu
7) schodzi równomiernie
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 17:47   #180
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Używa się go bardzo przyjemnie - ja żałuję, że nie daje nieco większego krycia. Gdyby do tego miał średnie krycie, to byłby moim ideałem.

1) nie wiem, bo nie używam na co dzień takich filtrów - na pewno dużo zależy od samego filtru
2) używam go bez bazy, sprawdzę i dam znać Tańsza baza to np. marki Sephora? O jaki typ bazy chodzi? Nawilżającą, matującą, wygładzającą?
3) on jest dosyć niewidoczny na twarzy, więc nie widać za bardzo czy znika - ja zasnęłam raz z nim na twarzy i po przebudzeniu wyglądał dalej całkiem nieźle, nie było żadnych plam, błyszczenia czy podkreślenia porów, twarz nie była podrażniona
4) tak, choć ja najbardziej lubię palcami
5) trudno powiedzieć, ale wydajność jest ok
6) nie wysusza nawet bez kremu
7) schodzi równomiernie
Dzięki wielkie za odpowiedź.

Co do bazy to na przykład Inglot. Dopiero zaczynam z makijażem, więc nie chcę wydawać za pierwszym razem miliona monet, ale pokład to inny budżet.
I baza raczej wygładzająca.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-16 18:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.