wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-16, 16:18   #1051
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Polecam dove.
Mam go i nie robi plam. Najlepszy jaki w ogóle kiedykolwiek miałam.


Garnier muśnięcie słońcem też niczego sobie (ładnie pachnie na skórze i delikatnie brązuje) ale czasem robi plamy jak zle rozsmarujesz albo za dużo nałożysz..Dove lepszy
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:22   #1052
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Z garniera nie polecam, robi plamy i schodzi płatami.
Z dove można stopniowo uzyskać brązowy koloryt.

Z loreala dobre są samoopalcze w żelu, albo fajny jest taki dwukomorowy Sublime Bronze, widać czy się dokładnie posmaruje, nadaje on kolor od razu.
a ten z loreala ile kosztuje?orientujesz sie?
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:29   #1053
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Nie wiem co mam ci poradzić, ale chociaż cos odradzę. Jeśli masz naprawdę jasną cerę i nie chcesz po zastosowaniu samoopalacza wyglądać jak Wenezuelka to nie używaj Lirene Krem Samoopalającydo Twarzy - Jasna Cera. Dla mnie troszkę za mocny efekt. Jednak poza kwestią mocnego barwienia ma on wiele zalet, na przykład nie ma tego przykrego zapachu typowego dla samoopalaczy, ładnie się rozprowadza i równomiernie też schodzi
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:32   #1054
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Polecam dove.
Mam go i nie robi plam. Najlepszy jaki w ogóle kiedykolwiek miałam.


Garnier muśnięcie słońcem też niczego sobie (ładnie pachnie na skórze i delikatnie brązuje) ale czasem robi plamy jak zle rozsmarujesz albo za dużo nałożysz..Dove lepszy
a ile trzeba uzywac tego dove zeby było widac efekty?
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:33   #1055
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam ci poradzić, ale chociaż cos odradzę. Jeśli masz naprawdę jasną cerę i nie chcesz po zastosowaniu samoopalacza wyglądać jak Wenezuelka to nie używaj Lirene Krem Samoopalającydo Twarzy - Jasna Cera. Dla mnie troszkę za mocny efekt. Jednak poza kwestią mocnego barwienia ma on wiele zalet, na przykład nie ma tego przykrego zapachu typowego dla samoopalaczy, ładnie się rozprowadza i równomiernie też schodzi
ale to jest tylko do twarzy? ja szukam coś do twarzy i ciała
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:40   #1056
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
ale to jest tylko do twarzy? ja szukam coś do twarzy i ciała
acha, ten jest do twarzy tylko, możę KWC?
KWC nigdy nie kłamie...
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:42   #1057
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
acha, ten jest do twarzy tylko, możę KWC?
KWC nigdy nie kłamie...
patrzyłąm już ale rzadko tak wchodzę i ciężko mi coś znaleść;(
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 16:46   #1058
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

2 dni pod rząd
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:52   #1059
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
2 dni pod rząd
ooo szybko a nie brudzi ubran


EDIT gratuluje zareczyn
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:54   #1060
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

a miał ktos tabletki samoopalajace

albo samoopalacz nivea
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:19   #1061
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jasna cera-jaki samoopalacz?:)

__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 14:14   #1062
dumnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Skinoren

Czy Skinoren można stosować wychodząc na słońce?

Skinoren, w przeciwieństwie do innych miejscowych preparatów przeciwtrądzikowych można stosować zupełnie bezpiecznie w czasie słonecznych dni. Dlatego stosowanie Skinorenu nie pociąga za sobą konieczności zmiany trybu życia.
dumnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:17   #1063
dumnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Skinoren

skinoren nie uwrazliwia skory na promieniowanie ultrafioletowe
dumnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:12   #1064
paulina1986f
Raczkowanie
 
Avatar paulina1986f
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 182
Dot.: Nie moge się opalać, nie znoszę samoopalaczy a nie chce być blada!!!Pomocy!

Też niedawno myślałam nad opalaniem natryskowym bo sama na solarium chodzić nie mogę, a smarować balsamami nie zawsze mi się chce Jeszcze nie byłam więc jak długo ta opalenizna się utrzymuje to nie wiem, ale słyszałam/czytałam że tak z 10 dni maksymalnie. Nie wiem ile w tym jest prawdy, ale jakbym miała co 10-15 dni chodzić na takie opalanko to chyba bym zbankrutowała. Jakby nie patrząc 100zł ulicą nie chodzi. Może na większe wyjście (ślub, studniówka, nie wiem..połowinki ) się opłaca ale żeby tak o... już wolę przecierpieć te balsamy
paulina1986f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 07:54   #1065
wanesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy samoopalacz szkodzi skórze?

Witam !


Mam 11 Lat i zaczełam uzywać samoopalacza Na twarz. A wszyscy mi zaczeli mówić , że jak będe miała 20 lat to bede wyglądała na 30. ja sie wystraszyłam i przestałam go używać. Teraz jestem Strasznie Balda. Chciała bym go używać , ale boje sie że bęe wyglądała staro w przyszłości. i słyszałam też , że będe miała bardzo wcześnie zmarszczki. Czy to prawda ? prosze opowiedcie czy mam go zacąc uzywać . ? Ale nie chce żeby mi sieskóra zestarzała i miała szybko zmarszczki . ! Prosze Pomóżcie . ! Używałam samoopalacza dove do ciemnej karnacji i u zywałam go codziennie . ! Ale teraz już przezstałam go uzywać . !!!! Bo boje sie żę będe wyglać staro . !
wanesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 09:00   #1066
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Czy samoopalacz szkodzi skórze?

Cytat:
Napisane przez wanesss Pokaż wiadomość
Witam !


Mam 11 Lat i zaczełam uzywać samoopalacza Na twarz. A wszyscy mi zaczeli mówić , że jak będe miała 20 lat to bede wyglądała na 30. ja sie wystraszyłam i przestałam go używać. Teraz jestem Strasznie Balda. Chciała bym go używać , ale boje sie że bęe wyglądała staro w przyszłości. i słyszałam też , że będe miała bardzo wcześnie zmarszczki. Czy to prawda ? prosze opowiedcie czy mam go zacąc uzywać . ? Ale nie chce żeby mi sieskóra zestarzała i miała szybko zmarszczki . ! Prosze Pomóżcie . ! Używałam samoopalacza dove do ciemnej karnacji i u zywałam go codziennie . ! Ale teraz już przezstałam go uzywać . !!!! Bo boje sie żę będe wyglać staro . !
Jakbyś przeczytała ten wątek to byś nie zadała tego pytania.
Samoopalacz nie wpływa na starzenie. Przyspiesza je solarium i słońce.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:39   #1067
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Ciemny samoopalacz ?

Używałam już kilku Rosmanna, daxa, l'oreal, yves rocher (czy jak się to pisze ) i wszytkie są hmm takie jasne. Chciałabym mieć ciemną karnację jak po kilku wizytach w solarium, na które nie mogę chodzić. CZy znacie jakis dosyć ciemny samoopalacz, bo nie mam siły powtarzać aplikacji
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 16:55   #1068
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Henna jako zamoopalacz

ariam sprobuj na forum fryzjerskim.

Dziewczyny, mialam sie dzisiaj hennowac, ale kupilam nie ta henne. Kupilam neutralna, a potrzebuje czerwonej ! No coz, jutro sie znowu wybiore do sklepu.

Cytat:
If you have a box of green stuff that says “neutral henna”, that green powder is neither neutral nor henna. There is no such plant as neutral henna! Henna is Lawsonia inermis, and has a red-orange dye molecule. The green "neutral henna" powder is most likely to be Cassia obovata leaf!
Cassia obovata powder looks very much like henna powder, but generally does not stain hair or hands. It is an excellent conditioner which makes hair glossy and thick, with a healthy scalp. When you mix this green leaf powder with warm water, it has a strong smell similar to a heap of warm mowed grass. If your powder stains your hair or hands yellow, it probably has some rhubarb root mixed into it.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 23:26   #1069
Eyva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 51
Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

witam wszystkie miłe panie Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na opalanie się balsamem brązującym lub samoopalaczem by opalenizna była bez plam i smug i wyglądała naturalnie ?
Ja naprzykład zauważyłam ze smarowanie sie masłem kakaowym na przemian z np. balsamem brązującym daje bardzo ładny brązowy odcień opalenizny . Ja naprzykład smaruje sie balsamem z dax cosm. brązującym np. rano a wieczorem masłem kakaowym. Ale ten dax cosm. zaczyna mi wysuszac skóre. czekam z miłą chęcia na wasze " sposoby " by się "opalić" . a macie jakiś sposób by ładnie opalić dekold balsamem samop. ? bo ja zawsze mam problem z szyją i dekoldem ? czy to szyi i dekoldu używacie np. kremu brązującego np. tego co do twarzy ?
Eyva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 06:06   #1070
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Witam
Ja robię tak:
Rano nic nie używam (ponieważ chodzę jeszcze do szkoły i bym nie zdążyła)
Wieczorem robię sobie peeling kawowy (własnej roboty), ale robię tylko 2-3 razy w tygodniu a jeśli nie robię peelingu to kąpię się i delikatnie szorstką gąbką myję ciało. Potem nakładam jakiś krem nawilżający. Ja posiadam nawilżająco-ujędrniający z Dove. Gdy balsam już wchłonie nakładam balsam brązujący jahnsons holiday skin (ma śliczny naturalny kolor i nie zostawia smug) Ale ten balsam J&J nakładam na całe ciało oprócz twarzy. A na twarz masło kakaowe z Ziaji. I zazwczaj po skończeniu tych zajęć oglądam jeszcze telewizje lub idę spać
Jeśli chciałabyś jakiś sposób na peeling to ja mogę ci podać swój:
Około 5 łyżeczek fusów z zaparzonej kawy (zaparzam kawę, odlewam wodę i zostawiam te fusy na samym dole)
Żeby był mocniejszy efekt to dodaję jeszcze 1 łyżeczkę świeżej kawy (prosto z pudełeczka)
2-3 łyżeczki cukru
troszkę cynamonu (nie trzeba, ale daje ładny zapach) można nawet dać cukru waniliowego
trochę żelu pod prysznic (to już obojętne jaki żel)
Jeśli ktoś posiada to można dodatkowo dodać jakiś krem nawilżający lub ujędrniający, oliwke dla dzieci lub zwykłą oliwe z oliwek... Tak więc można peeling zrobić z wszystkiego co się znajdzie w kuchni i łazience
P.S Jeśli chcesz dodać do peelingu soli to nie nakładaj go na twarz a jeśli nie dajesz soli to można nałożyć na twarz tylko delikatnie smarować i omijać okolice oczu...
Tak więc to mój sposób na peeling i fajną opalenizne
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 17:13   #1071
saawaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

polecam samoopalacz do twarzy garnier - ślicznie pachnie i super sie rozprowadza, zdecydowanie nie polecam samoopalacza do twarzy johnsons holiday skin (taka dziwna maź o zapachu starych tramprek...)
szyję zdecydowanie smaruje tym do twarzy,bo ostatnio narobiłam sobie "siniaków" samoopalaczem do ciała
teraz testuje samoopalacz do twarzy i samoopalacz do ciala DOVE... do ciała super, ten do twarzy też niezły
saawaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:20   #1072
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

gdy smarowalam sie samoopalaczem zostawaly mi jakies smugi itd, ale najlepszym sposobem na to jest piling ktory zluszczy martwy naskorek i samoopalacz rownomiernie sie rozlozy. co do balsamow brazujacych w moim przypadku rozkladaly sie ladnie, nie zostawaly zadne smugi jednak trzeba zwrocic szczegolna uwage na okolice kolan, kostek, lokci itp.
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:20   #1073
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Ja bym chętnie wróciła do balsamów brązujących, mniej do samoopalaczy, ale też! Jednak denerwuje mnie to, że one bardzo brudzą bieliznę, ubrania, a nawet pościel! A może macie też jakieś sposoby i na to??
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 22:09   #1074
Odeta1986
Przyczajenie
 
Avatar Odeta1986
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Busko-Zdroj
Wiadomości: 2
GG do Odeta1986
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Witam
Jeśli chodzi o opalenizne z tubki to szczerze polecam balsam brązujacy by Oriflame, ma bardzo przyjemny zapach i zawiera drobinki brokatu ktore swietnie odbijaja swiatlo uzywam juz drugie opakowanie i jestem bardzo zadowolona dodam ze przed nalożeniem balsamu nie robilam peelingu , a zacieki nie pojawily sie pozdrawiam
Odeta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 23:12   #1075
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie wróciła do balsamów brązujących, mniej do samoopalaczy, ale też! Jednak denerwuje mnie to, że one bardzo brudzą bieliznę, ubrania, a nawet pościel! A może macie też jakieś sposoby i na to??
pozostaje chyba tylko zaraz po aplikacji zakladac ciemne ubrania , najlepiej czarne.

http://www.wizaz.pl/samoopalacz_2002.php fajny artykul o samoopalaniu , sa tam wymienione m.in. sposoby na pozbycie sie plam na skorze z samoopalacza- przetarcie cytryna , woda utleniona , jesli na palcach , to umycie wlosow .
napewno pomocne w uniknieciu tego jest uprzednie nawilzenie calego ciala , a w szczegolnosci kolan , kostek , lokci ...
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 16:47   #1076
efela969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
plamy na łokciach po samoopalaczu

...

Edytowane przez efela969
Czas edycji: 2009-05-08 o 18:16
efela969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 17:22   #1077
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: plamy na łokciach po samoopalaczu

może peeling na te plamy? żeby zaraz zetrzeć ten naskórek zpomarańczowiały
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:17   #1078
sa_wa_emilie
Raczkowanie
 
Avatar sa_wa_emilie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: B-stok
Wiadomości: 77
Dot.: plamy na łokciach po samoopalaczu

Ja robię naprawdę porządny peeling ,potem sporo kremu na łokcie ,kolana ,kostki itp. Krem raczej tłusty.I nie czekam ,aż się wchłonie tylko nakładam samoopalacz. Na te miejsca kładę bardzo mało ,bo w moim przypadku samoopalacz na łokciach i kolanach łapie mooocno
__________________
Le vent l'emportera ...
sa_wa_emilie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:09   #1079
Eyva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 51
Dot.: Czy macie sprawdzony sposób na opalenizne z "tubki " ;-)

dzięki za odpowiedzi
mam kolejne pytanie dotyczące pieknej opalenizny z tubki. Jesli np. smarujecie sie balsamem brązującym np . codziennie to kiedy robicie piling? no wiadomo najpierw przed pierwszym smarowaniem balsamem brąz. , a pózniej ? A jakie są wasze sprawdzone balsamy brazujace? ja polecam dax cosmetic, perfecta- taki o zapachu pizama. l'oreal tez jest dosc dobry , nutribronze, ale kolor akurat u mnie ładniejszy po daxie.
Eyva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:35   #1080
lizzy0209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 22
GG do lizzy0209
Dot.: plamy na łokciach po samoopalaczu

a ja robie tak: smaruję sie samoopalaczem wszędzie tak samo, potem porządnie myję ręce, biorę ręcznik i mocno, dokładnie wycieram miejsca, gdzie jest grubsza skóra, czyli łokcie, kolana, kostki. Dodatkowo wycieram się pod pachami między piersiami i na zgięciu nóg i rąk. Potem smaruję sie zwykłym balsamem, myję ręce i znowu wycieram ręcznikiem "strategiczne" miejsca i dodatkowo lekko nadgarstki.

Taki mam sposób może trzeba się trochę namęczyć, ale efekt jest dobry a opalenizna wygląda na naturalna.

Dla mnie jedynym problemem są skórki koło paznokci, nie ważne jak je myję i tak mam żółtawe jak u palacza . Ale może jeszcze coś wymyśle.

pozdrówka
lizzy0209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.