Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-15, 13:26   #331
olusieeeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cze¶æ dziewczyny! Jestem tu nowa i mam do Was pytanie odno¶nie farbowania w³osów Otó¿, mój naturalny kolor to taki ciemny blond, chcia³am w³osy rozja¶niæ. Wszystko Wam poka¿ê na zdjêciach jakie w³osy mia³am, co mam teraz a jaki efekt chcia³abym osi±gn±æ I teraz po tym jak pofarbowa³am Pallete odcieñ Ró¿any Blond mam lekko takie ¿ó³tawe w³osy. Nie chcê mieæ takich w³osów, raczej chcia³abym siê pozbyæ tego ¿ó³tego odcienia i tu pytanie do Was: jak± farb±, najlepiej jakim odcieniem pofarbowaæ, ¿eby te "¿ó³to¶æ" zniknê³a? A mo¿e same doradzicie jaki kolor by pasowa³, ale ¿eby by³ ja¶niejszy i mo¿e bardziej be¿owy? Mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie! Pozdrawiam!

1 zdjêcie to naturalne
2 zdjecie to co mam teraz po ró¿anym blondzie
3 i 4 to jaki mniej wiêcej efekt chcia³abym osi±gn±æ, ale niekoniecznie kupowaæ loreal
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy1.jpg (54,1 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (16,8 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg U-HC-3569larger.jpg (45,1 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg edd4b3572f39.jpg (91,3 KB, 21 za³adowañ)

Edytowane przez olusieeeek
Czas edycji: 2015-02-15 o 13:28
olusieeeek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-15, 18:01   #332
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez olusieeeek Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny! Jestem tu nowa i mam do Was pytanie odno¶nie farbowania w³osów Otó¿, mój naturalny kolor to taki ciemny blond, chcia³am w³osy rozja¶niæ. Wszystko Wam poka¿ê na zdjêciach jakie w³osy mia³am, co mam teraz a jaki efekt chcia³abym osi±gn±æ I teraz po tym jak pofarbowa³am Pallete odcieñ Ró¿any Blond mam lekko takie ¿ó³tawe w³osy. Nie chcê mieæ takich w³osów, raczej chcia³abym siê pozbyæ tego ¿ó³tego odcienia i tu pytanie do Was: jak± farb±, najlepiej jakim odcieniem pofarbowaæ, ¿eby te "¿ó³to¶æ" zniknê³a? A mo¿e same doradzicie jaki kolor by pasowa³, ale ¿eby by³ ja¶niejszy i mo¿e bardziej be¿owy? Mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie! Pozdrawiam!

1 zdjêcie to naturalne
2 zdjecie to co mam teraz po ró¿anym blondzie
3 i 4 to jaki mniej wiêcej efekt chcia³abym osi±gn±æ, ale niekoniecznie kupowaæ loreal
aby zbiæ ¿ó³ty trzeba na³o¿yæ fiolet. Czyli z farb popiel. Takie, które maj± po przecinku 1
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-15, 22:25   #333
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka¿ wiadomo¶æ
aby zbiæ ¿ó³ty trzeba na³o¿yæ fiolet. Czyli z farb popiel. Takie, które maj± po przecinku 1
Nie!!! Popiel na ¿ó³tym najczê¶ciej daje zieleñ. Tylko per³a - 2 po kropce!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-16, 07:52   #334
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie!!! Popiel na ¿ó³tym najczê¶ciej daje zieleñ. Tylko per³a - 2 po kropce!
Dok³adnie! Mo¿e spróbuj Preference 102 lub 92.
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-16, 13:18   #335
olusieeeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A Joanna Naturia Szlachetna Per³a? Kiedy¶ farbowa³am Loreal Preference i w³osy by³ takie lekko suche, rzadko te¿ s± na promocji
olusieeeek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-16, 15:48   #336
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez olusieeeek Poka¿ wiadomo¶æ
A Joanna Naturia Szlachetna Per³a? Kiedy¶ farbowa³am Loreal Preference i w³osy by³ takie lekko suche, rzadko te¿ s± na promocji
Chcia³am j± te¿ zaproponowaæ, ale nie mam pewno¶ci czy nie wyjdzie zieleñ, choæ nie powinna. Mo¿e kole¿anki jeszcze co¶ doradz±. (w Rossmanie i Hebe s± teraz preference w promocji, ale i tak dro¿ej ni¿ Joanna).

A próbowa³a¶ szamponu fioletowego lub p³ukanki?
Masz jasne w³osy i kolor jest równomierny, my¶lê, ¿e powinny sobie poradziæ z ciep³ym odcieniem.
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-16, 16:00   #337
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

W³a¶nie teraz po rozja¶nianiu i farbowaniu Wellatonem 12/0,nadal mam miodowe koñce i trochê ¿ó³ty odrost i planujê jutro zafarbowaæ to jak±¶ Joann±-na pewno szlachetn± per³±,ale zastanawiam siê czy jej nie zmieszaæ z go³êbim popielem.Chcia³abym wyrównaæ kolor i zgasiæ z³oto i rudo¶æ,jednak obawiam siê-mo¿e nies³usznie-siwych w³osów.Czy kto¶ ma do¶wiadczenie w farbowaniu t± mieszank± rozja¶nianych w³osów?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 16:05   #338
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie teraz po rozja¶nianiu i farbowaniu Wellatonem 12/0,nadal mam miodowe koñce i trochê ¿ó³ty odrost i planujê jutro zafarbowaæ to jak±¶ Joann±-na pewno szlachetn± per³±,ale zastanawiam siê czy jej nie zmieszaæ z go³êbim popielem.Chcia³abym wyrównaæ kolor i zgasiæ z³oto i rudo¶æ,jednak obawiam siê-mo¿e nies³usznie-siwych w³osów.Czy kto¶ ma do¶wiadczenie w farbowaniu t± mieszank± rozja¶nianych w³osów?
Te¿ mam po Wellatonie rudy odrost i to wyj±tkowo brzydki
Nie próbowa³am takiej mieszanki z Joanny, ale farbowa³am dwa razy Szlachetn± per³± i za ka¿dym razem dobrze rozja¶nia³a odrost i nie zostawia³a ¿ó³tego odcienia, jednak na koñcach w³osy nadal by³y rudawe. Sama jestem ciekawa takiej mieszanki, choæ za drugim razem ta farba bardzo wysuszy³a mi w³osy. Na sam odrost j± mogê jeszcze na³o¿yæ, ale na ca³o¶æ ju¿ raczej nie, chyba ¿e na chwilê.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-16 o 16:06
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-16, 16:13   #339
19ewelina90
Raczkowanie
 
Avatar 19ewelina90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny, mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond. Od paru lat rozja¶niam w³osy. Kilka lat malowa³am farb±: farmawita numer 901 lub 902 z wod± 9% b±dz12%. Niestety farby tej ju¿ nigdzie nie mogê dostaæ. Pani w sklepie poleci³a mi farbê fanola. Malowa³am ju¿ ni± kilka razy i za ka¿dym razem innym kolorem. Zawsze odrost wychodzi ¿ó³ty/rudawy, raz nawet co¶ pod fiolet. Dodam ¿e nigdy nie malowa³am w³osów farbami tylu garnier, wellaton czy inne drogeryjne. Dzi¶ kupi³am Fanolê numer 12.0 ( zastanawia³am siê nad 11.2) na pude³ku jest napisane Super Blond plat. extra. Nie znam siê na tych numerkach. Czy jest szansa ¿e po tym 12.0 z wod± 12% w³osy nie wyjd± jakie¶ mega rude/ ¿ó³te lub co gorsza fioletowe/zielone/niebieskie?
19ewelina90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-16, 16:55   #340
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mam po Wellatonie rudy odrost i to wyj±tkowo brzydki
Nie próbowa³am takiej mieszanki z Joanny, ale farbowa³am dwa razy Szlachetn± per³± i za ka¿dym razem dobrze rozja¶nia³a odrost i nie zostawia³a ¿ó³tego odcienia, jednak na koñcach w³osy nadal by³y rudawe. Sama jestem ciekawa takiej mieszanki, choæ za drugim razem ta farba bardzo wysuszy³a mi w³osy. Na sam odrost j± mogê jeszcze na³o¿yæ, ale na ca³o¶æ ju¿ raczej nie, chyba ¿e na chwilê.
Hmmm moje w³osy s± w za³±czniku.Nie mam do¶wiadczenia wiêc nie wiem jak zakwalifikowaæ ten kolor do koñca Mia³a¶ równie¿ co¶ podobnego?Bo je¶li tak,to chyba faktycznie wypróbujê t± mieszankê.Bojê siê tylko czy na ¿ó³tym mi nie wyjdzie zielony po tym popielu ale chyba fakt,¿e na³o¿ê dwa refleksy,powinien sprawiæ,¿e ta per³a wybije ten popiel i nie zrobi zielonego nie?xd Kurczê stajê siê coraz g³upsza z tych farb
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150214_005.jpg (61,6 KB, 103 za³adowañ)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-17, 07:06   #341
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm moje w³osy s± w za³±czniku.Nie mam do¶wiadczenia wiêc nie wiem jak zakwalifikowaæ ten kolor do koñca Mia³a¶ równie¿ co¶ podobnego?Bo je¶li tak,to chyba faktycznie wypróbujê t± mieszankê.Bojê siê tylko czy na ¿ó³tym mi nie wyjdzie zielony po tym popielu ale chyba fakt,¿e na³o¿ê dwa refleksy,powinien sprawiæ,¿e ta per³a wybije ten popiel i nie zrobi zielonego nie?xd Kurczê stajê siê coraz g³upsza z tych farb

Ale jeste¶ ¶liczna, tak na marginesie

Ja mia³am mniej ¿ó³te ni¿ Ty, bardziej wpada³y w rude. Czym uda³o Ci siê tak rozja¶niæ w³osy i z jakiego koloru schodzi³a¶?

Wydaje mi siê, ¿e mieszanka nie powinna daæ zieleni, ale nie mam pewno¶ci wydaje mi siê, ¿e ten popiel z Joanny jest mocno popielaty, mo¿e lepiej sprawdzi³aby siê ju¿ jaka¶ gotowa mieszanka, np. 10.21? No i chyba koñcówki masz bardziej ¿ó³te? najpierw na³o¿y³abym na koñcówki, potem odrost (sam odrost!) i na koniec na 10-15 minut na ca³o¶æ.


Cytat:
Napisane przez 19ewelina90 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond. Od paru lat rozja¶niam w³osy. Kilka lat malowa³am farb±: farmawita numer 901 lub 902 z wod± 9% b±dz12%. Niestety farby tej ju¿ nigdzie nie mogê dostaæ. Pani w sklepie poleci³a mi farbê fanola. Malowa³am ju¿ ni± kilka razy i za ka¿dym razem innym kolorem. Zawsze odrost wychodzi ¿ó³ty/rudawy, raz nawet co¶ pod fiolet. Dodam ¿e nigdy nie malowa³am w³osów farbami tylu garnier, wellaton czy inne drogeryjne. Dzi¶ kupi³am Fanolê numer 12.0 ( zastanawia³am siê nad 11.2) na pude³ku jest napisane Super Blond plat. extra. Nie znam siê na tych numerkach. Czy jest szansa ¿e po tym 12.0 z wod± 12% w³osy nie wyjd± jakie¶ mega rude/ ¿ó³te lub co gorsza fioletowe/zielone/niebieskie?
A jaki masz teraz kolor w³osów? napisa³a¶ tylko jakie masz naturalne, ale ¿e rozja¶niasz. Jest to jasny blond, bardzo jasny? ciep³y, zimny odcieñ?

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-17 o 07:07
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 12:20   #342
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jeste¶ ¶liczna, tak na marginesie

Ja mia³am mniej ¿ó³te ni¿ Ty, bardziej wpada³y w rude. Czym uda³o Ci siê tak rozja¶niæ w³osy i z jakiego koloru schodzi³a¶?

Wydaje mi siê, ¿e mieszanka nie powinna daæ zieleni, ale nie mam pewno¶ci wydaje mi siê, ¿e ten popiel z Joanny jest mocno popielaty, mo¿e lepiej sprawdzi³aby siê ju¿ jaka¶ gotowa mieszanka, np. 10.21? No i chyba koñcówki masz bardziej ¿ó³te? najpierw na³o¿y³abym na koñcówki, potem odrost (sam odrost!) i na koniec na 10-15 minut na ca³o¶æ
Dziêkujê Ci bardzo,chocia¿ nie czujê siê tak do koñca w tym kurczaku

Rozja¶nia³am w³osy k±piel± rozja¶niaj±c±,3 razy j± robi³am,3 dni pod rz±d,ale nie dodawa³am od¿ywki tylko szamponu samego.Rozja¶niacz Matrix,oxy 9% Stapiz.Trzeciego dnia,na sam koniec,pofarbowa³am siê Wellatonem 12/0 i tadaaam mam to co mam na g³owie xd

Rozja¶nia³am z mojego naturalnego koloru(ostatnio farbowa³am Garnierem bez amoniaku w lipcu),taki jaki mam na zdjêciu w avatarze i w za³±czniku(zrobi³am specjalnie zdjêcie 'przed')

Kupi³am ju¿ Szlachetn± Per³ê ale zlata³am wszystkie markety w okolicy i nigdzie nie ma cholernego popielu.Wieczorem jeszcze jadê do Kauflandu mo¿e tam znajdê t± farbê.Kiedy¶ by³o pe³no ich we wszystkich osiedlowych sklepikach,szkoda ¿e teraz mamy same markety i sklepiki poupada³y
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150212_001.jpg (58,8 KB, 57 za³adowañ)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-17, 16:03   #343
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci bardzo,chocia¿ nie czujê siê tak do koñca w tym kurczaku

Rozja¶nia³am w³osy k±piel± rozja¶niaj±c±,3 razy j± robi³am,3 dni pod rz±d,ale nie dodawa³am od¿ywki tylko szamponu samego.Rozja¶niacz Matrix,oxy 9% Stapiz.Trzeciego dnia,na sam koniec,pofarbowa³am siê Wellatonem 12/0 i tadaaam mam to co mam na g³owie xd

Rozja¶nia³am z mojego naturalnego koloru(ostatnio farbowa³am Garnierem bez amoniaku w lipcu),taki jaki mam na zdjêciu w avatarze i w za³±czniku(zrobi³am specjalnie zdjêcie 'przed')

Kupi³am ju¿ Szlachetn± Per³ê ale zlata³am wszystkie markety w okolicy i nigdzie nie ma cholernego popielu.Wieczorem jeszcze jadê do Kauflandu mo¿e tam znajdê t± farbê.Kiedy¶ by³o pe³no ich we wszystkich osiedlowych sklepikach,szkoda ¿e teraz mamy same markety i sklepiki poupada³y
£adnie Ci rozja¶ni³o

Szkoda, szkoda. Ale o ile mnie pamiêæ nie myli to chyba w Tesco jest te¿ ta farba. Ja nie mam pewno¶ci, jak Twój kurczak zareaguje na ten popiel... mo¿e lepiej najpierw zagasiæ ¿ó³æ Szlachetn± per³± (ona te¿ ma trochê popielu), a potem skorygowaæ tym popielem, ale tylko na chwilê (rozrobiony z szamponem, zmlaskowaæ). Tak sobie dumam tylko.... wiêc miej na uwadze, ¿e to eksperyment bêdzie
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-17, 16:18   #344
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
£adnie Ci rozja¶ni³o

Szkoda, szkoda. Ale o ile mnie pamiêæ nie myli to chyba w Tesco jest te¿ ta farba. Ja nie mam pewno¶ci, jak Twój kurczak zareaguje na ten popiel... mo¿e lepiej najpierw zagasiæ ¿ó³æ Szlachetn± per³± (ona te¿ ma trochê popielu), a potem skorygowaæ tym popielem, ale tylko na chwilê (rozrobiony z szamponem, zmlaskowaæ). Tak sobie dumam tylko.... wiêc miej na uwadze, ¿e to eksperyment bêdzie
Szkoda ¿e Tesco mam bardzo daleko od siebie...ale pok³adam nadziejê ¿e w innych du¿ych hipermarketach te¿ j± znajdê.

Chcê zrobiæ mieszankê per³y i popielu-ale nie pó³ na pó³,tylko 1,5 opakowania per³y i 0,5 opakowania popielu.To chyba najbezpieczniejsze rozwi±zanie Dam jutro rano albo jeszcze dzi¶ wieczorem zdjêcia,jak to wysz³o.Sama jestem ciekawa
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-17, 17:53   #345
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda ¿e Tesco mam bardzo daleko od siebie...ale pok³adam nadziejê ¿e w innych du¿ych hipermarketach te¿ j± znajdê.

Chcê zrobiæ mieszankê per³y i popielu-ale nie pó³ na pó³,tylko 1,5 opakowania per³y i 0,5 opakowania popielu.To chyba najbezpieczniejsze rozwi±zanie Dam jutro rano albo jeszcze dzi¶ wieczorem zdjêcia,jak to wysz³o.Sama jestem ciekawa
Ja te¿ jestem bardzo ciekawa
Daj koniecznie znaæ jak wysz³o
Trzymam kciuki, ¿eby by³o dobrze
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 06:13   #346
19ewelina90
Raczkowanie
 
Avatar 19ewelina90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jeste¶ ¶liczna, tak na marginesie

Ja mia³am mniej ¿ó³te ni¿ Ty, bardziej wpada³y w rude. Czym uda³o Ci siê tak rozja¶niæ w³osy i z jakiego koloru schodzi³a¶?

Wydaje mi siê, ¿e mieszanka nie powinna daæ zieleni, ale nie mam pewno¶ci wydaje mi siê, ¿e ten popiel z Joanny jest mocno popielaty, mo¿e lepiej sprawdzi³aby siê ju¿ jaka¶ gotowa mieszanka, np. 10.21? No i chyba koñcówki masz bardziej ¿ó³te? najpierw na³o¿y³abym na koñcówki, potem odrost (sam odrost!) i na koniec na 10-15 minut na ca³o¶æ.




A jaki masz teraz kolor w³osów? napisa³a¶ tylko jakie masz naturalne, ale ¿e rozja¶niasz. Jest to jasny blond, bardzo jasny? ciep³y, zimny odcieñ?
dodaje swoje zdjêcia, to jest raczej bardzo jasny blond ( chociaz jak widaæ na zdjêciach to te¿ zale¿y od ¶wiat³a, na ka¿dym ten kolor inaczej wyszed³) a moje naturalne to taki typowy ( ja na niego mówiê pasztetowy) ciemny blond

Dodam jeszcze ¿e przed ¶lubem mia³am w³osy malowane u fryzjerki, ona na ten odrost który wszed³ ¿ó³ty/rudy na³o¿y³a mi jak±¶ farbê, a pó¼niej jeszcze balsam koloryzuj±cy na ca³e w³osy, ale to mnie trochê kasy kosztowa³o, co miesi±c szkoda mi tyle kasy wydawaæ, dlatego kombinujê sama

i dlatego te¿ w³a¶nie zastanawiam siê czy ta farba, któr± kupi³am : Fanola 12.0 bêdzie dobra

10477564_809737079045180_5692818641977135464_o.jpg

10714334_845419965476592_5872448144260860528_o.jpg

10991656_515397931932731_5751834047006489946_o.jpg

Edytowane przez 19ewelina90
Czas edycji: 2015-02-18 o 06:17
19ewelina90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 10:32   #347
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez 19ewelina90 Poka¿ wiadomo¶æ
dodaje swoje zdjêcia, to jest raczej bardzo jasny blond ( chociaz jak widaæ na zdjêciach to te¿ zale¿y od ¶wiat³a, na ka¿dym ten kolor inaczej wyszed³) a moje naturalne to taki typowy ( ja na niego mówiê pasztetowy) ciemny blond

Dodam jeszcze ¿e przed ¶lubem mia³am w³osy malowane u fryzjerki, ona na ten odrost który wszed³ ¿ó³ty/rudy na³o¿y³a mi jak±¶ farbê, a pó¼niej jeszcze balsam koloryzuj±cy na ca³e w³osy, ale to mnie trochê kasy kosztowa³o, co miesi±c szkoda mi tyle kasy wydawaæ, dlatego kombinujê sama

i dlatego te¿ w³a¶nie zastanawiam siê czy ta farba, któr± kupi³am : Fanola 12.0 bêdzie dobra
Wydaje mi siê, ¿e na taki kolor i odrost, mo¿esz bezpiecznie k³a¶æ 12/0, nie s±dzê, ¿eby wysz³y zielone, ale z ¿ó³tym/rudawym to nigdy nie wiadomo choæ 12% woda jest silna i powinna dobrze rozja¶niæ.
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 16:10   #348
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomo¶ci: 1 960
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez 19ewelina90 Poka¿ wiadomo¶æ
Dodam jeszcze ¿e przed ¶lubem mia³am w³osy malowane u fryzjerki, ona na ten odrost który wszed³ ¿ó³ty/rudy na³o¿y³a mi jak±¶ farbê, a pó¼niej jeszcze balsam koloryzuj±cy na ca³e w³osy, ale to mnie trochê kasy kosztowa³o, co miesi±c szkoda mi tyle kasy wydawaæ, dlatego kombinujê sama
- tyle powiem w kwestii zdjêcia ¶rodkowego ze ¶lubu. Rewelacyjny kolor w³osów (baaaardzo naturalny, ciemniejszy u nasady, no rewelka) i to upiêcie! Nie widaæ tony lakieru, a mega objêto¶æ, no za¶liniê zaraz klawiaturê! PRZEPIÊKNIE WYGL¡DASZ!

A tak z ciekawo¶ci - ile wtedy zap³aci³a¶ fryzjerce za ca³± operacjê?
__________________
lubiê knedle

olaaa99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 16:24   #349
19ewelina90
Raczkowanie
 
Avatar 19ewelina90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Poka¿ wiadomo¶æ
- tyle powiem w kwestii zdjêcia ¶rodkowego ze ¶lubu. Rewelacyjny kolor w³osów (baaaardzo naturalny, ciemniejszy u nasady, no rewelka) i to upiêcie! Nie widaæ tony lakieru, a mega objêto¶æ, no za¶liniê zaraz klawiaturê! PRZEPIÊKNIE WYGL¡DASZ!

A tak z ciekawo¶ci - ile wtedy zap³aci³a¶ fryzjerce za ca³± operacjê?
hehe dziêkujê,
zap³aci³am 240 z³, ten kolor by³ super ale teraz znowu jak maluje odrosty to wychodz± mi ¿ó³to-rude
19ewelina90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 16:31   #350
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

te¿ tak mia³am. przy pierwszym farbowaniu (poziom 12, 9% oxy, 55 minut) i tak by³y lekko z³ote. dopiero przy kolejnym farba chwyta³a idealnie. ewentualnie mog³aby¶ je wstêpnie na moment rozja¶niæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 17:08   #351
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ jestem bardzo ciekawa
Daj koniecznie znaæ jak wysz³o
Trzymam kciuki, ¿eby by³o dobrze
Ok,jestem po farbowaniu,niestety mimo odwiedzenia 10(!) sklepów,nie uda³o mi siê dostaæ go³êbiego popielu.Zamiast tego wziê³am srebrny py³,pomy¶la³am ¿e raz kozie ¶mieræ Z efektu jestem bardzo zadowolona,wprawdzie w dalszym ci±gu przebija rudo¶æ,ale ju¿ jest bardziej zgaszona,a per³a na odro¶cie wygl±da po prostu przepiêknie.Nastêpne farbowanko planujê za tydzieñ,jak ju¿ dorwê gdzie¶ ten cholerny popiel
Te zdjêcie w sztucznym ¶wietle jest trochê przek³amane,bo w³osy wydaj± siê bardziej ¿ó³te ni¿ s± w ¶wietle dziennym(zdjêcie odrostu).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150218_001.jpg (63,9 KB, 78 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150218_020.jpg (73,3 KB, 70 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150218_009.jpg (80,7 KB, 71 za³adowañ)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 17:48   #352
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Ok,jestem po farbowaniu,niestety mimo odwiedzenia 10(!) sklepów,nie uda³o mi siê dostaæ go³êbiego popielu.Zamiast tego wziê³am srebrny py³,pomy¶la³am ¿e raz kozie ¶mieræ Z efektu jestem bardzo zadowolona,wprawdzie w dalszym ci±gu przebija rudo¶æ,ale ju¿ jest bardziej zgaszona,a per³a na odro¶cie wygl±da po prostu przepiêknie.Nastêpne farbowanko planujê za tydzieñ,jak ju¿ dorwê gdzie¶ ten cholerny popiel
Te zdjêcie w sztucznym ¶wietle jest trochê przek³amane,bo w³osy wydaj± siê bardziej ¿ó³te ni¿ s± w ¶wietle dziennym(zdjêcie odrostu).
Na pierwszym zdjêciu bardzo fajnie wysz³o!
Na innych wybija jeszcze ¿ó³æ. Za pierwszym razem kurczaka to siê na pewno nie da zabiæ, mo¿e do Wielkanocy siê uda

A próbowa³a¶ gencjany? ja dzi¶ te¿ poeksperymentowa³am

Zrobi³am p³ukankê z 2% wodnego roztworu gencjany i moczy³am w tym w³osy kilka minut. Naprawdê nie¼le ¶ci±gnê³o ¿ó³æ! P³ukanka jednak lepiej dzia³a ni¿ maseczka z gencjan±.
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 19:52   #353
19ewelina90
Raczkowanie
 
Avatar 19ewelina90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny jestem po pomalowaniu odrostów i póki co jestem zadowolona, dawno nie wyszed³ mi taki kolor ( zbli¿ony do reszty w³osów). Zobaczymy czy jutro, w ¶wietle dziennym te¿ tak fajnie wygl±da. Dodam zdjêcia, na jednym ja i moje naturalne w³osy czyli kolor odrostów, reszta- efekt malowania, tylko ¶wiat³o sztuczne

SL372897.jpg

DSC_0331.jpg

DSC_0333.jpg

DSC_0335.jpg

wyró¿niaj± mi siê ja¶niejsze pasemka, to chyba dlatego ¿e mia³am kiedy¶ regularnie robiony baleja¿ i te pasemka jasne zosta³y. Czy mo¿na to jako¶ wyrównaæ? U¿ywam fioletowego szamponu z joanny, ale on sprawia ¿e te s³absze w³osy rzeczywi¶cie siê rozja¶niaj± a te przy g³owie bardziej siê wyró¿niaj± i pozostaj± ¿ó³te

Edytowane przez 19ewelina90
Czas edycji: 2015-02-18 o 19:54
19ewelina90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 07:26   #354
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Na pierwszym zdjêciu bardzo fajnie wysz³o!
Na innych wybija jeszcze ¿ó³æ. Za pierwszym razem kurczaka to siê na pewno nie da zabiæ, mo¿e do Wielkanocy siê uda

A próbowa³a¶ gencjany? ja dzi¶ te¿ poeksperymentowa³am

Zrobi³am p³ukankê z 2% wodnego roztworu gencjany i moczy³am w tym w³osy kilka minut. Naprawdê nie¼le ¶ci±gnê³o ¿ó³æ! P³ukanka jednak lepiej dzia³a ni¿ maseczka z gencjan±.
No w³a¶nie te pierwsze zdjêcie odrostów jest w ¶wietle dziennym i wtedy to wygl±da naprawdê ¶wietnie.¯ó³æ i lekki rudawy mam nadal niestety na d³ugo¶ci.My¶la³am w³a¶nie o gencjanie,ale jako¶ wcze¶niej nie by³am przekonana,jako ¿e mia³am jednak mocniej rude te koñce.Nie wyszed³by mi kolor szmaty do pod³ogi gdybym na rudy po³o¿y³a t± maskê lub p³ukankê z gencjan±?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 09:37   #355
forgotten tower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Poka¿ wiadomo¶æ
- tyle powiem w kwestii zdjêcia ¶rodkowego ze ¶lubu. Rewelacyjny kolor w³osów (baaaardzo naturalny, ciemniejszy u nasady, no rewelka) i to upiêcie! Nie widaæ tony lakieru, a mega objêto¶æ, no za¶liniê zaraz klawiaturê! PRZEPIÊKNIE WYGL¡DASZ!
to samo pomy¶la³am gdy ujrza³am to zdjêcie piêkne w³osy!

Tinajero poka¿ siê wreszcie

A ja siê do mojej rudo¶ci przyzwyczai³am ju¿ chyba, bo mi nie przeszkadza. A w ¶wietle sztucznym czy tu¿ przy oknie b.mi siê kolor podoba. Tylko za dnia z dala od okna s± najbardziej rudawe i tylko wtedy mi przeszkadzaj±. W ³azience mam farby na 2 opcje - do poja¶nienia 2 Joanny (srebrny py³ + szlachetna per³a), albo do lekkiego przyciemnienia: 2x wellaton ¶redni blond... Wiêc mam srodki do dzia³ania m±¿ ju¿ na mnie patrzy jak na stukniêt±
forgotten tower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 09:58   #356
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka¿ wiadomo¶æ
to samo pomy¶la³am gdy ujrza³am to zdjêcie piêkne w³osy!

Tinajero poka¿ siê wreszcie

A ja siê do mojej rudo¶ci przyzwyczai³am ju¿ chyba, bo mi nie przeszkadza. A w ¶wietle sztucznym czy tu¿ przy oknie b.mi siê kolor podoba. Tylko za dnia z dala od okna s± najbardziej rudawe i tylko wtedy mi przeszkadzaj±. W ³azience mam farby na 2 opcje - do poja¶nienia 2 Joanny (srebrny py³ + szlachetna per³a), albo do lekkiego przyciemnienia: 2x wellaton ¶redni blond... Wiêc mam srodki do dzia³ania m±¿ ju¿ na mnie patrzy jak na stukniêt±
Srebrny py³ i szlachetna per³a to nieszczególnie dobre po³±czenie,przynajmniej u mnie nie zadzia³a³o do koñca.Po weekendzie farbujê siê go³êbim popielem+szlachetn± per³± i tak te¿ Tobie radzê Mój T¯ ci±gle mówi ¿e mi w koñcu wszystkie w³osy wypadn±...no ale ma racjê, 3 k±piele rozja¶niaj±ce i dwa farbowania w jednym tygodniu to faktycznie jest hardkor
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 10:02   #357
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Ok,jestem po farbowaniu,niestety mimo odwiedzenia 10(!) sklepów,nie uda³o mi siê dostaæ go³êbiego popielu.Zamiast tego wziê³am srebrny py³,pomy¶la³am ¿e raz kozie ¶mieræ Z efektu jestem bardzo zadowolona,wprawdzie w dalszym ci±gu przebija rudo¶æ,ale ju¿ jest bardziej zgaszona,a per³a na odro¶cie wygl±da po prostu przepiêknie.Nastêpne farbowanko planujê za tydzieñ,jak ju¿ dorwê gdzie¶ ten cholerny popiel
Te zdjêcie w sztucznym ¶wietle jest trochê przek³amane,bo w³osy wydaj± siê bardziej ¿ó³te ni¿ s± w ¶wietle dziennym(zdjêcie odrostu).
No i super. Bardziej z³oto chyba jest, wiêc je¶li bêdziesz robiæ z popielem, zdecydowanie daj wiêcej per³y.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 10:58   #358
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka¿ wiadomo¶æ
Tinajero poka¿ siê wreszcie
hehe mo¿e na dniach znajdzie siê czas na strzelanie fotek

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie te pierwsze zdjêcie odrostów jest w ¶wietle dziennym i wtedy to wygl±da naprawdê ¶wietnie.¯ó³æ i lekki rudawy mam nadal niestety na d³ugo¶ci.My¶la³am w³a¶nie o gencjanie,ale jako¶ wcze¶niej nie by³am przekonana,jako ¿e mia³am jednak mocniej rude te koñce.Nie wyszed³by mi kolor szmaty do pod³ogi gdybym na rudy po³o¿y³a t± maskê lub p³ukankê z gencjan±?
Nie s±dzê, aczkolwiek wszystko jest mo¿liwe
Ja kolor szmaty mia³am tylko po p³ukance z Deli, czy Celi i szamponie Silver z Joanny.

Dzi¶ za dnia stwierdzam, ¿e p³ukanka z gencjany ca³kowicie usunê³a ¿ó³æ, miejscami jestem nawet siwa, wnioskujê, ¿e przesadzi³am z ilo¶ci± gencjany

Maska z ni±, nie sprawdzi³a siê a¿ tak dobrze. Nawet odrost mi ju¿ nie przeszkadza, jest znacznie mniej rudy i ¿ó³ty.

Musisz spróbowaæ, ostatecznie siê sp³ucze
Tylko zacznij od malutkiej ilo¶ci i ew. stopniowo dodawaj wiêcej gencjany.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-02-19 o 11:01
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 11:17   #359
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomo¶ci: 1 960
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja jestem po trzykrotnym myciu w³osów porzeczkow± Joann± - w³osy na d³ugo¶ci super wych³odzi³o i poja¶nia³y (dzisiaj wrêcz po zdjêciu rêcznika mia³am wra¿enie, ¿e zalatuj± fioletem), ale tej rudo¶ci na odrostach nie och³odzi³y tak mocno, jak chcia³am. Nie mieni siê on ju¿ tak na rudo, jak wcze¶niej, ale my¶la³am, ¿e trochê bardziej kolor siê zmieni. Dodatkowo z uwagi na wiêkszy kontrast, mam wra¿enie, ¿e odrost bardziej rzuca siê w oczy ni¿ wcze¶niej. Pozostaje mi odczekanie jeszcze z 3 tygodni i wypróbowania na odro¶cie innej mieszanki farb, z wiêksz± ilo¶ci± popielu.
__________________
lubiê knedle


Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2015-02-19 o 11:18
olaaa99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 12:42   #360
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem po trzykrotnym myciu w³osów porzeczkow± Joann± - w³osy na d³ugo¶ci super wych³odzi³o i poja¶nia³y (dzisiaj wrêcz po zdjêciu rêcznika mia³am wra¿enie, ¿e zalatuj± fioletem), ale tej rudo¶ci na odrostach nie och³odzi³y tak mocno, jak chcia³am. Nie mieni siê on ju¿ tak na rudo, jak wcze¶niej, ale my¶la³am, ¿e trochê bardziej kolor siê zmieni. Dodatkowo z uwagi na wiêkszy kontrast, mam wra¿enie, ¿e odrost bardziej rzuca siê w oczy ni¿ wcze¶niej. Pozostaje mi odczekanie jeszcze z 3 tygodni i wypróbowania na odro¶cie innej mieszanki farb, z wiêksz± ilo¶ci± popielu.
A jak kondycja w³osów po tym szamponie? ile trzyma³a¶?
Wypróbujê go chyba ile zap³aci³a¶ za niego w Hebe?
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.