Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-05-11, 22:33   #61
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez addda Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê do³±czyæ?
Musze zrzuciæ ok 20 kg. Wa¿ê teraz 83kg przy wzro¶cie 160cm - masakra jaka¶ :banghead:
od dwóch tygodni jestem na diecie Pla¿ Po³udniowych i zaczê³am biegaæ a nienawidzê wszelkiej aktywno¶ci fizycznej :banghead: wiec i tak jest dobrze.
Ale i tak potrzebuje wsparcia...

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pewnie! Witamy .
Od dwóch tygodni? I jak Ci idzie? Jak samopoczucie? Jeste¶ na tej fazie, gdzie siê☠nie je ¿adnych owoców itd?
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 23:11   #62
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Nooo ale dzisiaj ju¿ ostatni dzieñ i od jutra dodaje wêgle, czyli nareszcie owsianka na sniadanie :p
Wlasciwie idzie ok, zgrzeszylam tylko (hmm albo a¿) kilkoma lampkami wina. Naprawdê chce schudn±æ i nie poddam siê tak szybko

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
addda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 00:40   #63
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez addda Poka¿ wiadomo¶æ
Nooo ale dzisiaj ju¿ ostatni dzieñ i od jutra dodaje wêgle, czyli nareszcie owsianka na sniadanie :p
Wlasciwie idzie ok, zgrzeszylam tylko (hmm albo a¿) kilkoma lampkami wina. Naprawdê chce schudn±æ i nie poddam siê tak szybko

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
Ja póki co nie mogê odstawiæ s³odyczy na wiêcej ni¿ jeden dzieñ, a co dopiero owoców ... Poza tym ba³abym siê,☠¿e po w³±czeniu znowu wêgli ju¿ nie bêdzie tak ³atwo.
Ale podziwiam,☠¿e wytrwa³a¶ i oby tak dalej w takim razie!
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 04:14   #64
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez lindziorr Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczyny! jestem tutaj od niedawna, do koñca nie obczai³am jeszcze tego forum ale widzê ze w koñcu znalazlam w±tek który mnie interesuje Ostatnimi czasy znowu przyty³am... ale teraz tak potwornie siê czujê ¿e jak tylko popatrzê na siebie w lusterku to a¿ mi siê p³akaæ chce ¿e mozna sie do takiego stanu doprowadzic... lubie jesc... czasem dopada mnie niepohamowana ochota na slodycze ze mog³abym ca³y czas jesc tylko s³odkie znacie pewnie to uczucie najgorsze teraz jest w tym to ¿e nie mam jakiejs takiej motywacji zeby zaczac cos w tym kierunku robic zeby sobie pomoc bo mam takie mysli ze znowu mi sie nie uda wa¿e cos ok 85kg przy wzroscie 166... sporo... ale najgorsze jest to ze okropnie sie czuje chcia³abym dowiedzieæ siê jaki macie sposób na oszukanie g³odu? moze stosowa³yscie jakies suplementy ktore wam w tym pomog³y (tak wiem ze wiekszosc dziala na zasadzie placebo
Witam serdecznie, zostañ z nami jak najd³u¿ej tu na pewno znajdziesz wsparcie. Wszystie mamy podobny problem, du¿o kg do zrzucenia, my¶lê, ¿e nasze wskazówki Ci pomog±.

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
ArcymoneQ spokojnie jeden dzieñ poluzowania pasa nie spowoduje,¿e waga skoczy w górê. nale¿y nam siê chwila wytchnienia i nie przejmowania siê kaloriami
Masz racjê, zreszt± zaczynam nowy tydzieñ, a do pi±tkowego wa¿enia jest daleko. Powinno byæ dobrze

Cytat:
Napisane przez addda Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê do³±czyæ?
Musze zrzuciæ ok 20 kg. Wa¿ê teraz 83kg przy wzro¶cie 160cm - masakra jaka¶ :banghead:
od dwóch tygodni jestem na diecie Pla¿ Po³udniowych i zaczê³am biegaæ a nienawidzê wszelkiej aktywno¶ci fizycznej :banghead: wiec i tak jest dobrze.
Ale i tak potrzebuje wsparcia...

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Du¿o tu nas takich, niski wzrost a sporo kg musi znikn±æ, z nami dasz radê, ja przy tym wzro¶cie zaczyna³am od 88kg a ju¿ mam 10 mniej.
Proponujê Ci zastosowaæ inn± dietê M¯ - najprostrza i najlepsza!


PS. Dziewczyny jaka ja jestem zmotywowana, ca³a grupa, z któr± studiujê zaua¿y³a ró¿nicê i chwali³a mnie strasznie. Do tego obieca³am im, ¿eby czekali na kolejne efekty. Ahh jak wspaniale jest us³yszeæ s³owa "ale¶ Ty schud³a" , "Jak to robisz"
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 05:52   #65
Prannie
Raczkowanie
 
Avatar Prannie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam kisiel w³asnej roboty

http://www.wielkiezarcie.com/recipe34957.html

Osobi¶cie nie lubiê kisielów ani budyniów

Wczoraj mia³am dzieñ dziecka piwko+popcorn
a od dzi¶ powrót do ¶cis³ego pilnowania siê i æwiczeñ
Dziêki, nie omieszkam spróbowaæ. Ja sobie wczoraj te¿ popu¶ci³am. A¿ wstyd siê przyznaæ - 12 kawa³ków du¿ej czekolady

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Cytat:
Napisane przez lindziorr Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczyny! jestem tutaj od niedawna, do koñca nie obczai³am jeszcze tego forum ale widzê ze w koñcu znalazlam w±tek który mnie interesuje Ostatnimi czasy znowu przyty³am... ale teraz tak potwornie siê czujê ¿e jak tylko popatrzê na siebie w lusterku to a¿ mi siê p³akaæ chce ¿e mozna sie do takiego stanu doprowadzic... lubie jesc... czasem dopada mnie niepohamowana ochota na slodycze ze mog³abym ca³y czas jesc tylko s³odkie znacie pewnie to uczucie najgorsze teraz jest w tym to ¿e nie mam jakiejs takiej motywacji zeby zaczac cos w tym kierunku robic zeby sobie pomoc bo mam takie mysli ze znowu mi sie nie uda wa¿e cos ok 85kg przy wzroscie 166... sporo... ale najgorsze jest to ze okropnie sie czuje chcia³abym dowiedzieæ siê jaki macie sposób na oszukanie g³odu? moze stosowa³yscie jakies suplementy ktore wam w tym pomog³y (tak wiem ze wiekszosc dziala na zasadzie placebo
Witaj. U mnie trochê pomaga picie du¿ej ilo¶ci herbaty (czerwona, zielona, yerba). Gdzie¶ czyta³am, ¿e nie zawsze, kiedy chce siê je¶æ - chodzi o jedzenie. Mózg wysy³a podobny sygna³ w przypadku g³odu i pragnienia.

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ


ja ³yka³am chrom ale na mnie nie dzia³a³,ocet jab³kowy pi³am namiêtnie- te¿ nie pomóg³,aplefit-zamiennik octu-te¿ nic, aquaslim .......
mog³abym tak bez koñca.... szkoda w±troby-przekona³am siê o tym
Dla samej zmiany samopoczucia warto siê staraæ.
Sk±d my to znamy [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez addda Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê do³±czyæ?
Musze zrzuciæ ok 20 kg. Wa¿ê teraz 83kg przy wzro¶cie 160cm - masakra jaka¶ :banghead:
od dwóch tygodni jestem na diecie Pla¿ Po³udniowych i zaczê³am biegaæ a nienawidzê wszelkiej aktywno¶ci fizycznej :banghead: wiec i tak jest dobrze.
Ale i tak potrzebuje wsparcia...

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witaj! I jakie s± efekty tej dietki? Tzn, ile schud³a¶?

Edytowane przez Prannie
Czas edycji: 2014-05-12 o 05:54
Prannie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 09:24   #66
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witaj addda
Razem damy radê i pokonamy nasze s³abo¶ci.

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, ustalamy jaki¶ jeden dzieñ tygodnia, kiedy bêdziemy siê wa¿yæ? Zrobi³abym tabelkê i mia³yby¶my mo¿e wiêksz± motywacjê. Co Wy na to?
Dobry sposób motywowania
Bêdziemy prowadziæ wy¶cigi zbrojeñ na kilogramy

Cytat:
PS. Dziewczyny jaka ja jestem zmotywowana, ca³a grupa, z któr± studiujê zaua¿y³a ró¿nicê i chwali³a mnie strasznie. Do tego obieca³am im, ¿eby czekali na kolejne efekty. Ahh jak wspaniale jest us³yszeæ s³owa "ale¶ Ty schud³a" , "Jak to robisz"
To jest chyba najprzyjemniejszy moment pracy nad sob±,podziw innych i komplementy nad now± figur±
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 11:32   #67
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj addda
Razem damy radê i pokonamy nasze s³abo¶ci.


Dobry sposób motywowania
Bêdziemy prowadziæ wy¶cigi zbrojeñ na kilogramy
Ja proponujê pi±tek, w weekend zdarza mi siê troszkê wiêcej zje¶æ, ale w ci±gu tych piêciu dni nadrabiam æwiczeniami i gubiê wszystko. Dziêki temu nie stresujê siê tak mocno tymi dodatkowymi zjadanymi kaloriami
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 12:19   #68
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja proponujê pi±tek, w weekend zdarza mi siê troszkê wiêcej zje¶æ, ale w ci±gu tych piêciu dni nadrabiam æwiczeniami i gubiê wszystko. Dziêki temu nie stresujê siê tak mocno tymi dodatkowymi zjadanymi kaloriami
Podpisuje siê pod tym obiema rêkami.
Dzisiaj zwa¿y³am siê po szaleñstwie weekendowym i jest mnie 1kg mniej
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:04   #69
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

No i super, pi±tek to dobry dzieñ.

A teraz moje dzisiejsze menu
¦niadanie - kromka chleba z kotlecikiem
¦niadanie II - 3 piero¿ki
Obiad - rosolek z kluskami
Obiad II - 4 ziemniaki, kotlet mielony, buraczki (czêsto bêd± siê pojawiaæ bo uwielbiam je robiæ i zjadaæ)
Dzi¶ dodatkowo herbata czerwona

Dodatkowo niestety wsadzi³am w siebie ³y¿kê sa³atki warzywnej, oraz 4 ma³e kawa³ki ¶ledzia po kaszubsku. No ale mam nadzijê, ¿e posz³o to w niepamiêæ poniewa¿ na samym wio¶larzu zgubi³am ponad 200 kalorii.
Mo¿e dzi¶ siê prze³amiê i zrobiê jeszcze "skalpel" po nim schodzi jakie¶ 500 kalorii je¶li siê wszystko wykona - ja liczê na 200-300!
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:04   #70
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

cze¶c serduszka ,wkoñcu trafi³am w odpowiednie miejsce
pisa³am na innym w±tku ale tam raczej rozmowy schodz± na zakupy i plotki wiec pozwolê sie do³±czyc
otó¿ .....wkoñcu miarka sie przebra³a!wyl±dowa³am u lekarza na bóle pleców i nóg;(prykas? Musze schun±c 20kilo!!!!!
pytanie jak....? jak teraz po zimie wysz³o cielsko 91kg! aaaaa wstyd siê przyznawac ale og³aszam tu i ówdzie ¿e wa¿e cholerne 91kilo! w³asnie by siê wstydziæ tej wagi i co¶ z tym zrobic
jestem zdeterminowana i chce wygladaæ jak kiedys ! za³±czam zdjeicia ale w ubraniu bo na golasa nie mam a¿ tyle odwagi i zachêcam do pokazania sie do pokazania efektów jakie ju¿ zdo³a³y¶cie osi±gn±æ ,mobilizujmy sie nawzajem wierzê ze to pomaga,,dla mnie fotografia to ¶wietna motywacja!
nie s±dzi³am ¿e tak wygladam! w lustrze tego nie widac
w pi±tek by³am na 1 treningu ovaball& p³aski brzuch mój 1wysi³ek 1,5 h i 30min si³ka bie¿nia ,rower,steper ka¿de po 10min, w sobote mia³am extra zakwasy brzucha ,bo na pocz±tek to do¶c duzo! ale za³e³am i bedê chodzi³a codziennie! karnet na si³ke kupiony,dieta w trakcie, cel? 69kilo!!!! a do zrzucenia 22! czas? wierzê na na moje 33 urodzinki 25wrzesnia wbijê sie w extra kiecke! o osi±gach bêdê na bierz±co informowa³a ,zamierzam nagraæ filmik który zamieszcze w necie po uzykaniu wymarzonej wagi! robiê juz dokumentacjê zdjeciow± dzi¶ o 8:15 by³am na si³ce steper,bie¿nia 1h25min suuuuuuuuper siê czujê bardzo wypocona ,i jaka¶ taka lzejsza? do tego nie mam zadnej diety opracowanej przez dietetyka ,nie potrafie trzymac siê jad³ospisu wiec zaopatrzy³am sie w zdrow± zywnosc oczywiscie odrzuci³am bia³y chleb,ziemiaki ,napoje gazowane ,s³odycze,cukry ,t³uszcze duzo warzyw! owoc tylko rano i na 2 sniadanie! nie pije masakrycznie duzo wody ,bo niby siê nie powinno sk³adamy siê z 80% wody wiec trza to wypocic jak kto¶ jest z Bydgoszczy czy okolic zapraszam na wspólne treningi

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-06-10 o 15:57
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:09   #71
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
No i super, pi±tek to dobry dzieñ.

A teraz moje dzisiejsze menu
¦niadanie - kromka chleba z kotlecikiem
¦niadanie II - 3 piero¿ki
Obiad - rosolek z kluskami
Obiad II - 4 ziemniaki, kotlet mielony, buraczki (czêsto bêd± siê pojawiaæ bo uwielbiam je robiæ i zjadaæ)
Dzi¶ dodatkowo herbata czerwona

Dodatkowo niestety wsadzi³am w siebie ³y¿kê sa³atki warzywnej, oraz 4 ma³e kawa³ki ¶ledzia po kaszubsku. No ale mam nadzijê, ¿e posz³o to w niepamiêæ poniewa¿ na samym wio¶larzu zgubi³am ponad 200 kalorii.
Mo¿e dzi¶ siê prze³amiê i zrobiê jeszcze "skalpel" po nim schodzi jakie¶ 500 kalorii je¶li siê wszystko wykona - ja liczê na 200-300!
hej nie chcê sie wtr±caæ ale na sniadanie kotlet??? a na 2 sniadanie piero¿ki? ,rosó³ jest t³usty,ziemniaki i kotlet nmnielony odpada! zdrowo diewczyny ,zdrowo warzywa sa³ata pomidory ogórasy na sniadanie a nie kotlety

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

moje sniadanie:
kromka razowego chlebka i 2 ³uzki owsianki
2 sniadanie
jab³ko
obiad:
1-4 fileta ugotowana z pietruch± i koprem
1pomidor
1/2 ogóra sw.
4 rzodkiewki
3 lisie sa³aty lodowej
5 ³yzek jogurtu naturalnego jako sos do miesa
mmmmniam warzywami te¿ mozna sie najesc do syta,sama nie sadzi³am naprawde!
zachecam tez do porannych treningów! z racji i¿ czujê ze w ciagu dnia nie mam si³y ¿eby zbyt duzo zjesc bo fajnnie od rana poruszone s± mie¶nie brzucha i nie chce siê je¶c.

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-05-12 o 14:12
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 14:19   #72
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
hej nie chcê sie wtr±caæ ale na sniadanie kotlet??? a na 2 sniadanie piero¿ki? ,rosó³ jest t³usty,ziemniaki i kotlet nmnielony odpada! zdrowo diewczyny ,zdrowo warzywa sa³ata pomidory ogórasy na sniadanie a nie kotlety
Tak wiem nie powinnam, ale wsta³am dzi¶ o 4.30 a o 5.oo musia³am wyj¶c wiêc tak na szybko z³apa³am co¶ i w³o¿y³am w kromkê, jesli za¶ chodzi o piero¿ki to s± to takie kupowane w sklepie, bardzo czêsto je jem. Inne potrawy z opisanych tutaj te¿ goszcz± u mnie prawie co tydzieñ.
No i jeszcze jedna bardzo istotna sprawa, ktora pewnie Ci umknê³a nie wprowadzi³am ¿adnej diety, poprostu mniej jem. A skoro przynosi to rezultaty to nie mam zamiaru nic zmieniaæ.
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:24   #73
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Tak wiem nie powinnam, ale wsta³am dzi¶ o 4.30 a o 5.oo musia³am wyj¶c wiêc tak na szybko z³apa³am co¶ i w³o¿y³am w kromkê, jesli za¶ chodzi o piero¿ki to s± to takie kupowane w sklepie, bardzo czêsto je jem. Inne potrawy z opisanych tutaj te¿ goszcz± u mnie prawie co tydzieñ.
No i jeszcze jedna bardzo istotna sprawa, ktora pewnie Ci umknê³a nie wprowadzi³am ¿adnej diety, poprostu mniej jem. A skoro przynosi to rezultaty to nie mam zamiaru nic zmieniaæ.
ok rozumiem,Ka¿da z nas ma inne spalanie inny metabolizm
na mnie akurat M¯ nie dzia³a³o
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:30   #74
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Oczywi¶cie nie piszê, ¿e tak jak jem bêdê jad³a zawsze, zmieniam swoje nawyki, ale wolno. Nie chcê doprowadziæ do efektu jojo, wiesz jak jest... odmawiasz sobie czego¶, a potem nagle jak siê na to rzucasz to umiaru nie masz.
Ja postanowi³am zmniejszyæ porcje posi³ków jakie zjadam, nie istnieje ju¿ dla mnie du¿y talerz obiadowy i chleb po 12.oo. S³odyczy w ogóle nie jem, ale z jednym siê z Tob± zgodzê... kotlet na ¶niadanie to pora¿ka , na pewno siê poprawiê, to zdarzy³o siê wyj±tkowo, normalnie na mojej kanapce l±duje jaki¶ nabia³ i warzywko.
Jutro bêdzie lepiej.
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:36   #75
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie nie piszê, ¿e tak jak jem bêdê jad³a zawsze, zmieniam swoje nawyki, ale wolno. Nie chcê doprowadziæ do efektu jojo, wiesz jak jest... odmawiasz sobie czego¶, a potem nagle jak siê na to rzucasz to umiaru nie masz.
Ja postanowi³am zmniejszyæ porcje posi³ków jakie zjadam, nie istnieje ju¿ dla mnie du¿y talerz obiadowy i chleb po 12.oo. S³odyczy w ogóle nie jem, ale z jednym siê z Tob± zgodzê... kotlet na ¶niadanie to pora¿ka , na pewno siê poprawiê, to zdarzy³o siê wyj±tkowo, normalnie na mojej kanapce l±duje jaki¶ nabia³ i warzywko.
Jutro bêdzie lepiej.
Najlepsze jest to ze ja NIGDY nie obzera³am sie fastfoodami,s³odyczami itp... nawet obiadu jad³am mniej od mojego 3 latka poprostu u mnie brak ruchu przez 3 lata od porodu zrobi³ swoje,ale co tam,ogarne³am sie i dzia³am! A tobie Reniu gratulujê wyniku jaki juz osi±gne³a¶
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:39   #76
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶c serduszka ,wkoñcu trafi³am w odpowiednie miejsce
pisa³am na innym w±tku ale tam raczej rozmowy schodz± na zakupy i plotki wiec pozwolê sie do³±czyc
otó¿ .....wkoñcu miarka sie przebra³a!wyl±dowa³am u lekarza na bóle pleców i nóg;(prykas? Musze schun±c 20kilo!!!!!
pytanie jak....? jak teraz po zimie wysz³o cielsko 91kg! aaaaa wstyd siê przyznawac ale og³aszam tu i ówdzie ¿e wa¿e cholerne 91kilo! w³asnie by siê wstydziæ tej wagi i co¶ z tym zrobic
jestem zdeterminowana i chce wygladaæ jak kiedys ! za³±czam zdjeicia ale w ubraniu bo na golasa nie mam a¿ tyle odwagi i zachêcam do pokazania sie do pokazania efektów jakie ju¿ zdo³a³y¶cie osi±gn±æ ,mobilizujmy sie nawzajem wierzê ze to pomaga,,dla mnie fotografia to ¶wietna motywacja!
nie s±dzi³am ¿e tak wygladam! w lustrze tego nie widac
w pi±tek by³am na 1 treningu ovaball& p³aski brzuch mój 1wysi³ek 1,5 h i 30min si³ka bie¿nia ,rower,steper ka¿de po 10min, w sobote mia³am extra zakwasy brzucha ,bo na pocz±tek to do¶c duzo! ale za³e³am i bedê chodzi³a codziennie! karnet na si³ke kupiony,dieta w trakcie, cel? 69kilo!!!! a do zrzucenia 22! czas? wierzê na na moje 33 urodzinki 25wrzesnia wbijê sie w extra kiecke! o osi±gach bêdê na bierz±co informowa³a ,zamierzam nagraæ filmik który zamieszcze w necie po uzykaniu wymarzonej wagi! robiê juz dokumentacjê zdjeciow± dzi¶ o 8:15 by³am na si³ce steper,bie¿nia 1h25min suuuuuuuuper siê czujê bardzo wypocona ,i jaka¶ taka lzejsza? do tego nie mam zadnej diety opracowanej przez dietetyka ,nie potrafie trzymac siê jad³ospisu wiec zaopatrzy³am sie w zdrow± zywnosc oczywiscie odrzuci³am bia³y chleb,ziemiaki ,napoje gazowane ,s³odycze,cukry ,t³uszcze duzo warzyw! owoc tylko rano i na 2 sniadanie! nie pije masakrycznie duzo wody ,bo niby siê nie powinno sk³adamy siê z 80% wody wiec trza to wypocic jak kto¶ jest z Bydgoszczy czy okolic zapraszam na wspólne treningi
Witaj w naszych skromnych progach
Razem damy radê.
Szczerze to chyba wiêkszo¶æ z nas stosuje M¯, bo wszystko inne zawiod³o jak mam siê mêczyæ odchudzaj±c to dziêkuje bardzo za taka katorgê-nie raz to przerabia³am i rezygnowa³am. Codziennie spa³am ok 800kcl a staram siê je¶æ nie wiêcej ni¿ 1500kcl, jedynie wyeliminowa³am ca³kowicie fast fody,chipsy i s³odycze,alko pojawia siê okazjonalnie,ale za to staram siê nie zapijaæ s³odkimi napojami i unikam drinków
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 14:46   #77
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
Najlepsze jest to ze ja NIGDY nie obzera³am sie fastfoodami,s³odyczami itp... nawet obiadu jad³am mniej od mojego 3 latka poprostu u mnie brak ruchu przez 3 lata od porodu zrobi³ swoje,ale co tam,ogarne³am sie i dzia³am! A tobie Reniu gratulujê wyniku jaki juz osi±gne³a¶
Je¶li chodzi o fastfoody to samo je sobie przygotowujê, raz na jaki¶ czas zrobiê pizze i zjem z niej jeden kawa³ek, albo przygotujê hamburgera. Staram siê nie jadaæ na mie¶cie, a je¶li ju¿ muszê to wybieram bar z domowymi obiadami.
Co wiêcej te¿ mam 3 latkê w domu i te¿ staram siê je¶æ nie wiêcej ni¿ ona, wiêc mamy podobnie. Tylko, ¿e u mnie jest du¿y problem z sma¿onym, od najm³odszych lat rodzice wpychali we mnie t³uste dania nie daj±c ani grama surówki. Sama muszê to zmieniaæ i jest mi niezwykle trudno przyzwyczaiæ siê do nowych produktów.
A ile Ty masz wzrostu?
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto

Edytowane przez ArcymoneQ
Czas edycji: 2014-05-12 o 14:48
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:01   #78
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj w naszych skromnych progach
Razem damy radê.
Szczerze to chyba wiêkszo¶æ z nas stosuje M¯, bo wszystko inne zawiod³o jak mam siê mêczyæ odchudzaj±c to dziêkuje bardzo za taka katorgê-nie raz to przerabia³am i rezygnowa³am. Codziennie spa³am ok 800kcl a staram siê je¶æ nie wiêcej ni¿ 1500kcl, jedynie wyeliminowa³am ca³kowicie fast fody,chipsy i s³odycze,alko pojawia siê okazjonalnie,ale za to staram siê nie zapijaæ s³odkimi napojami i unikam drinków
Dziekujê za powitanie wiesz ja nie uwa¿am ze zdrowe odzywianie sie jest katorg±,
mo¿na sie naje¶c warzywami i gotowanym miesem pysznie przyzadzonym Ja np. sniadania nie zjem w ca³o¶ci bo nie dam rady a np 2 kromki razowca ,jajko gotowane ,1/3 ogórka i pomidorek 1/2 szkl mleka i 1/2 jab³ka zawsze co¶ zostawie na tale¿u ,i uwa¿am poranne treningi za strza³ w 10! w moim przypadku ,nie twierdzê ze nie zjem czego¶ innego za jaki¶ tam czas,bo tego nie wiem ale jak zjem to dok³adam cwiaczenia wiem te¿ ¿e jak zacznê ograniczac tylko jedzenie do momentu po¿±danej wagi to zacznê jesc normalnie i przytyje spowrotem nienauczona innego odzywiania
przeczyta³am mnóstwo reportazy w ostatnich kilku dniach i filmików na you tube ¿e tylko zmiana nawyków zywieniowych GWARANRUJE twa³y Sukces! zamierzam go osi±gni±c

http://www.youtube.com/watch?v=zgrcZtsWorI

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o fastfoody to samo je sobie przygotowujê, raz na jaki¶ czas zrobiê pizze i zjem z niej jeden kawa³ek, albo przygotujê hamburgera. Staram siê nie jadaæ na mie¶cie, a je¶li ju¿ muszê to wybieram bar z domowymi obiadami.
Co wiêcej te¿ mam 3 latkê w domu i te¿ staram siê je¶æ nie wiêcej ni¿ ona, wiêc mamy podobnie. Tylko, ¿e u mnie jest du¿y problem z sma¿onym, od najm³odszych lat rodzice wpychali we mnie t³uste dania nie daj±c ani grama surówki. Sama muszê to zmieniaæ i jest mi niezwykle trudno przyzwyczaiæ siê do nowych produktów.
A ile Ty masz wzrostu?
znam to z domu ci±gle mieso smazone tylko ¿e moja mamcia obiadu bez surówki sobie nie wyobra¿a³a wiec u mnie to surówka na talerzu górowa³a od zawsze, tez lubie miesko sma¿one kto nie lubi? ale mozna z grila zrobiæ albo wynalaz³am na ruszcie w piekarniku t³uszcz wytopi siê i jest lepsze ,narazie gotujê miecho,befsztylki na patelni na ³y¿ce oliwy ze szczypt± soli zio³owej i piprzu cytynowego mniam! ale bez panierki pczywiscie sma¿one ale zdrowe i te¿ pyszne! spróbujcie ,mój T¯ wyzera³ mi z tale¿a Ja mam 169cm wzrostu,foto zamiesi³am powy¿ej a diubek mój i tak jest w niniaturce
co do fastfoodów domowych lubiê zrobic rolo warzywka i sos jogurtowy i miesko grillowane na patelni z ³y¿k± oliwy ,niegdy nie zywi³am sie fastfoodami jak ju¿ co¶ zjad³am to w podró¿y

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-05-12 o 15:05
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:09   #79
Tobisz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekujê za powitanie wiesz ja nie uwa¿am ze zdrowe odzywianie sie jest katorg±,
mo¿na sie naje¶c warzywami i gotowanym miesem pysznie przyzadzonym Ja np. sniadania nie zjem w ca³o¶ci bo nie dam rady a np 2 kromki razowca ,jajko gotowane ,1/3 ogórka i pomidorek 1/2 szkl mleka i 1/2 jab³ka zawsze co¶ zostawie na tale¿u ,i uwa¿am poranne treningi za strza³ w 10! w moim przypadku ,nie twierdzê ze nie zjem czego¶ innego za jaki¶ tam czas,bo tego nie wiem ale jak zjem to dok³adam cwiaczenia wiem te¿ ¿e jak zacznê ograniczac tylko jedzenie do momentu po¿±danej wagi to zacznê jesc normalnie i przytyje spowrotem nienauczona innego odzywiania
przeczyta³am mnóstwo reportazy w ostatnich kilku dniach i filmików na you tube ¿e tylko zmiana nawyków zywieniowych GWARANRUJE twa³y Sukces! zamierzam go osi±gni±c

http://www.youtube.com/watch?v=zgrcZtsWorI[COLOR="Silver"]
Zgadza siê, nie trzeba siê g³odziæ, ale wystarczy po prostu zacz±æ je¶æ tak jak nasz organizm tego wymaga, czyli tak ¿eby zacz±³ spalaæ tkankê t³uszczow±, a nie j± gromadziæ. Mo¿na je¶æ zdrowo, skutecznie i bezpiecznie i cieszyæ siê jedz±c to zdrowe jedzenie. To jest zamiana starych, z³ych nawyków na nowe, które nie tylko pozwalaj± nam schudn±æ i utrzymaæ t± wagê na kolejne miesi±ce, ale przede wszystkim poprawiaj± nasze zdrowie.

Je¶li chodzi o æwiczenia rano, to bardzo dobry pomys³.
Przede wszystkim w ten sposób poprawiamy metabolizm, a po za tym Ci, którzy æwicz± rano znacznie lepiej ¶pi± ni¿ Ci którzy robi± to wieczorem.

Oprócz tego æwicz±c rano mo¿emy liczyæ na poprawê koncentracji i zwiêkszon± jasno¶æ umys³u, jeste¶my wtedy przez ca³y dzieñ bardziej efektywni.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Tobisz5
Czas edycji: 2014-05-12 o 15:10
Tobisz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 15:19   #80
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Ka¿da z nas ma swoj± receptê na sukces,wa¿ne aby dzia³aæ z w³asnym sumieniem i siê nie poddawaæ.
Zapewne w wyborze swojej metody odchudzania kierujemy siê w wiêkszo¶ci do¶wiadczeniem. Wiem,¿e ¿adne diety nie gwarantuj± zdrowych rezultatów.
Ruch jest podstawa ka¿dego sukcesu+minimalna zmiana nawyków.
Metod± prób i b³êdów odnajdujemy swój z³oty ¶rodek

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Tobisz5 Poka¿ wiadomo¶æ

Je¶li chodzi o æwiczenia rano, to bardzo dobry pomys³.
Przede wszystkim w ten sposób poprawiamy metabolizm, a po za tym Ci, którzy æwicz± rano znacznie lepiej ¶pi± ni¿ Ci którzy robi± to wieczorem.

Oprócz tego æwicz±c rano mo¿emy liczyæ na poprawê koncentracji i zwiêkszon± jasno¶æ umys³u, jeste¶my wtedy przez ca³y dzieñ bardziej efektywni.
Mam 3 sesje æwiczeñ po 45 minut 10,15 i 18
i od k±t æwiczê to przesta³am cierpieæ na bezsenno¶æ,mo¿e to te¿ zas³uga l¿ejszych kolacji i tego,¿e jem ostatni posi³ek ok 3 godziny przed snem
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:36   #81
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Go³dap
Wiadomo¶ci: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am ciekawy artyku³
http://jak.gazeta.pl/jak/pytanie/49162

Niektóre propozycje mnie sam± zainteresowa³y


Dziêkujê

Cebuli te¿ nie mogê, ani sosu sojowego, a resztê znam

korzystam z marynat, wydobywaj± aromat, ale prawd± jest ¿e ciê¿ko sól zast±piæ

chocia¿ albo zmienia mi siê smak, albo siê przyzwyczai³am, bo zaczyna mi coraz bardziej smakowac

i po odstawieniu soli wyostrzy³ mi siê wêch

dziêkujê ci jeszcze raz za artyku³
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przed³u¿ania Paznokci Metod± ¯elow±, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 15:41   #82
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Mangdzia23 nie ma za co
Z sola jest jak z cukrem powoli trzeba odzwyczajaæ siê od jej smaku. Powiem Ci,¿e cukier ca³kowicie zmienia/zabija smak herbaty na pewno podobnie jest z sol±
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:12   #83
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Go³dap
Wiadomo¶ci: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Ms_E Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze kto¶ musi byæ nowy, ja tam do³±czy³am miesi±c temu :p ale ok, dobrych wyników Wam ¿yczê


Dziêki, i wzajemnie

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
A jakie s± najwa¿niejsze tezy twojego programu odchudzania?

Takie g³ówne to 28dni trzymania diety plus suplementacja w okre¶lony sposób by zacz±³ siê produkowaæ hormon w przysadce mózgowej odpowiedzialny za dobre funkcjonowanie wszystkich hormonów w organizmie

ja chcê ten cykl powtórzyæ 3razy

brak soli, glutaminianu sodu, bez cukru, bez glutenu, bez cebuli

dieta proteinowa w sumie z zielenin±

mogê w okre¶lony sposób je¶æ drób, ryby, owoce morza, zielone warzywa, jogurt który sama robiê, woda która ma poni¿ej 4 mg sodu

do¶æ rygorystyczna, ale jak tak poszuka³am wsparcia w internecie to okaza³o sie ze sporo mozna zrobic z tych moich skladników

jem sniadanie a potem 3 obiady

¿ujê ka¿dy kês 32razy

takie s± g³ówne za³o¿enia

mam nadziejê ze wytrwam


cia³o zmienia siê niesamowicie, od pocz±tku zgubi³am ju¿ 10kg
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przed³u¿ania Paznokci Metod± ¯elow±, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:16   #84
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, i wzajemnie

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------




Takie g³ówne to 28dni trzymania diety plus suplementacja w okre¶lony sposób by zacz±³ siê produkowaæ hormon w przysadce mózgowej odpowiedzialny za dobre funkcjonowanie wszystkich hormonów w organizmie

ja chcê ten cykl powtórzyæ 3razy

brak soli, glutaminianu sodu, bez cukru, bez glutenu, bez cebuli

dieta proteinowa w sumie z zielenin±

mogê w okre¶lony sposób je¶æ drób, ryby, owoce morza, zielone warzywa, jogurt który sama robiê, woda która ma poni¿ej 4 mg sodu

do¶æ rygorystyczna, ale jak tak poszuka³am wsparcia w internecie to okaza³o sie ze sporo mozna zrobic z tych moich skladników

jem sniadanie a potem 3 obiady

¿ujê ka¿dy kês 32razy

takie s± g³ówne za³o¿enia

mam nadziejê ze wytrwam


cia³o zmienia siê niesamowicie, od pocz±tku zgubi³am ju¿ 10kg
Jasne ¿e wytwasz~! GRATULUJÊ osi±gniêæ
nied³ugo wszytkie tu bêdziemy fit
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:24   #85
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Go³dap
Wiadomo¶ci: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Prannie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy Wy siê wa¿ycie siê codziennie, bo ja to robiê, ale to chyba nie ma sensu. Po ka¿dym zwa¿eniu albo mam dobry humor, bo cokolwiek spad³o, albo chodzê "zafukana", bo przyby³o.
Aha - u mnie na ¶niadanko - pajdka chlebka swojskiego z mozarell±. Na drugie mam zamiar zrobiæ zamiast du¿ego jogurtu owocowego, jogurt grecki z jednym kiwi i z p³atkami z b³onnikiem. Chyba dobra zamiana, co>?

ArcymoneQ, a du¿o tej herbaty pijesz (czerwonej)? Ja staram siê piæ codziennie czerwon±, zielon± i yerbê, ale efektów - je¶li chodzi o odchudzanie - zero. Pijê tego sporo - jedyny plus to bardzo dobre wyniki krwi. Z ciekawo¶ci zrobi³am, ¿eby sprawdziæ, czy czego¶ tam nie wyp³uka³o

Ja siê wa¿ê i mierzê codziennie, mam dzienniczek taki i tam wpisujê sobie wagê i pomiary

nie wiedzia³am ¿e na grupie mo¿na wpisywaæ co siê jad³o

¶niadanie dzi¶
300ml jogurtu fitline, plus ³y¿ka s³onecznika plus ³y¿ka siemienia lnianego
plus jajecznica na suchej patelni a 15minut pó¿niej 100ml ¶wie¿o wyci¶niêty sok z pomarañczy

II sniadanie
2 zrazy drobiowe z ogórkiem
plus cukinia z miêskiem drobiowym, razem 150g miêsa i 150gram zieleniny

na obiad bêdzie
cukinia z miêskiem znowu, potem winogrona i kolacja albo zrazy albo cukinia, bo nie umiem gotowaæ 3 obiadów dziennie

mo¿e na zapas bedê robiæ???

zielone dni na moim programie s± fajne, gorzej z bia³ymi, dlatego szukam inspiracji w ró¿nych zio³ach, by smak zmieniaæ
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przed³u¿ania Paznokci Metod± ¯elow±, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:27   #86
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

No to smacznego
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3400.jpg (90,1 KB, 23 za³adowañ)
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:42   #87
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Go³dap
Wiadomo¶ci: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Tak czytam ca³y w±tek i widzê ¿e macie za cele zej¶æ do 50kg, kilka z Was

a to tak mo¿na?
to zale¿y od wzrostu, no nie?

ja mam 173cm, to jak policzyæ idealn± wagê?
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przed³u¿ania Paznokci Metod± ¯elow±, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:45   #88
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ

PS. Dziewczyny jaka ja jestem zmotywowana, ca³a grupa, z któr± studiujê zaua¿y³a ró¿nicê i chwali³a mnie strasznie. Do tego obieca³am im, ¿eby czekali na kolejne efekty. Ahh jak wspaniale jest us³yszeæ s³owa "ale¶ Ty schud³a" , "Jak to robisz"
super!
Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶c serduszka ,wkoñcu trafi³am w odpowiednie miejsce
pisa³am na innym w±tku ale tam raczej rozmowy schodz± na zakupy i plotki wiec pozwolê sie do³±czyc
otó¿ .....wkoñcu miarka sie przebra³a!wyl±dowa³am u lekarza na bóle pleców i nóg;(prykas? Musze schun±c 20kilo!!!!!
pytanie jak....? jak teraz po zimie wysz³o cielsko 91kg! aaaaa wstyd siê przyznawac ale og³aszam tu i ówdzie ¿e wa¿e cholerne 91kilo! w³asnie by siê wstydziæ tej wagi i co¶ z tym zrobic
jestem zdeterminowana i chce wygladaæ jak kiedys ! za³±czam zdjeicia ale w ubraniu bo na golasa nie mam a¿ tyle odwagi i zachêcam do pokazania sie do pokazania efektów jakie ju¿ zdo³a³y¶cie osi±gn±æ ,mobilizujmy sie nawzajem wierzê ze to pomaga,,dla mnie fotografia to ¶wietna motywacja!
nie s±dzi³am ¿e tak wygladam! w lustrze tego nie widac
w pi±tek by³am na 1 treningu ovaball& p³aski brzuch mój 1wysi³ek 1,5 h i 30min si³ka bie¿nia ,rower,steper ka¿de po 10min, w sobote mia³am extra zakwasy brzucha ,bo na pocz±tek to do¶c duzo! ale za³e³am i bedê chodzi³a codziennie! karnet na si³ke kupiony,dieta w trakcie, cel? 69kilo!!!! a do zrzucenia 22! czas? wierzê na na moje 33 urodzinki 25wrzesnia wbijê sie w extra kiecke! o osi±gach bêdê na bierz±co informowa³a ,zamierzam nagraæ filmik który zamieszcze w necie po uzykaniu wymarzonej wagi! robiê juz dokumentacjê zdjeciow± dzi¶ o 8:15 by³am na si³ce steper,bie¿nia 1h25min suuuuuuuuper siê czujê bardzo wypocona ,i jaka¶ taka lzejsza? do tego nie mam zadnej diety opracowanej przez dietetyka ,nie potrafie trzymac siê jad³ospisu wiec zaopatrzy³am sie w zdrow± zywnosc oczywiscie odrzuci³am bia³y chleb,ziemiaki ,napoje gazowane ,s³odycze,cukry ,t³uszcze duzo warzyw! owoc tylko rano i na 2 sniadanie! nie pije masakrycznie duzo wody ,bo niby siê nie powinno sk³adamy siê z 80% wody wiec trza to wypocic jak kto¶ jest z Bydgoszczy czy okolic zapraszam na wspólne treningi
Witamy . Szczerze to nie wygl±dasz na 91kg na tym zdjêciu. Ile masz wzrostu? Widzê, ¿e motywacja jest ogromna, ¶wietnie!



Dziewczyny - w takim razie bêdê robiæ tabelkê i bêdziemy siê wa¿yæ w pi±tki! Proszê o podanie mi danych: nick, wzrost, waga pocz±tkowa, waga aktualna, cel


---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak czytam ca³y w±tek i widzê ¿e macie za cele zej¶æ do 50kg, kilka z Was

a to tak mo¿na?
to zale¿y od wzrostu, no nie?

ja mam 173cm, to jak policzyæ idealn± wagê?
Wszystko mo¿na . Ja mam 163 cm wzrostu, wiêc akurat moje wymarzone 52-55kg to jest taka waga w sam raz (jak tyle wa¿y³am to wygl±da³am super).

Teoretycznie wg BMI dla Twojego wzrostu Waga prawid³owa: od 58.4 kg do 74.5 kg
Natomiast nie nale¿y siê tego tak sztywno trzymaæ . Najwa¿niejsze jest zdrowie i wymiary i jak my siê z dan±☠wag± czujemy!
__________________




Edytowane przez Melonade
Czas edycji: 2014-05-12 o 17:47
Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:54   #89
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny - w takim razie bêdê robiæ tabelkê i bêdziemy siê wa¿yæ w pi±tki! Proszê o podanie mi danych: nick, wzrost, waga pocz±tkowa, waga aktualna, cel
wys³a³am Ci wiadomo¶æ z moimi danymi
a tak zapytam z ciekawo¶ci tabelka bêdzie tylko wagowa?
bo my¶la³am te¿ nad mierzeniem pas,uda,pupa,biust
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:54   #90
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

[QUOTE=Melonade;46422641] super!


Witamy . Szczerze to nie wygl±dasz na 91kg na tym zdjêciu. Ile masz wzrostu? Widzê, ¿e motywacja jest ogromna, ¶wietnie!


169cm 91kg jestem nabitym klopsem szerokie ramiona w±skie biodra,niektóre wa¿ace mniej o 10kg wygladaj± grubiej,tzn wylewaja sie im boki czy podwójna broda .. to chyba zalezy od kosci,ja jestem do¶c ko¶cista nawet jak by³am szczup³a i wa¿y³am 64kg a wizualnie szprycha
co do tabeli to EXTRA pomys³
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.