Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kochane czy dołączeniamy do wątki Odchowalniowych?
Tak 1 7,69%
Nie 12 92,31%
Głosujący: 13. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 16:27   #31
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Jestem Było super, piękna pogoda, narobiłam zdjęć Nawet zamek w Ojcowie zaliczony z Natankiem na rękach

Migotko ja też robiłam te kursy z PARP jak mi się nudziło M.in ten Profesjonalny Sekretariat
Ale Ty ambitna jesteś, też taka kiedyś byłam teraz myślę o powrocie do nauki języków, bo wszystko zapomniałam, a marzy mi się nauka chińskiego

Arletko ja cały czas myślę o jakimś biznesie internetowym, mam nadzieję, że za pół roku coś wymyślę, tyle sobie daję na odchowanie małego,a potem do dzieła Migotka ma rację rób kursy jak masz chwilę, bo to nic nie kosztuje

Mu to pięknie Ci się rozwinął biznes Po cichu zazdroszczę

Gianka no piękny Ojców, jest czego zazdrościć A mamy tam 30 km
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 16:35   #32
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Jestem Było super, piękna pogoda, narobiłam zdjęć Nawet zamek w Ojcowie zaliczony z Natankiem na rękach

Migotko ja też robiłam te kursy z PARP jak mi się nudziło M.in ten Profesjonalny Sekretariat
Ale Ty ambitna jesteś, też taka kiedyś byłam teraz myślę o powrocie do nauki języków, bo wszystko zapomniałam, a marzy mi się nauka chińskiego
Chińskiego? Podziwiam Łatwe były egzaminy w tym PARP? Fajnie, że wycieczka się udała
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 16:38   #33
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Migotko łatwe Ja sobie zapisywałam wszystkie najważniejsze informacje w wordzie i potem miałam ściągę
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 16:48   #34
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Lila właśnie też tak robię, zapisuję sobie w wordzie ważniejsze informacje
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 16:59   #35
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

nie chcę być czarnowidzem ale czy na pewno pracodawcy biorą pod uwagę certyfikaty z kursów elearnongowych?
osobiście raczej bym tą wiedzę sprawdziła w praktyce własnym testem, no ale w cv na pewno dobrze to wygląda i zawsze większa szansa żeby się wykazać podczas rozmowy.

Mysiu, kurde.. do kiedy tak będzie?

Iza jak tam u Ciebie? dawno zdjęć Domisia nie było

tz wrocil, muszę trochę ogarnąć pobojowisko bo jak Hania zaśnie chcę jechać na basen albo zrobić stopy (nie mogę się zdecydować )
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 17:23   #36
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Kluska jeden będzie brał to pod uwagę drugi nie, ale te kursy stają się coraz bardziej popularne więc może kiedyś będzie bardziej brane pod uwagę. Mi nic nie szkodzi, godzinkę dziennie mogę poświęcić na to
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 17:48   #37
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Dziewczynki witam w nowym-mam nadzieję szczęśliwym wątku. Wczoraj czytałam jak pisałam Wam relację z porodu i kilka stron po tym jak pisałam o maleńkim Kostusiu itd. wzruszyłam się powiem wam Był taki maleńki a teraz gada jak nakręcony i nawet sam z siebie mówi że mnie kocha Był taki maleńki a teraz to chłopisko co wszędzie biega i dzisiaj np.przeszedł obok mnie i dumny zakomunikował mi :"mamusia idę siusiu"Nie ważne że tego nie zrobił ale jest przesłodki. Wybaczcie że tylko o sobie dzisiaj ale miałam aktywny dzień i nie wiem teraz gdzie ręce włożyć.Będę później
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 17:54   #38
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
A ja mam kolejny ciężki dzień W sobotę prawdopodobnie znowu do pracy.
Już normalnie mi się chce
Współczujw
Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
nie chcę być czarnowidzem ale czy na pewno pracodawcy biorą pod uwagę certyfikaty z kursów elearnongowych?
osobiście raczej bym tą wiedzę sprawdziła w praktyce własnym testem, no ale w cv na pewno dobrze to wygląda i zawsze większa szansa żeby się wykazać podczas rozmowy.

Mysiu, kurde.. do kiedy tak będzie?

Iza jak tam u Ciebie? dawno zdjęć Domisia nie było

tz wrocil, muszę trochę ogarnąć pobojowisko bo jak Hania zaśnie chcę jechać na basen albo zrobić stopy (nie mogę się zdecydować )
Dziś jestem mega zmęczona.Dobrze że jutro piątek


Zdjęcia za chwile dodam na fb
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:12   #39
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Dobry wieczór

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

I ja się witam w nowym wątku! !

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Dzień w pracy. Z każdym tygodniem przybywa pacjentów więc siedzę dłużej. ..
Dziś od 10 do 16.30
Ale szybko zlecialo.
Tz coraz lepiej radzi sobie z młodym. Zauważa jego sygnały więc nie ma placzu i zaskoczenia że dziecko coś chce!
Ja dzięki temu spokojnie pracuje.
Dziś był z młodym u notariusza i w banku. I bardzo był grzeczny♡

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Ruda. Kostus jest przeslodki. Uwielbiam jak o nim piszesz♡

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Mu super że interes się kreci.
Brawo
A synek śliczny

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Kluska super że z tz ogarniacie Hanię tak że oboje macie czas na treningi.
W ogóle ostatnio chyba macie dobry czas co?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Mój tz też na basen chodził 3-4 razy w tygodniu. Bo mu kręgosłup nawalal od siedzenia na biurkiem i kierownicą. ..
Ale odkąd w firmie się sypnelo to czasu nie ma!

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Mysiu. Kurde niech to szlag. Pracujesz w korpo? Płacą ci chociaż nadgodziny?
Na pocieszenie. ..moja siostra od września pracuje 7 dni w tygodniu. Kończą kampanie i musi być.
Ale ona singielka i pracoholiczka hihi

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Idę usypiac młodego i będę ogarniać kolacje
A tz jeszcze nie ma. A jutro jedzie w okolice Krakowa. ..
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:22   #40
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

I ja się witam w nowym wątku! !

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Dzień w pracy. Z każdym tygodniem przybywa pacjentów więc siedzę dłużej. ..
Dziś od 10 do 16.30
Ale szybko zlecialo.
Tz coraz lepiej radzi sobie z młodym. Zauważa jego sygnały więc nie ma placzu i zaskoczenia że dziecko coś chce!
Ja dzięki temu spokojnie pracuje.
Dziś był z młodym u notariusza i w banku. I bardzo był grzeczny♡

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Ruda. Kostus jest przeslodki. Uwielbiam jak o nim piszesz♡

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Mu super że interes się kreci.
Brawo
A synek śliczny

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Kluska super że z tz ogarniacie Hanię tak że oboje macie czas na treningi.
W ogóle ostatnio chyba macie dobry czas co?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Mój tz też na basen chodził 3-4 razy w tygodniu. Bo mu kręgosłup nawalal od siedzenia na biurkiem i kierownicą. ..
Ale odkąd w firmie się sypnelo to czasu nie ma!

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Mysiu. Kurde niech to szlag. Pracujesz w korpo? Płacą ci chociaż nadgodziny?
Na pocieszenie. ..moja siostra od września pracuje 7 dni w tygodniu. Kończą kampanie i musi być.
Ale ona singielka i pracoholiczka hihi

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Idę usypiac młodego i będę ogarniać kolacje
A tz jeszcze nie ma. A jutro jedzie w okolice Krakowa. ..
Dobrze że młody z tżtem zaczeli się dogadywaćklask i:
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:51   #41
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Witam się i ja w nowym wątku.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 18:55   #42
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

migociu tak dokładnie str nie obejrzałam bo Lenka i komp próbowałąm zrobić, w wolnej chwili poczytam.

muszę pochwalić tz, jutro ide na impre z okazji dnia nauczyciela a tz bedzie siedział z Leną, miał jechac kosic a odmówił teściowi(wreszcie1!!!) no i mi mówi ze wykąpie Lenke (pierwszy raz) a nie wie ze ja na kapiel już wróce, ale niech tam sie trochę postresuje. uciekam laski,
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:30   #43
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Hej.
Wyszlam z pracy po 17. Jak tylko zeszlam ze schodow to sie poryczalam. Jakos mi sie nawarstwilo tego go.wna calego. Potem szybko wysmarkalam nosa i poszlam na spacer do parku. Bylo przyjemnie. Weszlam do hebe kupilam tusz jakis eveline zielony, zbaczymy co to za cudo.

Zophiee, tak to korpo. Irlandzki koncern.

Arletko, brawa dla tz. A Ty sie zrelaskuj i rozerwij troszeczke.

Izunia, kochan , tez jestes padnieta po pracy. Zycie jest podle z ta praca, co?

Dzisiaj juz pocwiczone. Sciahnelam sobie na pendrive wszystkie treningi jakie znalazlam z Mel B. Od jutra bede z nia cwiczyc. Codziennie inny sobie bede wybierac. Obym nie zeszla, bo jak na moja kondycje to one sa mordercze

Milego wieczoru.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:36   #44
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
migociu tak dokładnie str nie obejrzałam bo Lenka i komp próbowałąm zrobić, w wolnej chwili poczytam.

muszę pochwalić tz, jutro ide na impre z okazji dnia nauczyciela a tz bedzie siedział z Leną, miał jechac kosic a odmówił teściowi(wreszcie1!!!) no i mi mówi ze wykąpie Lenke (pierwszy raz) a nie wie ze ja na kapiel już wróce, ale niech tam sie trochę postresuje. uciekam laski,
Brawa dla tżta że się postawił.W końcu
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej.
Wyszlam z pracy po 17. Jak tylko zeszlam ze schodow to sie poryczalam. Jakos mi sie nawarstwilo tego go.wna calego. Potem szybko wysmarkalam nosa i poszlam na spacer do parku. Bylo przyjemnie. Weszlam do hebe kupilam tusz jakis eveline zielony, zbaczymy co to za cudo.

Zophiee, tak to korpo. Irlandzki koncern.

Arletko, brawa dla tz. A Ty sie zrelaskuj i rozerwij troszeczke.

Izunia, kochan , tez jestes padnieta po pracy. Zycie jest podle z ta praca, co?

Dzisiaj juz pocwiczone. Sciahnelam sobie na pendrive wszystkie treningi jakie znalazlam z Mel B. Od jutra bede z nia cwiczyc. Codziennie inny sobie bede wybierac. Obym nie zeszla, bo jak na moja kondycje to one sa mordercze

Milego wieczoru.
Mysiu przytulam cie mocno


Niestety jest podłe,ale co zrobić pracować trzeba.



Ja się żegnam i uciekam do łóżka.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:39   #45
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Zophie brawa dla TŻa no i Boryska, że taki grzeczny

Arletko brawa dla TŻa

Mysiu ściskam

Mały szaleje po łóżku i ani myśli iść spać

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Dobranoc,
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:19   #46
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Jestem i ja Zrobiłam peeling,nasmarowałam się balsamem,japę wysmarowałam grubą warstwą Olianu (czy jakoś tak) ,zrobiłam herbatkę i siedzę,nie chce mi się biegać,nie chce mi się ćwiczyć-ogólnie czuję się ch*jnie w swoim ciele

Izka jak mogłaś tak Domisia przed nami chować cudny jest

Mysia nie dziwię się że się zwyłaś to czasem dobrze robi o Hebe już nie wspomnę Mel B powiadasz... może też w końcu ruszę tą spasioną

Arletko dla TŻta,niech się chłopak hartuje

Kurde @powinna być lada dzieńoby przyszła o czasie
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:21   #47
12mu05
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 540
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Zophie brawa dla TŻa no i Boryska, że taki grzeczny

Arletko brawa dla TŻa

Mysiu ściskam

Mały szaleje po łóżku i ani myśli iść spać

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Dobranoc,


siemka

i ja witam się w nowym wątku

Prezes śpi więc rodzice działają

LILA fajnie że już się zastanawiasz nad jakimś internetowym biznesem w tych czasach to tak chyba najprościej coś osiągnąć

ja właśnie cały dzień wrzucam nowe rzeczy do sklepiku hihi

dla mnie najdziwiejsze było, że jak ja idę na zakupy to kupię sobie coś za parę euro, a jak robię zamówienia w hurtowniach to bez problemu wydaje po 2000-4000 euro ?!?!?

hahha

rozrzutna się zrobiłam ;-)


KLUSKA Szacun za motywację do ćwiczeń !! nie wiem gdzie Ty znajdujesz takie pokłady sił?!

MYSIA współczuję takiej harówy... ja przed ciążą rypałam po 10-11ha 6 dni w tygodniu

życzę mnóstwa sił!

IZUS Tobie również jak to gadają? " co nas nie zabije to..."


MIGOTKA fajne te kursy i faktycznie jak mówisz, nigdy nie wiadomo czy nam sie taki papier do czegoś nie sprzyda...

ARLETKA Chłop zbuntował się tatusiowi??? może to początek rewolucji???


ja też ze wsi jestem i wiem jakiego mają ludzie czasem p*i*e*r*d*o*l*c*a na punkcie roboty w polu

a gdzie życie? rodzina?
nie rozumiem takich maniaków
12mu05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:24   #48
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Mysiu ściskam mocno a co do tuszu to jeżeli chodzi o eveline extension volume to ja jestem z niego bardzo zadowolona jak na tak niską cenę, ostatnio płaciłam coś koło 11-12zł, a i mam jeszcze fioletowy


---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Ruda słodki Kostuś, uwielbiam jak o nim piszesz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:28   #49
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Heja, heja

Arletko to super, że tż zostaje i w końcu odmówił ojcu!!!

Mysia Biedna Ty z tą pracą, ale pomyśl że przyjdzie taki dzień i odpoczniesz od tego wszystkiego
Ja też dziś zaczęłam ćwiczyć z Ewką co prawda. No ale muszę od czegoś zacząć...

Izka masz prześlicznego synka

Ewcia Kostuś jest taki Kochany

PannoMagdo wolne dziś od Alvara??;>

Gianka pytałas o dziadka. Niestety jest coraz gorzej. Moja mama jak pracuje z cięzkimi przypadkami tak z tym sobie rady dac nie może. Dziadek nie może zrozumieć że choroba go rozkłada. Ma 83lata, w tamtym roku potrafił przejechać rowerem ok 20km + przejść spacerkiem ok 10 km. Do tego opieka nad wnukiem 7 lat gdzie wymyślali różne wariackie zabawy. A tu w ciągu 2 tyg go złapało.

Lila super dzien Zakładaj fb A jak Natanek po zupce??

Zophiee super, że mężulek się sprawuje

A wiecie że miałabym możliwość iść do pracy już od poniedziałku, ale nie ma z kim Oli zostawić Póki co na 3 miesiące...
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 20:41   #50
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Kasiu kurde dla dziadka to też ciężki czas skoro był aktywny a tu nagle takie coś A co to za praca?

Mu aż tyle kasy

Migociu jeszcze Ci się nie znudziło jak piszę o Pierdziochu? dzisiaj np. puścił bąka jak obok mnie przechodził a ja do niego :"o jej a co to było?" a on się zatrzymał i do mnie :"no buk"
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:45   #51
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Ruda nigdy mi się nie znudzi a teraz to już w ogóle jak zaczyna tak dużo mówić to będzie się z czego pośmiać
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:07   #52
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Ruda nigdy mi się nie znudzi a teraz to już w ogóle jak zaczyna tak dużo mówić to będzie się z czego pośmiać

To jest taki gaduła że nawet przez sen gada... czasem się modlę żeby się na sekundę zamknął
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:12   #53
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Kasia.. wolne od niego dziś. Ogólnie, dziś mój nie najlepszy dzień.. może jutro w k. się wygadam..
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:22   #54
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Ewcia BUK hahaha Hanka teraz jak puści bąka to od razu pierdzi ustami, patrzy na mnie i się śmieje

Zophieeno pięknie dają radę chłopaki

Mysiu kurde

Kasiu straszne to co piszesz o dziadku to musi być dla niego bardzo trudne no i dla Was, współczuję

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Zophiee siostra robi kampanie? toż to ziomalka moja

Arletko ale fajna imprezka będzie tż ma egzamin :

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Migotko jak ten teges?
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:23   #55
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

ja po basenie. muszę zapamiętać, żeby w czw nie jeździć bo jest trening i 3 tory zajęte
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:23   #56
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Kluska taki ten teges, że @ dzisiaj przyszła
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:25   #57
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Kasia.. wolne od niego dziś. Ogólnie, dziś mój nie najlepszy dzień.. może jutro w k. się wygadam..

Widziałam na fb

Klusia jak tam mąż? Grzeczny?
Kostello kręci się jak nie wiem masakra jakaś a ja non stop głodna
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:27   #58
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Kluska taki ten teges, że @ dzisiaj przyszła

może rzeczywiście zróbcie sobie miesiąc przerwy żeby się nie nakręcać
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:31   #59
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość

może rzeczywiście zróbcie sobie miesiąc przerwy żeby się nie nakręcać
Właśnie zrobimy, chciałabym na początku listopada umówić się na wizytę, tak żebym zdążyła przed następną @, a w tym cyklu to wspomagam się tylko wiesiołkiem.
Uciekam spać, dobranoc
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:50   #60
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIII

Wróciłam już do siebie, ale padnięta jestem. Jutro się odezwę. Szczególnie, że byłam na wizycie u gina i jestem zadowolona, dobry człowiek.
Branoc
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-03 18:44:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.