Ciężka pracca, ale jaka radocha :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 16:31   #1
emilkaraja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Red face

Ciężka pracca, ale jaka radocha :)


Witam!
Mam do Was pewne zapytanie, a mianowicie...
Moja mam pracuje w szkole podstawowej, w świetlicy szkolnej z dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych, od pewnych kilku lat terapeuci/ nauczyciele mają ogromny problem. Za każdym razem jak zbliżają sie święta/ imprezy okolicznościowe nażekają na brak funduszy, by sprawić dzieciakom frajde. Brak funduszy brak prezentów/nagród/ słodyczy. Pomyślałm sobie ostatnio zainspirowana wieloma wątkami tego typu o... darmowych próbkach, bądz jakiegoś rodzju darowiznach od firm produkujących słodycze.
Myślicie , czy by to wypaliło? Jak najlepiej to rozegrać?

Pomyślałam o napisańi w wordzie, z pomocą polonistki, ładnego tekstu z prośbą o przesłanie na adres szkoły jakichś słodyczy, czy gadzetów dla dzieci. Zapewnionioną mam prawdziwą pieczątke szkoły, i podpisy derekcji ( co załatwi moja mam) Wszystko zeskanuje i dołącze do listu.

Dużo firm ma teraz własne strony internetowe, rozesłanie tego po ich skrzynkach meilowych nie narazi mnie na koszty pocztowe, a wiadomości podochodzą szybciej i odpowiedzi jeszcze szybciej. Może tak być?

Wiem, że kierowniczki i dyrekcja, przed każym świętem( szczególnie Boże Narodzenie) szwędają sie bez skutku od firmy do firmy i nie uwierzycie, ale w tym roku tylko firma Solidarność ( słodycze) dała mały karton czekoladek. Carrefour, Leclerk, Kaufland nic nie dali. Kiedyś MOPS był bardziej ch*jny i dzieciaki dostawały paczki z prawdziwego zdarzenia, ale od około 5 lat coś kiepsko z ich ch*jnością i nie ma nic.... no może po jednej czekoladce. ( Często nauczyciele robią zrzute)
Tylko do jakich firm najlepiej powysyłać?

Uda się? Do jakich firm najlepiej to powysyłać?

Z góry dziekuj za pomoc i wzięciue udziału w dyskusji
emilkaraja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 23:45   #2
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Ciężka pracca, ale jaka radocha :)

Myślę, że fajny pomysł, producentów słodyczy jest masa... Można tez zrobic np. zbiórki w supermarketach
__________________
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burze minie… chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu - Vivian Green
Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa - Harriet Beecher Stowe
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.