Perfect Lady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-06, 21:35   #1
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój Życzeń
Wiadomości: 427
GG do Heksacyjanek
Lightbulb

Perfect Lady


Na kursie uczyłam się na produktach PL właśnie i wg mnie rewelacji nie ma. O ile akryle trzymają się nie najgorzej, to żele są po prostu tragedią. Nie wiem, może to moja w tym wina, chociaż nie zalewam skórek i staram się robić wszystko tak, jak należy, ale pazurki i tak odpadają.

A co Wy sądzicie o tych produktach? Z tego co zauważyłam, to nie zyskały wśród Was uznania, ale chciałabym konkretnie wiedzieć jak zachowywały się w Waszym przypadku.
Pozdrawiam.
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówię stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:28   #2
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: Perfect Lady

nie znam się na ich żelach ale akryle mają super
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 16:29   #3
89nina
Raczkowanie
 
Avatar 89nina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Monaghan (Ireland)
Wiadomości: 44
GG do 89nina
Dot.: Perfect Lady

Ja używam akryli tej firmy i jak dla mnie są ok. Polecam cover akrylowy. Z żelami tej firmy nie miałam styczności.
89nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 13:25   #4
Shattered
Przyczajenie
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: Perfect Lady

Cóż... Żele są beznadziejne, a przynajmniej dla niedoświadczonych stylistek. Są stosunkowo rzadkie, zalewają skórki, a to jak wiadomo skutkuje bólem i powietrzem pod masą. Lepiej kupić coś o gęstszej konsystencji.

Na obronę muszę dodać, że jeśli uda się nie zalać skórek i wybudować ładne krzywizny na starannie przygotowanej płytce, to trzymają się ok, nie żółkną, nie kruszą się. Ale wystarczy paznokieć choć trochę odstający od ideału lub drobne niedociągnięcie, a masa liftuje się okrutnie.
Fajny mają gloss Extreme

Co do akryli, znam tylko opinię o tych "przed ulepszeniem" (bo niby coś tam poprawiali) - dziadostwo, że żal patrzeć, aczkolwiek o tych obecnych też niewiele dobrego słyszałam.
Shattered jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 12:36   #5
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Perfect Lady

Bardzo potrzebuję jak największej liczby opinii na temat produktów czy szkoleń tej firmy - jeśli wiecie cokolwiek, napiszcie proszę.

Z tego co widzę, to w odniesieniu do dotychczasowych opinii nt żeli to ich ceny są wręcz kosmiczne! :/
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:23   #6
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Perfect Lady

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Bardzo potrzebuję jak największej liczby opinii na temat produktów czy szkoleń tej firmy - jeśli wiecie cokolwiek, napiszcie proszę.

Z tego co widzę, to w odniesieniu do dotychczasowych opinii nt żeli to ich ceny są wręcz kosmiczne! :/

Pracuje min. na produktach PL i jestem zadowolona, nawet bardzo, choc przyznam, ze kupilam jedna rzecz,ktora mnie zawiodla, ale nie zakupilam jje bezposrednio w sklepie PL tylko u dystrybutora, ktory juz mnie pare razy zawiodl przy innych produktach (nie tylko PL). to byl klej, ktory, mimo trzymania tipsa przy paznokciu ponad 30 sek. nie przyklejal go - podejrzewam przeterminowanie, ale nie ryzykowalam juz z ponownym zakupem
Pracuje na ich bialych zelach do frenchu - biel klasyczna i extreme, ta pierwsza jest jak dla mnie lepsza. Maja rewelacyjne zele kolorowe, rewelacyjne szablony, tipsy, bloczki do matowienia, A teraz zaczelam pracowac na jednofazowce Premium Total i jak dla mnie jest idelana - gesta, bo na takich lubie pracowac, doskonale sie poziomuje i trzyma tez doskonale.. Ja do tej firmy nie mam zastrzezen!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:33   #7
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Perfect Lady

Na szybko potrzebuję czerwony krwisty żel więc poprosiłam mamę żeby mi takowy nabyła w Polsce i wysłała. Trafiła do hurtowni, w której mieli ponoć tylko czerwień z Perfect Lady.
Kręciłam nosem, bo słyszałam właściwie samen iepochlebne opinie na temat tej firmy ale z braku wyjścia postanowiłam spróbować.
Jak dojdzie to napiszę to o nim sądzę.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 10:41   #8
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój Życzeń
Wiadomości: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Perfect Lady

Ja widziałam sporo ich kolorowych żeli (na kursie), uczyłyśmy się nimi zdobić. Kolory są ładne, konsystencja raczej średnio gęsta, jak to bywa w przypadku żeli kolorowych.
Jednak na co dzień, jeśli robię komuś pazurki, to używam żeli kolorowych z RaNail - też bardzo ładne kolory, szczególnie właśnie polecam czerwony "Bloody Mary".
Do PL zraziłam się już tak bardzo, że choćby nie wiem co, to nie wrócę do ich produktów.
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówię stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:20   #9
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Perfect Lady

Dzięki dziewczyny

Bardzo mi pomogłyście, aczkolwiek nie będę ukrywać, że lekko zgłupłam Z jednej strony opinie nt żeli PL są bardzo negatywne, a z drugiej pozytywne. Dziś usłyszałam od Pani, która pracuje na tych żelach, że wcześniej pracowała na Alessandro i nie widzi wielkiej różnicy...
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:38   #10
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Perfect Lady

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Bardzo mi pomogłyście, aczkolwiek nie będę ukrywać, że lekko zgłupłam Z jednej strony opinie nt żeli PL są bardzo negatywne, a z drugiej pozytywne. Dziś usłyszałam od Pani, która pracuje na tych żelach, że wcześniej pracowała na Alessandro i nie widzi wielkiej różnicy...
Na forum Dobrej Rady przeczytalam, ze zdolna stylistka zrobi paznokcie nawet z zelu do wlosow.. jest troche w tym prawdy pamietam jak pracowalam na zelach La Femme - zapowietrzaly sie po dwoch godzinach, zolkly i wygladaly nieswiezo juz po tygodniu... ja nimi pracowac nie umiem, ale znam laski, ktore chwala sobie te zele... wiec trudno powiedziec od czego to jest zalezne! PL ceny ma dosc wysokie, miejmy nadzieje, ze idzie za tym rowniez jakosc o ja nie narzekam
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 11:59   #11
smerfetka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 194
Dot.: Perfect Lady

Witam.Jestem tu nowa. Przeszłam kurs na zelach perfect lady i na nich pracuję. Nie narzekam,żele bardzo wytrzymałe, dobrze się rozprowadzają,chociaż nie mam porównania bo na innych zelach jak na razie nie pracowałam.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

I w końcu doczekałam się z tej firmy żelu nabłyszczającego w pędzelku
smerfetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 13:11   #12
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: Perfect Lady

Ja nie pracowałam ani na żelach ani na akrylach tej firmy, ale zakupiłam w awaryjnej sytuacji ich klej bezpośrednio w hurtowni i to był najgorszy zakup!! Ten klej w ogóle nie klei... Totalna porażka..
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.