kurs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 09:27   #1
Aga22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12

kurs


Witam,
chcialabym zapisac sie na szkolenie/kurs manicuru i pedicuru w lodzi. znalazlam dwa ale mam pytanie czy w jeden dzien mozna sie nauczyc i co dalej po kursie. czy w zakladach kosmetycznych mozna sie doksztalcic sie bezplatnie
Aga22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:46   #2
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: kurs

Na kursie dowiesz się jak wykonywać zabieg w teorii i praktyce (co, jak , kiedy i dlaczego) a tak naprawdę nauczysz się i nabierzesz wprawy poprzez późniejsze ćwiczenia. Ćwiczyć najlepiej na znajomych i rodzinie czyli na osobach, które będą świadome, że dopiero się uczysz. W salonach raczej nie chcą takich "świeżynek" bo boją się, że mogą stracić klientów, nawet jak będziesz robić komuś za darmo.
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 07:21   #3
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: kurs

Cytat:
Napisane przez Aga22 Pokaż wiadomość
Witam,
chcialabym zapisac sie na szkolenie/kurs manicuru i pedicuru w lodzi. znalazlam dwa ale mam pytanie czy w jeden dzien mozna sie nauczyc i co dalej po kursie. czy w zakladach kosmetycznych mozna sie doksztalcic sie bezplatnie
Witaj, mnie się wydaje,że jeden dzień na zapoznanie technik związanych z pielęgnacją i zdobieniem paznokci to na pewno zbyt mało.
Zapytaj o kursy w swoim mieście lub po prostu szukaj stażu. Teraz na poczatku roku urzędy pracy będą dysponowały nowymi dotacjami na kursy. Złóż wniosek o kurs indywidualny, jest taka możliwość. Jesli nie jesteś bezrobotna to zostaje Ci już niestety tylko zapisanie się na płatny kurs. ale radze na konkretny bo taki jednodniowy niczego nie zmieni w Twoim przypadku.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.