jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 11:25   #1
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Smile

jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???


Witajcie...chciałabym zmienić kolor włosów, wydobyć kolor mojej tęczówki, ale nie bardzo wiem jaki kolor do mnie pasuje. Macie jakies pomysły? Mam niebieskie oczy i ciemniejszą karnację.
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:01   #2
klaudia_yo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

jesli ciemna karnacja i niebieskie oczy to moze jakis kasztan?
klaudia_yo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:42   #3
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
Witajcie...chciałabym zmienić kolor włosów, wydobyć kolor mojej tęczówki, ale nie bardzo wiem jaki kolor do mnie pasuje. Macie jakies pomysły? Mam niebieskie oczy i ciemniejszą karnację.
jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Kolor włosów należy dobierac do ogólnego typu urody a nei do koloru tęczówki.
Do niebieskich oczu, zeby je wydobyć, możesz zastosować odpowiedni makijaz, a na farbowanie, jeśli sama masz problem z dobraniem odcienia, najlepiej wybierz się do dobrego fryziera
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:48   #4
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Kolor włosów należy dobierac do ogólnego typu urody a nei do koloru tęczówki.
Do niebieskich oczu, zeby je wydobyć, możesz zastosować odpowiedni makijaz, a na farbowanie, jeśli sama masz problem z dobraniem odcienia, najlepiej wybierz się do dobrego fryziera
moim zdaniem kolor tęczówki jest istotny chcę wyglądać dobrze bez makijażu...a włosy mogą jeszcze bardziej pogłębić czy wydobyć kolor oczu
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 01:43   #5
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
moim zdaniem kolor tęczówki jest istotny chcę wyglądać dobrze bez makijażu...a włosy mogą jeszcze bardziej pogłębić czy wydobyć kolor oczu
jeśli masz ciemną oprawę oczu, to jak najbardziej. Nie zawsze trzeba mieć dosłowie kolorowy makijaż.

A kolor tęczówki skalda się właśnie na typ kolorystyczny. Nikt tobie nei powie, że do niebieskookich pasuja tylko i wylacznie platynowe blondy albo gorzka czekolada, bo to bzdura. Np. ja i moja siostra - obie niebieskookie, obie z chłodnym typem urody, ale jakby nie wiem jak kombinować, to moja siostra źle wygląda w blondzie a ja fatalnie w ciemnych odcieniach, niezależnie od intensywności.

Jeśli chcesz porady, to napisz o sobie coś więcej, albo wrzuć zdjęcie
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 20:42   #6
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

mam prawie czarne, kręcone włosy, bardzo ciemną oprawę oka i dość ostre rysy twarzy...mój typ to tzw zima południowa czy cos takiego
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:45   #7
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
mój typ to tzw zima południowa czy cos takiego
Tak, jest coś takiego Rozumiem, że masz śniadą karnację.

Pasują Tobie raczej ciemne kolory, ale przede wszystkim zimne
Ale przedmówczyni ma rację, włosy raczej za dużo nie pomogą przy 'wydobyciu' koloru tęczówki To makijaż jest od tego A Ty w zasadzie masz chyba najlepszy z możliwych kolorów włosów, jaki do Ciebie pasuje Ale jak chcesz zmian, to wybierz się do fryzjera, on doradzi, a nie musisz się przecież godzić na to co on zaproponuje, jeżeli Tobie się to nie spodoba
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 22:32   #8
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Wydobyć , nie wydobędzie , ale myślę, że ciemny, zimny brąz idealnie współgra z niebieskimi tęczówkami : )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 02:23   #9
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
mam prawie czarne, kręcone włosy, bardzo ciemną oprawę oka i dość ostre rysy twarzy...mój typ to tzw zima południowa czy cos takiego
no i są konkrety
miałam rację - zupełnie nie wyobrazam sobie takiej osoby jak ty np w blondzie czy rudym (nie wspominając o tym, że dekoloryzacja to koszmar). Jeśli chcesz coś zmienić, to może jakieś pasemka, które rozświetlą fryzurę albo zadanie chłodnego tonu włosom (np granat)
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:20   #10
klaudia_yo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

dziewczyny mają racje, ja zaproponowałam kasztan, ponieważ znam dużo osob, ktore do ciemniejszej karnacji i niebieskich oczu dobierały wlasnie odcienie rudosci, kasztany, i wygladaly pozytywnie, (ja tak samo swego czasu, tyle, że chodziłam troszkę na solarium i pasowało, teraz niestety nie i mam ciemnejsze wlosy) ale na Twoim miejscu NIC bym nie zmieniala, sniada karnacja, niebieskie, oczy i czarne krecone wlosyy.. mmm ile ja bym dała, że miec taki typ urody

aaa i jeszcze jednoo... nie rob nic co byloby zwiazane z rozjasnianiem!! szkoda włosów, ja "lecze" włosy juz prawie rok z takich moich "widzi mi sie" i rozjasnień

Edytowane przez klaudia_yo
Czas edycji: 2011-03-12 o 09:38
klaudia_yo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 13:58   #11
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

dzieki dziewczyny, generalnie chodzilo mi o zmianę odcienia włosów (wiadomo że blondy odpadają) to są farby nad którymi się zastanawiam: http://img.bazarek.pl/47001/6300/385...8b0ff0c4aa.jpg mrozny kasztan

http://img5.burak.pl/img/7/0/1/b/far...oka-sliwka.jpg głęboka śliwka

http://artkoch.pl/product/image/331/5-52.jpg mahoń opalizujący

http://img7.burak.pl/img/9/7/c/f/far...-g3-trufla.jpg trufla

aczkolwiek po waszych wypowiedziach to nie wiem czy w ogóle coś zmienie hehe choć przydałoby się bo mój kolor mam już stooooooooo lat

Edytowane przez tigiii
Czas edycji: 2011-03-11 o 13:59
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 12:56   #12
MrsBinks
Raczkowanie
 
Avatar MrsBinks
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 372
GG do MrsBinks
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny, generalnie chodzilo mi o zmianę odcienia włosów (wiadomo że blondy odpadają) to są farby nad którymi się zastanawiam: http://img.bazarek.pl/47001/6300/385...8b0ff0c4aa.jpg mrozny kasztan

http://img5.burak.pl/img/7/0/1/b/far...oka-sliwka.jpg głęboka śliwka

http://artkoch.pl/product/image/331/5-52.jpg mahoń opalizujący

http://img7.burak.pl/img/9/7/c/f/far...-g3-trufla.jpg trufla

aczkolwiek po waszych wypowiedziach to nie wiem czy w ogóle coś zmienie hehe choć przydałoby się bo mój kolor mam już stooooooooo lat
Wiem z doświadczenia że te kolory wychodzą bardzo ciemne. Ale gdybym miała wybrać to ten Mahoń najlepszy. Chociaż ja bym poszła w rudy (mam taki i mam też niebieskie oczy), ale chyba nie chcesz. Dla mnie sprawa wygląda tak, ponieważ zmieniałam kolory na już wszystkie możliwe, że na wiosnę lepsze są kolory jasne bo słońce i tak je rozjaśnia, więc potem te ciemne robią się blade. Przynajmniej ja tak mam, ale dużo czasu w lato spędzam nad wodą. Korzystniejsza jest koloryzacja na jasne kolory, bo wygląda się świeżo i młodziej. Jeżeli mogę to proponowałabym ci taki kolor: http://i.pinger.pl/pgr292/7fdc5af400...8d_500x640.jpg
MrsBinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 15:10   #13
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
no i są konkrety
miałam rację - zupełnie nie wyobrazam sobie takiej osoby jak ty np w blondzie czy rudym (nie wspominając o tym, że dekoloryzacja to koszmar). Jeśli chcesz coś zmienić, to może jakieś pasemka, które rozświetlą fryzurę albo zadanie chłodnego tonu włosom (np granat)
ja też sobie nie wyobrażam takiego typu urody w blondzie.

Nawet niebieskie oczy mi tu jakoś nie psują, chyba że ciemne włosy, blada cera + niebieskie oczy, ale ze śniadą jakoś niebardzo. Opaloną cerę i niebieskie oczy już bardziej bym widziała w rudym.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 22:05   #14
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

to dobrze że wychodzą ciemne, bo ja chce miec bardzo ciemne nadal, ale z jakims fajnym refleksem totalnie rude włosy to mi sie nie podobają, więc odpada
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:11   #15
wiola8849
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez MrsBinks Pokaż wiadomość
Wiem z doświadczenia że te kolory wychodzą bardzo ciemne. Ale gdybym miała wybrać to ten Mahoń najlepszy. Chociaż ja bym poszła w rudy (mam taki i mam też niebieskie oczy), ale chyba nie chcesz. Dla mnie sprawa wygląda tak, ponieważ zmieniałam kolory na już wszystkie możliwe, że na wiosnę lepsze są kolory jasne bo słońce i tak je rozjaśnia, więc potem te ciemne robią się blade. Przynajmniej ja tak mam, ale dużo czasu w lato spędzam nad wodą. Korzystniejsza jest koloryzacja na jasne kolory, bo wygląda się świeżo i młodziej. Jeżeli mogę to proponowałabym ci taki kolor: http://i.pinger.pl/pgr292/7fdc5af400...8d_500x640.jpg
Bardzo mi się podoba kolorek z tej fotki mogłabyś mi podać jaka to farba i kolor?
wiola8849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:16   #16
Kingusia664
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez wiola8849 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba kolorek z tej fotki mogłabyś mi podać jaka to farba i kolor?
Hej, dziewczyny jaką farbą uzyskam taki kolor włosów jak na tym zdjęciu? Może nawet ciut jaśniejszy... jak szampański albo po prostu jaśniejszy ton od tego??? ten jest taaaaaaaki świetny, że proszę o odpowiedź i wznowienie tematu co do tego koloru Jestem blondynką, ale rozjaśniałam włosy no i też na blond farbowałam a teraz mam odrosty ciemne i myślę nad zmianą koloru a ten opalony na lato fajnie by wyglądał tylko proszę o szybką odpowiedź co to za kolor może być, albo propozycję podobnych farb
Kingusia664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:30   #17
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
Witajcie...chciałabym zmienić kolor włosów, wydobyć kolor mojej tęczówki, ale nie bardzo wiem jaki kolor do mnie pasuje. Macie jakies pomysły? Mam niebieskie oczy i ciemniejszą karnację.
Ja uważam, że przy takim zestawie najlepiej wyglądają ciemne włosy.

Trudno powiedzieć bez zdjęcia, ale stawiałabym na chłodniejsze kolory - ciemny brąz, może nawet czarny albo granatowoczarny. Dobrze by było poprzymierzać na głowę chustki lub kawałki materiału w podobnym kolorze albo idealnie - peruki lub treski chociaż przystawić do twarzy.


Wiola, Kingusia - bursztyny L'Oreala dają takie efekty, oczywiście w zalezności od wyjściowego koloru włosów.

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-06-27 o 21:33
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:56   #18
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Koloru włosów nie dobiera się do koloru oczu, ale do typu kolorystycznego, który poza oczami i naturalnym kolorem włosów uzależniony jest też od tego jaki odcień ma skóra oraz od kilku innych czynników... pisanie, że niebieskookiej dziewczynie z ciemną karnacją będzie pasował blond miodowy albo popielaty brąz jest bez sensu
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:05   #19
Kingusia664
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja uważam, że przy takim zestawie najlepiej wyglądają ciemne włosy.

Trudno powiedzieć bez zdjęcia, ale stawiałabym na chłodniejsze kolory - ciemny brąz, może nawet czarny albo granatowoczarny. Dobrze by było poprzymierzać na głowę chustki lub kawałki materiału w podobnym kolorze albo idealnie - peruki lub treski chociaż przystawić do twarzy.


Wiola, Kingusia - bursztyny L'Oreala dają takie efekty, oczywiście w zalezności od wyjściowego koloru włosów.
No a jeszcze jaśniejsze ton od bursztynowy L'Oreala ? Bo właściwie nie chcę miec ciemnego koloru brązu ani rudego jasnego, taki opalony, karmelowy, ... nie mam pojęcia jak wytłumaczyć bo używałam farb do włosów blond tylko
Kingusia664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 20:20   #20
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
to dobrze że wychodzą ciemne, bo ja chce miec bardzo ciemne nadal, ale z jakims fajnym refleksem totalnie rude włosy to mi sie nie podobają, więc odpada
Jeśli masz teraz dość ciemne, to może kup szamponetki w ciekawym odcieniu np. granatowa czerń czy oberżyna i użyj. Zobaczysz, jak wygląda u ciebie ciemny kolor z refleksem niebiskim czy fioletowym, a jak się nie spodoba, to nie szkoda bo się zmyje. Jak się spodoba to będziesz już wiedziała w jakie odcienie trwalszej farby celować.

W sumie mogłabyś też użyć dwóch odcieni i mieć mieszane refleksy, efekt byłby ciekawy.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 09:09   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Tak, zależy od typu kolorystycznego (choć ja mam pół na pół).
Chociaż zgadzam się - niektóre kolory "wydobywają" błękit oczu, ale też zależy, czy masz jasne, czy ciemniejsze, czyste czy zamglone, szarawe
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 10:07   #22
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Moim zdaniem najlepiej niebieski kolor wyzwala ciemny brąz tak jak jest np. u Paris Jackson
http://4.bp.blogspot.com/-IgE0x96bW3..._111011_wg.jpg

niebywale podkreśla jej oczy, a ona ma też ciemną karnacje tak jak ty mówisz.
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:02   #23
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Paris ma zielone oczy z chyba niebieską obwódką.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:53   #24
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Trudno powiedzieć, jest wiele dziewczyn, którym kolor tęczówki nie pasuje do włosów a i tak ładnie wyglądają
na Twoim miejscu jednak unikałabym czarnego (ciemna cera, jasne oczy, ciemne włosy - plastik) i czerwonego (czerwony i niebieski źle wygląda)
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 16:10   #25
aska445
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 18
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Myślę, że jaki fajny odcień brązu pasował by do niebieskich oczu no i ciemnej karnacji
aska445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 16:36   #26
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: jaki kolor włosów pasuje dziewczynom o niebieskich oczach???

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, jest wiele dziewczyn, którym kolor tęczówki nie pasuje do włosów a i tak ładnie wyglądają
na Twoim miejscu jednak unikałabym czarnego (ciemna cera, jasne oczy, ciemne włosy - plastik) i czerwonego (czerwony i niebieski źle wygląda)

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą. Ludzie z niebieskimi oczyma moga bardzo ładnie wyglądać zarówno z czarnymi, jak i rudymi włosami, co więcej sporo osób ma naturalnie takie kolory włosów przy niebieskich oczach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.