Modne Fryzury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-03, 13:52   #1
selena01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
GG do selena01

Modne Fryzury


Jakie fryzury bądź długości włosów czy uczesanie jest teraz najmodniejsze ??
selena01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 20:29   #2
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: Modne Fryzury

jesli chodzi o to co jest modne to mozna by napisac o tym wielka ksiege bez konca a ja napisez tylko to co wiem jestem na forum od pewnego zcsu i z tego co sie orientuje to ;
-modne sa wszystkie dłygosci
-wszystkie kolory ale nie poleca sie zmiebia z brunetki na blandynke i na odwrót fryzjezy polecaja za to pasemka i konkrasty które by upekrzyły naturalny kolor
-jak zawsez modne sa włosy zadbane bez wzgedu na długosc zniszczone nie dodadza uroku
-jesli chodzi o strzyzenie to modne sa włosy cieniowane i asymertyczne ale tera zkazdy takie nosi iec oryginalnie wyglada dopiero wtedy gdy włosy sa długie iproste
-uczesania jakie sobie tylko zmazycie ale zauwazyłam powrót do fryzur kobiecych czyli długie eleganckie kuce luze koczki i delikatne loki
-wracajac do długosci chialam napisac ze jesli chcecie zapusczec to nie wszystkie zwsa moga miec włosy po pupe to zalezy od sylwetki wazna jest przeciw wafga jesli jestes szpuła i wysoka to jak najbardziej ale długie włosy zkracaja lecz to tylko chodzi o to czy to wam przeszkadza długie najlepiej wygladaja prosto obciete ewentualnie zasymetryczna grzywka , krótkie włosy najlepiej wyglądaja mocno wycieniowane bo dodaja centymertów [wydłuzaja sylwetke] i sa wiecznie modne bo czesto trzeba chodzic do fryzjera ja teraz sie na takie decyduje oto moje propozyc☠☠☠ włosów krótkich
- to wszystko co wiem o modzie w fryzjerstwie i radze lepuej patrzcie na mode przez pryzmat tego co wam pasuje
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.