Dieta Kopenhaska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 19:36   #1
chanel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 74

Dieta Kopenhaska


Witam Co myślicie o diecie kopenhackiej ;> Bo ja bym ją chciała zastostosować ale chciałabym się dowiedzieć jak to jest na niej.Trwa tylko 13 dni ale dość regorystyczne jedzonko ;( Ile jeść i co jeść po skończeniu tej diety ;> I czy należy ćwiczyć?Czy będzie siła na wysiłek fizyczny ?Proszę piszcie zalezy mi na tym
__________________
by Chanel
chanel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 19:43   #2
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Dieta Kopenhaska

Było 1000 razy - wyszukiwarka

ps. A tej diecie mówimy NIE !
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 19:46   #3
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Dieta Kopenhaska

Ja już kiedyś o tym pisałam, chcesz możesz sobie poszukać bo tutaj na forum było o tej diecie bardzo dużo. Ale mogę napisać jeszcze raz. Ja po tej diecie parę razy zemdlałam, włosy mi wypadały, o paznokciach nie wspomnę, do tej pory mi się łamią!Jeśli chodzi o miesiączkę to dostałam krwotoku, nie zbyt to było miłe. Jeśli chodzi o ubytek wagi to nie było, a z tego co wiem od dziewczyn tutaj to wina tego, że organizm tak się bronił od tej małej ilości kalorii. Ale dzięki tej diecie zamiast schudnąć to przytyłam i to dużo!ODRADZAM!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 05:52   #4
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Dieta Kopenhaska

Ja równiez odradzam Ci tą dietę. Od zawsze miłam problem z nadwagą i odchudzaąłm się od lat, więc myślałam, że hopenhaska będzie dobrym wstępem. Bo szybka utrata wagi mnie zmobilizuje itd. I później będę już jadła "zdrowo" i chudła powoli. .... Niestety nie da się tak :/ Większość osób które wypowiada się o tej diecie pozytywnie jest w jej trakcie lub zaraz po jej zakończeniu. Ja przez pierwszy tydzień po też byłam zadowolona. Schudłam 4kg ... jak się później okazała, to była to woda i mięśnie, a nie tłuszcz. A po miesiącu od zakączenia diety, przytyłam 6kg..... .Dopiero na zdrowej diecie udało mi się schudnąć dużo i nie przytyć.
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 13:52   #5
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Dieta Kopenhaska

bardzo nie polecam. jeśli jednak uprzesz się na maxa przy niej, to radzę zawczasu zaopatrzyć się w jakiś dobry produkt witaminowy, jakiś Vitaral Premium, czy coś podobnego, bo ta dieta wypruwa z sił totalnie i też ogałaca organizm paskudnie ze wszystkiego... Więc jeśli chcesz mieć siłę na wejście po schodach i nie mdleć w ciągu dnia to koniecznie jakiś suplement wzmacniający - kalorii nie ma, a w regułach diety nie doszukałam się tego, żeby odstawić produkty witaminowe.

Ale jeśli mogę coś doradzić - lepsza jest Saouth beach, dieta niełączenia, dieta optymalna, dieta 1000 kalorii nawet, program Weight Watchers - jedzenie musi być racjonalne, musi być dużo wartościowych posiłków dziennie, inaczej organizm starjkuje, dieta jest ciężka a tłuszcz kumuluje się na gorsze czas i pamięta jak był głodny i potem efekt jojo murowany.



ps. a o wysiłku fizycznym możesz zapomnieć, nie dasz rady
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.