TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 15:01   #391
marti996
Przyczajenie
 
Avatar marti996
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zrzucić brzuch?

marzę o płaskim brzuchu, jestem szczuplutka i drobna, a brzuch jak balon po posiłku!
nie wiem już, co robić
marti996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 18:06   #392
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak zrzucić brzuch?

Cytat:
Napisane przez marti996 Pokaż wiadomość
marzę o płaskim brzuchu, jestem szczuplutka i drobna, a brzuch jak balon po posiłku!
nie wiem już, co robić
a jak się odżywiasz? co jesz?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:17   #393
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Jak zrzucić brzuch?

Cytat:
Napisane przez marti996 Pokaż wiadomość
marzę o płaskim brzuchu, jestem szczuplutka i drobna, a brzuch jak balon po posiłku!
nie wiem już, co robić
zadbać o jakość posiłków
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:33   #394
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

Co zrobić, aby mieć mniej w talii?
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:26   #395
marti996
Przyczajenie
 
Avatar marti996
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: Jak zrzucić brzuch?

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
a jak się odżywiasz? co jesz?

jem 5 regularnych posiłków. Rano przed szkołą małą miseczkę płatków z mlekiem (zazwyczaj Corn Flakes) lub jogurt naturalny z museli, II śniadanie to zazwyczaj kanapka, lub owoc+jogurt, na obiad jem różne rzeczy (tylko jeśli coś mi bardzo smakuje najadam się do syta) no i na kolację też staram się lekko jeść, ale czasami zdarza mi się popuścić i wtedy pałaszuje naleśniki z nutellą, jabłka w cieście, makaron z jajkiem, lub kanapki.. Wiem, że powinnam jeść czasami mniejsze porcje, ale to zależy od mojego apetytu. Jeszcze rok temu nie chciałam prawie nic jeść, miałam zaburzenia odżywienia, a teraz wrócił mi apetyt, trochę nabrałam na wadze, ale głównie w brzuchu! I nie wiem, co teraz poradzić. Zamierzam jeździć na rowerze, biegać i chodzę na ZUMBE 3razy w tyg + przynajmniej 1raz w tyg. basen. Zmniejszam ilość porcji i myślę, że jakoś to może pomoże + robię od wczoraj "Superbrzuszki+ 2x50 + "Odwrócone brzuszki" 2x50 to tak na początek. Nie wiem, czy to w końcu pomoże mi uporać się z tłuszczykiem w okolicach brzucha i pomoże wyszczyplić boczki. Macie może jakieś sprawdzone diety, przepisy na posiłki, blogi itp?
marti996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:29   #396
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Jak zrzucić brzuch?

Cytat:
Napisane przez marti996 Pokaż wiadomość
jem 5 regularnych posiłków. Rano przed szkołą małą miseczkę płatków z mlekiem (zazwyczaj Corn Flakes) lub jogurt naturalny z museli, II śniadanie to zazwyczaj kanapka, lub owoc+jogurt, na obiad jem różne rzeczy (tylko jeśli coś mi bardzo smakuje najadam się do syta) no i na kolację też staram się lekko jeść, ale czasami zdarza mi się popuścić i wtedy pałaszuje naleśniki z nutellą, jabłka w cieście, makaron z jajkiem, lub kanapki.. Wiem, że powinnam jeść czasami mniejsze porcje, ale to zależy od mojego apetytu. Jeszcze rok temu nie chciałam prawie nic jeść, miałam zaburzenia odżywienia, a teraz wrócił mi apetyt, trochę nabrałam na wadze, ale głównie w brzuchu! I nie wiem, co teraz poradzić. Zamierzam jeździć na rowerze, biegać i chodzę na ZUMBE 3razy w tyg + przynajmniej 1raz w tyg. basen. Zmniejszam ilość porcji i myślę, że jakoś to może pomoże + robię od wczoraj "Superbrzuszki+ 2x50 + "Odwrócone brzuszki" 2x50 to tak na początek. Nie wiem, czy to w końcu pomoże mi uporać się z tłuszczykiem w okolicach brzucha i pomoże wyszczyplić boczki. Macie może jakieś sprawdzone diety, przepisy na posiłki, blogi itp?
to co na wstępie rzuca się w oczy to płatki corn flakes i musli, wywal to i zainwestuj w owsiane, są o wiele zdrowsze i będziesz dłużej syta. Nutelli też raczej brzuch nie lubi więc się kompletnie nie nadaje, naleśniki ok pod warunkiem że nie są ze zwykłej mąki pszennej tylko razowej, żytniej lub np orkiszowej. Zwykły makaron też raczej bym odradzała. Nie jest potrzebne zmniejszanie porcji, jeśli zadbasz o to żeby faktycznie jeść zdrowo bez faszerowania się na co dzień cukrem w postaci musli czy nutelli to tłuszczyk powinien z czasem zniknąć. Sama piszesz że jesteś szczupła więc nie masz z czego chudnąć. Zresztą chodź byś schudła na takim jadłospisie to podejrzewam że brzuch i tak nie wyglądał by tak jak byś chciała za to nogi i ręce miałabyś jak patyczki
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:19   #397
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

To się nie dziwię.
Jesz głownie cukier z cukrem pod różnymi postaciami, do tego biała mąka.
Nie widzę warzyw, mięsa, ryb.

To co zjadasz prowadzi radosne życie w twoich jelitach, fermentuje i powoduje wzdęcia.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 20:32   #398
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

już masz odpowiedź : ) zmień dietę : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 08:53   #399
marti996
Przyczajenie
 
Avatar marti996
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

warzywa goszczą w moim jadłospisie codziennie, tak samo, jak owoce. Mięso jem bardzo rzadko (nie jestem z tych mięsożernych) ryby staram się przynajmniej raz na tydzień lub dwa tygodnie. Tylko jest własnie problem w tym, że chyba faktycznie za dużo pozwalam sobie na "puste kalorie", nie jem sklepowych słodyczy, rzadnych kupnych ciasteczek, czy batoników. Jedynie czasami zjem kilka żelków, gorzką czekoladę, biszkopty, lub chrupki kukurydziane. Chyba czas udać się do sklepu pod mąkę pełnoziarnistą i makarony razowe, choć korzystam w domu z tych z semoliny DURUM, nie ze zwykłej pszennej, to też dobra mąką i nie aż tak przetworzona. Za to uwielbiam kasze i ryż! mogłabym jeść praktycznie codziennie.
Moją drugą słabością są kolacje, nie wiem, co na nie jeść. Czasami brak mi pomysłu, chodzę, krzątam się i głód osiąga taki poziom, że kończy się na naleśnikach lub tym podobnych smakołykach. Chciałabym jeść jakieś warzywa na kolację, makarony, może kasze, tylko brak mi już pomysłów.
marti996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:31   #400
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez marti996 Pokaż wiadomość
warzywa goszczą w moim jadłospisie codziennie, tak samo, jak owoce. Mięso jem bardzo rzadko (nie jestem z tych mięsożernych) ryby staram się przynajmniej raz na tydzień lub dwa tygodnie. Tylko jest własnie problem w tym, że chyba faktycznie za dużo pozwalam sobie na "puste kalorie", nie jem sklepowych słodyczy, rzadnych kupnych ciasteczek, czy batoników. Jedynie czasami zjem kilka żelków, gorzką czekoladę, biszkopty, lub chrupki kukurydziane. Chyba czas udać się do sklepu pod mąkę pełnoziarnistą i makarony razowe, choć korzystam w domu z tych z semoliny DURUM, nie ze zwykłej pszennej, to też dobra mąką i nie aż tak przetworzona. Za to uwielbiam kasze i ryż! mogłabym jeść praktycznie codziennie.
Moją drugą słabością są kolacje, nie wiem, co na nie jeść. Czasami brak mi pomysłu, chodzę, krzątam się i głód osiąga taki poziom, że kończy się na naleśnikach lub tym podobnych smakołykach. Chciałabym jeść jakieś warzywa na kolację, makarony, może kasze, tylko brak mi już pomysłów.
mięsa nie jesz w takim razie musisz je czymś zastępować, twarożki i ogólnie nabiał to nie jest zbyt dobre źródło białka. Czyli zostaje Ci albo polubić mięso albo brać przykład z wegetarian i jeść dużo warzyw typu fasola, soczewica. Jajka nie tylko do naleśników;P Chociaż ja bym skłaniała się bardziej do tej pierwszej opcji pamiętając że mięso to nie tylko pierś z kurczaka A pszenica durum to bardzo dobre źródło więc nie musisz specjalnie lecieć do sklepu po razową
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:13   #401
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

Pszenica durum tym różni się od zwykłej, że ma więcej glutenu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 14:48   #402
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

a jeśli ma się nie oponkę tylko oponę, co polecacie? od3.03 mam za sobą: 23godz callanetics, robiłam 15dni a6w i po przerwie mam dzisiaj 12dzieńa6w. ćwiczę też z Mariolą Bojarską7raz : jak oddychać, na brzuch i smukłe uda. mam -2cm pod biustem, talia, biodra, uda. niestety mam duuzo do zrzucenia-wiec jakie polecacie cw.na tluszcz-brzuch i ogolnie? (bieganie odpada-po wypadku nie moge-uraz kolana).
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?


Edytowane przez JaKate
Czas edycji: 2013-04-06 o 14:49
JaKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 16:33   #403
ponimo
Przyczajenie
 
Avatar ponimo
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

Hmmm myślę, że warto powiedzieć, że tytuł wątku jest nieco mylący. Nie można schudnąć TYLKO na brzuchu - kiedy człowiek chudnie, to stopniowo na całym ciele. Oczywiście, są pewnie uwarunkowania gdzie tłuszcz odkłada się najchętniej - u mężczyzn jest to brzuch, u kobiet okolica bioder itd.
__________________
Dobry psychoterapeuta
ponimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 11:45   #404
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ponimo Pokaż wiadomość
Hmmm myślę, że warto powiedzieć, że tytuł wątku jest nieco mylący. Nie można schudnąć TYLKO na brzuchu - kiedy człowiek chudnie, to stopniowo na całym ciele. Oczywiście, są pewnie uwarunkowania gdzie tłuszcz odkłada się najchętniej - u mężczyzn jest to brzuch, u kobiet okolica bioder itd.
A hula-hoop? Przecież tylko z brzucha wtedy leci.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 12:30   #405
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
A hula-hoop? Przecież tylko z brzucha wtedy leci.
chyba pot
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 12:32   #406
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: TŁUSZCZ NA BRZUCHU, co robić? wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
A hula-hoop? Przecież tylko z brzucha wtedy leci.
Ubija a nie leci
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.