Tragiczne zajecia jezykowe- co mu powiedziec? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-19, 19:37   #1
Justyna034
Raczkowanie
 
Avatar Justyna034
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Unhappy

Tragiczne zajecia jezykowe- co mu powiedziec?


Witam !
Wiem ,że moja sprawa moze okazac sie blaha ale mam z tym duzy problem wiec prosze o wyrozumialosc


Bowiem od 5 miesiecy chodze na do szkoly jezykowej na zajecia jezyka orientalnego. Zajecia przyciagnely mnie atrakcyjna cena i mala liczba osob ( w sumie grupa liczy 3 osoby).Na poczatku bylam bardzo zadowolona, zajecia raz w tygodniu lecz zajecia prowadzi native ktory ma problemy z jezykiem polskim i widac ze dopiero zaczyna swoja przygode z nauczaniem jezyka, po pewnym czasie zauwazylam ze te zajecia prowadza do nikad, nauczyciel jest bardzo mily i uprzejmy na, bardzo w porzadku facet mozna z nim podagac o wszystkim , posmiac sie ale niestety nauczac nie potrafi. Skonczylam japonistyke i wiem jak powinno wygladac nauczanie jezykow azjatyckich i niestety widze ze prowadzenie zajec w taki sposob to tylko strata mojego czasu i moich pieniedzy ( taka sama opinie maja dwie pozostale dziewczyny z mojej grupy)
I teraz sie rodzi moje pytanie, jak mu dac znac ze juz nie bede uczeszczala na zajecia ktore sie maja odbyc w ten poniedzialek tak aby go nie urazic teksem w stylu " Nie podoba mi sie jakos panskiego nauczania". Nie wiem czy powinnam napisac po prostu sms w ktorym napisze ze nie dam rady chodzic na zajecia ( przez 2 ostatnie tygonie nie moglam na zajecia przyjsc z powodu natloku pracy a pracuje na pelen etat). Szczerze mowiac to nie chce dzwonic teraz do tego faceta i mu o tym przez telefon mowic, przyznam sie ze jestem tchórzem jesli chodzi o takie sprawy, chcialabym uniknac konfliktu Moze macie jakies przyklady tego co powinnam mu napisac SMS ?

( tak , wiem ze to dziecinne zachowanie jak na 23 lata ale bardzo sie tym stresuje)

Naprawde bardzo prosze o wszelkie rady !
Justyna034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 19:55   #2
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Tragiczne zajecia jezykowe- co mu powiedziec?

Cytat:
Napisane przez Justyna034 Pokaż wiadomość
Witam !
Wiem ,że moja sprawa moze okazac sie blaha ale mam z tym duzy problem wiec prosze o wyrozumialosc


Bowiem od 5 miesiecy chodze na do szkoly jezykowej na zajecia jezyka orientalnego. Zajecia przyciagnely mnie atrakcyjna cena i mala liczba osob ( w sumie grupa liczy 3 osoby).Na poczatku bylam bardzo zadowolona, zajecia raz w tygodniu lecz zajecia prowadzi native ktory ma problemy z jezykiem polskim i widac ze dopiero zaczyna swoja przygode z nauczaniem jezyka, po pewnym czasie zauwazylam ze te zajecia prowadza do nikad, nauczyciel jest bardzo mily i uprzejmy na, bardzo w porzadku facet mozna z nim podagac o wszystkim , posmiac sie ale niestety nauczac nie potrafi. Skonczylam japonistyke i wiem jak powinno wygladac nauczanie jezykow azjatyckich i niestety widze ze prowadzenie zajec w taki sposob to tylko strata mojego czasu i moich pieniedzy ( taka sama opinie maja dwie pozostale dziewczyny z mojej grupy)
I teraz sie rodzi moje pytanie, jak mu dac znac ze juz nie bede uczeszczala na zajecia ktore sie maja odbyc w ten poniedzialek tak aby go nie urazic teksem w stylu " Nie podoba mi sie jakos panskiego nauczania". Nie wiem czy powinnam napisac po prostu sms w ktorym napisze ze nie dam rady chodzic na zajecia ( przez 2 ostatnie tygonie nie moglam na zajecia przyjsc z powodu natloku pracy a pracuje na pelen etat). Szczerze mowiac to nie chce dzwonic teraz do tego faceta i mu o tym przez telefon mowic, przyznam sie ze jestem tchórzem jesli chodzi o takie sprawy, chcialabym uniknac konfliktu Moze macie jakies przyklady tego co powinnam mu napisac SMS ?

( tak , wiem ze to dziecinne zachowanie jak na 23 lata ale bardzo sie tym stresuje)

Naprawde bardzo prosze o wszelkie rady !
Np.: "Przykro mi, ale jestem zmuszona zrezygnować z kursu. Pozdrawiam"

Nie musisz się specjalnie tłumaczyć, opłaciłaś jakiś okres, on się kończy, to nie masz ani obowiązku kontynuowania nauki ani też obowiązku tłumaczenia się czy dawania mu tzw. "fidbaku" nt. jakości zajęć.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:00   #3
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Tragiczne zajecia jezykowe- co mu powiedziec?

"Przepraszam, ale z powodów osobistych muszę zrezygnować z kursu. Pozdrawiam"


Proszę
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:27   #4
Justyna034
Raczkowanie
 
Avatar Justyna034
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Tragiczne zajecia jezykowe- co mu powiedziec?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Np.: "Przykro mi, ale jestem zmuszona zrezygnować z kursu. Pozdrawiam"

Nie musisz się specjalnie tłumaczyć, opłaciłaś jakiś okres, on się kończy, to nie masz ani obowiązku kontynuowania nauki ani też obowiązku tłumaczenia się czy dawania mu tzw. "fidbaku" nt. jakości zajęć.

Dziekuje bardzo za podpowiedz ! Ale w sumie mam obawy ze dostane smsa zwrotnego od niego ktory nie bedzie za przyjemny :/ Albo bedzie zadac jakis wyjasnien...
Justyna034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:32   #5
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Tragiczne zajecia jezykowe- co mu powiedziec?

Nie rozumiem problemu, jesteście w relacji klient-usługodawca. O ile nie masz zobowiązań finansowych wobec tej szkoły, to nie masz żadnego obowiązku się tłumaczyć. Wystarczy powiadomić, że już nie będziesz chodzić na zajęcia.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:36   #6
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Tragiczne zajecia jezykowe- co mu powiedziec?

Cytat:
Napisane przez Justyna034 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za podpowiedz ! Ale w sumie mam obawy ze dostane smsa zwrotnego od niego ktory nie bedzie za przyjemny :/ Albo bedzie zadac jakis wyjasnien...
Chryste, to napisz, że w ciąży jesteś i masz inne wydatki
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:42   #7
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Tragiczne zajecia jezykowe- co mu powiedziec?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nie rozumiem problemu, jesteście w relacji klient-usługodawca. O ile nie masz zobowiązań finansowych wobec tej szkoły, to nie masz żadnego obowiązku się tłumaczyć. Wystarczy powiadomić, że już nie będziesz chodzić na zajęcia.
Dokładnie.
Zobowiązania finansowe uregulowane, więc pan może sobie do osiągnięcia wieku emerytalnego pytać o chodzi, a Ty, Autorko, nie musisz odpowiadać.
Tu nie ma żadnego problemu.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 19:31   #8
olaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 26
Dot.: Tragiczne zajecia jezykowe- co mu powiedziec?

Myślę, że jak napiszesz, że chodzi o kwestie prywatne, to nie będzie się dopytywać dalej.
olaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 19:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.